Оцінка відвідувачів
(по 11 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Садок жахливий, є тільки три адекватних вихователя Марія Василівна, Наталя Анатоліївна, Катерина Михайлівна це добрі і чуйні професіонали, решта просто отримують даремно зарплатню і хамлять на зауваження батьків, садок не рекомендую!

,

Садочок просто супер! Вже друга дитина ходить і все в нормі і батьки і дітки задоволені! Велике дякую педагогічному колективу!

,

Дуже добрий садочок! Неймовірно хороша вихователь Катерина Михайлівна! Дуже задоволена! Рекомендую особисто!

,

Я ходила в цей спадок в 1986 році. Мій син ходив у 2006-2010. Дуже гарний садок. Чудовий персонал, територія, розташування

,

Дуже рекомендую!Садочок найкращий серед тих які знаю!!!Водили дитину з 2010 по 2014р.в групу до Марії Василівни і Світлани Генадіївної!Кращого догляду як в них,не бачила ніде!!!Шкода ,що зараз проживаємо далеко і не зможемо меншу доньку оформити в цей садок!

,

Ми ходили до цього садка з 2011-2014 р. Садочок -супер! Чисто, охайно, по-можливості постійно щось підфарбовується, підремонтовується - яке державне фінансування - така і робота. Окрема подяка вихователю Катерині Олексіївні , помічнику вихователя Марії Михайлівні та муз. керівнику Лілії Андріївні - це люди, які вкладають у свою працю душу. Таких ранків, свят та різноманітних програм я не бачила в жодному садку . Найкращим лакмусовим папірцем роботи садка - це шалене бажання дитини відвідувати садочок! Щодо внесків - це оплата за садок + 30 грн. щомісячно на потреби групи + 500 грн. була збірка в 2013 році на ремонт групи. Рекомендую садок!

,

Ми ходили до цього садочку з 2010- 2013 р. !Цей садок- маленький, світлий і чистий! Навіть,пост радянські, медведики і мама з дитиною, лише прикрашають його,і роблять ще затишним!Дитина згадує цей садочок з теплотою в словах,а особливо вихователя Марію Василівну і Світлану Генадіївну!Якщо би,в нас, були всі, такі вихователі,то наші діти, були завжди доглянуті, чисті і щасливі!Якщо,Ви проживаєте в цьому районі,то кращого садка там годі знайти!

,

Садочок не дуже високого рівня. Потребує значного ремонту. Але завідуюча старається, щоб з кожним роком садочок поступово відновлювали, покращували. Хороша вихователька Катерина Олексіївна і няня Марія Михайлівна. Дуже добре ставляться до дітей.

,

Садок подобається, записувались за рік в ясельну группу. Внесків ні яких не давала. Поборів про які росказують не має. Здавали разово по 250 , поставили вікна в спальні. Щомісяця 30 на хімію , але не вважаю що це великі витрати, тим більше порівнюючи з відгуками про інші садочки. Вихователька подобається. Територія доглянута.

,

дуже мені подобається садок 55 маленький а з іншого боку такий великий і затишний вихователі мені до вподоби культурні і виховані Велике спасибі вихователю Любов Іванівні і Оксані Миколаївні (помічнику) приходьте в садок 55 . Велике спасибі нашому муз-керівнику дитина вміла і співати і танцювати

,

Чудовий садочок! Вихователі приємні і дуже гарно ставляться до дітей! Моя дитина ходить сюди третій рік і враження дуже позитивні! Ігри, кухня, заняття - супер!!!Залишайтесь такими ж. Успіхів і процвітання!!!

Партнери сайту
Приватний міжнародний дитячий садок «Меридіан» (1 корпус )
Приватний міжнародний дитячий садок «Меридіан» (1 корпус )
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок