Докладна інформація про компанію

Компанія ТОВ «ЛОГОС І ЕРГОС» була організована в 2002 році як навчальна структура, спеціалізацією якого є практичне навчання у форматі коротко - і середньострокового бізнес - освіти .
Щорічно в навчальному центрі проходить практичне навчання по різних напрямках і галузях бізнесу (готельний, ресторанний, туристичний ,фінанси, аудит і консалтинг, продажу, ЗЕД, , право, будівництво і девелопмент, інвестиції, менеджмент, кадрова політика, персонал, бухгалтерія, маркетинг,та ін).
Практичні знання - ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК З БІЗНЕСОМ. Особлива увага приділяється розгляду прикладів та практичних завдань, складних ситуацій і пошуку ефективних рішень.
Партнерські умови і демократична цінова політика. Для створення вигідних і комфортних умов навчання у нас розроблена Програма лояльності клієнта.
Слухачі наших програм отримують навички системного підходу до вирішення бізнес-завдань і структурування ділового досвіду, що, у підсумку сприяє їх швидкому професійному та кар'єрному зростанню.
Сильний викладацький склад Наша команда - це висококласні експерти з великим практичним досвідом. За плечима багатьох - досвід роботи на керівній посаді, реалізація власних проектів, ведення успішної консалтингової практики. Всі наші викладачі пов'язані з бізнесом — вони добре розуміють ваші проблеми, специфіку вашої діяльності і стоять перед вами мети.

Постійне вдосконалення Програм і умов навчання проходить з урахуванням відгуків і побажань клієнтів, а новинки у сфері освіти адаптуються до бізнес-реалій.
Авторські програми, методичні розробки викладачів, тренерів це неодмінна умова віддаючи дань професійних стандартів, всіх навчальних заходів на рівні екстра-класу, все це є гарантією ефективності практичного навчання.
Широкий спектр навчальних програм Наш центр пропонує широкий спектр програм різного формату: курси, бізнес - практикуми, корпоративне навчання , тренінги, індивідуальне навчання та консультації, - одноденні; шестиденні, та ін..
Корпоративне навчання Будь-яка програма може бути адаптована для навчання в корпоративному форматі, з урахуванням індивідуальної специфіки та положення компанії на ринках і в зовнішньому середовищі.

Курси по ресторанному бізнесу:

Перелік Напрямів навчання:

 • курси флористики, фітодизайну та ландшафтного дизайну;
 • курси інструктора з фітнесу, фітнес-аеробіки, інструктора тренажерного залу, персонального тренера;
 • комп'ютерні курси;
 • курси офісного персоналу;
 • курси готельно - туристичного господарства;
 • бухгалтерські курси;
 • кошторисний напрямок;
 • курси помічника юриста;
 • курси помічника нотаріуса;
 • курси помічника адвоката;
 • курси менеджера-адміністратора ресторану;
 • організація ресторанного бізнесу;
 • курси менеджера-адміністратора готелю;
 • організація готельного бізнесу;
 • менеджер з туризму;
 • менеджер з туризму для туроператора;
 • організація туристичного бізнесу.

Форми навчання:

 • індивідуально;
 • міні-групи;
 • корпоративне навчання.

Формат занять:

 • теоретичні заняття;
 • практика;
 • уроки у формі тренінгу.

Після закінчення навчання випускники Учбового центру отримують свідоцтво.

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова; професійні, підвищення кваліфікації - mba; науки та підготовка до зно - мова.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 6750 грн
Категорії курсу: мистецтво, творчість - флористика.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 4800 грн
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - бухоблік, економіка, нерухомість, будівництво.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 4500 грн
-5%
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - готельний і ресторанний бізнес, туризм, керування, менеджмент.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 4600 грн
-5%
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - діловодство, секретаріат, агв.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 4500 грн
-5%
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - діловодство, секретаріат, агв, право, юриспруденція.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 4800 грн
-5%
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - нерухомість, будівництво.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 5000 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Проходила курс по последовательному переводу, в начале при разговоре по телефону стоимость была названа одна, пока я приехала заключать договор, стоимость возросла, количество часов уменьшилось)) В результате удалось договориться о скидке и еще я попросила оплатить не весь курс сразу, т.к. после первого занятия у меня были сомнения, что я захочу закончить курс, Хоть и со скрипом, но согласилась, а перед последним оплаченным занятием устроила скандал, что скидка была предложена только при условии оплаты за весь курс и что вообще она на мне ничего не заработала. Странно только, что вначале никто этих условий не ставил. Ну разумеется, после такого желание оплачивать курс до конца у меня отпало. Хотя и без этого я не стала бы продолжать, т.к. эффективность у меня вызывала сомнения, преподаватель казалась не особо заинтересованной в преподавании, а стоимость занятий даже со скидкой была похлеще, чем можно найти в Киеве.Так что пустая трата времени и хамство со стороны менеджера.

,

Проходила юридические курсы этой компании. Столкнулась с массой неприятных ситуаций: начиная с подбора педагога и заканчивая не получением свидетельства. Программа самих курсов очень слабая даже для начинающего юриста, которым я тогда была, больше подходит для студента, который не ходит на пары и хочет подтянуть теорию.После чего мне самой пришлось составить список тем. Следующим был подбор преподавателя, так как у первого преподавателя по личным причинам не получилось вести курс (кстати, довольно хороший преподаватель). Мне пришлось самой оценивать уровень преподавателя и утвержать его на готовность вести курсы. Но самым печальным есть, то что эта Компания не выдает никакого сертификата после окончания этих "псевдокурсов".Сертификат не был мне выдан, причем Е.А. обещала сделать его раз так 4 точно! Не советую эти курсы никому, не только по причине полного бардака и безответсвенности, но и слабого уровня материала!

,

Проходила курс "Помощник нотариуса".
Большое спасибо Артему Гончару за понятное изложение материала, максимальное количество примеров из практики, все доходчиво и ясно.

,

Никому не советую связываться с этой компанией. Особенно с Киевским филиалом. Обманывают во всём

,

Курсы ничем не отличаются от остальных. Хотела было пойти на туризм, но передумала. Подруга проходила обучение. Ей пообещали посодействовать в трудоустройстве, взяли деньги, но воз и ныне там. Пока-что только обещание, а трудоустройства НЕТ. Ищу , где гарантируют работу.

,

Нет гарантии трудоустройства на должность менеджер по туризму.

,

В нете так много негативных отзывов, сомнительноая компания...

,

На флористике классно вообще!!!))) Жаль только, что маловато, хотя и всё успели, что в программе написано было. Больше всего свадебная флористика и букеты из конфет делать понравилось. Прикольно, что в группе всего-то 3 человека было. А чем меньше народу, тем больше кислороду)))) и преподша хорошая!
Спасибо;)

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок