Оцінка відвідувачів
(по 6 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Мнение о заведующей негативное, для работы с детьми она не создана, ей надо работать в тюрьме.

,

Ходимо в ясельну групу до Ольги Іванівни, дуже задоволені, дитина дуже її любить, литра задоволенням біжить обніматись кожен ранок. Коже день вони щось ліплять, малюють, співають,. Танцюють. Дітей небагато в групах, максимум ходить 14-15чоловік .все супер

,

Мені садочок подобається, донечка відвідувала його аж три роки. Дуже гарна підготовка до школи, вихователі проводять цікаві заняття та свята для дітей. В групах набагато краще, ніж в коридорі та на вулиці на території садочка.

,

Садик так себе. Хоть он к нам и ближайший, отдавать туда детей не рискнула. Группы нам не показали, в коридоре отголоски совдепии - стены до уровня пояса заделаны самой дешевой вагонкой, а выше просто покрашены. Да, нам не в коридорах жить, но группы вообще показывать отказались! Заведующая с умным видом карандашиком записала нас в список возможных кандидатов на возможное место в садике. При том всем своим видом показывала, как мы ей дороги и какое она нам делает одолжение... Толком ничего не рассказала, кроме того, что мы тут просто по гроб жизни ей должны будем.
Впечатление негативное. Видела воспитателей на улице - на лице написано "чего вы припёрлись сюда?!". С детьми общались свысока, всем видом показывая, кто тут царь.

,

Моя донечка відвідує дитсадок із задоволенням. У нас найкращі, просто пречудові вихователі: Олена Миколаївна і Оксана Анатоліївна.Вони - педагоги з великої букви.
Велика Вам вдячність і низький уклін за виховання і турботу про наших діток!!!!!!!!!

,

Мені подобається.

Див. також:
Зворотній зв'язок