Центральноукраїнський інститут Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП)

Центральноукраїнський інститут Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП)

Центральноукраинский институт Межрегиональной академии управления персоналом (МАУП)





  • Платне навчання

Спеціальності

Про ЗВО/ВНЗ

Інститут засновано в 2000 році.

Студенти забезпечуються гуртожитком. Вищий навчальний заклад має сучасні комп'ютерні класи. Протягом робочого дня студентів радо зустрінуть в Інституті та нададуть можливість отримати величезний обсяг якісної літератури в затишній бібліотеці, обладнаній за сучасними вимогами. До речі, МАУП має власне видавництво і у повному обсязі забезпечує студентів підручниками та навчально-методичними матеріалами. У стінах нашого навчального закладу панує доброзичлива атмосфера, завдяки чому студенти мають сприятливі умови для навчання та гармонійної самореалізації.

Значну увагу зосереджено на науковій, виховній діяльності, всебічному особистісному розвитку студентської молоді. Студенти беруть активну участь в організації суспільно-патріотичних, спортивних та розважальних заходів, концертів, інтелектуальних ігор, екскурсій, активно займаються науково-дослідницькою діяльністю. Їх роботу координують провідні фахівці та висококваліфіковані педагоги, які допомагають опановувати найпрестижніші спеціальноcті, ствоpюючи необхідні умoви для здoбуття якіcної оcвіти європейcького рівня.

Наші випускники одночасно здобувають дипломи про вищу освіту державного зразка, а також дипломи, оформлені згідно з конвенцією Ради Європи/ЮНЕСКО, дійсні у багатьох провідних країнах світу. Відомими випускниками центральноукраїнського інституту МАУП є успішні керівники підприємств, банківських установ, органів державного управління та місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органів.

Вища освіта в центральноукраїнському інституті МАУП — це комфортні умови навчання та високий рівень отриманих знань! Якщо Ви цілеспрямовані, енергійні та бажаєте отримати вищу освіту європейського зразка — двері нашого Інституту відкриті саме для Вас!


Відгуки

127
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчаюсь 3 рік, дуже подобається, викладачі професіонали своєї справи! Усім раджу вступати до нас!

,

Навчаюсь 4 рік, дуже задоволений, надання навчання на найвищому рівні. Викладачі Інституту - це справжні професіонали у своїх галузях. Вони допомагають студентам краще зрозуміти матеріал, діляться своїм досвідом, до кожного студента свій індивідуальний підхід, вважаю це головною перевагою цього університету. Це чудовий варіант для тих, хто хоче здобути гарні знання та диплом. Рекомендую цей інститут всім.

,

Дуже задоволений навчанням в інституті. Умови дуже комфортні, викладачі привітливі та охоче діляться досвідом, навчальний процес організований на високому рівні, багато культурних заходів та цікавих гостей. Я вважаю, що цей інститут - найкращий вибір для тих, хто шукає якісну освіту та можливості для розвитку.

,

Чудовий інститут ! Якісна освіта,є велика база матеріалів,найкращий підхід викладання теоретичного матеріалу ,багато цікавих задач ,які дають розуміння самої професії. За час навчання спробувала різні його форми,зокрема дистанційну та очну форму. Хочеться відзначити чудовий викладацький склад кафедри права. Особливо вражає щирість та доброзичливість викладацького колективу ,бажання ділитися ідеями, досвідом. Навіть поза навчальним процесом, проходять багато заходів,на яких дізнаємося багато цікавого та нового, обговорюємо запитання які турбують !

,

Хочу відзначити якісний рівень викладання та академічну підготовку викладачів. Вони мають досвід роботи відповідно до своїх професійних галузей, що сприяє практичному застосуванню знань у реальному світі.


Залишити відгук

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Кропивницькому , коледжі в Кропивницькому , курси в Кропивницькому , репетиторів в Кропивницькому , роботу в Кропивницькому .