Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Цей заклад - це просто жах для дітей. Не порівняти з тією чудовою школою-дитсадком, яка була 10-15 років тому з попередньою завідувачкою. Зараз це - зразок корупційного закладу, який навіть копійки зі зданої батьками "данини" не вкладе в свій розвиток чи хоча б в те, щоб виглядати пристойно. Вчителі оруть на дітей, кухня - це окрема пісня, більш жахливого стану та антисанітарії я навіть не знаю де шукати. Завідувачка безсоромно і відверто вимагає гроші просто з усіх. Дитина (не одна) бойкоти робила, тільки щоб не йти в цей кошмар. При переході в просту школу поряд - летить з радістю вчитися кожен день! Диво, що до цього часу руководство закладу не просто не зняли з посад, а ще й не посадили.

,

я могу с уверенностью сказать что Ирина Борисовна ( воспитатель в детском садике) самая лучшая !!!! Моя дочь очень довольна ей !

,

Я проучилась в этой школе 3 года из положенных 4 и могу сказать с огромной уверенностью, что в эту школу лучше обходить стороной. Почти все дети которые выпускаются не имеют достаточного уровня знаний,это заведение скорее сад, чем школа. Цени в этой школе просто за небесные за три года родители сделали 2 ремонта, купили диван, кресло, ковры, доску, шкафчики для книг, полностью оборудовали туалет. Когда мы были на улице за нами учителя не смотрели,они там себе разговаривали, а мы могли драться, бегать за школу, перелазить через забор и т.п. За три года, я не чувствовала тепла со стороны некоторых перевододателей, скорее пофигизм. За все то время, у меня не осталось, каких либо приятных воспоминаний, разве что подарки на разные праздники, которые тоже делались из кармана родителя. Я думала что со временем, там все изменилось, но когда я пришла туда в этом году, я поняла, что там все как было так и осталось. Как детский садик это заведение подходит, но как школа не вариант.

Див. також:
Зворотній зв'язок