Оцінка відвідувачів
(по 51 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Любите свою дитину - оминайте цей заклад. Совдепія одним словом

,

Хороший садок!!! Мої двоє хлопців біжать туди. П. Іванка у ясельній групічудова, дуже гарно ладнає з дітками, дитина доглянута і спокійна. Старший ходить до третьої середньої групи - постійно приносить якісь цікаві поробки, розповідає про заняття, п Лілі, п. Мартін та п. Галі велике дякую за увагу і терпіння до діток, ранки - дуже цікаві. П. Ромі низький уклін що все робоче життя присвятила садочкові, він покращується з роками, а це - круто

,

А я в шоці від нашої вихивательки:здаю дитину в садок, забираю з садка, вона в одній позі завжди, розвалена на стільцііз розкиданими ногами, з телефоном в руках...таке враження, що ми всі тут порушуємо її супер інтелектуальне заняття...

,

Чудовий садок.Вихователі всі чудові.Територія садочку завжди чиста,акуратна.Колектив прекрасний.

,

Чудовий садок! Ходимо в ясельну групу, не дивлячись на те що в групі багато дітей вихователь і помічник вихователя встигають все, моя дитина чиста, доглянута, нагодована, виспана, завжди в гарному настрої. Постійно проводяться заняття, періодично скидують нам фото чим займаються дітки, а дитячі ранки це одне задоволення! Група чиста, провітрена, тепла є багато гарних іграшок дитина зацікавлена, територія садка доглянута, пісочниця завжди накрита. Ходили в приватний відношення було жахливим в цей садок ходимо із задоволення! Безмежно вдячна адміністрації та колективу садка!!!

,

Вихователь п.Руслана - ніколи не сидить за столом, завжди в брюках на килимку серед дітей, навчає бавитись дітей, проводить ігри, займається з дітьми, читає і малює з ними, розвиває дітей. Також п.Оксана - помічник вихователя- турботливо ставиться до всіх дітей. Незважаючи на "особливого" хлопчика в групі - основна увага - на виховання більшості дітей,"звичайні" діти ж не можуть бути фоном для "особливих". Приміщення - провітрюють. Контролюють і допомагають дітям навчитись самостійно їсти, обслуговувати себе. Пані Завідуюча - ікона стилю в одязі, зачісці та макіяжі. Стильно, стримано, я признала. Гуртки : кожен викладач (танці, англійська, шахи) - дає весь час звіт-перелік того, що вивчають. Дзвонять до батьків дітей, тримають зворотній зв"язок з приводу знань і розвитку дитини , розповідають батькам про кожну конкретну дитину, запрошують подивитись на заняття. Залюбки спілкуються по телефону з батьками. СУПЕР !!! Написала цей лист не для батьків дітей, а для персоналу садка. Дякую!!!

,

Притулок, а не садок! Чужі люди заходять в будь-який час і вигулюють собак в пісочницях дит. садка (незакритих). Діти в групах нічим не займаються. Вихователі сидять за столом!?! Ще ні разу не бачила в жодній з груп щоб вихователі займались з дітьми. Ворота постійно відкриті- заїжджайте в будь-який час дня- вибирайте собі дитину- і крадіть! а всі діти можуть безперешкодно вийти з дит. садка і йти куди заманеться.Я гіршого садка ще не бачила! Просто безвихідь із-за нестачі садків? Якщо ви хочете кращого для своїх дітей - забирайте дітей і ведіть хоч на край світу- там буде ліпше навіть з бомжами! В один день комусь вірветься терпець і все це буде зафільмовано і передано в міську Раду. Ото вже всі підуть в один день на біржу праці!!!

,

Це не садок, це-колонія.Від самого початку, як заходиш у двір, до моменту забирання дитини , яка весь час у засмученому настрої. Шановне керівництво, будьте людьми! Чому у вас настільки гидко? Двір-кострубатий і не прибраний, такий старий і розбитий дитячий інвентар? чому в садку обідрані стіни, а групи схожі на казарми? боже, а наші вихователі...злі , недоброзичливі. Це якийсь жах. Діти нічим не займаються...куди ми попали? Просто нема куди діватись.це єдиний варіант для нас. я в розпачі...

,

Садочок не прибраний, листя палять на майданчику, керівництво не на своєму місці, хочу поговорити, а її заміняють, ніколи її небачу на робочому місці

,

Будьласка зверніть увагу на адміністрацію, бо вона матюкається на мого сина, я цього терпіти не буду, на власні очі чув як вона матюкається на дітей.

,

Садок 165 це повна совдепія, починаючи з керівництваі закінчуючи територією і групами. Тут Вас мають за пусте місце, а Ваших дітей за лишні проблеми. Дітей ображають. Няня приводить свою доньку, вона обзиває діток. Короче, не раджу нікому. Групи пропахли цвіллю.

,

Такого керівника дошкільного та й, взагалі, будь-якого освітнього закладу треба ще пошукати. Прийшла з'ясувати за набір. Вона з тарілкою супу в кабінеті о 14.30 на моє привітання з незрозумілою претензією: "Ви дасте мені сьогодні поїсти?" На запитання: "Чи можу я поговорити із завідуючою?" Відповідає, що завідуючої нема - вона її заміняє, - всі питання приходьте вирішувати після 15 числа (це було на поч. червня). Хоча саме вона і була тою самою завідуючою, бо я її знаю. І все це сказане з такою незрозумілою злобою і неприязню.

,

Проходивши 1 рiк в ясла.Висновок!
Вихователь:У святковi днi до мене були претензii, що я з вашою дитин тiльки сижу. Коли вiдпрацьовували у суботу- з сумом казала,ну приводите(. З дiтьми займаэться тiльки коли вiдкритий урок(Нажаль). пильнуэ тiльки тих дiтей, якi вiддячуються батьки. Обманюэ, що на уроцi лiпить з пластелiну, але роботи вiддаэ тiльки певним батькам.
Завiдувач: здавши грошi на ремонт, я попросила чеки на виконанi роботи. Менi нiхто не мiг надати. Я попросила повернуть кошти,оскiльки не знала куда вони пiшли. Завiдувач набралась наглостi та передзвонила до чоловiка з вимогою мовляв нехай вiн дасть грошi, щоб менi iх повернуть!Кмiтливо!
Няня:Людина стараэться.

Шкода,що я не перевела дитину в iншу групу.
Спрдiваюся Цей кошмар закiнчиться....

,

Листя спалюють прямо на території. Діти в однієї з виховатильок гуляють як їй захочеться, поганий догляд і хамство

,

Територія гарна, харчування в нормі. Єдине не повезло з вихователем.....це жах повний. Вона мало того, що літає десь в свому світі, не зважаючи на дітей, ще й може нахамити батькам. І до того ж не цензурною лексикою, бо потрібно забирати дитину о 5 год, бо їй далеко добиратись. Якщо дитина травмується, вона ніколи цього не помітить. Дитина до неї взагалі не хоче ходити, інша справа п. Оксана. От це вихователь, який насправді відданий своїй справі, дуже любить діток. В яслах хороша Настя, дитина її любила). Але другу дитину туди не хочеться віддавати, щоб часом не потрапила до цієї виховательки, вона зуміла перекреслити усі приємні спогади дитини про дошкільний заклад.

,

Садок чудовий, особлива подяка п.Насті Штойко. Дітки щасливі і доглянуті.

,

Хабарництво процвiтаэ в данiй установi. Групи переповненi, педагоги не вiдповiдають вимогам

,

Завідуюча хабарниця в садку бруднно спаллюють листя

,

Пані Руслана- найкраща в світі вихователька!!! Низький їй уклін, та хай береже її Господь.

,

Чудовий і затишний садочок.

,

Добрий день! Моя дитина ходить в першу молодшу групу. В садочку чисто, нові вікна, ремонт. Харчування нормальне, як в державному садочку. Мій синочок їсть погано, але є дітки, які з'їдають все. Вихователі, Леся Миронівна, Галина Богданівна і няня Леся Володимирівна, дуже добрі, уважні, розумні і працьовиті. Діток в групі багато - 34. Але вони встигають і погуляти, як тільки погода дозволяє, і помалювати, аплікації зробити, вареники з пластиліну :) . Моєму синочкові дуже подобається в садочку і завжди каже, що вихователі дуже хороші, ніколи не сваряться. За дітками завжди уважно стежать - перевдягають коли дитинка навіть просто спітніла, бо активно бігала. Допомагають дитині поїсти, перед сном завжди читають книжечку. А як дитину забираєш, то хоч діток дуже багато, завжди розкажуть, що робив чи, що смішне чи розумненьке сказав :) . ДУже, дуже хороші вихователі. Дякую вам!!!!!!

,

Добрий день усім батькам!!Хочу подякувати всім хто займався і доглядав мою донечку в цьому садочку!!!Ми випускники 2015 року!!Моя дитина ходила більше року в цей садок!!я задоволена відношенням до дітей,їдою і навчанням діточок!!В нас були вихователями пані Аня і пані Леся,а також нянечка пані Марія!!Вихователі багато чого навчили мою дитину!!!Я завжди згадую слова пані Лесі :"Ми ще часто будемо згадувати як нам було добре в садочку" -це правда!! так що щиро Вам усім кажу ...там нам було ДУЖЕ ДОБРЕ!!!!Всім здоров"я ,терпіння!!!Пані Рома .а Вам многая літ!!Дякую Вам усім!!

,

Мой сыночек бежит в садик, потому что там елочка и няня пани Мария! У нас также замечательные воспитатели пани Аня и пани Леся. Как и в любом соц учреждении есть недостатки, так как это не частный сад, потому считаю, что претензии излишни - тепло, дети не голодные, уход за детьми хороший, и за это спасибо! Хотелось бы больше стационарных развлечений на улице, чтобы детки чаще гуляли, но понятно, что на все нужны финансы. Спасибо за все, что есть! И директор пани Рома - тоже человек с большой буквы. Благодарна Богу, что сын растет в хорошем саду.

,

Моя дитина хрдить в яслі, 2 група.вихователі і няні дуже чудові.Особливо малий любить Настю.діти доглянуті,нагодовані і задоволені.ходимо без сліз.Гроші не деруть,тільки дійсно при потребi!ми дуже задоволені садом=)

,

Садок хороший, і вихователями ми теж задоволені, дуже ніжне ставлення до дитини, а от завідуюча знахабніла, цілий час побори, потрібно здавати на все - ремонт каналізації, поломану мясорубку, на пісок, краску і так дальше, при тому, що кожен місяць здаються окремі гроші на садок...грошима батьків в цьому садочку робиться майже все....ремонти в групах, оформлення групи, встановлення вікон та дверей ....

,

Вихователь дуже багато курить!!!

,

Не треба нарікати на тих вихователів ,які цілий день доглядають наших дітей!Повірте ,це тяжкий хліб і важка праця ,бо кожна сім"я виховує свою дитину по-різному ,а їм треба мати підхід до всіх діточок!
Ми ходимо в старшу групу ,вихователі у нас Пані Аня і Пані Леся ,дуже хороша наша Няня Марія!Це дуже приємні люди .завжди дітей доглянуть і навчать!Ми задоволені працею завідуючої цього садка, пані Роми !Ця жінка вклала все своє молоде життя і всю свою працю в цей садок ,багато років тяжкої праці ,яку ніхто і не цінить!
Дай Бог всім працівникам міцного здоров"я і терпіння і ще виховати багато поколінь!
Веселих св"ят Вам ,успіхів і наступному році і Божого благословення!
Мама Марія.

,

Хочете в садочок - готуйте кошельочок! І це стосується не тільки цього садочка! Так ,важко усвідомлювати, що все в садочку робиться за кошт батьків. Держава виділяє мінімум, а з чог овона може виділяти дітям, якщо вона на війну їхніх татів відправляє без бронежилетів і касок. Але це все лірика. Звісно примусово вас ніхто гроші здати не заставить, але вам і совість не позволить не дати, як побачити сіяючи очі дітей та вихователів від нових шаф, стільчиків, іграшок і т.д.
Звісно з наших внесків і завідуюча собі має, і ще дехто, але з їхніми зарплатами - то не шкода! Відповідальність огого, а оплата мізер. Якщо вони не будуть відчувати чогось приємного на роботі, то поганий настрій буде і нашим двтям передаватися.
На рахунок вихователів - всі вихователі по своєму хороші і мають якісь недоліки. В яслах зараз поробили ремонти, Настя і Віра дуже мають підхід до найменших діточок, н естрашно їм двірити. Нянечки теж дуже хороші.
Порівняно з іншими садками - дешевий садок!

,

Чудовий садочок! Вихователі Леся Миронівна і Галина Богданівна кожній дитині встигають приділити час і увагу, діти доглянені і щасливі. Ми дуже задоволені.

,

Велика подяка вихователям і няні 1 ясельної групи Вірі, Наталі та Ромі. Моя дитина вже рік як ходить до молодшої групи, а попри ясельну групу пройти не може, щоб не привітатись. А завідуюча вже зовсім обнагліла. вона вважає себе "Господом" в цьому закладі. і річ не йде вже про то, що треба дати їй гроші. щоб влаштувати дитину, навіть якщо ти проживаєшь в цьому районі, треба мати знайомих депутатів, а то і самого президента, щоб вона тоді подумала брати вашу дитину чи ні. гнати її давно треба

,

Записала доцю в ясла на цей рік.
На разі можу сказати відгуки на перший погляд:
Садок ззовні: охайний, але біднуватий. Звісно це питання часу і грошей.
Садок всередині: на перший погляд оханий, чистий, але дуже радянського типу. Це теж питання грошей.
Завідуюча: дуже приємна жінка. Звичайно, як і кожна людина буває в поганому настрої, тому не треба її судити строго якщо попали не в той день. Загалом з нею можна поговорити, порадитися.

,

Садочком ми задоволені. Видно, що все стареньке, але охайне. Це питання нехватки грошей, а не бажання. Велике спасибі вихователям нашої ясельної групи Ірині Володимирівні, Анастасії Віталіївні та няні Ірині Михайлівні!!! Дитина ходить туди з задоволенням і мені подобається. Гроші здаємо, тому що все для групи робиться коштом батьків, але завжди видно куди саме йдуть наші гроші. Хочеться, щоб дитині в садку було комфортно, адже вона там проводить багато часу. І вихователі все для цього роблять!!!

,

сорі.трьохразове харчування не 3.50гр.,а 5.30гр.

,

Перший внесок приблизно 500-800 гр.Заклад нормальний,до європейського рівня ще далеко.В ясельних групах санітарна побілка,нові килими,тюлі,меблі старих зразків.Вікна ще не пластикові , думаю це питання часу і грошей ,але в групах тепло.Записувати дитину бажано заздалегідь,приблизно коли дитині 5 -12 місяців.Харчування дещо збіднене ,одноманітне,це і не дивно адже трьох разове харчування в день коштує 3.50 гр.Щомісячний фонд групи 20 гр.Щодо подарунків для завідуючої-то я не давала,вона не натякала.Тільки натякнула про допомогу для закладу(перший внесок 800 гр.)Мою дитину записала в 1.5 роки,ходимо з 2-ох.років.Я задоволена вихователями і нянею.

,

садочок супер!!!!!

,

Про садочок нічого поганого чи доброго сказати не можу. Була вчора. Хотіла поговорити з завідуючою. Вона запитала-де живемо,сказала ,що там і йдіть в садочок.І взагалі,немає чого тут стояти-бо вона розмовляє тільки в години прийому,а вони-зазначені на дверцятах її кабінету. Все!!!! Я так розумію,що пані завідуюча вважає себе ну вже дуже **головною особою** і без трьох реверансів до неї не підходити. Як ви розумієте,натхнення йти в цей садочок у мене не виникло після такої **приємної*розмови.

,

колектив хороший,а от директору Ромі пора на пенсію.подарки дуже любить.

,

Доброго дня! Захотілося теж залишити кілька теплих слів. Садок хороший, особлива вдячність вихователям і нянечка: Лесі Миронівній, Галині Богданівній, пані Лесі, які працювали з моєю старшою дитиною, а також пані Руслані, пані Наталі, пані Лесі, які працюють з молодшою дитиною. Обоє моїх діток ЛЮБЛЯТЬ!!!! своїх вихователей і нянечок, а це найголовніше!

,

Дуже гарний і хороший садочок,Особливо я задоволений вихователями першої ясельної групи п,Вірою,п,Наталею і п,Ромою,Це дуже хороші вихователі і просто гарні і приємні люди,Я дуже їм ВДЯЧНИЙ!

,

Я тут була!!!дуже хороше місце!!!Я вам його рекомендую!!!Найкраща Люба!І харчування просто супер!!!!

,

І я додам, що моя дитина любить цей садок у 100 раз більше, ніж я колись свій. Так, здаємо гроші у фонд садка(при влаштуванні "на ремонт") і символічно на групу щомісячно, але ці гроші видно!!! Всюди чистота, тюлі, килими!
Дуже дякую п. Галі Ільківні за доброту, п.Лілі Михайлівні за те що є першою нашою вчителькою, так,так-вчителькою! З звичайної гри отримуємо результат-знання!!! Не уявляю, як Ви пояснили дитині, що таке"6" і що "9", я пояснювала тиждень, а ВИ один день!!!Дуже хочу, щоб нам так повезло і з школою, і вчителями.
Нехай вас всіх Господь оберігає.

,

Содок дійсно хороший, чистий, в групах акуратно, хороші вихователі, керівництво. Донечка йде задоволена, в нас вихователі п. Настя та п. Іра і пораду дадуть, і доглядають. Дуже задоволена цим садком. Ми з чоловіком вибирали довго садок і не жаліємо за свій вибір.

,

Що ви люди не кажіть, але цим садком, де ходить моя дитина, я ЗАДОВОЛНИЙ!!!! Перше враження, коли заходиш на територію, то складається враження що тут все в порядку і всі на своєму місці.
При першому моєму відвідуванні(прийшов записати дитину) склалось теж; приємне враження. Чистота і порядок. Завідуюча справила на мене приємне враження. Дитина відвідує садочок із задоволенням. Вихователька Руслана Петрівна добра і чуйна людини. Вважаю, що там все О"кей!!!

,

садочок дуже хороший,дуже ним задоволена.дуже вдячна вихователям першої ясельної групи,п.Вірі,п.Наталі і нані Ромі,дуже хороші люди,які люблять дітей і свою роботу,таких вихователів ще пошукати треба!Моя дитина завжди чиста,нагодована і задоволена,з радістю біжить кожен день в садочок!А завідувачка вже не так і багато бере,хоч видно що щось робиться в тому садочку!Взагалі садок супер,всім раджу водити сюди своїх дітей!!!

,

задоволена садком. Вихователі Леся Миронівна та Галина Богданівна - супер!!! в теперішніх умовах "виживання" державним закладам нереально обійтись без додаткових збирань грошей з батьків, просто батьківські комітети мають знати міру!!!

,

садик мне понравился, заведующая показала мне группу где будет моя дочурка, кухню, зал. вообщем нормально. кончно хотелось бы что-то класса "европейского", но соответственно это не стоит 300 грн. в месяц.... заведующая хорошая. собирает помощь, не спорю... но и в садике хоть что-то делается... со временем думаю будет еще лучше. кто ж поможет нашим деткам, если не мы

,

Так садочок кращий у нашому районі,харчування на відміну від інших садків краще, тут хочаб діти немають харчових отруєнь. А вихователі супер п.Галина, Адамівна ............ А те що завідуюча любить гроші, я гадаю несекрет і ніхто невідкрив (Америку), ви скажіть хто їх нелюбить!!!!!!!!!!!! А садок супер..............

,

вихователь п. Галя супер, діти щасливі і задоволені, Адамівна ?????????
Завідуюча дуже любить подарунки, ну вже дуже

,

Особисто я, садочком задоволена. Мої дві дівчинки мають усе, що можуть дати їм вихователі і няня - увагу, любов, знання, хороший настрій. Дуже вдячна їм усім за це і низько кланяюсь. Атмосфера у садку така, що дітей не так просто забрати додому. Величезне спасибі Вам усім за Вашу титанічну працю. Бажаю Вам здоров'я, наснаги, гараздів у родинах і терпіння до наших діточок, адже з ними буває так нелегко. Дякую!

,

Садок супер!!!!!

,

ясельная группа где воспитатели Вера ,Наталя и няня Рома очень нам нравится! Спасибо Вам большое!

Партнери сайту
Приватний міжнародний дитячий садок «Меридіан» (2 корпус)
Приватний міжнародний дитячий садок «Меридіан» (2 корпус)
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок