Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Дуже рекомендую!Садочок найкращий серед тих які знаю!!!Водили дитину з 2010 по 2014р.в групу до Марії Василівни і Світлани Генадіївної!Кращого догляду як в них,не бачила ніде!!!Шкода ,що зараз проживаємо далеко і не зможемо меншу доньку оформити в цей садок!

,

Ми ходили до цього садка з 2011-2014 р. Садочок -супер! Чисто, охайно, по-можливості постійно щось підфарбовується, підремонтовується - яке державне фінансування - така і робота. Окрема подяка вихователю Катерині Олексіївні , помічнику вихователя Марії Михайлівні та муз. керівнику Лілії Андріївні - це люди, які вкладають у свою працю душу. Таких ранків, свят та різноманітних програм я не бачила в жодному садку . Найкращим лакмусовим папірцем роботи садка - це шалене бажання дитини відвідувати садочок! Щодо внесків - це оплата за садок + 30 грн. щомісячно на потреби групи + 500 грн. була збірка в 2013 році на ремонт групи. Рекомендую садок!

,

Ми ходили до цього садочку з 2010- 2013 р. !Цей садок- маленький, світлий і чистий! Навіть,пост радянські, медведики і мама з дитиною, лише прикрашають його,і роблять ще затишним!Дитина згадує цей садочок з теплотою в словах,а особливо вихователя Марію Василівну і Світлану Генадіївну!Якщо би,в нас, були всі, такі вихователі,то наші діти, були завжди доглянуті, чисті і щасливі!Якщо,Ви проживаєте в цьому районі,то кращого садка там годі знайти!

,

Садочок не дуже високого рівня. Потребує значного ремонту. Але завідуюча старається, щоб з кожним роком садочок поступово відновлювали, покращували. Хороша вихователька Катерина Олексіївна і няня Марія Михайлівна. Дуже добре ставляться до дітей.

,

Садок подобається, записувались за рік в ясельну группу. Внесків ні яких не давала. Поборів про які росказують не має. Здавали разово по 250 , поставили вікна в спальні. Щомісяця 30 на хімію , але не вважаю що це великі витрати, тим більше порівнюючи з відгуками про інші садочки. Вихователька подобається. Територія доглянута.

,

дуже мені подобається садок 55 маленький а з іншого боку такий великий і затишний вихователі мені до вподоби культурні і виховані Велике спасибі вихователю Любов Іванівні і Оксані Миколаївні (помічнику) приходьте в садок 55 . Велике спасибі нашому муз-керівнику дитина вміла і співати і танцювати

,

Чудовий садочок! Вихователі приємні і дуже гарно ставляться до дітей! Моя дитина ходить сюди третій рік і враження дуже позитивні! Ігри, кухня, заняття - супер!!!Залишайтесь такими ж. Успіхів і процвітання!!!

Див. також:
Зворотній зв'язок