Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №127 Львівської міської ради
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Останнє оновлення 15 жовтня 2024
Відгуки
42Цей садочок відвідувало двоє моїх синів, але для актуальності напишу про досвід з молодшим, який цього року був випускником. Вступ відбувся за правилами та згідно з реєстрацією, ніяких додаткових витрат/документів не потрібно було. В групі було 16 дітей і це дуже вражає, бо інколи в приватних садочках є більша чисельність. Керівництво садочка відкрите до спілкування з батьками, зацікавлене в розвитку установи. Щодо персоналу, то мали дуже чуйну виховательку Христину Миколаївну, діти справді відчували її тепло і любов і звичайно найбільше горнулись до неї. Помічник вихователя і інший персонал ставились до своєї роботи відповідально. Харчування, це вже індивідуально щодо вподобань дитини- безперечно сирники, запіканки були на першому місці, а також син любив перші страви. В садочку проводилось багато свят, інтерактивів та вистав. Загалом садочком задоволена і рекомендую! Дуже хотілось щоб міська влада все таки зробила доріжки в садочку та огорожу
Дуже задоволені садочком, дитина відвідувала з задоволенням. Гарно організовані творчі процеси, виступи. Театри, вистави та багато заохочень для діток. Особлива подяка вихователям Христині Миколаївні та Олені Олексіївні, також директор садочку дуже приємна та готова до комунікації. Це люди які не лише люблять а і живуть своєю роботою. По грошах завжди здавали тільки на необхідні речі, нічого ніколи не вимагали.
Хочу висловити щирий відгук, та захоплення вихователям групи — Наталії Мирославівні та Лесі Тадеївні. Саме вони стали для моїх донечок не просто вихователями, а справжніми наставницями з добрим серцем, уважним поглядом і щирою любов’ю до дітей. За весь час відвідування цієї групи я була спокійна й впевнена, що мої діти в надійних руках.
Садочок в зальному хороший Дитина ходи на в групу ʼʼСонечкоʼʼ Вихователі дуже відповідальні і привітні,постійно проводили дуже гарні і цікаві вистави для тіток і батьків.Дані Вихователі займались із дітками дитина ходила із задоволенням в садочок Нажаль держава не достатньо забезпечує садочки фінансовою допомогою , тому приходиться на деякі потреби здавати гроші.
Дивіться також усі дитячі садки в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, школи в Львові.

Вихователі може і є хороші але нам не пощастило. Діти походили 4 місяці і вимушена була забрати. Діти боялись вихователя страшенно. Щодня залякувала дітей що якщо не будуть слухати вихователя то батьки за ними не прийдуть здадуть їх в притулок. Коли приходила забирати то ні разу не бачила щоб діти бавились іграшками, завжди всі сиділи під вікном на стільцях навіть не дозволяли між собою говорити як колонія, а вихователь сиділа каву попивала. І це незважаючи на те що було куплено в групу повно іграшок. Дитина досить як зустрічає в районі вихователя аж в лиці міняється. Таке як кричати на дітей то там напевно так заведено бо неодноразово це бачила і навіть мала розмову з одною вихователькою. НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ