Центральноукраїнський інститут Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП)

  • Платне навчання

Спеціальності

Про ЗВО/ВНЗ

Інститут засновано в 2000 році.

Студенти забезпечуються гуртожитком. Вищий навчальний заклад має сучасні комп'ютерні класи. Протягом робочого дня студентів радо зустрінуть в Інституті та нададуть можливість отримати величезний обсяг якісної літератури в затишній бібліотеці, обладнаній за сучасними вимогами. До речі, МАУП має власне видавництво і у повному обсязі забезпечує студентів підручниками та навчально-методичними матеріалами. У стінах нашого навчального закладу панує доброзичлива атмосфера, завдяки чому студенти мають сприятливі умови для навчання та гармонійної самореалізації.

Значну увагу зосереджено на науковій, виховній діяльності, всебічному особистісному розвитку студентської молоді. Студенти беруть активну участь в організації суспільно-патріотичних, спортивних та розважальних заходів, концертів, інтелектуальних ігор, екскурсій, активно займаються науково-дослідницькою діяльністю. Їх роботу координують провідні фахівці та висококваліфіковані педагоги, які допомагають опановувати найпрестижніші спеціальноcті, ствоpюючи необхідні умoви для здoбуття якіcної оcвіти європейcького рівня.

Наші випускники одночасно здобувають дипломи про вищу освіту державного зразка, а також дипломи, оформлені згідно з конвенцією Ради Європи/ЮНЕСКО, дійсні у багатьох провідних країнах світу. Відомими випускниками центральноукраїнського інституту МАУП є успішні керівники підприємств, банківських установ, органів державного управління та місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органів.

Вища освіта в центральноукраїнському інституті МАУП — це комфортні умови навчання та високий рівень отриманих знань! Якщо Ви цілеспрямовані, енергійні та бажаєте отримати вищу освіту європейського зразка — двері нашого Інституту відкриті саме для Вас!


Відгуки

108
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчаюсь у МАУПі 4 рік, жодного разу не пошкодувала, що поступила саме сюди. Відношення викладачів до студентів чудове, ставляться з повагою. Пари проводять цікаво

,

Коледж хороший. Всі працівники чудові, завжди допомогають, а викладачі завжди готові надати консультацію та порадити щось.

,

Навчаюсь на факультеті правознавства 3 рік, викладачі просто супер! І впевнено можу сказати, що наш навчальний заклад всіляко намагається зробити умови для студентів максимально комфортними!!!

,

Навчаюся на 2-му курсі зі спеціальності економіка і управління персоналом. Не пошкодував що вступив саме в цей заклад для отримання своєї освіти. Залучаю всих абітурієнтів для вступу саме сюди!

,

Інститут чудовий ,навчання проходять весело та з комфортом для студентів .Навчаюсь вже 2 рік ,ні разу не пошкодувала .Викладачі професіонали своєї справи.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), а також коледжі в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)