Оцінка відвідувачів
(по 10 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Нарешті ми вертаємося в школу. Завітали провідати і побачили.
Приміщення готові до роботи. Є нові красиві групи. Басейн.
А територія готується вже повним ходом.
Нові прогулянкові і спортивні зони - це сюрприз для всіх учнів школи на перше вересня. Цілий гектар землі в руках майстрів.
А альтанки, які поселеться по всій території, дадуть можливість вчитися на вулиці. Це класно.

,

Важко змінювати школу, особливо, коли ти приймаєш рішення за своїх дітей. Головне знайти хорошу школу. Хорошу, це ту школу, де твоїм дітям не лише буде комфортно, але й ту школу, де ти зможеш отримати якісну освіту за будь яких умов, і, звичайно, матимеш перспективу можливостей на майбутнє.
У AISU потрапили за рекомендаціями. Планували перевід однієї дитини. Але після візиту на наступний день вже привели свого меньшого 5 річного сина. Тепер тут будуть вчитися наші двоє хлопчиків.
Чому? Мало сказати. Це треба відчути.

,

Приватна школа - садок AISU сподобалась не лише дітям, але й мені, як педагогу.
По перше, це якісна діагностика дітей з конкретними рекомендаціями на літо.
По друге, вражає приміщення, велике і затишне для дітей, з великими можливостями для роботи в умовах карантину.
Вражають можливості територіі.
І що теж важливо - великі перспективи для наших дітей, міжнародна програма та американські Виші.
Мої діти 5 та 7 років знайшли тут свою школу.

,

AISU - це приватний садочок - школа. Маємо двох дітей, дошкільника і початкова школа. Звичайно діти в одному приміщенні, з перспективою до 11 класу і навіть університету - це те, що ми шукали.
Сама вчитель, дуже вимоглива, тому важко віддати перевагу великій кількості пропозицій, але для нашої родини важливий баланс.
У AISU ми його знайшли. Це збалансоване поєднання двох програм - української і міжнародної, це виховання і навчання самостійно вчитися, професійний колектив і сучасні техніки і методики, велика територія і будівля та безпека, медичний та психологічний супровід.
Чекаємо першого вересня.

,

Приватний садочок - школа AISU - це наша сім’я . Вчора ми закінчили успішно з нагородами preschool . Ми вже першокласники. Наші діти не просто готові до школи, вони не дочекаються першого вересня.
Величезна територія, басейн, смачна їжа, улюблені педагоги - все це і більше наша прекрасна школа. Ми любимо тебе AISU

,

Прекрасні професіонали чекають Вас в цьому садочку. Педагогічний персонал , який працює в цій школі - cсадочку сворюютьчарівне середовище для наших дітей. Тут цінується особистість, її розвиток, її успіхи і труднощі. Тут в AISU не приховують проблеми, їх вирішують.
Працюємо ще й на перспективу - вибір є.

,

Садок-школа англомовка в міжнародній системі освіти передбачає прескул обовязково. І це вірно. Дошкільна освіта передує початковій освіті. Якщо це обєднується в одному закладі, звичайно, це правильноі дуже рперспективно..
AISU обєднало дошкільну і повну загальну середню освіту.
Приміщення добудовується. Але заклад має велику територію, просторі групи, басейн і прекрасний педагогічний склад.
Отримали відповіді на всі запитання. Ще важливо, що працівники школи вчать тут своїх дітей. Роблять все найкраще як для своїх, впевнені, і для наших дітей.

,

Міжнародний англомовний садочок - школу обрали для своїх погодків на Позняках. Живемо на правому березі, але Дарницький міст рятує.
Можливості хороші: велика територія, просторі групи, окремі спальні, стаціонарні ліжка, дотримання санітарних норм, окремий вихід, зали для занять спортом і творчістю для дошкільнят, басейн.
А головніше в іншому, їм чотири і п"ять років, але після спілкування з педагогами сказали: "Тато й мама - йдіть додому". Ми такого не очікували від своїх, зовсім домашніх дітей. Ми довірилися дітям. Йдемо в AISU.

,

Частная школа - сад AISU провела для нас визит. Мы очень готовились, но получили ответы на все вопросы. Удовлетворили.
Но нас поразили вопросы в наш адрес. Отвечали и понимали, что здесь не только перспективы, а большие возможности,. Здесь в команде прекрасных профессионалов вместе мы сможем раскрыть наших детей но воспитать и научить учиться. Прекрасные перспективы вполне реальны.

,

Школа - сад на Позняках.
Это не правда, что детский сад может быть любой. Это школу нужно выбирать более тщательно. К выбору сада отнеслись очень ответственно. Чтобы не далеко. Чтобы к нашему ребенку были внимательны и вкладывались, чтобы конечно были условия для его развития. А еще очень важно кто с ним будет целый день.
Наблюдали со стороны, особенно это было легко сделать во время прогулки. Нас конечно же подкупила, в первую очередь, работа воспитателей. Дети не просто были на прогулке, они наслаждались нею. А еще ми подсмотрели тренировки. У них классный тренер по футболу, к которому в футбольную команду очередь с девченок. Надо же, как он их увлек.
Потом прошли пробный день, и на наше удивление наш домашний трехлетний ребенок остался на целый день и вечером не хотел идти домой. А потом в захлеб рассказывал про конструирование и вкусную еду.
Именно поэтому мы выбрали AISU.

Див. також:
Зворотній зв'язок