Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Побывали на собеседовании, остались довольны все что не сдали я считаю сами виноваты не подготовились, в целом коллектив прекрасно общался с ребенком. А по поводу денег идите и поработайте за копейки!!!!! Как им выжить в этой ситуации? Если не поступим жизнь не закончится)). Значит не наше. Везде ищите положительные стороны. А то сколько негатива.

,

Але деякі, навіть трошки відсталіші за нас поступили. Тут теж багато питань. Як?? Хоча відомо як.. Адже повністю балів можна набрати і по розуму, і по системі лояльного оцінювання;)))
Не заперечуйте. /Є багато людей, які і це підтвердять)
то ми ...Вибрали школу з простішими запросами № 301. Бо не має в нас грошей на ремонт "усмішки":))))
Не хочу вже переходить на особистості., але можу сказать - мені шкода тих викладачів і вчителів, яким віддає директорка накази по збору грошей. Звичайно, велика підтримка з "адміністрації", бо так довго таких хапуг не держать.
Коли ви наїстеся?????
А Так моя порада - вбирайте школу з сильним вчителем, а не престиж і голосливі похвали деяких батьків.
Дякую всим, хто прочитав.
Це мій досвід і моя правда.
Комусь, мабуть, пощастило більше. Але у мене своя усмішка щодо "Усмішки".

,

Якщо Ви будете посміхатися і не заїдатися з персоналом - Ви - "обраний":))) А ні - то вже Ваші проблеми. Ставлення як до батьків, так і до дітей неоднозначне. Хоча, мабуть, є і винятки:))) А яслі... ТО взасгалі тихий жах! Там спальні з грибками. А куди гроші здаються - не відомо. Хоча моя знайома каже, що в цьому році щось змінилося:))) Та воно то так..Бо.. Змінилися батьки. Трошки менше почали заробляти, слідкують за "копійкою", куди потрачено. При мені такого не було. Гроші - як в прірву;))) А керівництво як було, так і залишилося.
Так що по суті.. Змін мало.
Ми теж в позаминулому році на підготовці отримали "кукиш". А знайомі ходи ли в "Балу", то вони поступили, куди хотіли. А до чого нас готовили.. Скажу... До іншої школи. Там якраз ми по пройденому матеріалу були на висоті:)))) Теж мені не зрозуміло по навчанню до школи... Тестові питання почали давати в кінці, коли ми вже провалилися:)))))

,

Та там компромату - поле не зоране!!!! А батьки ламають голову: що вони там дають в яслах, середніх групах, що діти травляться ???? Далеко йти не треба. На кухні не була, не бачила... А от на площадках - повторюся: ніхто за Вашими дітьми не буде дивиться!!!!!
Я навіть була свідком того, як чиюсь дитину і за вухо тягнули, а чиюсь і за чуба. Навіть відео є:)))) Оце "педагоги", думаю, чи викласти, чи ні:)))
Жалко батьків цієї дитини. І, мабуть, не одної. Вашу дитину не називають по імені. Так, деякі все-таки називають, але частіше прізвищами. Звичайно, так же легше:)))
А якщо Ви будете сперечатися з персоналом - зацькують. І навіть, як я прочитала нижче, не дадуть Вам поступити. Ну кому потрібні проблеми? Сама пройшла через це.
А Ірина ТИхонівна - це взагалі окрема тема. Не має бажання навіть згадувати цю особу. Ми в неї були в групі.. .Людина -"загадка":)))

,

Я знаю досить багатьох батьків, які ладні викласти все і проплатити будь-які витребеньки вчителів, аби ті ставили вищі оцінки... Так, є деякі, яякі тянуть. Але їх обмаль:)))) Якби всі високобальні прохідні діти (при тестуванні до 1 класу) були розумні, то це була б, напевно, школа вундеркіндів:))) Але там є і відмінники, і посередні діти. Значить... Висновки робіть самі Ви, батьки:)))
Дитячий садок - відстой!! За такі гроші, які пишуть як "благодійництво", можна і краще щось придбати:))) За Вашими дітьми ніхто не дивиться.
Ось пройдіть інколи і подивіться зтиха, як "дивляться" за Вашими дітьми! Всі вихователі вирішують проблеми по телефону. Всі зайняті обговорюванням батьків, "лялякають" по телефону, а діти в рота сують пісок (особливо навесні, а потім кишкові інфекціїї).Оце б батьки порадувались;))))

,

Та що Ви зациклилися на "Усмішці"??? Хоча.... :)))
Вставлю і свої "п"ять":)))) Сама в минулому і позаминулому році поступали з дитиною. Крім англійської там нічого не дають. Так, важко вчитися. Але вчитися було завжди важко..... Всі знання дають батьки, якщо старатимуться і репититори. І нехай мені плюнуть в очі, якщо хтось з "Усмішки " скаже, що дитина там розумнішає. Ні, більш за все "розумнішають" батьки... Але вже пізно...Майже 70% наймають репетитора.
ПОРАДА -
Якщо Ваша дитина сильна і не поступила в цю "Усмішку" - радійте. Там і досі хабарники і берульки!!! Є і іншші школи, де Вас хочуть бачити. Не переживайте. Досить багато дітей- відмінників не поступило з "Усмішки" в престижні виші.... А ті, що поступили - мали посередні, але ЗНАННЯ. Ми всі прекрасно розумаємо, що відмінник - це ще не все, особливо у "Усмішці".

,

Условия хорошие, отношение к детям теплое. Отмечу, однако, что многое зависит от учителя. Спасибо Катерине Витальевне Шевченко, отличный педагог и человек!

Партнери сайту
Початкова приватна школа «Clever Kids» на Оболоні
Початкова приватна школа «Clever Kids» на Оболоні
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок