Оцінка відвідувачів
(по 53 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Школа класна:де ще ви знайдете стільки англо/німецькомовних поїздок,де ваша дитина набирає досвід?Де ще вона буде перебувати в атмосфері,де добре і затишно,діти знають один одного,старшокласники часто підходять до молодших поговорити чи розважити

,

Абсолютно згідна, все в цій школі добре. А отець Олег живе школою, живе дітьми і робить дуже багато необхідного!!!
Знаєте кому не підходить - то не підходить. Для моєї дитини це спільнота в якій їй комфортно, тепло та затишно. Не дивлячись на неякісні вікна :)!

,

Ми вступили в цю гімназію минулого року,перейшли з 93шк,і за цей один навчальний рік вже можемо зробити порівняння.Так,насправді гімназія потребує багато вкладень,сам заклад невеличкий,доволі скромний,є недоліки по харчуванню,можливо ще комусь щось не так.Але в цій гімназії є щось особливе,це та атмосфера яка там панує,атмосфера родиного затишку,вчителі дружні до дітей,дівчатка-аніматори,які розважають дітей під-час перерви,їхні реколекції ні поїздки,і не тільки.І не потрібно писати,що тут низький рівень знань,достатній рівень,але потрібно,щоб ваша дитина щей сама хотіла навчатися.Образливо читати,коли пишуть,що риба гниє з голови,що директор жахливий,насправді о.Олег надзвичайно приємна,доступна і добра людина,хороший керівник,вчитель,учні його дуже люблять,і він є ціним наставником для всієї нашої гімназійної родини...Ні одного разу не пожаліли,що вступили в цей заклад,дитина щаслива біжить в гімназію і щаслива з неї повертається,чого не було у попередній школі,а для мене це головне.

,

1. директор -
2. вчителі, навчання (хтось із вчителів викладається на повну, хтось зовсім не переймається) + - -
3. харчування (це важливо, бо діти там не на тиждень, а роками там
перебувають і вони повинні добре харчуватись!) -
4. поїздки про які так всі пишуть - не для всіх! +-
5. служба та реколекції для дітей +
6. загальна атмосфера як і у будь-якій іншій школі + -
Ми розчаровані :((( Треба було іти у звичайну школу

,

А ще постійні реколекції- вивчення Божого Слова — дітьми, батьками і вчителями. Тут вивчення Божого Закону є головним пріоритетом. Якщо знання з багатьох предметів зберігаються в пам”яті учнів деколи тільки до екзаменів, то знання Божого Закону- до самої зустрічі з Богом, на все життя.
А поїздки на зустрічі з Християнською молоддю за кордон, проживання в їхніх родинах, вивчення іноземних мов в умовах живого спілкування!
Якщо ж батьків найбільше хвилюють якість і кількість їжі в їдальні, стан меблів і приміщень, а ще щоби їхні діти не перетрудилися, підготовлюючи для себе футбольне поле разом з директором, то ця гімназія дійсно для них не підходить. У Львові є багато шкіл, де ці умови кращі, ведіть своїх дітей туди.

,

Якщо “збочать” в чомусь, Небесні Сили знайдуть спосіб вирівняти Їхню дорогу. Всі дорослі , що працюють в гімназії, вчать дітей головному- розпізнавати добро і зло, бути милосердними.
Уявляю собі шквал обурення на таку “новину”: з 9 по 11 класи діти носили на 2 поверх по сходах і вниз по закінченню уроків свого однокласника в інвалідному кріслі 2-3 рази на тиждень. “Бідні діти!” Це- знущання!” “Яке право має школа заставляти дітей це робити!”
А діти стільки балів заробили у Бога, що Небо їм радіє, і Божа Опіка над ними, і Боже Благовоління!
А як інакше можуть діти діяти, як бачать, що вахтери відкривають ворота і двері, допомагають завезти дитину в візку в гімназію, завуч відвозить його після закінчення Служби Божої до класу!?
“Жорстокий” директор (Отець) і брати обвішані меншими дітьми на перервах, як гірляндами, а старшокласники по-дорослому вітаються з ними за руку.
Я дуже сумніваюсь, чи хтось зможе назвати школу у Львоі або в Україні, де це є можливе?

,

Ця гімназія має головне завдання- виростити ХРИСТИЯН! Найкраще це робити разом з батьками. Ті сім”ї, де батьки розуміють для чого вони привели своїх дітей в цю гімназію і співпрацюють з гімназією, мають прекрасні результати. І вже всіх своїх наступних дітей приводять сюди. Таких династій є багато. Щодня в каплиці бачу дітей, чую діалог- проповідь, в якій діти приймають активну участь, до їхніх слів прислухаються з великою повагою, бачу, як діти без всякого примусу самі спішать на сповідь, навчені підтримувати чистоту в своєму серці, з розумінням кращим, ніж буває частенько у дорослих, приймають Причастя. Від дітей чую Християнське привітання щодня стільки разів, скільки дітей стрінеться . Не переживайте, що старшокласники в переважній більшості не в каплиці, а в коридорі моляться, або слухають молитву. Вони вже засвітилися перед Небом, вони є Христові.Ніколи не будуть богохулити або сквернити. Далі продовження...

,

не можу недописати. у коментарях нижче вказано, що учнів бідних нещасних заставляють робити чорну роботу. Серйозно? Будьте нормальними дітьми і все буде ОК.
Чому ж всі мовчать про аніматорів, яких виховує школа? Вони сидять ночами і складають програми для вас- учні... а допомогти хоч трохи зробити футбольне поле отцеві- це чорна робота! Шановні перш ніж розбивати вікна, виривати з петель двері, копати вхідні двері ногою подумайте, чи заплатить хоч хтось з вас і ваших батьків за ті вікна і двері.
А про виховання я взагалі мовчу! От мені цікаво чи вас ще випускають за територію школи?

А ви батьки справді подумайте, чи потрібні вашій дитині поїздки за кордон з обмінними програмами, може справді не треба, для чого вашій дитині найкраще? Ну звісно тут вчитись тільки з репетитором, куди нам далі вилазити з міністерської програми, для чого розвиватись?
вибачте просто накипіло
Продовжу:
п. Галина (світова) яскрава жінка
п. Галина( музика і....) дякую за поїздки
я дякую педскладу!!

,

шановні батьки, я вивчилась у цій школі... і відповідно претензій до педагогічного складу немаю. рівень надзвичайно високий, пішла після 4 класу з 93 "гамняної школи". ні в якому разі образити нікого не хочу, бо ця школа виховала найкраще, але якщо ваші діти не здатні осилити матеріал(базу), хто у цьому винен? немаєте грошей не платіть і не вчіться, тут ніхто нікого не заставляє. ставлення вчителів дуже хороше: ніхто нікого не "пошле" ні учень, ні вчитель. всі прислухаються до твоєї точки зору, в критичних ситуація порадять.
я вдячна вчителям за їх старання, ми не прості діти і всі відносяться до нас по-доброму.
особлива подяка :
о. Олег (директор) це мій психолог на завжди,
п. Дана (математика) скільки було істерик і скандалів, вибачте
п. Ірина Горохівська( географія) зараз в декреті, але з нею і цікаво знала все
п. Мирослава(фізика) людина, яка завжди посміхнеться незважаючи на загруженість
п. Оксана (література і мова) тут весело цікаво і завжди пізнавально

,

Теперішній директор просто жахливий, хочете, щоб школа не розвалилась - змінюйте директора. Риба гниє з голови...

,

це жахлива школа з дуже низьким рівнем навчанням харчуваня це просто жах минулого року я відала свою дитину в цю школу вчителі ставляться до дітей жахливо принижують і ображають батьки перш ніж відати дитину в цю школу добре подумайте тому що потім будете жаліти Тепер моя дитина навчається в гімназії сихівській одним словом це просто прикрасна школа з адекватиним деректором та вчителями

,

Хтось порівняв із 93 школою?????. Батьки будьте щирі!!! Навіть нема, що порівнювати. Вчителі та політика школи - суцільний негатив для багатьох!

,

Школа платна, на всі придмети треба брати репетиторів, так як знань ніяких.

,

Вступати, вступати і щераз вступати!!!

Ця гімназія це щось більше, ніж просто навчальний заклад, це прекрасні вчителі, відмінна подача матералу на заняттях, християнське виховання.
Окрема подяка отцю Петру, директору гімназії. Він направду свята людина. Спілкуючись з ним, відчуваєш свою потрібність, важливість. Сповідаючись у нього, виникає бажання стати кращим. Сповідаються навіть батьки, а також вчителі .
Ніколи не забуду ранкові літургії, де пізнавала Бога. Вчителі не застовляють і не примушують на них ходити, але це бажання виникає саме по собі. Безліч поїздок, як по Україні, так і закордон, програми по обміну: життя в іншому середовищі, в твоїй "новій сім'ї" на певний час. Це більше ніж круто!
Багато цікавих заходів вечори, присвячені творчості письменників чи видатним подіям
Тут вчитель, це перш за все ДРУГ дитини, наставник, приклад для наслідування.
Я дууже пишаюсь, що мала змогу там вчитись.
Негативних сторін, чи мінусів там просто НЕМАЄ.
Дякую гімназії за все!

,

Вступили до школи без жодного репетитора за своїми знаннями, звиклі до дружнього колективу, де всі живуть однією сім*єю. А тут християнськість обмежена однією службою та жоденною молитвою, обов*язковою не для всіх (старші класи навіть не заходять до каплиці, просто не поміщаючись в ній, шепочуть, сміяться), що залишається лише даниною традиції. На здивування, чому практично немає свят, вечорів, спільних заходів, відповіли, що от батьки хай і організовують... Обіцяний переїзд в центр, одна із причин, чому ми вибрали цю гімназію, так і не відбувся, нас переконали, що Сихів дуже перспективний і тому нове приміщення колись збудується саме там. Повноцінної їдальні нема, їжа, хай дешева, але неякісна, несмачна. Спортмайданчик покритий збитим асфальтом, на якому взуття хлопців знищується за тиждень, свого спортзалу нема, Орендуємо послуги вчителів фізкультури у ненайблищій школі. Багато некомпетентних молодих вчителів, що відбивається на знаннях та дисципліні. Розчарування!

,

школа класна, багато поїздок і подій
атмосфера хороша
нижче говорили про низький рівень,приниження і харчування
1) Я, як учень,можу оцінити рівень найкраще, бо батьки часто помічають лиш провину вчителя і школи.якщо ваша дитина свідома і хоче вчитися - вона буде вчитися.чи хто винен їй, якщо на уроках вона ловить гав, домашку списує з гдз, а контрольні - в однокласників..2)мама, яка говорила про приниження зі сторони вчителів,напевно, сплутала щось. Тут такого апріорі бути не може. Про те, що не платиш внесків - неугодний в школі -повна брехня. Мої батьки зараз взагалі не платять, а вчителі ставляться прекрасно.3)за 10 грн макарони чи гречка з м'ясом - нормально. можна купити булку, крекер тощо. В школі то всі їдять,а вдома жаліються мамкам яка їжа ужасна) Невже в інших школах за 10 гривень вам подають перше друге і компот?дуже вже ви зажралися.як хочете сучасного приміщення і їжі - платіть великі гроші і валіть в елітні школи.вам, таким розбалуваним, там і місце. а гбкш - супер!

,

Всім задоволений, вчителі хороші, отець 50 на 50!

,

Школа чудова,вчителі теж.Я рада,що тут навчаюся,адже тут багато друзів і виїзних таборів,як і закордон,так і по Україні.

,

це жах а не школа. Викладають тут погано буває що набирають вчителів на одну чверть і ці вчителі нічого не роблять у них можна списати все і получити оцінку просто з повітря.
Їсти шкільну їжу просто не можливло. Там просто напросто нема що їсти. Ті порції які тут продаються нереально в себе запхати це бридотина (єдине нормальне що там можна їсти це налисники бо їх лише розігривають а самі вони є напів фабрикатами). Якщо ти якось у школі провинився зробив щось не то наприклад розбив щось побився з кимось тебе можуть заставити виконувати буль яку роботу у школі. Мити підлогу допомагати робити щось на шкільному подвірї. Памятаю як одного разу за те що ми шумно вели себе в ігровій кімнаті нас заставили її прибрати та зремонтувати столи. Дуже весело
Класи і усе обладнання знаходиться у плачемному стані. У нас не є особливою новиною те що просто може не бути крейди в школі. Про решту я вже навіть мовчу.
Подумайте добре перш ніж віддавати свою дитину сюді. Тут мало символів щоб описати все

,

це найгірша школа у львові, починаючи від вчителів і братів закінчуючи директором школи! Вчителі жахливо викладаютб! я б добре подумав чи віддавати свою дитину в цю "школу"! Дітей тут тримають як "рабів" заставляють робити чорну роботу (за якісь дрібницІ). В цій школі як за часів СРСР!!!!

,

школа так собі радий шо випустився

,

Жахлива школа є набагато кращі наприклад 93

,

Школа супер! Вчителі найкращі. Особливо п.Ірина з німецької і п.Орися з біології :)

,

я вважаю що коли школа стала державною то все змінилося і ставлення вчителів до дітей теж ... Я вважаю що не всі вчителі дуже добрі так шо... вчитися можна але ...

,

ця гімназія єдина у львові, можливо і в україні, яка ставить перед собою задачу виховати християнина і її успішно рішає. низький уклін за це вcьому колективу гімназії! божого благословення вам !

,

Школою задоволена. Величезним плюсом вважаю те, що діти з різних класів спілкуються( 5-й, 7-й, 10-й). До дитини вчителі ставляться з повагою та розумінням, немає криків та приниження. Незалежно від успішності доньки, батьківські збори - на позитиві, спільна молитва робить чудеса). "-" це те, що фізкультура аж в іншій школі та поки інших варіантів нема.

,

Гімназія не є закладом з посиленим вивченням фізико-математичних дисциплін. Варто також зауважити, що дати об'єктивну оцінку стану викладання того чи іншого предмету може лише експерт.

,

У школи надзвичайно низький рівень математики!!! Вчитель не здатна пояснити учням нову тему. Такі ж проблеми з фізикою. Мабуть це пов'язано з тим, що завуч-вчитель більше цікавиться своїми походами в райно ніж викладанням предмету. Сумно....

,

У мене немає жодних підстав піддвати гімназію критиці, достойний у всіх відношеннях заклад. Коментарі, які стосуються приміщення, в якому знаходиться гімназія, видаються мені як мінімум дивними. Як на мене, то не на тому акцентуєте свою увагу. Щодо фізичного розвитку дітей, то, перше, гімназія є закладом гуманітарного спрямування, друге, для цього існують спортивні секції, до речі, їх зараз чимало в місті. А ще мені вельми цікаво, за якими такими критеріями тут оцінюють низький рівень фаховості вчителів, вочевидь, все зводиться виключно до суб'єктивних припущень та здогадок, не більше того. Навряд чи автором подібних думок є компетентна людина. Те саме стосується оціночних суджень щодо рівня інших середніх навчальних закладів, вони, як і попередні міркування щодо вчителів гімназії, позбавлені будь-якої аргументації, обґрунтування та фактажу. З цього я можу зробити висновок, що такі думки є беззмістовними.

,

Гімназія розміщується в колишньому дитсадку. Класи жахливі, з меблів лише старі зношені парти і стільці. Харчування жахливе і платне. Самі вчителі радять давати дітям щось з собою поісти. А про фізичний розвиток дітей взагалі мовчу, там навіть спортзалу немає. Вчителі байдужі і дуже високоі думки про себе. Якщо захочете віддати свою дитину в гімназію, добре подумайте. Є набагато кращі школи навіть державні, з кваліфікованими вчителями а не студентками. Я віддала свою дитину в цю гімназію, бо вважала що це саме те місце де виховують особистостей,натомість мені дитину зламали принизили і витерли ноги. Вчителі ламають індивідуальність під свій шаблон, який вони встановили в школі. Навіть якщо вам скажуть, що ви можете не платити, бо школа на дотаціі у держави, Ви всерівно по бажанню можете платити длагодійні внески Раніше длагодійний внесок становив 800-600 грн. в місяць, тепер 300 грн. в місяць. Але якщо не будете платити ваша дитина буде "неугодна" в гімназіі.

,

Школа класна.Хто хоче вчитись буде задоволений. Але треба дітьми займатись і батькам.Не можна все складати на плечі вчителям.

,

Питання до керівництва! Чому в гуманітарній гімназії так мало уроків англійської мови? В 93 школі - 5 уроків в тиждень, в Сихівській -4!!! А у нас 3, а в старших класах взагалі 2!

,

рекомендую гарні вчителі особливо пані ореста щур вчителька християнської етики і пані наталя вчителька англійської мови

,

чудова школа

,

прекрасна гімназія рекомендую

,

Пані Люба( з англійської м.) - це взагалі лице гімназії! Усім б бути такими як вона: і сучасна і добре навчає і взагалі золота людина! Єдина вчителька яку усі поважають і люблять!

,

Гімназія з чудовим педагогічним колективом і байдужими дітьми

,

Це пречудова школа а доречі пані Люба з англійської моя класна керівничка:)

,

Дійсно крута школа і круті вчителі, а особливо пані Люба з англійської та пані Ірина з географії. З такими вчителями ти розумієш , що вчитель може бути ще й другом й порадником! Отець Петро - the best!!!

,

Шкода,але рівень викладання деяких вчителів не відповідають вимогам МО.На мою думку,якщо діти на уроках не слухають вчителя-це,насамперед,його провина.Або не цікаво проводить урок,або не вміє керувати класом.В обидвох випадках це його професіоналізм.Загалом,статут школи дуже добрий треба лише його дотримуватися.Маю на це надію і віру.!

,

Більш ніж розчарована.... на жаль на відміну від попередніх років гімназія
дуже понизила свій авторитет, звичайно завдяки вчителям, які думають що вони не повинні навчати дітей, а просто викласти матеріал. Батьки не дивлячись на високу оплату школи змушені брати репетиторів щоб дитина
могла засвоїти матеріал.Отець Петро,О. Юрій і брати це єдині відповідальні та світлі люди,але на жаль чомусь не можуть підібрати відповідних вчителів або навести порядок. Вчителі нарікають на те, що батьки не приділяють дітям належної уваги,що діти не керовані але це не правда.
Звичайно в класі є "складні екземпляри"а при чому тут інші діти. Це не виправна колонія, це навчальний заклад де мали б зацікавити та навчати дітей, аякі не піддаються нормальному вихованню виганяти. Вимагають багато , а дають дуже......мало. Болить душа, бо це була єдина надія на гарне майбутнє наших дітей.

,

Як колишня випускниця дуже люблю гімназію.. Хотіла б повернути час назад і знову опинитися в таких рідних мені стінах, де ти відчуваєш себе потрібною особистістю. Гімназія завжди була і буде ще одним моїм маленьким домом, куди хочеться повернутися, хоча б заради того, щоб побути у її теплій атмосфері... Низький уклін вчителям і керівництву гімназії!

,

гарний заклад ,але далеко добиратися.

,

Прекрасний навчальний заклад з чудовими вчителями, братами, отцями. Дуже позитивна атмосфера. Вчителі дають хороший рівень знань, котрий потрібен в подальшому житті. У гімназії до дітей ставляться як до особистостей, сприяють і допомагають у формуванні власної думки і поглядів до життя, а це не менш важливо. Тут є відчуття дружби і злагоди, чого дуже не вистарчає по випуску з гімназії. Кілька років тому випустившись, гімназію згадую з теплом. Сюди завжди можна прийти, бо тут тобі завжди раді.

,

Дуже шкода, що це недержавний навчальний заклад, тому мені - не по кишені. Інакше без вагань віддала би дитину саме сюди.

,

Високий рівень знань, вчителі дуже вимогливі, високо кваліфіковані, атмосфера позитивна, діти дуже задоволені, хочуть ходити до школи і хочуть вчитися. Про хабарі мови нема. Тут ставлення до дітей зовсім інше, ніж у звичайних школах, де діти не хочуть вчитися, відповідно вчителі опустили руки і не намагаються навчити, а всіх дітей обзивають і принижують. У цій гімназії до учнів ставляться, як до особистості! а з бешкетниками і лінивцями ведеться постійна робота. Тут всі один одного знають і знаходять спільну мову. Тому останні кілька років у гімназію потрапляють діти дуже заможних батьків, останні не мають часу приділити належну увагу своїм чадам, і віддають сюди дітей, як у виправну колонію. Це єдиний негативний момент. Але навіть з такими учнями і їх "мудрими" батьками педколектив і адміністрація наполегливо працюють.

,

Дуже розчаровані. Низький рівень. Учням уваги не приділяється з боку вчителів. Вчителі безвідповідальні. Отець Петро, О. Юрій і брати - єдине світло серед освітянського колективу. Ніби вчителі і мають по дві вищі освіти, але більшість не є вчителями за покликанням. Дуже - дуже прикро.

,

це назвичайно класна школа)))

,

класна школа

,

Школа нормальна,

,

Чудесна гімназія , дуже хороші вчителі . Хороша атмосфера сприяє навчаню , та розвитку . Знання на вищому рівні .

,

Чудесна гімназія,про таку можна тільки мріяти!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Це найкраща гімназія і всі хто в ній найкращі люди!!!

Партнери сайту
Школа нового формату «Еколенд»
Школа нового формату «Еколенд»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок