Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

2959
студентів
315
викладачів
216
кандидатів
наук
67
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Абітурієнтам

23 червня розпочато реєстрацію для участі у творчому конкурсі для вступу на здобуття освітнього ступеня бакалавра на спеціальності:

 • 017 Фізична культура і спорт.
 • 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.
 • 024 Хореографія.

Охочі можуть пройти електронну реєстрацію на сайті ЦДПУ ім. В. Винниченка за покликанням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSegIPjzjSnpgrypI7IxirBflimybZyB4kUVt5-wXdi8Yc2w3Q/viewform
1–18 липня в ЦДПУ проходять творчі конкурси для вступу на спеціальності

 • 017 Фізична культура і спорт.
 • 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.
 • 024 Хореографія.

З 01 липня 2022 року стартує реєстрація електронних кабінетів для вступу на бакалаврат. ЦДПУ ім. В.Винниченка надає технічну допомогу у створенні електронних кабінетів вступників за адресою Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Шевченка, 1 (каб. 104, корпус № 5).
Більш детальну інформацію про створення електронного кабінету можна дізнатися на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) за посиланням: https://vstup.edbo.gov.ua/.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (052) 232-09099, [відкрити контакти](095) 148-53-51; [відкрити контакти](096) 623-79-13. Доуніверситетська підготовка: [відкрити контакти](052) 236-15-52.

Про ЗВО (вуз)

ЦДПУ ім. В. Винниченка це університет зі 100-річною історією в центрі України, який є провідним закладом вищої освіти Кіровоградської області. Тут готують висококваліфікованих фахівців 72 спеціальностей, з-поміж яких як педагогічні, так і непедагогічні.

Сьогодні ЦДПУ ім. В. Винниченка — це шість навчальних корпусів, три гуртожитки, сучасні комп'ютерні класи, мультимедійні аудиторії, лабораторії (лінгафонні, фізичні, хімічні, технологічні), виробничі майстерні, санаторій-профілакторій «Юність», їдaльні, спорткомплекc, бібліотeка, музeйний комплекc у склaді арxеологічного, приpодничого тa музeю іcторії теxніки, рeдакційно-видавничий відділ, юpидична клінікa, пcихологічна службa.


Відгуки170

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

16.06.2022р. намагалися вступити до "ліцею" в 9класс, донька вчиться в школі на відмінно. Але не тут то було, без $ грошової винагороди вступити неможливо!!!. Місця лише для тих дітей батьки яких проплатили!!!! Жахливий корупційний заклад!!!

,

Дуже сподобався цей ВУЗ, закінчила факультет психології, педагогіки та мистецтва. Гарні викладачи, ркомендую.

,

Жахливий університет!! Дуже подумайте, ніж сюди вступати!!!!!!! Не витрачайте час даремно. Я жалкую, що вступила...але закінчити треба, жалко грошей

,

16.06.22 намагалися вступити до "ліцею" цього унікального закладу. Скільки порушень я жодного разу не бачила!!!!! 1. Текст програми предметів не співпадають з завданнями під час вступу. 2. Час на диктант, який писали діти, замість 45 хв - 19 хвилин. Це норма для 120 - 140 слів? 3. Жодних списків груп на сайті, в ліцеї, приймальній комісії не має. 4. Чому не має оцінок на сайті, це така секретна інформація? Як була 25 років назад корупція, так і залишилася. Я думаю, якщо не виходить навести лад, або не знають, що таке доступність інформації, вимоги і правила вступу,треба мабуть щоб МОН втрутилося. Найгіршого корупційного закладу в Україні немає!!!!!!!!!!!

,

Найгірше місце навчання! Булінг, корупція, приниження, не повага з боку викладачів і багато іншого - це те, за що ми платимо. Чудових викладачів можна перерахувати на пальцях однієї руки, яких кожного року все меншає та меншає. Ніякої організованості як у розкладі, так і під час пар. Можемо чекати викладачів по 20 хвилин, а потім все ж таки ледве дозвонившись до нього по телефону можемо дізнатись, що пари не буде, звісно це все без попередження. Але про те що не заплатили за навчання повідомляється завжди вчасно!!!! Знання даються не найвищому рівні.. Говорять що ми маємо бути творчими - в ітозі маємо просто слово в слово переписувати конспекти столітньої давності.. Через пару можемо сидіти і вислхувати які ми тупі, нічого не знаємо, не вміємо, замість того що б витрачати час на граніт науки, слухаємо приниження, яке не виглядає як поштовх вперед, а навпаки зрівнюють з асфальтом. За те як проходять екзамени, закривається сесія - слів немає, лише емоції...

,

В университете присутствует коррупция.

,

На факультете ин.языков есть нормальные преподаватели, но вообще книги, по которым учатся студенты очень устаревшие. Приходится учить лексику, которая уже давно не актуальна.

,

Жахливий університет, за вийнятком декількох викладачів, яких можна порахувати на пальцях однієї руки. Коли захотіла забрати документи і перевестись в інший навчальний заклад, мені дали обхідний лист, в якому було три бібліотеки, місцезнаходження яких я дізналася лише за допомою Гугл карт. Після підписання обхідного листа я віддала свій студентський квиток, а документи мені не захотіли віддати! Сказали що віддадуть лише тоді, коли відрахують за "відставання у навчанні" (сказав сам декан). Я витратила багато часу та коштів, аби їздити і вимагати свої документи! Тепер розумію що потрібно було відразу звертатись до поліції! Окрім мене знаю багатьох студентів, які теж хотіли перевестись в інші заклади через жахливе ставлення від викладачів, але документи нікому не віддають, поки не відрахують самі! Тому не гайте свій час, гроші, сили та нерви ! Бережіть своє здоров'я. В Україні є багато кращих вузів!!!

,

Ставлю единицу. Худший университет по моему мнению. Коррупция процветает. Училась на ин.яз и при мне некоторые преподаватели требовали от студентов взятку за их долги. Кроме этого, преподаватели этого университета унижают студентов, присутствует буллинг с их стороны. Уровень обучения низкий, могут только требовать объяснить или помочь они не могут и не хотят. Минусы данного заведения можно перечислять бесконечно. Поберегите свои нервы, не выбирайте это место.

,

Найкращій університет! Звичайно складно навчатися на ін.мов. Але викладачі дуже чудові, завжди підуть на зустріч і допоможуть. Велике вам дякую.

,

Как место для тех, кому нужно куда-то пойти после школы. В отдельных моментах, может, даже не заметите разницы. Отношение преподаватель-студент, к сожалению, указательно-поучительное. Некоторые из них сами понимают, что наличие одного преподавателя - маразм. Но делать с этим никто ничего не будет, даже не смотря на количество жалоб декану и слез, покалеченой психики от этого преподавателя. В университете много бесполезных надбавочных предметов к специальности, типа религиоведения или латыни одним семестром на первом курсе для юристов, информатика. Или, допустим, истории культуры. Никаким общим развитием это не оправдать, ведь студенту также нужно готовится и тратить время на эти предметы, которые не нужны. Писать кучу ненужных конспектов, исписывать тетради под эгидой "когда пишете - лучше запоминается". Никто не заставляет платить, сдавать предметы самому можно легко. Многократны ивенты для "галочки". А так, аудитории в уютном состоянии, за чистотой следят.

,

Мой парень учится на факультете физического воспитания в этом вузе и всё мне рассказывает(не скрывая ничего). Я не раз была в самом университете. Планирую поступать именно сюда и всё впринцыпе устраивает как абитуриента. Вот, что могу сказать... Преподаватели выборочно относятся к студентам даже когда эти люди этого не заслуживают. Они завышают балы своим "любимчикам". Так же смотрят на посещаемость каждого и ставят прогульщикам меньшие балы, что весьма логично. Взятки они берут!!! Это вполне обычный университет со своими причудами. В общаги могут зайти посторонние! Не советую там жить, лучше всё таки снимать комнату в квартире. Те кто пишут как там хорошо просто напросто отличники с красными дипломами. Ваш выбор должен быть осознанным, но этот университет достойно внимания.

,

Навчаюсь лише рік в університеті, проте маю лише позитивні враження. Навчання проходить легко і невимушено для тих, хто навчається, крім того, безліч різних заходів дають змогу розвиватись і самовдосконалюватись. Викладачі завжди підтримують ініціативність студентів.

,

Частина 2: Також в гуртожитку на першому поверсі є пральна машинка, що суттєво покращує життя! При вході в гуртожитках стоять турнікети і сторонні особи зайти не можуть.. Мешканці проходять по електронному ключу і це дійсно дуже зручно! Щодо дозвілля, хочу сказати, що життя студентів, які живуть в гуртожитках все-таки цікавіше! Кожен рік проходить конкурс на кращий блок/кімнату і вже двічі блок, на якому я проживаю їздив в Карпати (як подарунок за перемогу)! Декілька разів брала участь у квестах, які влаштовували студенти зі Студпрофкому...це так круто!! Їхні заходи дуже здружують між собою! Завжди слідкую за всіма новинами в інстаграмі, там завжди виставляють важливу інформацію щодо подій в університеті! Тому якщо для вас важливим фактором у виборі університету є, так само як і для мене у свій час - умови проживання та дозвілля, то впевнена, що ви будете щасливі!

,

Частина 1 Я закінчила факультет філології та журналістики пів року тому, проживаю в гуртожитку по сьогоднішній день і можу відверто сказати, що умови більш ніж достойні і ціна за них мінімальна! Я дуже як то кажуть "домашня дитина" і коли вступала на 1 курс, батьки шукали варіант зняти кімнату або квартиру, але ціни були високі, а умови як в сараях... І ми вирішили ризикнути поселитись в гуртожиток... Хоча б на перший час і він триває вже 6 років!)) Проживаю на блоках філфаку в 4 гуртожитку, сам гуртожиток чистий, комендант слідкує за порядком. Завдяки адміністрації університету та студпрофкому за ці 6 років гуртожиток реально розквіт! На усіх поверхах стоять металопластикові вікна, як на прольотах, так і на кухнях, і балконах! Душі викладені плиткою і гаряча вода є цілодобово, а не як в гуртожитках інших університетів (по годинам)... На кухнях плитки працюють нормально, черги ніколи немає.

,

Не знаю кого, що не влаштовує, мені подобається в університеті все. Я нпвчаюсь не перший рік і не на одному факультеті. Якщо у студентів не вистачає розуму то можна написати, що хочеш. У сумлінних і відповідальних ніяких пррблем немає, якщо відвідувати заняття то слово "хабар" взагалі буде невідоме. Звичайно, якщо не буваєш в уеівері, не знаєш як називаєтья предмет і викладача то тут усі швидко згадують про хабар, і самі намагаються його дати, а коли викладач не бере, то можна й погані коменти писати! А про те, що в універі немає західів, або відпочинку-це брехня!!!!! Педагогічний наш неймовірно наповнений різними заходами, квестами, конкурсами, імпровізаціями, виїздами, екскурсіями та багато чим іншим. Я розкрила себе повністю. Знайшла себе.що викладачі, що ректорат допомогає відкити в собі все, що маєш. Якби я могла повернути назад час, я б знову обрала ЦДПУ. Люди, не потрібно брехати ! Дякую.

,

Закінчив цей університет два роки тому і від першого дня навчання не пошкодував про вступ! Якісна освіта, досвідчені викладачі, цікаве дозвілля для студентів! Навчався я на фізико-математичному факультеті, можу сказати, що викладачі компетентні та здати за "грошову винагороду" нереально! Весь факультет як велика дружна родина. Гуртожитки цілком нормальні, на усіх блоках, де проживають студенти фізмату гаряча вода, в усіх кімнатах пластикові вікна і майже в усіх залізні двері. Студенти дуже дружні та допомагають один одному! Щодо дозвілля, то його було достатньо, студпрофком університету дуже часто влаштовував квести, екскурсії та різні цікаві заходи, тому якщо плануєте вступати в цей університет - впевнений, що не пожалкуєте!

,

Я студентка факультету педагогики та психології, навчаюсь вже третій рік. В університеті панує прекрасна робоча і творча атмосфера. Викладачі майстри своєї справи. Навчання приносить задоволення і розвиток. Після прочитання деяких відгуків реально в шоці. Викладачі не вимагають гроші, це ті студенти, які прийшли не навчатись а просиджувати пари просять щоб їм поставили и пропонують гроші. Знання дають, тільки потрібно їх брати і вчитись. А не бігати і тикати потім гроші, через те, що знань ніяких немає.

,

Я очень рада что поступила в этот университет) Преподаватели замечательные, профессионалы своего дела, которые всегда помогут и ответят на все ваши вопросы )) В университете всегда проходят концерты, конкурсы, соревнования и т.д.)) Ваша студенческая жизнь будет наполнена яркими красками!)))

,

Навчаюсь на факультеті інмов уже третій рік. І цей університет подарував мені просто найкращі роки. Викладачі- професіонали своєї справи. Тому якщо приходити сюди з бажанням дійсно навчатися, то ви отримаєте хороші знання.

,

Кльовий універ! Навчалась протягом шести років! У пам,яті лише позитивні враження!!!

,

Навчаюсь на мистецькому факультеті і не разу не пошкодувала, що вибрала саме цей університет. Для майбутнього хореографа є вся необхідна база і найголовніше - атмосфера, в якій дійсно хочеться творити, а для людини мистецтва це необхідно!!!

,

Очень классный университет, преподаватели адекватные, доступно объясняют материал. Пед топ.

,

Учусь на физико-математическом факультете и не разу не пожалела! Сильные кафедры, преподаватели знают своё дело, готовы помочь если что-то не понятно. Если хочешь знаний, то наш университет тебе их даст! Главное желание)

,

Навчався в цьому університеті! Це найкращі роки життя і найкращі спогади про навчання. Викладачі - майстри своєї справи!

,

Частина друга Мінуси: 3. Не робиться жодних акцентів на необхідності англійської мови і її залученні у навчальний процес. За 5 років я щось не помітила, щоб проводились якісь англомовні коференції на факультеті; Бо англомовні публікації вчителям районних шкіл не потрібні; 4. Заходи культурні. У порівнянні зі школою можу сказати, що заходи типу Дня факультету організовані на дуууже посередньому рівні. Для того, щоб відбути; як і все тут власне . Хоча від самих студентів залежить багато в чому, а тут мінімальна кількість зацікавлених у чомусь людей; 5. Одногрупники. На жаль, коли немає конкуренції, немає сильної групи - знижується мотивація і з'являється один негатив. Є ще один плюс: теплі корпуси факультету. Отже, ненайгірший факультет ненайгіршого педуніверу ( акцент на слові "педунівер"!) . Особисто я була незадоволена рівнем викладання, але яким би він не був, а шифр спеціальності не зміниться. Тому обов'язково треба продовжувати навчання за межами даного закладу .

,

Частина перша Одразу скажу, що останній відгук цілковито поділяю. Навчалась на пгфі. Зараз не шкодую і тільки тому, що моя освіта даною конторою не закінчилась. Не впевнена , що зможу дати об'єктивну оцінку, бо я людина упереджена), але спробую. Плюси: 1. Територіальна близькість до рідного міста; 2. Колектив викладачів доволі приємний з точки зору людяності, а не знань. Але вчитись можна самостійно. По-іншому і не вийде; 3. Корупція на кафедрі біології відсутня і на суміжній спеціальності можна вчитись самостійно. Мінуси: 1. Відсутність мотивації навчитись з огляду на рівень знань окремих викладачів. Багатьом з них потрібно ще вчитись і вчитись. Суто особисте враження, бо я хотіла вчитись. Тому, якщо вступаєте за знаннями - це точно не те місце. Тут все працює за принципом "відсидітись і отримати диплом"; 2. Відсутність факультатів, спецкурсів, науки як такої. Одне суцільне бездумне переписування. В чому сенс? Як на мене, радянські пережитки, які знань не дають;

,

Контора, яка імітує, що є вищим навчальним закладом. Радянський педінститут, з відповідним рівнем освіти і практиками "навчання". Втім, в цій категорії (педіни) бувають трапляються і гірші.

,

Вуз так себе. Некоторые преподаватели действительно дают знания, Котелянець, преподаватель по детской литературе.Недоразумение по социологиги, больной неалекват, студенток называет* малышка* , собирает со всей групы деньги по списку, иначе говорит не сдадите. Его место в психбольнице , не понятно как его там держат.Знания на кафедре *Спеціальна освіта * практически никакие.

,

Отношение преподователей к студентам в большинстве хорошее, про взятки обычно даже речи нету, если конечно это не какой-то общеобразовательный предмет. Но цены вполне приемлемы, и то это идет как покупка методички. Учится и получать знания можно, другое дело что мало кто после окончания вуза идет работать по специальности - учителем в школу. Так что задумайтесь стоит ли тратить 5 лет на это обучение, а не легче сразу заняться тем чтобы устроится на работу, а там может и задумаетесь над тем чтобы получить специальности в той сфере в которой будете работать. Среди моих знакомых, окончивших этот вуз( сам я не окончил его) ребята работают где угодно но не в сфере образования: Кировоградский водоконал, на новой почте, завод ласка, многие стали строителями. Так как изначально человек поступая туда уже не хочет идти работать учителем.

,

Я 7 років навчалась на ін-мов. І кращих знань годі і бажати.Так,є різні викладачі.і різне ставлення до студентів,але так щоб валили перед Госами,навіть не маю уявлення про таке. Якщо студент гарно відвідував заняття і все вчасно складав і намагався вивчити щось то викладачі завжди це цінують. Треба не на хабарі розраховувати,а на свій розум.Бо потім іде до школи молодий педагог і не може пояснити дітям елементарного,що вивчалось на першому курсі

,

Дуже хороший ВНЗ. Закінчила психолого - педагогічний факультет у 2012 році. Отримала міцні знання, друзів. Той хто хоче вчитися, може вчитися. Хто не бажає - платіть!

,

Закінчила факультет фізичного виховання в 2000 році. Це були найцікавіші роки мого юнацького життя. Досить змістовні заняття: взимку на ковзанах, влітку туризм, плавання в басейні- все просто супер!!! А заняття з МРВ, а біохімія з Бурдіян( доречі всі її "боялися"). Дякую всим викладачам, які вклали саме найкраще в наші голови!!!!

,

Если вы готовы трудиться, хотите получить знания, то ин.яз - это то, что вам нужно! Прекрасный преподавательский состав, никаких взяток за всё время учёбы с 1995 по 2000, тяжёлый труд и как результат красный диплом! Спасибо ин.язу за прекрасные, весёлые и счастливые годы! Общежитие, конечно, оставляло желать лучшего)

,

Краще,що є у цьому вузі-це іняз.Як хочете отримати пристойну другу вищу освіту-саме те.Вчитись важко,але знання отримаєте добрі,і без взяток. Викладачі цього факультету вас навчать,або й заставлять вивчити кілька мов,що в подальшому буде гарним додатком до основної професії.Як основна професія-перекладач-не особливо затребувана й роботу по спеціальності знайти важко в Кропивницькому,окрім фрілансу. Єдине,що останній набір на перекладачів був без бюджетних місць.Враховуйте це.А так,якщо вирішите вступити на іняз і готові тяжко працювати-ідіть,не пожалкуєте

,

имела неосторожность посещать курсы английского языка здесь. Сначала заведующая курсами отодвигала дату начала курсов как могла - то не могли найти преподователя, то людей не могли набрать...Оказалось наш преподователь - ужасный болтун и хвастун, всё время говорил о себе. Весь урок читал с листка диалоги, слова, транскрипцию и проверял все вчерашние слова тупо по порядку. Никаких правил, тупо учите все дома и ничего не проверял, не тренировал,болтовня всё время. На след. уровень захотели ходить из 12 только двое, я из этих двух попросила сменить препода, они пошли навстречу, просили сначала заплатить, но так я и не пошла туда. Моя подруга ходила всего месяц (платила за месяц) и у неё одна каша в голове, так как уровень нулевой, а он не тренировал, не вел диалоги как должно быть на нормальных курсах. В итоге через три месяца ей звонят и говорят что она должна вузу деньги за 3 месяца и они будут на неё в суд подавать если не заплатит. Тупо развод на деньги.

,

Ставлю одну звезду, за то, что обрела для себя хороших приятелей. Без денег никуда, и с деньгами не всегда делают то, о чем договариваетесь...

,

На мистецькому факультеті є дуже гідні люди, щоб називати себе педагогами. Але є багато, хто просто не хоче вчити і натякає на гроші, є такі які валять через особисті переконання. Тому особисте прохання. Спочатку, педагоги, розберіться у себе на кафедрах у взаємовідносинах та особистих переконаннях, не тягніть голову вище потолка. І не втягуйте у це студентів. Тому що багато педагогів вже зазнаєтеся і студентів зрівнють нижче плінтуса. На те ми і студенти щоб навчити нас,а не говорити, що ми ніхто та дерти на нас горло.

,

Закінчила пгф. По-перше, ніхто не вимагає хабарів, принаймні на кафедрі біології. Студенти, які вчитися не хочуть самі, раді заплатити і домовитись. Закінчила 4 курси із червоним дипломом і не платила взагалі. Коли почала працювати в школі, то викладачі суміжної кафедри створювали всі умови, щоб індивідуальщики самі не здали іспити. Склалось враження, що працювала не за фахом, а на базарі джинси продавала. За один семестр роботи в школі, вивчила більше, ніж за всі 5 років. Може викладачі і знають більше, але є серед них ті, яким потрібно вчитись!Пари були нудними і це була марна трата часу. Тут створюється видимість навчання, яке зводитись до переписування. Є винятки, Викладачі, які намагались вкласти в наші голови щось, але їх одиниці (Казначєєва М. С., Гулай В.В., Данилків Я. Н.). На мою думку, вуз непоганий для тих, хто хоче отримати диплом про вищу освіту і лише відсидітись. Є можливість - вступайте до класичних внз і не ламайте свого майбутнього.

,

Взятки! иногда расценки доходят до абсурда, последние три месяца перед ГОСами были просто адскими, так как я и работаю и учусь, бить одновременно в двух местах невозможно. Зная то что люди не пирожками торгуют, а работают по специальности на 4 курсе, все равно никаких поблажек, на ГОСы сдавали нереальные деньги, и спасибо за это все равно никто не сказал. В общем сначала нервы потрепали а потом с дипломом выпхали во "взрослую жизнь", зато на вручении дипломов вспомнили про трудоустройство, что мол как это важно найти себе работу после выпуска. П.С. Училась я на юр. факе

,

Закінчила педфак і філфак КДПУ у різні роки. До цього навчалася ще в Олександрійському педучилищі. Витрачено 9 років. Знання міцніше отримала саме в училищі.Хотілося б особливо подякувати Живіцькій Л.В. Через багато років я зрозуміла, настільки неймовірно потужною була її методика викладання російської мови. Дуже прикро, що Михида як викладач теорії літератури, літератури періоду 70-90 рр.19 ст. нічого не дав, бо часто просто не з"являвся на пари, а коли й приходив, - то хизувався собою. Доводилося вдень і вночі самій опрацьовувати теорію, бо соромно стояти з порожньою головою перед учнями. Світла пам"ять Куценку Л.І., чудовому викладачу, золотій Людині.До нього хотілося бігти на пари, бо Він був взірцем , майстром кришталево-чистого українського художнього слова.Я сиділа, ніби заворожена,і боялася пропустити хоч слово такої Великої Людини.Ці враження залишилися на все життя. Також надзвичайно цікаві лекції були у Головань Н.О., які завжди наша група відвідувала у повному складі.

,

30.06.2017 получила диплом с квалификацией бакалавр права. О факультете истории и права ничего плохого сказать не могу. Мой совет поступающим, кто хочет идти в кдпу, идите, вуз не плохой, а если есть возможность найти что-то лучше, поступайте туда где лучше, не идите в вуз просто потому что не хотите уезжать из города, получите достойное образование в достойном вузе.

,

Привет всем от солнечного Узбекистана! До 1994 года в этом университете учились узбекские студенты.Я один из них, часто встречаюсь с однокурсниками, все благодарны городу и этому ВУЗу, особенно преподавателям факультета русской филологии. Где бы мы не работаем, нас никогда не осудили из-за недостатка знания, а наоборот. Всем нашим дорогим учителям желаю крепкого здоровья, счастья и долгой жизни. Для меня этот университет (раньше был институтом) очень дорог, потому что именно здесь я получил образование и провел лучшие годы молодости.

,

Закінчую ін.яз, 4 курс. Кращий факультет з кращими викладачами, яких я тільки зустрічав. За 4 роки навчання я не чув про хабарі на ін.язі, чого не можу сказати про інші факультети. Якщо ви хочете вивчити іноземну мову на високому рівні в рідному місті - вам сюди. 5 із 5. Всім перекладачам 2013-2017 - GL HF

,

Навчаюсь на заочному ФПП після коледжу. Можу сказати лише одне про навчання і проживання в гуртожитку: кожен розраховує на свої сили. Не маєте знань - платіть хабарі(але мало хто їх і бере), погано жити в гуртожитку - йдіть на квартиру або зробіть у своїй кімнаті гідні умови проживання своїми силами(хто на денному і живе в гуртожитку в одній кімнаті 4-5 років). В коледжі самі робили ремонт у кімнатах, іноді і двері вставляли і крани нові(звичайно якщо самі їх ламали). Роботу зараз важко знайти адже учбові заклади скорочують, але як говориться "если очень захотеть можно в космос полететь". Кожен бачить лише те, що хоче бачити от і все.

,

Универом довольна!Лучшие годы учёбы именно здесь,училась на кафедре социальная работа,на факультете всегда было весело!Спасибо декану что организовал такие праздники!Преподаватели очень клёвые,очень скучаю за ними!!Закончила в 2015 году.Общежитие-этим всё сказано,изначально поселили в 4 так как не было мест в 1,но уж извините но это кошмар!Не советую! Могу сказато одно поступайте в КДПУ!!)Спросили бы вернулась бы ещё-ДА самые лучшие мои года)

,

Общежитие полный ужас,никакого спокойствия,если хотите получить нормальные знания снимайте квартиру.Я изначально жила в общежитие но с этого ничего хорошего не получилось условия кошмар именно общежитие 3,4!Решила съехать на квартиру и все наладилось! По поводу учёбы взятки берут всё нужно уметь договариваться!В принципе всем довольна.

,

Честність, порядність, людяність - це КДПУ ім.В.Винниченка!!!

,

Коррупция идет полным ходом. Требуют деньги и валят на экзаменах.

,

Це ж треба так не любити своє місто, свій ВУЗ, мабуть і себе самого, якщо писати стільки негативу! Найбільші слова вдячності і поваги мають бути адресовані нашому університету!!!! Викладачі факультету іноземних мов - це справжні професіонали. Були і будуть. У Києві мене завжди запитують де я навчалася, і я з гордістю відповідаю: " У Кіровоградському пед. університеті". Шановні викладачі! Терпіння і міцного здоров'я Вам!

,

Вчився на факультеті іноземних мов. Факултет так собі. Якщо ви надумали вступати в цей ВУЗ, то знайте втраченніх років не повернеш. Корупція процвітає і всіляко підтримується. Хаабарі іноді просто здерають. Особливо кафедра педагогіки. Знання тут дають не на рівні, та й соромно говорити, що тут навчаєшся . Не раджу!

,

Чудовий університет, закінчила 5 років тому ін.мов. Викладачі факультету неймовірні. Всі екзамени здавала сама, викладачі всі лояльні, зрозуміють і підтримають. Навіть якщо жорстоко прогулював все одно йдуть на зустріч. Про хабарі навіть мови немає, тому що на ін.мов це табу. Прочитавши коментарі нижче, думаю, що не дуже коректно вказувати прізвища викладачів, чи вони хороші чи погані. Хоча вважаю, поганих немає. Якщо щось не зрослось в навчанні, то винен лише сам студент а не викладач. Тому треба працювати, особливо на ін.мов. Вчитись дійсно важко, але після навчання багато випускників влаштовуються на високооплачувані роботи. Як нам казали, після закалки на ін.мов, більше нічого не страшно)))))

,

Я в 2006 году закончила психолого-педагогический факультет. Ничего никому не платила, никаких взяток. Спасибо преподавателям!!!

,

Закінчила в 1995р. Жила в гуртожитку на Полтавській,всі 5 років, 172 кім, воювала з Дунаєвим із 173, ходили по воду до якоїсь колонки за гуртожитком( якщо були перебої з водою), хлопці тирили картошку з яєчнею з кухні... сесії здавали тяжко-важко, але ніколи нікому не платили. Їздили на катрошку, помідори в якісь села))) Класно було!!! Найкращі 5 років юності, найкращі спогади!!!!!

,

Хабарництво тут якраз і добре процвітає. Особливо викладачі дуже полюбляють заочників, яких обдирають , як липку. Тут навіть свої вже "розценки" - хоч і знаєш - та платити мусиш! І не маленькі кошти! Кого ж ви обдираєте, шановні педагоги?!

,

Навчаюсь тут на І курсі факультету іноземних мов, спеціальність: мова і література (англійська). Дуже подобається навчатись, викладання на високому рівні, порівняно із початком року видно прогрес у вивченні мови. Хабарництва не помічала. Іспити та заліки здаються виключно своїми знаннями. Рекомендую цей університет. Що хотілось би сказати за гуртожиток, то, якщо підтримувати чистоту і порядок, тарганів і не буде. Поселили у чудовий блок з відкритими і чуйними людьми.

,

Я випускниця педагогічного факультету 2003 року. Можу зазначити, що рівень викладання пристойний, особливо, коли ти чогось бажаєш навчитися. Дуже багато на самостійне опрацювання нам давали, пояснивши скороченням годин на викладання предметів. Нічого, вижили! Маю пристойну роботу за фахом та й у будь-якій іншій сфері почуваюся легко, бо дуже гарна практика спілкування з дітьми та їх батьками була на факультеті (і зараз, думаю, є). Щодо хабарів, їх дуже не беруть, якщо не пропонуєш! Ми після державного тричі по коробці цукерок намагалися подарувати викладачам, а нам все повертали. Зараз аж смішно, бо її на стіл поклали і втікли. А ось про Умань подруга говорила, що кроку не ступиш, щоб без грошей. Навіть не начитують лекції, а одразу вимагають допомогу факультету, кафедрі... Поступайте!

,

ВНЗ як для регіонального рівня дуже непоганий. Хабарів з вас ніхто не вимагатиме, вчіться - і буде вам щастя. Викладачі кафедри укр. мови й літератури (де я навчалася) компетентні і кваліфіковані люди. Якщо хочете чогось вищого - будь ласка, в Могилянку чи в Тараса Шевченка! До речі, багато професорів у Могилянці - вихідці з нашого КДПУ. Це факт!!!!!!!!!

,

Не вступайте! до даного Внз... Знання Ви тут не отримаєте, оскільки Викладачі не кваліфіковані та не знають самі свого предмету! Чого вони можуть навчити, якщо елементарну пропорцію скласти не можуть... Є тут і справжні професіонали, але таких Викладачів - одиниці... До того ж, корупція... За свої знання, від таких от викладачів доведеться платити, і повірте не мало. А самоосвіта - не панацея!!! Коротше кажучи, тут Ви змарнуєте 4 роки...

,

кто не хочет жить с тараканами, то просто убирает в комнате и поддерживает чистоту. Учила на факультете иностранных языков, все довольна если проявлять стремление к получению знаний все будет супер

,

Таракани є майже всюди і винні в цьому лише мешканці гуртожитку!

,

Добрый день! Вот на счет преподавателей я сказать ниче пока не могу.....А на счет условий в общежитии в который поселяют студентов то это ж кошмар. Платят не маленькие деньги, а живут на пару с тараканами, которые лазят везде......просто везде.Самое обидное что если б туда поселился родственник руководителей этого университета, то ситуация бы вмиг изменилась...

,

Чудовий університет! 2 роки тому закінчила. Жодного разу не пожалкувала. Хабарів ніхто тут не бере, якщо не давати, за 5 років ніхто не вимагав. Рекомендую))

,

Учусь на ин.язе на переводчика(немецкий язык). ВУЗ очень хороший))Преподаватели знают своё дело,информацию доносят хорошо и понятно.О взятках забудьте, если учить всё и прилагать усилия, то сессия сдается очень легко. Преподаватели ин.яза вообще не берут, хочешь или не хочешь, а всё сдавать нужно будет своим умом) И я считаю это большим плюсом. В основном все преподаватели относятся к студентам хорошо, с пониманием. Главное показывать элементарное желание и интерес к предмету.Обучение достаточно современное. Есть занятия на компьтерах с программами на нем.языке, много конференций и лекций с немцами,австрийцами(что очень интересно и есть возможность пообщаться непосредственно с носителем языка),куча всяких программ для работы на лето в Германии,Австрии и т.д. Вообщем универ хороший, не жалуюсь,на бюджет прошла, на стипендии осталась не заплатив ни разу взяток, знания хорошие получаю. Так что советую всем!!Не пожалеете.)

,

Якщо будете вступати на природничо-географічний факультет, обирайте кафедру біології, всі викладачі Люди (з великої літери). Завжди зрозуміють вас, підтримають. Вам покажуть, що в Україні є безкоштовна якісна освіта. Але на "суміжній" додатковій спеціальності Ви побачите - що за все (та й за свої знання) необхідно платити... і це Вам дуже дорого обійдеться, навіть якщо ви будете навчатись на державній формі. Викладачі "суміжної" кафедри зроблять все, щоб їм краще жилось, але не Вам.

,

Взагалі сподобався ВУЗ. Закінчила інмов. Ніхто кошти не вимагав жодного разу - якщо хоч щось вчиш, то все буде добре. Ставляться до студентів теж непогано, але крім Поліщук. Запам'ятала її на стільці з розтавленими ногами. Рекомендую, вступайте саме до цього ВУЗу.

,

в 70-х об взятках и речи небыло. знания давали отличные. после 90-х приходили в школы мрлокососы. кроме курса долара их больше не интересовало ничего а знаний ноль. НЕ знеш- плати- Я об студентах фак. физвоспитания.

,

Еще раз убеждаюсь, что люди которые хотят учиться - учатся без проблем. Кто откровенно гуляет пары и сидит ради того чтобы "корочку получить" - потом жалуется на взятки и на хамское отношение преподавателей. За весь университет говорит не буду. Скажу только, что факультет педагогики и психологии замечательный. Банальная фраза, но "за все пять лет никому ничего не заплатила". Серьезные преподаватели, ждущие того же от студентов. Рекомендую.

,

Чудовий вуз! Я закінчила фізмат, за 5 років не заплатила ні копійки. Про те, що на роботу важко влаштуватися, то це залежить від того, хто як цю роботу шукає. І після Могилянки можна сидіти без роботи, якщо лише склиглити! Серед моїх однокурсників хто працює в школі, хто в банку, хто в податковій, хто програмістом у Канаді. Все у ваших руках. А знання вуз дійсно дає грунтовні і міцні!

,

Отличный ВУЗ, отличный преподавательский состав. Уютный красивый город. Вспоминаю с теплом и душевным трепетом студенческие годы, наших преподавателей Быкову Валентину Семёновну, декана Язловецкого . И конечно же моих одногрупников многие из которых в последствии стали отличными тренерами и учителями. Надеюсь за последние годы наш ВУЗ не отступил от своих принципов воспитания достойных учителей. Годы моей учёбы 1987-1992.

,

Закончил муз.пед в 2005 г. и сожалею о потерянном времени. На факультете взятки брали (как сейчас не знаю). Рубан А.И. (каб.20) самый классный мужик... жаль, уже на пенсии.

,

спісибі викладачам фізмату, особливо фізикам, назавжди залишив добрий слід у нашому житті чудова людина і викладач Садовий М.І.

,

Ребята, кто жалуется, что сложно учится, то поступайте в медицинский университет) Там полная "халява" :))))

,

У кінці 80-поч. 90-х про хабарі не чула, вступали без грошей, училися, їздили на картоплю, проходили практики, веселилися, закохувалися...Зараз у пам'яті лише найкращі миті студентського життя. Світла пам'ять Куценку Л.В., який був тоді для нас опорою і підтримкою, нашим інститутським Батьком! Мене навчили бути Вчителем! Усім викладачам щиро вдячна! Зараз працюю заступником директора в престижному навчальному закладі нашого міста, є в університеті і мої друзі - однокурсники (уже мудре покоління викладачів), приємно читаті гарні відгуки про них, адже вони чудові люди! Донька моя цього року теж обрала мій шлях, змінила лише факультет. Ми дуже раді за її вибір. Я вважаю, що досягнення людини залежать від неї самої, від її наполегливості, бажання вчитися і рухатися вперед! Не варто гудити людей, треба бути вимогливими більше до себе! Усім юним студентам бажаю успіхів, легких сесій і задоволення від навчання!!!

,

Те,кто платят сами в этом и виноваты!У каждого свои причины: кому-то так проще,у кого-то в жизни что-то случается именно во время сессии,а кто-то только и ждет когда ему скажут за что и сколько! Зачем обливать грязью университет и преподавателей?ПГФ - это самый класный факультет! Преподы хоть и требовательные,но и с пониманием.А жизнь в общежитии......это самый лучший период.это самая лучшая школа жизни!

,

Учусь на 2 курсе ин.яза!Очень довольна ВУЗом,так как всегда хотела стать педагогом.Скажу Вам,что это ох как не просто,но мне приносит радость и удовольствие общаться с великолепными преподавателями .Огромное уважение Иваненко,Ю.Верещак,Паращук...Это достойный ВУЗ и факультет!

,

Взятки гребут по черному! Каждый только в карман и смотрит, а если не можешь платить, то просто тупо вялят!

,

Отличный вуз!Большой привет Пед.факу!! Всем здоровья!

,

Я закончил ин.яз в 2010 году и сразу после окончания уехал в Израиль - на свою историческую родину. Благодаря знаниям, полученным в педе, я нашел здесь нормальную работу, хотя это было и не легко. Вспоминаю студенческие годы как лучшие годы, прожитые на Украине. Спасибо всем преподавателям ин.яза, а особенно Снесаренко Ирине Евгениевне.

,

Закінчила природничо-географічний факультет Кіровоградського державного університету. Тільки гарні враження і море позитиву!!! Викладачі ПГФ - це висококваліфіковані спеціалісти, порядні люди. До студентів ставляться з розумінням і повагою. Звичайно, вони й вимогливі, але це тільки "плюс". Виходячи зі стін факультету випускними відчавють себе озброєнними знаннями, практичними уміннями, готовими до педагогічної (і не тільки) діяльності. Велика подяка А.І. Кривульченку, В.М. Мирзі-Сіденко, В.М. Вовку, О.Л. Миргородській, О.В. Колотусі та іншим викладачам!!! А КДПУ - достойний ВУЗ для тих, хто дійсно хоче витися, а не "стояти в черзі за дипломом"

,

Судячи по орфографії деяких коментів, є люди, яким ніякий ВНЗ не допоможе...Таким і вчитись важко, і вуз поганий, і трава не зелена... Може, через це і платите хабаря?...

,

Закінчивши ВУЗ у 2003 році( психолого - педагогічний факультет), відразу пішла працювати. Працюю вже 10-й рік психологом спецшколи. Низький уклін викладачам Круть Ю.З. ( вибачте, не знаю чи він ще живий), Круть Л.І., Живицькій Л.В., Кіндей Л.Г., Котелянець Н.В., Постолатій В.В. та іншим - за міцні знання з педагогіки, методик викладання , Калашніковій Л.В., Гуровій О.В., Горській Г.О., Лушину П.В. Пашуковій Т.І., Мельничук І.Я. - за знання з психології ( від історії психології до методик діагностики). Щиро вам усім дякую!!!! Нехай Бог дає вам здоров'я!!!!!!!!!!!!! Рекомендую!!!Вступайте до ВУЗу, не лінуйтеся вчитись - і все буде добре....)))))

,

Выпускник 2005 года, фил-фак. Занятия посещал только на первом курсе, потом понял, что педагог - не мое призвание, пошел параллельно работать, но диплом специалиста все же получил. СКАЖУ ТАК! Кто на самом деле хочет стать отличным педагогом, Вам сюда. Это действительно очень хороший педагогический ВУЗ. Для родителей, для галочки, для кота... не нужно просиживать штаны, идите сразу работать. Моя теперешняя деятельность, как ни странно, связана с университетской жизнью. За последние полгода вел диалоги с администрациями 120 университетов. Можете поверить мне на слово, атмосфера между студентами и преподавателями в КГПУ наилучшая. Да, берут взятки. Их везде берут. Страна у нас такая. Платить Вас никто не заставляет, все можно сдавать своей головой. По поводу трудоустройства - все в Ваших руках. Мои одногруппницы устроились после университета в детские садики, интернаты, сельские школы и плачут, и жалуются на жизнь. Какую планку себе ставили, то в результате и имеют.

,

Я закончила этот университет в 2008. Училась на факультете филологии и журналистики с английским уклоном. Знания которые мне дал этот вуз привели меня в Россию и я сейчас работаю в педагогическом колледже. А тем кто плохо отзывается о нашем вузе хочу сказать : не пеняй на зеркало коли рожа кривая. Когда я училась у нас был один из самых сложных факультетов вздохнуть не было когда. И в результате у меня хорошая зарплата. А те кто не учился то тот никому и не нужен. Кроме учебы хватало времени и на личную жизнь. Мой муж с физико-математического факультета и он тоже доволен тем что учился в КГПУ. всем преподавателям большой поклон и большое спасибо за их терпение и веру в нас.

,

да яке ЗНО потрібне для психології і педагогіки?дуже потрібно...

,

Я навчався на філфаці на спеціальність журналіста. Величезний плюс: багато дівчат, у нас на кафедрі не беруть взяток (+), про інші факультети не можу сказати те ж саме(-) і саме головне викладачі дуже дружелюбні по відношенню до студентів. Мене навіть зав. кафедри тортом пригостила. ГОЛОВНИЙ МІНУС: по закінченню універу, ніде працювати по спеціальності, направлень на роботу не дають, а якщо пройтись по редакціях та видавництвові, то там професія видавця та редактор чи журналіста, нікому не потрібна. Процент знайти роботу: 15-20% в кращому випадку. А ось застосувати набуті навички спілкування для різних сфер життєдіяльності можливо.

,

the most horrible atmosphere i've ever been is in this Uni( if i may say so). You feel like a peace of sh**t here! if you are confident and smart teachers shell hate you (just avoid this uni) im telling you honestly!

,

лю його, хоча іноді так все набридає))

,

Если кто-то скажет хоть 1 плохое слово о вузе, ужи оторву и заставлю съесть! Всем преподавателям спасибо,что сделали из меня человека! Особенно декану физмата Рижняку Р.Я.

,

Много лет назад училась в педагогическом институте (он тогда был еще имени Пушкина). Знания давали крепкие. А взятки... Как же без них-то? Впрочем, я другое вспоминаю и от всей души благодарю преподавателей тех лет.

,

КДПУ назавжди залишив лише позитивне у моєму серці! Навчалася на факультеті філології та журналістики. Спочатку було важко, але головне вчасно втягнутися. Дуже вдячна Тарану О.І., Крижанівській О.І., Демешко І.М., Тузковій І.В., - найкращі з найкращих!

,

Закінчила університет в 2003 році - психолого-педагогічний факультет. Згадую викладачів з вдячністю: Довгу Т.Я., Пашукову Т.І., Горську Г.О., Калашнікову Л.В., Гурову О.М.

,

Я в свое время закончила этот ВУЗ только по необходимости( просто родители не отпустили учиться в другом городе) и очень об этом сейчас сожалею. Я постараюсь не повторить ошибку родителей и, надеюсь, что моя дочь будет учитья в Киево- Могилянке или в "Шевченко". Да, есть отдельные преподаватели, которые достойны уважения( Бабак, Клочек, Паращук ), но, к сожалению , их так мало... и они не могут повлиять на общий уровень и престижность учебного заведения. А статус провинциального ВУЗа - это то, чего достоин , к сожалению, наш ВУЗ. Я знаю некоторых преподавателей, которые сегодня там преподают- бывших моих однокурсников : о каком уровне образования можно говорить... Ребята, если у вас толковые дети, не губите их! Сегодня столько возможностей поступить в пристижные ВУЗы и реализовать себя достойно. Я сама преподаватель с 25- летним стажем, слава богу не в пед. универе, и, поверьте мне,Кировоградский педуниверситет - это далеко не образец.

,

Я закінчила цього року університет і неможу влаштуватися на проботу в дитячий садок, тому шо в мене написано в дипломі вчитель молодшой школи, а в додатку дошкільний заклад!

,

Шановні, університет не поганий, але, не знаю як на інші факультети, а на фізмат беруть обманом. Пропонують спеціальність фізика-інформатика, або математика - інформатика, а диплом видають лише фізика або математика а про інформатику згадують лише в додатку до диплома, який не має "сили" і в результаті уявіть Ви "чистий" фізик, це практично безробітній бо фізики в колі годин "як кіт наплакав" ОСЬ І ДУМАЙТЕ, ВОНО ВАМ ТРЕБА? ЗАПИТАЙТЕ ВИПУСКНИКІВ 2012 р.

,

я закінчила ВУЗ в цьому році і ось не сплю ночами - мені в диплом не занесли обіцяної спеціалізіції, за ради якої я провчилась 5 років. Про цю аферу нас не попереджали, а поставили перед фактом коли вручали дипломи. Отримується, що 5 років я витратила зря. Так що подумайте гарненько варто чи ні так навчатися?

,

Я закінчив цей вуз. Знання його до сраки, викладачі хабарники!!! А теперішній ректор лох.

,

навчання ще нічого якби не гуртожиток кімнати схожі на хлів а меблі на якийсь непотріб як сучасна молодь може знаходитись в таких умовах при тому що при поселенні з тебе видушують ще 600грн понад вартості проживання в кухонних блоках немає теплоі води за такі гроші це дуже приємно особливо у холодні пори року

,

да....денег уходит очень много)пересдавать тяжело,иногда даже не допускают)все не справедливо,грузят очень,и учим то что и нам и не надо будет)НЕ скажу что это лучшее....а те кто любит сидеть ночами за книгами и пишет что этот кдпу лучший......то понятно.....))))конечно выбор за вами....решайте пока не поздно

,

найкращий ВНЗ, я навчалася на філ-фаці, й досі вдячна усім викладачам, низький їм уклін! тут даються потрібні і сильні знання!!!

,

Спасибо за полученные знания преподавателям иняза!!!!! Особенно Майеру Артуру Александровичу, произведения немецких авторов, которые мы с ним изучали, остались в памяти навсегда (Hundeblume, Drei Wege zum See, Galileo Galilei). Было очень интересно учиться, хотя и не легко. А тем, кто ищет лёгких путей, сюда поступать не советую...(по крайней мере на иняз)

,

Мені теж дуже подобається=)) Класний)

,

Мне етот ВУЗ тоже очень нравится!!! Подскажите мне пожалуйста какие предметы нужно здавать на ЗНО на Факультети переводчика и психолого- педагогичный???? Буду очень благодарна за помощ!!!!

,

супер вуз!! спасибо)!

,

Да ладно,нормальный универ.Знания по специальности дают нормально!Есть конечно преподы ,которым только деньги нужны,но их единицы.По-поводу работы после учебы,то сам виноват тот,кто 5 лет ниче не делал,а потом хочет сразу на офигенную работу. всем привет с ин яза от немцев)

,

я своїх дітей , в цей вуз начатися непустила і Вам нераджу.

,

читала коментарі з деякими згодна- деякі викладачі не вважають тебе за людину але є і дуже хороші серед них зацікавлені в тому щоб ми чогось навчились.хабарі.....залишаю місце для фантазії.

,

Мій рідний ВНЗ!!! Кращій в Україні. Від дав мені дорогу у життя!

,

самый лучший факультет это исторический,а именно политология!!Поступайте туда!!!Очень интерестно,мне нравится,и преподы хорошие

,

its the best university! great respect to bilous and nina romanovna!and i"ll never forget the best years there from 1995 to 2000

,

По 6 пар в день - это капец, ходим как зомби, валят, стипендии копейки и те забирают, общага стоит как 5-звездочный отель - не поступайте люди!!!!!!ааааааааа

,

я закончила политологию - не жалею ни минуты))все супер, преподаватели классные, и никаких взяток не вымагают

,

я ниче не скажу плохого!мне нравится политология,очень интерестно учится

,

ВНЗ завжди славний своїми випускниками. Що говорити про тих, хто обливає брудом рідний університет, а коли вчився не боровся за його честь, а шукав найлегші шляхи... Шкода, що люди з вищою освітою, так низько літають... Дійсно, народжений повзати - літати не зможе...

,

ВУЗ просто супер. Пять лет отучилась - ни разу никто не требовал взятки. Наоборот, были одногрупники, которые жаловались на некоторых преподавателей, что они мол такие плохие денег брать не хотят - учить отправляют.

,

Самый удачный год для поступления в Кдпу

,

Навчався на філфаці на початку 90-х. Педінститут був флагманом національного відродження в Кіровограді.З вдячністю згадуєм з дружиною наших викладачів: Куценка -декана,подружжя Полярушів, Горпиничів, нашого куратора Клочека Г.Д.,Крижанівську, Задорожню.Кричун та Михида тільки починали тоді, а Олег Таран вчився зі мною в одній групі, коли перевівся до нас з КІСМУ.Ніхто тоді взятки нікому не платив, ми просто вчились,хоч на філфаці вчитись було найважче.

,

Учусь на фак. истории и права, специальность правоведения! Ничего плохого сказать про факультет и университет в целом не могу! Меня устраивает всё. Очень милые и умные преподаватели. Особое спасибо Филоретовой Л.М и Бабаку Т.И, невероятно приятные преподаватели, ходить на ваши пары одно удовольствие! Большое спасибо кафедре правоведения!)) Всем советую поступать к нам. Вам понравится в нашей большой и дружной семье!!!!

,

Читаю...думаю...який жах...це ж треба....! Як не соромно! Наш університет найкращий!!! І ніяких сумнівів бути не може. Головне, щоб було бажання навчатися, тоді і хабарів не буде і ставлення викладачів буде іншим) Надзвичайно вдячна Кричун Л.П., Ковтюх С.Л., Буряк О.Ф., Демешко І.М., Крижанівській О.І., Волчанській Г.В. та ін. за те, що вони несуть божий дар бути людиною!!! Дай Бог Вам здоров"я і наснаги, адже це так не легко. З повагою випускниця)

,

Ми навчалися на підготовчих курсах цього університету і ніяких поганих спогадів про нього не залишилося!!!! Підготовка - Супер!!!!!!! Таран О.І. - найкращий викладач, хоча і вимагає супер-підготовки, але його викладання залишається незабутнім!!!))) А також Іванова Н.В.- найкращий репетитор англ. мови!! З їх допомогою ми підготувалися до ЗНО на 200%, набравши досить високий бал по тестах!! Ми завдячуємо Вам своїми знаннями!!!! МИ МРІЄМО НАВЧАТИСЯ У ЦЬОМУ ЗАКЛАДІ!!!)))))

,

Как для высшего образования, просто "для галочки", ВУЗ нормальный, но дальше никаких перспектив. Просто совет: если после окончания в школу не планируете, то поступать не стоит, потеряные 5 лет.

,

Классный универ, поклон Краснощок И. П. - она прелестный преподаватель. Тродовики 4 курс!

,

Навчаюся на факультеті філології та журналістики,вчитися важко,але,як говорить мій куратор:"Мы легких путей не ищем!")))))Знаєте,мене обурили негативні відгуки про Кричун Л.П., Ковтюх С.Л. та Тарана О.І, бо це люди, які дійсно зацікавлені у тому,щоб студенти мали знання!!!

,

Люди, схаменіться що ви таке пишете!!! Ніякий наш університет не супер і викладачі відносяться до тебе як до якоїсь тварини! Всі викладачі дивляться на тебе зверхньо. А щодо хабарів беруть, брали і будуть брати, бо в викладачів не вистачає на відпустку в Єгипті. Я взагалі чекаю з нетерпінням, коли закінчиться це жахіття під назвою КДПУ!!!!

,

Прежде чем поступать подумайте нужен ли Вам такой диплом. ИМХО бесполезно потраченное время. Пожалел уже на первом курсе.

,

університет - супер!!!!!!!!

,

Дуже гарний ВУЗ. Наші викладачі відомі в Україні та за її межами. Щодо хабарництва: ходіть на пари, вчіть матеріал, не ставте себе вище викладача, не геройствуйте - хороша оцінка вам гарантована. Я зараз продовжую навчання на факультеті філології та журналістики. Не буду говорити про інші факультети, але на нашому факультеті хабарі ніхто не вимагає. Про Михиду Сергія Павловича, Кричун Людмилу Петрівну та інших можу сказати лише найкраще. Ніяких хабарів ці люди не вимагають.

,

Учиться очень сложно, я училась на ин.язе(англ.), преподаватели нашей кафедры относились к студентам как к мясу, ни уважения, ни сожаления, хотя выделяли "любимчиков". Никакой моральной поддержки, за 1 и 2 курсы очень испортилось зрения, т.к. много нужно было читать и переводить, учить, в 4 утра спать ложились, ходили как зомби. Приятные воспоминания только от своих одногруппников, там действительно учится очень много интересной, талантливой молодежи!!! А преподаватели умные, образованные, их лекции очень интересно слушать, будь то зарубежная литература или языковедение, но на семинарах с этими "зажранными" преподавателями работать невозможно, тебя не дослушивают, перебивают....повторюсь, отношение ужасное к студентам((( Ну зато я теперь умный и образованный человек, прошедший огонь, воду и медные трубы) Да по поводу оплаты соглашусь, такое обучение не стоит таких денег!! В магистратуре идут те же предметы что и на специалиста, мы заплатили еще раз за то что уже выучили и сдали(((

,

Читаю коментарі і диву даюся... Про які хабарі могла йти мова в час мого навчання??? Навіть квіти дарували з побоюванням: "А раптом викладач відмовиться і не візьме?" А подарувати дуже хотілось - не як хабар, а як знак вдячності! За довгі роки викладацької роботи переконалась, що випускники Кіровоградського педінституту - найсильніші фахівці! Доводилося співпрацювати з неперевершеними випускниками педфаку, філфаку, фізмату, ін.язу... Низький уклін і глибока подяка викладачам педфаку: Живіцькій Л.В., Кучинському Б.В., Омельяненко С.В., Поперешняку І.В.... З теплом і повагою згадую Погрібного І.І., Мельничук Т.Й. (нехай земля їм буде пухом)... Я бачила багато вузів, різні рівні викладання, і можу з повною впевненістю стверджувати: КДПІ ім. Пушкіна - найкращий! (Маю надію, що, ставши КДПУ ім. В.Вінниченка, він лишився найкращим!)

,

очень хороший университет. привет психолого - педагогическому факультету!!!!

,

окончила в 2008 г . Першие четыре года низа что не платила. На пятом платные ОБЖ, Охрана труда и все надеюсь что эти преподы уже не работают

,

Самый приличный вуз в городе!

,

ин.яз. - the best!!!!!!!!

,

Самый лучший в мире университет!!!

,

Я очень рада, что учусь в этом ВУЗе, так как преподаватели дают очень много знаний по специальности....Привет физмату!!!!!!

,

Вполне приличный ВУЗ... Как для педа, то вообще отлично))) Привет факультету истории и права!!!!!

,

Это просто ужас ! Дурдом полнейший . Они со своим нацыонализмом просто свихнулись

,

универ классный)) привет факультету иностранных языков!! Верещак и Шароварова, спасибо что вы есть!! самые классные преподаватели Фонетики!!

,

хорошее учебное заведение с классными преподавателями и веселыми студентами

,

Ето самый классный университет)))Самые лутшие педагоги)

,

The Best in the world!!!!

,

Обожнюю свій рідненький кніверситет!

,

I have never been sorry for having entered the University!

,

Закончила универ в 1999 году.От всей души благодарна Денисенко Ольге Ивановне, Куценко Леониду.Работаю в России в школе ,преподаю русский язык ,литературу и отлично помню все, что преподавали по русскому языку и языкознанию.К сожалению, методика преподавания была слабовата.Здоровья вам и благополучия!Пусть кризис не вносит озлобленности в ваши души!

,

Да - берут взятки, да - морально достают так,что хочется задушить, но я люблю свой универ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Найкращий університет у світі!

,

Универ нормальный! Рада очень что сюда поступила!

,

Университет отличный! Спасибо факультету истории и права, особенно Филоретовой Л.М.

,

Якщо просто треба отримати вищу освіту, то цей університет кращий з-поміж інших. Не такий корумпований, як інші, викладачі сильні. Я теж його закінчила, ще й з червоним дипломом. За всі 5 років не дала жодного хабара. І це чиста правда. Там викладачі не дурні. Якщо ти вчишся і принципово не хочеш давати на лапу, то тебе ніхто й не чіпатиме. А якщо раз дав, то про це знатиме уся кафедра, і тоді готуйся платити постійно. Що ж стосується майбутнього працевлаштування, то тут повний нуль. Ми навіть з червоним дипломом нікому не потрібні. Тому треба все зважити: чи економія батьківських грошей, чи шукання роботи не за фахом, чи взагалі друга освіта...

,

навчалася на факультеті філології і журналістики. жах. всі викладачі беруть за екзамени хабарі - ковтюх, кричун. таран. михида. А михида брав за державні іспити по 2 тис. гривень. він у нас був головою ДЕК.

,

ужасный ВУЗ!!!!!!!! тех денег что гребут за обучение их обучение не стоит! я закончила это заведение, и хорошего ничего сказать не могу о нем, зато негативных воспоминаний и эмоций валом! не советую туда поступать, ну по крайней мере на мыстецький, полная обдираловка, "шарашкина контора", а с программой обучения я вообще молчу, такое впечатление, что когда преподаватели составляют график занятий, либо то сессию, они вообще адекватно не оценивают время студента, потому что если все делать так как они хотят, то времени даже на сон не хватает!!!!!! короче полный минус!!!!!!!!!!!!! люди сохраните свои нервы, не поступайте туда, искрине советую.

,

Дуже гарний університет. На фіз-маті викладання на високому рывны. Хоча э і такі, які у своєму предметі ні бум-бум. Але їх одиниці. Фіз-мат - найкращий факультет!

,

дуже пристойний університет , навчалася на філ. фак. -ті.

,

Я навчаюся на філологічному факультеті і з впевненістю можу сказати, що без хабарів тут реально провчитися! За 4 роки платила лише за філософію! Викладачі дійсно кваліфіковані і відомі на всю Україну: Крижанівська О.І., Ковтюх С.Л., Поляруш О.Є., Клочек Г.Д. і т.д. Один мінус - в деканаті не дуже цікавляться дозвіллям студентів, тому ми його весело організовуємо в гуртожитку!!!)))) Тож, шановні абітурієнти, ласкаво просимо!!!!!!!!=))))))))))

,

Дуже хороший університет. Сама там не навчалася, але за словами знайомих, це доволі пристойне місце. На рахунок хабарів скажу лише одне: хто відвідує всі пари і добросовісно виконує завдання, той ніколи не буде платити викладачеві. А якщо ж вчитися ліньки, то будь ласка: або сиди вдома у батьків на шиї, або плати. Крім того, в самому Кіровограді КДПУ ім. В.Винниченка чи не останній у спису найкорупційніших вузів міста, тому абітурієнтам раджу сміливо подавати документи.

,

Я закінчив фізмат і хабарів не давав ,але в житті мій диплом практично не потрібен.Приблизно половина дисциплін викладалась на високому рівні ,але деякі викладачі були дуже слабкі , наприклад проф. Садовий.

,

да, взятки берут. и местами даже требуют. подумайте, прежде чем поступать, надо ли вам такие расходы - от 100 грн за зачет и от 300 грн за экзамен.

,

Хвала i шана психолого-педагогiчному факультету. Вступайте сюди!!!

,

Все студенты просо супер!

,

я тут навчаюсь, дуже подобається, найкращий вуз у світі, низький уклін фізико-математичному факультету!!!!!!!

,

Найкращий

,

Довольна ОЧЕНЬ!!!! Привет факультету иностранных языков!!!! Белоусу А.Н. и Нине Романовне!!!!

,

всё О.К.!!!! Но тоже некоторые спонукають до взятки

,

Найкращий університет: поєднання якісних знань та гарного дозвілля.

,

Я здесь училася.Но меня отчислили из-за преподавателя укр.языка.Привет хореографическому факультету!

,

самый лучший в мире университет.привет психолого - педагогическому факультету

,

я маю намір тут навчатися

,

Наверное, самый лучший ВУЗ Кировограда. Низкий поклон физико-математическому факультету...

,

Респект ВУЗу

,

очень приличное заведение, внушает доверие и государственный тоже отлично.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Кропивницькому (Кіровограді), а також коледжі в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)

Також в Кропивницькому (Кіровограді)