Дитячий садок «Кияночка» - це дружній та творчий колектив професійних людей, головною метою яких є допомога батькам виховати щасливу, вільну та мислячу дитину. Навчальний рік починається з 1 вересня по 31 серпня. Влітку садочок працює по оздоровчій програмі.

Ми працюємо кожний день з 8:00 до 19:00 години, крім вихідних та святкових днів.

Садочок працює за державною програмою «Дитина». Методики направлені на нескладні фізичні вправи, у тому числі вправи на розвиток дрібної моторики; на розвиток мови; ліплення, конструювання; малювання і аплікацію; розвиваючі ігри; спів і танці. Також ваша дитина вивчатиме англійську мову в ігровій формі та займатиметься хореографією чотири рази на тиждень. Проводяться заняття з вокалу та акторської майстерності.

В садочку працюють кваліфіковані фахівці які люблять свою справу.

Наш персонал складається з двох вихователів і одного помічника на одну групу, які мають досвід роботи  з дітками дошкільного віку, а також методист, логопед, вчитель англійської мови, хореограф та концертмейстер.

В закладі працює чотири групи:

 • перша молодша (ясельна) для дітей віком від 2 до 3 років
 • друга молодша для дітей віком від 3 до 4 років;
 • середня для дітей від 4 до 5 років;
 • старша для дітей від 5 до 6 років.

Ми постійно стежимо за здоров'ям дітей та сприяємо його зміцненню.  У  садку працює медсестра, яка щоранку оглядає дітей під час їх надходження в заклад.

В садочку чотирьохразове харчування (сніданок, обід, підвечірок та вечеря). Меню збалансоване та підібране для дитини дошкільного віку. Надаємо дієтичне харчування діткам у яких є протипоказання до визначених страв.

Поряд з територією ШДС «Кияночка» проводяться додаткові заняття, що дуже зручно для діток. Нашим вихованцям надаємо знижку.

Для всебічного розвитку дитини пропонуємо такі додаткові гуртки:

 • заняття з класичної хореографії;
 • сучасна хореографія;
 • вокал/фортепіано;
 • живопис;
 • майстер-клас ліплення з глини;
 • джиу-джитсу;
 • ЛЄГО- конструювання;
 • англійська мова;
 • група раннього розвитку;
 • підготовка до школи.

А також заняття для мам:

 • фітнес;
 • пілатес;
 • йога.
Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Слышала много хорошего от родителей, немного подрастем и и попробуем группу развития. Хотелось бы какие-то занятия для малышей с мамами.Знакомая посоветовала сходить на фитнес и немного отвлечься от домашней суеты.

,

Ми в цьому садочку не так давно, але ми ним дуже задоволенні. Дитина з великою радістю йде в садочок. Кожній дитині приділяють багато уваги – це прекрасно. Дуже гарно проводяться заняття з дітками. Що найбільше подобається мені й моїй дитини те, що є великий вибір гуртків. І дитина може сама дійсно обрати те, що їй подобається. Хочу подякувати директору, що відкрили такий садок. Всім рекомендую!

,

Ходим в этот сад 4й месяц, мне как маме,нравится,то,что мой сын с радостью идёт в сад, хорошие воспитатели, чистенько,свой повар, своя домашняя кухня, ребенок начал есть мясо и рыбные котлеты, хотя раньше и не пробовал. Очень близко возле дома - особенно когда плохая погода или ребенок проспал (через дорогу перешёл и уже в саду).

,

Мы ходим на хореографию для малышей в детский центр "Кияночка". Планируем записаться в сад, так как слышали много позитивных отзывов.
Ребенку очень нравятся танцы, хотим пойти на живопись. Очень удобно, что все находится в одном помещении и близко к дому. Есть возможность и мамам приходить на пилатес и фитнес, мамам это очень необходимо)))
Рекомендую!

,

Наш второй опыт с садиком и мы очень довольны. Планировали недельку походить попробовать, на удивление ребенок сразу пошел на контакт с воспитателем и не хотел уходить. Очень понравилась уютная атмосфера группы, питание очень хорошее. Много развивающих занятий: хореография, вокал, английский язык и т.д. Очень приятно видеть результат работы с ребенком, вечером наслаждаемся танцами и песнями)) Преподаватели-профессионалы своего дела!

,

Зазвичай відгуки не пишу, але вирішила залишити приємний відгук в адресу " Кияночки". Ходимо до садочку майже рік, за цей час не було нарікань, навпаки подобається відношення до моєї дитини, увага вихователя та раціон харчування. Окремо хочу зазначити, що заняття проходять цікаво, вдома ввечері дізнаюсь, що вивчали, багато розповідає нового. Дякую колективу. Рекомендую!

,

Ми віддали двох діток в "Кияночку" і не жалкуємо. Діти задоволені, їм подобається. Дуже смачно готують, раціон харчування грамотно продуманий. Кухарю, Олександру, окремо дякую. Вихователі уважні, мають свій підхід до кожної дитини. Окрім плати за садочок поборів ніяких немає. В садочку працює логопед, медсестра, методист, хореограф.
Дякую співробітникам "Кияночка" за добрі слова і любов до діток.

,

Рекомендую! обошла все частные сады в этом районе и остановилась на "Кияночке" очень довольны, мой ребенок ходит с удовольствием в среднюю группу (воспитатели шикарные), чувствуется что ребенком занимаются, английский тоже на уровне и цена адекватная, кроме оплаты за месяц 7500,00 больше никаких поборов (питание, канцтовары и т.д). Вообщем пока довольны!

Див. також:
Зворотній зв'язок