Факультетивгору

Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0522) 27-50-07, (0522) 34-23-69, (095) 792-45-45, (067) 524-99-24, (094) 938-70-07.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0522) 27-50-07, (0522) 34-23-69, (095) 792-45-45, (067) 524-99-24, (094) 938-70-07.

Докладніше про ВНЗвгору

Інститут засновано в 2000 році.

Студенти забезпечуються гуртожитком. Вищий навчальний заклад має сучасні комп'ютерні класи. Протягом робочого дня студентів радо зустрінуть в Інституті та нададуть можливість отримати величезний обсяг якісної літератури в затишній бібліотеці, обладнаній за сучасними вимогами. До речі, МАУП має власне видавництво і у повному обсязі забезпечує студентів підручниками та навчально-методичними матеріалами. У стінах нашого навчального закладу панує доброзичлива атмосфера, завдяки чому студенти мають сприятливі умови для навчання та гармонійної самореалізації.

Значну увагу зосереджено на науковій, виховній діяльності, всебічному особистісному розвитку студентської молоді. Студенти беруть активну участь в організації суспільно-патріотичних, спортивних та розважальних заходів, концертів, інтелектуальних ігор, екскурсій, активно займаються науково-дослідницькою діяльністю. Їх роботу координують провідні фахівці та висококваліфіковані педагоги, які допомагають опановувати найпрестижніші спеціальноcті, ствоpюючи необхідні умoви для здoбуття якіcної оcвіти європейcького рівня.

Наші випускники одночасно здобувають дипломи про вищу освіту державного зразка, а також дипломи, оформлені згідно з конвенцією Ради Європи/ЮНЕСКО, дійсні у багатьох провідних країнах світу. Відомими випускниками центральноукраїнського інституту МАУП є успішні керівники підприємств, банківських установ, органів державного управління та місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органів.

Вища освіта в центральноукраїнському інституті МАУП - це комфоpтні умoви навчaння тa виcокий рівeнь отриманиx знaнь! Якщo Ви цілеcпрямовані, енeргійні тa бажаєтe отpимати вищу оcвіту європейcького зpазка – двeрі нашогo Інcтитуту відкpиті самe для Ваc!

Оцінка відвідувачів
(по 64 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Закончила МАУП, теперь поступили наши дети. Хороший ВУЗ, дети довольны. Много моих знакомых здесь училось.Удачи и процветания!

,

Проходили атестацію державних службовців з української мови. Повністю перевершили наші очікавання. Організація на належному рівні.А головне ніяких "додаткових" витрат!!!! Щиро вам вдячні, успіхів вашому інституту!

,

Шевченківський районний суд міста Києва, посада помічник юриста, тому що досвіду майже ніякого, крім практики. Вдячний викладачам за - знання якому мене навчили. Випускник "Спеціаліст" 2017 року

,

Преподаватели у нас наилучшие, директор всегда на позитиве!!!! Горлов С.Н - супер!!!!

,

Гарний вуз. У минулому році закінчила навчання, диплом отримала вже за місяць після госів. Зараз тут навчаються мої знайомі на заочній фомі. Нарікань немає. Усім рекомендую!

,

Учусь в институте первый год. Кстати, в этом году студентов поступило больше чем в 2015 году. Получаю очень хорошие знания! Преподаватели отличные. Не пожалела, что поступила! Учусь на экономическом факультете.

,

У 2015 році до Кіровоградського інституту МАУП вступило у двічі більше студентів, ніж у 2014. І це на фоні загального падіння наборів по вишах області. Думаю це багато про що говорить. Такий розвиток можливий лише там, де для цього створені сприятливі умови. Мені тут подобається. Рекомендую!

,

На цьому тижні кіровоградський мауп успішно пройшов перевірку міністерства освіти, перед якою тремтять більшість вузів. Немає жодних серьозних ліцензійних зауважень! Це багато про що говорить та підвищує шанси на отримання державних місць в наступному році. Збентежені конкуренти в шоці!)) Вони хоч і завзято намагаються поширювати брудні чутки, але чудово розуміють, що до рівня маупу їм ще дуже далеко!)

,

Кировоградский институт МАУП – это не только многообразие интересных дисциплин, это хорошо подобранный педагогический коллектив. Преподаватели готовы не считаться со временем, чтобы передать нам свои знания и опыт.
Проучившись в институте полгода, я поняла, что сделала правильный выбор.
Наш институт – это и структура, направленная на обучение студентов, и «наша семья», в которой мы с нашими старшими наставниками изучаем основы профессии, культурно проводим время и тем самым строим своё будущее.
Если для вас важны индивидуальный подход к каждому студенту, открытая возможность активного выражения творческого потенциала и его развития – приходите учиться в наш Кировоградский институт МАУП!

,

а мне нравится наш институт. Нравится все глубже познавать свою будущую профессию. Преподаватели здесь очень творческие, умеют заинтересовать студентов.
Лекции проходят очень интересно, постоянно происходят активные дискуссии в комфортной обстановке, с элементами юмора, при этом гораздо быстрее усваивается основной материал образовательных программ. И, что очень важно, преподавателям не безразлично наше будущее. Помимо учебной деятельности у нас проходит "классная" внеаудиторная работа: концерты, конкурсы на лучшую поделку, ходим в театр, ездим на экскурсии. Сейчас готовим концерт на день влюбленных. Приходите, будет интересно!

,

Я 5 років навчаюсь і жодного разу ніхто навіть не натякав на якісь хабарі. ВУЗ хороший! А конкурентам треба менше заздрити!) Вся інформація про правила прийоми і лицензію є на сайті академії в розділі "Абітурієнтам" та сайті інституту в розділі "Приймальна комісія". МАУП один з перших оприлюднив ці данні, на відміну від багатьох інших вузів, які досі цього не зробили. Всім чесним і доброзичливим конкурентам нашого інституту можу лише побажати успіхів!)

,

Нещодавно міністерство освіти звернулося до 4 кіровоградських вузів з вимогою закритися до травня через те, що вони не відповідають вимогам міністерства. Показово, що кіровоградський МАУП як і більшість солідних вузів у цей перелік не потрапив. Це підтверджує те, що інститут дійсно достойний!

,

Цього року майже всі вузи в області працюють 6 днів на тиждень для того, що б економити на опаленні та робити великі зимові канікули. Це дуже не зручно. А в нашому інституті такого немає, вчимося 5 днів на тиждень і в зимку тепло!!!)

,

Директор классно на гитаре играет:) Ради любимых студентов готов на всё!:)) Все бы руководители вузов были такими:)

,

Говорят недавно выплатили задолженность по зарплате, которая тянулась много лет. Преподаватели и все остальные сотрудники этому очень рады:)

,

Дуже хороший навчальний заклад. Ні про які хабарі ніхто ніколи не говорив. Всі викладачі з радістю йдуть назустріч, безкорисно!!!

,

Інститут дійсно класний! На парах цікаво, викладачі компетентні, доброзичливі і веселі!:-) Директор з заступником молоді, енергійні і дуже людяні, завжди йдуть на зустріч студентам. Хороший психологічний клімат! Мені тут подобається:-)

,

За 4 роки мого навчання жодного разу не чув про якісь натяки на хабарі. Неподалік від нас є інший вуз - от там не лише беруть, а ще й вимагають. У нас такого слава Богу немає. Керівництво і викладачі дуже хороші і справедливі!

,

Нет здесь никаких намёков и вымагательств! Пять лет учюсь и все экзамены сдавала без проблем! Все мои одногрупники точно так же! А конкуренция должна быть честной! Лучше боритесь со взятками в своих вузах, чем пишите всякую ересть про нормальное учебное заведение!

,

Много говорить не буду и буду краток: Поверьте - что кроме диплома в процессе учёбы вы получите стабильное знание.

,

Цьогоріч ще й коледж відкрили на базі 9-го класу. На скільки я знаю не погана штука - не треба тести здавати і на рік менше вчитися. Так що ми круті!))

,

В цьому році наш директор зменшив ціни на навчання на 25%... Новеньким круто пощастило. Шкода тільки, що знижка не розповсюджується на тих, хто вже навчається. Взагалі тут нормально. Головне, що ніхто навмисно не валить і не вимагає хабарі, як це часто відбувається в інших вузах...

,

В последнее время в институте с дисциплиной стало по строже. Говорят по инициативе директора на собрании трудового коллектива приняли решение наладить чёткий контроль за посещаемостью и теперь сотрудница учебного отдела заглядывает почти на каждой паре. Это не напрягает, но теперь так просто пары не прогуляешь...

,

Когда то может и была контора, а сейчас нормальный институт с нормальным отношением к студентам!

,

Да по хоз части институт реально преобразился. Теперь уроки физкультуры проходят в большом, просторном спортзале, в котором можно классно поиграть в волейбол:-) И находится он рядом с институтом, а не в другом районе города, как это было раньше. Роман Николаевич требовательный, справедливый и талантливый роководитель и при этом очень отзывчивый, простой и весёлый человек:-) По больше бы таких!

,

Достойны уважения хозяйственные действия нового руководства. Благодаря обновлению системы отопления теперь в институте стало намного теплее, чем было последние 5 лет. Респект!

,

Кто хочет действительно чему-то научиться, тот научится и в нашем МАУП. А учитывая не только педагогические, но и человеческие качества преподавателей, то процесс обучения станет гораздо приятнее. Побольше бы таких преподавателей как Людмила Борисовна - трудолюбивых, надёжных и справедливых, и наш ВУЗ стал бы одним из ведущих в Кировограде. А так, учитывая менталитет и преподавателей и студентов - одни не пришли, другие этому рады, то не стоит удивляться что половина выпускников не будет иметь даже элементарных знаний по специальности...

,

Как по мне, то в МАУПе дают достойные знания, естественно, только тем, кто действительно хочет их получить. Не знаю пока о дальнейшем трудоустройстве, но сейчас мне всё нравится, А на работу берут не только глядя на диплом, но и предоставляют время показать свои теоретичесские знания на практике, так что дальнейшая работа по специальности зависит от вас. А по поводу взяток- не платила и намеков не замечала.

,

Отличный институт, хорошие преподователи которые ясно объясняют материал. Вобщем мне нравится. :)

,

Я здесь училась, не за один предмет ни разу не заплатила, все сдавала сама.Уровень подготовки специалистов здесь отличный, я устроилась на работу в международный банк по специальности без опыта работы, мне действительно помог мой диплом.Каждый пишет о своем наболевшем , у некоторых просто остались свои старые обиды на преподавателей.Ребята, здесь надо оставлять субьективное мнение.Роман Колисниченко хороший, справедливый и умный.Удачи ему

,

МАУП -найкращий інститут!!!!!!!!)Здобула диплом- бакалавра, не зупинилась на досягнутому і продовжую навчатись, але вже на заочній формі. МАУП-унікальний, відрізняється від інших вузів тим ,що атмосфера яка панує тут схожа на велику, дружню сім*ю. Хороші викладачі,насичене студентське життя)))Тут ти знайдеш підтримку в усьому,як і збоку викладацького складу ,так і з боку студентів,без яких надалі просто не уявляєш коло свого спілкування.Вибір ВНЗ-безперечно,є фундаметом твого майбутнього,але не все залежить від вузу, від викладачів...Ти! маєш сам обрати з чим прагнеш пов*язати свою діяльніть,а здобуття освіти має слугувати невідмінним важелем,та вартого майбутнього!Успіхів новим студентам)

,

Самый лучший институт! Квалифицированные преподаватели,которые доступно объясняют материал! Лучшие студенты,как на подбор!)
Не жалею что поступила в этот институт!/)

,

Институт действительно отличный.Поступила своими силами,взяток за 4 года никто не требовал,знания дают на высоком уровне.Кто хочет,тот поступит!

,

Реально отлично подобранный коллектив!действительно приятно было с ними иметь дело...не встречается такого как в КИСМе,совсем другое дело)отучился здесь 5 лет,и ни о чём не жалею,а только благодарен всем им!и память хорошая осталась;))

,

Самое главное здесь можно получить хорошие знания,а это в наше время немаловажно.
Так же хороший преподавательский состав,к каждому ученику отдельный подход.
И очень дружный коллектив,постоянные мероприятия,в которых всегда весело принимать участие.
И да Директор это просто космос)Самый лучший!!!

,

Колектив маупа самый лучший каждый преподаватель делает все что бы студенты знали его предмет. И за ето ни каких взяток не берут!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А кому не нравится то пусть и не учится в институте!!!!!!!!!!!! А на счет дитектора то он у нас круче всех. И находит к каждому студенту свой подход что бы понравится ему и решить вопросы которые волнуют студента!!!!!!!!!!!!

,

МАУП-the best!!!!!!!

,

У МАУПе преподаватели сами хотят что бы студенты сдали сесию и получили все автоматом.

,

МАУП - самый лучший. У него много кто переводится с других ВНЗ потому что в других нереально учится

,

директор здесь самый лучший и зам. его тоже просто не нужно такой бред писать если ты не знаешь что там творится!!!!!

,

не нужно такой бред писать этот институт самый лучший и диплом такой дают что на роботу легко устроится и преподаватели просто умнички. я просто сравнюю с КИРУЭ то здесь просто рай

,

дорогие абитуриенты!прежде чем поступать в ВУЗ, поищите информацию о нем!!всех благ!
а директор, может и достигнет чего-нибудь, но для этого нужно очень постараться!

,

Рыжиков нормальный мужик.то вы подход не нашли.Он нормальный чувак.

,

ВУЗ хороший, але є свої мінуси. Щойно поставили нового директора. Є надія що у інституту підніметься рейтинг. Звісно якщо цей директор не буде йти на поводу у Шишкіної, як було з минулим директором. А викладачі молодці, вони викладаються на повну. Звичайно є й ідіоти (Рижиков).

,

КСП,если КИСМ коррупция то почему МАУПом руководит зав.кафедры одного с факультев КНТУ???

,

Мені подобається!!!!навчаюсь на четвертому курсі ніяких проблем!!!!!!

,

чи можна с КиївськогоМАУП перевестися в КіровоградськийМАУП
Спецяальность(країнознавство)

,

Диплом выдали через 3 и месяца! Но это не повлеяло на трудоустройство в гос. службу! Киевский МАУП - это большой поселок с кафедрами, библеотеками, общагами и хорошими преподами! КИСМ - это корупция !Точка .........

,

МАУП хороший институт! Преподаватели нормальные, кроме некоторых (Рыжиков)!Напрягали преподы с КИСМа (денег хотели)! В КНТУ все берут деньги и по другому никак ! Диплом нормальный!

,

Уважаемые родители, которым не безразлично будущее своих детей! МАУП - это один из лучших институтов города Кировоград. Не потому, что это реклама!! Для сравнения возьмем КИСС: оценка 3 - 350 грн., 4 - 450 грн., 5 - 550 грн. Курсовая работа 350 грн., Диплом специалиста 300 - 500 долларов США - оценка 3. В МАУПе такого не будет! Это не бред! Это реальность! Пожалуйста не приглашайте больше преподавателей с КИСМа в МАУП! Это побуждает к конфликтам, спорам и к коррупции! Есть много интересных профессоров, которые могут донести информацию и научить детей! Зачем этот Орлик с КИСС, зачем этот Рыжик с ГЛАУ,которого выгнали из института за взятку? Вот это только является большим минусом! Как для меня, прошлых годов студента - специалиста, академия дала возможность трудоустроиться в государственной службе!! Можно иметь красный диплом и не иметь работы! Диплом нормальный! Задержка выдачи есть! Причина - диплом подается на оформление в Киев! Диплом Киевский!

,

я в КНТУ (как ты называеш КИСМЕ) отучился 5 лет и никто никогда у меня не потребовал и копейки. Если вголове что-то есть то будеш учится без взяток, ну а если ты дубина то платить будеш и в Могилянке. А если сравнить то общая площадь туалетов КНТУ превышает розмеры аудиторий МАУПа, не говоря уже про профессорский состав, библиотеки и все остальное. Так что не ровняй комнату (КНТУ) с туалетом (МАУП). Потому что МАУП по другому и не назовеш. А диплом кстати мне выдали на следующий день после того как защитились последняя група дипломников. И без упоминаемого многими боя (за диплом).

,

Закінчила достроково МАУП в Кіровограді, після - на держформі "круту" академію, але ніде "взятки" не давала. По сьогодні маю добрі відносини з викладачами і щиро вдячна всім, хто доклав власних зусиль в мене особисто. Шкода тих кого, нажаль, уже немає поряд. Маю роботу. На хліб вистачає і собі , і дітям. Коли берешся за справу, яка по душі, то й робиш її належно!!! Куплений диплом - "втираловка" для тупих. Тож вибір за вами...

,

Тут писали за казачество это очень хороший имидж для института. Серьёзная организация казачества находится в институте генерал Карпов и генерал Свирень - директор института возглавляют эту организацию. Пользуется популярностью у студентов и желанием принимать в ней участие.

,

Прочитав усі коментарі, як випускник цього інституту згоден з усім 50х50%, навчався на стаціонарі, багато чого знаю сам, багато чого не пропускає цензура інституту. Практично я нікому і нічого не проплачував. З роботою влаштувався швидко тому, що у мене основний напрямок - менеджмент. Не дивує, коли пишуть наші колишні студенти через якусь особисту образу. Я наприклад, спочатку злився на Карпова В.Є. за його вимоги і настирність. Перездавав його предмети по декілька разів, а потім все зрозумів і дуже вдячний йому, він "толковий мужик". У нашій Олександрії, по його підручниках відкрилося і працюють декілька підприємств з охорони. Вдячний іншим преподам, вибачаюся перед Цумарєвим М.І., Рижиковим В.С. та Войтовицькою Л.П. що не дослухався до їх порад, життя заставляє по іншому дивитися на багато речей. Господі, як хочеться знову вернутися у перше "студенське братство"

,

Лучшего в Кировограде для желающих стать юристами нет. А что касается работы - смотрят не на диплом, а на человека/специалиста. Неудачники пусть ноют и обвиняют в личных невзгодах Институт, который сами и выбирали. Что ж не поступали в лучшие ВУЗы, не хватило ума или совести?
Кто хотел выйти на Трудовой фронт специалистом - ныне достойно зарабатывает и с таким дипломом, у кого были иные цели - претензии предъявляй сам себе.

,

Учился там. С работой все ОК. А жалуются те, кто ничего не делал и не ходил на пары. У нас в группе такие тоже были. Взятки? Так учите и не давайте, брать не будут. Не помню, чтоб кто-то вымогал.

,

Отучился в КИСМЕ! за взятки - это только так говорят!!! хочешь учиться - учись, а нет тогда плати... прайс листы (как говорят) не раздают! образование отличное!

,

Шо тут маячню пишуть? Диплом не кадується? Все там кадується. Ми соціологи вже працюємо в держ.установах, ще й дітей приведемо в МАУП....
ШИШКІНА - нормальна жінка. Авжеж є персони, які неадекватно себе вели (препади), треба своїх мати препадів, а не брать з КІСМу, КГПУ, КІРУЄ....
Діплом видали? Значить все нормально!!! Одне засмучує - це немає спорт-залу! Робили футбольну команду,робили, гроші давали та так і не доробили!!!! Студенти самі не хотіли спортом займаться! Тільки курили на перервах! МАУП - це нормальна козацька тема! Не треба залишать коментарів невдахам....!!!!!!!!!!!!

,

Знания дают отличные!
Преподы вполне адекватные!
Или лучше в КИСМЕ(платить взятки)????

,

Інститут,як для Кіровограда,непоганий да і викладачі хороші.Особлива Тетяна Миколаївна.Я їй дуже вдячна.Вона дуже добре знає свою справу.Всі були б такі,як вона.А відносно влаштування на роботу,то хто добре навчався-влаштується,а неуки-ніколи.

,

Закінчила юридичний факультет, про ВНЗ найкращі спогади. Працевлаштувалась без рпоблем. Викладацький колектив - клас!

,

Найкращий ВУЗ Кіровограда

,

Лучший институт

,

Вполне нормальный институт для Кировограда

Партнери сайту
Державний університет інфраструктури та технологій
Державний університет інфраструктури та технологій
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), а також коледжі та технікуми в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)

Зворотній зв'язок