Цей навчальний заклад знаходиться на окупованій території.
Ми не гарантуємо достовірність даної інформації.
Факультетивгору

Спеціальноcті

  • Фінанcи і крeдит
  • Еконoміка підприємcтва

 

Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0652) 27-44-52, (099) 915-15-09 .

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0652) 27-44-52, (099) 915-15-09 .

Докладніше про ВНЗвгору

КІЕГП - базовий вищий навчальний заклад Федерації Роботодавців України II-III рівня акредитації.

Ми пишаємося тим, що є першим недержавним навчальним закладом на території Україні. Навчання в нашому вузі здійснюється російською та українською мовами.

Якщо перед Вами стоїть питання - куди піти вчитися, зверніть увагу на ті численні переваги, які надає Вам Кримський інститут економіки та господарського права. Вибравши наш інститут в якості свого навчального закладу, Ви знайдете можливість:

Отримати повну вищу освіту на рівні кваліфікаційних вимог бакалавра і спеціаліста з ліцензованим напрямами і спеціальностями: «Фінанси і кредит» та «Економіка підприємства».

Навчатися за обраною спеціальністю на денній або заочній формі навчання з застосуванням інтерактивних дистанційних технологій у навчанні. Завдяки чинному освітнього порталу, на базі віртуальної навчальної середовища Moodle (розповсюджується за ліцензією GNU GPL), Ви зможете займатися в зручний для себе час, в зручному місці. Вчитися, не виходячи з будинку або офісу і навіть не переривати навчання, перебуваючи у відрядженнях або відпустці, 24 години на добу 7 днів на тиждень. 

Будувати свій індивідуальний графік і розклад навчання, пройти курс навчання «без відриву від дому», «від декретної відпустки» або «від виробництва», тобто, не витрачаючи часу і грошей на поїздки, не відриваючись від сім'ї або своєї роботи. 

Отримати повну вищу освіту інвалідам та особам, позбавленим фізичної можливості отримати традиційну освіту. 

Уcпішно завeршивши навчaння і пpойшовши дeржавну підcумкову атеcтацію, отpимати дeржавні диплoми зa обpаними Вaми спеціальноcтями. Двeрі нашогo інcтитуту зaвжди відкpиті для Ваc!

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Учусь там на 4 курсе,все идите учитесь,действительно кто хочет учиться,а кто не хочет всё равно выучится,без принуждения!

,

ЧВУЗ КИЭХП супер!!!!!! Учиться можно, преподаватели не сильно то и придираются. Так что идите не пожалеете:))))

,

институт отличный, преподаватели золотые люди, кто хочет учиться -учиться и получает знания -отказа нет, кто не хочет - платит (как и везде) Само здание и база правда старенькие, но зато отношение к студентам уважительное.

Партнери сайту
Академія праці, соціальних відносин і туризму
Академія праці, соціальних відносин і туризму
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Сімферополі, а також коледжі та технікуми в Сімферополі, курси в Сімферополі, репетитори в Сімферополі, робота в Сімферополі

Зворотній зв'язок