Факультети і спеціальностівгору

Інститути

 • Навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту;
 • Навчально-науковий інститут архітектури та будівництва;
 • Навчально-науковий інститут Інформаційних технологій та мехатроніки;
 • Навчально-науковий інститут нафти та газу;

Факультети

 • гуманітарний;
 • фізичногo виxовання тa споpту

Коледжі

 • Миргородcький художньо-промиcловий колeдж імeні М.В.Гоголя
 • Полтавcький колeдж нaфти і гaзу
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0532) 56-16-04.

Довузівська підготовка: тел. (0532) 56-16-04.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи:

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (053) 227-38-67.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (053) 56-16-04.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (053) 56-16-04.

Докладніше про ВНЗвгору

Заснований 18 серпня 1930 року як інститут інженерів сільськогосподарського будівництва, він в 1961 році перетворюється на інженерно-будівельний інститут, в якому здійснювалася підготовка спеціалістів по шести будівельних напрямках, включаючи і архітектуру.

З 21 червня 1997 року університет з гордістю носить ім'я видатного теоретика космонавтики Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея), яке нашими сучасниками поставлено в один ряд із іменами основоположників світової космічної науки.

Матеріально-технічнa базa: 5 гуpтожитків, обладнаниx комп'ютeрними клаcами, інтернeт-клуб, їдaльня, кафe, санаторій-профілактоpій, 4 споpтзали, стадіoн, навчaльн оздоpовчий комплекc «Ворcкла».

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 499 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Як низько опустили один із найкращих ВНЗ України, та і всього бувшого СРСР.
ГАНЬБА!!!

,

Це не університет, а роздута мильна бульбашка. Освіту тут дають таку вбогу, що гірше не буває. Зате є багато проплачених хвалебних сюжетів на місцевому телебаченні, проплачених статей у місцевій пресі, ботів у неті, що ремиґають одні й ті ж слова – все це примітивна реклама, розрахована на лохів. Чим більше ця бульбашка надимається, тим голосніше вона лопне!

,

Тепло тільки в центральному корпусі, тобто там, де начальство сидить, а в інших корпусах холодно, батареї ледве жевріють. В години пік пари проводяться навіть у гаражах (так званих боксах), де опалення взагалі немає! Жоден нормальний студент не буде навчатися у цьому нікчемному закладі...

,

Університет нового типу, який динамічно розвивається. найдинамічніші через усіх полтавських вишів. Інноваційність, міжнародна співпраця, співпраця з бізнесом. Плюс тепло, затишно та красиво!

,

Цей псевдовуз робить із учорашніх школярів неуків і тупаків. Обходьте його десятою дорогою! Міністерству треба максимально жорстко розібратися із цим липовим вузом і його корумпованими менеджерами, бо на рівень національного він і близько не тягне.

,

Не так страшны потери денег, как отсутствие необходимых знаний после пребывания в этом аферном заведении. Толковые преподаватели уволились, а те что остались не могли научить ничему (потому что сами безграмотны и невостребованны). А предметы были такие, какие никому и даром не нужны на рынке труда. На платных курсах за пару месяцев можно было бы лучше выучить английский, комп.программы или бухгалтерию. И куда теперь идти после 5.5 лет, когда та ерунда, которой забивали нам голову, никому не нужна

,

Это самая большая ошибка в моей жизни. Никому не советую данный университет, да и город тоже. Согласен с предыдущими комментариями, деньги на ветер

,

Освіта в ПолтНТУ для мене далеко не перша вища, тому є з чим порівнювати. Серед ВУЗів, в які мені пощастило потрапити, цей, щоб не сказати більш грубо - найгірший. Абсолютна некомпетентність викладачів за дуже нечастими виключеннями, при цьому почуття особистої важливості десь на рівні космосу. Одного разу звернула увагу викладача на помилку в тестах (було питання про закон, який втратив чинність), на що мені дали відповідь, що закон втратити чинність не може, та поставили найнижчий бал при тому, що моя перша освіта і основна спеціальність - правнича. Робіть висновки. Про умови в університеті я зовсім мовчу, щастить тільки тим, хто вчиться в корпусі Ц. Далі - повний абзац. Холодно, велика кількість поганих меблів, в деяких аудиторіях одна дошка зліплена з двох різних половинок. Про "премії" до зарплати у вигляді конвертів зайвий раз не бачу сенсу говорити, адже університет прославлений на все місто. Можна писати ще довго, але закінчилися символи. Хочете освіту - вибирайте інший ЗВО.

,

Окозамилювання, показуха, брехня – ось над чим тут систематично працюють викладачі та керівники, бо освіта тут на рівні плінтуса. Тому тільки показуха їм і залишається. Головне -- це здоїти зі студентів бабло, а якість освіти ніц не важить.

,

Згоден, що обіцяють золоті гори... А насправді, коли закінчиш універ будеш босий та голий але з дипломом, який нікому не потрібен

,

Це найкращий університет, бо він найкращий, а найкращий він тому, що він найкращий. Таке от олігофренічне мислення у викладачів і керівників цього псевдовузу. «Найкращість» його насправді в тому, що це реальне дно в освіті. Студенти разом із дипломом можуть запросто отримати й діагноз «ідіотизм»…

,

Обещают золотые горы, но это просто агитация. Работы после такого обучения не найдете. Будете лепить торты, вязать рукавички или делать маникюр после их высшего образования. Едьте в Харьков - там сможете найти достойную работу, даже еще не закончив универ. А тут - вас ждет полная деградация и диплом с никому ненужными дисциплинами. А если и нужными, то с некомпетентными преподами. Они отстали от жизни лет на 40.

,

Єдине, що нормальне в цьому університеті так це гуртожитки, ремонт більш менш і дуже тепло, директор студ.містечка - супер! На жаль того самого не можу сказати за адміністрацію університету чи за викладачів. Всі так намагаються писати в фейсбук, що це передовий ВНЗ, хоча це зовсім не так. Одним словом, шкода втрачені роки і гроші, особливо г р о ш і. Хто студент цього "університету" той зрозуміє.

,

Це наскільки хороший і передовий заклад, що студенти тут просто не можуть не прогулювати пари, тому масово їх і прогулюють. І зрозуміло чому: тупі викладачі, нудні й нецікаві заходи, некомпетентне керівництво. Це відстійник, а не університет! Нікого ви не обдурите.

,

Полтавська політехніка- один із найпередовіших закладів вищої освіти в Україні.
Питанню інфраструктури приділяється значна увага. В учбових аужиторіях підтримується комфортна температура!

,

Весь опалювальний сезон батареї в аудиторіях на мінімумі. Студенти і викладачі сидять упугані, у верхньому одязі. За що студенти платять гроші??? Обман і брехня на кожному кроці.

,

Хороший универ. Есть возможности развиваться, получать знания, посещать множество мероприятий и отлично проводить время.

,

Чудовий університет. Є свої переваги і недоліки але вцілому все добре ?

,

Це заклад для студентів і викладачів із низькими розумовими здібностями. Для таких це нормальний вуз. Те, що треба. Ну а керівництву на "топольки" давно вже пора...

,

Нормальний універ! Не гірший за інші в Україні! Хто справді навчається у того все гуд) а хто ні, просто гроші батьків просиджує, то тому й Оксфорд не такий буде...)

,

Один из двух национальных в Полтаве. Если нужно не педагогическое образование, то выбор очевиден.

,

Нормальний універ. Багато друзів поіхали в Харків і Киів, обговорювали недавно з ними в кого які умови і викладачі. У нас порівняно з ними все ще більш менш.

,

З впевненістю можу сказати, що це найкращий університет! І ні хвилини не шкодую, що навчалася саме в цьому закладі!
Чесно кажучи, сама атмосфера в університеті надихає на навчання! Під час лекцій, семінарів і практичних занять я не тільки отримувала знання з різних дисциплін, але і насолоджувалася можливістю спілкування з людьми, які мають багатий професійним та життєвий досвід. Поряд були надійні наставники, готові у будь-який час підтримати, дати пораду, направити на вірний шлях.
Сам університет є престижним закладом вищої освіти, тут обладнані сучасні лабораторії для більш зручного навчання, спорт-комплекс, чудове місце розташування, чиста і затишна територія.
Дякую, Політехніко, за прекрасне студентське життя!

,

Я являюсь випускником данного вишу! Нічого поганого не можу сказати!!! Не зважаючи на те, що університет державний постійно ремонтують аудиторії та територію, протягом навчання в магістратурі постійно проводились, якісь цікаві заходи! Викладачі різні бувають, але загалом у мене гарне враження))))

,

I am Khaled. I am from Africa. I have seen and know many Ukrainian universities. I say that Poltava Polytechnic is the best university among them!

,

Дуже пристойний університет. Мені подобається. Є багато
нових сучасних аудиторій, суперовий спортивний копмлекс.
Дуже гарна територія, на перервах можна посидіти у парковій зоні,
випити каву, поговорити, відпочити. Нормальні преподи.
Просто треба вчитися, а не гуляти. Тоді не буде ніяких проблем.
Цікаво, що студенти мають можливість навчатся за кордоном.
І це не вигадка. а реальність. Я знаю таких людей.

,

Навчаюсь на 2 курсі факультету фізичної культури та спорту, не жалкую!

,

Я випускник будівельного факультету, пишаюся, що на ньому навчався і жодного разу не пошкодував, що вибрав саме цю спеціальність. Бо тут навчають професіонали!

,

Навчалася тут на бакалавра, потім на магістра, жодного разу не чула щоб хтось вимагав гроші. Все виконувала сама, викладачі завжди проводили не тільки всі заняття, але і додаткові консультації. Працювала потім в проектному інституті і застосовувала там набуті знання, вдячна університету.

,

Випадково відкрила цю сторінку, щось не розумію негативу...а саме про туризм...вже з першого курсу вчимо предмети по спеціальності і практика одразу ж по спеціальності, а не «прибирання території» як в іншому універі у однокласниці. Бачимо роботодавців і тих хто гарно вчиться, ще під час навчання забирають працювати. Ось пару місяців назад і Готель «Галерея» тепер партнером став. Багато наших на практику за кордон їздить. Так що, спрацьовує правило-хочеш мати знання треба вчитись і ходити на пари, а як не хочеш нічого-то на виході нуль і буде

,

Только и пишут - сессия, взятки, неинтересные предметы... А вы учиться пробовали? Начать с себя? У меня толковые одногруппники по паре олимпиад по разным предметам участвуют и еще в спорте успевают места брать на соревнованиях, хоть и не первые. Так что помимо ВУЗа еще нужно желание учиться. И хватит ныть! Всех с наступающими праздниками!

,

Склав першу сесію. Не платив нікому і нічого. Жодних натяків не було. Середній бал 83. Можливо і стипендію отримаю. Усіх з наступаючим Новим роком!

,

Є кращі вузи, ніж цей

,

У цього закладу багато реклами, помпи й ботів у інтернеті. А на ділі це примітивний, недолугий провінційний вуз, і недолугість тут проявляється у всьому. Не вступайте сюди, бо з вас тупо здеруть гроші ні за що.

,

Навчаюся на третьому курсі. З кожним роком універистет вражає своєю новизною. Згоден, що викладачі трапляються різні. Але перешкод для того щоб стати класним спеціалістом у своїй професії немає! Постійно приходять різні виробничники, рекрутери, і пропонують привабливу роботу. Що не кажіть, а таких університетів в Україні не багато! Це справжне місце для здійснення своїх бажань!

,

Цей заклад все більш нагадує заклад для розваг, а не заклад освіти чи науки. Куди спрямовують кошти? Кінозал, більярд, ігри спортивні і віртуальні... Адміністрація шось переплутала /бо це не нічний клуб/, і ми платимо не за це. Чому міністерству байдуже?

,

Мене, як студента ІТ спеціальності, найбільше вражає, що універ замість відкриття 10 нових комп'ютерних класів придбав 5 більярдних столів. Хіба такою має бути національна політехніка?

,

Якщо ви бажаєте в ІТ стати профі в іграх, то вам до ПолтНТУ. У нас відкрили геймерський клас з сучасними комп’ютерами. А якщо бажаєте стати програмістом, то обходьте цей університет стороною. Класи де мають читати програмування стоять старі компи, які дихають через раз. Скажете, а чому мають проводити. А тому, що заняття не проводяться. Семестр підходить до кінця, а занять немає. Директор Хоменко обіцяє, що ось ось прийдуть заняття читати профі з ІТ компаній. Мабуть там такі профі, що проведуть пару занять і ми зразу станемо такими ж профі. За що ми платимо гроші. При вступі нам обіцяли, що ми станемо програмістами. Обманюють на кожному кроці.

,

Почитав, що пишуть деякі "студенти" і вражений. Мабуть автори, які "кошмарять" універистет і ногою не ступали до навчальних корпусів. І жодної пари не прослухали. Я навчаюсь на четвертому курсі. Сподіваюсь, що продовжу навчатись і в магістратурі, бо готуюсь до вступного ЗНО. Переважна більшість викладачів, привітні, компетентні, сучасні люди з науковим підходом. Так, у великій родині не без.... :(
Але я не жалкую, що прийшов сюди отримувати знання.

,

Закінчила Ваш університет, не можу знайти роботу по спеціальності, роботодавці відмовляються по причині що я закінчила Ваший університет, в дипломі лише 4 і 5 балів, середній 4.6 бала, але кажусь що прошли ті роки коли Ви випускали дуже гарних будівельників. Дуже прикро що обрала цей університет 5 років тому

,

Так вот - кому нужны хотя бы базовые знания в строительстве и Вы хотите поступить на заочное обучение то не нужно сюда поступать, оказывается есть ВУЗы и не так далеко от Полтавы находятся где действительно можно на заочке получить хотя бы базовые, элементарные знание которые будут нужны при трудоустройстве на ИТР должность в строительной сфере, а здесь не просто заинтересованные в наживе преподы так еще и деньги "дерут" приличные, бессовестные ......
не хочу больше ничего говорить, кумарит так этот Вуз что в парк победы хожу гулять только по вечерам чтоб и здание вуза не видеть.
а там думайте сами - если на магистратуру я и минимум 2 человека местных не захотели дальше здесь учится, а поступили в другой ВУЗ, в другом городе...

,

Ребята, кто заочно хочет учится ( а не получить диплом/корочку) на факальтете строительства я прошу вас!!!!Не поступайте в этот вуз никогда....закончил этим летом бакалавра, на магистратуру не остался, а хотел очень, на магистратуру я перешел в другой ВУЗ за 440км но говорят оно того стоит, а здесь в полнту на заочке, на факальтете строительства знания хотя бы базовые!!!!!!!!!!получить не реально!!!! я местный, на работе давали отпуск как положено кЗоТ и я ежедневно ходил на сессии, но толку?? приходишь на дисциплину, приходит препод, зовёт старосту к себе, и на называет таксу сколько старовста должен "занести" или будем ходить долго и нудно, вариант 2 ( вообще никто не ожидал от молодой девушки) - всю группу завалили на зачёте и пересдаче, на 3 раз принесли по 300грн и опа -все сдали сразу.
1 сессия "стоит" 8000грн +/-, за диплом платили 18000грн, в итоге я так посчитал за 3 года я потратил на этот "диплом" учитывая само обучение на счёт ВУЗа 74тыс грн

,

Розповім правдиву історію, яка чудово демонструє рівень викладання в цьому закладі загалом. У минулому навчальному році на архітектурно-будівельному старий викладач читав лекцію з папірця і прямо посеред лекції… заснув. Студенти не знали, що робити, і сиділи геть спантеличені. Потім один не витримав і голосно на всю аудиторію крикнув: «Ррооооота підйоооом!!!» Стариган прокинувся і почав далі лекцію з папірця читати.

,

Кафедри обліку і туризму мають самий непрофесійний кадровий склад. Змарнуєте тільки багато років. Якщо вже обирати шось у цьому напрямку, то краще фінанси чи економіку. Це й більш якісний професорсько-викладацький склад, і більше шансів на працевлаштування за кордоном

,

Нвчаюся на спеціальності облік і оподаткування.У мене багато друзів тут.Викладачі все дуже добре пояснюють (я відмінниця).Мені дуже пощастило,що я навчаюся тут на своїй омріяній спеціальності,маю багато друзів та відвідую різні студентські заходи.Всім раджу цей університет.

,

Суцільна маєчня, а не освіта з наукою. Гра у футбол, відсутніть комп'ютерів, подорожі ректора за кордон з високою місією, ФБ-манія поширення фото пустих подій і початком міжнародного псевдопартнерства, бесчислені подяки ректору від підлабузників - уся сутність цього закладу. Як до космічного розробника Кондратюка вони не мали ніякого відношення та Оксфорду, так і слово "Політехніка" будуть лише поплюжити

,

Зміна назви на Політехніку акцентує увагу на науковий і освітній напрямок техніки, а вони крім розчинонасосів та тротуарної плитки нічого не розробили за 70 років існування... кого вони хочуть обдурити своїми назвами... то хотіли у космос під іменем Кондратюка, тепер знову якась нова брехня... Розігнали всіх більш-менш розумних наукових працівників, граючих ними як у шахи, за допомогою ідіотских контрактів, залишили бездарів, які можуть лише в ФБ маніакально писати коменти про великі перемоги і світле майбутнє, та лайкати один одному, і хочуть якогось нового змісту...

,

ПолтНТУ перейменовують в Полтавську політехніку. У-р-а-а. Політехніка – це ж підготовка інженерів. При цьому планується закрити базовий Навчально-науковий інститут архітектури та будівництва, який відзначався підготовкою висококласних спеціалістів-будівельників 89 років. На ринку є попит на спеціалістів, інститут має висококласних викладачів в будівельній галузі. З університету масово звільняються викладачі. На кафедрі Комп’ютерної інженерії звільнилися 80 % викладачів ІТ спеціальностей. Заняття у вересні місяці не проводяться. Але при цьому планується відкриття факультету фізичної культури та спорту. Мабуть в університеті багато працює викладачів з спортивними досягнення рівня світових та України? І де тут політехніка? Основна задача створити зовні красивий вигляд університету. А може важливішим було б покращення матеріально технічної бази інститутів, а не закривати їх. Якщо бажаєте отримати якісну освіту то вступайте в Виші, які є дійсно політехніками. Обходьте стороною ПолтНТУ.

,

Нє тармаззззі, вступай до пнту! Тут афігєнні прєподи у серці, печінці, нирках і прямій кишці навчать тебе, як вчитися так, щоб не вчитися, як правильно давати на лапу, як таємно доносити на своїх викладачів та інших студентів, як прогулювати пари, як підлизуватися до начальства, як завантажувати з інтернету чужі думки і публікувати їх як свої власні і т.д. Поліруй п’яту точку в пнту, а про свій дурний мозок забудь!

,

Яка може бути атмосфера у виші, де зарплата адміністрації у 10-20 разів перевищує зарплату рядового викладача із ученим ступенем і добрим знанням англійської? Тим часом міністерські чиновники не втомлюються співати одну й ту ж пісню про "збільшення самостійності вишів". То, може, нехай адміністрація і у викладацькій та науковій роботі результати покаже (тільки не в співавторстві...).

,

Прийшов продовжувати навчатись на програміста після Політехнічного коледжу. На цей час усі обіцяні викладачами агітаторами умови виконуються. Рівень достатньо високий. Можна навчитися багато корисного.

,

Прекрасное место для студентов, мечтающих не учиться, а из года в год шлифовать свою задницу. Большинство преподов ходят на пары, как на прогулку. Вообще не напрягаются. Чем они там вообще заняты? Конечно студенты тоже начинают не готовиться, массово прогуливать. Очень низкий уровень образования, поэтому из названия надо оставить только "пту".

,

К сожалению, много достойных докторов и кандидатов наук уволились с этого прекрасного университета, потому что личностям здесь работать невозможно, и каждый, кто имеет самоуважение, не будет прислуживать руководству, которое кроме пустословия и командования, ничем созидающим не занимается. Университет потерял много самобытных, активных, креативных преподавателей, которые стремились передавать молодому поколению свои знания на интеллектуальном уровне. А сейчас большинство кадрового состава таково, что об участии и победах в грантах, международных соревнованиях не может быть и речи - до национального уровня бы дотянуться... Одна мишура с псевдоконференциями, выставками в Китае, спортом на уровне бильярда... Каждый начальник создает свою организацию по своему подобию, поэтому ПолтНТУ - это не Львовская Политехника...

,

Свобода научных идей и диктатура менеджмента, демократичная молодежь 21 века и угнетенные рабскими контрактами педагоги, показательная материально-техническая база ВНЗ и научная деятельность преподавателей с загран.командировками за свой счет, расстановка на всех уровнях сельского тугодумного административного аппарата и талантливые ученые в их подчинении, хранение литературы в подвалах и бильярды на виду, культ личности ректора и обесценивание трудов реальных ученых-просветителей... все это как-то не соответствует одно другому, все это обман... обман детей и родителей, что они построят карьеру, после обучения здесь, обман молодых сотрудников, что они имеют перспективы... не тратьте свои годы...

,

Полтнту - це однозначно найкращий університет Полтави... серед усіх місцевих металобаз, пунктів прийому макулатури, перукарень і звалищ. Ректор тут - найкращий серед усіх... у грі в пінг-понг і рулетку, самохвальстві, непрофесіоналізмі, хамстві, брехні, маніпуляціях, підкупі чиновників із міносвіти. Команда ректора - найкраща... у руйнуванні університетської освіти. Студентський парламент - це найкращі друзі... але не студентів, а ректора, бо це дітки друзів ректора. Викладачі тут - найкращі... блюдолизи керівництва, донощики, псевдонауковці, хабарники. Полтнту -- це просто супер!!!

,

Цей вуз гірший, ніж який-небудь коледж у глибокій провінції. І винен ректор, який оточив себе старими бездарними викладачами, які читають лекції про радянську економіку, засинають на лекціях, не знають нових технічних нормативів. Закриття конче потрібних для професійного і громадянського становлення студентів факультетів і кафедр свідчить про те, що у ректора інші пріоритети. Що сягає висот у цьому ВНЗ - так це хабарництво. Нормою стала присутність на лекціях одного-двох студентів з групи. Решта здасть за хабарі - ще й матиме вищі оцінки, ніж ті, що справді навчаються.

,

Суцільна показуха! Ставлення до викладачів, як до бидла. Крім підлабузників, звісно. Ці потрібні й незамінні. Їм - премії до зарплати. А нормальних, висококваліфікованих і таких, що не вимагають на лапу, а вимагають знань, тут ніхто не цінує.

,

Це не справжній університет! Ректор та його оточення -не розуміють природи університетської освіти. Купа слабких і непрофесійних викладачів, нікчемна організація навчального процесу, корупція, кишеньковий студентський парламент, складений зі "своїх" маріонеток. До викладачів тут ставляться як до худоби і рабів, які мусять усе робити на рівні... кількісних показників, тому питання про ЯКІСТЬ освіти і науки в цьому закладі взагалі ніяк не розглядаються!!! Не вірте тим, хто на цьому сайті ліпить по 5 зірочок цьому псевдоуніверситету й розповідає, як там усе чудово. Все це роблять мажори із студент. парламенту. Висновок: від університету одна лише назва, як був строїтєльний простітут, так і зостався...

,

Прийшов в університет, бо скоро на пари. Шок! (В ГАРНОМУ РОЗУМІННІ) Скількі всього нового! Університет СУПЕР!

,

Нарешті підвели риску на прийом бакалаврів! Я у першій двадцядці на компютерні науки. Сподіваюсь, що пройду. Дуже подобається цей універистет!

,

Всім привіт. Закінчив цей університет (диплом з відзнакою) спеціальності "Економічна кібернетика". Жалітись не буду, навчився виражати свою наукову думку, базові понняття прикладної економіки, вивчив добре іноземку і декілька мов програмування. Університет дає студенту як знання, так і можливість саморозвитку. Безліч розважальних і спортивних заходів. Вважаю, що в свій час не помилився з обранням ВНЗ. Тут дають пристойну базу та пам`ятайте викладач дійсно не зможе вас навчити, якщо самі того не захочете.

,

Закочил институт (нынешний технический университет) 30 лет назад. Пришёл встретится с сокурсникми и одногрупниками и был поражён уровнем комфорта для обучения и образовательной атмосферой теперешнего университета. Очень приятно, что в нашей стране есть такие ВУЗы. Спасибо преподавателям и нынешнему ректору за то, что хранит традиции и развивает ВУЗ в ногу со временем!!!

,

Закінчую 1-й курс. Почалась літня сесія. Начебто все нормально, було трохи пропусків, але контрольні понаписував усі добре. А дехто з викладачів взагалі на пропуски не звертає уваги - дають декілька додаткових питань, якщо гоувався або розбираєшься і не тупиш, - можна проскочити. На Гроші ніхто не натякав!
Успіхів усім першокурсникам!

,

Заканчиваю 4 курс компьютерных наук. Пишу диплом. Учусь хорошо на бюджете. Но вот проблема – 4 года в пустую. Меня учили всему, кроме программирования. Когда я собирался поступать, к нам в школу приходила преподша и рассказывала сказки о том какими мы станем программистами. В действительности программированию не учат, на вопросы препод ответить не может. На работу по специальности без знаний не берут. Сейчас подыскиваю курсы.

,

ПолтНТУ- сплошная показуха. Абитуру манят красивым фасадом центрального корпуса, зеленой лужайкой, активом в прокоме и т.д. Не ведитесь! По факту, вы будете сидеть не в красивом центральном корпусе, а в холодных аудиториях все 5 лет, в профком пробиваются только "избранные", кафедры одна лучше другой. Преподы нормальные через раз, но тут как повезет.

,

Почались заняття весняного семестру! Найбільше радує зустріч з одногрупниками! Додались нові предмети - прийшли нові викладачі. Поки, що цікаво.

,


Техунівер - не погане місце для старту. Тут можна навчитися як стати успішним, ТОП-овим професіоналом, здобути знання і досвід, який куплять роботодавці, знайти роботу у компаніях, чиї назви виписані величезними літерами на верхівках столичних хмарочосів.
Усіх з Новім роком!

,

Учусь на компьютерных технологиях и телекоммуникациях(3 курс). И скажу вам одно, после этого университета понял одно, я просидел 4 года в пустую.. Я доучусь, но... Из-за этой новой системы обучения пары сократили в 2 раза если не больше, а преподаватели которые ведут программирования не могли скачать программу с интернета и распустили по домам... Придумали дистанционное обучение, учиться дома (Ахахаха) тут никто не учился особо а дома тем более, зато 2 месяца учебу уже в одно место...Я понимаю что нужна и моя инициатива в учебе и я учился по началу на одни 5 и ходил на все, были и несколько хороших преподавателей (Гафияк, Руденко и Сороковой с 408 там преподавательницей -- единственные кто знали свой предмет и нас заставляли учить, да было тяжело, но интересно) остальные просто под листочек все читают... Как будто понабрали с дет сада людей и заставили в универе преподавать.. Жаль что тут всего 1000 символов, но я думаю вы после этого уволите всех к чертям или пусть что-то делают уже.

,

Учусь на электромеханика по специализации автоматика и електромеханические системы управления. Сейчас на 3-м курсе. Учусь на бюджете, имею право на льготу. За два с половиной года никому не платил. Не скажу, что всё получается легко. Главное желание и время. Если не тратить его на загулы, то можно учёбу и работу совмещать. Что и я сделал. Подрабатываю на станции технического обслуживания с хорошим уровнем организации труда. И учёбой и работой доволен.Спасибо университету, преподавателям, одногрупникам.

,

Закончил бакалавра на строительном факультете заочно, теперь на магистратуру перешёл в частный ВУЗ в столицу ( также строительство) и хочу сказать Вам одно - коррупция на ОЧЕНЬ Высоком уровне в этом университете, преподаватели насколько наглые что ставят перед фактом - или заплатишь мне, или будешь долго ходить, у группе где я учился были смелые которые шли на принцип, ходили по 2-3 раза пересдавали, пока деньги не заплатили им зачёт не ставили, на факультете прекрасно знают от секретаря до деканы кто и сколько ДОЛЖЕН брать, нас это очень шокировало, когда удивились что за сопромат взял человек 600 грн, а не 550 если не переписывать, если самом переписывать то 500грн. Типа полтинник дополнительный в карман решил препод себе ложить, были и очень добрые преподаватели, за время учёбы 4 человека только встретили, которые даже от банки кофе отказывались. Технически база очень слабая, стоимость учебы дорожает, а университет в рейтинге лучших вузов страны уходить сильно в даль. Не советую

,

Все, кто гонит на техунивер либо сами лузеры, либо не учились здесь ни дня. Я прошёл здесь курс жизни пять с половиной лет, и скажу, что здесь все по делу. Конечно, всякое разное было. Но всем преподавателям, я благодарен без исключений! Благодаря Вам, в пустую время учёбы для меня не прошло!

Серёга 601 мМВ.

,

Учусь на третьем курсе компьютерной инженерии. Подрабатываю - веду базы данных двух ЧП. Да и в универе можно найти работу, только зарплата поменьше. Но главное знаний от учёбы, чтоб заработать на себя - вполне хватает, а там видно будет! Преподы - относятся по-людски. Если голова в теме - никто мозги не выкручивает. Скоро сессия, но страха перед экзаменами нет. Удачи всем!

,

я ненавиджу цей ВНЗ. Більшість викладачів давно зажрались, сесія обходиться в 10к і не дивлячись на те бюджетник ти чи контрактник. Повернути б час назад ніколи б не подав сюди документи, шкода, що на вигляд гарний університет а насправді - одна корупція...

,

Скоро перша сесія. Відношення викладачів - нормальне. Навчатись цікаво. Якщо хочете здобути економічну освіту - прямуйте в інститут фінансів, економіки та менеджменту.

,

Відучився перший місяць. Не жалкую. Майбутня професія - ІТ-ішник, дуже подобається і в університеті - все на рівні!

,

Вступил в этом году в прекрасный университет..... Хотя нет, кругом показуха, ложь и поборы, никогда не идите добровольно учиться сюда!!!

,

Закінчів у 2006 році факульет нафти і газу. З того часу працюю за спеціальністю. За цей час зміни багато робочих місць, алк завжди згадую гарних університетських викладачів. Хоча різні були, але переважно ті - хто допоміг далі самостійно вирішувати життеві та професійні питання. Дякую, зі святом!

,

Учились на заочном , задания даже не пытались давать, они тупо сказали сколько будет, что стоить, были такие преподаватели, которые не принимали моё самостоятельное задания пока я не заплатили. Диплом бакалавра выдали, который не соответствует требованиям ЗУ "О высшем образовании. Написано диплом бакалавр . А в законе пишется диплом бакалавра и не указывается ни специальность , ни специализация . Короче "филькина грамота"

,

Мрія здійснилася, я зарахований на Комп'ютерні науки!
Програмуванням займаюсь давно, тому сподіваюсь стати кращим серед одногрупників!
Усім бажаю успіхів у навчанні та досягненю заповітних мрій!

,

В годы моей учебы с 1975-1980 г.г. выпускников нашего ПИСИ отрывали с руками и ногами, готовил прекрасных инженеров. Перестройки, революции и т.д. и вот результат. Жаль мне вас, нынешних студентов. Желаю вам успехов, учиться надо для себя. Удачи!!! Пусть у вас всегда будет достойная работа и зарплата!

,

Вчора, на День будівельника були в універистеті разом з одногрупниками випуску 88 року. Приємно подивитись нині на наш навчальний заклад. Видно, що ректор та викладачі душею люблять свою роботу.
Дякуємо, що тримаєте універистет на висоті!

,

Университет сам по себе прекрайснейший. Но, к сожалению, под руководством нынешней администрации имеем сплошную надуманную показуху, неадекватные методы управления, унизительное отношение к преподавателям. В итоге, много умных и талантливых преподавателей уволились. Оставшиеся преподаватели читают дисциплины не по специальности, нагрузка постоянно падает, уменьшается количество курсовых работ и проектов. Все это очень негативно отразилось на качестве образования. Для получения диплома можно отсидеть 5 лет в этом вузе. Но цена такого диплома ничтожна. Как бы ни было досадно, но учить студентов практически нет кому, да и некогда - все заняты тем, как угодить руководству.

,

Вітаю усіх! Випадково побачила відгуки, і не можу зрозуміти в чому у людей були проблеми? Я сама нещодавно завершила навчання, тим більше по кафедрі Економіки підприємства. Рівень освіти відмінний, ще будучи студенткою отримала пропозицію зайняти посаду економіста. І це завдяки рівню фахової підготовки - якість навчання і на кафедрі, і в університеті висока, а викладачі справжні професіонали своєї справи. До речі, стосовно того що ніхто не допомагає - це неправда. Я сама пам'ятаю як зверталася за різними консультаціями до викладачів своєї кафедри і ніхто ніколи не відмовляв у допомозі! І хочу щиро сказати, що жодного разу не пожалкувала що вступила саме до ПолтНТУ на кафедру ЕП та УП. Тому якщо ви прагнете здобути гарну освіту і конкурентоспроможну спеціальність - вступайте саме сюди!

,

Закінчив факультет ІТТС в минулому році. Дуже прикро, що свого часу довірився рекламі та вступив в ПНТУ. Справжнього фахівця серед викладачів з ІТ технологій в універі жодного немає!!! Це факт! Отримати фахову консультацію просто немає в кого. Відношення до студентів від деяких викладачів принизливе. Зате на кафедрах суцільні побори. Принаймні чотири роботодавці, до яких звертався на роботу диплом магістра ПНТУ не приймають. Як результат вимушений підвищувати свій рівень знань на стороні. Своїм друзям та знайомим ніколи не пораджу вступати в цей недолугий університет.

,

Являюсь студенткой этого университета. Согласна с предыдущими комментариями. В университете сплошная показуха и лапша, все делается ради одного человека - ректора. Только и слышишь, что мы лучшие, первые. На самом деле это далеко не так. Необходимых знаний не дают. Многие преподаватели читают лекции с бумажки. Считаю, что поступление в пнту - это моя самая большая ошибка.

,

Саме щодо відношення до студентів на кафедрі ЕП та УП, всі ці пояснювальні записки, це прояви завідуючки кафедри економіки Чевганової Віри Яківни. Я закінчив магістратуру в попередньому році, вчив сумлінно і здавав все, ті люди які нічого не робили і заплатили їй 10 тис. грн за диплом та 5 тис. грн за сессію, отримали добрі оцінки, як і я. Де справедливість. Як викладач вона ніяка, викладачі ії бояться, на захисті ті студенти, які з нею домовлялися виходили з питаннями та відповідями... Куди дивиться керівництво. На пенсію пора відправляти бабулю....Бувший студент

,

Учусь на четвертом курсе института информ. технологий и мехатроники, до этого на электромехе. Так вот, когда был электромех учиться было интересно, чувствовал себя студентом и человеком. Сейчас нынешний директор института с головой вообще не дружит. С ним нормально поговорить невозможно, постоянно орет, унижает, ничего не слышит. Отношение к студентам мерзкое. Очень много показухи, чему-то научиться невозможно. Хорошие преподаватели есть, но их мало и те уходят с универа. На первый взгляд универ кажется солидным, а на самом деле это уже обычная бурса. Хотел устроиться на подработку по специальности в частную фирму - не взяли, сказали, что выпускникам ПНТУ к ним на работу дорога закрыта. Так что как-то печально. Подумываю в магистратуру свалить в другой вуз.

,

Учусь на кафедре ЕП и УП, за 3 года учебы ни разу не сводили на экскурсию на предприятие, хотя при поступлении обещали многое, очень мало практики и много лишней теории, которая на деле нигде не пригодится. Я лишний раз убеждаюсь, что в этом университете все делается ради показухи. На самом деле на мероприятия университета, которые могут вообще не иметь отношение к учебному процессу, студентов сгоняют насильно, для массовки. В не учебный период буквально в последний вечер позвонили и сказали прийти на "важное" собрание в университет, при чем что там будет конкретно никто не знает, в итоге тех, кто не смог отменить свои планы и прийти заставили писать объяснительную, а собрание длилось 10 минут как всегда ни о чем, при том что я не прогуливаю и хорошо учусь и нужно еще в чем-то оправдываться. Кураторской работы нет вообще, умеет только требовать и переживает только за то, чтоб не влетело от руководства. Хорошие преподаватели в университете и на кафедре есть, но их очень мало.

,

Университет ужасный. Отношение к людям хамское. Помощи от преподавателей и администрации не жди. Если нет связей и денег, то ты никому не нужен. Я не советую сюда поступать. Хоть комментарии здесь, на сайте, и неплохие, но когда вы сюда поступите мнение изменится в течении полугода. Если б был шанс все вернуть, никогда б не поступила в этот ВУЗ.

,

Це найгірший університет України. Коли в мене виникла проблема і мені потрібно було достроково закрити сесію, то мені не хотіли нічого оформлюати. Спочатку вони придумували різні відмазки, чому я не можу її достроково закрити, а в решті-решт декан відмовився підписувати заяву. В мене не було слів.Щоб тут щось вирішити, потрібно заплатити. Якщо в тебе є охота навчатись, то після цього "найкращого" ВУЗУ її не буде! Цей університет - це суцільне розчарування!

,

Достойный региональный университет. В Киев в свое время не могла ехать по состоянию здоровья, ПолтНТУ выбрала из-за открытия новой специальности, которой не было аналогов в других ВУЗАХ Полтавы. Диплом бакалавра получила, работала по специальности ещё с третьего курса. Преподаватели действительно идут навстречу в случае надобности и относятся к тебе, как к личности, цена за обучение вполне соответствует качеству предоставляемых услуг. Если у Вас нет заоблачных амбиций, это место для Вас.

,

Не розумію чому такі негативні відгуки про цей універ. Я вже не перший рік навчаюсь на спеціальності туризм, мені все подобається. Цікаві предмети гарні преподи, дуже цікаво. Ось навіть запропонували стажування на Кіпрі!

,

Нормальный универ, все что мне надо я получил. Знания по специальности дают, на работе пригодилось, хотя мне все говорили что надо будет учиться по новому. Оценки ставили по знаниям и посещению лабораторок и практических, все своими силами. После учебы ни разу не пожалел о своем выборе.

,

Навчався 1978-1983 рр. На той час був один з найкращих вузів України з будівельних спеціальностей.

,

Полтавский мясо-тракторный университет)
Если не можешь поступить в КПИ,или с низкими балами хочешь бюджетное место-так вам сюда)

,

Я вчусь на фахівця з туристичного обслуговування. Строяк вирішив відразу двох зайців вбить. Вроді і готельно-ресторанний бізнес зачипив, вроді і туроператорську і турагентську діяльність упомянув. А на виході Ви не маєте ні того, ні іншого. Всі знання, що ви тут отпримаєте, можна прочитати у любительських блогах чи на відповідних сайтах. Ніякої практичної роботи немає, більше 80 відсотків інформації йде на домашнє опрацювання, кожного року вас будуть змушувати брати участь в ПЛАТНИХ конференціях, де ви будете писати тези до неіснуючих наукових робіт, виробнича практика - то тяжке питання, бо довіри щодо вашої компетенції не чекайте. Випливає питаннячко: "За що я взагалі плачу гроші?"
У цьому навчальному році на нашу спеціальність ледь набралась 1 група. Корупція пронизує цей університет наскрізь. Дякую, нашому вічному, любімому рєктору. Ви знищили місце, про яке від старшого покоління я чула тільки хороші відгуки.

,

Перед Новим роком захистив магістерську роботу і отримав диплом магістра з автомобільного транспорту. Про те щоб платити комусь гроші мови не було, усе зробив сам. Те чому навчився за пять з половиною років стало в нагоді. Вже білше ніж рік я працюю за спеціальністю на сервісі і не жалкую.
Дякую універистету, викладачам і одногрупникам!

,

Те, кто собирается поступать на Туризм. Ребятушки, даже не думайте! Здесь вы не получите абсолютно никаких практических навыков, никаких знаний. Вам пообещают кучу возможностей, обмены, конкурсы, стажировки, но это всё сказки. Знаете, что получается в итоге? Ты учишься на последнем курсе, исправно оплачиваешь это "обучение", но вообще не выкупаешь, зачем это всё нужно и жалеешь, что вовремя не забрал документы. Это как купить диплом в переходе, но потратить на это 4 года своей жизни, кучу нервов и сил.
Если вам интересна эта сфера - занимайтесь самообучением, идите на стажировки в туристические фирмы, учите иностранные языки. Кстати, это тоже отдельная тема в этом универе. Здесь у вас 190 часов на семестр на какую-то экономику и 60 на англ.язык. И он на уровне 5 класса. Очень стыдно, что я здесь учусь.

,

Я учусь на третьем курсе КИ (комп.инженерия). Учиться не просто, но нравиться. Главное, что всё чему научился здесь, пригодилось на работе. Учиться и работать сложно, преподы смотрят на это криво, но в целом можно - я работаю, и успеваю. Главное, ерундой не заниматься - и станешь классным специалистом и в теории и в ПРАКТИКЕ!

,

Я учусь на факультет нефти и газа, поступал после коледжа. Будучи на первом курсе у меня было огромное желание научиться! Сейчас его попросту нету из-за того, что основная часть преподов заточены на поборы. Во-вторых фактически нет компетентных преподавателей. На кафедре ОНГП либо геологи, либо гинекологи какие-то, ни одного профильного специалиста. Говорят ректор толковых поразгонял. Лучше бы себя этот шоу мен уволил. Некоторые лекции даже противно слушать, потому что явно видно что препод не владеет тематикой. Зато постоянно проводятся какие-то показушные мероприятия, куда згоняют студентов и в стиле лучших времен СССР слушаем одно и то же - какой классный ПНТУ. Мой вердикт такой - в магистратуру поеду в Ивано-Франковск.

,

Прочитав пару комментариев как говорится сколько людей сколько и мнений, НО для повышение на работе мне необходимо было получить ПГС именно, и вот я был поступил был заочно поступил. И насколько пожалел об этом что спустя 1 курс я перевёлся в другой ВУЗ который пол года как закончил удачно, качаемо ПОлтнту это полнейший БРЕД, предподавателей за 2 семестра которые не берут ничего кроме знаний ОЧЕНЬ мало, были такие "кадры" которые - задания даже не пытались давать, они тупо сказали сколько будет что стоить, были такие 2 препода которые не принимали моё самостоятельное задания пока я не заплатил....также был молодой урод при мне который при начитке назвал одну "суму", потом оказалось на сессии что уже дороже!!!!! Знаний учась заочно на строительном факте Вы не получите!!!!НЕ ПОЛУЧИТЕ!!!! В 18 году у меня сын заканчивает школу, хочет также в строительство податься то итог такой--- я сына не отправлю учится в этот вуз который на 89 месте в топ лучших, а взятки большем чем в НГУ..

,

Пройшло майже 2 місяця навчання , а вже знаю "таксу" кожного вчителя - висновки робіть самі.

,

Я студент 2 курсу факультету нафти і газу, хочеться поділитися прекрасним враженнями від навчання в своєму університеті. Університет став другою домівкою де ти не тільки отримує знання від чудових викладачів але й сам всебічно розвиваєшся, завдяки можливостям які дає університет. ПолтНТУ найкращий!!!))

,

Навчаюся в університеті на 4-му курсі. Пам'ятаю, як зараз, як вперше зайшла до стін університету у 10-му класі. Вже тоді знала, що оберу саме цей ВНЗ, хоча і читала коментарі про нього. Але коли поступила, то зрозуміла, що такі негативні коментарі пишуть лише люди, які самі ні на що не здатні. Я ні разу не заплатила за жодну сесію, при цьому я успішно навчаюсь, активно приймаю участь у різних заходах, до того ще й працюю.
Люди, все залежить від вас самих. У мене в житі немає часу просто писати різні коментарі, але вже прикро стало, що цей університет паплюжать.
Я не раз відвідувала, навіть проживала у гуртожитках у різних університетах нашої країни, тому можу кращу оцінку надати та бути більш незалежною у оцінювані.
Я з радістю буду вступати до магістратури саме в цей університет, адже, Київ, Харків, закордон - то добре, але кращої освіти, кращих знань там не здобути. Добре там - де нас немає

,

Університет, де чесністю і не пахне. Голову студпарламенту обирають не через голосування, а через бажання "верхушки", а потім починається тотальний контроль, через який реально щось зробити з власної ініціативи неможливо. Безкінечні конференції як обязаловка. Деякі преподи не бояться валити всю группу і брати гроші майже з кожного. Пар часто просто немає. Нема прєпода - нема проблєм, як то кажуть, но то не завжди так ібо за що я плачу майже 8 тис грн у рік? Під час занять хтось з викладачів сказав, що в університеті нам дають 20% знань, все інше - то на самоопрацювання. Є гарні викладачі, особливо рідна кафедра туризму.
Але є й абсолютно неадекватна жінка, котра одного разу винесла мені мозок і довела до сліз. Здорову тьотку. До сліз. І це не остання людина, це керівник і такі ось кадри працюють в галузі освіти.

,

Я закінчила будівельний факультет даного ВНЗ ще багато років тому. Дуже вдячна викладачам та колишній адміністрації за отримані знання. Зараз успішно працюю у будівельній галузі.
Але після спілкування із студентами була шокована тим, що відбувається у закладі сьогодні. Вірити не хотілося, так як у наш час такого свавілля не було. Довелося зробити власний аналіз ситуації. Результат - шоковані неприпустимі речі: після іспитів на магістратуру будівельного факультету рейтинг студентів різко змінився в порівнянні із рейтингом навчання на бакалавраті. Хоча у статті http://poltava.to/news/43818/ адміністрація розповідає, що при вступі на магістратуру вирішальними є результати навчання на бакалавраті.

,

Убогий университет,не вздумайте сюда подавать документы...

,

В Вузе есть военная кафедра, но раньше она была при ХУПСе и выпускали специалистов РТВ, а с 2016 начали обучать связистов от ПолтНТУ. Что с ними будет не знаю.
Закончил в 2017 военную кафедру пор специальности РТВ, вполне доволен, преподаватели хорошие, если их слушать многому научишься, вот только сборы в Щербанях немного расстроили, хоть были там и пары (+походы на технику) и строевая, но в основном мало чего полезного делали, можно было сократить их с 28 дней до 14. Или же находиться там до 14:00 а не до 19. Но все равно рад что с декабря буду младшим лейтенантом запаса

,

Сегодня поступил сюда на магистратуру, потому что лучше варианта в Украине по специальности ПГС нету, ИМХО. В универе еще остались лаборатории и преподаватели советской закалки которые дают хорошие знания.
Внимательно читайте комментарии, большинство из них написаны не по делу, или же не по своей воле.
Про коррупцию отзывы не совсем правильные, сдавать без денег реально, за 4 года обучения ни разу не давал взятку, да никто и не просил, сдавал все нормально. Если учитесь хорошо, то взятку у Вас не попросят, на строительном факультете так. Был один преподаватель который намекал словом *вивчити* - имелось ввиду покупка его книжки за 150 грн.
Преподаватели есть хорошие, но которые дают хорошие знания, связанные с практикой можно пересчитать таких по пальцам одной руки. На 3 курсе завлекают ехать в Польшу, а потом не могут разобраться с переносом оценок вплоть до выдачи дипломов бакалавров.
Поэтому 3 и то с натяжкой.

,

Отримав диплом магістра "Автомобільного транспорту". За шість років університет став як рідний дім, зі своїми турботами, радостями, невдачами і успіхами! Шість незабутніх років минуло як мить, дякую викладачам і ректорату, усім, хто допоміг стати самостійним і відповідальним!
Електромех, випуск 2017, група 601-мМА

,

ВУЗ в цілому непоганий але кафедри кібернетики організації будівництва та охорони праці це жах через непомірну корупцію та жахливе ставлення до студентів

,

Сегдодня была на встрече сокурсников 77-го года. Встретились в универистете. Впечатление восхитительное! Рада за родной вуз!

,

Закончил электромех в 97-м. Пришёл посмотреть на родной универ. Впечатление приятное, красиво, чисто! Радует глаз. Скоро сын будет поступать.

,

5 лет занимаюсь киокушин-карете. Сегодня пришёл на соревнования, которые проходят в техуниверситете. Классный спортзал, спортивные эмоции. Видно, что в этом универе спорт в приоритете! Спасибо организаторам за хорошее спортивное настроение!

,

Я студент Інституту нафтогазової інженерії ІФНТУНГ сьогодні відвідав Полтавський технічний університет. Був на студентській конференції. Дуже сподобалось. Цікаво спілкувалися, дискутували, ділились думками і досвідом.
Дякую організаторам і керівництву вишу.

,

Вы знаете, лучше сюда не лезть. Есть особенно рьяные кафедры, где без взяток не сдашь предметы. Также занимаются вымогательством под видом конференций. Хотя на каких-то кафедрах конференциям не обязывают, но потом смотрят рогом, что ты не в них не участвовал. Бесконечное хамство. Насильно занижают оценки бюджетникам, это даже после реформы о рейтинге стипендий. На переменах на весь универ местное студенческое радио крутит родную музыку для мусульман, потому что те платят кучу денег за учёбу. Глядите в оба, когда будете решать, куда подавать документы.

,

Учусь на 4-м курсе на инженера-строителя, бюджетник. Нашёл работу, поручили рассчитать конструкцию на портал элеватора. Прикольно, когда твои знания кому-то интересны.

,

Всё проплачено, не хотел платить деньги, поставили минимальную 60, а тех кто прогуливал пары и заплатил от 74

,

Прошла первая неделя начитки, собрались все одногрупники, соскуились друг за другом. В универе вместе веселей, особенно в институте финансов, економики и менеджмента. И у преподов настроение хорошее, отдохнули от нас и бодренько проводят лекции! С хорошими людьми по жизни - веселей!

,

Приехал на практику! Соскучился за своей группой и факультетом ІТ-технологий (ФИТТС). Это самый классный факультет в нашем универе, да наверное и в городе!

,

В свое время училась в КПИ. Сейчас в строяке. Всё как везде. По поводу хабарей... Непомерные поборы (на первый взгляд). Но! Через год учебы выяснилось, что бабло с нас рубил староста, значительная часть до преподов даже не доходила и не требовалась. Лохи мы - сами давали. К след сессии готовилась сама. Из 8 преподов НИ ОДИН не отказал в бесплатной консультации и помощи с курсовым! Мне - экономисту - переучиваться на технаря адски сложно, но реально. Экономисты, поверьте на слово: технические предметы необходимы в работе экономиста и бухгалтера! Рано или поздно придется вникать в процесс производства, без этого как сотрудник вы никто! "Непонятно_зачем_предметы" вырабатывают профессиональный нюх, делают задницу чувствительной к опасным ситуациям на интуитивном уровне, а это повышает вашу адаптивность к сложным ситуациям. ВУЗ - это модель общества, а жизнь в сто раз сложнее и в ней всегда будут с вами поступать так же, как и в универе, то есть так, как вы позволяете с собой поступать.

,

Перша сесія позаду! Здав три екзамени, два на 76 і один на 90. Заліки 76-68. Жодних хабарів і "подарунків" не робив! Усім бажаю успіхів у навчанні у Новому Рокці!

,

Забавно и смешно наблюдать, как сами же работники вуза бьют в грудь кулаком, чтоб показать, насколько он хорош. Примитив зашкаливает.

,

Згадую себе ще абітурієнткою,тоді було страшно навіть в аудиторію зайти,не могла навіть подумати, що зараз я буду не тільки навчатися, а й працювати в найкращому університеті Полтавщини. ПолтНТУ, я не підведу!

Алена Косташ. ННІ ФЕМ.

,

Техунівер для мене – це справжні друзі, нескінченні емоції та яскраві спогади. Це місце, де кожен може реалізувати себе. Всім успіхів у навчанні у Новому Році!
Студентка групи 401 ГД Вікторія Дудник

,

Ура! Сесію склав! Середній бал 4,2. Грошей нікому не платив, усе здав своїм розумом і цілеспрямованістю! Усім бажаю успіхів, з Новим Роком!

,

Мені подобається мій університет, але деякі викладачі лише ганьбять його. За весь вивчення його дисциплін я не здобув жодних знань, рівень його володіння викладаємих фахових дисциплін бажає кращого. Займається лише поборами. Вартість курсових робіт та дипломних проектів сягає чотирьохзначних цифр. Невже це ніхто не помічає чи це комусь вигідно?

,

Вітаю Марину Корнієнко з обранням президентом студентського самоврядування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка!
Коли ти активний та сміливий, для тебе відкриваються усі двері, тому важливо не прогаяти своєї нагоди. Студентський парламент – це поштовх для реалізації власних амбіцій.

Володимир Даценко.

,

Сьогодні в техуніверситеті пройшов черговий конкурс Малої академії наук України "Здорове життя - успіх буття". Як завжди все гарно організовано. Члени жюрі - викладачі університету привітно зустріли наших дітей - учнів Малої академії. У дітей палко світилися очі, коли вони доповідали свої перші наукові роботи в поважному національному університеті! Дякуємо викладачам, керівництву вишу і ректору за велику турботу про Малу академію наук!
Методист природничого відділення Н.В. Салюк

,

ПолтНТУ для мене асоціюється з улюбленим баскетболом та коханою людиною. Завдяки цьому університету я знайшов ту людину, яка стала для мене найдорожчою в світі. Я вдячний і за навчання і за активне життя!

Роман Радченко
201-ТІ факультет ІТТС

,

Я люблю свій університет, за те, що там серед купи звичайних людей є багато по справжньому класних викладачів, з якими цікаво спілкуватися. За те, що я познайомився з великою кількістю хороших та цікавих студентів.

Студент будівельного факультету Олександр Дроботя.

,

Вчора був на конкурсі Малої академії наук, який проходив у Техуніверистеті. Дуже яскраво і привітно нас зустріли викладачі і студенти. І судді у конкурсній комісії більше допомагали відповідати аніж задавали питання! Дуже приємно було захищати свою роботу по інформатиці. Влітку спробую вступати на комп’ютерні науки.

,

Для мене ПолтНТУ- це прогресивний бренд, який весь час удосконалює себе. Я люблю ПолтНТУ тому, що це одна єдина родина, це друзі, це саморозвиток, це успіх, це кар'єра!

,

Когда поступал в это учебное заведение то думал что сдесь корупции не будет.
Оказалось совсем не так.
Здать то можно почти всё самому, но за несколько предметов прийдётся платить.

,

Учусь на первом курсе. Не доволен этим ВНЗ.
Есть нормальные преподователи, но есть и такие которые зажрались. Некоторые личности специально валят бюджетников(иногда даже контрактников) что бы те им платили. В среднем 400грн(+-, может быть меньше или больше, смотря какой преподователь) за 4б. С первой сессии много вылетают со степухи.
Нормальный ремонт только в центральном корпусе, такое чувство что ремонт аудиторий не проводился лет так 20(максимум перекрашивали)
В центральном корпусе стоит псевдоохрана(которая проверяет пропуска у студентов), обходя центральцый корпус из заднего входа ты можешь пройти во все остальные корпуса без пропуска.
Учиться можно, но есть ты не будешь всё знать наизусть то приготовь деньги.

,

Університет для мене – це другий дім і друга сім’я. У ПолтНТУ завжди весело проводити час, адже завдяки університету я можу займатись улюбленою справою.

Ярослав Передерій. Група 301-ЕР

,

ПолтНТУ – це можливість бути корисною людям, допомагати їм та робити життя яскравішим і щасливішим! Я люблю університет за участь у проектах, які допомагають людям і дають можливість стрімко розвиватися, за класних людей навколо!

,

Я люблю ПолтНТУ за те, що завдяки ньому я перетворився зі звичайного, простого хлопця у освічену людину, яка знає як досягти успіху. У цьому також велика заслуга тих людей, з якими я пройшов 5 років разом. Тут навчаються дорогі для мене люди. Я вдячний долі за те, що вона привела мене до ПолтНТУ.
Богдан Шебедюк ННІ Фінансів, економіки та менеджменту.

,

Для мене студентське життя – це яскраві та позитивні емоції, я дуже вдячний ПолтНТУ, що маю можливість крім навчання займатись улюбленою справою, і кожен раз, коли я представляю свій виш на змаганнях з футболу, я намагаюсь з усіх сил відповідати високому рівню найкращого університету не лише міста, а й України.
Антон Симоненко, група 501-ЕМл

,

Я люблю ПолтНТУ, бо це сім'я. Сюди з радістю приходиш не лише, щоб отримати цінні знання, а й задля гарних емоцій та вражень. Це місце, де набираєшся життєвого досвіду і здобуваєш гарних друзів. Це другий дім.

Студентка факультету нафти, газу та природокористування Алла Панченко.

,

Сьогодні були з друзями в технічному університеті на конкурсі Малої академії наук України присвяченому нашому земляку Івану Багряному. Було дуже приємно відчувати до нас увагу наукових керівників і викладачів. Дякуємо за щирість і допомогу!

,

Усіх наших улюблених викладачів інституту фінансів, економіки та менеджменту вітаю з Днем освіти! Дякуємо Вам за добро і тепло Ваших сердець! Добре, що є такій інститут в нашому університеті!
Ірина. Староста групи 301.

,

Навчаюсь на нафтогазовій справі. На цьому тижні Мангура провів нам лабораторки у новій лабораторії нафти і газу. Обладнання супер, переважно закордонне, обстановка як у супердослідницькій лабораторії. Відчуваєш нібито потрапив у Штати чи Японію!
Просто круто!

,

Пройшов перший тиждень занять. Настрій прекрасний!
Тепер ми навчаємось в навчально науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту! Тепер студенти двох економічних факультетів - один великий колектив!
Усім успіхів у новому семестрі і гарних оцінок!!!

,

Я вчора отримав запрошення на посвяту в першокурсників. Останні півроку я мріяв стати студентом-програмстом. Мої мрії збулися! На початку серпня я був у приймальній комісії в головному корпусі універистету, мені сподобаласть його велич, простір, могутність, я задоволений!

,

Мои мечты разбились при поступлении в это учебное заведение, взятки везде задают ненужный шлак некоторые преподы вообще не достойны преподавать в этом учебном заведении в общаге тараканы непонятно как их проверка не накрыла не ужели все корумпировано и всем все равно что там.

,

По семейным проблемам пришлось перевестись из Харькова в Полтаву. Слышал, что техунивер в Полтаве самый крутой. Сегодня пришёл, поглядел, и скажу вам - универ на уровне. Оформил бумаги на факультет компьютерных информационных технологий и систем. Был в общаге, - посмотрел, состояние по-лучше, чем было у меня в ХНУРЕ. Я доволен! Всем удачи в новом учебном году!

,

Закінчів електромеханічний факультет у 98-му році, займаюсь налагоджуванням електрообладнання на газокомпресорних станціях. Привів до універистету сина поступати на прискорену форму. Універистет дуже змінився на краще. Приємно вражений і бажаю успіху викладачам і студентам. Вітання всім випускникам МЕ-1998.

,

Сегодня узнала результат поступления в магистратуру! Очень довольна, буду учиться на финансово-экономическом! Всем удачи. Родному университету успехов в дальнейшем!

,

Сьогодні склав останній вступний іспит в магістратуру, начеб-то не погано. Навчатимусь на магістра економіки, я прагнув цього останні чотири роки. Університетом задоволений, тому і продовжую тут навчання!

,

Учора повернулися з військових зборів з Харкова! Тиждень у військовому таборі пролетів як один день. Тепер зі своїми сокурсниками будемо готуватися до присяги, а в кінці липня станемо молодшими лейтенантами!
В університеті ми стали не тільки фахівцями-інженерами, а ще й справжніми чоловіками, патріотами своєї землі! Дякуємо університету!
Слава Україні!

,

Вчера ходил в приёмную комиссию, консультировался как подавать документы. Хочу учиться по профессии нефтегазовой инженерии. В приёмной комиссии встретили очень приветливо, даже провели на кафедру и нефтегазовый полигон, где установлено реальное нефтяное оборудование. Очень понравилось!

,

Сьогодні зустрічались із сокурсниками, прийшли до рідного технічного університету. Нам дуже приємно бачити наш вуз, привітні студенти, порядок, чистота, зустріли декого з наших викладачів. По вузу видно, що викладачі і ректор турбуються за наш університет, зберігають набутий авторитет і багаторічні традиції. Дуже приємно відвідувати наш технічний університет.

,

А пройшла конкурсний відбір і буду проходити практику на підприємстві "Нафтогазвидобувння" компанії ДТЕК. Як нам сказали це буде в-перше. З нами зустрічався ректор нашого університету і сказав, що договір про співробітництво університету з цією кампанією вже підписаний і надалі практика буде продовжуватись, а ми будемо першими.

,

Дорогі абітурієнти!!! Я мама одного із студентів цього закладу. Подумайте ще раз , чи віддавати перевагу цьому корумпованому закладу при вступі. На сесіях викладачі спеціально не доставляють бали, щоб діти не отримували стипендій, бо їм поступила команда з деканату. Стипендії роздають тільки по блату. Реально , якщо дитина не полтавська, а приїхала з іншого міста, то рано чи пізно злетить зі стипендії.Так що добре стимулюють до навчання!!! Сором і ганьба такому вишу!!!

,

Низький уклiн своему iнституту - 30 рокiв я архiтектор !!!

,

Університет реально величний! Дуже сподобався!!!

,

Сегодня был в техническом универе на дне абитуриента! Впечатление супер! Самый крутой вуз в регионе!!! Буду пробовать поступать! Всем удачи на ЗНО!

,

Почалися заняття, на факультеті приємно вразила чистота і охайність. За канікули відремонтували декілька аудиторій, вставили нові пластикові вікна, стало значно тепліше і комфортніше. Я навчаюсь на ІІІ курсі фінансово-економічного і в цілому задоволена, упевнена, що не помилилася з вибором.

,

Я вчитель з Миргородського району. Сьогодні відвідав зі своїми учнями Полтавський технічний університет, в якому проходить конкурс Малої академії наук. Я і діти були вражені розмірами цього вишу, його лабораторіями, аудиторіями, навчальним корпусами. Це дійсно великий храм науки і освіти, в якому хочеться навчатися і здобувати нових знань!
Дякую викладачам і ректору технічного університету за гарну організацію конкурсу.

,

Навчаюсь на 4-му курсі. Зараз проходжу практику. За весь час нікому з викладачів нічого не платив!!!! Навпаки, більшість преподів охоче допомагають тим, хто прагне самостійності. Дякую рідному університету та факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем!!!

,

Деякі Викладачі використовують такий метод навчання для першокурсників бюджетників (ті хто отримують стипендію). Вимагають засвоювати великий обєм інформації, що майже не можливо його засвоїти, конспекти занадто великі та і кількість навчальних годин мало виділяють. Таким чином після першої атестації 40-60% студентів в подальшому залишаються без стипендій. Викладач сам вирішує кого завалити, а кого залишити. Викладач лише воконує приказ декана на відсоткове скорочення у группі степендіатів. на мою группу був приказ 50% залишити без стипендій. викладачі слідуючи корупційній схемі декана так і зробили.

,

Я навчаюсь на третьому курсі ФІТТС. Навчання складне, але подобається, кажуть, що навчатись легко - не буває! Скоро почнуться заняття! До зустрічі на рідному факультеті ПолтНТУ!!!!

,

Учусь на электромехе, на четвертом курсе. Если ходить на пары, то учиться не сложно. Мне даже нравится. Взяток не требовали и никому не давал. Преподаватели в основном нормальные. Были сложности с высшей математикой, в остальном все ок. Всем преподавателям кафедры автоматики и электропривода, а также декану респект.

,

Закінчила факультет менеджменту та бізнесу за спеціальністю менеджмент інвестиційної діяльності. Хочу подякувати своїм викладачам за доброту душі та товариське, навіть, батьківське ставлення до мене і моїх одногрупників! Дякую!!!

,

Зі студентами у вузі поводяться погано.

,

Сдал первую сессию! По-началу очень волновался, было страшновато. Но в процессе оказалось, если готовиться - то проблем не возникает! В результате - средний бал 78! Спасибо преподам за объективность!

,

Позор ПНТУ за то, что так разочаровывают студентов, студенты для них - неродные, хотя без студентов университет просто прекратил бы своё существование.

,

Я учусь на факультете информационных и телекоммуникационных технологий и систем. На зимней сессии получил две пятёрки и две четвёрки. Математика - мой любимый предмет со школы! Учится не просто, но если стараться, то всё получиться! А тех, кто выпрашивает оценки преподаватели реально не любят и лупят им двойки-тройки! Кто на что учился!

,

Факультет менеджмента и бизнеса в ПНТУ - это просто ужас, финансово-экономический - тоже, стараются максимально лишить студентов стипендии, преподаватели стараются не ставить пятёрок, подсовывая на экзаменах действительно усложнённые тесты. Также не пойму тех, кто говорит здесь про размер стипендии в 1250 грн, она меньше по своим размерам и то ли ещё будет.

,

Навчаюсь на факультеті нафти і газу та природокористування! Вчора здав останній іспит! Сесію здав без "допомоги друга", намагаюсь усе робити самостійно! Середній бал по заліковій книжці - 4,2. Довелося попрацювати з конспектами та в інтеренті дещо пошукати. Хоч було важкувато, але я задоволений!!!! Бажаю всім гарних свят!

,

Я студент 3 курсу. Навчаюся на будівельному факультеті. На даний час, я вважаю,що час який я провів в університеті, це самий кращий період мого життя, на теперішній час. Дякую тобі ПолтНТУ за усі можливості які ти даєш студентам!)

,

Навчась в ПНТУ на 2 курсі,за цей період жодного разу не пошкодувала що вступила саме до цього вузу. Тут завжди проходять всілякі заходи,акції та концерти.Тож крім навчання тут можна розвивати свої творчі здібності.
Якщо ви ще невизначились до якого вузу втупити то раджу саме ПолТНУ адже він найкращий ВНЗ серед інших у місті Полтава)

,

Дуже чудовий університет! Навчаюсь на третьому курсі , все здаю сам!
Якщо вчитись, то все буде добре!

,

Перед вступом до ВНЗ я сумнівалась,куди піти,але після того,як обрала ПолтНТУ,ні разу за 2,5 роки не пожалкувала про це!)
У ПолтНТУ є все для відмінного навчання та яскравого студентського життя.Навчаюся на 3 курсі,здаю всі сесії сама,усі бюджетники в групі навчаються на стипендії,яка досягає вже до 1250 грн,що,як мінімум,дає стимул навчатися.Викладачі дуже уважні,дійсно професіонали своєї справи.Я майбутній еколог.У хімічну лабораторію ми всією групою приходим навіть на перервах і у вільний час по власному бажанню,аби зробити лабораторні досліди,бо це дійсно цікаво і захоплює!
Кожен студент має можливість брати участь у заходах, які проводять для нас профком та студентська рада,багаторазово ходили на безкоштовні кіноперегляди,велопробіги,дискотеки,флешмоби та спортивні змагання. Спорт в університеті-це окрема тема.Такого різноманіття спортивних секцій я не бачила ніде, і навіть не чула).Я впевнена, що студентські роки для мене запам'ятаються на все життя,і це будуть найкращі роки.

,

ПолтНТУ. Цей вуз зробив з мене чоловіка і виховав у мені тільки найкращі якості, дякую йому за це! Так, не не найкращий вуз на планеті, у нього також є деякі мінуси, але я ніколи не жалів, що поступив сюди! ПолтНТУ, I LOVE YOU!

,

Закінчив університет у цьому році. Університет залишив тільки позитивні враження після його закінчення. Висококваліфіковані викладачі, гарна матеріально - технічна база, безліч можливостей для самореалізації, можливість отримання подвійного диплому, практика закордоном - все це ви можете знайти у ПолтНТУ!

,

Пішов тільки на перший курс на бюджет. преподаветель з фізики не поставив зачет и не схотел брать деньги. взял 200грн только на перездаче при условие что я уже стипендию больше не получатиму. будем вновь здавать зно. и постувать в другой внз. где нет корупції!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Коли в минулому році я навчався в аспірантурі, то за програмою академічних обмінів півроку проходив стажування у Стокгольмі, у Королівському технологічному університеті. Це в Швеції. Тепер я працюю на електромеханічному факультеті! Їхати навчатись за кордон це велика відповідальність і дуже серйозна робота! Тим, хто здатний та це, раджу брати участь у програмах Erasmus+ та Fulbright, які пропонує наш університет своїм студентам! Бажаю успіхів!!!

,

Нет в этом ВУЗе никакой основательной связи с заграницей, разве что студентов иностранных много понабрал, чтобы денег больше платили ректору в карман. Ректор - да, разъезжает везде по миру, студенты - нет.

,

Учусь на третьем курсе теплоэнергетики сессию всегда сдавал сам и с понедельника буду делать тоже самое. Потом постараюсь пройти отбор в группу, которая будет учится по совместной программе с польским университетом Радома, чтобы получить украинско-польский диплом!

,

В ПНТУ деканам дали распоряжение специально валить студентов-бюджетников на зачётах и экзаменах, не рекомендую никому этот ВУЗ

,

Иду на зачёт! Готовился сам, думаю сдам с первого раза. Сергей Михайлович препод правильный и нормальный, к студентам относиться "по-батьковски"! Всем удачи!!!!

,

Навчаюсь на 2-му курсі. Вчора захистив першу свою курсову, отримав 79 балів і "добре". Робив сам, нікому нічого не платив. Завдання було не просте і не звичне, але виконувати було цікаво! І теоретична механіка не така страшна, як про неї казали!

,

Сегодня из Польши пришло подтверждение - нас берут на практику в январе. По договору с политехникой в городе Кельце мы поедем туда на стажировку!

,

Учусь 5 год, восхищение ноль. За 5 лет повстречала и взятки, и унижение, и бред, и маразм. при том, что явка была 100% и училась нормально.
Перевелась на заочный вообще выпала, на финансово-экономическом факультете нужно сдавать химию, а называется правильно предмет "Природознавство", да ещё сам не сдашь, платите 200грн!! Программа 1 предмет ставят на 3 семестра, множество предметов вообще мусор. Единицы адекватных преподователей.
Сдесь делать вам явно не чего ребята...

,

Щойно у студмістечку був справжній концерт. Виступав гурт "Сен-Тропе". Усім було весело! Так ми починаємо відзначати "День студента" :))))))))))

,

Я працюю вчителем інформатики у гімназії. Сьогодні ми з учнями гімназії були у техуніверситеті на міському етапі олімпіади з інформатики. Ця олімпіада проходила в техуніверситеті тому, що тут є профільний факультет комп'ютерних наук. Університет вразив своєю величчю. Ми були у світлих, затишних аудиторіях, де розміщені сучасні комп'ютери і комп'ютерні програми. Нас доброзичливо зустріли викладачі університету. Одразу відчуваєш, що вони вкладають душу у навчання своїх студентів. Велика подяка викладачам і ректору цього університету за прекрасну організацію олімпіади для учнів наших полтавських шкіл. Це дійсно сучасний університет, в якому дають якісну освіту!

,

В универе хорошо налажена подготовка по английскому языку. Даже на технических факультетах многие преподаватели предлагают прослушать курс лекций на английском. А в последнее время реально расширились возможности после техуниверистета продолжить обучение или стажировку в Европе и Америке. Это good!!!!!

,

Коррупция, кумовство, уровень изложенного материала ниже плинтуса, отсутствие материально-технической базы и прочие прелести, но самое главное — это никакой перспективы по окончанию.

,

Став магістром нафтогазової справи на факультеті нафти і газу та природокористування. Навчався сам, отримував стипендію, нікому нічого не платив. Зараз їду в Німеччину - продовжу навчання! Дякую рідному університету і кафедрі!!!

,

Учусь на 4-м курсе финансово-єкономического факультета, подрабатываю бухгалтером на предприятии, времени хватает и поучится и поработать, главное - здесь есть такие возможности!!!!

,

Окончил этот ВУЗ, научил жить и думать. Спсибо любимому строяку!

,

Полтавский национальный технический университет имени Юрия Кондратюка - лучший из лучших. Поступил в этом году, просто супер!!! А спорт база отпад!!! Начался уже 3 турнир по футболу!!! ПНТУ - респект!!!

,

Найкорумпованіший університет Полтави,і один з найкорумпованіших по Україні.Викладачі давно позабули ради чого вони сюди прийшли!
Ганьба!Десять раз подумайте пере тим,як сюди поступати!

,

Ко дню 85-летия ВУЗа у нас прошёл замечательный концерт! Выступали все выпускники, говорили об университете самые тёплые и добрые слова!!! Мнение выпускников - самая объективная оценка деятельности ВУЗа, которые даёт человек профессиональный рост и развитие!!!! Спасибо - техуниверситет!!!

,

ВУЗ был нормальным лет 30 назад. Но только тогда, сейчас всё совершенно по-другому... Приходят новые преподаватели, которые портят имидж ПНТУ. Не удивительно, что кому-то он не по душе.

,

Выпускница 1989 года. Тем "товарищам" которые говорят что в университете взятки и т.д. У меня вопрос к вам , а учится вы не пробовали? Раньше получали оценки только за знания. Кстати .с момента окончания института и по сей день работаю по специальности. ( частное БТИ) Видимо научили.

,

Поступила в этот университет, в понеделтник сборы, уже познакомилась с соседями в общежитии, настроение супер. ПНТУ - лучший!

,

Лучший университет Полтавы! Дает отличные знания, да и выпускники пользуются спросом у работодателей.

,

На екзаменах треба триматися, бо є неочікувані "сюрпризи". Справа навіть не у знаннях студента, а можуть поставити від балди оцінку, образити людину.

,

Навчаюсь на факультеті нафти і газу та природокористування. Цього літа проходив практику на одному з промислів "Полтавагазвидобування", навіть грошей заробив. Техунівер - безперечно кращий вуз серед інших. Можливо у Києві, Лвові чи Дніпрі є крутіші університети, але в Полтаві - кращого ніж технічний - немає!

,

Работники ПНТУ - позор!

,

ВУЗ отвратительный. Взятки, коррупция, хамское отношение, за такое в суд можно запросто и смело подавать.

,

Навчаюсь уже 4 роки, не жалкую, гарний ВУЗ!

,

ПНТУ — это огромный опыт, лучшие друзья, лучшие годы жизни и очень достойный уровень образования, при условии если не косить пары, уважать преподов и просто быть адекватным. Сразу же после универа взяли в хорошую ІТ-компанию, которая работает для крупных зарубежных заказчиков, так что проблемами с поиском работы особо не заморачивался. В общем, спасибо, ПНТУ!

,

Учусь на экономическом факультете, 2 курс, счастлива, что удалось поступить именно в ПолтНТУ. Высочайший уровень преподавания. Интеллигентные и неизменно доброжелательные преподы. Ни о каких взятках и речи нет. Ни копейки никому никогда не давала и никто!!!! даже не намекал на это. Поступайте только в ПолтНТУ.

,

Полтавский национальный технический университет имени Юрия Кондратюка - лучший из лучших. Поступил в этом году, не могу нарадоваться, интересные занятие, сильная база знаний, всегда есть чем заняться. Прекрасные преподаватели, интересные предметы которые слушаешь, а не спишь на них. Моему восторгу просто нет границ, ПНТУ, это самый, самый крутой вуз. Прекрасное отношение к студентам, приходишь в универ, и ты видишь что на тебя не пофиг. Преподаватели, относятся как к своим детям. Что говорить, это самый клевый вуз.

,

Я сейчас работаю разработчиком ПО в международной компании Luxoft в Киеве. Здесь человека ценят в первую очередь за его ум и знания. Обучение в ПНТУ развило во мне аналитическое и нестандартное мышление, дало отличную базу знаний и навыков для написания программ различной сложности и масштабов. Так что не надо ныть, надо пахать! Если вам трудно учиться - идите в бурсу.

,

Если хотите убить свою нервную систему, то вам прямая дорога именно сюда!

,

Самый лучший ВУЗ. К стати, здесь учился сам Артём Лоик!

,

Праподы, в основном, - люди душевные. Но, как говорится, в большой семье не без .... Хотя таких можно на пальцах посчитать. Спасибо нашим учителям за терпение и доброе отношение. Особенно спасибо Александру Ивановичу, научил многому нужному. Теперь я сам подрабатываю проектируя детали для разного оборудования - от нефтяного до зерноуборочного! Спасибо за науку!!!

,

Учиться несложно, но действительно сложные преподаватели, всё портят. :(((((

,

Я навчаюсь і не жалкую!!! Два роки тому вступив, хвилювався. Сьогодні приходив до університету із молодшим братом - він вступає на будівельний факультет. Сподіваюсь і йому також пощастить!

,

Мені здається, викладачі могли б бути й краще. Деяких із них не прикрашає відверті самозакоханість та непрофесіоналізм. Невже у Полтаві так мало талановитих людей?

,

Супер университет, поступила на бюджет в магистратуру. Еще полтора года лучшей студенческой жизни!

,

Найкращий ВУЗ у Полтаві, дякую за кращі роки!!!

,

Такого количества идиотов среди преподавателей на 1 метр квадратный надо ещё поискать. Издеваются над студентами, а знаний истинных и нужных слишком мало даётся. В реальности их теория кардинально отличается от практики на работе.

,

Позорят стены бывшего института благородных девиц. Во всех отношениях. Образование никуда не годится. Конференции бесконечные надо как взятку воспринимать - по 100 грн. Пусть катятся куда подальше.

,

Працюю Python/Django програмістом на фірмі netlnnovation у Варшаві. Знання, здобуті в ПНТУ, постійно допомагають у вирішенні складних завдань. Рівень підготовки цінний у всьому світі та дає можливість роботи будь-де закордоном.

,

Дійсно достойний університет. Викладачам респект!!! Центр культури, я вас ніколи не забуду!

,

Люблю этот университет) Спасибо ПолтНТУ за все!

,

ПолтНТУ - найкращий! Дякую викладачам кафедри фінасів та банківської справи за відмінні знання, які справді знадобились мені в житті!)

,

Поступил, закончил, работаю по специальности. При желании возможно все! ПНТУ - лучший=))

,

Дуже хочу сюди вступити! Чула, що тут добре розвинута школа КВН. Грала ще в школі, дуже хочу продовжити грати і на сцені ПолтНТУ.

,

5 лет назад закончил этот универ, сейчас успешно работаю по специальности. Спасибо ПолтНТУ и кафедре теплогазоснабжения и вентиляции!

,

Хороший университет, закончила здесь бакалаврат, сейчас сдаю экзамены на магистратуру. В ПНТУ очень хорошо практикуется перекрестное обучение, что даст любому возможность получить знания по нескольким специальностям вместо одной!

,

Любимый вуз! Архитекторы лучшие!=)

,

5 років в університеті мене багато чому навчили. Якщо хочеш, ти зможеш усе! Дякую ПолтНТУ за відмінну школу життя!

,

Провчився перший курс, сдав практику. Багато часу уходить на навчання, викладачі на кафедрі вимогливі, проте якщо хочеш, то зможеш!

,

Очень хочу сюда поступить. Рада, что есть бюджет на мою специальность, надеюсь, что все получиться!!! От друзей слышала только хорошие впечатления=)

,

Очень классный универ, рада что здесь учусь. Побольше бы разных интересных мероприятий, а так все супер))

,

Найкращий Полтавський вуз! Ніколи не забуду практику у таборі "Ворскла", що знаходиться на березі річки на Вакуленцях. Геодезисти - the best!!!

,

Закончила здесь 4 курс и надеюсь поступить на магистратуру. ПНТУ - лучшее, что со мной случалось. Респект всем!

,

Спасибо университету и общаге № 3 за прекрасные и незабываемые 5 лет учебы. Електромех лучше всех!!!

,

Дякую ПНТУ за недоспані ночі, за чудових друзів, яких я тут зустріла, за досвід, за знання, за науку! Буду сумувати за своїми незабутніми студентськими роками.

,

Театральна студія "І по всьому" у ПолтНТУ - це найкраще, що було зі мною у цих стінах. Саме тут я знайшла своїх друзів. Дякую ПолтНТУ за навчання та незабутні студентські моменти!

,

Дякую за найкраще навчання кафедрі ФіБС. Бажаю університету процвітання та видатних моментів. Я люблю ПолтНТУ!

,

Люди, не идите в это ПТУ по возможности, здесь мало хороших и адекватных преподавателей. Не для того я училась 11 лет в школе на отлично и сдавала успешно ЗНО, чтобы попасть в это ПТУ, это осознала точно. Жаль себя безумно. Те, кто пишет, что всем доволен, - это не студенты, скорее всего, а сами работники этого заведения подманивают абитуриентов положительными отзывами. Я на бюджете, это ещё ладно, а контрактников и заочников так вообще жалко, что вбахивают деньги в этот ПТУ (извините за откровение, достало). Просто большинство преподавателей здесь хамы, взяточников тоже хватает. Несправедливость кругом, некоторые преподаватели могут даже на пары себе позволить не приходить иногда. Особенно распущенные экономические факультеты. В общем, как и выражаются в полтавском обществе , "институт для троечников". Разочарование.

,

Висловлювати незадоволення нашим університетом може лише той, хто невдало склав ЗНО і не зміг пройти за конкурсом, а тому вимушений навчатись в іншому місці, або ж той, хто не подолав першу (другу) сесію і "зійшов" з траси на узбіччя. Я закінчив електромеханічний факультет і маю сучасну професію електромеханіка. Мене навчали досить професійно і я маю роботу, як на мене заробляю достатньо. Дякую викладачам кафедри "Автоматики та електроприводу". ПолтНТУ - найкращий вуз для здобуття реальної професії і упевненості в роботі!!!

,

не йдіть сюди. Я не знаю хто пише коментарі з низу, але я не знаю жодної людини, яка була би задоволена цим вузом.

,

Здала 2 сесії, почуваю себе справжньою студенткою=)) Мрію захистити тут свій диплом. Будівельники - найкращі!
ПолтНТУ - зе бест!!!

,

Когда я хотел сюда поступить, меня многие отговаривали, мол ты чего, есть же Киев, Харьков и т.д. Но я настоял на своем и ни разу не пожалел о своем выборе. Здесь я нашел лучших друзей и любовь всей своей жизни! Здесь же я нашел свою первую работу. Строяк - лучший!

,

Давно мечтала поступить в этот университет и уже 2 года как учусь. Очень круто, когда в университете можно не только учиться, но и саморазвиваться! Особенно, когда есть 24 секции спорта;) Ни разу не пожалела о своем выборе!

,

Дякую рідному університету та викладачам за незабутні 5 років навчання! ПолтНТУ - найкращий!!

,

Дякую Полтавському національному технічному університету імені Юрія Кондратюка за найкращі моменти і моєму житті! Бажаю всім щастя і успіхів в подальшому! Дякую найкращим викладачам та декану ФЕФ!! =)

,

Дякую ПолтНТУ за чудову можливість знайти близьких друзів і краще навчання! ЕМ найкращі!!

,

Ми, випускники 1979 року з вдячністю до рідного університету зібрались через 35 років. Інститут залишив самі найкращі спогади про роки навчання. Велика подяка всім викладачам за наші знання.
Процвітання рідному університету!

,

Дякую університету за найкращі моменти. Бажаю всім щастя і успіхів у подальшому! Дякую найкращим викладачам!

,

Закінчив 3-й курс НГ факультету, оцінки середні, про корупцію брехня. За три роки навчання не потратив і копійки. Батьки в захваті. Преподи-бомба. Гуртожиток-5зірковий готель з теперішніми цінами на житло в Полтаві. Студенти не нойте, просто включіть мозги, якщо є івчіться з насолодою, а якщо хто після закінчення навчання не найде роботу за фахом, ви просто не хочете працювати.

,

Усі майбутні нафтовики захистили дипломні роботи, скоро нам вручать дипломи і підемо працювати!!!!! Дякуємо викладачам факультету нафти і газу та природокористування!!!!

,

Сьогодні захистив дипломну роботу! Запропонували роботу в університеті! З радістю залишаюся працювати в ПолтНТУ!!!! Як кажуть де народився, там і згодився!!!!!

,

Я сьогодні захистився! Отримав "5" балів! З квітня вже працюю! Заробляю не багато але самостійно! Дякую викладачам, університету, всім хто мене знає!

,

Не вірте нижче написаним коментарям. Особисто я не знаю жодної людини, яка була б задоволена навчанням в цьому університеті, хоча я і провчився тут один рік.
Навчання в цьому вузі складно назвати навчанням, я міг би порівняти це з заочною формю освіти, тільки в цьому вузі на денному вам прийдеться приносити купу непотрібних звітів. Хоча є один плюс, не знаю як інші, але я не разу на протязі року не платив хабаря при тому, що я зовсім не відмінник.
Перспектив після закінчення цього вузу ніяких.
І ще. В цьому вузі є ректор який через посередників, дає розпорядження членам студ. ради агітувати(черз соц. мережі) про те, що буцімто університет хочуть закрити і тому, студенти повинні прийти на акцію протесту.
Не помиліться з вибором.

,

Дуже погано коли відгуки йдуть у вигляді вихвалянь, а також обливання бруду. Це дійсно відомий за своєю історією ВУЗ. Про нього багато хороших відгуків. А от сьогодення цього ВУЗу затьмарене. Він з позором гримить на всю Україну. Протягом всього травня 2015 року яких там комісій не працювало. Не можу сказати, що там хороше чи погане знайшли, але увесь бруд, внутрішні перепалки між викладачами перенесли у гуртожитки. Щоб вижити завідувача кафедри архітектури дійшло до того, що викладачка цієї кафедри побила студентку і лише за те, що вона виступила проти такого свавілля. Чого вартий був виступ проректора на телебаченні, вона намагалася очорнити студентів і обілити увесь бруд. Отже риба гниє з голови, поки не зміниться керівний склад університету, поки не посунуть від влади, а можливо і з університету блазнів, він просто може зійти з арени. Як можуть мстити педагоги своїм студентам за те, що вони мають іншу думку.

,

Этот университет объединил самых талантливых и креативных людей,которые известны всей Украине как Manhattan-учасники лиги смеха, рассмеши комика и других юмористических проектов.

,

Я задоволена університетом на всі 100. Тут навчалася, здобула освіту, захистила дисертацію. Тепер із задоволенням працюю!!!!

,

Понты, коррупция, профанация. Это если в двух словах.

,

Вчера стал гос.экзамен по специальности! Оценками довольны!
Погорелову Ю.С. благодарны!

группа 401-ЕО )))

,

Скажу так, якщо вранці тобі хочеться до корпусів університету, значить ти свідомо зробив свій вибір! Я так навчаюсь вже третій рік! В цілому - задоволений!!!!

,

Поступил! Учусь!! Доволен!!!

,

Нормальный универ. Ничего особенного.

,

Для меня это родной дом, родные люди. везде есть свои проблемы, но скажу откровенно, что все можно решить, если подходить с конструктивом.Люблю свой университет, не жалею, что отучилась в ПолтНТУ. Вот уже три года, как я работаю в университете и очень рада тому, какие люди меня окружают.
ПолтНТУ любимый дом

,

Учусь выше среднего, успеваю и подработать! В целом неплохо, было бы желание, а возможности в технаре нормальные!!!!

,

в университете бардак особенно в архитектуре

,

Доволен. Закончил магистратуру по компьютерной инженерии. Работаю по специальности. Достойная зарплата. Когда решитесь поступать, спрашивайте у студентов, которые еще учатся (не у преподавателей!!!!). Они дадут адекватную оценку. Успехов))))

,

інститут займається всім крім навчання, концертами, конференціями, особисто про кафедру економічної кібернетики є тільки пару адекватних викладачів,освіта на дуже примітивному рівні

,

Начались пары! Мы собрались все вместе! На лекциях - тепло, и нас поздравляют с началом занятий! Начало прикольное - все радостные! Всем удачи и успехов в обучении!!!!

,

Образование ни о чем. Ставлю 2.

,

Начал писать дипломную работу. Материал собрал по газодобывающему предприятию. Может и на работу туда возьмут после защиты диплома!

,

Вуз может и хороший,а преподаватель есть один....Странная женьщина.)Вроде кандидат эконом.наук,человек ,преподаватель которая должна нести культуру и воспитание в массы....ведет себя как скандалистка с базара....В общем "позор " вашему ВУЗУ....

,

А на у нас на кибернетике с понедельника - пары!!! Я уже соскучился за родным университетом!!!

,

ПНТУ дал мне проффесию с очень пафосным названием и нулевой полезностью. Теперь я даже в резюме пишу свою специальность по-другому, чтобы на каждом собеседовании не спрашивали "А шо це таке?"
Спасибо ПНТУ.

,

Почалася практика! Краще один раз спробувати самому - ніж "100 разів" почути на лекціях!!!!

,

Відношення до студентів у техуніверистеті батьківське і навчають нас із душею!

,

Учат знать, а не думать! Все, что могу написать...

,

Сесію здав добре, нікому - нічого не платив! Усіх з Новим роком! Універистету нових успіхів і стабільності, викладачам - здоров'я і гарного настрою!!!

,

В свете последних событий:
Поступайте в ПНТУ! Это один из немногих вузов в Украине, где обычные студенты могут лично люстрировать наследственного ректора!

Мое личное мнение, вуз - так себе.

,

Началась сессия, сдал первый экзамен - как учил, так и получил - 76 баллов! Я доволен!!!!!!

,

А я закончил в прошлом году. На пятом курсе полгода учился в Китае. Теперь работаю начальником сервисной службы по ремонту нефтяного оборудования! После окончания нефтегазового факультета был в Германии на стажировке! Главное желание, а возможности в университете были, есть и будут!

,

Третий год как закончила этот супер-пупер ВУЗ и по специальности с дипломом данного заведения не берут. Говорят:"Если б Франковский закончили"
Пламенный привет нефтегазу!

,

На шостій міжнародній спеціалізованій виставці "Освіта та кар'єра - День студента 2014" ПолтНТУ отримав Гран-прі у номінації "Профорієнтаційна робота"! ПолтНТУ- найпопулярніший університет регіону!

,

Я приехала в Полтавский национальный технический университет из Донецкого ВУЗа. Меня здесь очень тепло приняли, быстро оформили допуск на занятия, никакой оплаты, никаких взяток. В тот же день поселили в общежитие, с девчонками, соседками по комнате легко сдружилась. Неделю назад оформила все документы и перевелась на финансово-экономический факультет техуниверситета. Мне очень повезло, спасибо ректору, декану преподавателям и моим новым одногрупникам!

,

ПолтНТУ - супер. лідер освіти!!!!

,

Ми групою 401-ЕП разом з викладачами кафедри економіки підприємства та управління персоналом С.М. Валявським та О.В. Хадарцевим відвідали Кобеляцький цукровий завод Товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Добробут». Спілкуючись із виробничниками, ми зрозуміли, що економіст повинен вміти завжди «найти спільну мову» з інженером, технологом, механіком, бухгалтером, маркетологом. Тобто для класного економіста інженерні знання завжди будуть корисними!

,

ПолтНТУ отримав нагороду Гран-прі «Лідер вищої освіти України»
на Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті».
Організатори виставки також відзначили нагородою та Почесним званням «Лауреат конкурсу» І ступеня у тематичній номінації «Інновації в освітній діяльності вищого навчального закладу з забезпечення якості освіти».

,

Почалася атестація, вже маю п'ятірку та дві - добре. Усім бажаю доброї вдачі!!!! Успіхів!!!!

,

Хлопці з будівельного факультету - справжні козаки! Усіх одногрупників зі святом Святої Покрови!!!

,

Я выбрал техуниверистет потому, что здесь экономистов учат реальным вещам, на примерах из нефтегазовой, банковской, строительной деятельности. Поэтому можно получить не только информацию из общеэкономических знаний, но и подготовиться в той или иной специфической сфере деятельности.

,

Кафедру Державного управління і права - з Днем юриста!!! Гуманітарний факультет ПолтНТУ - кращій!!!

,

Перевёлся в Полтавский техуниверситет из Харькова. И скажу откровенно в столичных вузах равнодушие, депресняк и напряжённость. А здесь настоящая живая студенческая среда, и преподаватели нормальные - нос к верху не задирают, а относятся к студентам как к близким людям - душевно!!!!

,

Сьогодні здав першу курсову. Тягар з плечей, задоволення і бажання зробити більше!!! Це до наступної курсової. Скоро прийде строк і знову тягар на плечі. Але цікаво. Коли можеш розібратись і щось зробити маєш справжнє задоволення.

,

Від студентів найкращого факультету ПолтНТУ «Нафти і газу та природоконистування», окрема подяка викладачам кафедри «Видобування нафти, газу та геотехніки», з Днем Учителя, студенти 501-мМВ

,

Субота для студента самий безтурботний день тижня, а ми студенти-механіки, а також будівельники, нафтовики та інші ідемо на військову кафедру. Тут отримуємо професію військового радіотехніка, та військове звання офіцера. Нелегке навчання, але Україну захистимо!!!! Слава Україні!!!

,

На Полтавщині кращого університету не знайдете!!!! В техуніверситеті - і знання, і настрій на висоті!!!!!

,

Класно, что во всех учебных корпусах везде есть свободный Wi-Fi. Конечно на занятиях отвлекаться - себе во вред. Но в свободное время, качай - сколько влезет!!! Интернет в универе - на высоте.

,

Да уж, таких обшарпаных коридоров и аудиторий уже давно не встретить((, а в лабораториях полный аут, все времен 60-x и это технический ?? и это для абитуриентов? Ребят зайдите в магазин стойматериалов!(

,

Месяц занятий позади. Особых трудностей пока не испытываю, но постоянно надо выполнять домашние задания, - а если незделал - заработал "хвост". Короче, напряжённо, но интересно. Свойм выбором - строительным факультетом, доволен. Всем одногрупникам удачи.

,

отучился 1 семестр на ЕМФ, 2-я сесия обошлась покраской коридора П-корпуса (пар пропустил штук 10); правда не красил денег попросили (((

но учат )

,

в нашому університеті головне - можливість стати фахівцем. А решта залежить від тебе самого, чого ти прагнеш у житті - "пасти задніх", шукати "кришу" і повелителів, або стати самостійним, відповідальним, самодостатнім! У техуніверистеті відчуваєш відповідальність, самодостатність і професіоналізм! Для вдалого початку професійної діяльності - це головне!

,

Канцтоварами и расходниками для принтеров и сканеров снабжают ПОЛТНТУ студенты за пропущеные лабораторки и зачеты, что деньги на краску для коридоров корпуса сшибают зав. кафедры и тоже требуют с рядовых преподов да эт все знают( хто знайомий з ПОЛТНТУ
жаль что 0 нельзя поставить (

,

Если не гнаться за "столичной жизнью", то Национальный университет Кондратюка наилучший выбор. У меня есть знакомые в пед.университете и в коопере, есть товарищи из аграрки. И общаясь с ними, я убеждаюсь, что техуниверситет - самый лучший ВУЗ!!!! * * * * * * *

,

В 2006-ом закончил электромех. Учился средне - 3,8. Никому ничего не платил. Бывало "жёсткие" преподы, но в итоге всегда получали нормальный результат. В целом преподаватели в техуниверситете - это люди ума и души, которые следуют многолетним традициям формирования молодых специалистов. Сейчас у меня своё небольшой бизнес, связанный с ремонтом и обслуживанием контрольно-измерительной аппаратуры. В бизнесе, как и в учёбе - не легко, но тот, кто стремиться и добивается - получает желаемый результат. Спасибо електромеху, спасибо техуниверистету.

,

Я доволен выбором, который сделал три года назад, поступив на факультет нефти и газа. Я на 4-ом курсе. После летней практики думаю, что работу по специальности найти не проблема, а чтоб заработок был приличный нужно свободно владеть английским или немецким. Над этим сейчас и работаю,на кафедре иностранных языков есть курсы для желающих улучшить свой английский.

,

был лучшего мнения, надеялся что ректорат исправил идиотизм совдеповских маразматиков и взяточников, но приехав в Родной вуз разочаровался--все те же взяточники и ...
ps. прошло 15 лет, и ниче не изменилось грустно

,

Универ вроде нормальный,учится можно, местами даже прикольно нам когда то на лекции проффесор даже " мурку " спел, но потом как оказалось концерт был платный, о чем я поняла перед экзаменом (дороговато конечно, за такие деньги можно и станцевать). Никода этого не забуду. А вобще НГ лучшие!!!
В общем all inclusive :) ) )

,

В понедельник опять иду на пары. Хоть и 5-й курс, а как в первый раз, - что значит заново поступить. Немного жаль, что последний год, хотя с третьего курса уже работал по 5-6 часов в день. Нелегко. Но быть студентом по жизни проще, - легче относишься к ответственности. Через год получу диплом (надеюсь). А пока здравствуй родной техуниверситет.
Валерий, факультет ИТТС.

,

Самый классный ВУЗ, не жалею, а наоборот всем советую, элктромех рулит, моя оценка 10+ я вас люблю))))))))))))

,

Судя по шквалу пятерок ПНТУ активно занялись маркетингом :)
Лично я отучился в этом вузе 5,5 лет. и до сих пор жалею, что не остановился на 4-х.
Помешаная на воровстве и коррупции администрация. Преподаватели, умножающие на 100 на калькуляторе и спрашивают у студентов, какая сечас ставка НДФЛ (это экономисты). Еле теплые батереи зимой. Полезность и практичность учебных курсов вообще без мата не опишеш.
Короче из приятных воспоминаний остались только друзья и столовка.
Отдельный привет хочеться передать декану ФМБ. Ольга Владимировна, Сталин бы вами гордился!
Извините, если не формат, но других эмоций по этому поводу у меня нет, 6 лет жизни как ни как.

,

Ненавижу этот проклятый ВУЗ,хуже в Украине найти просто не возможно,взятки,хамство,вранье и это только маленькая часть того,что можно про ПНТУ сказать!Жаль только что 0 звезд поставить не получается!

,

Поступив навчтися на бурильника нафтових свердловин - Гірництво. Буду навчатися за скороченою програмою, тому що закінчів Полтавський нафтовий технікум. І дуже приємно, що універистету виділили державні місця і я отримаю стипендію!

,

Сегодня я рекомендован на зачисление на факультете информационных и телекоммуникационных технологий и систем. Бегу в Техуниверситет - несу оригинал. Сегодня самый лучший день!!! Я поступил. Всем удачи.

,

Пять лет напряжённой учёбы, работы над собой не прошли даром. Закончил техмаш и нашёл хорошую работу. Правда не в Полтаве, но всё равно равно удачно. Спасибо преподавателям, что учили и требовали учится. Спасибо университету, что дал возможность развиваться и становиться самостоятельным, ответственным и не бояться нового.

,

Я люблю ПолтНТУ 501м ММТ
Кононенко Юлія

,

Спасибо большое за саме прекрасные года моей жизни! Приходько С.Г. 501МБ

,

Найкращі 5 років проведені в ПолтНТУ запам'ятаю назавжди!!!
Горобець О.В. 503-МВ-НГ

,

Заслуженому тренеру України, професору кафедри фізичного фиховання спорту і здоров'я людини Манді Павлу Яковичу величезна подяка за Ваше виховання.
Чемпіон світу, майстер спорту міжнародного класу Заєць Д.В., випускник будівельного факультету.

,

Спасибо за самые лучшие года!!! Рудюк Д.В. 503-МВ
26.06.2014р.

,

Спасибо, ПолтНТУ! Процветания тебе, это было незабываемое время. ФЕФ., 501-ЕП Богдан М.М., 26.06.2014

,

Спасибо ПолтНТУ за лучшие 5 лет в моей жизни!!
Люблю! Богоутдинова М.И. 501-ЕП.

,

Шановні викладачі університету, дякую вам за терпеливість та підтримку. Бабій О.В. 6-ЕФс

,

Дякую всім викладачам!!
Всім бажаю успіху!!
З найкращими побажаннями Герасименко В.Ю. 6-ЕФ

,

Дякую університету за найкращі моменти в житті. Бажаю всім щастя і успіхів в подальшому! Дякую найкращим викладачам фінансово-економічного факльтету. Мацко Ю.В. 6м – ЕФ

,

Спасибо друзьям!!
Желаю всем светлого бедущего!
Счастья в личной жизни! Пускай все задуманное свершится.
С любовью выпускница архитектурного факультету группы 601-АМ Касьяненко В.А.

,

Моєму найулюбленішому університету від міжнародника! Люблю!
Альона 501-ФМ

,

Дякуємо за найкращі роки та друзів. Люблю..
Шевчук Тетяна 501СБ

,

Дякую моєму університету за моє успішне майбутнє :-) 26.06.2014

501- мМА Хомович В.М.

,

Ми випускники Полтавського національного технічного університету фінансово-економічного факултету спеціальності «Економіка підприємства», дякуємо за ваші здобуті знання, увагу та любов!

,

Улюблений самий університет, дякую тобі за найкращі 5 років, того життя, за друзів, за спогади, враження, за чудових викладачів!
Дякую.
Наташа 502-БПм

,

ПолтНТУ найкращий!! 2014р. Джумаваев Хамиджан Розумбаевич

,

Мы благодарны ПолтНТУ за все хорошое, особенно преподавателям фінансово-экономического факультета за терпение которое проявили за эти 5 лет!!!
Стиуденти иностранцы из Туркменистана!

,

Перший випуск за спеціальністю магістри з бізнес-адміністрування.
Пишаємося можливістю навчатись в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Дякуємо за якісне навчання, висококваліфікованих працівників і сімейну атмосферу.
Дякуємо.

,

преподаватели ужассны.хамское обращение.взяточники.ненавижу этот вуз.

,

Это не ВУЗ,как таковой,столкнулся в нем с просто феноменальным уровнем вранья и хамства,образование вам просто не хотят давать, не вздумайте сюда поступать, не за что и некогда!

,

отстойный университет

,

Учусь на 4 курсе. За хорошую успеваемость предлагают учится на 5 курсе в США. Но вот проблема - я не знаю английский. И если бы только один такой я. Преподают ведь там только на английском да еще и на техническом английском, что дважды сложнее. Трудная и непонятная ситуация... Заманчиво, но все массово отказываются.

,

Отучился 5 лет. Не рекомендую.

,

Вуз класний, я був в КНУБА зразу відпало бажання в Києві навчатися поверрнувся в строяк на буд. факультет і не жалкую!!! Зараз вступають по ЗНО, людський фактор відсутній, бажаю всім краще навчатися в школі :))

,

Вполне приличный ВУЗ, как для Полтавской обл. !
Уделяет достаточно внимания международному сотрудничеству,
регулярно проводит спортивные соревнования между факультетов,
также участвует в универсиадах!
Насколько мне известно, практически к каждому празднику готовиться концерты, выступления талантов ВУЗовского центра культуры, так же в университете организовано несколько команда КВН, которые также часто радуют своих студентов !
Касаясь учебного процесса, все как и в остальных ВУЗах ... в зависимости от специальности и преподавателей, некоторые кафедры сильнее, некоторые слабее ... но в целом университет на достойном уровне! О чем думаю свидетельствует количество студентов избравших именно этот ВУЗ !

,

Мне понравилась новая идея ПНТУ по поводу обмена студентами. Если хорошо учиться, то можно и за кордоном себя попробовать, или хотя бы мир увидеть. Те знакомые кто ездил довольно хорошо отзываются. Жаль, я сама на эту программу не успела.

,

Очень плохой университет. Возможно в других вузах такие же проблемы, но ПНТУ сейчас в ужастном состоянии. Вранье, хамство, сшибание денег за каждую мелочь. Знания дают, но они безполезны, так как преподаватели, в основном, сами нигде, кроме универа не работали. В общем второй раз сюда бы учиться не пошел.
P.S. Это касаеться экономических специальностей, слышал, что у технарей все не так плохо.

,

Не знаю, не знаю... Я лично 4 года отучился на контракте, а потом без проблем поступил на магистра на бюджет, хоть и не был круглым отличником. Ни копейки не дал. И защитился спокойно. А на работу сейчас берут по навыку, а не по диплому. За красным гоняться не вижу смысла.

,

А про взятки не слова.... как принимают на бюджет учиться
Да и диплом потом нигде не проходит , пришлось доучиваться

,

Институт может и нормальный но столовая и те кто там работают-просто ужас.Никак не могут повара-пенсионеры уйти на пенсию.Набрали-бы молодых которые нуждаются в работе.Грязно на столах на полах.Что-же говорить как у них самих там под ногами грязь волочиться.Тараканы по всему бегают -не могут проверку с санепедемстанции сделать.Просто противно приходить обедать в такой гадюшник.

,

Та люди добрые ,это не университет!!мне нравится когда потолок валится или в шапках и шубах сидим зимой в аудитория и ждешь когда же наконец то выйдешь на улицу,чтобы погреться!!!!!!!!первокурсники пишут,что не заплатили ни копейки,а я тоже не платила ни копейки до второго курса так сказать,они на первом стесняются видимо)))на 3 курс перевелась на заочку!!Товарищи это настоящая обдираловка!!!!несешь контрольную-она не подходит....хмм попросишь купить у них,да без проблем!!потом еще за экзамен отвалишь не мало!!!Бесит просто то,что платишь свои кровные,не менее 2000 грн,а должен все писать,ходить и сдавать!!Воть...
Уже трижды пожалела что поступила но жалко 4 года терять и денег вложенных!!!!Работа нас с этим дипломом ждет,что то типа "свободная касса"с меня муж так прикалывается!!!!!!обидно,считается престижным,радости не было предела когда поступила,а сейчас.........

,

Не знаю, как дела с преподаванием дисциплин происходит в центральном корпусе ПНТУ, но подозреваю, что там с этим все в порядке. Скажу же о том, в чем уверен на 100% - о родном архитектурном факультете. Архитектурный факультет ПНТУ один из лучших в Украине. Большое количество практических занятий по специальным предметам является хорошим фактором в повышении своих умений и навыков, как в области рисунка, архитектурной композиции так и проектной графики. На факультете отличные преподаватели, доброжелательно относящиеся к студентам. Многие из преподавателей не только теоретики, но и вполне успешные практики.

,

Так і є, як описано нижче, ліміт на стипендії, жахливі декани, які так і чекають щоб тебе "зрізати". Не університет а заклад по приниженню людської сили волі...

,

Спасибо этому ВУЗу за "высокий" уровень знаний, который не заслуживает 4-го уровня акредитации университета. Отношение ко многим студентам не очень адекватное, лимит на стипендии. Не заинтересованы в трудоустройстве выпускников, еще и требуют принести договор о трудоустройстве. По специальности устроиться невозможно (у меня их две), еще звонят с кафедры и просят принести справку о трудоустройстве. После окончания университета создалось впечатление, что отупела на столько, что пора снова идти в школу. Ничего плохого не могу сказать только о кафедре химии, здесь подготовка на высшем уровне!
Жилищные условия в общежитии ужасные! Заставляют делать ремоны в комнатах, менять двери и окна, угрожая высилением. Меня выселили из комнаты перед самым началом учебного года и вселили в нее 1-й курс, когда там лежали мои вещи.

,

Выпустилась из университета в 2013. Хочется сказать "спасибо" всему университету... Отношение к большенству студентов мягко говоря отвратительное, уровень образования не соответствует 4 уровню акредетации. Про 70% самостоятельного изучения предметов - правда. Я получила в этом университете две специальности. Сегодня конец ноября, работу по специальностям найти не удалось. Это у меня два диплома, назревает вопрос: что делать тем, у кого он вообще один? Я училась на бюджетной основе. Где мое направление от университета на работу? Так еще просят меня принести договор о трудоустройстве! За весь период поиска работы с кафедры позвонили два раза с просьбой принести справку о том, что я трудоустроена. Пыталась стать на учет в центр занятости, там попросили справку о свободном трудоустройстве, ВУЗ этой справки не выдает под предлогом потери престижа. Мне какое дело до Вашего престижа?? Мне нужна зарплата, стаж и опыт. Ничего плохого не могу сказать только о кафедре химии. Она самая лучшая!

,

Я закончила этот ВУЗ. Училась сама-не платила, оценки 4-5.
Училась на НГ, после окончания работу по специальности найти не получилось...Работаю совсем не по специальности...Пока что этот диплом мне не помог нигде и никак, к сожалению.
В голове азы теории, практики-ноль...
Общежитие ужасное, аудитории страшные...печально...

,

Повторюсь, кто учит-сдаёт все предметы. Кто нет-жучит у родаков бабло и потом пытаеться с преподавателем "договориться", при этом сам не понимает что можна с университера вылететь за такое!!!!

,

прочитала не мало коментариев,хочу сказать вот что:я на 5 курсе строительного,про взятки постоянно слышала,но не платила,но только от мало квалифицированных преподавателей,те кто учатся-поймут! и всем родителям говорю,у кого дети поступают-будут просить деньги на сессию,значит гуляют там!Проживание в общагах ниже среднего+каждый год со студентов требуют деньги на ремонты и т.д....Про учебу скажу-хотите учиться,тогда не надо сидеть на заднице и думать,что вам все упадет на голову-работать надо и бегать!!!лично сдаю сессии на выше среднего,но балы лимитированы -это факт.В сравнении с другими ВУЗами-это еще не плохой вариант,но поступайте по профилю,так как в других сферах он вас разочерует(...это технический вУз и этим все сказано!..Ребята будьте наглее и не останавливайтесь на том что препод намекнул на взятку,идите на пролом и носите перездачу,и будет вам счастье(бесплатное).

,

Закінчила будівельний факультет в 2003 році за спе. технологія буд. вир..: Знання- теорія непогана, але ж практика відсутня. Літом на практиці підмітали подвір"я біля ВУЗу. На той момент компютери були допотопні, як і викладачи погано розуміли свою справу (Харченко), Але старої закалки вивладачи багато чому навчили. Дуже вдячна -Шульгіну В.В., Довженко Оксана Александровна,
Жодного разу не платила. Пари пропускала:) Общага гадость(

,

Ребята, особенно те, кто сейчас учится в ПолтНТУ! Когда Вы закончите учебу не важно бакалавр, специалист или магистр в первую очередь проверяйте свои дипломы и выписки к ним!!!Я лично столкнулся с тем,что в выписке стояли неправильные оценки и к тому же некоторые дисциплины были написаны неправильно, так что будьте очень внимательны ведь это документ государственного образца и у Вас могут возникнуть огромные проблемы.

,

Пішовши навчатися в цей виш, я не знав що в ньому все так погано. Найбільше враження на мене справив 1 курс-навчався на Електромеху, теорія-5, практика-0, ставлення викладачів до студентів, не знаю як з іншими,але до мене викладачі ставилися нормально. Платити хабарі чи ні це діло кожного.Проблема для мене головна в тому що є такі спеціальності на які ні в якому разі не потрібно поступати--через їх непотрібність на ринку праці.Зараз я навчаюся на третьому курсі нікому не потрібної спеціальності,кидати навчання вже пізно,жаль 3-х років не зовсім марних але все ж.Тим хто планує вступати до цього чи іншого вишу---думайте насамперед не про бюджетне місце а про те де ви будете шукати роботу після навчання на нікому непотрібній спеціальності.

,

мне нравится этот ВУЗ, хотя бы за то что поступила на бюджет без корупцыи что в наше время не мало важно, таже самая известная УАБС НБУ за вступ на бюджет берет немалые сумы, хотя за сессии и не берут.кто хочет поступить своим умом делайте это смело, лично я не пожалела что поступила именно сюда.

,

Люди!
То, что этот вуз прекрасный пример корупции и хамского отношения к студентам, это не новость.
Самое важное то, что нужно выкладывать такие деньги ради чего? Чтобы тебя учили совершенно ненужным наукам, ещё и на последних курсах? Это уже идиотизм.
Преподаватели забивают голову разным "мусором", вместо того, чтобы дать действительно нужные знания для дальнейшей работы по специальности.
ПНТУ не способен дать необходимые знания для финансистов и это факт!
Выбирайте профильные вузы, которые действительно способны дать достаточно знаний и навыков для работы в банковском деле! Удачи!

,

Я вам скажу так.Везде,во всех ВУЗах берут взятки-это не новость.А то что вы сами не можете сдать сессию на отлично-и приходиться платить,то это уже ваши проблемы.Вы много чего не знаете о этом ВУЗе,здесь прекрасные преподаватели-понимающие.Хорошо обучают.Было бы желание у нас учиться.Я перешла на 5 курс на магистра.Это было не сложно.И не жалею что сюда поступила.Потому что этот университет входит в 10 лучших по Украине.Если я не ошибаюсь

,

Не знаю хто і що там пише на цеи вуз, а особито я отримав грунтовні знання з менеджменту, маркетингу і обліку. Після університету спочатку важко знаити роботу, але нічого легко і не дається))) Зараз працюю торговим представником компаніх, яка заимається збутом техніки з кордон. З нашого ВНЗ доволі охоче беруь на роботу людеи, навіть без досвіду роботи.
От що я пораджу тим хто навчається:
-оберіть два чи три основних предмета, і робіть на них акцент.
-вивчаите досконало компьютер і все ПО!!!!!!

Особисто я задоволений ВНЗ бо він дав мені поштовх в життя.

,

Учился там 4 года на факультете нефти и газа, после чего уехал в Ивано- Франковск получать образование!:) (знал бы - поступал бы с первого курса).
Из преподавателей по профильным предметам - ни одного специалиста в нефтегазовой отрасли (дипломы этого же универа я не считаю)!!! Только Хубов, кто знает, тот поймёт (дедушка 90 лет) что-то рассказывал и Лужаница был пол года (умер). А так - строители, сантехники, продавец с рынка и конечно же великий "Драйвер" (бывший водитель ректора - зав. кафедры) поражали нас глубокими познаниями в технологии добычи нефти и газа.
Постоянное урезание стипендии - знаешь на 4, ставят 3 или 4, но числом позже экзамена, тогда остаешься без стипендии и ходишь с заслуженной оценкой! В общем на стипендию - лимит.
Студенты, кроме того что ничего не знают по объективным причинам описаным выше, ещё и ничего не хотят знать по причине стратегических запасов сало-мясных инвестиций вливаемых "бідному замученному синочку" от родственных тружеников полей

,

Та хто ж пише ці коментарі.Я навчаюсь в ПНТУ і я особисто не платив ні разу. Викладачі ставили в срок і без натяків на гроші. От мені цікаво, люди як пишуть, що деруть гроші з них, самі хоть щось здавали із предметів?
Більшість моїх товаришів навчаються на платному, і навіть на заочному. Вони навіть не заікаються про те, що з них беруть гроші. Це треба бути вже вибачте за слово але "дурним", щоб навіть на заоному не здати предмет.

,

Это ужас!Я бы не советовал поступать сюда у кого нету много денег!Преподаватели нагло дерут со студентов не маленькие сумы денег,особенно из заочников!!!Хочется на хрен бросить,просто жалко,что сколько труда и денег вкинул сюда!!!

,

ПолтНТУ типичный пример корупции в нашей стране.
Но для меня самое страшное что с етого вуза виходит целое поколение граждан нашей страны, которое уверено что деньги решают все. Что же будет с нашей страной лет через 20, когда эти студенты займут руководящиё должности?!
А то что после двух лет в ПолтНТУ меняется сознаниё в сторону того, что впринцыпе нет ничего, что бы не возможно было решить за деньги знаю по себе.
И дело тут вовсе не в студентах(типо они учится не хотят), вся проблема в том что творится нашей стране. Нет никакой идеи, есть только деньги. Глупо заставлят человека учится, когда он видит что ум далеко не главное в жизне.

,

я вже на 2 курсі, всі сесії закрила сама без грошей і допомог кафедри!!!!Закон завжди є і буде :хто пропонує гроші там і будуть брати!!!своїми силами можна все закрити і здати,треба хоч інколи щось робити!

,

Я навчаюсь в ПНТУ 1 рік. Закінчила сесію на всі 5 і одна 4 по Історії України. За всю сесію ні натяку на гроші ні того, що викладачі "валили" не побачила. Те, що аудиторії не в дуже гарному стані, то трішки є. Але коли викладач веде пару так, що і ніколи очі відвести від конспекта, на це не звертаєш увагу. В мене брат закінчив буд.фак то говорить, що тих хто закінчив розібрали з рукаи і ногами. І подруга навчається на 3 курсі на ФеФ і теж сказала "єслі учиш то здвєш". От я наприклад рекомендувала подруга цеи ВУЗ,

,

люблю, когда на меня в аудитории падает штукатурка с потолка... а еще люблю легкую снежную метель в аудиториях зимой на парах, сразу такое праздничное настроение, знаете... а больше всего мне приносит удовольствие запах сырости и плесени, никакой шанель №5 не сравнится с удовольствием эту прелесть нюхать...
взятку давал один раз, а так учусь средне и при желании можно обойтись и без колоссальных затрат.
но знакомым данный университет не советую! понимаю, что система образования в Украине в целом оставляет желать лучшего (на много лучшего), но это не оправдание низкому уровню обучения и коррупции...

,

У меня муж сдесь учится на заочном, все через деньги, причем преподы не стесняются говорить о сумме, сдает вся группа, кто не заплатил-тот не сдает, на сессию у нас уходит около 3 тыс. грн.

,

Те, що ти повинен опанвувати 70% матеріалу давно не новина. І в нас так говорять. (скажу по секрету і ПНПУ і ПУЕТ також так говорять). Все залежить лише від твого бажання чомусь навчитися. В ПНТУ і бібліотеки є і читальні зали є, і вся потрібна база є для того щоб студенту було звідкіля взяти інформацію також є. Студент це людина яка знає чого хоче і буде займатися цим. Це ж ВНЗ!!!! Це тобі не школа Aleks!!!!!!! ПНТУ - один з найбільш адекватних!!!!!!! Повторював і буду повторювати. А тут бруд на нього можуть лити тільки ті хто "цілий семестр нічорта не роблять , а потім приходять і говорять що тут студентів ні за що не вважають і викладачі погані івсі на гроші налаштовані. Людина яка навчається і прикладає зусилля до цього завжди отримує віддач тим же, (сесія вчасно закрита, стипендія)!!!!

,

в ПНТУ начал понемногу отупевать. В школе у меня были выше умственные способности.
"70% материала студент должен изучать сам" - ето некоторые преподы так говорят.
вот оно так и выходит...

,

Жах!

,

Бали не на багато повисили...було 125, зараз 140 по профільному. Це ж профільний, ти повинен його знати краще інших і ніяк не на 100-139 балів.

,

думаю в етом году поступиnm, но кажеться што на бюджет не смогу потому што балы завышают на бюджет с 140 до 165,по профильному предмету

,

Тарас,Ваша фраза это что-то " І для оцінювання рівню університету існують певні органи в міністерстві освіти, але ніяк не ображені на долю студенти". Этим "органам" все проплачено... А студенты обижены и имеют на это право. Платить такие деньги за учебу в университете,где от холода заболеваешь и низкое качество образования,нет материальной базы, разве это нормально...

,

Особисто я, провчився три роки і жодного разу не заплатив, так як і більша частина мого потоку. Те, що студенти налаштовані платити аби не було тільки проблем на сесії - це одне, а чи дійсно викладачі налаштовані на це ж саме, це вже інше питання!!! З приводу опалення, згоден іноді писав в рукавицях. А стосовно стипендії, то мені це не страшно бо навчаюся на платному і якщо чесно то в моїй групі з усіх бюджетних місць вже третій курс залишається 80%, і не як не 25% і вже точно не 50%. Мені от цікаво, коли пишуть що "всього дві аудитоії і в них не пускають" ці люди навчаються в якому вузі в нашому чи в ІНШИХ????...особисто я вже був у всіх аудиторіях на третьому поверсі крім однієї (318). Надругому поверсі в А корпусі також є нові аудиторії і далеко не одна де і проходить у нас більшість пар. А взагалі скільки людей стільки і думок. І для оцінювання рівню університету існують певні органи в міністерстві освіти, але ніяк не ображені на долю студенти!!!

,

Очень ПЛОХОЙ ВУЗ. Все настроены только на деньги. Не знаю, может сейчас так везде, но мне кажеться в ПНТУ с этим делом особо плохо. И дело даже не в взятках, многие студенты согласны платить, чтобы не иметь проблем с екзаменами.
Основная проблема это дикое желание ВУЗа сэкономить везде, где можно. Тут уже про отопление писали. Зимой в некоторых корпусах реально не топят, тоесть не плохо топят, а не топят вообще.
Экономят также и на степендии. В прошлом семестре была команда срезать со стипендии 50% бюджетников, раньше было 25%. При чем остались в результате в основном не старательные студенты, а подхалимы руководства, типа членов студрады, и те кто по блату учиться. Собственно эти люди и пишут тут внизу как они любят свой ВУЗ.
Особо хочеться сказать про материальную базу. Есть красивые отремонтированные аудитории, но их ДВЕ, и студентов туда не пускают, а используют только для показухи.
В общем, я лично жалею, что поступил сюда. И вам не советую!

,

А к чему привыкать-то? К свинскому отношению? То, что у кого-то дружная группа, еще не значит, что в ВУЗе все хорошо! Я считаю, что НАЦИОНАЛЬНЫЙ ВУЗ должен как-то поддерживать уровень, а не просто устраивать показуху и заманиловку, "рисовать абитуриентам радугу" только для того, чтобы они поступили. После этого же все кардинально меняется.

,

просто ко всему надо привыкнуть...я на втором курсе,и всем очень довольна)

,

Учусь на первом курсе...пока довольна как слон...студенты очень добрые...

,

Нічого собі...оце дівчину дістали...ну по-перше хотів сказати, що пропуски є не тільки у викладачів, а і у більшості студентів. По-друге відкриття нових факультетів - це розширення спеціалізації вуза а не "розпилення" на непотрібні предмети!!!! Стосовно відношення викладачів до студентів як до нижчої раси то питання досить спірне. Я ж теж міг би таке написати, ніхто ж все одно не дізнається як я себе поводжу по відношенню до цих викладачів. Всі викладачі коректно відносяться до тих, хто вчиться та має бажання навчатися, а не сидить на лекції і "галдить на гальорці". Особисто в мене ПНТУ асоціюється з міцною дружбою, і дуже кваліфікованими викладачами в більшості випадках. Я навчаюсь на 3 курсі і вже бачив досить багато. То відносно інших вузів це НАЙАДЕКВАТНІШИЙ по вимогам та по наданим знанням вуз з полтавських.

,

Так же в центральном корпусе, через который нужно пройти, чтобы попасть из одного корпуса в другой, закрыта половина проходов. Ключи есть только у преподавателей. Это во-первых очень затрудняет передвижение студентов на перемене длиной в 10 минут, а во-вторых противоречит правилам пожарной безопасности. Так же отсутствует любая практика по специальности: ее не то, что нет, даже если удастся ее найти самостоятельно, то ВУЗ на нее не отпускает. Так же для меня непонятно открытие гуманитарного факультета в техническом ВУЗе! Такое впечатление, что совсем скоро это будет многопрофильный ВУЗ, который не выпускает ни одного толкового специалиста. Можно поставить ВУЗу две звезды только за тех НЕКОТОРЫХ преподавателей, которые там еще преподают. Вобщем, я считаю, что оно того не стоит. Не поступайте в ПНТУ, иначе пожалеете.

,

Учусь на строительном факультете. И не советую поступать в ВУЗ, так как в нем к студентам относятся как к низшему классу, у которого нет никаких прав. Учебный год забит ненужными предметами, которые отвлекают от главного. Так же становится все меньше и меньше преподавателей, которые хотят и могут чему-то научить. Зимой в ВУЗе находится абсолютно невозможно: даже в верхней одежде ужасно холодно. В половине аудиторий ужасное освещение, при котором невозможно нормально писать. Про вентиляцию в университете уже, кажется, давно забыли (во многих аудиториях можно увидеть старые вент.каналы завешенные стендами и прочим). Парты ужасно неудобные. Отсутствует такое понятие как гардероб, что противоречит требованиям санитарии. Хотя при такой температуре в аудиториях никто б и не захотел ним воспользоваться. Туалеты так же весьма ужасны, и довольно часто не работают из-за отсутствия воды.

,

Да НОРМАЛЬНЫЙ себе вуз.
Из прилежных студентов денег не берут. Я лично за 5 лет обучения всего пару раз взятки давал (я не прилежный). Учиться бесплатно вполне реально.
Из плохих студентов знаний не требуют - плати и можеш даже не ходить. В критической ситуации оценка сама появиться. Уверен, многие сейчас захотели сюда вступить ;)
Середнячкам, конечно, перепадает, но любую ситуацию можно решить с преподавателями. Знания дают не плохие, правда работу по-любому придется искать самому и через знакомых, ибо знания сейчас только в исключительных случаях ценяться.
Так что вуз ДЕЛЕТ, ЧТО МОЖЕТ, твердая 4 ему за это. Если бы еще аудитории нормально отапливали зимой, а не газ экономили было бы 5.

,

Привіт всім, а особливо рідній кафедрі ТМ! Що можу сказати про дану кафедру: рівень знань, наданий за час навчання, досить високий. Так, коли почалися предмети за спеціальністю, будо складно, доводилося читати багато додаткової літератури, тому що вимагали дійсно знання матеріалу. Але це дало свій результат - майже всі мої одногрупники і я сам працюємо за спеціальністю та багато з нас на керівних посадах. Тобто, хто хоче навчатися, той навчається, хто ж не бажає - знаходить відмовку. Тому, якщо бажаєте володіти знаннями - не бійтесь, вступайте до ПНТУ!

,

Пришла пора подумать куда направить ребёнка получать высшее образование. Сам я закончил техуниверситет пятнадцть лет назад. И в то время все студенческие заморочки имели место. И жёсткие преподаватели, и любимчики-рвачи студенты, и хорошее и не очень... Но самое главное, что все мои одногрупники, да и остальные ребята с курса (а выпустлось нас то ли 65, то ли 67 человек) сразу устроились на работу. Это самое главное для молодого человека. И сегодня все мои товарищи-одногрупники неплохо себя чувствуют. Кто-то раскрутил свой бизнес и ездит на "лексусе", кто-то работает "на фирме" и неплохо зарабатывает. Главное, что мы реализуем свои знания, полученные от преподавателей техуниверситета и научились работать. Техуниверситет - лучшый ВУЗ, а главное, там учат!!!!

,

Навчаюсь на 5 курсі ні кому нічого не платила і вихожу на фініш. Пацани, вчитись треба іноді і все буде ok! Навіщо було до вишу вступати?

,

Читаючи видгуки складається враження, що вступили до Університету, а хочете щоб вимоги були як в бурсі Кременчуцького району. Завітайте у вузи Києва, пройдіться корпусами, побачете іншу картину, обшарпані аудиторії, коридори і вартість здачі іспитів, і оплатою навчання за ціною втричі вищою. Спробуйте, а то крім Полтави нічого не бачили. Коли обирала ВУЗ для сина об"їздили і Харків, і Київ. І вирішили вступати до ПНТУ, бо закінчувала колись цей ВУЗ. Вчитися на інженерних спеціальностях - важко. Дуже сильна підготовка. Не заплатила ні копійки ні я тоді, ні копійки не заплатив і мій син, який зараз навчається.
Висновок - хто хоче вчитися, той навчиться, а хто прийшов "тусуватися" п"ять років, думаючи що ніхто нічого не вимагатиме - той потім і пише негативні відгуки із трьома помилками в слові. Мабуть, і в школі на уроці української мови теж "тусувалися". Соромно, молодь...

,

Что можно сказать,ВУЗ наш не впечатляет.Совсем.Подготовка студентов просто ужасная,преподаватели в большинстве люди не компетентные,в предмете не разбирающиеся.Хотя есть и исключения.Учебная программа сложена вообще не понятно как-вот зачем мне как экономисту 3 семестра учить охрану труда,где расчитывать,за сколько сгорит дом из сосны или сколько надо лампочем для освещения помещения?К чему такие "элементы образования"?Коррупция в ПНТУ-это вообще может быть темой для написания диссертации,так как примеров ее проявления масса,причем самых разнообразных.Оценки ставят здесь ставят явно не за знания.Учеба для бюджетников это вообще ад.Что еще можно говорить,если приходит препод и на первой паре делает список бюджетников,и во время сессии ситуация повторяется,ходит доблесный декан по кафедрам со списочком людей,кого надо этой самой стипендии лишить..Состояние аудиторий,актового зала,общежитий и развития досуга плачевное.Здесь только и могут что собирать на все деньги.Не советую поступать..

,

У администрации новая фишка недавно появилась. На входе в центральный корпус поставили турникеты (аж 4 штуки), но пропускают через них только преподавателей. Студентам же приходиться каждый раз обходить весь унимерситет, чтобы зайти в помещение, даже если пары в самом центральном корпусе. Чтобы студенты не нарушали порядок на дверях стоят охранники и посылают всех ... в обход. Самое интересное, что когда в 2009 году эти турникеты только собирались поставить, со всех студентов собрали деньги на магнитные карти (по двадцатке вроди бы). Карты таки выдали, но воспользоваться ими не возможно, охрана говорит: студентам проходить нельзя, жалуйтесь в деканат. В общем чудят как хотят!
А сам по себе ВУЗ среднинький, как и все. Кто хочет учиться - научиться. Вот только принебрежение к студентам расстраивает...

,

Вобщем, Строяк так-себе ВУЗ, поступал в 2007 на ФНГ, имея за плечами золотую медаль школы. Учится было чертовски тяжело: я с самого начала стремился окончить с красным дипломом, поэтому рвал и из принципа ни разу не "давал на лапу", хотя преподы на сессиях очень часто намекали на легкую форму сдачи. С весны 2010 начались загоны со сроками сдачи, пересдачами экзаменов, которые поток сдавал с большим количеством 4 и 5, урезанием степух, вобщем мне при сдаче всех предметов на 5, последний ВСЕГДА ставили 4, потому что декан так приказывал преподам.
После окончания и получения долгожданного красного диплома и звания "магистр" деканат начал терроризировать насчет трудоустройства, хотя меня, как "бюджетника" должен устраивать и направлять на работу универ. На самом деле тебе никто не дает направления, а требует от тебя справки, а потом перекручивают, будто они (деканат) сами устроили тебя на эту работу.
Совет: если поступаете в ПНТУ, то идите на строительный факультет.

,

Та що ж це за вуз такий?!!! Увесь курс буде перездавати екзамен по філософії за перший семестр ( крім тих, хто отримав 3), бо " багато гарних оцінок. Ви не можете так добре знати цей предмет"( замдекана). Треба скоротити виплати стипендій, бо ще не всім занизили бали підчас сесії. Морально правовий бік нікого не цікавить.Риба гніє з голови....
Шановні абітурієнти! 100 разів подумайте, перш ніж сюди йти! Реклама і дійсність - величезна різниця!!! Хоча, справедливо буде зазначити, що серед викладачів є Люди (20%) і професіонали (більшість,але до студентів байдужі)

,

Учусь на другому курсі інформаційних і технологічних технологій, мені не нравиться зовсім. Викладачі орієнтуються на студентів з самим вищим рівнем знання, на середнячків пофіг, ще і унизить можуть. Попросиш щось додатково обяснить, скажуть щоб сам розбірався, все що нада вони розказали, на екзаменах витягують тільки тих хто ім припав до душі. В аудиторіях холодіна, в общагах зовсім не топиться. Без підтримки важко. Тупо... хочу кидать учобу

,

Перед поступлением почитав отзывы про этот вуз, меня как то сразу это стало настораживать, очень много негативных отзывов, но почему то я решила учится здесь. Вот прошло пол года, сдала сессию, ни копейки не заплатила, могу сказать свое мнение об это заведении : ничего плохого я не увидела, база хорошая, преподаватели проводят лекции и семинары на высоком уровне, материальное обеспечение университета отличное, так что, смело поступайте, и никого не слушайте!
Я тогда очень сомневалась между ПУЕТом и ПолтНТУ, и я не ошиблась, в коперативном все за деньги, знания слабые, вообще сплошной бардак, если выбирать, то конечно же строяк!!!

,

Жахливі викладачі, на парах викладають матеріал, що називається - тупо для галочки, потім вимагають. Вибирають собі улубленців, і тянуть їх. Наприклад, як мені ставили оцінку - "Тобі можна поставити 4, але тобі ж я не поставлю"
От зараз сижу без стипендії, за те що ходив на всі пари і сумлінно виконував всі завдання, а інші халатно відносились і поотримували 4..

,

Ліміт на оцінки - реальність. Хоч ти вчись, хоч не дуже,викладач поставить на скільки совість дозволить. Для таких як Самойленко Н.І.(кафедра історії) - студент - прикре непорозуміння, яке щось копошиться під ногами.

,

Тут бардак.
Взятки берут почти все, окромя тех.направления (архитектура, строительство), гуманитарное вообще писец полный, а гум. предметы не блещут.

,

Кто собрался поступать на Електромех, НЕ ВЗДУМАЙТЕ !!! Все пропитано взятками от А до Я. С первого курса плачу... На 1 курсе выбил стипендию, и то заплатив 800грн., ибо попросту не хотели ставить в срок. После этого я понял одно, смысл платить, ходить на все занятия, если заплатив за 90% предметов тебе на последнем палку в колесо всунут и зря за все переплачивал. 15% только нормальных преподов, остальные редкие взяточники. Сдать самому реально, НО если ты староста или у тебя есть связи в универе или ты редкий ботан, ничего не пропустил и все сдавал на 4+ в сроки. Отучившись год нормально, дальше просто ходил как растение и спокойно работал. Ибо толку 0 - что ходишь платишь, что не ходишь платишь. Научная база - ужас. Да что говорить, если специальность Авто. транспорт, а в боксе только Волга стоит к которой и не притрагивались, остальное лишь в теории которая без практики 0.

,

Закінчувала колись цей ВУЗ. Вчитися на інженерних спеціальностях - важко. Дуже сильна підготовка на будівельному факультеті, сантехнічному, архітектурному. Валяти дурня було ніколи. Не заплатила ні копійки ні я тоді, ні копійки не заплатив і мій син, який зараз навчається. Стипендію вже рік отримує, бо почав вчитися. На другому курсі валяв дурня - стипендії не було. Висновок - хто хоче вчитися, той навчиться, а хто прийшов "тусуватися" п"ять років, думаючи що ніхто нічого не вимагатиме - той потім і пише негативні відгуки із трьома помилками в слові. Мабуть, і в школі на уроці української мови теж "тусувалися". Соромно, молодь...

,

Незадоволена цим університетом! Вкладати такі гроші в навчання, а замість того навчатись, незрозуміло для чого потрібним, наукам. На 5 курсі, шановні викладачі, студент, це ваші слова, повинен формуватись як спеціаліст банківської сфери!!! Так скажіть тоді для чого на пятому курсі потрібні такі предмети, як цивільний захист, вища освіта та болонський процес, які вже вивчались на початкових курсах!
Не рекомендую! Поступайте в профільний університет і навчайтесь банківської справи. А це технічний університет, він не в смозі дати необхідні зання фінансистам!

,

Супер-ВУЗ, причем университет, у тебя есть хотя бы один e-mail? Хотя бы администрации,а? Сайт перегружен информацией по объему, но выглядит 50-летней давности.

,

По субботам учиться, чтобы зимой экономить электроэнергию-это здесь только могли до такого додуматься...Никого не интересует,что у преподавателей семьи,с которыми хочется провести выходные;приезжим ребятам хочется домой-постирать вещи,взять еду... Жо.а полная, а не университет

,

Универ супер поступайте)))))

,

ПНТУ лучший)))))я на первом курсе,но всем очень довольна. хотя и сложнее чем в школе,но я свой универ ни за что не променяю на какой-либо другой)

,

Абитуриенты, не поступайте в этот Вуз на экономические и гуманитарные специальности. По сути дела вас загрузят разной строительной мурой, например, "будинки і споруди", "будівельні матеріали", "инженерная графика", "геодезия", "будівельні конструкції" и др. и это не считая гуманитарных предметов. Поступайте в профильные Вузы, и не тратьте свое время и деньги зря. Удачи!

,

Я пожалел, что поступил в этот ВУЗ в 2009 году. Отношение преподавателей и студентов отвратительное.

,

Щоб стати економістом ідіть в спеціалізований вуз, а цей - технічний!

,

будь проклят тот день когда я встпил в это ...

,

НЕ фонтан

,

Насквозь прогнившый и продажный. Раньше, лет 25 назад был супер.

,

Университет Супер!!!

,

Мой университет!!!

,

СУПЕР!!

,

СУПЕР!!

,

Универ так себе!

,

Просто за те деньги,что платят родители, должны быть соответствующие условия.Тем более,что их на словах обещают,а на деле-ой-ой-ой...

,

Учился мой сын, плохого ничего не скажу и на работу прям оттуда взяли, а сейчас второго отдаю.
Просто сейчас молодежь своеобразная - нас раньше и на картошку на 2 месяца в неотапливаемые вагончики отправляли, и в стройотряды, ремонтировали общаги, красные дипломы и стипендии тоже были у избранных - лучших и никто слова не говорил - все старались для страны и будущего. А сейчас никто ничего делать не хочет только обсуждать да судить - ждут, что все им что-то должны.

,

Ответ ПРАВДА
В этом университете важно просто на каком ты факультете, есть действительно отличные. На счет подняли-было при мне такое,например, за пластиковые окна и что...хватило на полгода (затихли,а через полгода опять заставили ставить,но чуть в мягчей форме).
А при поступлении правду попробуй узнать.
ПРАВДА, Вы учитесь или учились в этом университете?

,

Вот читаю комменты те, которые негативные и думаю: там тысячи студентов, да если б все так плохо было - кто бы кто туда своих детей отдавал из года в год, это раз, хай бы подняли и родители и студенты на всю страну это два.
Люди - если так вам там плохо, че ж сидите, выбор то есть, а если не так-то и плохо зачем грязь зазря лить.

,

Це самий найкращий університет в світі, особливо кафедра економіки підприємства

,

Те,кто закончил этот ВУЗ или учится в нем сейчас на специальностях Маркетинг и Экономическая кибернетика,отпишитесь как вам там "живется"... хочу туда поступить,но читаю отзывы и сомневаюсь...

,

Супер...хочу сюда поступать!!!)))

,

Студент "Я отучился 4 года НИ КОПЕЙКИ НЕ ОТДАЛ", расскажи эти байки комуто другому, такого не бывает, а если и бывает, то ты учился не в ПНТУ либо учился на контракте (кстати с примерных контарактников дерут в 3 раза меньше ибо они и так за "учёбу" плотят)! Ещё расскажи что всё это время ты честно получал стипендию (если бюджетник) и я перед тобой вообще шляпу сниму и станцую!!! И вообще что ты про меня знаешь, про моё посищение, про мою учёбу? Я говорю то что знаю и как оно есть на самом деле. Каждый

,

Все зависит от студента!
Я этот Вуз закончил ещё 5 лет назад.
( учился реально херово)! Но при этом уже 5 год работаю инженером!
Работал в Харькове, сейчас работаю в Киеве в очень солидной канторе!
( связей и родственников-можоров у меня нет), всего добивался сам!!!
Поэтому могу считать, что ВУЗ отличный! Со мной работают выпускники Московских и киевских вузов - рвачи! - но на самом деле там только понты, по работе деревянные!!! Так что ВУЗ пойдет! Поступайте!

,

Истиноглаголец, а ты попробуй учиться сам, если кто-то эти курсачи делает и экзамены сдает, а ты не можешь и ищешь прейскуранты, значит наверное в тебе дело? Может на пары зайти на протяжении семестра надо да поучить что-то? Для тех кто учится везде дороги всегда открыты, а кто ищет прейскуранты их и находит. Я отучился 4 года НИ КОПЕЙКИ НЕ ОТДАЛ!

,

Пару слов о кафедре техмаша (ТМ)Характерные черты обучения:1) все зачёты, экзамены и курсовые согласно прайс-листу. Цены следующие :— зачёт 50-400 грн (зависимо от ЧСВ препода)— экзамен (он же испыт) 200-500 грн— курсач 400-1000 грн (дешевле не встречал)2) обучение отсутствует напрочь3) количество неуков поощряется, так как их рост прямо пропорционален квадрату толщины кошелька препода4) присуствие сроков — крайних дат, в которые необходимо выполнить пункт 1 для получения стипендий5) дружелюбное, тёплое отношение преподов к студентам, пытающихся отвильнуть от выполнения пункта 16) цены в пункте 1 могут колебатся в связи с инфляцией и ростом цены на нефть7) всяческая замануха неграмотной абитуры для пополнения своих доблесных рядов (встречались случаи с откатом выполнение пункта 1 для студента, привёдшего абитуру)8) возможны приемы взяток огненной водой

,

Обходите стороной этот "университет"

,

А как вам температура этой зимой в аудиториях +9. А в общежитиях минус.А аудитории обшарпанные?

,

Не могу пока сказать ничего плохого или хорошего про уровень подготовки специалистов, т. к мой ребёнок ещё учится. Что деньги берут за зачёты и т.п. - берут и это конечно не делает чести преподавателям(хотя их понять можно, хоть как то компенсируют свое время, потраченное на оболтусов, протирающих штаны),хотя этим они сами позволяют студентам недобросовестно относиться к учебе. Но это дело каждого. Меня возмущает другое, сейчас встал вопрос перепоселения и комендант ставит условие вставлять евроокна.Удовольствие не дешевое при низком уровне жизни в стране. Я понимаю ещё сделать ремонт в комнате косметический. Но мне не понятно одно, ведь университет государственный и средства выделяются и на капремонт и на текущие хозяйственные нужды. Куда же они уходят? Наверно этот вопрос надо задать структуре, которая занимается подобными вопросами.

,

Я у Тетяни Олександрівни 2 семестри вчився, отримав добре у нашої групи проблем не було, практики цікаві, розмовляє з нами кожен має змогу сказати думку. Дійсно обідно, що на таких людей як вона знаходяться ... люди, в яких хватає совісті таке писати. Видно обідели тебе - треба було вчитись, до тих хто не вчиться вона строга.

,

Имел удовольствие отучиться полгода на заочном (потом свалил оттуда). Если не вдаваться в подробности - мрак полнейший. Студент для преподов = банкомат.

,

ПолтНТУ отличный универ особенно кафедра гидравлики)

,

Поступил в этот Вуз после техникума. на ускоренный курс обучения и не жалею ... учится тут не мед конечно, но для тех кто имеет более менее хорошую школьную подготовку особого труда не составит. Один из многих минусов в университете плохо организовано досуг для студентов я имею ввиду спортивные секции и т. п. А поступать сюда однозначно лучше на строительный или архитектурный на другие факультеты не и имеет особого смысла. Моя оценка 3+

,

Нормальний університет. Навчанням та здобутими знаннями задоволений. Кафедрі " Технології машинобудування"- ПРИВІТ!

,

закінчила в 2007 році. Кафедра облік та аудит. За всі 5 років заплатила 35 грн!!!( квіти парі викладачів -- і ті не кожен взяв). Якщо ти вчився --то ніхто не вимагав і не натякав на взятку!!!!!!!! Але дійсно було дурне(як на мене) правило ---ліміт на оцінки. Моя група майже вся гуртожиток. Прийти першою на екзамен , який був зранку НЕМОЖЛИВО. А потім чомусь 5-ки закінчувалися. Викладач з фінансового менеджменту сама так сказала (нажаль, не памятаю її прізвища) " я й так забагато поставила уже 5-к".
Але були викладачі, яких згадую з теплом і вдячністю. А тих хто "клянчить" : "Ну поставте пятірку бо на стипендію не вистача!!!!" у кожному вузі повно.

,

Народ,про шо ви говорите....Людина,яка хоче вчитися-буде робити все для того можливе,ви думаєте прийшли до вузу і вам все на голову буде падпти саме,це вам не школа,тут навчаються люди самостійно..Викладачі дуже хороші,ніхто оцінок не занижує,навпаки помагають,додають...Звичайно,якщо ви прогулюєте пари і по хамськи ставитесь до викладачів-то на хорошу оцінку нема чого розраховуати..Чи будеш ти спеціалістом залежить від самого себе,а не від викладачів..Ректор дуже хороша людина..Я приїхала здалека,щоб тут навчатися,ще ні на 1с не пожаліла...Просто треба цінувати,те шо вам дають,і трошки працювати самостійно,бо оцінки за гарні очі вам ставити не будуть,треба самому прикладати хочаб якихось зусиль..І відносно взяток,я особисто все здала сама,без 1 грн,і так вся моя група,ніхто грошей не вимагає,тут не так виховані люди....Це вища школа,е не дитсадок,цікова-на роботі теж все за вас будуть робити,чи може ви взятки будете давати,щоб за вас зробили?Кожному своє......Я задоволена своїм вузом!!

,

был Полт. ИСИ - выпускал инженеров-строителей много-много лет на пять с плюсом! учились все по-разному но специалистами на производстве становились все отличными. а сейчас готовят д...в, простых вещей не знают и не понимают. мы это знали на втором курсе! а сейчас инженерам выпусков последних лет это объясняешь как пту-шникам. одно слово ПнТУ!!!!

,

поганий

,

пальців на двох руках достатньо аби перелічити викладачів бажаючих безкоштовно надавати консультаціі некажучи вже про знання. сором.......

,

я не знаю, что в нем хорошего(если б вернуть 5 лет назад, никогда бы сюда не поступала), учусь на эк. кибернетике (экономист-программист), но реально мы не изучаем ни программирование, ни экономику, все только поверхностно, мы даже не знаем куда после этого можно будет устрояться на работу!!!!

,

Самый лучший в мире вуз никогда туда не поступайте

,

ПНТУ корупционерный ВУЗ, знаний 0 ,а деньги вымогают не малые(600 грн-это так пустячёк для Дубины).Потом хотим ,чтоб специалисты были с высшим образованием,а от него только диплом построенный на взятках

,

Жалею, что поступил в это непонятно что ! Ничего хорошего в этом универе нет. Если бы можно было поставить 0 звёзд, это была бы правильная оценка !

,

Учусь на заочном отделении по нефти и газу. Всё просто ужасно не организовано. Преподавателей фиг найдёшь, методичек ограниченное количество (до сих пор не взял), расположение аудиторий хуже чем в Хогвартсе. Консультации не понятно где, когда и как. Жалею что поступил. Лучше бы работал после техникума.

,

дуже гарний,але не на стільки!

,

отстой.я жалею,что учился в нём!
тупей преподавателей ещё не видел!
взяточники все там!

,

Університет просто диво і викладачі всі гарні люди, а те що вимагають, я вважаю правильним, тому що без цього не здобудеш відповідної освіти. А те що говорять, що він технічний і не може дати відповідної освіти студентам інших спеціальностей зовсім не правда, закінчила БО і дуже люблю свою кафедру, не давали ні дня відпочивати і навчили всього, результатом є те що змогла працювати на різних участках в бухгалтерії і мною були задоволені. Просто дивовижний університет!!!!!!!!!Всім раджу поступати

,

Очень классный

,

Сейчас такое время, что бабло решает все!!!!!

,

Я закончила ПолтНТУ в прошлом году! Буду говорить честно, пока училась университет не любила, любила только студентческую жизнь(а в Полтаве она просто супер).Когда закончила -поняла как єто классно было то. Взятки всегда былы и будут везде в любом ВУЗе!!! Если ты хочешь получить знания -ты их получишь и тебе в этом помогут преподаватели! Я очень люблю Полтаву и университет свой который дал мне не только знания ,но и хорошую основу для жизни.Когда проезжаю мимо, то чуть не плачу((( Я до сих пор говорю всем поступайте туда: 1) ПолтНТу -достойный ВУЗ для молодых людей,2)Город Полтава-лучший студентческий город!! У меня учиться много знакомых там сейчас, и ни один не пожалел что он выбрал именно этот университет!

,

Шефер падло берет бабло! Ставит или минмальную тройку или бабло сбивает курсовая 250 грн и за предмет так же. Людям правильную курсовую заворачивал! Дограетса! Хотел уже его писать на диктофон! Носенко алкаш за курсач больше 300 гребет. Кошмар а не универ! Пропустил несколько пар все тебе тройка! А на знания не смотрят . Ставят в основному ПО ПОСЕЩАЕМОСТИ!. Ужасный универ ужасный, я жалею очень. КПИ в 100 раз лучше, но боюсь что после этой конюшни не потяну ((

,

не хочу нікого образити, але не розумію, чому "СТРОЯК "став кращим ВУЗом Полтави. Навчають на кого тільки можна, якщо технічний , то і готуйте ІНЖЕНЕРІВ. Скоро і вчителів будуть випускати!!!!! Я проти такої "каші" , єкономісти, аудит, менеджмент, і т.д. все у кучі. Такі і спеціалісти!!!!!!!

,

хороший, якщо проблеми, корупція поможе

,

Закончила финансово-экономический факультет. Знаний хватило, чтоб пройти собеседование в аудиторскую фирму из Большой четверки (если кто, конечно, слышал;) Сейчас в Киеве. Так что кафедре бух учета и финансов большое спасибо!!!
техническая база не очень, но если захочешь - научат.

,

Я не знаю чему там учат в строяке, но у меня складывается такое впечатление, что студенты с чем зашли, с тем и вышли... Я там не училась и никогда не буду, но когда приходила на День открытых дверей, у меня в нутри было страшная паника!!! Я только ужасалась, как можно учиться в таких условиях, выслушивать бред и маразм о том, что это так многозначимо, хорошо престижно, если после первого закомства со студентами данного ВУЗа, пробирает жуткий мороз по коже, страх и трепет от поведения и воспитания таких особей в социуме... О какой учебе на парах, лекциях и экзаменах можно говорить, если это дикообразы и аборигены... Какой толк будет на работе после таких выпускников-специалистов... Увы, но мне приходилось видеть такие кадры и в жизни и на работе.... Осадочек остается!!!

,

не кращий! В нашому місті є достойніші вузи!

,

Люблю этот универ =)

,

Я закончила этот университет 2 года назад. Смело, без зазрения совести могу сказать, что специалиста из меня сделали отличного. Работаю инженером, знания, полученные на кафедре Гидравлики, водоснабжения и водоотведения очень помогают мне в работе - спасибо огромное преподавателям и зав.кафедрой! База обучения по техническим специальностям очень - очень сильная. Если пришли за знаниями Вы их получите на самом высшем уровне. Кто пришел не за получением настоящего высшего образования, а просто за "бумажкой" об окончании - будет писать, что универ для "ничегонеделанья", кстати, с ошибками непростительными пишут комменты))) Я знала студентов, "ничегонеделавших" и прогуливавших пары - отчислили на раз-два и деньги родителей не помогли), на серьезных кафедрах 100% посещаемость, иначе - прощаются с такими "студентами" сразу и без разговоров. Я благодарна преподавателям - отличные. А "дебилов", которые и сами не знают чего в ВУЗ пришли везде полно и нечего по ним судить о статусе и репутации.

,

Тут много чего говорят но не понимают что спорт зал упал потратили много денег но не кто и не задумался почу преподаватели строяка не приложили усилей к строительству спорт зала почему никто не посмотрел росчети все и мног всего да потому что такие преподы что сами не понимают а строили наверное их лутшие випускники которые сопромат у них на 5 сдавала а економисты универа так и не посчетали сколько им обойдеться дублирование всего проекта!!! Так что стоит задуматься что такое строяк! И вобще не пойму причем тут економика в строительном универе каждый должен заниматься своим делом не позорьтесь со всеми етими далами!!!

,

лучшее в вашей жизни это ПНТУ!

,

Взагалі навчання в цьому Вузі не мед,якщо дійсно вчишся,а не просто купуєш "корочку"! Але вважаю,що здобувати знання власним мозком,а не гаманцем завжди важко незалежно від обраного Вузу.Не скажу,що в технічному було дуже легко,але я пишаюсь тим,що була студенткою саме цього вишу!!!

,

Скажу так, навчальний заклад непоганий. А за рахунок того, що викладачі ставлять оцінки, що не відповідають знанням, то це із-за того, що кожному викладачу дається так званий "ліміт"- на групу певну кількість 5 поставити, пару 4 і тим, хто не встиг 3. І якщо 5 буде більше ніж треба, то тому викладачу великий втик зверху буде. Нажаль така система діє і в пед.університеті Полтави. Це для того,щоб зменшити кількість студентів,які отримують степендію.

,

Кто хочет почуствовать реальный напряг по учёбе - идите на архитектуру.Там не смотрят бюджетник ты или контрактник - валят всех.Сам я заканчую 1 курс и только после первого семестра пошло или выгнали 5 студентов. Правда незнаю как на остальных факультетах.

,

Что там хорошего в ПНТУ,поступал,наслушался речей,об истории и серьезности и т.п.А начал учиться,взятки кругом,да не просто берут,а вымогают,универ обшарпаный,в туалеты без противогаза не войти,катастрофа.Буду переводиться в Харьков.

,

Вот правильно сказали, здесь готовят только строителей и архитекторов, на остальных факультетах учёбы практически нету. Только на этих 2 факультетах невозможно ничего не делать если не желаешь попасть на отчисление. я уже учусь на 3 курсе специальности - строительство, и поверьте за 3 года у нас с групы было исключено до 12 студентов, остались только степендиаты и пара троек хорошистов. Вуз отличный. А то что закончить вуз и ничего не понимать в своей специальности это происходит со студентами в каждом вузе, не обязательно в ПНТУ. Те кто хотят хоть что то знать для них здесь есть огромнейшая возможность осуществить это всё.

,

как бы по точнее выразится , в целом универ не плохой но есть отдельные кафедры которые гонят беса по страшном например БО, их нужно боятся и обходить стороной , а лучше оббегать............

,

Закончил ВУЗ в 2008. Учился не на отличчно. Специальность "Технология машиностроения". Было всего! И взятки "вымагалы" и прогулы с моей стороны (в меру разумного:) ) Но уровень знаний дал этот ВУЗ отличный. Работать могу везде. На практике уровень не хуже Харьковских и Киевских аналогов. Обратно же из личного опыта. Моя оценка: Много лучше среднего!!! Кто хочет учиться, научится многому!!!

,

В основном данный университет не такой уж и плохой,но в нем очень много нюансов-это продажность(взятки),несправедливость по отношением к студентам,урезание стипендии(обязательно какой-нибудь предмет принимает в этом участие),в общем ого-ого......и это очень расстраивает...маленький актовый зал, в который ели один факультет влазит,как такое может быть....!?

,

Очень слабый ВУЗ. Преподаватели неадекватные. Оставили на повторный курс из-за того, что не захотел платить декану за его предмет. Я и ушел оттуда. В универе 5 рабочих компьютеров, а в библиотеке бегают тараканы.

,

Лично я собираюсь поступать в этот универ на строительный....
Не хочу нечего говорить предвзято но мне кажется это хороший универ..))

,

rebyata chto by vy ne govorili ya gorjus tem chto uchus zdes, i pust eto ne samy krutoy univer , no eto chastichka moey jizni i vse eto budet napisano v nashey biografii ! Ya dumayu chto eto odin iz samyh luchsih univerov ukrainy!

,

А нас учили понемногу, чего нибудь и как нибудь...Это об экономике и праву, обещали много, рассказывали красиво, а когда мы закончили ВУЗ получились из нас специалисты ,которые никому не нужны.

,

закінчи вуз 1978 року,син недавно,але дійсно вуз втратив у підготовці кадрів тому що вся система освіти прогнила,як це можливо щоб 99% учнів шкіл поступали у виші,це просто вони заробляють гроші,а батьки хочуть поставити знак якості -моя дитина закінчила виш,а чи має вона для цього дані нікого нехвилює,є диплом у студента-отримали гроші вуз та викладачі які безсоромно деруть за екзамени,заліки ,курсові всі задоволені а спеціалістів класних немає,Тому вважаю що необхідно міняти систему освіти,я поступав у інститут з 27 учнів класу пройшли 5-7 інші пішли навчатись на робочі професії або на роботу,щоб у вузи поступали достойні а там давали достойну освіту але без нахабного обдирання за все

,

Дуже слаба підготовка ! Більше обіцяють, чим виконують !

,

Ранише,ПИСИ готовил прекрасных специалистов, а сейчас подготовка студентов очень слабая , я сужу по финансово-экономическому факультету , программа подготовки специалистов несовершенна учат предметов много , но они никому в принципе не нужны ,а то , на что надо , проходят бегло и потому получив диплом выходят ни что иное как "полуфабрикаты" Я сталкивалась с деканом этого факультета , то я бы , будь моя воля , не допустила бы ее работать с молодежью ни на шаг

,

Ребята, вы с Луны свалились? Все, кто пишет, что ППНТУ - крутой универ либо в нем не учились, либо ходят тогда не учиться. Либо это вообще ректор сам пишет)) Может, технарей чему-то и учат, но остальным тут нечего делать. Мало того, еще проводится политика "антибюджетник" - вместо заработанной 5 ставят 3, и попробуй что-то докажи. Хватит, одна студентка в суд подала - и чего добилась? Только отношения с преподами и руководством испортила. Так что, если вы хотите учиться, то вам явно не сюда.

,

ПНТУ второй дом!!!!!самый лучший универ и самые лучшие преподы!!!!! уважуха всей кафедре ТГВ!!!! мы вас любим!!!

,

есть вузы и получше! Технари готовят экономистов - такого я еще не видела!!! Каждому свое должно быть, не есть чужой хлеб!!!

,

самый лучший!!!!!!!

,

Я закончил факультет ПГС ещё в Потавском инженерно-строительном институте (так раньше назывался университет). Много лет работал (и сейчас продолжаю работать) в строительстве. По работе постоянно встречался со специалистами с разных регионов бывшего Союза. Уверяю Вас, что подготовка специалистов в нашем институте была на очень хорошем уровне. Хотя бездари и лентяи были и будут всегда, в том числе и среди студентов нашего ВУЗа, перспектива у таких "специалистов" - реализатор на рынке...

,

Везде есть студенты которе забивают на учебу, так чоне нужно наговаривать на наш ВУЗ!!! Это самый классный университет!!!

,

Отличный ВУЗ!!!

,

Нормальний ВУЗ!

,

Новейший спортзал не был запроектирован специалистами института, проектанты из другого региона. Специалисты по строительству, архитектуре- прекрасные, чего пока не могу сказать про экономику. Строяк лежа на диване не закончишь!!! Из того, кто забивал на учебу и раньше не получались специалисты. А у кого все знакомые забивают на учебу, будут это делать и во всех других ВУЗах. Пусть не обижаются потом, что только продавцами берут. Будьте настойчивы, и этот ВУЗ даст вам лучшие знания в традиционных специальностях. Чего не могу пока сказать про новые.

,

2-бали

,

студенты ПНТУ занимаются в своем университете ничегонеделаньем)) это их основной предмет.. сужу по своим знакомым, которых у меня больше 30 и все учатся на разных курсах и факультетах... забивают на учебу, произвол сплошной.. конечно, это классно, когда можно выспаться или дурака валять на парах, но какие же из вас будут потом специалисты.. + не забывайте, что рухнул ваш новейший оснащенный спортзал недавно, построеный по проекту вашего же студента.. в общем, что тут говорить.. выпускников ПНТУ нужно бояться.. дисциплины никакой.. ПФ НЮАУ рулит все-таки..

,

Прикольный универ , хотя и в Полтаве

,

ПолтНТУ супер

,

ПНТУ THE BEST

,

Я тут ще не був но ви мене вже заїбали!!!!!!!!!!!

,

Супер!!!

,

СУПЕР УНИВЕР!!!!!

,

хорошая база!

,

ПНТУ - університет №1 в Україні

,

это мой любимый универ,в котором я учюсь))

,

Очень хорошая база!

,

Наш університет найкращий.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Якщо ви не навчаєтеся в цьому ВУЗі то як можете судити , а якщо навчаєтесь, то навіщо поступили? Хороший університет

,

Шиш не ВУЗ

,

VERY НЕ ПРЁТ!

,

Лучший ВУЗ Полтавы!

Усі ВНЗ в Полтаві, а також коледжі та технікуми в Полтаві, курси в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві

Зворотній зв'язок