«Тотоша» - це мережа дошкільних закладів, мета яких розвивати гармонійних, впевнених в собі, соціально-відповідальних, мислячих і креативних особистостей. Ми прагнемо допомогти дітям відчувати себе комфортно і невимушено в мінливому світі, дбайливо ставитися до природи, розуміти себе та інших людей, легко освоювати нові знання. Навчити їх найважливішим навичкам 21 століття: нестандартного мислення, роботі в команді, постановки та досягнення цілей, креативності, самостійності, пошуку та аналізу інформації, презентації себе і своєї роботи, самопізнання.

У нашу мережу входить: 4 дитячих садки, дитячий клуб і початкова альтернативна школа.

Канадський садок «Тотоша» це садок, в якому Ваша дитина обов'язково розкриє свої таланти!

Наша місія: допомогти батькам ростити дитину щасливою, вільною, мислячою і допитливою.

Режим роботи: 8.00-19.00

Вік дітей: від 1,5-6 років

Ми пропонуємо:

 • професійних і люблячих дітей педагогів, для яких це не робота, а покликання
 • ефективні сучасні навчальні посібники,
 • авторські програми, розроблені досвідченими методистами та педагогами
 • якісні іграшки,
 • розвиваючу середу
 • екологічні фанерні меблі
 • затишний та комфортний простір, створений у співпраці педагогів та дизайнерів

Ми зонували простір за принципом канадських дитячих садків, в кожній групі є:

 • центр ранкового кола,
 • центр самостійного читання,
 • центр науки і природи,
 • центр математики,
 • центр творчості,
 • бібліотека,
 • центр конструювання
 • інші зони, які вихователі облаштовують і змінюють відповідно до потреб і запитів дітей, а також з урахуванням досліджуваних тем.

Під час занять в розвиваючих центрах діти можуть вільно пересуватися, вибирати заняття на свій смак, спілкуватися, але для такої "свободи" є чіткі правила, які ми встановлюємо разом з маленьким особистостями і намагаємося дотримуватися. Це територія дітей, за яку вони відповідають, і разом з вихователем можуть змінювати, додавати до неї щось своє, прибирати за собою іграшки і матеріали, вибирати грати самостійно або разом з кимось. Це вчить дітей розуміти і відстоювати свої кордони, а також дружити, співпрацювати з іншими дітьми, поважати їх і дорослих.

Адреса сайту: http://totosha.kiev.ua

Також запрошуємо відвідати заклади нашої мережі:

Фінський садок «Тотоша» (Радунська, 9б)

Англійський садок «Тотоша» (Радунська 8/13)

Садок «Тотоша» «Будинок дружби »(Милославська 47 а)

Початкова альтернативна школа «Тотоша» (Закревського 93 а)

Талант-клуб «Тотоша» (Радунська, 9б)

Оцінка відвідувачів
(по 6 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ребенок пошел в садик Тотоша в 1 год и 10 мес и к нашей радости период адаптации проходит успешно. Ребенок идет в садик с удовольствием, благодаря вниманию сотрудников и доброжелательной атмосфере ребенок быстро осваивается к новому режиму дня и питания. Всем довольны!

,

Мы с эти завиденное сотрудничаем уже 4 года. Вначале начал ходить наш старший сын, а в дальнейшем за ним пришла его Сестра. Сейчас старший ходит на подготовку к школе (на Закревского), а младшая в садик. И сын и дочка с радостью посещают и школу и сад. Очень порадовал «летний лагерь». Такое количество экскурсий и разных занятий для лагеря радует и удивляет. Внимание педагогов и к малышам и к детям в школе оставляет позитивные эмоции. Дети рады общению, вниманию, а просьбы родителей всегда выполняются. Большое спасибо персоналу, ведь именно они оставят хорошое впечатление у наших детей о времени проведённом детском саду.

,

С «Тотошей» уже 1,5 года. Мы довольны выбором сада. В приоритете было внимание к ребёнку и атмосфера, чем «Тотоша» нас удовлетворяет максимально. Очень довольны воспитателем Мариной и администратором Оксаной!!! По питанию нареканий нет.

,

Ходим в детский сад «Тотоша» с мая месяца этого года, очень всем довольны! Сад замечательный, воспитатели - проффессионалы своего дела, ребёнок увлечён делами и занятиями в садике , идёт с удовольствием, адаптация прошла хорошо, в саду спит, учитывая то, что дома нивкакую)) питание тоже хорошее, ребёнок кушает с удовольствием. Спасибо коллективу «Тотоши» за отличную работу!

,

Мы ходим уже месяц в садик и очень довольны :: ) Воспитатели очень внимательны, отношение персонала радует, рекомендую Тотошу всем интересующимся!

,

Сад - супер. Ребёнок доволен! Ходит с удовольствием! Кушает в саду , тоже с удовольствием) Я , как мама очень довольна программой развития и меню.

Див. також:
Зворотній зв'язок