Репетитори

Беспалов Владислав Олегович


 Чеська мова по скайпу: розмовна мова та основи граматики 

Доброго дня! Мене звати Владислав, я репетитор чеської.

Що пропоную?

 • Навчання за сучасними чеськими підручниками та використання ігрових програм
 • Жива розмовна мова з основами граматики. Ви ж будете використовувати чеську у повсякденному житті, а не здавати екзамени на лінгвіста?
 • Курси в залежності від цілі вивчення (робота, навчання, переїзд на постійне місце проживання)

Мої переваги

 • Практика у мовному середовищі (успішне складання екзамену у Чехії)
 • Навчання у чеському вузі
 • Успішне застосування моїми студентами мови у Чехії (навчання, співрозмови)
 • Мови викладання: українська 

Індивідуальний підхід, гнучкий графік занять, можливість знижок, весело та невимушено

Категорії курсів


Курси2

 • 320 грн 
 • Мовні - Чеська мова
 • Середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери
 • 320 грн 
 • Мовні - Чеська мова
 • Середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Завдяки Владиславу Олеговичу я більше ніж за пів року вивчила чеську на рівень В1 і успішно склала іспит мови в Карловому університеті.

,

Компетентний викладач з індивідуальним підходом до того, хто навчається. Доброзичливий, передає великі знання чешської мови на високому рівні.

,

Завдяки Владиславу Олеговичу вивчила чеську трохи менше ніж за рік і успішно здала медичні тести.Заняття були цікавими,структурованими і матеріал був поданий в легкій формі . Рекомендую записатися на пробний урок, щоб зрозуміти наскільки це буде ефективно .

,

Олександр 40р. Співласник чеської фірми. З усіх попередніх репетиторів чеської мови, з якими я працював, Владислав є найкращим! Якісне навчання, яке приносить тільки задоволення!

,

З Владом займався мій син Сергій Матвійчук десь пів року. Дуже професійний вчитель. Готовились до екзамену чеської мови рівень В2.Успішно здали екзамен в Празі. Тепер мій син вчиться в Празькій консерваторії. Дуже йому вдячні. Рекомендую!

,

Владислав хороший вчитель чеської мови, має сучасний підхід до навчання. Уроки не бувають нудними а змістовні і на різні теми. Результатом задоволений.

,

З Владом займались трошки більше двох місяців, заняття дуже цікаві. Бувало не вистачало часу зробити д/з ,то Влад це не упускав,а допомагав зробити завдання.Все пояснював.Дуже терплячий викладач.Зараз в Чехії. Чую себе вільно,з мінімальним мовним бар'єром.Вдячний пану Владу. Рекомендую!

,

Вчили чеську з Владом перед мовними курдами в Празі.Отримали знання чеської на рівні B1.Дуже задоволені Владом.Заняття були цікавими,наповненими та змістовними.Охоче рекомендуємо влада як відповідального та компетентного викладача:)

,

Благодаря занятиям с Владиславом смог за короткий срок поднять уровень в общем, а главное разговорного чешского языка и без проблем пройти собеседование именно на чешском языке.

,

Займався чеською з Владиславом, аби тренувати говоріння і вивчити чеську ще ліпше, бо вчив її сам. Сподобалося що уроки змістовні, інформативні. Кожне заняття було цікаве, Владислав розповідав також про особливості чеської культури. Приємно, що можна було домовитися за заняття у зручний час. Навіть якщо ви знаєте чеську на базовому рівні, рекомендую звернутися до Владислава Олеговича, бо він враховує також, як ви знаєте чеську, коли проводить заняття.

,

Благодаря Владиславу получил знание чешского языка на уровне В1. Прекрасный репетитор, который всё доходчиво объясняет.

,

Займався з Владом чеською з нуля близько року. Його, як хорошого репетитора, мені порадили знайомі, що вже успішно працюють в Чехії. Заняття велися за визначеною програмою, окрім того він надавав багато додактових матеріалів для самоопрацювання в електронному варіанті. Владислав, кожне заняття, починаючи з першого, вів чеською, доступно подавав інформацію, ретельно перевіряв домашнє завдання. Також підбирав матеріали безпосередньо по моїй професії. Він зарекомендував себе як вимогливий і відповідальний. Щиро вдячний йому за роботу. Впевнений, він кращий репетитор у своїй сфері, однозначно, рекомендую!!!

,

Благодаря занятиям с Владиславом поступление в Чешский университет стало реальностью! Нострификацию получилось сдать без переводчика. Буду продолжать обучение языку и дальше.

,

Учил чешский с Владиславом Олеговичем 3 месяца, после сдавал языковые тесты в Чехии. Результат- В1. Благодаря приобретенным навыкам ,по приезду, все понимал и даже немного говорил. Из всех преподавателей с которыми я занимался ранее, подход Владислава к обучению,я считаю, самым оптимальным для тех кто хочет быстро и верно изучить новый язык.

,

С Владом учила чешский язык 3 месяца, всего было 22 лекции. По приезду на летние языковые курсы в Прагу написала четыре теста и прошла устное интервью, по результатам которых уровень моих знаний был определён как В1. Когда я в Праге кому то говорю что учила язык всего 3 месяца - мне не верят, а коренные чехи хвалят мое произношение. Уроки у Влада очень хорошо продуманы,и сейчас даже в группе для продвинутого изучения чувствую себя комфортно. Языковой барьер преодолела быстро. Я оценила в языковой среде насколько качественное было обучение у Влада. Рекомендую всем кто начинает свой путь в изучения чешского, обратиться именно к нему.

,

Займаюся чеською з Паном Владиславом протягом 3 місяців,дуже задоволена .Викладач відповідальний та вимогливий. Є чітка програма навчання.Теми проходимо найрізноманітніші,кожне заняття дуже цікаве: обов*язково включає контроль виконання самостійної роботи,виправлення граматичних помилок,вивчення нової теми.Крім того, викладач підбирає та надсилає нові підручники та нові методики, тільки найактуальніші статті, які стосуються необхідної у вивченні галузі.Нещодавно переший раз відвідала Чехію,отримала море приємних вражень від цієї країни,а головне,від того що розуміла мову при спілкуванні з чехами,а вони розуміли мене.Завдяки тому,що проходили різні теми гарно орієнтувалася не тільки в мові а й у транспортному сполученні,магазинах та інших побутових питаннях.Якщо шукаєте репетитора з чеської то ним має бути Владислав,адже він дійсно майстер своєї справи!!!

,

Щановна громада. Хочу залишити свій відгук. Маю честь займатися у цієї людини. Професіонал свого діла. Єфективні методики навчання. Індивідуальний підхід. Щіра відаінність кожному своєму студенту. Що я вважаю на сам перед головне ефективне навчання. Після трьох місяців навчання я успішно пройшов співбесіду а Празі на виключно чеській мові. І я відчував себе впевнено. Завдяки шановному Владіславу. Можу сказати тільки дякую і успіхів. Владіславу у роботі а студентам у навчанні

,

Добігло кінця навчання з чудовим репетитором Владиславом. Завжди буду згадувати ці заняття з позитивом. Займалася півроку, до того був досвід з іншою викладачкою по скайпу і,скажу вам, що це не до порівняння. Тільки нові підручники та нові методики, тільки найактуальніші статті, які стосуються саме твоєї галузі, живе спілкування та обговорення найрізноманітніших тем чеською. Тепер у мене ціла купа потрібних чеських сайтів, на всі випадки життя, і безліч серіалів на медичну тематику. Можу сказати, що Владислав дуже відповідальна людина і його робота приносить явні результати. А чого вартий його travel блог містами Чехії і не тілки... Однозначно рекомендую!!!

,

Щиро дякую,Владу за плідну працю .Займались практично рік.Результатом задоволена!!!!!

,

З Владиславом ми займалися три місяці! Всі заняття були змістовними і на кожному ми вивчили щось нове! До кожного заняття Влад був грунтовно підготовлений, великий плюс в тому, що він нам дав дуже багато матеріалів для самоопрацювання і матеріалів у електронному варіанті! На заняття ходили у зручний для нас час, що є великим плюсом! Також Влад підбирав багато цікавої інформації безпосередньо по нашій професії. Ми маємо досвід з репетиторами і хочемо сказати, що Владислав НАЙКРАЩИЙ!!!!

,

З Владиславом ми займалися три місяці! Всі заняття були змістовними і на кожному ми вивчили щось нове! До кожного заняття Влад був грунтовно підготовлений, великий плюс в тому, що він нам дав дуже багато матеріалів для самоопрацювання

,

Пан Владислав мій другий учитель чеської мови по скайпу. З першою учителькою ми провели декілька занять і я відмовилась. Було нудно і нецікаво. З Владом займались близько півроку. Заняття були змістовними, корисними і цікавими. До кожного уроку він готувався індивідуально. Прислухався, що цікаво мені і завжди ішов назустріч. Книжки для навчання і багато інших цікавих матеріалів, як статті з газет, фільми, пісні, онлайн словники і ін. він надавав сам. Отримані знання на наших уроках мені дуже допомогли. Ви не пошкодуєте, якщо оберете пана Владислава собі за учителя!

,

Вивчала чеську приблизно півроку, і завдяки Владиславу Олеговичу досягла хорошого результату. Владислав вміє доступно донести інформацію, тому кожен його урок цікавий і відрізняється від попереднього, окрім занять на уроці були домашні завдання ( складати твори, діалоги, різні розповіді про себе, а також дивитися фільми і слухати аудіо) що теж дали великий результат. Зараз переписуюся з лікарями із Чехії, і не прикладаю для цього великих зусиль. На заняття ходила в зручний для себе час що теж є великим плюсом. Дуже вдячна Владиславу Олеговичу за отримані знання , він висококваліфікований викладач, а ще дуже хороша людина. Рекоменедую усім!!!

,

Вивчала чеську з Владом близько півроку, з нульового рівня навчилася читати, трохи писати, розуміти 70% розмов, ну і говорити. Коли вже переїхала в Чехію наші з Владом старання виявились не марними, при оформленні документів чи покупках досить нормально спілкуюсь з чехами, як мінімум розуміють мене. Хоча їхні наголоси ще довго будуть незвичними. Під час навчання мені сподобалось те, що можна було вибрати зручний час, бо у мене був складний графік роботи. Великим плюсом було те, що літературу для навчання і інші додаткові матеріали( статті, ігри, сайти, он-лайн словники) Влад надавав сам, не доводилось довго шукати, просто відкрив файли на компі і все під рукою. Заняття цікаві і завдання підбиралися індивідуально. Завдяки чому, я дуже часто на заняття приходила як на зустріч з другом і це було весело)

,

Дуже хороший викладач. Всім рекомендую. Навчалася не довго, думала, що нічого не знаю і не розумію на чеській мові, але коли приїхала в Прагу, все згадала, і зрозуміла, на скільки уроки мені багато дали. Дуже вдячна Владиславу Олеговичу!

,

Навчалась не довго думала, що нічого не знаю і не розумію, але після поїзки в Прагу зрозуміла наскільки багато мені допомогли уроки у Влада. Дуже йому вдячна. Хороший вчитель. Всім рекомендую

,

Займалася чеською протягом декількох місяців і враження тільки позитивні) доступна подача матеріалу і грамотно побудовані уроки дали успішний і позитивний ефект) спілкуюсь в чехами майже без проблем і вдячна Владу за ту працю, яку він доклав аби полегшити моє перебування в Чехії ) тому хочу безперечно продовжувати удосконалювати свої вміння та навики в цій мові , беручи уроки у Влада)

,

Занималась с Владом чешским языком по скайпу трижды в неделю по полтора часа в течение 4 месяцев. Очень быстро получилось освоиться и заговорить. Занятия построены таким образом, что время на грамматику и разговорную речь поделено поровну, много дополнительных материалов, мы пользовались несколькими учебниками, смотрели фильмы, читали статьи, слушали песни. В начале каждого занятия работа над ошибками в домашнем задании, далее разбор грамматического материала, упражнения, новая лексика по разным темам и упор на разговорную речь. Преподаватель говорил по чешски со мной с самого первого урока, поэтому получилось быстро начать говорить самой. Дистанционные занятия не создают абсолютно никаких проблем, главное только - ваша мотивация. Влад рассказывает много интересностей, знакомит с живым чешским языком, а не скучным книжным. Рекомендую вам этого преподавателя.

,

Коли виникло питання стосовно вивчення чеської мови було 2 варіанти: іти на мовні курси в групу або до репетитора на індивідуальні заняття. На власному досвіді (під час підготовки до вступу у внз) переконалась, що краще працювати з конкретним репетитором, бо так виклалач зможе приділити тобі максимум уваги. Займаюсь вивченням чеської уже близько 10 місяців, починала усе з нуля, дуже задоволена отриманими навиками та знаннями! Владислав старанний та відповідальний, до кожного заняття від готує щось нове та цікаве, вдало поєднує різні теми, навіть ті самі нудні правила чи складну граматику він уміє подати так, що усе наче по поличках стає на свої місця! Він досить вимогливий, і саме це мотивує мене показувати щоразу кращий результат на тесті. Зараз я вже можу писати та говорити по-чеськи без особливих труднощів на різні теми і все це завдяки Владиславу! Дякую Вам за всі зусилля та бажання навчити! Я дуже задоволена та всім рекомендую! З повагою, Аліна Олійник

,

Займаюся з Владиславом Олеговичем півроку. Кожне заняття цікаве і приємне. Є чітка програма навчання. Спілкуємося чеською, переглядаємо новини, читаємо статті. За цей час отримала знання чеської мови, які допомогли мені успішно проти співбесіди з керівниками чеських лікарень і отримати запрошення на роботу. Рекомендую Владислава Олеговичем, як репетитора всім, хто хоче видко і якісно вивчити мову.

,

Перед началом языковых курсов в Чехии 2 меясца занимался с Владиславом Олеговичем. Когда приехал в Прагу, уже в аэропорту почуствовал отсутсвие языкового барьера. На курсах в первые дни написал распределяющий тест и попал в группу изучающих чешский уже 1,5 месяца! На уроках с Владиславом Олеговичем всегда было интересно, каждый урок минут 15 смотрели чешские новости, читали статьи, слушали и переводили песни. Если надумали учить чешский, то даже не сомневайтесь в выборе!


Залишити відгук

Усі репетитори в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві