Оцінка відвідувачів
(по 26 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Скільки всього тут написано, а я можу сказати, що все чудово вихователі всі суперові, піклуються про дітей, коли ходив мій малий влітку вихователі змінювалися, всі мені до вподоби. Процвітання вам, творчих успіхів та здоров'я!

,

Садок гарний, а головне дуже добра, розумна і ввічлива вихователь Ірина Ігорівна в яслях надіюсь,що вана буде з нами і в старших групах.

,

О!!! Атмосфера змінилася! Колись брали за 300 баксів за Анфізії, а тепер тікі в черзі. Моя старша дитина не попала, бо не знати в якому зошиті була записана, голову мені крутила, прийдіть в лютому, прийдіть в вересні. Нарешті в садочку. Тепер всім задоволена. Колектив чудовий, дівчата привітні. Колись не могла ніколи застати завідуючу, тепер ту саму, що "психологом" називається. Хто її тільки там тримає?...

,

Чому ви пишете що харчування посередне моїм дітям подобається навіть дуже, хочуть щоб я їм таке готувала вдома, завжди гарно пахне та смачно виглядає.Ви спробуйте вдома зварити різні страви та щей три рази на день. А на рахунок атмосфери що ви мали на увазі? А побори беруть бо мало дає держава. Ви пройдіться по садку у групах ремонти, меблі, все для наших дітей!!!

,

В садку завідувач займається поборами.харчування посереднє. Вихователі часто грубіянять., не дивляться за дітьми. Чомусь стала погана атмосфера.?Мені здається ,що всі відгуки про ""Чудовий садок і вихователіВ" пишуть самі працівники.

,

Дуже подобається водити туди дитину. Ходить із задоволенням!!! Все чудово і навчання, виховання, а також харчування. Все це завдяки вихователям, які працюють за малі зарплати та ще кожен день несуть відповідальність за життя та здоровя, наших дітей. Наснаги у роботі та менше хвилювань.

,

Мені дуже подобається водити свою дитину у цей неймовірний садок

,

Нам все подобається класно там!!!

,

Дуже нам подобається в садку, не подобається те що той хто туди не потрапив обливає це все брудом.

,

В мене негативні враження від цього садка, які сформувалися завдяки завідуючій. Не тільки мені одній, але й іншим батькам крутила голову до останнього, чи братиме дитину в садок. Врешті взяла кілька дітей справді по списку, решта відсіяла по причині, що нічого не запропонували в грошовому еквіваленті. Не знаю за вихователів, за їжу, але лице цього закладу завідуюча, яка є нещирою, корумпованою і дуже хитрою особою.

,

Величезне людське завідуючій садочку Анізії Богданівні,та нашому вихователю Валентині Гармагенівні за розуміння,науку та людяність.

,

Власне ми ще не ходимо до садочка, мали лише 2-невдалі спроби записатися. Не застали завідуючу :( Зайшла почитати відгуки, так як мене дуже насторожило, дуже різкий тон (навіть скоріше крик) із вікон на першому поверсі ліворуч від другого під"їзду. Не знаю яка там група, але двічі я там була під час дитячого обіду, і вихователі (чи няні) дозволяють собі репетувати на дітей, щоб ті їли. Я б дуже не хотіла щоб на моїх дітей так кричали, нехій краще вони будуть голодні ніж пригнічені. Тому погоджуюся з попереднім дописом, що необхідно кілька разів прийти в "неурочний час" і послухати як поводять себе з дітками.

,

знаю цей садочок багато років, т.я. живу поряд. Це просто жах....Одні побори та більше нічого з уст батьків. Як не будеш давати вихователям гроші чи ще щось, то і за дитиною не подивляться. Шановні батьки, які так гарно відзиваються в коментарях, відпросіться з роботи і подивіться "інкогніто" як дивляться за вашими дітками.

,

Супер мені садок подобається, всі професійні вихователі ми ходимо в яслі нам все подобається все під контролем ,дітей вчать хоч вони ще і маленькі!!!

,

Супер!!!

,

Садок хороший, враження якнайкращі. Дитина досі із задоволенням згадує про нього і про виховательок. Побільше би таких вихователів, які за копійчані зарплати вкладають душу у виховання дітей.

,

Побори,як Ви кажете,Вероніка, є всюди!!!!!!!!! Але це не означає,що вони йдуть комусь у кишеню! За такі гроші Ви будете бачити результат "на лице".І не треба паскудити!!!!!!!!!

,

Садок хороший

,

Садок чудовий чистий охайний .Добре харчують і дивляться за дітьми ))))))))

,

Дуже класний садочок,Вихователі просто супер такі енергійні,активні,люблячі!!!

,

Хто може писати, що садок чудовий, коли там збираються побори розміром 1000 гривень (під назвою допомоги)

,

чудовий садок

,

дуже красивий садок..

,

садочок просто супер. і вихователі займаються дітками, і діткам дуже подобається, і розташування прекрасне (між будинками і далеко від машин). єдина проблема і то суттєва - в садок практично неможливо попасти - треба записуватися відразу після пологів - інакше в групу не попадете.

,

Я садком задоволена. Малий без проблем туди хлодить. Вихователька дещо строга, але принаймні бачу результат - то віршики розказує, то співає, починає по трохи вивчати англійську.
Часом збирають гроші на фонд садка, але принаймні в групі ремонт зроблено, поміняні меблі, ліжка та столи, постійно щось докуповується.

,

садок просто чудо завідуючу прекрасна в неї все під контролем
вихователі професіонали в своїй справі

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок