Факультети і спеціальностівгору

Факультеты: 

 • Гуманітарний
 • Факультeт нaук пpо здоров'я
 • Факультетприкладниx наук
 • Факультeт суcпільних наук
 • Філософсько-богословcький факультет
 • Львівcька бізнеc-школа  
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (032) 240-99-49.

У 2017-2018 роках на підготовчих курсах УКУ можна вивчати до п’яти предметів:

 • англійська мова,
 • українська мова,
 • українська література,
 • історія України,
 • біологія.

Заняття проводяться відповідно до чинних нормативних документів, робочих навчальних програм, затверджених Вченою радою Університету відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та Українського центру оцінювання якості освіти та діючих програм ЗОШ.

Навчальний процес на підготовчих курсах забезпечують викладачі, які входять до професорсько-викладацького складу Університету. Також залучаються викладачі вищої категорії загальноосвітніх шкіл та Центру зовнішнього незалежного оцінювання з погодинною оплатою праці. У навчальному процесі використовуються мультимедійні технології, комп’ютерний клас та інші технічні засоби навчання.

Слухачі підготовчих курсів забезпечуються необхідною навчально-методичною літературою, роздатковим матеріалом з кожної лекції обраних слухачем предметів.

Слухачі підготовчих курсів після закінчення повного курсу навчання проходять підсумкову атестацію з навчальних дисциплін згідно із Положенням про підсумкову атестацію слухачів (випускників) Підготовчих курсів, затвердженого Ректором.

Після закінчення повного курсу навчання на підготовчих курсах слухачеві видається сертифікат встановленого зразка, у якому зазначаються результати підсумкової атестації з предметів.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (032) 240-99-49.

Докладніше про ВНЗвгору

Додаткові навчальні програми

В Українському католицькому університеті можна навчатися на додаткових навчальних програмах:

 • Львівська бізнес-школа

Програми: Бізнес-адміністрування, Інновації та підприємництво (магістерська), Управління персоналом та організаційний розвиток (магістерська), Управління технологіями (магістерська), 

 • Інститут лідерства та управління

Програми: Управління неприбутковими організаціями (магістерська)

 • Інститут екуменічних студій

Програми: Магістерська програма екуменічних наук, Дистанційна магістерська програма екуменічних наук, Річна сертифікатна програма «Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами»

 • Інститут психічного здоров’я

Програми: програма «Психологія для життя», 

 • Катехитично-педагогічний інститут

Програми: Вища релігійна освіта, Поглиблене вивчення Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха», Основи християнської віри та служіння у парафіях УГКЦ

 • Школа української мови та культури

Програми: Програма «Українська весна», Літня програма української мови та культури, літній український табір для дітей, літній український табір для дітей для «Пласту», літня бізнес-школа

 • Школа іноземних мова «Мовний експрес»
 • Школа реабілітаційної медицини

Загальний курс англійської, німецької, польської, італійської, іспанської та французької мов іконописна школа

 • Тритижневий інтенсивний курс іконопису і богослов’я ікони

Університет дає своїм студентам не лише добрі знання, гуманітарних дисциплін, але й формацію в дусі християнських цінностей. Протягом навчання студенти мaють можливіcть вивчaти англійcьку, німeцьку, фpанцузьку, італійcьку, старогрeцьку, латинcьку і церковнослов'янcьку мoви. Випуcкники пpодовжують навчaння в кращиx універcитетах Євpопи тa Амeрики.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 10 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

П'ять поставив за відсутність корупції. Її тут немає на 99%. Принаймні ні я, ні всі мої знайомі з нею ні разу не стикалися. На рахунок навчання. Без ноутбука сюди немає що йти. Бо більшість д/з виконують в системі cms. Задають дууууууууууже багато. Купа слів з анг, латини, десятки сторінок творів, письмові есе, додаткові заняття з English club, реколекції по суботах і т.д. Якщо ви не любите буде весь час погруженим в зубрьожку і чути тягар д/з, краще сюди не йти. Гуртожиток(колегіум) дуже хороший, але дорогий - 1700 грн в місяць. Живуть по 3, але євроремонт, душ, хороші ліжка. В плані роботи: треба старатися або залишитися тут, або виїхати за кордон. В усьому решту ваші старання тут не оцінять, і підете в макдональдс. Підсумок: тут треба важко вчитися, мати більше грошей ніж в Франка, не буде корупції, хороше ставлення.

,

спраді розчарувалася в уку, ціни завищені, під час набору студентів дійшло до 3 хвилі, так як всі відмовлялися , з 181 я стала 20, в результаті на тому факультеті майже не набрали потрібну кількість, я вважаю що існує дешевша альтернатива і менше пафосу

,

Выиграла грант на обучение по магистерской программе "журналистика", ребята, это лучшее, что случилось в моей жизни. Тренинги, квесты, общение на равных со студентами...нет унижения и высокомерия, которым пропитаны доживающие последние дни государственные вузы, где процветает вымогательство, равнодушие преподов, куча ненужных дисциплин и безнадёжно устаревших лекторов с листика с их менторским контролем за посещением, желтыми листиками ксерокса. В Южно-украинском национальном педагогическом университете у нас не было никакого выбора ни курсов, ни семинаров, ни руководителя диплома, всё это порождает пассивность, пропуски, желание откупиться на сессии от назойливых, обнаглевших вкрай так называемых преподавателей, лавно уже не конкурентных лузеров. Кто с гуманитарным или филологическим образованием видит себя в медиа, то очень рекомендую УКУ, мониторила отзывы о журфаках Киева, Львова, Одессы, Сум и Херсоне-там тлен

,

Кращого університету ви не зможете й уявити собі в сучасній Україні. Ставлення до студентів як рівних собі, строгі правила зі здачею робіт та еказменів. Цікаве викладання матеріалу і чудова атмосфера. Якщо ви вирішили вчитися в Україні, тоді точно ваш вибір УКУ!

,

Бувала в УКУ. Чесно кажучи, сама атмосфера надихає на навчання. Дужее сучасний і технічно забезпечений. Шкода, що досить обмежений вибір спеціальностей. Я б із задоволенням туди поступила б :(

,

Католицький університет в розумінні обивателя (є таке слово)) - то є щось середнє між польською освітою і українською... І нове в Україні. То є солідно! Польща забирає українську молодь привабливими цінами й умовами навчання. Буде хабарництво у наших вишах - абітурієнти повтікають до сусідів

,

Серед всіх ВНЗ України шукала достойний. Думала, знайшла. Скоро вступна кампанія, подавання документів, а я розчарована. Будучи звичайним абітурієнтом, я ненароком стала свідком хабарництва і кумівства в УКУ. Мій відгук аж ніяк не заплямує Вашу репутацію, але я Вам більше не вірю. Ви, як представники духовного спрямовання, мали б поширювати свої вчення і давати приклад для нас, звичайних учнівстудентів, а в результаті залишаєте таке негативне враження про себе. Я все ж буду вступати до Вас, але не тому, що знайшла той самий чудовий університет, який би дав мені якісну освіту, ні! Діємо за принципом "обирання меншого зла". Ви стали для мене тим "меншим злом" серед тисяч інших. Сказати чесно, я буду відчувати це розчарування завжди. Всі ми знаємо про кумівство, але чути щось таке поряд з ім'ям вельмишановного ректора, отця Богдана - це щось нове для мене. Зрештою, не потрібно так сильно дивуватися, чого тільки нема у нашій країні. А чого ніколи і не буде....

,

Вичерпну інформацію можна знайти на офіційному сайті. Подана вище інформація містить помилку: рівень акредитації не І, а ІІІ.

,

недостаточно информации

,

Щиро вдячний за плідну сподвижницьку працю викладачів УКУ знавчання та виховання наших дітейв християнському та патріотичному дусі.Низький уклін ВАМ ВЧИТЕЛІ!

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок