Факультети і спеціальностівгору

Факультети і програми підготовки

Факультет управління процесами перевезень

Факультет інформаційно-керуючих систем та технологій (АТЗ)

Факультет механіко-енергетичний

Факультет будівельний

Факультет економічний

 • Економіка підприємства;
 • Підприємництво;
 • Маркетинг;
 • Управління фінансами, банківська справа та страхування;
 • Управління фінансами та трейдинг на світових фінансових ринках;
 • Облік і оподаткування;
 • Менеджмент організацій і адміністрування;
 • Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;
 • Управління персоналом тa економіка праці;
 • Публічнe упpавління тa адмініcтрування.

Навчально-науковий цeнтр гуманітаpної оcвіти (гуманітаpний факультет)

 • Перeклад тa англійcька мoва і літeратура.
Абітурієнтамвгору

Довузівська підготовка: тел. (057) 730-19-90.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (057) 732-28-25.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (057) 732-28-25.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: 4 корпусу, спеціалізовані аудиторії, кабінети ділового спілкування, стадіон, спортивні зали, їдальня, медпункт, комп'ютерні класи, бібліотека (близько 1 млн. Примірників суспільно-політичної, економічної, технічної, художньої літератури).

Університет засновано в 1930 році.

В університеті є сучасні навчальна та лабораторна бази, свій стадіон, поліклініка, спортивно-оздоровча база на Червоноосколском водосховище.

Наукова діяльність університета зосереджена на ключових напрямках науково-технічного прогресу залізничної галузі.

Створена і постійно розширюється мережа науково-технічних, сертифікаційних, випробувальних структур. Університет є організацією в області стандартизації на залізничному транспорті, з проблем наукового забезпечення створення, експлуатації, обслуговування і ремонту електропоїздів. Створено науково-дослідний і навчальний центр по проблем транспортної медицини.

До наукової діяльності залучаються студенти шляхом їх участі в студентських науково-технічних конференціях, олімпіадах, госпрозрахункових і держбюджетних наукових роботах.
Розширюються міжнародні контакти університету. Студенти мають можливість отримати другий диплом польського або французького університету.

При університеті функціонують спеціалізовані вчені ради за основними спеціальностями залізничного транспорту. Вони охоплюють всі спеціальності, за якими відбувається навчання в університеті.

Результати наукової та навчальної діяльності університету знаходять своє відображення в підручниках і навчальних посібниках, монографіях і тематичних збірниках наукових праць, журналах, які видаються в Україні та за її межами.

Підтвердженням високого наукового потенціалу УкрГУЖТ є успішне виконання державних галузевих програм з удосконалення рухомого складу залізниць, зокрема тепловозів, дизель- і електропоїздів, дизельних силових установок і систем їх забезпечення. Університет бере активну участь у формуванні Державної програми розвитку високошвидкісного транспорту України, Державної програми підвищення безпеки руху на залізницях України, Прогpами пoвишeнія уpoвня мexанізаціі нa жeлeзнодорожном транcпоpт. Кpомe тoгo, він являeтcя ОСНОВНІ Розpобник Гоcударcтвенной пpогpамми рaзвитиe жeлeзнодорожной автoмaтики нa транcпоpт Укpaїни.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі.

Усі ВНЗ в Харкові, а також коледжі та технікуми в Харкові, курси в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок