Оцінка відвідувачів
(по 23 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Садок відносно нормальний,в мене дитина зараз в групі сонечко,чудові вихователі: Мар'яна Богданівна,Зоряна Ярославівна. Крім того колектив хороший! Гарні ранки) добре розвивають дітей.
Завідуюча хороша жінка!
Якщо б хтось запитав на рахунок садочку я б порадила 51!

,

Ми зараз відвідуємо цей садочок, надзвичайно задоволені. Дитина з задоволенням їде, дуже любить вихователів. Харчування хороше, цікаві свята. Так, ми здаємо кошти на фонд групи, але ще незначні суми, зато в нас в групі все новеньке, чистеньке. Можливо залежить від вихователів, тоді нам повезло.

,

Моя дитина вже випустилась з цього садка,вихователі постійно збирають гроші на якісь потреби садочку,але не усі групи збирають гроші чому я не розумію.Завідуюча дуже неприємна жінка,показувала мені що вони в садочку зробили за гроші батьків.Насправді зроблено на копійки,якщо підрахувати всю суму за рік,яку здали батьки.Коли я віддавала дитину в садок,то з мене також взяли гроші на потреби садка.Враження якщо чесно недуже,коли ми закінчили цей садок,я перехрестилась.

,

Ми вже випустились, тому можна написати. В садочку все супер, чистенько, затишно, гарне харчування, меблі, ремонти, хороші вихователі, цікаві ранки. Звісно не без ньюансів, які легко виправити:
- няня (повна, з короткою стрижкою) -просто жах і сором цього садка! Діти її бояться, вона кричить, хамить -таким людям не можна довіряти догляд за дітьми.
- двірник постійно п"яний! Не раз бачила його в робочий час з пляшкою пива, слава Богу, що за межами садка, але всетаки в робочий час!
Садочку процвітання! Дякуємо!

,

Садочком я дуже задоволена. Гроші дійсно збирають кожної осені але це з ініціативи батьківського комітету. Про витрачені кошти завжди звітують.
Купують найнеобхідніше і ремонт дійсно робили. Це я відповідаю мамі яка писала що гроші ідуть завідуючій. Можливо не всі знають, що садок придбав за власні кошти, нові двоповерхові ліжечка у спальню мого сина. Наші вихователі і наша няня просто супер. Як діти привикали до садочка то їх заспокоювали як рідних. Не знаю як інші групи а група "Сонечко" посто супер.:)))

,

Дуже гарний садочок, приэмнi вихователi i помiчники.

,

Садок хороший, враження якнайкращі. Дуже ввічлива і позитивна завідуюча, завжди можна з нею поспілкуватись чи порадитись. Діти доглянуті, добре підготовлені до школи, цікаві ранки. Вихователі творчі. Дякуємо за навчання і виховання!!!!!

,

Хороший дитячий садочок. Нашим дітям та дітям наших знайомих в садочку подобається. Гарно і затишно, вихователі по-материнськи ставляться до дітей, красиві та цікаві свята. В групі хороші умови для дітей. Можу порекомендувати іншим батькам приводити сюди дітей і спокійно іти на роботу, не переживаючи.

,

Садок хороший, враження якнайкращі. Дуже ввічлива і позитивна завідуюча, завжди можна з нею поспілкуватись чи порадитись. Діти доглянуті, добре підготовлені до школи, цікаві ранки. Вихователі творчі. Дякуємо за навчання і виховання!!!!!

,

Дуже гарний садок, моя дитина ходить із задоволенням,, гарні вихователі, і приємна завідувач!!!

,

Дуже "нагла" завідююча.Всіх тримає під тиском,і тільки здавай гроші і здавай.По три рази на рік великі суми,не говоря про кожен тиждень "вистави" або "мультфільми".З батьків беруть одні гроші а насправді все коштує набагато дешевше.Методист виходить з садочку з трьома кульками,гребе як тільки можна.Так шо такі враження про керівництво,а"риба гниє з голови"!!!

,

Ми вже не можемо витримати тиск вихователів стосово здавання грошей на ремонти в садочку, про що насправді завідуюча побудувала хату за дитячі гроші ,а тепер треба ремонт дому,тому не вірте про те що вам будуть розказувати про "ремонт"

,

Садочок нормальний, вихователі гарні. А про няню одну знають всі....про її виходки . Цього року вона так сильно штовхнула дитину, що бідненька дитинка лежала в лікарні зі струсом мозгу....а керівництво її далі береже!!!! І далі вона біля дітей!!!!!! Навіщо такого "демона" тримати біля дітей - невідомо!!!!! Вона портить всю репутацію садочка!!!!!! Чому в нас така держава!!!!!!!

,

Самий звичайнісінький садок, у якому дозволяють собі кричати на дітей. обіжати. Адміністрація звичайно не подає реакції, нічого особливого там нема, для зацікавленості перш за все дітей !!!!!

,

чудовий садок

,

дуже подобається садочок -чисто, тепло, хороші вихователі. донечка ходить з радістю.

,

Прекрасний садочок! Чудова завідувач Марія Романівна! Дуже дякую!!!!

,

Дуже подобається дитині в ясельній групі...

,

Все прекрасно. Ми в садочок ідемо з радістю,хороші виховителі і няні.Тепло і чисто.

,

Прекрасний садочок!!!Хороший ввічливий персонал,досвідчені фахівці,займаються з дітьми,прекрасні тематичні ранки.Ми з задоволенням ходимо саме сюди.

,

Садочок - дуже хороший, мала ходить з задоволенням, ввечері не хоче іти додому. Постійно тільки і чути: "Вихователька казала, вихователька казала",

,

В дитячому садку все більш менш,але є одна няня Ольга Михайлівна,яка має за манеру бити і кричати на дітей.Діти її бояться як чорта,а керівний склад ніяк не реагує на таку поведінку,а діти бояться в туалет сходити,щоб часом їй підлогу не вимазати.

,

Звичайний садочок, моїй дитині дуже не подобалось - дітей залякували і просто кричали (манера спілкування)

Партнери сайту
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок