Оцінка відвідувачів
(по 30 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ясільки дуже переповнені... Діти сплять і бавляться в одній кімнаті. В групі 25ліжечок а дітей ходе 30 і дітей спати не беруть....ждуть коли діти похворіють тоді будете спати.

,

Чудовий садочок,гарне харчування а вихователь Заремба Г.І і няня Ольга Володимирівна професіонали своєї справи,дуже люблять дітей.Ми дуже задоволені.

,

Нам садок подобається. Мали трішки непорозуміння з вихователькою в яслах, але зараз вже в молодшій групі. Вихователька - супер, знайде підхід до кожної дитини. Зараз в діток окрема спальня, окремо - кімната для ігор(в яслах де спали - там і бавились). Діток в групі дійсно багато, але кожен хоче, щоб дитина в садок ходила. Харчування добре. В садочку зразу є гуртки танців і англійської мови. Головне , що малечі подобається.

,

шановні батьки, садік насправді непоганий. вихователь справді професіонали але вони невинні що завідуюча " помішалась " на грошах, за вступ професійно бере гроші, посилаючи батьків купувати різні речі до визначених нею підприємств, але ми самі винні бо боємось невідомо чого. треба ставити на місце бо це вже занадто. і до речі харчування останнім часом зіпсувалось.

,

Ви знаєте, вже нема слів... У ясельній групі у нас по списку 45 дітей.. у старших групах те саме... 40-50 дітей.. Бідні ті вихователі! Ну як так? при регламентованій законодавством кількості 15-20! Такого ніде нема! З тою огорожою - то вже цирк! Коли її поставлять - всі покривають один одного... Треба реагувати! Батьки збираймося до купи і починаймо діяти!!

,

Так це реально така ситуація.Куди дивиться начальсво що в групах по 50 дітей.Сюди б прокуратуру і все владнається за тиждень.А вихователі мовчать бо їм завідуюча закриває рота .Я важаю треба звернутись до п.О.Фреймуд ось і побачити результат.

,

Надіялась попасти в хороший садок який порекомендували але коли потрапила і дуже пожаліла.Завідуюча на перший погляд до всіх посміхається начебто хоче помогти але це не так.Побори великі при попаданні в групу та щей на кількості долужує.Це дійсно правда кількість дітей по групах перевищує 53 дитини .Такого перебору не має в жодному садочку .Батьки неодноразово звертались з цим питанням до неї на що отримали відповідь це всюди така ситуація.І начальник її покриває тому що ми телефонували і отримали таку ж відповідь.Значить ділиться....але так тривати далі не може наші діти не інкубатори та вихователі не роботи...Якщо не буде реакції будем писати у вищі служби.Хоча цей садочок ще 2 роки тому мав хороший авторитет.А вихователі там справді чуйні ,добрі та віччливі.Єдиний позитив це вихователі.

,

Позитиву там мало....в групах страшенний перебір! В яслах, які тісняться в одній кімнаті більше, ніж 30 дітей, в старших групах там в кожній за 50 ,,перевалило''((( І кожен раз завідуюча добирає і добирає... А ще сама болюча тема - навколо садка немає огорожі! Огорожу зняли ще в грудні 2015 року! Натомість мали поставити трьохметрову шумовідбиваючу стіну! У вечірній час на дитячих майданчиках сидять компанії із сигаретами та спиртним, нищать все те, що батьки своїми силами поставили на тих майданчиках! В одній із груп вкрали телевізор! Батьки неодноразово ходили до завідуючої з питанням, коли все ж таки питання з парканом вирішиться, нащо не отримували відповіді! За медсестру правда на 200%! Дуже шкода діток і вихователів, оскільки вони працюють на роботі з ,,адськими'' умовами і при цьому залишаються турботливими і чуйними до діток!

,

Доброго дня, я пишу відгуки дуже рідко, але чомусь вирішила поставити таки написати відгук, бо сама шукала садок за відгуками і потрібно знати куди плануєш дати дитину. У нас вихователька Марія Володимирівна, дуже хороша вихователька, я розумію що моя дитина не з усі іде на контакт, а вона знайшла підхід, і взагалі дуже старається. Я їй дуже вдячна і задоволена що моя дитина в її групі. А про медсестру хочу сказати що правду про неї пишуть в інших відгуках. Вона дійсно халатно відноситься до своєї роботи. Коли моя дитина роздерла собі ранку в неї текла кров ніхто й не старався її обробити. Дивно, чому на вулиці люди помітили кров, а в садку медсестра не помітила.

,

Доброго дня,дорогі матусі.104 садочок це моя дитяча казка ,яка була 20 років тому,я як тепер памятаю усміхнену і лагідну виховательку,яка сіяла добротою.Із великим задоволенням я влаштувала свою дитинку в цю казку.І получила шок!.Некваліфіковані,нестримані,незадоволені вихователі.Моє сонечко приходив додому з новими словами - свиня,недоум,хоча моя дитина дуже погано говорить.В дома дитина почала заступатись руками( я так зрозуміла його там били).Медсестра неможе дати елементарної допомоги,коли дитинка натерла пальчик об кросівок я запиталась медсестру садочка чим обробити ранку,медсестра знизила плечима зі словами - я незнаю!,дорогі матусі мені в той момент відняло мову?Завідувач дитсадочка приємна людина,вона вас зустріне з усмішкою,але нажаль вона уявлення немає що твориться в групі поза її увагою.

,

Доброго дня! садочок дійсно класний. І персонал і кухня. Хоча у нас винекли деякі непорозуміння у групі з вихователями. то завідуюча зразу відреагувала і разом з методистом почали перевіряти ситуацію. Все владналось ....навіть діти стали іншими за цей період. Вони молодці! І далі контролюють ситуацію в групі. Але це ж не тюрма ....Вихователі візьміть це до уваги і працюйте за покликанням! Бо у ваших наставників є важливіші справи аніж перевіряит що ви робите цілий день !!!! Цікаво як буде далі ? .Подумайте над своїм вибором праці.. .

,

Класний садочок!Моя дочка ходить із задоволенням!!!:))

,

Садочок неймовірний! Пед.колектив - найкращі, розуміючі, професіонали та дуже люблять дітей! А свята такі цікаві і різноманітні, ще ніде такого не зустрічав! Ще б вітамінів для дітей і тоді б ідеально!Дуже тепло і творчо.
5+

,

Мій син відвідує цей ДНЗ і наш садочок працює!!!!! Заклад в липні дійсно мав "канікули" - уявіть, вихователі не роботи- вони теж люди і потребують відпочинку! І за цей час робили ремонт на кухні. І Вам моя порада - якщо не володієте інформацією - краще не пишіть дурниць і не псуйте репутацію зразкового ДНЗ і колективу!!!

,

Внучка ходить один раз на місяць, решта часу хворіє. Літом садочок на місяць закрили на ремонт, а в жовтні знову ремонт.

,

До дитячого садочку №104 синок ходить третій рік. Садочок дуже хороший, дитині подобається. Професійні та позитивні вихователі, завідуюча- господарник. З приходом даного керівника садочок дуже змінився на краще.
Дуже дякую.

,

Садочок хороший, чистий. Дуже багато змінилося за 3 роки, як прийшла нова завідуюча. Завідуюча старається все для дітей, щоб їм було комфортно. Вихователі дуже класні, дають знання дітям, проводяться заняття, свята. Великих грошей не збирається, і немає чого так писати. Як не знаєте то не пишіть.Все робиться для наших дітей. Я воджу дитину в цей садок вже 4 роки. Я всім задоволена і вас закликаю до цього садочка.

,

Садочок хороший!!! Ніяких мінусів не бачу. А також не розумію на щож у вас вимагають гроші ? Ніхто нічого не вимагає. Хоча , зрештою, усім не догодиш. А завідуюча і колектив садочка стараються , щоб садочок став кращим, щоб там було затишно.Усе робиться для наших дітей!

,

садок непоганий але є великий мінус дуже на все вимагають гроші...завідуюча забагато собі почала позволяти/

,

дуже задоволела закладом. за 4 роки ніодного конфлікту з вихователями та керівництвом. дякую вам за нашу дитину!

,

Садочок дуже хороший! Добрі та привітні вихователі! Діти із задоволенням відвідують садочок!

,

Садочок дуже гарний. Приємний колектив. Діти швидко адаптуються і залюбки ходять в садок.

,

Садочок класний!!!!!!

,

Садочок насправді дуже хороший. Вихователі люблять наших дітей. Моя дитина залюбки ходить і їсть у садочку. З приходом нового завідувача садочок стає ще кращим. Дякуємо усім працівникам, так тримати!!!!

,

Дуже хороший садок. Харчування смачне , а вихователь Марія Володимирівна - чудовий спеціаліст) Дитина дуже її любить.

,

який добровільний внесок тепер дають батьки у дитячий садок?

,

В цьому садочку дуже добрий персонал, і смачна їжа

,

Я відвідував цей садок в ньому весела ігамірна атмосфера

,

Моя донечка із великим захопленням відвідує цей садочок. Особливо їй подобається її вихователька Марія Володимирівна, діти її обожнюють. Завідувач дуже дуже хороша.У садочку є англійська, діти завжди ставлять свята.Харчують супер.Все класно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Доброзичлива атмосфера,хороші і професіональні спеціалісти,
ввічливо ставляться до наших дітей...))))

Партнери сайту
Англійська сад
Англійська сад
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок