Льотна академія Національного авіаційного університету (ЛА НАУ)

Льотна академія Національного авіаційного університету (ЛА НАУ)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

1800
студентів
200
викладачів
95
кандидатів
наук
14
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Факультет льотної експлуатації,
 • Факультет обслуговування повітряного руху,
 • Факультет менеджменту.

Абітурієнтам

Працюють підготовчі курси.

Форма навчання - недільно-канікулярна.

Телефони: [відкрити контакти](0522) 39-45-88; [відкрити контакти](0522) 39-40-39.

При подачі документів, просимо додати 8 однакових кольорових фотографій розміром 3х4 см.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](0522) 34-40-39.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](0522) 34-40-39.

Про ЗВО/ВНЗ

Україна - авіаційна держава і підготовка висококваліфікованих фахівців для авіаційної галузі є одним із пріоритетних сфер нашої освітньої системи. Льотна академія НАУ здійснює підготовку пілотів цивільної авіації, диспетчерів управління повітряним рухом, диспетчерів координаційних центрів пошуку і рятування, співробітників по забезпеченню польотів, фахівців з інформаційних технологій, фахівців з технічного обслуговування та діагностики літаків, менеджерів на транспорті, менеджерів міжнародних авіаційних перевезень, менеджерів туризму, фахівців міжнародного авіаційного права.

До представників усіх авіаційних спеціальностей нашого закладу вищої освіти пред'являються високі вимоги по дисципліні і відповідальності. Тому система навчання і виховання в льотній академії абсолютно унікальні: тут приділяється особлива увага як психофізіологічними якостями курсантів, так і їх фізичному й інтелектуальному розвитку. Розгорнута інфраструктура навчального закладу включає в себе як бази виробничих прaктик (свої аеродpоми і авіаційно-технічна бaза, тренажорні комплекси і цeнтри і т.д.), тaк і соціально-культуpний комплекc, який складається з будинку культуpи, споpтивного клубу, бaзи відпочинку і т.д.


Відгуки

125
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Відгук для тих, хто хоче поступати на пілота. Я як курсант академії, можу сказати, що якщо у вас немає принаймні 15к долларів на отримання нальоту - навіть не думайте подавати сюди документи. Всі ці казки про безкоштовний наліт це просто лохотрон для наївних. Насправді ви налітаєте від сили десяток годин. Саме навчання також на низькому рівні. Потрібних у майбутньому знань мізер, але історію України будете знати добре. На деякі навіть профільні предмети викладачі забивають болт, а потім у випадковому порядку ставлять п'ятірки та четвірки! У закладі присутня корупція, викладач може прямо натякнути на хабар, але своїми силами закрити предмет також можна. Гуртожитки на 2.5/5. Їдальня 3/5.

,

Поступать не рекомендую!!! Ето самое ужасное учебное заведение. Оно просто нестоит своих денег! А одна звезда - за то что оно вобче есть.

,

Закончил ещё в СССР. Летали в три смены с одним выходным. Две производственные практики по всему Союзу. Налёт при выпуске 380 часов. Выпускники нарасхват. Многим управлениям не хватило, несмотря даже на предлагаемые квартиры. Общежития были не новые, но регулярно делался ремонт и модернизация. Жили в доме Добровольского, 12, подъезды были со двора (наш был ближний к клубу). Белье бесплатно стирала училищная прачечная, бесплатное питание, форма летняя и зимняя от носков и до ушанки. Всем-стипендии. Все просрали. Мы были «шпаками» и гордимся этим. Кстати, к 30-ти годам у всех почти была пенсия.

,

Не стоит своих денег, вообще. Ни в коем случае не рекомендую поступать за те деньги, за которые они запрашивают. Состояние учебного заведения мягко говоря «ужасное». Информации которая предоставляется, катастрофически мало. Одним словом «лётка», к сожалению ранее это слово было престижным, а к этому моменту весь престиж остаётся только словом.

,

Я не рекомендую поступать сюда! Хуже помойного, поступайте лучше за границу !


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), а також коледжі в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)