Докладна інформація про репетитора

 Чеська мова у Києві по skype (вдома): вступ до вузу, робота чи співбесіда  

Доброго дня! Мене звати Владислав, я репетитор чеської.

Що пропоную?

  • Навчання за сучасними чеськими підручниками та використання ігрових програм
  • Жива розмовна мова з основами граматики. Ви ж будете використовувати чеську у повсякденному житті, а не здавати екзамени на лінгвіста?
  • Курси в залежності від цілі вивчення (робота, навчання, переїзд на постійне місце проживання)

Мої переваги

  • Практика у мовному середовищі (успішне складання екзамену у Чехії)
  • Навчання у чеському вузі
  • Успішне застосування моїми студентами мови у Чехії (навчання, співрозмови)
  • Мови викладання: українська та російська

Індивідуальний підхід, гнучкий графік занять, можливість знижок, весело та невимушено

Курси
Категорії курсу: мовні - чеська мова.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 120 грн
(по 12 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте репетитора і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

З Владиславом ми займалися три місяці! Всі заняття були змістовними і на кожному ми вивчили щось нове! До кожного заняття Влад був грунтовно підготовлений, великий плюс в тому, що він нам дав дуже багато матеріалів для самоопрацювання і матеріалів у електронному варіанті! На заняття ходили у зручний для нас час, що є великим плюсом! Також Влад підбирав багато цікавої інформації безпосередньо по нашій професії.
Ми маємо досвід з репетиторами і хочемо сказати, що Владислав НАЙКРАЩИЙ!!!!

,

З Владиславом ми займалися три місяці! Всі заняття були змістовними і на кожному ми вивчили щось нове! До кожного заняття Влад був грунтовно підготовлений, великий плюс в тому, що він нам дав дуже багато матеріалів для самоопрацювання

,

Пан Владислав мій другий учитель чеської мови по скайпу. З першою учителькою ми провели декілька занять і я відмовилась.
Було нудно і нецікаво.
З Владом займались близько півроку. Заняття були змістовними, корисними і цікавими. До кожного уроку він готувався індивідуально.
Прислухався, що цікаво мені і завжди ішов назустріч. Книжки для навчання
і багато інших цікавих матеріалів, як статті з газет, фільми, пісні, онлайн словники і ін. він надавав сам.
Отримані знання на наших уроках мені дуже допомогли.
Ви не пошкодуєте, якщо оберете пана Владислава собі за учителя!

,

Вивчала чеську приблизно півроку, і завдяки Владиславу Олеговичу досягла хорошого результату. Владислав вміє доступно донести інформацію, тому кожен його урок цікавий і відрізняється від попереднього, окрім занять на уроці були домашні завдання ( складати твори, діалоги, різні розповіді про себе, а також дивитися фільми і слухати аудіо) що теж дали великий результат. Зараз переписуюся з лікарями із Чехії, і не прикладаю для цього великих зусиль. На заняття ходила в зручний для себе час що теж є великим плюсом. Дуже вдячна Владиславу Олеговичу за отримані знання , він висококваліфікований викладач, а ще дуже хороша людина. Рекоменедую усім!!!

,

Вивчала чеську з Владом близько півроку, з нульового рівня навчилася читати, трохи писати, розуміти 70% розмов, ну і говорити. Коли вже переїхала в Чехію наші з Владом старання виявились не марними, при оформленні документів чи покупках досить нормально спілкуюсь з чехами, як мінімум розуміють мене. Хоча їхні наголоси ще довго будуть незвичними.
Під час навчання мені сподобалось те, що можна було вибрати зручний час, бо у мене був складний графік роботи. Великим плюсом було те, що літературу для навчання і інші додаткові матеріали( статті, ігри, сайти, он-лайн словники) Влад надавав сам, не доводилось довго шукати, просто відкрив файли на компі і все під рукою. Заняття цікаві і завдання підбиралися індивідуально. Завдяки чому, я дуже часто на заняття приходила як на зустріч з другом і це було весело)

,

Дуже хороший викладач. Всім рекомендую. Навчалася не довго, думала, що нічого не знаю і не розумію на чеській мові, але коли приїхала в Прагу, все згадала, і зрозуміла, на скільки уроки мені багато дали. Дуже вдячна Владиславу Олеговичу!

,

Навчалась не довго думала, що нічого не знаю і не розумію, але після поїзки в Прагу зрозуміла наскільки багато мені допомогли уроки у Влада. Дуже йому вдячна. Хороший вчитель. Всім рекомендую

,

Займалася чеською протягом декількох місяців і враження тільки позитивні) доступна подача матеріалу і грамотно побудовані уроки дали успішний і позитивний ефект) спілкуюсь в чехами майже без проблем і вдячна Владу за ту працю, яку він доклав аби полегшити моє перебування в Чехії ) тому хочу безперечно продовжувати удосконалювати свої вміння та навики в цій мові , беручи уроки у Влада)

,

Занималась с Владом чешским языком по скайпу трижды в неделю по полтора часа в течение 4 месяцев. Очень быстро получилось освоиться и заговорить. Занятия построены таким образом, что время на грамматику и разговорную речь поделено поровну, много дополнительных материалов, мы пользовались несколькими учебниками, смотрели фильмы, читали статьи, слушали песни. В начале каждого занятия работа над ошибками в домашнем задании, далее разбор грамматического материала, упражнения, новая лексика по разным темам и упор на разговорную речь. Преподаватель говорил по чешски со мной с самого первого урока, поэтому получилось быстро начать говорить самой. Дистанционные занятия не создают абсолютно никаких проблем, главное только - ваша мотивация. Влад рассказывает много интересностей, знакомит с живым чешским языком, а не скучным книжным. Рекомендую вам этого преподавателя.

,

Коли виникло питання стосовно вивчення чеської мови було 2 варіанти: іти на мовні курси в групу або до репетитора на індивідуальні заняття. На власному досвіді (під час підготовки до вступу у внз) переконалась, що краще працювати з конкретним репетитором, бо так виклалач зможе приділити тобі максимум уваги. Займаюсь вивченням чеської уже близько 10 місяців, починала усе з нуля, дуже задоволена отриманими навиками та знаннями!
Владислав старанний та відповідальний, до кожного заняття від готує щось нове та цікаве, вдало поєднує різні теми, навіть ті самі нудні правила чи складну граматику він уміє подати так, що усе наче по поличках стає на свої місця! Він досить вимогливий, і саме це мотивує мене показувати щоразу кращий результат на тесті. Зараз я вже можу писати та говорити по-чеськи без особливих труднощів на різні теми і все це завдяки Владиславу! Дякую Вам за всі зусилля та бажання навчити! Я дуже задоволена та всім рекомендую!
З повагою, Аліна Олійник

,

Займаюся з Владиславом Олеговичем півроку. Кожне заняття цікаве і приємне. Є чітка програма навчання.
Спілкуємося чеською, переглядаємо новини, читаємо статті.
За цей час отримала знання чеської мови, які допомогли мені успішно проти співбесіди з керівниками чеських лікарень і отримати запрошення на роботу. Рекомендую Владислава Олеговичем, як репетитора всім, хто хоче видко і якісно вивчити мову.

,

Перед началом языковых курсов в Чехии 2 меясца занимался с Владиславом Олеговичем. Когда приехал в Прагу, уже в аэропорту почуствовал отсутсвие языкового барьера. На курсах в первые дни написал распределяющий тест и попал в группу изучающих чешский уже 1,5 месяца! На уроках с Владиславом Олеговичем всегда было интересно, каждый урок минут 15 смотрели чешские новости, читали статьи, слушали и переводили песни. Если надумали учить чешский, то даже не сомневайтесь в выборе!

Усі репетитори в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок