Національна академія управління (НАУ)

Національна академія управління (НАУ)

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання

2000
студентів
300
викладачів
65
кандидатів
наук
25
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Абітурієнтам

За наявності сертифікатів ЗНО, які дозволяють вступ на дві спеціальності,у Національній академії управління,можна обрати програму подвійного диплому за спеціальною ціною. Випускники коледжів можуть продовжити навчання на 3 курсі за скороченою програмою за результатами фахових вступних іспитів.

Також для вступників Академії діє унікальна пропозиція програми подвійного диплому з Варшавським університетом (Польща), одним з провідних університетів Європи. 

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](068) 242-24-46, [відкрити контакти](093) 242-24-46.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](068) 242-24-46, [відкрити контакти](093) 242-24-46.

Про ЗВО/ВНЗ

ВНЗ «Національна академія управління» – сучасний та високорейтинговий вищий навчальний заклад. Академія працює, спираючись на моделі інтеграційної освіти, поєднує теоретичні знання з практичними вміннями. Академія реалізує ідею сучасної освіти в динамічному глобалізованому світі у всебічній співпраці з навчальними закладами та науковими центрами Європи, Америки та Азії.

Базова вища освіта в Національній академії управління проводиться за чотирирічними програмами бакалаврату. Випускники бакалаврату можуть одержати повну вищу освіту, подавши документи на вступ до магістратури, термін навчання в якій становить півтора роки. За бажанням студент може здобувати одразу дві спеціальності з різних напрямків підготовки за програмою подвійного диплому у Академії та у партнерстві з Варшавським університетом (Польща). Також в Академії пропонується наукова і дослідницька робота в аспірантурі, докторантурі для отримання наукового ступеня кандидата наук (PhD) або доктора наук (Dr.Sc.).

Високопрофесійний і досвідчений викладацький колектив реалізує місію Академії, яка полягає у формуванні найвищих стандартів освітньо- професійної підготовки фахівців, конкурентоздатних на ринку праці. Викладачі Академії проводять наукові дослідження, виявляють нові напрямки розвитку науки, виховують та збагачують особистість студента за допомогою системи освіти, яка відповідає сучасним світовим стандартам. Усі кафедри очолюють доктори наук, професори, що користуються авторитетом і визнанням у науково-освітньому просторі України, а також працюють візитінг-професорами в закордонних університетах. У навчальному процесі Академія вдало та ефективно поєднує авторитет досвідчених викладачів та енергію й креатив молодих кадрів.

Академія має офіційно зареєстровані видання: єдиний всеукраїнський молодіжний журнал «Я, студент», фахові наукові журнали «Юридична наука» та «Актуальні проблеми економіки», є видавцем сотень підручників та навчальних посібників з усіх навчальних курсів.


Відгуки

49
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Академія - найкраща! Вчився тут з задоволенням. До нас- студентів ставились з повагою, ми завжди на пари ходили з радістю! Бажаю, щоб академія завжди мала багато студентів, бо таку увагу більше ніде не отримаєш. Віват Академія - віват професоре! Респект всім хто вчиться )))

,

Отримувала магістратуру «Право» в 2019 році. Хочу зазначити приємну атмосферу та персональний підхід до кожного студента. Особливо хочу відзначити викладача Браславця Олексія Юрійовича, його лекції буди надзвичайно цікаві та інформативні. Усім рекомендую!!!

,

Історія мала місце з 1999-2005рр! Найкращі роки з професіоналами своєі справи! Рівень знань відповідає акредитації, втомо сфера дружня та спонукаючи для здобувача освіти рости та розвиватись!Щиро дякую усім причетним, ректору ,Сергію Аркадієвичу, за безцінну працю! Музика, Браславець, Нікітін , Сахаров, Лапутіна, Паценко..(пробачте , що може не усіх прізвища перелічила)..Ви, шановні педагоги, справжні «аси»своєі справи!!!!Ваша наука, безумовно, відгукується і по сьогодні!А гуртожиток ... так це вже інша тема для розмови... Дякую Вам

,

добрий день. я вчився в Академії в магістратурі. Дуже жалію що більшість часу ми вчились на карантині. Але враження найкращі, повірте є з чим порівняти. першу освіту отримував у державному університеті. Всі викладачі нормальні, жодних хабарів чи проблем. як захистив диплом з фінансів зразу отримав нову роботу. Академія найкраща. всім хто читає - плюс в карму ))

,

Академію закінчив в 2021 році. Навчався в магістратурі "ПРАВА". Диплом отримав, проблем з навчанням не було. Хороший ВУЗ - рекомендую.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві