Оцінка відвідувачів
(по 14 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Садок жахливий!!! Все завдяки завідуючій... Хабарниця конкретна!!! І це триває роками!!! Якби ці кошти хоч йшли на те, що потрібно, ситуація б давно змінилась. Але ж ні!!! Слава Богу, дитина пішла у інший садок.
А позитивні відгуки, напевно працівники садочку пишуть, чи що. Жодна адекватна мама, яка бачила садок, поспілкувалась із завідуючою НІКОЛИ не поставить 5 зірок! Не вірите, підіть подивіться!

,

приміщення груп маленькі, дітей набирають більше 30-ти в групу, для всіх ліжок немає і немає куди доставити. постійно приводять хворих дітей, а вихователі нікому не можуть відмовити, відповідно діти всі по колу і без перерви хворіють. харчування слабеньке, порції маленькі, дитина їла максимум обід і до вечора була голодна. на вулиці гуляють мало, в основному влітку. навіть як немає дощу, але є калюжі, то ніхто нікуди не йде. майданчик в жалюгідному стані, давно просить ремонту і облаштування. паркан довкола території дірявий, можуть забігти пси. є хороші вихователі, але на жаль не всі. є також лицемірні і брехливі, і ті кому давно пора на пенсію, бо не справляються.

,

Садочок в занепаді, якби не гроші батьків, то взагалі було би все печально. Якщо є інші варіанти, то краще сюди не віддавати дитину.

,

Садок жахливий!!! Завідуюча хамка, і хабарниця, гнати її з того садка потрібно!!! Нікому не рекомендую!!!

,

Я дуже задоволена садочком! Чудові вихователі!!! Гарні свята! Рекомендую всім цей садочок! Наша донечка з превеликим задоволенням йде у садочок і дуже сумує за ним коли хворіє!

,

Садочок дуже гарний! Дякую всім працівникам за виховання моєї донечки! Нам в садочку комфортно і затишно, дитина задоволена, а я спокійна за дитину. Завідувачка, Галина Олександрівна, розумна і приємна жінка, яка працює для користі садка і наших дітей. Бажаю всім працівникам нашого садочка здоров'я і творчості у вихованні наших діточок! Дякуємо Вам за Вашу працю!
P.S. До речі нам, украінцям, треба вчитися любити і поважати ближнього і його працю...бо поки бідні чубляться, влада робить те що їй треба ( влада міста, мається на увазі)

,

Рідко пишу коментарі, однак прочитавши останній не витримала.
По-перше, не у всіх групах є двоповерхові ліжка.
По-друге, у всіх групах є бойлери, тому є гаряча вода постійно, діти миють ручки ( а влітку і ніжки) в теплій, а не холодній воді.
По-третє, хто на чому їздить-це особиста справа кожної людини, а Ваша позиція називається заздрістю.
По-четверте, в завідуючої чоловік помер два роки назад, тому він фізично не може працювати в садку.
По-п"яте, в кожній групі було проведено ремонт ванних кімнат, тому там всюди чистота.
По-шосте, їжа в садочку якісна та смачна ( сама пробувала, оскільки перших два тижні ми відвідували лише до обіду садочок, і в обід я годувала дитину).
І ще одне. Цей садочок відвідували моїх троє дітей, і я з вдячністю ставлюсь до всіх працівників садочку та завідуючої насамперед. А якщо щось комусь не подобається в державних садках, є приватні.

,

Читаю позитивні відгуки і думаю: або ті хто писав ніколи і близько не бачили садочок, або дітей біля входу залишали ! Садочок жахливий!!! Далеко не всі вихователі кваліфіковані. Завідуюча любить поморочити голову! Садок не обладнаний всім необхідним, діти сплять мало не на трьох-поверхових ліжках (якщо це можна так назвати). Стосовно майданчика, повно роботи, яку можна зробити і без великих коштів. За те у керівництва є кошти на нове "Авео", це при тому що мало не вся сім"я завідуючої працює в саочку (чоловік і син). На власні очі не один раз бачила, що водять хворих дітей і їх приймають! Навіть у поліклініці лікарі кажуть, у цей садок йти в останню чергу.

,

Дуже гарний садочок.Ходила я і діти мої ходять.

,

Ходила в цей садочок-люблю його і згадую з радістю.Хороша дошкільна підготовка."Оленка"-це мій садочок на все життя,я теж Оленка.

,

Дуже прікольний садочок.Сама його закінчила.Передаю від себе привіт Ользі Євгенінівні.

,

годують добре, з дітьми займаються малюють,вирізають,танцюють. Потрібно дообладнати дитячі майданчики, але це все в руках самих батьків.
В садочку гарний ремонт і дуже хороше харчування.

,

дуже задоволена, малій подобається.Ходимо з неповних 2 рочків, а зараз 4

,

може бути і не дуже дорого!

Партнери сайту
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок