ТОВ «Колегіум «Олімп» - освітньо-виховний комплекс, який працює з 2004 року, надаючи освітні послуги дітям від 3 років в групах дитячого садочка та учням з 1 по 11 клас, відповідно до єдиної Технології створення розвивального освітнього середовища, яка напрацьована навчальним закладом, затверджена компетентними в даній галузі фахівцями та організаціями. Навчальний заклад постійно співпрацює з провідними фаховими установами, окремі напрямки діяльності супроводжуються висококваліфікованими спеціалістами даної галузі :  професор кафедри теорії і методики початкової освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук Митник О.Я; доктор філософських наук, кандидат психологічних наук, доцент Подмазін С.І; професор, доктор психологічних наук Помиткін Е.О.; кандидат психологічних наук Русова В.В. та інші.

До навчання приймаються учні різного рівня підготовки та здібностей. Мета освітнього середовища «Колегіум «Олімп» - розвиток кожної особистості. Не здійснюється відбір за підвищеними інтелектуальними показниками при вступі до Колегіуму. Робота «Олімпу» свідчить про те, що правильно підібраний педагогічний підхід та продуктивна співпраця з батьками дитини є запорукою успішності, навчальної  вмотивованості дитини, і як результат досягнення високих показників в освіті і вихованні.

Розроблена та успішно застосовується програма психолого-педагогічної співпраці з батьками учнів та вихованців «Свідоме щасливе батьківство» в межах якої надається допомога батькам, здійснюється патронат сімейного виховання, забезпечується співпраця вчитель + учень + батьки із залученням до спільної проектної, творчої, дослідницької роботи, тощо. Начальний заклад неодноразово приймав участь у всеукраїнських  педагогічних експериментах, надаючи корисну аналітичну інформацію та досвід незалежного (приватного) закладу освіти.

На базі навчального закладу за 13 років роботи проведено 12 науково-педагогічних конференцій. ТОВ «Колегіум «Олімп» є базою для проходження практики та підвищення кваліфікації  вчителів що навчаються і є слухачами в провідних педагогічних ВУЗах (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченка).

На сьогоднішній день освітня система Колегіума «Олімп» - це високотехнологічна,  з забезпеченим саморозвитком система, що підтверджена результатами учнів, розвитком та високою кваліфікацією вчителів, відзнаками як якісного лідера галузі.

Від успішної дії до здійснення мрії!!!!!!

Із задоволенням відповімо на будь-яке Ваше питання, звертайтесь у зручній для Вас формі:

Оцінка відвідувачів
(по 26 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ужасное месторасположение школы. На территории завода. Гулять детям негде. Площадку за бетонными забором сложно вообще назвать территорией для прогулок. Внутри школы - ощущение, что находишься "в бункере". В гимнастическом зале даже нет окон. Не понимаю зачем за такие условия платить довольно внушительные суммы.

,

ужасная...

,

В захваті від такої чудової та прекрасної школи, в якій підхід індивідуальний до кожної дитини починаючи від харчування, виховання, навчання, а також індивідуальні заняття високопрофесійних спеціалістів (логопед, психолог, лфк). Наявність додаткових гуртків та секцій. Діти знаходяться в постійному затишку та любові оточуючих.

,

Мой сын учится в Олимпе с первого класса (сейчас уже в старшей школе) и ни одного дня мы не пожалели о своём выборе. В школе по-настоящему душевная семейная атмосфера. Дети открытые и доброжелательные, не боятся высказывать своё мнение. Поддержку учителей ощущают не только дети, но и родители.
В школе находят подход к любому ребёнку. Очень приятно наблюдать, как дети обсуждают с учителями не только уроки, но и свои личные переживания.
Из собственного опыта скажу, что любые вопросы всегда можно обсудить и с учителем, и с администрацией. Педколлектив ориентирован прежде всего на комфорт и здоровье ребёнка, а это дорогого стоит!
По состоянию здоровья ребёнок пока учится дистанционно. Учителя всегда открыты для общения, с готовностью консультируют и помогают нам, доступны онлайн-уроки. Хочу выразить искреннюю благодарность всем нашим учителям и администрации за постоянную поддержку, доброту и любовь к детям!!!

,

У меня 2 детей учатся в коллегиум «Олимп» Сын выпускник и дочь 4 класс. С 1 го класса в этой школе и я очень довольна. В школе работают прекрасные учителя профессионалы своего дела! Школа полного дня, дети до 17:00 под присмотром, что очень важно для подростков! Сейчас при подготовке к ЗНО для каждого 11 ти классника составлено индивидуальное расписание уроков по тем предметам по, которым он будет сдавать ЗНО.
Для меня ,как для мамы очень важно то, что детям не скучно, что они идут с удовольствием, что Школа выдаёт аттестат государственного образца .В младшей школе к общеобразовательной программе добавлены такие интересные предметы как Эйдетика , Логоритмика. Учителя находят к каждому ребёнку подход, раскрывают его талант и способности. Как мама 11 ти классника могу поблагодарить руководство и весь пед .коллектив коллегиум Олимп за прекрасное поколение, которое они выучили и воспитали!

,

восновному мені сподобалося цікаво смачно дружелюбні люди вчителі іноді зриваются але нічого над мною ніхто не змущався

,

Якими різними можуть бути погляди... Мій син навчається у 1 класі. Перед цим ми ходили у дитячий садок “Олімпу”, тому питання вибору школи у нас взагалі не піднімалося, незважаючи на переїзд. І за цей час жодного разу ми не пожалкували. Дитина з радістю йде у школу, ввечері він із захопленням розповідає, що вони вчили, а ми щиро дивуємося його новим навичкам і знанням, тому що жодного разу ми не вчили з ним уроки, не примушували писати, читати чи вчити слова з англійської. Він це із захопленням демонструє сам, ввечері перед сном пропонує нам почитати і запитує англійською, чи знаємо ми, який сьогодні день тижня. Для мене це величезний показник!Дитині, слава Богу, не відбили бажання вчитися. Дякуємо нашим вчителям Ользі Павлівні і Романії Петрівні!

,

Моя дитина вже другий рік навчається в цій школі. Сьогодні була на уроках в його класі (батьківській тиждень). Рівень знань дітей мене порадував. Діти вміють не тільки відповідати на поставлені запитання, а й аргументовано відстоювати свою точку зору.
Вчителі уважні, коректні, відкриті для спілкування та співпраці. Я задоволена :)

,

Чудова школа, онука ходить вже третій рік - робота вчителів на найвищому рівні. Дуже подобаються різноманітні заходи до яких залучають молодших дітей і батьків. І дуже подобається як класні керівники в кінці дня завжди розказують як пройшов день і це по кожній дитині окремо. Рекомендую!!!!!!

,

Ну що ж, мабуть час прийшов і для мого відгуку.Я достатньо довго чекала, в надії, що в школі будуть хоч якісь позитивні зміни. Нажаль! Переїзд на нове місце, зовсім не вирішив внутрішніх проблем. А їх як виявилось чимало. Як то кажуть «Риба гниє з голови» ось мабуть найвлучніший опис цієї школи. З таким принизливим ставленням адміністрації до батьків, дітей та й тих же вчителів я ще не зіштовхувалась. Справа не в грошах ( особисто я згодна оплачувати навчання своєї дитини в повному обсязі, але за однієї і найголовнішої умови - я знаю за що я плачу, і бачу в що вкладаються кошти). Щодо цієї школи, мені складно сказати які тут позитивні сторони. Рівень навчання непристойно низький! А школа Прошу зауважити позиціонує себе, як заклад, в якому працюють лише професіонали. Я шкодую, що ми втратили час на олімп.

,

Хорошая школа. Компетентный, квалифицированный и добродушный педагог Дзираева Ольга Павловна. Ребёнок идёт в школу с удовольствием. Сына увлекает физическая активность и сюжетно-ролевые игры. Чувствуется уют и комфорт. Рекомендую прийти и увидеть, а не читать и думать))

,

Политика данного заведение очень далека от образовательного процесса! Завуч много, а точнее ооочень много говорит ... а на деле всё абсолютно иначе! А учат ли вообще там наших детей ? Администрация как и большинство учителей просто некомпетентны! Текучка кадров на постоянной основе... стоит задуматься, почему же учителя бегут? Родители, 100 раз подумайте прежде чем переступить порог этой «школы»!!!!

,

Колегіум «Олімп» піклується про здоров‘я і всебічне виховання, завдяки прагненню зробити щасливою кожну дитину. Тут панує тепла емоційна атмосфера, затишок і комфорт. Дитина отримує постійний розвиток через здивування, зацікавленість та радість від результату. Доброзичливі вихователі та педагоги високого рівня.
Колегіум «Олімп» - впевнений старт у щасливе та успішне життя Вашої дитини!

,

Сейчас модно изучать рейтинг школ, особенно по результатам ЗНО. Приведу данные рейтинга среди школ Киева, опубликованные на сайте "Освіта. UA".
Ну так вот, согласно этим данным "Олимп" 205 место среди 393 школ Киева, ученики которых участвовали в ЗНО - 2017. Результат очень даже неплохой, если к тому учесть, что хуже "Олимпа" показали результаты целый ряд престижных специализированных школ, гимназий и лицеев Киева (читайте по приведенной ссылке). Ну а показатель рейтинга среди школ Украины, например по результатам ЗНО по украинскому языку и литературе, подводился среди 7264 школ Украины. Так что результат "Олимпа" по результатам ЗНО не так уж и плох.

,

Дитина навчається у молодшій школі 2 рік.
Задоволені - ще жодного разу не було такого, щоб вона туди не хотіла. У дитсадку в неї була проблема в спілкуванні з однолітками. Завдяки роботі вчителя і психолога, в першому класі дитина прекрасно адаптувалася, легко комунікує і знаходить мову зі всіма.
Я була кілька разів на батьківських днях (коли батьків є можливість бути присутніми на будь-яких уроках, в їдальні, на перервах). Мені подобається підхід вчителів, зміст занять, взаємини між дітьми. В другій половині дня 2 рази на тиждень відвідує театральну студію.
Не хочу уявляти, що моя донька могла б навчатися у інших умовах.
Дякую педагогам.

,

Мой сын тоже с 1го по 4- ый кл.учился у Ольги Павловны!Это-Мега -Учитель!Огромное ей спасибо за воспитание,за внимание и за вложение по крупице в каждого из наших детей!Далее 5-6 кл.и кл.руководитель Евгения Виталиевна!Молодая,требовательная и в то же время очень внимательная и заботливая.Она уделяла каждому максимум времени!
Сейчас это команда 8 класса с двумя кураторами-Людмилой Григорьевной и Константином Валериевичем!Они прекрасно видят и знают,что и когда необходимо дать современным подросткам.Они вовремя корректируют их взросление и становление,давая ощутимую поддержку в учебе и развитии!Благодарю всю команду"Олимпа" за теплый дом,за вкусную и полезную еду,за заботу, за высококлассную учебу,за возможность личностного роста, и за огромную ответственность всех и каждого перед нашими детьми!И я счастлива,когда вижу,как гордится мой сын,что он коллегиант "Олимпа"!!!

,

Не смогла «пройти» мимо некоторых отзывов о школе,в которой на данный момент с удовольствием учится мой ребенок.В этой школе он 1-й год,до этого посещал другую школу.
Так как раньше о системе "Росток" он не знал,то на задания в тетрадях по математике смотрел как на что-то недосягаемое.За пол года ребенок не только догнал остальных по уровню знаний, но и прекрасно усваивает новые.
Благодаря внимательному отношению кл. руководителя,общей дружелюбной обстановке в школе и в классе,ребенок с легкостью влился в новый коллектив.С утра с удовольствием встает и идет в школу.Стал увереннее в себе.Активно участвует во множестве школьных мероприятиях.
Еду готовят в школе.Каждый день новое меню,так что ничего старого и не свежего быть не может.
Так что видя его сияющие глаза,слушая просьбы о посещении школы при любой погоде и состоянии его здоровья,говорю ОГРОМНОЕ СПАСИБО тем людям,которые окружают его в течение всего рабочего дня,передают ему свои навыки и знания,дарят свою заботу и внимание

,

Мы учимся пока в младшей школе. Пока всё устраивает! Учителя, атмосфера и главное желание ребёнка, подниматься рано утром что бы идти в школу!)

,

Меня школа устраивает в первую очередь тем, что она не загоняет детей в жесткие рамки, не угнетает творческие порывы и фантазию. Для меня это очень важно. Ну и контингент... Никаких матов, хамства и пр., что приходилось наблюдать в гос. школах. Минус-это проблема с помещением, из-за чего многие дети поуходили, но надеюсь, что нам дадут учиться дальше... У нас в классе 12 человек, не представляю даже, каково будет ребенку в классе, где 40.

,

Забавно наблюдать, что Олимп в 2017 году рассположился на 1471 месте в рамках обширной статистики по результатам ВНО 2017
Факты - усредненный бал по ВНО всех предметов составил 145.3 балла. По среднему баллу с английского коллегиум также не в верхушке, всего лишь 844 место по Украине, что довольно странно для школы, которая позиционирует себя как языковую. С матиматикой - полный абзац - 2215 школа по Украине, хотя по украинскому языку еще хуже - 2964.

Вот такой Олимп.

,

Не рекомендую! После 4 класса коллегиум проигрывает обычной школе. В начальной школе классной была Дзираева О.П. (низкий поклон ей). С 5 класса разочарования были с каждым месяцем. Так как Школа платная, нам кажется, что будет внимание детям, лучше знания, создана атмосфера для развития ребенка. Но это не так. В коллегиуме так же существует безразличное отношение к детям, игнорирование их состояний, психологическое давление на детей со стороны учителей, в классах идет война между мальчиками и девочками, классный руководитель игнорирует конфликтные ситуации, также есть драки и переломы, отравления, плюс неумениеобъяснить тему. Теперь об уровне знаний. Табель нам выдали с 7-11 баллами, но знаний за оценкой нет. При переходе в другую школу наш результат: математика 3 балла, геометрия 0, английский 4. В итоге мы нанимали репетитора и учили с начала. Вывод - все то же самое что и в обычной школе, только в обычной школе за эти деньги можно нанять репетитора и у ребенка будут знания.

,

Читаю коментарі і мені здається чи батьки ніколи не були в школі де вчаться їх діти або зовсім інші люди пишуть ці коментарі.
це не школа а якійсь жах. гроші великі знань нуль. Педагоги тільки назва.
Якщо ваші діти дійсно ходять в цю школу хорошо придивліться до неї.
Я почитавши коментарі батьків забрав доньку зі школи. А
директор це окрема стаття.

,

Школа супер! Ребёнок учится уже в 6-б классе Бабич Валентин.
Советую всем!!!

,

После отличного дет. сада решили учиться дальше. Не пожалели. Все супер.

,

Школа супер! Учусь тут с первого класса! Если думаете переходить ли вэту школу, то можете не думать а просто берите и переходите!

,

школа суперрр!

Див. також:
Зворотній зв'язок