Оцінка відвідувачів
(по 36 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Моя дитина рік ходила у цей садок.Адміністрація жахлива,постійні збирання грошей то на ремонти,то на шафи, то на ще щось.то 700 грн,то 200 , і так що пару місяців.Була свідком як в ясельній групі вихователька при всіх кричала на вулиці на маленького хлопчика.Що місяця збирають і окремо на садок,але батьки все роблять власним коштом.
Після заміни садка зрозуміла що лише тут так. В іншому не так багато вимагають,і адміністрація адекватна.
Хоча батьки роблять все можливе власним коштом!А її все мало.Не раджу

,

Була свідком ситуації: вихователька бігає по сходам і шукає дитину, ніде не може знайти, вибігає на вулицю і там знаходить пропажу, дівчинка 3 х років бавиться у пісочниці. Репліка виховательки: я на секунду відвернулася а її не має, за цю секунду дитина 3 х років встигла самостійно взутись, спуститись з другого поверху і наліпити пасочок у пісочниці....

,

Хочемо в перший клас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Хороша початкова школа на 12 балів! Вчителі 12 балів! Харчування -11-12 балів,навчання -12 балів .Скажіть чи буде цього року набір у перший кас!!!!!!!!!!!!!!!!Чекаємо !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Вітаю всіх вчителів і вихователів,особливо дітей із святом !Садочок хороший ,з чудово організованими святами для діток.!Чудовий останній дзвоник в школі!!!!!

,

Чудова початкова школа єдина в Шевченківському р-ні ,яка навчає по програмі Монтенссорі ,діти всебічно обізнані ,реально готові до реального життя з лідерськими здібностями .Вчителям оцінка відмінна !!!В класі мала кількість учнів,всі діти дружать.В учнів працює закон" один за всіх і всі один за одного".Керівництву оцінка добра.Хороше харчування -повноцінний обід.Стан класів добрий-вікна пластикові ,коврики,шкафчики для одягу,окремі туалети.Корупції 0.Хочу щоб мая друга дитина навчалася цього року в першому класі!

,

Унікальна школа по програмі Монтансоррі ,діти ходять із захопленням до школи!Кваліфіковані вчителі навчають дітей бути лідерами !!! Хочемо в 1-ий клас цього навчального року!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Дякуємо керівництву за хорошу школу!!!

,

Хороший садочок і чудова школа.Мої діти отримують хороші знання в школі і з задоволенням біжать на ранкову зустріч ,яка відбувається перед уроками!! І вчителі і вихователі вміють організовувати свята!!!

,

Моя дитина вчилася в початковій школі .Я і донечка задоволені наданими знаннями ! Школа супер!!!

,

Моя дитина ходить із заловоленням, але це навряд чи показник, думаю в інший садок ходила б так само. Ставлю оцінку невелику тому що
1) з дітьми дуже мало гуляють
2) приміщення майже не провітрюють
3) групи інклюзивні, тобто в групах знаходятьсся дітки з синдромом Дауна, ДЦП, з іншими дітьми не проводиться робота як спрмймати і відноситись до таких дітей, тому якщо Ваша дитина почне вити як вовк, повзати як вуж, або інакше неадекватно себе вести то це норма.
4) не дотримані вимого до створення інклюзивних груп: у таких групах кількість дітей має не перевищувати 15, у нас 30
5) майданчики у жахливому стані, дерева затуляють усе сонячне світло, обрізати дерева - це компетенція завідуючої, але та, має все у носі, на роботу пливе на 10, а в 15 її вже здуває
Тут можна ще багато пунктів додавати...
Основна проблема у бездарному керівництві у завідувача яка не слідкує ні за добробутом садка, ні за гігієнічними нормами, ні за навчально- виховним процесом! Гнати треба таких у шию.

,

Школа дуже подобається, вчителі дуже добрі і порядні і аж ніяк не хочеться, щоб її закрили. А на рахунок дирекції вважаю, що всім людям не догодиш, а тому писати щось погане це найлегше. Краще по-людськи себе ведіть і у людях будете бачити добро та й перестанете судити:)

,

Це тільки назва "школа за методикою Монтессорі", насправді дітям дають тільки матеріали(іграшки) Монтесорі і ніхто за згаданою методикою не займається!!!А особливої уваги заслуговує нахабна завідуюча!!!яка задає весь негатив на цей садок!!!хто з нею спілкувався-думаю мене розуміють,таким людям не те що очолювати дошкільний заклад,а взагалі не можна допускати працювати з дітьми!!!

,

Супер школа!Дуже грамотні вчителі!!!!В мене двоє дітей вчились!

,

Відмінна початкова школа!Не велика кількість учнів у класі,цікавий педагогічний підхід до учнів,спрямований на логічне мислення.

,

Садочок в цілому непоганий,хороші вихователі,проте не всі...!!! Однак,як коментують інші,завідуюча і справді егоїстична особа,яка дбає про власний добробут,а не про інших.Хабарі беруть усі і в даному випадку тут не виняткова ситуація.Не думаю,що усі зібрані кошти ідуть на покращення умов в садочку.

,

Садочок супер!(5)Мій старший син ходив в садочок 4 роки ,випускник 2013р.Нам дуже сподобалось ,хороша підготовка до школи,всі свята організовувались на високому рівні.Велика подяка вихователям Наталі Федорівній і Світлані Миколаївні та няні Оксані Степанівні.Харчування добре.

,

Садок нормальний,дитина не жаліється,ремонт-такий собі,кароче-на 4.

,

Моя дитина ходить туди останній рік.За 3 роки я знайшла 4 мінуси:погане отоплення,холодна вода,смердючі туалети і погано лакована підлога.Всьому решту,я ставлю вищу оцінку.

,

Я воджу свою дитину туди,вже майже півроку.За цей час,я придивилась до цього садка і знайшла декілька недоліків:старий дитячий майданчик,вікна,і батареї.Проте,є речі,які мене радували:догляд персоналу,цікаві виступи,смачна їжа і дитяче щастя.
Моя дитина ніколи не жалілась на це,і я впевненна,що не помилилась з вибором садка!

,

Моїй дитині 5 років.Коли ввечері я її забираю,вона розповідає,як провела день.По її словам я осудила,що дитсадок"Любисток",є дійсно спеціалізованим садком з вищою категорією.

,

моя дитина ходить в цей садочок майже рік. і практично поганого я нічого не можу сказати.вихователі хороші. моя дитина любить туди ходити.розповідає віршики.гано танцює на виступах.і стала більш компанійською до діток.ми садочком задоволені.ходили перед цим влаштовувати в інший садок, так там наннас накричали, що не прийомний день.а тут такого не було.

,

садок ужас хабарі відношення до батьків погане ,в мене ходили 2 дітей в цей садок але ще коли була попередня завідуюча ,а та що зараз це жах свою 3дитину я відала в інший садок і нкраджу нікому давати туда дітей тому що там ніхто за дитиною недивиться і ще відкривають вікна коли діти сплять щоб ще більше хворіли і неходили

,

ми ходимо в любисток,садок не поганий але є різні вихователі,мій син ходить останній рік і слава БОГУ що це вже останній ! перших три роки ми ходили з задоволенням в нас були дуже хороші вихователі,а цей навчальний рік нас перевели в іншу групу бо наша група випустилася і дітки пішли в школу,а мій син з кінця року і ми підемо в школу тільки цього року.Інам прийшлося ходити в іншу групу в якій вихователька хамка їй би тільки гроші а дітьми зовсім не займається

,

моя дитина ходила в ясельну групу. Тому розповісти мені, що там робиться ще не вміла. Не буду багато писати, але після садочку ми з дитиною опинилися в реанімації з отруєнням... Пережили три жахливих дня в критичному стані. Зате завідуюча сказала, що то ми незнати чим годуємо дитину вдома. Через тиждень я дізналась, що в той день ще 3 дітей з інших груп потрапили в лікарню з отруєнням... Зараз ми ходимо до іншого садочка і надзвичайно задоволені всім, а той час я згадую як страшний сон...

,

Садочок чистий, з дітками гуляють в будь-яку погоду, дивляться за ними, моя дитина туди ходе із задоволенням! Знаю що в наш садок возять дітей з інших районів, бо там на високому рівні підготовка до школи.

,

Мій старший син відвідува садок за попередньої завідуючої, дах протікав не перший рік, що це була за завідуюча, що сама не знайшла коштів на ремонт?????? Діти спали, а між ліжками стояли миски і відра у які скапувала вода.
Зараз цей самий садок відвідує моя донька, і я бачу зміни. Теперішня завідуюча знайшла кошти на ремонт даху.
З нашою допомогою (батьків) було відремонтовано сантехніку, поміняно вікна, зроблено ремонт в актовому залі.
І ще одне, кошти на потреби я здаю батьківському комітету, а не завідуючій, який потім звітує куди вони були потрачені.

,

недавно ходили писати заяву в ясельну групу, директор садка відразу сказала 3 умови: 1)в групі буде 2-3 дитини з відхиленнями (типу з ДЦБ); 2) по 40 укр.$ щоб було 2 вихователі замість 1-го після обіду (якби по бажанню); 3) і по 500 укр.$ на рахунок закладу при вступі дитини. Але чесно кажути, на сьогодні напевно не має таких садочків де б не було добровільно-примусових пожертв, за вийнятком приватних.Фактично, якщо пожертви більш-менш розумні і прозорі то з цим можна миритись. мені здається найкращим "лакмусомим папірцем" буде реакція дитини на атмосферу в садочку, якщо дитина буде задоволена, то тоді мета виправдає засоби...

,

садочок справіді хороший.вихователі займаються з дітьми.мая дитина ходить в цей садок.але нарахунок навчання шкільного не думаю продовжувати в *любистку*.теперішні завідщуюча справді зовсім не вміє вести розмову.не має жодних правил етикету.про які вчать на кожних курсах,хто очолює такі останови і займається з дітками

,

Садок супер! Особливо добрі вихователі!

,

А нам садочок подобається, діти доглянуті, вихователі уважні,завідуюча дійсно трішки наглувата, але зато в самому садку дуже добре і чисто. Принаймі в нашій групі, і з дітьми займаються, старша дитина в минулому році пішла до школи після "Любистка", то є зараз серед найкращих учнів в класі, все ж таки садок дає добру дошкільну освіту. А кому щось не так, то висловлюйте свої притензії зразу, мовчати не треба, а як вже взагалі не подобається, то в нас в районі купа інших садків є, вибір завжди за батьками.

,

Ми ходили в цей садочок . Враження негативне! Порядку ніякого, завідуюча думає тільки про гроші, а те що вона працює з дітьми значення не має. Робота садочку поставлена погано.Я розумію, що фінансування не достатнє і по можливості, батьки можуть допомогти, але це по можливості, а не в приказному порядку. І ще на рахунок того як за дітьми дивляться: то дитина ясельного віку за межі садочка вийшла, то на цвях на майданчику сіла.

,

Як можна гарантувати на 200% за кошти і в цілому рекламувати "Любисток", якщо ваша дитина не ходить в цей садочок та щей живете в другому кінці Львова. Може ви там працюєте і робите собі рекламу і захищаєте директора хабарницю?????

,

На мою думку садок ПРЕКРАСНИЙ, те що завідувач строга, то це так і має бути, інакше вона б не була завідуючою та директором. Всі кошти які батьки здають на садок ідуть виключно на благо самого садка, -- це я Вам можу гарантувати на 200%. Я свою дитину дуже хочу водити саме у цей садок, але живу в другому кінці Львова, тому такої змоги не маю, але якщо ще взяти і порівняти садок де ходить моя дитина зі "Любистком", то Любисток тоді получається взагалі найкращий садок у Львові. Уявіть що у садку де ходить моя дитина регулярно по пів дня включають мультики, щоб дітей заспокоїти, та щоб вихователька, яка і так нічого не робила - відпочила!!!!!!
Того подумайте, що Вам важливіше вкладання в свою дитину чи просто спихання дитини в будь-який садок, щоб в хаті не сидіти.....

,

Мені садок дуже подобається, маю з чим просто порівняти і харчують добре і за дітками дивляться!!! В нашому районі кращого нема!!! А те що декому завідуюча не подобається, то їх справа, і зрештою не завідуюча ж веде діток, а вихователі. А на рахунок хабарів, я знаю всі розцінки в кожному садку, і повірте - Любисток просить найменше, а особисто мені взагалі ніхто нічого не казав, я сама зробила доброчинний внесок, дежава ітак нічого не може, то чого ж від неї чекати? Найнижчий рівень життя в Україні з поміж пострадянських країн.

,

нічого вона не назбирає,а якщо щось і назбирає то тільки собі,дах в актовому залі тече другу зиму не може зробити батьків поставила перед фактом що потрібно 200 тис. щоб зремонтувати,а що ж вона за завідуюча яка не може гроші для садка знайти?взагалі не розумію за що їй зарплату платять.Останнє що придумала різні гуртки по 35 гривень,які раніше були безкоштовні і які входять в освітню програму для садків,наприклад умілі ручки,де діти ліплять клеять, що вони мають і так робити,а якщо дитина не ходить на гурток просто нічим не займається.
От такі негативні емоції від особи, яка є завідуючою в садку складають враження і про весь садок.

,

Перша зустріч почалася з відвертого наїзду на підвищених тонах...Ви зобов"язані... Ви повинні... А потім: "Доречі мене звати..." Тут не потрібно мати психологічну освіту, щоби зрозуміти помилку у побудові вступної розмови. Я думаю що вона назбирає грошенят, зробить ремонт і заробить авторитет гарного садочка, та дбайливої завідуючої. Але яким шляхом :( Садочок, це преша освіта моєї дитини. Яку освіту може дати моїй дитині неврівноважена, нагла егоістична людина, яка доречі підбирає відповідну команду. На рахунок попередньої завідуючої, я рік тому перед тим, як прийти до садочку мала нагоду познайомитись. Згідна також з коментарем, вище. Доречі цікаво, де вона. Нам Вас бракує.

,

раніше в садку була супер завідуюча, яка дбала про нього і дітей, а тепер прийшла некультурна і егоїстична особа, яка тільки і думає, як напхати свої кишені батьківськими грішми.Почались постійні побори, тоїй на фарбу, тоїй на забор, тоїй ще на щось, і все це приказним тоном. так якби їй всі чимось зобовязані.Яне кажу щоб взагалі не здавати грошей, зрозуміло якщо батьки не дадуть,то ніхто не дасть, але це все треба робити не приказним тоном, а вміти залагоджувати іншими способами.Навіть не вітається, якщо ти до неї вітаєшся, а минула завідуюча знала імена і прізвища всіх дітей, навіть деяких батьків.Дуже неприємна особа.

Партнери сайту
Дитячий садок «Clever Kids» в Riviera Villas
Дитячий садок «Clever Kids» в Riviera Villas
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок