Приватний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів «Інноваційний ліцей «I-School»

Інноваційний приватний заклад повного дня для дітей 6-17років.
Заклад має свою будівлю площею 2600 м2, а також свою велику закриту територію, що охороняється. На базі школи працює дитячий садок, який приймає дітей з 2-х років. Набираються групи підготовки до навчання в школі.

Обираючи «I-School», ви отримуєте наступні переваги:

 • якісне та індивідуальне навчання вашої дитини
 • простір, у якому ваша дитина знаходиться у повній безпеці
 • розвиток у дитини емоційного інтелекту й критичного мислення
 • збалансоване, корисне і смачне харчування
 • психологічний супровід дитини
 • сучасні методи викладання
 • студії різного спрямування в другу половини дня
 • виконання домашніх завдань у ліцеї

Наша місія:
Допомогти кожній дитині знайти свій шлях, бути щасливою і змінювати світ на краще.

Наша візія:
Створити освітнє середовище, де цікаво вчитися й розвиватися.

Наші цінності:

 • турбота про себе, про інших, про суспільство
 • екосвідомість
 • інновації
 • індивідуальний підхід до дитини

Ми будемо найкращою школою для тих, хто поділяє наші цінності!

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БРИЗ
Ліцей та дитячий садок повного дня (з 08:00 до 19:00) сприяє повноцінному й рівнобічному розвитку дитини і формуванню у неї кола особистих інтересів.

Навчання згідно державних програм: НУШ, проєкту "Інтелект України", спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов. Застосування інноваційних методик і підходів: STEM-освіта, нейробіка в ранковому колі, проєктна робота в командах, творчі індивідуальні завдання, публічні виступи.

Кваліфікований педагогічний склад.
Використання сучасних методів навчання і виховання, що сприяють не тільки засвоєнню знань, а й формуванню критичного мислення.

Наповнена варіативна частина. З 15:00 до 18:00 дитина має можливість відвідувати студії за інтересами на вибір (спортивні, художні, інтелектуальні, інформаційно-комунікативні (3Д моделювання, робототехніка)), брати участь в командній розробці проєктів.

Вивчення іноземних мов (англійська та німецька) від 5 годин на тиждень та Speaking club з носіями мови.

Індивідуальний підхід:

 • орієнтація на дитину
 • наповненість класів до 18 учнів
 • консультації психолога
 • забезпечення дитини всім необхідним в процесі навчання (підручники, зошити для проєктів, матеріали для творчої діяльності)
 • виконання домашніх завдань у школі.

Дитячий садок
Для наших найменших вихованців ми пропонуємо всебічний розвиток за допомогою занять в ігровій формі:

 • англійська мова
 • уроки музики
 • сучасна хореографія
 • акторське мистецтво
 • спортивні ігри
 • малювання
 • сенсорний розвиток
 • розвиток мовлення (працює логопед).

Рання профорієнтація:

 • співпраця з бізнесом
 • можливість проходження навчальної практики в реальних компаніях
 • зустрічі з фахівцями в різних сферах

Сучасний освітній простір:

 • мультимедійне обладнання класів, STEAM лабораторія, оснащені кабінети хімії та біології, майстерня творчості і дизайну
 • спортивні майданчики (футбольне, волейбольне та баскетбольне поля)
 • партнерство з батьками
 • професійна підготовка до ЗНО та ДПА.

Власна кухня та їдальня:

 • Для учнів ліцею - триразове харчування (шведський стіл, дієтичне і вегетаріанське меню),
 • Для дитячого садка - 5-и разове харчування (дієтичне і вегетаріанське меню),
 • професійні кухарі

Велика безпечна зелена території з доступом до ліцею за електронними картками і цілодобовим відеоспостереженням.

Адреса: Україна, 02192, Київ, вул. Генерала Жмаченка, 14
Телефон: +38 0632616682, +38 0933202030,
E-mail: start@i-school.kiev.ua
Сайт: https://i-school.kiev.ua

Оцінка відвідувачів
(по 20 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Здоровая, дружественная и творческая атмосфера, которая способствует раскрытию потенциала каждого ребенка. Прекрасные учителя, интересные уроки, креативные задания. Закрытая, безопасная и ухоженная территория школы. Всесторонняя поддержка здоровья детей: ежедневные прогулки, 2 вида меню, медсестра, психолог и физкультура с учетом рекомендаций врачей. И дочка, и мы школой очень довольны. Всем рекомендую I-School!

,

КОЛ - вот что заслуживает это заведение.

,

Продовження:
пані Наталія,дякую за цікаві уроки, саме після них,нарешті син зацікавився Гюго(після розповіді про мюзікл "Нотердам"),пані Маргарита,Ана,Світлана,Любов,дякуємо Вам за тяжку працю,саме мова та точні науки найважче було перевести у формат останніх занять,але Ви змогли!!!! Ганна Миколаївна,окрема подяка за Вашу турботу за наших дітей,Ви - психолог,друг і настільки толерантно вирішували всі проблеми,що ми ще раз впевнилися-діти в надійних руках. Дякуємо Вам за Ваш труд!!! Бажаємо міцного здоров'я, Гарного відпочинку та наснаги!!!!

,

Подяка найкращим! Шановні Вчителі,дякуємо Вам за цей нелегкий навчальний рік! Ми,родина Корченових,і впевнена всі родини учнів нашого ліцею,ще раз переконалися,що в закладі працюють майстри своєї справи! Ваші професійні якості не зміг здолати відсутній інтернет та інші перепони,Вашої терплячості не було межі,бо всі ми бачили,що наші діти влаштовували справжній "квест з надсилання домашних робіт,з темних кімнат,неразбірливих літер,перевернутих екранів та іншого". З Вашим ентузіазмом не може порівнятися ніхто,фізичні справи Антона Андрійовича,чесно кажучи, допомогли нам(батькам) тримати себе у формі. Коли ми замислитись над питанням ,що нового Гарного приніс карантин,то зрозуміли,що це саме присутність нас,батьків на уроках -з пані Марією,ми впевнились,що "малювати можуть всі", з паном Миколою по іншому подивилися на історію (зрозумівши,що майже нічого не знаємо,та підписавшись на цікаві канали істориків).

,

Ничего хорошего об этом лицеи сказать не могу. Минусы во всем. Питание ужасное.

,

Прочитавши всі відгуки про заклад, вирішив особисто переконатися, як працює I-School, оскільки теж у пошуках закладу для своєї дитини.
Відвідавши ліцей, розвіяв усі сумніви щодо негативних відгуків. Це заклад, який відповідає усім моїм вимогам : ліцей забезбечений сучасним обладнанням та технікою, дає право вибору навчальної програми, велика закрита територія під охороною та відеоспостереженням. Приємно вразило і те, що у ліцеї є своя кухня.
Я без сумнівів прийняв рішення, що саме в I-School буде навчатися моя дитина.
Бажаю і іншим побувати у закладі та прийняти правильне рішення, а не вестись на неправдиві відгуки від людей, які, скоріше за все, ніколи в ліцеї не були.

,

Всегда ищешь школу возле дома.Но ,увы. Пришла а Ай Скул, атмосфера ужасная, в школе хоть Ау кричи. Ничего личного, не рекомендую никому. Как то все запущено. А дистанционное обучение- это просто показуха. Только ленивые не использовали его. Оно даже и в государственых школах было. Школа ничем не зацепила. Нет,нет и еще раз нет................

,

Якщо хтось ще раптом не визначився зі школою — I-School набирає першачків в двомовний українсько-англійський клас.

І тут варто сказати кілька слів про ліцей і те, за що я його люблю.

Наприклад, під час карантину дистанційне навчання було організовано фактично одразу, раніше за інших, і організовано ефективно. Розумно скомбіновані відео-уроки з шкільними вчителями та самостійна робота на платформі, і, хоча допомога і контроль з боку батьків таки були потрібні, я бачила по "колегам", що мені значно легше.

Я взагалі не переймаюсь домашніми завданнями, і здивовано питала "В тебе ще й німецька є?!", отримавши табель за півріччя.

Робототехніка, 3-д моделювання з прінтером, комп'ютерна графіка, живопис, додаткова англійська і купа інших гуртків без жодних доплат (повозивши децько в минулому році щотижня на Оболонь за грубі гроші, я це оцінила)

Короче, як мати з 25 - річним досвідом, що бачила багато шкіл і ліцеїв, я вважаю, що нам пощастило.

Рекомендую.

,

Абсолютно ничего хорошего об Ай Скул не могу сказать. Ничем не отличается от государственной, просто мало деток в классе за большие деньги. Оно этого не стоит. Плохо,очень плохо. Не рекомендую.

,

Это одна из застарелых школ управленчества, абсолютно ничего нету чем можно было бы гордится. А вы уважаемые, не строчите сами себе отзывы. Кто у вас был , тот знает , как все ужасно.

,

До школи ми були в різних приватних садках і державній школі , тому нам є з чим порівняти. Наш ліцей - це абсолютно інший підхід до розвитку дитини,до її талантів, мислення,здібностей. Це місце, куди донька проситься ходити навіть на канікулах??! Сучасний погляд абсолютно на всі сфери взаємодії дітей з вчителями, колективу з батьками. Дякуємо за оперативну чудову організацію живого он-лайн навчання. Ми дуже сумуємо за Вами на цьому затяжному карантині !

,

Мне есть с чем сравнивать. Это действительно Школа - где ребёнок развивается, получает знания, где ценят его мнение и уважают.

Многие частные школы работают на родителей по принципу - красивые стены и рассказы о том, как должно быть, чтоб родитель был доволен - а учебы ни какой - просто ребёнка приводишь, как в игровую комнату и там ещё что то преподают. В итоге - Приходится нанимать репетиров помимо того, что платишь большие деньги за красивые стены и бесконечную вереницу праздников.

Здесь же всё нацелено на ребёнка! Развивают и обучают! Адекватный педагогический состав, администрация - компетентна и слышит родителей. Спасибо ?? что мы вас нашли !

Нам конечно не хватает русского языка - но к сожалению его сейчас нигде нет.

,

Була в ліцеї на зустрічі- шукаємо школу повного дня для дитини. Хочу відмітити, що дуже сподобалося відношення до мене, як до мами. На всі питання отримали відповіді по-чесному, без прикрашань. В школі доброзичлива атмосфера, це відчувається одразу. Також сподобалось, що можна обрати програму начання для дитини, хочемо зупинитися на програмі Інтелект. Дякую, що мені розповіли про неї. Батькам, що віддають дітей раджу звернути увагу саме на цю програму, цікава та сучасна.

,

Мій син вже в четвертому класі. Дякуємо нашому вчителю молодших класів, Олександрі Василівні! Це справжній педагог, яка змогла знайти індивідуальний підхід до кожної дитини. Якщо щось не зрозуміло,одразу пояснює. В класі панує дружня обстановка. Син ходить туди залюбки.
Зі школи дитина приходить вже з вивченими уроками,що є дуже зручно як для мене так і для нього. Залишається час і на спорт,і на свої справи.

,

Моя дитина навчається в старшій школі в ліцеї I-school. Їй подобається школа і навчальний процес, а для мене, як мами, дуже важливо, щоб дитині було комфортно у школі. У нашому класі небагато дітей, тож навчання майже індивідуальне і 100% дитиноорієнтоване. Окрім навчального процесу нам подобається і можливість відвідувати в школі студії за інтересами – можна спробувати себе в різних сферах і обрати те, що тобі до смаку.

У школі дуже смачно харчують, і навіть моя «малоїжка» говорить, що їй смачно. А ще діти тут весь час спілкуються, разом беруть участь в різних заходах, конференціях, гуртках, що створює в школі дуже дружню атмосферу: старші класи шефствують над меншими, менші поважають старших. Особисто мені дуже подобається доброзичлива атмосфера в школі!

,

Всем рекомендую лицей I-School !Хочу выразить огромную благодарность всему коллективу и администрации за высокий профессионализм и чуткое отношение к учащимся. Обучение действительно построено в форме диалога учителя и ребенка. Ребенок может высказать свое мнение, задать уточняющие вопросы. Учителя с уважением относятся к личности ученика, строят работу на уроке с учетом всех его особенностей.
Целая детская жизнь проходит в школе, и очень важно, с каким настроем дети каждый день идут учиться. В лицее создана доброжелательная атмосфера. И это очень важно.
Школа соответствуют современным требованиям по безопасности. Здание школы снабжено видеонаблюдением.

В школе очень уютно, чисто, домашняя атмосфера, царит семейный дух.

,

Навчаємось в ліцеї недавно. Поки що подобається усе, особливо домашня атмосфера та індивідуальний підхід до дитини.

,

Отличная школа с прекрасным образованием!
Особенно радует домашнее задание в школе) Любим нашу учительницу Аллу Павловну!

,

Брат мой там учится. Очень доволен.

,

Ребенок ходит с удовольствием!

Див. також:
Зворотній зв'язок