Університет сучасних знань (УСЗ)

Університет сучасних знань (УСЗ)

 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання
 • Військова кафедра

1000
студентів
218
викладачів
92
кандидати
наук
50
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Абітурієнтам

Університет сучасних знань вищий навчальний заклад, заснований Товариством «Знання» України у 2002 році, має широку мережу регіональних представництв та відокремлених підрозділів, з 2017 року розпочався набір на навчання іноземних студентів. За Університету сучасних знань діють безкоштовні підготовчі курси до ЄДІ. Університет активно співпрацює з іншими освітніми організаціями та структурами, реалізує велику кількість проектів у галузі інформальної та неформальної освіти.

Диплом державного зразка

Окрім державного документу, ти здобудеш реальні знання, навички, та актуальну високодохідну професію, котра буде конвертуватись у гроші.

Індивідуальна освітня траекторія

Актуальні дисципліни, котрі допоможуть тобі уже в 1-й рік навчання отримати можливість відкрити власну справу або працевлаштуватись.

Власний центр кар'єри

Допомагає визначити кар'єрну траекторію, сформувати резюме та підготуватись до співбесіди. Завдяки чому наші студенти отримують престижну роботу у провідних компаніях України.

Ментори та куратори

Твоїми кураторами та менторами будуть кваліфіковані викладачі-практики, які на власному досвіді перевірили знання, що дає діюча освітня програма.

Стажування у лідерів

Ти будеш проходити стажування в провідних компаніях України, де зможеш зарекомендувати себе для подальшого працевлаштування.

Нетворкінг

Ти зможеш брати участь у багатьох форумах, конференціях, та мати активну життєву позицію, що допоможе тобі налагодити контакти з роботодавцями.

Гранти на навчання

Ти будеш навчатися в сучасному ВНЗ світового рівня, де кожен бажаючий може прийняти участь у конкурсі та отримати грант на навчання.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи:

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](044) 287-52-90, [відкрити контакти](050) 352-57-12.

Про ЗВО/ВНЗ

«Університет сучасних знань» — вищий навчальний заклад, заснований Товариством «Знання» України в 2002 році. Сучасні знання з гарантією працевлаштування з 1-го року навчання.

Тут ти розвинеш якості, які будуть цінуватися на ринку в найближчому майбутньому:

 • Самопрезентація та ораторське мистецтво — вміння ефектно і виграшно подавати себе в різних ситуаціях.
 • Емоційний та соціальний інтелект — здатність розуміти емоції, наміри і мотивацію інших людей та власні.
 • Медіаграмотність —  можливість вільно працювати з сучасними формами масової інформації.
 • Здатність обробляти великі обсяги даних — уміння розібратися в інформації, виділяти найголовніше і робити висновки.
 • Міждисциплінарність — досконале володіння своєю спеціалізацією та непогані знання в суміжніх сферах.
 • Бізнес-комунікації — взаємодія з колегами та партнерами, для досягнення спільних цілей.

Навчальний процес забезпечують викладачі-практики. Активно застосовується індивідуальний підхід до кожного студента, сучасні освітні технології, зокрема, поєднання аудиторного та диcтанційного навчaння. Студeнти Універcитету проxодять пpактику в провідниx компаніяx Укpаїни. З 2017 рoку діє власний центр кар'єри — прогpама працeвлаштування студeнтів тa випуcкників!


Відгуки

64
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Як вже зазначалось,заочників не інформують про початок сесії,можуть сказати за день два до початку,а можуть через декілька днів після початку сесії. Також якщо у вас виникли питання або труднощі навіть не сподівайтесь,що вам хто-небудь допоможе і надасть відповідь,вас всі дружно заігнорують.Зате коли потрібна оплата,то і напишуть,і подзвонять. Також у них біда з документами,тому що для проходження практики не видається договір,що укладається між університетом і базою практики. Єдине що є в цьому університеті хорошого - викладачі. Культурні,вчасно відповідають, я навіть зверталась до викладачів по допомогу. Але,на жаль,навіть адекватні викладачі не рятують цей універ. Відчуття,ніби я купила диплом в розстрочку.

,

Дуже гарний вуз.

,

Хороший університет. Викладачі дають матеріал по предметам легко та доступно все. При дистанційному навчанні зручно отримувати інформацію. окремий плюс за сайт дистанційного навчання.

,

Я обрала цей університет тому, що тут є всі умови, щоб стати високо-кваліфікованим фахівцем за спеціальністю Право. Мені подобається практична спрямованість навчання. Особлива подяка викладачам, які добре розуміються у своєму предметі, завжди йдуть на зустріч студенту, допомагають розібратися у складних ситуаціях.

,

Чудовий університет! Навчаюсь на заочному, якби було більше часу перейшла би навіть на денне так як заняття викладачі проводять незважаючи на ситуацію у нашій країні а не заставляють самостійно вчити по книжкам.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві