Факультети і спеціальностівгору
 • Університетський коледж
 • Інститут філології
 • Інститут журналістики
 • Інститут мистецтв
 • Інститут людини
 • Педагогічний інститут
 • Факультeт пpава і міжнародниx відноcин
 • Факультет інформаційниx теxнологій і управління
 • Історико-філософcький факультет
 • Факультeт здоpов’я, рeабілітації тa рекрeації
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 428-34-07.

Для вступу до університету також знадобитися медична довідка за формою 086-о та медична довідка 028-о про можливість відвідування басейну для вступників на 1 курс спеціальності «Фізична культура і спорт», а також медична довідка за формою 086-о для вступників на спеціальність « хореографія ».

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 428-34-07.

Докладніше про ВНЗвгору

Університет Грінченка – це успішний навчальний заклад, який впевнено посів своє місце в топ-десятці кращих київських вишів і є єдиним університетом, що налeжить тeриторіальній гpомаді міcта Києвa. Універcитeт пpопoнує чудoвe пoєднaння оcвітніx тpaдицій і сучаcногo, інноваційнoгo підxoду в підгoтoвці спeціаліcтів зa європeйcькими стандаpтaми. 

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 337 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Не рекомендую поступать в Институт человека, так как, отношение к студентам просто отстойное. Заканчиваю уже 4 курс( если конечно закончу, и не выгонят с универа за этот отзыв). За 4 года заплатила почти 70к за обучение, да и обучением это сложно назвать. Так как преподаватели просто читают инфу или с Википедии ,или с листочка, хотя в замен они хотят что бы им семинары рассказывали с памяти. Учусь на второй смене, начало пар в час дня, конец пар в 8 часов вечера, единственная большая перемена это 15 минут(для студента это пойти на перекур и выпить кофе, что бы перекусить времени нет). Про вторую смену узнала только когда открыла расписание в конце агуста. Расписание это отдельный разговор, так как оно может меняться каждую неделю. Методисты злые и не компетентны, если захочешь узнать какую-то информацию лучше найди её сам, так как, кроме хамства ,повышенного тона ,ты в ответ больше ничего не узнаешь. Коррупции в универе я не заметила, но оценки ставят от головы,но не по знаниям.

,

Залишилось навчатися ще рік, і слава Богу. Минулі роки майже весь тиждень був вихідний, тепер 2 зміна і пари до 20:00. Особисто мені зовсім не зручно. Коли прийдеш із будь-яким питанням до методистів, у відповідь слухаєш грубість, начебто, ти в усьому винний. Оцінки студентам ставлять з голови, належних знань не дають. Те, що викладачі лояльні та розуміючі - ВИГАДКА! Усі читають інформацію на парі з інтернету, а від студентів вимагають розказувати семінари без підказок. Розклад змінюється 1000 разів на місяць, через це важко будувати власні плани. Нікому немає діла до студентів. Ціни в їдальні занадто високі для такої якості їжі.
Університет не вартий того, щоб витрачати на нього роки.
Нікому не рекомендую.

,

Чудовий викладацький склад. Київський університет імені Бориса Грінченка - це велика і дружня родина.

,

Вчуся на англійській філології і мені дуже подобається!
Викладачі круті, звісно є парочка дуже принципових, але справедливих. Щоб ви розуміли до того я вчилася в іншому університеті і мені є з чим порівняти. Так, можливо в Грінченка є якісь незначні мінуси, але повірте, порівняно з іншими ВНЗ цей заслуговує на увагу. Тут у мене розвіявся міф про "пусту" українську вищу освіту. Дуже багато практики в самому процесі навчання, відповідно легко можна знайти роботу, бо ти щось вмієш! Вчишся - маєш гарні бали. Не ходиш і нічого не робиш - ясно що важче, але закривати свої проколи можливо доздавши якісь семінари і практичні. Буває різне, це життя і виникають якісь конфлікти, але тут важливо не переходити на особистості і не ототожнювати величезний університет з якось малою особистою ситуацією.
Для мене Грінченка - це приємна несподіванка і відкриття! Ну і звісно знання!

,

Навчався 4 роки на спеціальності "Філологія: переклад". Не рекомендую університет майбутнім вступникам. Очікування та привабливі слова про університет з часом не справджуються. Реальність зовсім інакша. Освітня програма загалом дає дуже вузькі знання. Викладачі не є зацікавлені у підготуванні студента як майбутнього професіонала із великим багажем знань. Є достойні викладачі, але їх - мізер, дефіцит. Навчальний відділ, в особі методиста, завжди поводиться зверхньо до студентів. Некоректної форми відповіді на запитання студентів, чи на будь-які прохання.Часто залякують відрахуванням, це їхнє хобі. Є очевидна несправедливість у підрахуванні балів за семестр між студентами. Своє можна довести, але радикальними методами з витратами Вашого часу, здоров'я та інших ресурсів. Найбільша радість буде чекати вкінці - дипломна робота. З нею у Вас буде мільйон запитань та нуль відповіде та науковий керівник буде надавати інформацію щодо диплому мінімально, а на захисті зробить сюрприз - не прийде.

,

Окончил специальность дизайн, условия обучения хорошие, преподаватели отзывчивые. Четыре года прошли как сказка, многому научился, многое попробовал в творческом плане. Интересное обучение, ориентированное на развитие профессиональных качеств, благодаря которым я достойно могу конкурировать на рынке как специалист. Сейчас работаю по специальности, очень рад, что окончил этот замечательный ВУЗ.

,

Вчуся на японській філології і дуже задоволена!! Кафедра східних мов постійно активна, ініціює прийом іноземних делегацій (колись навіть був мер Кіото у нас), викладають носії мов в тому числі. Предмети максимально потрібні, є буквально декілька загальних, фізкультура і та за секціями (коли ходиш на настільний теніс наприклад тільки). А головне - це можливість поїхати на семестр або навіть рік в Японію! Моя подруга їздила минулого року і після такого перебування у мовному середовищі японською щебече. Планую теж спробувати свої сили у відборі на таку можливість, бо для цього потрібно знати мову на досить хорошому рівні уже. + Успішність у навчанні і активність всюди.
Університет на рівні, жодного разу не пошкодувала, що вступила саме сюди.

,

Хороший универ, без совка и это главное! Сам удивился когда поступил. Многие его недооценивают. Коррупции нет, ненужных предметов почти тоже. Все очень открытые и всегда готовы помочь. Если будешь учиться и ходить - все будет круто. Заканчиваю международные отношения и уже работаю по специальности. Университет, кстати, обеспечивает практикой. После нее можна и на работу остаться. Индивидуальный график очень удобная тема, учишся на дневном, но индивидуально много чего сдаешь преподам. Его можно оформить только если работаешь официально по специальности. Словом, тут подготовка хорошая и отношение адекватное. Советую Гринченка, не пожалеете.

,

Успішно закінчила Інститут журналістики цього року. І знаєте, тут справді відчуваєш, що тобі хочуть дати ЗНАННЯ. Окрім того, що дуже багато викладачів, які безпосередньо працюють у професійній сфері та діляться реальним досвідом, так ще й часто запрошують цікавих гостьових лекторів. Відомих медійних людей, іноземців в тому числі. В усьому уніеврситеті є практичні центри, які обладнані крутою технікою, потрібною для опанування практичних навичок у твоїй спеціальності. От наприклад в ІЖ це телестудія, радіостудія і інтернет-видання. Це справді ледь не найважливіше у навчанні, бо ти будучи студентом можеш сформувати своє портфоліо, прийти до роботодавця і показати, що ти ВМІЄШ. Щодо проживання. Я сама не з Києва, в гуртожитку жила протягом усього бакалаврату. Так, на літні канікули здебільшого виселяють. А з нового навчального року заселяєшся знову. Я дуже рада, що колись вступила саме сюди, хоч по суті і випадково) Але Грінч став для мене другим домом.

,

Я навчалась на археології. Чудові педагоги, найкращі умови, навчання на відмінно. Була цікава практика на розкопках. Це просто нереальний досвід!
Студентське життя вирує на повну і на високому рівні.
Дуже хороші умови в університеті і в їдальні смачно готують. На 50-60 грн можна поїсти смачно. Взимку дуже тепло.

,

Навчався тут на фізичному вихованні. Дякую рідному університету, адже тут я мав можливість отримати реальну практику: басейн, тренажерка, футбольна команда, викладачі - справжні профі! Тут я справді отримав те, що допомогло мені стати фахівцем своєї справи. Почав працювати вже під час навчання, тому проблем після універу не було. Жив у гуртожитку всі 4 роки, не знаю чому багато пишуть, що не заселяють, так гуртожитки змінювались, але щороку можливість надавалась.

,

Я навчаюсь на 3 курсі на логопеда і можу сказати, що ні хвилини не пошкодувала про свій вибір як університета, так і спеціальності. Викладачі - справжні професіонали своєї справи, завжди підуть назустріч студенту, як і адміністрація інституту. З першого курсу ми всебічно розвиваємось як і в своїй професійній сфері, так і в інших. Навчання практико-орієнтоване, що дає змогу не тільки закріпити практично всі засвоєні теоретичні знання, а й зрозуміти, що ти дійсно обрав саме "своє" і маєш мільйон можливостей для досягнення своїх задач і цілей. Тому на всі заняття ми ходимо із великим задоволенням.
За весь час жодного разу не було натяку на хабар або навіть на якийсь "символічний подарунок університету".
Якщо говорити про якісь організаційні питання, то, як староста, я можу із впевненістю сказати, що попереджають про все завчасно і не один раз. Ми завжди маємо зворотній зв'язок з усіма.
Одним словом, я дуже задоволена і пишаюсь своїм Київським Університетом імені Бориса Грінченка!!!

,

Перейшла на 4 курс спеціальності Спеціальна освіта(логопедія) і з впевненістю можу рекомендувати вступати сюди. За 3 роки в моєму арсеналі вже купа практики з дітьми, досвіду з цікавих тренінгів, фестивалів і т.ін.
Ніколи і не могла подумати, що навчання може бути в задоволеня. Тут ви точно не будете нудьгувати. Тут круто. Тут весело та воодночас продуктивно!

На корупцію НЕМАЄ жодного натяку

Викладачі ЗАВЖДИ з розумінням ставляться до ВАС. Від них постійно є новий та цікавий матеріал, крута подача, що так і мотивує швидше застосовувати ці знання на практиці. Кожен викладач на парах закріплює з нами матеріал в практичних навичках, тоді все розкладається по поличкам і твої очі горять від того, аби швидше вже розпочати працювати з дітьми.

Я пишаюся нашим університетом, адже кожен день в ньому - особливий

,

Навчаюся в університеті вже 4-й рік на логопеда і ще ні разу не зустрічалася із корупцією або махінаціями. В університеті панує доброзичлива атмосфера, ми всі ніби велика сім'я. Викладачі повністю викладаються на парах, інформація подається доступно. Для нас часто організовують екскурсії в різноманітні місця. І щодо гуртожитку, я сама селилася в нього на середині 2-го курсу, проблем не було, просто я завчасно підійшла і написала заяву. За всі роки навчання я не пожаліла, що поступилася саме в цей університет, саме на цю спеціальність. Знань які тут дають повністю вистачає для того щоб не проходити ніякі додаткові курси.

,

Навчаюся в Інституті людини на спеціальності Логопедів. Пари у нас проходять з елементами практики, на лекціях записуємо все, щоб не пропустити жодного слова, а практика, то чудова можливість ще на першому курсі спробувати себе "у професії". Викладачі у нас не тільки професіонали, а й хороші наставники, завжди допомагають у написанні наукових робіт, підготовці до конкурсів та олімпіад. Корупція відсутня!!! За 3 роки навчання жодного разу не натякнули навіть на подарунки. Все прозоро і чесно. Обожнюю цей Університет і свою кафедру. Рекомендую всім. В Інституті людини справді навчають співпрацювати з людьми, реалізовувати себе, а кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти - другий дім!!!

,

Хороший універ! Викладачі професіонали своєї справи і завжди допоможуть. Не шкодую про вступ до цього ВНЗ!!!

,

Якщо ти хочеш навчатися з користю,заряджатися мотивацію до досягнення цілей.Обожнюєш гратися і займатися з дітками і хочеш допомогти і навчити їх розмовляти краще,або ти хочеш допомагати дорослим.То спеціальність«Спеціальна освіта Логопедії»100% зацікавить.
На даний момент навчаючись на 4 курсі, з упевненістю можу сказати,що зробила правильний вибір і не намить не пожалкувала. Пари проходять цікаво і завжди мають практичне підкріплення,тобто ти не вчиш просто теорію,а знаєш одразу як її використовувати.Семінари і практичні це час на відпрацювання здобутих теоретичних знань,і ти одразу можеш задати питання викладачам з чим виникли труднощі.Лекції проходять в форматі діалогу, викладачі пояснюють всю інформацію доступно і це підкріплюється електронним форматом.Практика проходить як в державних так і приватних закладах.Також присутня можливість відвідувати безліч тренінгів,конференцій,увага приділяється і науковому зростанню студентів.З упевненістю можу порати Університет Грінченка.

,

Доброго Дня всім.Хочеться залишити свій відгук про цей жахливий університет .Вступила бо сподобався корпус і сучасність .Але система освіти ,викладачі і рівень викладання просто дно .75 відсотків студентів просто не можуть закрити сесію ,рахуються всі бали до дрібниць ,з електронним навчанням нічого не зрозуміло ,поки пояснять ,що робити ,закривається сайт.В столовій ціни на харчування не студентські(обід буде вартувати більше 100 гривень).Викладачі постійно залякують відрахуванням.Захворіти ти не маєш права .Провчилась рік і забираю документи ,вступаю в інший ВУЗ.Все просто жахливо .Закликаю всіх,не йдіть туди ,бо дуже пошкодуєте .

,

Не вірте , гуртожитка немає в університеті. Поселили лише 1 курс, а на 2 шукайте самі житло. Розклад постійно змінюють, без попередження. Знань ніяких. Не рекомендую!

,

Поступила в прошлом году на филологию, на заочку. Больше всего меня заманило новое здание. Поступить было не сложно. Проблемы начались потом, особенно с методисткой, которая вообще не отвечала на вопрос, никогда ничего не знала. Я параллельно работала и предупреждала об этом (но как можно работать, когда пары на заочке начинаются в 13, а заканчиваются в 23?). На парах преподы скорее продавали свои книги, а не преподавали предмет

,

Ужасный университет, расписание каждый день меняют.
+ Всем все равно, что ты час от общаги добирался, просто препод проспал
делайте выводы

,

Не раджу вступати до Інститут філології в жодному випадку! Якість навчання тут жахлива, жодних знань не дають, оцінки ставлять з потолка. На спеціальностях "італійська, іспанська, французька" -- жахлива корупуція. Як людина, що вже має вищу освіту, відзначу, що більшого рівня корупції, ніж тут, ніде немає. Якщо не даєш хабар -- то відраховують, навіть якщо ти є відмінником і прекрасно знаєш предмет. Інститут філології КУБГ можна назвати позором вищої освіти України, особливо після того, як І. Є. Руснак змінила О. В. Єременко на посаді директора цього Інситуту. Доказом є матеріал Т. Сарахан про Ірину Руснак в Gazeta.ua "В.о. ректора вінницького педуніверситету входила у п'ятірку хабарників-викладачів". Після звільнення з ВПУ ім. М. Коцюбинського Ірина Руснак влаштувалася до Інституту філології ККБГ і зараз обіймає посаду директора цього Інституту, сприяючи розквіту корупції в ІФ. Раджу не марнувати тут роки, у цьому коблі корупції та хабарництва, а вступати до іншого Університету!

,

Дуже подобається університет. Чудові викладачі і персонал.

,

Когда пришла в университет имени Бориса Гринченко, сразу впечатлило здание.Глянув информацию на сайте университета, увидела невероятный актив, мероприятия. Сейчас заканчиваю 1 курс (если закончу конечно, преподаватели валят, если ты им с первого раза не понравишься). Никакого актива кроме дебюта первокурсника особо не было! Расписание меняют каждую неделю, а то и в течении дня, каждую неделю не понимаешь чего ожидать. Методист хамит постоянно. В любой ситуации и по любому вопросу, услышите грубость и хамство. Сессия должна была начаться 17 июня, но нет - за пару недель до сессии узнаем-начнется 10. Кстати дополнительная сессия в сентябре, и если вы хотите перевестись в другой вуз(перевод в августе), то у вас ничего не получится, всё было спланировано заранее.Оплата за обучение поднимается каждый год на 2 тысячи, при заключенном контракте на 4 года. Общежитие только на один год, дальше живите где хотите.Не поступайте сюда, особенно институт филологии, пожалеете!

,

Навчаюсь на першому курсі, філологія. Спочатку я думала, що пошкодую, що вступила сюди,проте згодом зрозуміла, що Грінченко - моя друга сім'я. Хоч і університет не дуже популярний, але він має безліч переваг. Тут для педагога ти особистість. Немає зверхності. Педагог і студент на рівних правах.Усі викладачі професіонали і просто чудові люди, які завжди тебе зрозуміють та підтримають. Першокурсникам приділяється багато уваги:можливість брати участь в різних конкурсах,вступати в творчі гуртки, безплатне відвідування спортзалу та басейну тощо. В їальні смачно, їжа свіжа, проте недешева. Мінус це те, що університет знаходиться далеко від гуртожитку , але це не заплямовую його репутацію. Мій корпус знаходиться на ст. метро Мінська. Новий та красивий район Оболоні , неподалік продуктовий ринок, торгові центри, магазини, аптеки, кафе та багато чого іншого. Навчання недороге, якісне. Університет є новим, доглянутим, з ліфтом та усіма зручностями. Я, безумовно, рекомендую вступати сюди.

,

Особисто для мене університет Б.Грінченка моя маленька родина вже, навчаюсь на 4 курсі на спеціальності корекційна освіта "Логопедія".
+ Дбайливе ставлення до кожного зі студентів
+ Підтримка колективу з боку викладачів
+ Спеціальність, де отримуєш справжній досід, навички в процесі практики
+ Власний логотренажер, де студенти мають змогу спрбувати себе у роботі з дітками
До - можу віднести
- У нас на бул Ігоря Шамо, де знаходиться наш інститут дуже маленькі перерви 5 хвилин . Я вважаю всі ми люди студети та викладачі маємо мати хоча б 10 хв перерви між парами, на той час як в головному корпусі на Маршала Тимошенка перерви тривають 20-25хв
- Хотілось би повернутися до свого корпусу, що раніше був на березняківській, адже зараз там ще досі тривають роботи, які мали вже закінчитися ще рік тому

,

Что хочу сказать,перевелась сюда из другого универа из-за города.Преподаватели,как и писали ниже,действительно ставят оценки в зачетки от фонаря, разрешают списывать, на семинарах у большинства преподов читаем все с телефона.Раздражает отсутствие организации практически во всех сферах универа.Рассписание ужасное.Во первых оно дается всего на неделю, во вторых отсутсвует нормальный сайт,страница с парами не вмещается в экран телефона, не указаны аудитории.Приходится каждый раз человеку, который первее всех приходит на пары перется на 6 этаж и смотреть расписание аудиторий. Расписание что-то типа:один день ты идешь всего на одну первую пару, на следующий идешь уже на 5.Должны были мне сделать академ. разницу, как обычно делают при переводе.Уже второй семестр пошел,до сих пор никто ничего не сделал.Та же фигня была с паролем в мудл. Вообщем в жтом универе просто всем на все по барабану,все и так сойдет.Коллектив тоже так себе,очень много быдла здесь учится.Лучше бы не переводилась сюда...

,

Училась в Педагогическом институте Университета Гринченко. Пришла в колледж в свои 15, еще мало понимая что-то в жизни - чего от нее хочу и кем хочу быть, а получала диплом магистра в 21 - уже состоявшейся личностью, с огромным энтузиазмом и желанием работать с детьми:) Очень благодарна преподавателям за те знания и опыт, который они мне дали. Спустя годы точно могу сказать, что они вам пригодятся не только в профессиональной деятельности, но и в жизни в целом. Только приятные воспоминания. Так держать, Гринченко! :)

,

Я от наприклад навчалась 2 роки в Драгоманова, потім перевелась в Грінченка на психологію, так це небо і земля! ви просто не розумієте наскільки все погано в інших. все пізнається в порівнянні, як то кажуть. так, тут є викладачі "старої закалки", які м*яко кажучи, не мотивують студентів, але більшість викладачів тут практики! і від кожного, навіть від такого собі викладача, можна взяти щось круте. словом, перш за все, все залежить від тебе. хочеш вчитись - будеш вчитись і брати все по максимуму, а не шукати галімих відмазок, не хочеш - будеш все поганити, де б ти не вчився і хто б не викладав. ціни підвищують на навчання? читайте контракт, як підписуєте, там прописано все (і що може підвищитись вартість на рівень інфляції).перед тим як вступати і обирати спеціальність - читайте на сайті освітні програми, де написано, які предмети будете вивчати, що буде написано в дипломі. тоді і сюрпризів не буде.

,

Университет галимый,оценка знаний на уровне ниже плинтуса.Результаты за сессию известны заранее,экзамен для галочки,сами преподы разрешают списывать.Оценки за зачеты,допуски к экзамену выставляются преподами с головы,без каких либо оснований в виде текущих оценок.Только что могут,так это имитировать бурную дейтельность для фоток на сайт.С таким дипломом потом ни один работодатель не
возьмет.Те кто приходят сюда после школы двоечниками,заканчивают с красным дипломом.Справедливой и обьективной оценки знаний тут и в помине нет.

,

Когда приходил на день открытых дверей,просто надели розовые очки...все хорошо,прекрасно,никого не отчисляют,преподы относятся с пониманием и бла бла..сейчас же почти на шагу от отчисления

,

Учусь в этом универе 2й год, на заочной форме. Певый год был неплохой, преподы относились с пониманием, проблем с деканатом тоже особо не было. Всего в группе было 3 человека. Но вот пришел второй год и с этого началось.Во-первых, при поступлении от сотрудников института было сказано, что цена на обучение не повыситься. ЛОЖЬ. Цена повышаеться каждый год.Во-вторых, заочка просто отвратительная. Ты сам по себе, деканат ничего не знает, информацию дают "на отстань"О дате для защиты курсовой сообщили за 2 дня! На заочку поступают не из за того, что нечего делать, люди работают, и не у всех есть возможность отпроситься за 2 дня. О дате защиты практики сообщили в день защиты курсовой, и она была назначена именно на этот день!!!Огранизованность учебного процеса это просто бред сумашедшего!Материала для обучения минимум, зато требования "убейтесь, но будте в институте"Видимось обучения есть, сути - нет совершенно.Если есть выбор при поступлении - о Гринченка даже не думайте!

,

В контракті - прописана одна спеціальність, а по факту - зовсім інша.
Філологів готують препогано. Замість мови _ акцент на педагогіку, історію мови та інші “надпотрібні” філологам предмети

,

Будьте готові до того, що в цьому унівєрі вам видадуть диплом не тієї спеціалізації на якій ви вчитесь!!! Так сталося у нас! Вчилися на міжнародних відносинах і регіональних студіях та мали отримати диплом аналітика-міжнародника, а отримали диплом ПЕРЕКЛАДАЧА!!! Так!! Саме перекладача!!! Ніби ми філологи

,

Не можу сказати, що цей ВУЗ таки повне дно, ні, але... вступаючи сюди мене звичайно попереджали про проблеми з місцями для гуртожитку ,та я і подумати не могла,що все настільки плачевно (ті хто жив на Кіквідзе зрозуміють мене ).Відверто кажучи,наступного року мені просто не буде де жити. Підготовка ніяка. Лекції та семінари "ніочом", бо іноді викладач спить на семінарі більше ,аніж студенти.В тебе зникає будь-яке бажання вчитись далі і працювати за професією.Зате прививати любов до грінча і корпоративної культури будуть з перших днів. Краще б так вчили ,як прививали любов до грінча...Сильні факультети можна перерахувати на пальцях,так само як і докторів наук....Я категорично не раджу цей ВУЗ.Планую переводитись наступного року,щоб хоча б було де жити.

,

Университет можно рассматривать только выборочно по специальностям. Журфак и Фиту здесь еще хоть как-то выгребают на уровне. Так как училась там, могу сказать только про институт филологии - дно. Выделяется лишь кит. и яп. филологии - туда вкладывают финансы и силы, но также больше понтов чем знаний.Главный вопрос в специальности: мы учимся на филологии, а по правде - педагогическом. Уклон сделан очень заметно, чересчур. Учителя либо выпускники, либо преподы из шараг покруче, или несколько Педагогов, которые сами признают, что сидеть в новом здании это большой плюс(чем в кпи, где часто не топят).
Решайте сами, но учитывайте комментарии и отзывы.

,

Київський університет імені Бориса Грінченка-це те місце де ваші роки навчання будуть проходити незабутньо.Вступаючи в університет одразу відчувається неймовірна атмосфера,Grinchenko це як одна велика родина. Але окреме і безмежне дякую за цю атмосферу Кафедрі спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти, на ній працюють найкращі викладачі. Пари проходять ефективно, цікаво і достатньо весело,викладачі розповідають захоплюючі, завжди присутній зворотній зв'язок. Також гарно те, що в нас є ще щось крім пар , разом з викладачами ми постійно відвідуємо різноманітні тренінги, семінари, конференції, їздимо на екскурсії до інших міст. Ще ми маємо хороші бази практик, це як приватні так і державні заклади, що мають працівників з високим рівнем кваліфікації. Якщо вас зацікавили наші спеціальності, вступайте до нас без вагань.

,

Что плохого если людям нравится учиться и они реально этим гордятся. Да, серверная - 2,5 млн, и она работает. Не работала бы она, не было бы корпоративной сети, корпоративной почты у всех сотрудников и студентов, не было бы Интернета на компьютерах и лицензионных программ! Компьютеры все в Университете Гринченка работают ибо как бы у нас киберполигон открыли???? А в басейне не вся Оболонь купается, люди платят деньги чтобы им можно было купаться, приносят медицинские справки и должны иметь купальник, шапочку, отдельные тапочки. И там всегда чисто!!!Не правда что басейн нельзя посмотреть, там всегда проводят на экскурсии всех! И если Вам хочеться посмотреть актовый зал, то приходите, мы Вам отдельно покажем актовый зал! Лично)

,

Был на экскурсии по этому универу, как ни как, но свой универ они обожают, так восхваляли, чуть ли до небес не подносили его, там и серверная за 2.5 млн грн, там и рекламка DELL, MicroSoft(до сих пор не знаю, что за фирма) и т.д. Не то, что КПИ и университет Шевченка, в одном из этих универов вообще нету компьютерного класса, а во втором компьютеры есть, но они то не работают, то старые, вот, молодцы одним словом. А как же ж тот шикарный бассейн, в котором ВСЯ ОБОЛОНЬ купается).Эти слова вообще поразили меня, прям ВСЯ ОБОЛОНЬ ходит купаться, правда нас не пустили в бассейн, чтобы посмотреть, как там ВСЯ ОБОЛОНЬ ходит купаться, потому что нас не пустили, все из-за того,что мы не с Оболони, вскорем переезжаю на Оболонь жить, чтобы покупаться, видимо на Оболони воды нету, хоть где-то мыться буду. А как же они боготворили свой актовый зал, в который тоже не пустили, ибо он закрыт, а я уверен, что в КПИ или Шевченка нас бы пустили. Кстати, серверная так и не работает в Гринченка. Все плохо

,

Щодо самого університету, треба помітити, що він є доглянутим та приємним на вид, на відміну від більшості українських ВУЗів (один ліфт чого вартий, там взагалі палац). Аудиторії нові, мають сучасне обладнання. Окремо хочу звернути увагу на клас Конфуція, де проходить більшість пар на кафедрі сходознавства (інтерактивні дошки, китайські ліхтарики, панорама великої китайської стіни - дуже атмосферно, що казати).
Викладачі є професіоналами своєї справи. Звичайно, як і усюди, є суворі, є дивні (один Сенсей чого вартий), але усі вони дуже добре підносять інформацію. Ніколи не зустрічались з приниженням студентів. І що не меньш важливо - немає хабарництва. Принаймні, з моєї кафедри ніхто з цим не зустрічався.

,

Для тих, хто хоче вступати на східні мови
Це лише суб’єктивна думка, але кафедра сходознавства у Грінченка для мене є найкращою в Україні.
1.Носії мови. За перший семестр у нас викладало вже два китайці. Неймовірні викладачі, приходиш до них із задоволенням навіть на першу пару:)
2.Інстітут Конфуція, що дає можливість поїхати на практику до Китаю. Він існує тільки при трьох університетах Києва та один з них саме в Грінченка. Поїхати на практику не є чимось нереальним - якщо не помиляюсь, зараз 30% 3-го курсу знаходяться у Китаї завдяки цій програмі.
3.Відсутність зайвих предметів. Ви не будете вчити латинь чи економіку, які взагалі не потрібні сходознавцям. Проте, ви будете мати найкращих викладачів.
Про це можна багато писати, але кількість символів обмежена) Взагалі, в нашій групі немає людей, яким би не подобалося навчання. Дуже рада, що вступила саме сюди. Приємно бачити вуз, який активно розвивається та стоїть в рейтингах не тільки завдяки надбанному імені:)

,

Довольно высокого уровня Университет. Здесь работают настоящие профессионалы-преподаватели. Хорошо относяться к студентам и с пониманием. Можно работать и учиться, тоесть совмещать не проблема. Очень горда, что мой универ заботиться о студентах с инклюзией и ограничеными возможностями. Здесь делают все, чтобы они безпрепятственно передвигались по зданиях Университета. Также веселая студенческая жизнь: концерты, разные мероприятия как официальные, так и развлекательные. Есть общежитие. Можно ездить по обмену за границу, сама ездила, это отдельная безумно увлекательная история! Я ни капельки не жалею, что здесь учусь. Рекомендую!

,

Найкращий університет, германська філологія викладається на високому рівні, кваліфіковані викладачі.Тут почуваєш себе людиною, корупція відсутня

,

Магістратура в цьому університеті - ЖАХ. Якщо хочете викинути гроші на вітер, то Вам сюди. Я вже 100разів пошкодувала, що продовжила тут навчання, але,нажаль, час та гроші не повернуться. Не вступайте сюди!

,

Крутий Університет!!! Тут дуже насичене студентське життя, постійно запрошують цікавих і відомих лекторів. І тут читав, що жах із гуртожитками...Так от. У нас уже з"явився власний і все налагоджується в плані заселення іногородніх студентів.

,

Університет Грінченка - мрія студента. Тут є всі умови для навчання та розвитку. Гарні приміщення, необхідне матеріальне забезпечення, чудові викладачі, які завжди увійдуть в положення, сучасні методи викладання. Тут ти себе дійсно відчуваєш частиною Грінченківської родини, де тебе поважають і підтримують. Тут не те, що немає хабарів, тут вони заборонені.
!!!АЛЕ!!! Якщо ви не місцеві, не ведіться на обіцянки поселення в гуртожитки партнерів і т.д. Дивіться реально та свідомо на ситуацію, студентів рекордна кількість, а місць в гуртожитку дуже мало і якщо на першому курсі вас поселять, то на старших, на жаль, ні. І якщо ви радієте, що пройшли на бюджет, а самі не з Києва, то житло та проїзд в Києві вам обійдеться в рази дорожче чим контракт в іншому місці. Плюс до того всього добряче зіпсовані нерви, які можуть породити безліч хвороб.

,

Кафедра английской филологии - английскому не учат потому, что сами не знают. Было пару преподов сильных, да и те сбежали - я их отлично понимаю. Короче, отстой. На курсах язык можно выучить быстрее.

,

Я навчаюсь в цьому університеті вже другий рік. Хочу зауважити, що з поселенням студентів старших курсів (починаючи з другого) тут жахіття. На власні очі бачила, як дівчинка забрала документи з вузу, лише через те, що немає де жити. Перш ніж назначати дату та час поселення в гуртожитки, треба підготувати місця для поселення студентів, а не так, щоб 3 години чекати доки знайдеться хоч одне вільне місце в гуртожитках КНУТД...Зверніть увагу ВІЛЬНИХ МІСЦЬ в гуртожитках немає, всю відповідальність скинули на студраду гуртожитку на Кіквідзе. Бідні студенти змушені вислуховувати коментарії від розгніваних батьків та студентів, доки ректорат займається посвятою першачків. Якщо у вас сталеві нерви і ви готові стояти 8 годин під гуртожитком і в результаті не заселитись, то вам сюди. Вже перше вересня і третього виходити на навчання, не дивлячись на те, жити то немає де...Я дуже розчарована цією ситуацією і прошу вас звернути на це увагу,адже студенти можуть покинути навчання.

,

Не поступайте в цей ВИШ! Повний відстій! Якщо сюди поступите — будете жити на вулиці, гуртожитком забезпечують ТІЛЬКИ 1 КУРС! 2,3,4 — РОБІТЬ, ЩО ХОЧЕТЕ! В адміністрації говорять одне, в гуртожитку - інше. 2 курс чекали на місце під гуртожитком з 8(!!!) годин, і до 2 години заселили лише 10 чоловік з 53! ГАНЬБА І СОРОМ АДМІНІСТРАЦІЇ!

,

Початок нижче.Знову звоню директору інституту філологіїї, на місці лише секретарь,вкотре пояснюючи ситуацію.У відповідь,чую що директора нема на місці,секретар розуміє, співчуває,але нічим допомогти не може. Директора вже не буде бо її робочий день закінчюється о 16.00,але бере мій номер телефону і обіцяє перезвонити після розмови з директором. Перезвонює, каже,що поселення буде лише у понеділок 3 вересня, тому, що вихідні попереду,а сьогодні п'ятниця. В телефонному режимі знаходиться для дитини хостел.І тут о чудо,звонить дитина і каже, що їде в університет за направленням на поселення в хостел на 4 дні за рахунок університету. О 20.00 год селять мою дитину і ще декілька студентів до хостелу,інші ще раніше розійшися вирішуючи посення власними силами. Повна розпач і в дитини і в мене. Останній рік в цьому університеті, будемо переводитись до іншого університету де немає такого поняття, як марафон на виживання при поселенні. Слів бракує...

,

Початок нижче.Потім нам об'явили,що дають лише 6 місць на наш факультет із 53 потрібних.5 студентів назвали по блату і 1 дитину вибрали рандомно ткнувши пальцем у натовп. Моя дитина не влізла в кількість поселенних.При зверненні до коменданта Тодосівни почула у відповідь,що місць нема,чому на видали направлення вона не знає і порекомендувала винайняти житло.Від безвиході знайшла в інтернеті телефон директора інституту філологіїї і зателефонувала туди пояснивши ситуацію.Підказали телефон особи відповідальної за поселення -там відповіли,що про проблему знають та вирішують. Це було десь об 11.30.До 12 год ситуація на змінилася і на дзвінки вже ніхто не відповідав. Але вправно університет продовжував виписувати направлення на поселення і розгублені діти та батьки не знали,що робити,а діти з новими направленнями все прибували.15.40 год я в потязі додому (білети куплені за здалегідь),моя дитина все так же під гуртожитком з 3 чемоданами,відповідальні за поселення все так же не відповідають.

,

Дорогі діти та їх батьки, зараз 2.30 год 01.08.2018.Я мама ,мне котра щойно приїхала з Києва після "поселення " дитини другокурсниці до гуртожитку на Кіквідзе 35.Слів бракує...Але почну з початку,щоб батьки розуміли , що їх чекає, а керівництво прийняло необхідні міри для унеможливлення такої ситуації з поселенням студентів до гуртожитку. Але почну з початку.
Моя дочка навчається на другому курсі інституту філологіїї в університеті імені Бориса Грінченка,перший рік проживала у у гуртожитку на Кіквідзе 35,писала заяву,що потребує гуртожиток і на 2 курсі.Після 20 серпня нам прозвонили,уточнили чи все так же потребує дитина проживання в гуртожитку і сказали,що поселення в нас 31.08.2018.30.08.2018 отримали направлення в університеті на поселення у гуртожитку і 0 8.00 год вже чекали під гуртожитком в черзі. І тут почалися "сюрпризи",виявилось,що гуртожиток має всього 47 місць для поселення студентів, при тому,що лише філологів 53,а всьго студентІв,що претендуютьна поселення близько200

,

Я училась в университете.Ооочень слабый ВУЗ.Он не попадает даже в ТОП-30.Абитуриенты ,которые поступают на факультет "Социальная работа".Ребята ,это треш.Снимите "розовые очки",не совершаете ошибку ,поступив в этот университет.И повторюсь,очеень слабая подготовка.Ожидания не совпали с реальностью.Педагог ,Маруненко Ирина Михайловна ,действительно профессионал,но таких как она ,мало!

,

Навчалась у Педагогічному інституті. Не буду сперечатись, що серед всіх вчителів є пару дійсно кваліфікованих, від яких можна щось підчерпнути. Проте більшість навчають не цінувати себе як вчителя, проявляють всі свої сімейні негаразди на студентах (я б це назвала не вміння контролювати власні емоції), від чого бажання навчатись пропадає.
Тому тепер я не дивуюсь, чому до вчителів іноді чуєш зневажливі слова, адже поки такі вчителі вчать нас - майбутніх вчителів, це не тепер для мене не є дивним.

,

Найгірший із усіх підрозділів КУБГ - Педагогічний інститут. Тут вас навчать і не цінувати свою працю, і брехати, і бути підлабузниками, а потім ви відкрито заб'єте на навчання, бо терпіть не буде сил. І найбільше проблем завжди з кафедрою ПО.
Коротше, люди, поки такі "кадри" вчать наших майбутніх вчителів, то, що таке інноваації та як їх "впроваджувати" знатимуть, а от як навчити якісно - ні.

,

Кафедра дизайна - отстой.
Почти все преподаватели - теоретики. На компьютерах крайне мало занятий.
Взяток в нижних слоях нет (по крайней мере не требуют). Но сдавать деньги на "благо университета" придется (в этом году 300 грн с чел.).
Кафедра поставила себе цель много пиарится (непонятные постоянные выставки, бесплатные уроки по рисованию для детей (проводят студенты, принудительно; "ИЩИТЕ ДЕТЕЙ" - звучал ультразвук зав кафедры Н. И., т. к. они не пришли, нам пришлось идти на улицу и буквально тащить первых попавшихся детей в университет на занятия).
Выставки собираются с работ, которые студенты делают на определенный предмет. "ПОЧЕМУ РАЗНЫЕ ЦВЕТА" - ультразвук Н. И. на студентов у которых субъективное виденье выполнения работы и, которые вообще не знали о внезапно спланированной выставке.
В общем, там не поймешь, как себя вести, чтобы не получать.

,

Учился на изобразительном искусстве. Мне понравилось, хороший универ. Хорошие учителя, если хотите знаний то помогут понять если не хотите, особо пинать никто не будет.

,

Кафедра дизайна:
- нет практики;
- не организованности (пркатика еще стоит две недели, а вам говорят: "практика окончена, ничего не буду смотреть);
- никакого шага на встречу студентам, технологиям, гуманности;
- преподаватели, которые были "более-менее" уволены;
- набирают сброд теоретиков, ничего не понимающих в программах фотошоп, иллюстратор, индизайн, архикад, автокад, 3д макс (лишь некоторые преподаватели знают программы, но не все);
- состав кафедры не впечатляет даже образованностью и умением вести диалог;
- на процентовках к диплому валят, как могут;
+ можно учится без взяток (но думаю не долго, учитывая состав кафедры);
+ кафедра изобразительного искусства - хорошая.

,

привіт!
університет без підводного каміння. Такий, який є. Чесний, щирий, у чомусь найуспішніший, у дечому не дуже, але готовий це приймати.
Відверто скажу, що за 4 були різні проблеми. Але це були конфлікти особистого характеру з деякими викладачами. По-завершенню можу сказати лише дякую. Адміністрації, співробітникам, викладачам. Порівнюючи з паралельним навчанням у "богемному", в Грінченка знайшла лише плюси.
Якщо вдасться вибороти тут бюджет - не вагайтесь, йдіть. Якщо контракт, теж ок, бо ціни не дуже кусаються. Успіху, абітура!

,

Сам вступав 3 роки тому. Розумію ваші хвилювання.
+
можливості: міжнародного обміну, самореалізації (як творчої, так і владної), розвитку талантів, волонтерства, працевлаштування,
хороша мат база ( смарт класи, компи, камери, 3д і тд)
майже всі адекватні викладачі ( в плані, освічені і не напряжні)
купа корисних фішок: майстер-класів, форумів.
-
нестабільний розклад
мала кількість місць в гуртожитках
немає одного кампусу. корпуси розкидані
декілька на рік примусових нікому не цікавих концертів.
моя суб'єктивна.
але попри все, ті мінуси, ти пилюка, порівняно з тією ямою, в якій знаходиться уся наша вища освіта.

,

Конечно, для объективной оценки должно быть сравнение с чем либо еще, но жаловаться в правду нет на что. Конечно же, я могу говорить только за кафедру издательского дела, так как там и в правду все адекватно — это 5. Пожалуй из всех моих одноклассников я один кто не возмущается по поводу бессмысленности обучения.

,

На кафедру дизайна - ни в коем случае не поступайте. Никаких вам знаний
или практики. Пары 2-3 раза в НЕДЕЛЮ (магистратура)! При том, что основн. занятие - рисование (которое и так на бакалаврате предостаточно) и теория. Графический дизайн почему-то сопровождается предметами из разряда "спроектируйте здание", "нарисуйте в АРХИКАДЕ".
Видеть администацию вы будете много и дела с ней иметь часто, т. к. именно она решает все на кафедре.
не срамится и преподавателей унижать при студентах. Слово "молчать" в порядке вещей в их сторону. На вопрос: "пришлите пожалуйста методичку к диплому", в ответ получили: "вы уже все и так должны знать". Методичку прислали, кажется в конце марта с минимумом необходимой информации. И получили за это.
Организованности НИКАКОЙ! валит студентов просто так. Другой работы с ее стороны не вижу.

,

Якщо очікуєте,що після завершення станете впевненим в собі спеціалістом,то Вам однозначно не сюди.Якщо ж бажаєте стати псевдо-фахівцем,який знається на теорії і не відповідає вимогам ринку праці,а потім,по закінченню університету залишається або безробітним,або хапається за будь-яку роботу,стаючи низькооплачуваним "принеси-подай", то welcome.Цей університет:роки теорії без практики; викладачі,які не орієнтуються в предметах, копіпастять програми предметів у інших вишів та вимагають аби студенти навчились повторювати завчений матеріал, вчити мислити тут не прийнято;совковий прессинг кафедр,за допомогою "страшно важливих" добровільно-примусових заходів,мета яких створення вигляду серйозної діяльності.Що ж заважало отримати практичні навички, набуваючи досвіду на роботі паралельно із навчанням.Відповім:навіть при оформленому індивідуальному графіку студент має відвідувати заняття. Адже,важливо не те,що знає студент,а щоб побільше таскав свою тушку в унів.Правда,корупції нема,як і користі.

,

отримала в цьому університеті бакалавра, за напрямом "корекційна освіта (логопедія)". Не можу сказати чогось дуже поганого, або дуже хорошого. Щодо корупції - її немає, за весь період навчання я не заплатила ані копійки. Викладання на 4 (базу знань дали лише викладачі логопедії, зокрема, Тищенко В.В.). Багато "води" в предметах, багато непотрібних предметів. Усе навчання по книгам викладачів з Драгоманова. Значний мінус, за який я знімаю 3 бали - система оцінювання знань. Наприклад, на захисті курсової роботи на 4 курсі, відмінниця з чудовою курсовою та дослідженням отримує свою заслужену оцінку 5, але і дівчині, яка принесла курсову на 15 сторінок, без дослідження, жодного разу не бувши на консультації у свого керівника і виступивши відверто жахливо - ставлять 4. І таких ситуацій багато.

,

Сучасний університет, в якому можна отримати гарні знання! Мабуть, один із небагатьох вишів, де немає хабарництва та корупції! Університет має гарні міжнародні контакти, багато програм академічної мобільності. Рекомендую!

,

Университет выглядит как красивая картинка и не более. Преподаватели вообще не знают своих предметов. Методисты постоянно путают расписание. База практики-отвратительная. Ставят предметы,для которых нужен компьютер и программа, но такового не имеют.
Преподают ужасно, всем плевать на всех
Студенты все фрики из села, хочется бежать без оглядки.
В первый день, то есть в день поступления все мило улыбались и делали вид,что все прекрасно, но стоило подать документы как это все исчезло и все показали свое настоящее и истинное лицо.

,

Учеба отвратительная, нет ни компов, ни даже стульев. Стульев, Карл!Профильным предметам не учат. Почему? Учителя сами их не знают. Я в таком шоке! Часто бывает так, что в одной маленькой аудитории ютятся сразу 3-4 курса. Как-то даже на полу сидели. Оплата поднимается постоянно по ходу учебы. Нервы вам будут трепать постоянно и без повода. С общагой у вас тоже будет куча проблем. Словом, не советую!

,

Хороший университет, плохие общаги

,


В общем, университет классный

,

Живые и открытые лекции, интересные преподаватели, всегда какие-то тренинги с известными людьми, хорошие аудитории, есть база практики. Одним словом, прступайте! Университет сильный

,

Университет отличный. Преподаватели, аудитории, база практики - все на высшем уровне. Важно и то, что нет коррупции. Лекции и семинары проводят современные учителя, с использованием презентаций и всего такого, нет огромных ненужных конспектов. Только то, что поможет в Вашей професии. График - это особенность Гринча, ну меняется он, и что? Так сложно расписание смотреть?
Общаги это конечно другой разговор. Субботники, уборки, вход до 00.00. Если думаете, что в общаге будет весело, вы ошибаетесь. Отсюда бежать хочется. Ну возможно на 2-3 курс и не придется бежать, так как в общагу не факт, что поселят

,

+
демократичность
мат база
международная деятельность
базы для практики
телестудия
бассейн
мастер-классы
-
общага
расписание

,

Неадекватність викладачів, нестабільний розклад, корупція, якої "немає" (є, але без неї тут також спокійно можна обійтись)... Народ, найбільше лихо - це індивідуальний графік! Студенту страшне важко вижити на копійки стипендії, яка уже й так лишилась у одиниць! А хочеш працювати за спеціальністю (або тебе змусили) - індивід! Але при його оформленні доведеться пройти 7 кіл пекла: починаючи від тітоньки з метод відділу, якій не треба проблем,але ж потріпать нерви - то святе, до викладачів, які мають все підписать, навіть, якщо їх в універі нема, та ректора, котрому важливіший імідж, аніж комфорт студентів! Тож, панове абітурієнти, добре подумайте, перш ніж вирішити, чи готові ви суміщати роботу і графік. Бо просто так цього вам не дадуть. Закінчите з зірваними нервами, сивим волоссям та відразою до всього.

,

А о чём собственно речь? Преподавание на укр языке. Все знают. "Моя ли проблема?" Да, твоя!
Просто контрлцешнуть с иностранного сайта - это подготовка к семинару?
пффф, дорогой, тебе не место здесь)
Нужно уважать преподавателя. Он человек, а не робот. В Гринченко есть профессионалы в возрасте, они могут не знать английский, но это не отрицает их мастерство в сфере.
А про расписание, это да. Бывает и такое))) в иж преподаватели очень уж крутые)) это не основное их место роботы. Вот и требуют всякого)

,

Почитав відгуки студентів...
Це жах, писати з помилками і жалітись на рівень ВУЗу???
Ви серйозно???!

,

Мой коммент касается только Института Журналистики.

1. Некомпетентность преподавателей.
Например, задали написать реферат про издательство Австралии. Так как материал специфический, то инфа есть на инглише онли, но английский препод не понимает, поэтому нужно переводить. Моя ли, как студента, проблема что препод знает только "зе кэпитал оф грейт британ ис Ландан"?

2. Расписание меняется нескольок раз в неделю!
Открываешь расписание субботу, стоят пары на понедельник день, корректируешь свои планы. Потом смотришь на расписание в воскресенье вечером, видишь что пары перенесли на понедельник утро, снова корректируешь свои планы. Снова пересматриваешь расписание в понедельник утром, контрольная проверка, видишь что пар не будет, их перенесли на субботу!!! Ну вота фак думаешь. И так каждую неделю.

Это только два поинта из многих.
Знаю многие хотят перевестить на заочку или перевестить в другой вуз.

Гриныч, Гриныч, что с тобой случилось?
Всем благ)

,

Хороший ВУЗ. Новая система, непохожая на других. Крутая преподавательская база. Места для практики суперские.
но
Неудобное расположение корпусов.
Сомнительное общежитие.
Короче. Для киевлян вообще идеально, как по мне. А вот ребята с других регионов постоянно ноют насчет общаги. Хотя фз, походу у всех универах так.

,

Обожнюю свій університет!
Вступила сюди, можна сказати, випадково, але жодного разу не пошкодувала про це. Найкраще, що він дав мені - це можливості і люди. Можливість поїхати закордон на навчання, вдосконалювати мови на нефілологічних спеціальностях, танцювати з Чапкісом в рамках підготовки до студентського благодійного балу, проходити практику в крутих місцях, плавати і качатись, реалізуватись як координатор, і все це навіть не будучи в студактиві!
Люди.. звісно, вони тут різні, як і всюди, але! Абсолютно у всіх я чогось навчилась, а деякі стали для мене партнерами, наставниками і роботодавцями. Тут двері майже всюди відкриті для вирішення будь-яких питань.
Словом, Університет Грінченка - моя друга сім'я)

,

навчаюсь на 4 курсі в іж.
Роз'ясню ситуацію стосовно "петицій". Це було всього навсього голосування за громадські проекти від мера. Треба було набрати найбільшу кількість голосів, щоб твій проект переміг. У нашого інституту було декілька дійсно годних. ЯКІ ВИКЛАДАЧІ ІНІЦІЮВАЛИ НЕ ДЛЯ СЕБЕ, А ДЛЯ ВАС! І пеклися, щоб у вас було нове, крутіше обладнання. Чому людям так складно просто стати на місце інших ,і включити голову? Так, інститут запрошував представника привата, але жодної копійки з вас не забрали, а просто зареєстрували декілька карт! Добре, шо більшість студентів в адекваті допомагала і таки один проект переміг.
Короче, тупо вирвані з контексту факти.
А факультету АЙТІ, до речі, в університеті немає взагалі)
Гріня крутий, досить заздрити.

,

Учусь на факультете айти... за год обучения ничего толкогвого не услышал
все больше складывается впечатление что трачу зря здесь время и деньги.
думаю переводиться на следующий год в кпи или на худой конец в нпу

,

Моя девушка учиться в Институте Журналистики на 2-ом курсе.
Напишу лишь пару моментов о которых я постоянно слышу от неё:

ЧАСТЬ 3

7) Кураторы любят поиспользовать труд студентов когда захотят. Если отказал в чем то - могут быть проблемы. Более детально не расписываю дабы не разоблачить девушку, но такие случаи были и не раз.

8) Заставляют подписывать петиции на проекты универа. Суть в том, что петицию может подписать либо человек с Киевской регистрацией либо владелец ПриватБанка, Карл!!! Доходило до того, что специально вызывали сотрудника ПриватБанка в универ для того, чтобы сделать карту студентам, чтобы те проголосовали за проект универа. Это что за жесть? Если не соглашался, то говорят что кураторы злопамятные. Мда, супер просто.

Общем ещё писать и писать да и так ясно, что не стоит ожидать что вы получите знания, но у вас будут постоянно проблемы с учебным процессом.

P.S. если вы любитель попеть да потусить, вам сюда :)

Думайте, друзья!

,

Жодного разу за 2,5 роки не чула ні про хабарі, ні про якісь внески на випуск. Це в якому інституті так?
Я з філології (корпус на Тимошенка), і тут все майже ідеально, правда.

,

потерянное время , испорченные нервы, нет общежития, нет свободного времени, нет толком знаний, тупо переписываешь с книг или инета , потом приходишь на семинар прочила это все поставили 10 и так по кругу. практики мало . много ненужных дисциплин . название дисциплин разное , а учить все одно и тоже . Несправедливость . Есть кумовство. Именной степендией, взяток нет только в главном корпусе . и то , перед выпуском просто вытягивают с тебя деньги иначе не получишь диплом на сцене ПОЗОР УНИВЕРСИТЕТУ !!

,

Чесно кажучи, зовсім не збиралась до Грінча, але доля склалася так, що потрапила на бюджет саме сюди. Потрапила...і зовсім не шкодую! Гарні викладачі, завжди цікаві пари та розважальні заходи. Навчаюсь у головному корпусі, де гарне та сучасне обладнання, тож усім задоволена. Раджу абітурієнтам вибирати цей заклад, бо в нього дійсно велике майбутнє. Хоч це і не національний університет, мені здається, він повність заслуговує на це. Як студент кажу з усією відвертістю, є лише 2 мінуси: поселення у гутожиток і розклад пар. Поселення проходить дійсно хаотично, треба мати гарну нервову систему. Щодо розкладу, то це не у всвх інститутів так, але більшість з цим має проблеми. Можуть не попередити, що прибрали пару чи додали. Методістам ще є над чим працювати. Проте це не псує загальне враження: за 3 місяці навчання я полюбила цей університет усім серцем і впевнена, що такого європейського рівня не вистачає багатьом університетам!
P.S. Жодної корупції, взяток тощо. Навіть не кажіть цих слів.

,

Мда, на магистратуре тут делать нечего. Всех "кого надо" взяли на бюджет, а ты плати как хочешь. Красные дипломы, отличники с БОЛЬШОЙ буквы не в состоянии были сдать нормально вступ.экзамены. Получили самые низкие балы по английскому языку, вот вам СУПЕР обучение. Красные дипломы в Гринченко - 90% дети АТОшников. Вот вам Европейское обучение, тфу .

,

Особисто мені цей університет подобається. Корупція відсутня, чудові викладачі, смачна їжа в їдальні (але піцу не беріть), сучасне обладнання, чудові тренінги, багато практичної роботи, а не сидіння на нудних лекціях)

,

Адекватно плюси та мінуси:
Мінуси: - на вступній обіцяють гуртожитки, але з 2го курсу живи де хочеш;
- в столовій ціни зашкалюють
- професійних викладачів 10%, та й ті піаряться в соцмережах з крутими фотками, хоча реально крім іміджу в соц.мережах їм на все плювати
- тягнуть тільки своїх, за своїх змушують викладачів дипломи "за спасибі" писати, червоні дипломи дають тільки за взятки та своїм, і хай не розказують про чесне навчання
- половина студентів після бакалаврату валить з Грінчу, навіть на бюджет не хочуть сюди йти, студентів вмовляють на магістратуру, бо викладачам годин не вистачає. На магістратурі тупо шаряться, дипломи купують за тиждеть до захисту.
- немає стабільного розкладу занять.
- навчальна частина - кобри
- лаборантами ставлять своїх, які зазвичай, йдуть на заміну, але мозку бракує пару провести.
Плюси:
- "ціна за диплом", бо це не навчання
- гарний басейн
- є студ.тревел
- можна обирати дисципліни
- багато секцій і гуртків безкоштовно

,

Дорогі студенти та їх батьки!
Студентське життя в Україні "трохи" відрізняється від того, яке ви бачите в американських комедіях. Маю в групі (ФІНб-1-15) декількох таких "нитіків", які приходять раз на місяць, а тоді починають свою журливу пісню про некваліфікованість і черезмірну вимогливість викладачів.
Стосовно контрактів. Пишу. При вступі було чітко прописано, не "чучуть", а на рівень інфляції. Такі маніпуляції не лише в нас, а у всіх університетах було проведено. Не цікавитесь життям за межами грінченка? Вилізьте зі своєї забитої інформаційної печери, запитайте хоча б у однокласників і порівняйте.
У деяких інститутів є проблеми з розкладом, так.В ІФ з цього тижня вже пообіцяли сталий. Так що досить нити.
Грінченка більш ніж заслуговує на похвалу.

,

Если вы ищите хороший университет, то это не он.
Единственные плюсы - это современный ремонт и студпарламент, который устраивает разные интересноти и в котором всегда рады вам и вашим идеям. Всё остальное находится ниже Марианской впадины. Здесь всё ПОЗДНО и СПОНТАННО.
Постоянного расписания нет, расписание на следующую неделю появляется обычно в воскресенье вечером предыдущей недели. Не один раз бывало такое, что расписание менялось ночью и на следующий день вместо первой пары у нас же стояла третья, и никто нас не предупреждал об изменениях :С
Во всех универах студенческие раздают в первые дни начала учебы, мы же их получили только спустя месяц. Во всех универах темы курсовых раздали до зимних каникул (логично - много свободного времени), у нас - в марте.
Сами пары - тоже тот еще ужас. Начитки как таковой нет, лекций оооочень мало, постоянно практика, практика, практика, практика. Требуют много, но не объясняют по сути ничего - сами всё ищите.

,

Очень странно. Почему коменты такие жёстко противоположные? Первое мнение об универе приятное, был здесь на олимпиаде, в корпусе на минской. После этого и заинтересовался. Не думаю, что так плохо как пишут, но и не так хорошо, наверное. Утрирование здесь приветствуется) Наверное, проще поступить и самому понять

,

Здравствуйте! Я мама студента. Университет хороший и сильный. «Хабарив» никто не берёт и если ты пришел сюда действительно учиться-все сдашь!
Но речь пойдет о другом. И отзыв будет НЕГАТИВНЫМ!(с целью«достучаться»до верхов универа)
Я и многие другие родители крайне возмущены обманом!
Мы когда поступали– нам всем сказали,что иногородним предоставляется жильё на период обучения. Мало того, на кафедре нас заверяли, что студентов поселят в новое общежитие с прекрасными условиями проживания. В итоге поселили в общагу на Киквидзе, с«интерьером»,как в старой советской психушке. Это жесть,ужас и кошмар!
Это пол беды. Начался учебный год, а 2курс не селят. Даже студентов из зелёного списка. Мест нет - ищите где хотите!
И о ценах! При поступлении в договоре прописаны цены за весь период обучения с поправкой, что цены могут чуть-чуть менятся. И это «чуть-чуть»составляет за год на 5000 грн больше!
Уважаемый Университет Гринченко, не дурите и не разводите людей!
Працюйте чисто і прозоро!

,

Я провчилася чотири роки в університеті, зараз на магістратурі і мене дивують деякі відгуки! Де ви бачили корупцію в Грінчека? Ні разу ні у мене, ні у кого із знайомих не вимагали грошей, навіть не натякали на це, бо тут аби закрити сесію треба вчитися. Якщо у когось з цим проблеми, то звинувачувати варто лінь, а не університет.
Я навчалася на бюджеті, ходила на пари, робила завдання і ніколи не мала проблем. Викладачі ставляться із розумінням, до них можна звернутися із питаннями. Так, не всі вони ідеальні, але будьте людяними і до вас будуть ставитися як до людей.

,

Как же я счастлива! Уже года так 2 мечтала про поступление именно в Гринченка! Ребят, советую всем и каждому. Одноклассники локти кусают, когда я рассказываю) Отличная группа, милые координаторы. Понравилась система, организация, отношение. Не знаю пока как в плане требований, выставления балов и начисления стипендии, но период адаптации лучше, чем мечталось)

,

мой ребенок перешел на 2 курс института искусств.Взяток не берут .Молодцы. Но общежитие 8800 это уже круто.Благотворительный взнос есть и он не является "благотворительным" .И совет всем кто будет поступать читайте контракт. А то поступаете одна сумма а на втором курсе сумма на 5000 больше как захотели так и подняли.Мой совет сначала хорошо подумайте.

,

Категорично не погоджуюся з частиною відгука ST.
Я на третьому курсі, теж не мало навчаюся. Ніхто на хабар навіть не натякав. Я відмінниця, сесію, заліки і практику здавала сама, але при цьому я дуже багато вчуся, виконую всі завдання.
Я справді не розумію, як можна писати про хабарі. Можливо, це є для тих, хто зовсім не хоче сам вчитися і САМ шукає змогу заплатити комусь.
Бдагодійний внесок справді є, але, коли я вступала, не мала змоги заплатити, тому не внесла гроші. У нас таких було пів групи, ні до кого ставлення з боку викладачів чи адміністрації не змінилося, ніхто не наполягав. Він справді був добровільним. Деякі здавали по 500 гривень і їм не говорили, що це мало.
Погоджуся тільки з тим, що до гуртожитку далеко. Справді могли б і ближче десь знайти. Є ще гуртожиток на Старосільській, до педагогічного добиратися теж з пересадками, на жаль.

,

В общежитии на Лепсе неадекватный комендант, половина мест свободных, а детей не селят, некоторые комнаты живут по 6 человек, некоторые по 3, еще любит взять взятки и оставить кого то на лето или вообще некоторые жили кого уже выгнали с университета. Ну и я считаю, человека неадекватным ходить в 7 утра и греметь в дверь или еще что-то подобное. Сняла защелку в душе, в женском душе. Это ненормально, я со шваброй ходила, чтоб закрывать дверь. Наверное просто таким людям пора на пенсию, а взять адекватного человека.

,

Все, кто доучиваются до конца в этом университете видят очень много минусов, опишу некоторые из них:
- Пед. институт находится в 10 мин езды от Левобережной, общежития на Кикивидзе и Лепсе (раньше на Кикивидзе не было), добираться в университет 1,5 часа, при подаче документов говорили, что общежитие есть пишите заяву, рассказывали сказки о строительстве нового, но на деле вышло так, собирают на собрание первокурсников и зачитывают кто попал в общежитие, таких людей мало, а остальным прям давали номера людей, которые сдают на р-не комнаты), общежитие пришлось выбивать.
- В институте процветает коррупция, хоть это лозунг номер 1, что взяток не берут. Еще один прикол, когда поступаешь тебя просят внести "благодийный" внесок, но в этом и заключается прикол, что он принудительный. У меня не было денег а это на момент 5 лет назад-1000 грн, и меня весь первый курс таскали методисты, что нужно сдать, хотя бы 600 грн, потом хотя бы 300. Я за правду сразу, а не сказки!

,

Мой ребенок в этом году поступал в "топовый" университет им. Б. Гринченка. При среднем балле аттестата 9.2, творческом конкурсе в 160 и общим баллом в 146.75, при наличии сертификата об окончании подготовительных курсов данного вуза, и пресловутой квоты 3, ребенку было отказано в хамской форме от поступления на контракт. Дескать, у вас низкие баллы, идите в другой вуз. Это при том, что на некоторых факультетах попринимали на бюджет со средним баллом 135.2. Это что, 146.75 баллов ниже чем 135.2? Мы пришли на контракт не на бюджет, мы на него не претендовали. Когда оформлялись на подготовительные курсы по журналистике, сказали это еще плюс будет к поступлению. Ребенок показал этот сертификат и сказала о том что имеет квоту три, сказали что "это ничего не значит ни сертификат ни квота". Это что получается что эти курсы завуалированная форма коррупции? Новый способ скачать деньги? Будущие абитуриенты прежде чем идти в "Гринченка" и на подготовительные курсы и на поступление!

,

Навчаюсь вже два роки, спочатку все сподобалось а потім просто жах. Викладачі - які знають добре свій предмет десь 40 % багато зайвих і не потрібних предметів, такі як історія України - повторення шкільної програми, філософія та ще багато інших. За два роки навчання мало, що зрозумів по спеціальності, викладання жахливе, викладачі читають монотонно все з листка, розклад постійно змінюється і ніхто не попередить про те, що викладача немає чи відмінили пари, методисти це взагалі окрема тема - таких грубіянів потрібно ще пошукати, ставляться до студентів як до скота, навіть деякі викладачі розповідали, що їм не подобаються наші методисти. Невідривна практика - взагалі не потрібна, в центрах реабілітації виконуємо всю роботу за керівників баз практики як вони в цей час влаштовують собі перерви і ніхто тобі не допомагає і не розповідає, що потрібно робити. Взагалі на мою думку за практику університет повине платити гроші не центру в якому проходиш практику а самому студенту.

,

Сие заведение есть ничем иначе, чем имитацией бурной деятельности, преподаватели делают вид что преподают, студенты - что учатся, администрация - что контролирует процесс. Текучка кадров - огромная. Поменять несколько раз даты и время пар/экзаменов - изи. Хотя это не так важно, ибо присутствие студента на экзамене, дело не обязательное, всем и так ставят положительные баллы. Из плюсов - был бесплатный бассейн и тренажорка для студиков, сейчас все сдается в аренду и шарага мутит на этом кеш. Это не универ, это коммерческая площадка для отмывания денежек. По плюсам : коррупцию не встречал, на первом курсе предлагали ненавязчиво оплатить благотворительный взнос, что я, конечно же, не сделал. Состояние корпуса на минской очень ок, находится комфортно.
Если вкратце - идеальное место приходить на сессию, сдавать предмет за 1 час и получить в итоге диплом, не сильно отрываясь от работы.
Знания в принципе получить можно, но не советовал бы для этой цели гринч.
Думайте сами решайте сами.

,

Итак, начнём. Поступила я в 2016 на факультет международных отношений. Товарищи, тысячи символов не хватит, чтобы описать этот кошмар. Шарага из шараг. При поступлении говорили, что, мол, учим два иностранных языка, английский и второй ВНИМАНИЕ: НА ВЫБОР!! или немецкий или французский. И знаете, что я вам скажу? Плевать там хотели на ваш выбор, какой язык в программу уже поставили, такой учить и будете, ради вас никто ничё менять не будет. Если вы идёте на этот факультет ( про другие не в курсе ), с целью подтянуть английкий, спешу вас разочаровать, вы скатитесь ещё ниже. За год обучения мой уровень не повысился ни на каплю. Это я уже молчу про то, что преподают его там на уровне 7 класса и профессиональной лексики ну может одна тема была. Что касается предметов по специальности, как нам сказали, мы вам всего лишь даём каркас, на который вы сами будете насаживать знания ( но насаживали там только нас).
Из плюсов только еда в столовой. В общем, на свой страх и риск, ребята.

,

Англ филология. 3 курс.
Первое, что хочу сказать - здесь ты выпустишься с дипломом учителя иностранного языка и всемирной лры. Поначалу думала, что это дно, так как учителем быть не хотелось. Но, по сути, это формальность. У нас есть педагогическая составляющая, типа психология, физиология и гигиена, и для меня это запасной причал. Так как переводчиков сейчас капец как много, а учитель - это вариант про запас. Да и всем пофиг кто ты, главное - язык хорошо знать.
Что про само обучение. Здесь очеень тяжело. Много грамматики, много писанины и чтения. Поначалу думала, что заберу доки и поступлю на какую то халявную журналистику, или право ( по сравнению с филологами, они просто отдыхают), но потом поняла, что нет. Следуй за мечтой и всё будет. В Гринченка постоянно много иностранцев, что для нас хорошая практика. Честно, в Гринченка далеко не все спец. классные. Но институт филологии здесь очееень сильный. Так что зно классно сдавай и приходи.

,

Розкажіть, будь ласка, про навчання на факультеті англійської мови

,

Ось цікавий факт, як тільки людина пише правду-матінку, про те як не кажуть про переноси пар, про тотальне "я нічого не знаю" методисток, про "Благодійні внески". Відразу зверху з'являється скільки гарних відгуків;) лаборанти та методисти "гарного" універу, вам самим не смішно:)? Давайте ще скажіть, що тут заочна форма є с бюджетними місцями, що тут не платять всі поголовно за навчання;) і що в усіх універах спеціалісти вже все закінчили, а тут диплом тільки в восени.

Навіть в КПІ вже все сдано у магістрів, а тут тільки дипломи після 25го. Все всі прекрасно розуміють, а роблять вигляд.
А ще, звичайно, не влаштовуються постійні додаткові лекції, тренінги, концерти, масовка "добровольно - принудительно" , на котрих ти маєш бути:)
сміх тай годі;)))

,

Вирізняється сучасністю і яскравим, молодіжним дизайном, чим дууже приваблює.Для мене - один з перших пріорітетів. Але за міжнародні відносини відомо мало.

,

За час проведённого времени получил удовольствия больше, чем за год в своем КНУКИМе. Перепоступаю сюда. Советую всем походить по дням открытых дверей, поскольку невооруженным глазом видно отношение, организация, атмосфера и обстановка. В Гринченко всё было очень круто!!! Хореографы, ждите меня в сентябре!)

,

Я без ума от этого унивнрситета, учусь на магистратуре Международные отношения (бюджет) вау-вау-вау!!! все очень круто у нас преподаватели на пол ставки с Шавченко, НАУ-действующие депутаты и бизнесмены, мэр часто приезжает и хвастается нами. В этом году практика была в КМДА, где нам давали возможность посещать заседания и принимать участие в организационных вопрасх... Перед сессиями никогда нет волнения все преподаватели лояльны и заинтересованы в том, чтобы вы сами любили что изучаете! Я влюблена и хочу чтобы магистратура никогда не заканчивалась***

,

Цікаво, в якому інституті хабарництво? На Тимошенка все окей. Ні у мене, ні від кого іншого не чула стосовно цього. Сумно, якщо правда. У чому дуже сумніваюсь) бо це 2 у моєму особистому топі відвіданих університетів. Після Вільнюського, куди їздила за обміном від Грінча минулого семестру. Дякую за можливості. Якщо вступите - то ви щасливчики, друзі)))

,

Остання сходинка до закінчення. Все наче добре, але хабарництво процвітає дуже й дуже. Хіба можна заставити любити свою рідну мову за гроші. Дикі, є докази, наглість пре й пре і нічого не боїться. За гроші зробить все, навіть трійку поставить, не більше. Ганьба таким українцям.

,

Гідний 1 позиції в усіх рейтингах!) Грінченка - то є вічна любов. Чомусь у більшості дуже змазане поняття, стосовно мого університету. Деякі досі вважають його педагогічним. Він відносно молодий, потому й сучасний, динамічний та перспективний!) раджу усім і кожному.

,

Знаходжусь в стані легкого шоку від прочитаного. Ніколи не чув, ні від викладачів, ні від одногрупників, що диплом отримають 50%. Ну звісно, що до випускного нас не дійшло 100% набору на 1 курсі. Хто вирішив змінити фах і перевступив, кого вигнали за ефки. Але такого, щоб ціленаправлено валили - дурня повна. Ну ви самі подумайте, від цього ж теж залежить репутація університету. Невже керівництво наскільки непродумане, що ціленаправлено валить хороших студентів?
Я дуууже задоволений навчанням. Бакалаврат на контракті закінчив, вступив на контрактну магістратуру (попри багато відмовок). І надзвичайно задоволений. Паралельно працювати ніхто не заважає. І базу отримую - і стаж напрацьовую. Все зручно і так, як має бути. Дуже наполягаю не читати весь цей шлак. А поспілкуватись з РЕАЛЬНИМИ, а не анонімними "якоби студентами", або прийти і подивитись. У нас, здається, ще ніколи нікому не відмовляли.

,

Нам рассказывали, что университет набирает N- количество студентов, а дипломы могут выдать только 50 % , но мы тогда не поверили в это. А зря!Хотя в нашей группе заочников , в которую мы перевелись,со всей группы осталось только 5 человек, тех кто поступал на 1 курс, остальных выгнали или сами забрали "по собственному желанию" . Еще тогда это должно было насторожить.В университете хаос, методистка никогда ничего не знает, информацию надо брать с сайта университета. О переносе пар или зачетов учителя сообщают нехотя, сквозь зубы. А предметы которые нужно было перездать нашим одногрупникам, "случайно путают название" соотвественно половина не явилась, потому что не их пересдача и их тоже отчисляют. Хорошая система у них. Стоимость учебы относительно не дорогая, но нервов и времени потрачено много. В итоге - отчислилась по собственному желанию. Единственный плюс - ремонт, столовая.
Все что не делается, все к лучшему!
По этому НЕ СОВЕТУЮ УНИВЕРСИТЕТ! Если Вам дороги Ваши нервы.

,

Университет ужас !!!
По началу все было даже ничего. Училась на стационаре.Нагружают очень сильно заданиями, невозможно иметь время на что - то кроме учебы. Помню, как ночами сидела и просто переписывала учебники в тетрадки, это еще один минус. Потом у меня появилась возможность пойти на хорошую работу, перевелась на индивидуальный график. Не все преподаватели понимают тебя. Говорят , что рано начала работать, а что делать такая ситуация была, эта работа была просто необходима. Вскоре из-за "некоторых" преподавателей пришлось бросить работу. Сказали: "Выбирай". Выбрала учебу , но перевелась на заочное отделение. Материала (книг) - нет! Но зато на сессии надо рассказывать всё, за весь пройденный курс от а до я. В конечном итоге, почти закончив 4 курс нас просто завалили на последнем предмете, И сказали нам написать заявление по собственному желанию( для того чтобы забрать документы). Валят и потом перепоступай еще за деньги.

,

Очень уважаю преподавателей. Здесь реально одни из лучших (практически все практики (тавтология, сори) , очень понимающие и отзывчивые). Оцениваю универ на 9 из 10. Подкачивает лишь то, что нет как такого студ городка. Корпуса по всему Киеву. Кроме этого, нареканий 0. Советую.

,

Усім привіт. Я - студентка 4 курсу, спеціальність "Видавнича справа та редагування" Інституту журналістики Університету Грінченка. Часто чую питання :"Чи подобається тобі навчатись?" Саме студентське життя має різні сторони. Однозначної відповіді дати не можна. Завжди краще на роботі, в школі, деінде. Через те, що ми не звикли цінувати те, що вже маємо. Оглядаючись довкола, слухаючи гіркий досвід вступу своїх однокласників, я з легкістю та гордістю повертаюсь до свого Грінченка. Тут насичено і динамічно. Кажуть "європейський". Нам усім до Європи ще далеко. І усі ми "на шляху до.." Але Грінченка дійсно найближче.Поважаю адміністрацію, для якої це не робота, а сенс життя. Поважаю студентів, які підтримують щоденний розвиток Грінча, а не втоптують в калюжу все те, що здобувається нелегким шляхом.

,

Не знаю як головний корпус. Інші це просто кошмар. Смарт дошки??? Зараз у школах, які себе поважають, такі самі смарт дошки. Але для них потрібні жалюзі, бо світло так падає на ті смарт дошки, що навіть з моїм суперовим зором, нічого не видно! Але навіщо, можна ж їх наставити та зробити вигляд, що все круто? ;) А коли не попереджають про відміну пар, то вам допоможуть смарт дошки;)? Коли неможливо дізнатися про дату пересдачі , так само врятують смарт дошки!) Не смішіть

,

Ой, а мне очень нравиться. Я на 1 курсе, право. Возможно не всё ещё поняла. Но пока всё очень даже ок. Условия отличные. Знаете, дорогие, не все и смарт-досками этими могут похвастаться. Очень дружный факультет у меня. И уровень образования гораздо выше чем в альтернативных киевских (тягаемся с одноклассниками в юридических батлах))) думайте сами, решайте сами. Но я ставлю большой + университету!

,

Конечно, в мак (хотя там зарплата от 5тис) они не идут, они работают в лучших школах за 2тис в месяц. По этому про отмену пар мы сообщим вам когда вы уже приехали. Мы перенесли экзамен? Мы сообщим вам когда вы уже приехали. "Не здатні впоратись з програмою - до побачення" - смешные слова. Поступив сюда я понял только одно - "не здатні створити нормальні умови, не здатні попереджати завчасно про відміни пар, не здатні ставити нормальні предмети, зробити сесію 2 рази на рік, а не чотири - це вам допобачення" . Уважаемые абитуриенты, не читайте вы отзывы с 5звездочками.
Условий человеческих нет, на смарт досках ничего не видно, нормальных жалюзей нет ни в одной аудитории, как написал человек ниже (ни сушилок, ни бумаги, ни мыла, НИЧЕГО) ... Да,есть считаные единицы нормальных преподов, но их настолько мало;( Все остальные - "хочу опаздываю, хочу нет" , хочу ставлю зачет, хочу нет... НЕ ПОСТУПАЙТЕ СЮДА, УВАЖАЙТЕ СЕБЯ, СВОИ ДЕНЬГИ

,

Перебуваю в шоці від прочитаного.
Алоо, народ, про що мова? " Нагружают очень сильно заданиями"? А чого ви ще хотіли? це Університет, а не школа. І завдання викладачів - у першу чергу виростити кваліфікованих спеціалістів, з адекватним рівнем стресостійкості та витривалості! Філологів навантажують, бо того вимагає професія. Може через це філологи з Грінча не йдуть в Мак, а працюють в кращих школах, за кордоном, відкривають свої бюро! Про те, що немає літератури - взагалі тотальний ідеотизм. Бібліотека видає і друковані підручними, а викладачі на е-середовищі викладають те, чого немає. Або скидають завдання поштою. З цим проблем ніколи не було. Попросити "подтянуть" - теж суцільна школа! Не шарите - запитайте в одногрупників. Чому викладач, який перед вами танцював семестр, а ви, "роботяги", вирішили прийти на останню перед заліком, має ще витрачати свій час.Не здатні впоратись з програмою - до побачення. Корупції - немає. Знання - є. Шукайте проблеми в собі, друзі!) а Грінч класний!

,

Поступила в этот университет в 2016 году на специальность английская филология (заочно), на тот момент уже за плечами было 3 курса другого университета. Вернули снова на 3 курс. Но к этому я была готова. Дальше учителя после того, как я сдала разницу завалили меня на первой же сессии. Все предметы сдала, кроме английского. Не ставят тройки, только два или ноль. Нагружают очень сильно заданиями, невозможно. Или учиться, или работать. Материала (книг) - нет! Но зато на сессии надо рассказывать всё, за весь пройденный курс от а до я. Попросила учителей подтянуть - встретила резкий отказ. Валят и потом перепоступай еще за денюшку. В университете хаос, методистка ничего не знает, информацию надо брать с сайта университета. О переносе пар или зачетов учителя сообщают нехотя, сквозь зубы. Стоимость учебы относительно не дорогая, но нервов и времени потрачено много. В итоге - отчислилась по собственному желанию. Единственный плюс - ремонт, столовая, бассейн.

,

Що можна сказати? Просто жах. Ніколи не вступайте до університету людини. Нормальних викладачів зо 20 за всі 4ри роки навчання. А предмети міняються зі швидкістю світла. Якщо в усіх університетах, підкреслю, номальних університетах.... 2сесії, то тут 4ри;) якщо не здають гроші на диплом в норм.унів., то тут так) "ти ж мало заплатив за навчання,виклади ще". І коли говорять "здайте на благодійний фонд університету" , і говорять це перед іспитами. І навіть не говорять, а ставлять перед фактом , що ти МУСИШ. А в самому університеті люстерка в туалеті прибрали, всі сушилки познімали, та світла на сходах не має(про мило та папір я взагалі не говорю), то якось смішно та бридко. "І це ми так не беремо взятки, ми так проти корупції". І коли добровільно примусово ти ще в суботу поїдь кудись то там, після пари затримайся (навіщо ж тобі додому, чи на роботу????).... це бридкий університет. Я дуже сподіваюсь, що хтось то і прислухаеться. Ваш час не коштує того.

,

Я навчаюсь в Інституті людини на Кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи. Всім задоволена: починаючи від ставлення до студентів викладачів та адміністрації, закінчуючи знаннями та матеріально-технічною базою! Так, звісно ж у кожній бочці меду є ложка дьогтю, як от зла тітонька в столовій, дубак в аудиторіях взимку та інші "дрібниці", але... СТРАШЕННО ОБУРЮЄ, коли читаєш, що у нас "не дають практики, викладачі некомпетентні, копіюють інформацію з сайтів, беруть гроші за бали в заліковці"! Та це страшенна неправда!!! Жодного разу за 6 років не бачила і не чула про випадки "покупки" заліку чи іншого шахрайства! Тим більше як можна говорити про некомпетентність викладачів, якщо вони і є засновниками професії "Соціальна педегогіка"! Вони ж її з витоків розробляли і розробляють! Вони мають багато практики і прикладів, мають величезний багаж знань і на тому не зупиняються! ВУЗ класний! Рекомендую!

,

Навчаюся на 3 курсі, цьогоріч у нас три предмети викладала доцент Тимчик О.В. Я з задоволенням відвідувала і відвідую її пари. найбільше мені подобається, те що викладач проводить з нами практичні заняття і дійсно навчає нас основам медицини. Дякуємо Вам за позитивне ставлення до нас.

,

Я училась 4 года на бюджете, поступила сама, получала стипендию. Все было нормально хоть и были свои "но" терпимые.
Поступила на 5 курс на бюджет, за 4 года повзрослела и научилась высказывать свое мнение, была против того что заставляли подписывать силой различные бумаги (на отработку после диплома. На перевод стипендии непонятно куда), кстати не переживайте если Вы не подпишите за Вас подпишут))))) я пишу о Пед институте.
В итоге меня просто подставили, и выгнали перед Госами, у меня все было закрыто по зачетах. Но с легкой руки двоих людей как-то стало очень много перездач, причем вдруг) Мол поспособствовала)
Хотела возобновиться , жалко вроде диплом, так у меня помимо оплаты курса попросили взятку) Я отказалась от совей затеи, теперь учусь в Драгоманова.
Много людей плохо отзываться о Драгоманова, но в сравнении - преподаватели грамотней, условия лучше.

,

Навчаюсь зараз на спеціальності інформатика. Не можу казати лише про беззаперечні плюси свого університету.
Тут правда дуже гарно і затишно. Крута техніка, як для інформатиків, купа лекцій від іноземних професорів, тренінгів та зустрічей. Але. Особисто для мене величезний мінус полягає в тому, що не має сталого розкладу! Я, як 3курсник, вже хочу десь працювати. Але як би я не намагався, встановлю собі графік на роботі, так обовязково на цей час поставлять якісь гіперважливі пари. Це дуже дратує. А окрім цього все ідеально.

,

Не уявляю навчання деінде. Тут тебе втішать, обігріють, нагодують і життю навчать) Це реально родина. Бо зі своїми проблемами ти не відчуваєш себе самотнім. Я навчаюсь на психолога. Я - член студентської ради інституту людини. І я обожнюю Грінченка.

,

Всем привет!)
От студента факультета права и международных отношений. Ребят, и поступить и учиться не легко. Никто и не ожидал простоты) у нас с первого курса два языка (английский по уровням и французский - с нуля), с 3 курса появиться 3, польский, испанский, или какой выберем. Но учиться офигеть как интересно!!! У факультета подписаны договора с различными гос и частными структурами. Не было недели, чтобы мы не ходили и не смотрели на работу профи, не консультировались с интересующих вопросов с практиками. Да. нас заставляют смотреть международные новости каждый день. Анализировать их. Нас учат ИМЕТЬ СОБСТВЕННОЕ МНЕНИЕ и видение ситуации с разных ракурсов.
Я молчу об отличной организации и идеальных условиях) в Гринченка это само-собой)

,

Абітурієнтики, раджу всім обирати цей університет)
Тут дужеее круто. Приходьте до нас і самі подивіться. Вступила і жодного дня за цей рік не пошкодувала!)

,

Будь ласка , напишіть свою думку про факультет міжнародних відносин , особливо ті, хто там навчається: про викладацький склад , базу знань та можливості для самореалізації студентів. Дякую

,

Дорогие абитуриенты,именно факультета "Социальная педагогика",очень и очень не советую пед.университет Гринченко!Во-первых -низкий уровень знаний,профессионалов вы здесь не найдете(за исключением Маруненко И.М.,Журавель Т.В.),но самое важное и главное-это работа,связана она с пожилыми или зависимыми,ко всему прочему -это риск,так что хорошо все обдумайте ,взвесьте все за и против,не наступайте на грабли,на которые наступила я,поступив и проучившись 5 лет,теперь четко осознаю,что нужно ценить время!

,

Дуже хороший ВНЗ.
Я шукав університет, який має багато зв’язків. Адже, по-суті, оволодіти конкретними знаннями ми можемо на курсах, або й самі, беручи купу інфи з сайтів. А вищий навчальний заклад - це гарантія твоїх знань + хороша платформа для старту працевлаштування. Тому обирав вуз з хорошою репутацією та великою партнерською базою. Ходив по днях відкритих дверей. Ночами просиджував на сайтах і знайшов Грінченка.
Порадувало те, що університет - учасник купи міжнародних програм, які не лише (як у нас ведеться) підписані формально, а й діють! Бази для практики - шикарні! Від державних структур найвищого зразка (ВР, міністерства, КМДА), до найбільших комерційних організацій. І, наскільки я знаю, так не лише на моєму факультеті (права і міжнародних відносин). Я повністю задоволений.

,

У заочному відділенні просто жах. Вирішила перевестися у інший інститут у своєму місті. Подала заяву на відрахування і попросила зробити академдовідку. Сказали що буде готово через 2 тижні, але коли прийшла то виявилося, що мені забули сказати про те, що потрібно подати заяву на отримання довідки і чекати ще десять днів. Через це не встигаю подати документи до іншого вузу, хоча вже відрахована, і втрачаю цілий рік та ігроші за пів року навчання. Робітники безвідповідальні. Не раджу нікому цей інститут. Педагогічний склад робітників ще гірший. Навчання жахливе і не якісне.

,

Дуже непоганий університет.
Часто був, бо багато друзів вчиться. Спілкувався з студентами, деякими викладачами. Дуже шкодую, що не вступив сюди. Найбільше подобається їх позиція стосовно усього: чи то відношення до студентів, викладання, чи політична ситуація. Ректор крутий. Чув його виступи. Надихають.
Тому, може сказати лиш хороше.

,

Була сьогодні на дні відкритих дверей. Я в захватіііі. Точно вступаю сюди. І раджу всіх сходити, подивитись, послухати. Все дуже гарно, усі привітні і небайдужі до твоїх запитань. Тому, фотки і коментарі - це добре. А побачити і пощупати - безцінно)

,

Привет!) Сейчас я учусь в этому университете на факультете "здоровья,физической культуры и спорта" 3 курс. Безумно довольна что поступила именно сюда,так как было множество вариантов. В первую очередь хочу сказать о современном спортивном комплексе на базе университета: это спортивные залы, фитнес-зал, тренажёрный зал и конечно же бассейн! В общем рай для спортсмена))
Я с детства занималась плаванием,а в Гринченка продолжила своё любимое дело. В университете есть возможность учувствовать в соревнованиях с разных видов спорта, в том числе и командных.
Для тех кто хочет быть реабилитологом,предоставляют практику в современных реабилитационных центрах и медицинских организациях.
Если вы ищете университет в котором хотите заниматься любимым спортом и при этом изучать что-то новое для себя, а так же сотрудничать с европейскими университетами то вам сюда! Поверьте, останетесь довольными)) Удачи при поступлении!!

,

Выбираю университет для магистратуры. Почитала комменты и ужаснулась. Люди, да что с вами такое? Изучив много ВУЗов посчитала, что этот - вполне достойный. Большинство замечаний просто смешные. Даже наличие мультимедийных досок, представьте себе, это очень круто! Во многих учебных заведениях стоят какие-то старые компы, которые виснут, а о новой доске и речи не идёт. Вы жалуетесь на постоянные мероприятия - так это же только вам на благо, ведь личность должна развиваться разносторонне. Поставлю оценку 5, хотя не могу адекватно оценить, так как не учусь там, но если сравнивать с универом, который заканчиваю, то этот - явно выше. Буду рассматривать как вариант для поступления.

,

Преподавание и обучение на ужасном уровне! И обидно то, что ничего не меняется и стоит на месте. Руководству вообще все-равно, только и умеет заставлять студентов принимать участие в каких-то голосованиях и конкурсах. Хотят везде увеличить рейтинг ВУЗа с помощью студентов, а не реальными действиями.
Единственный плюс - это комфорт в университете. Но, стоит сделать смену персонала в столовой, там очень воняет, тараканы и еда не вкусная.
Это огромная ошибка, что я сюда поступила. При первой возможности буду переводиться в другое учебное заведение.
Не ведитесь на доброту приёмной комиссии. Первое впечатление хорошее, но оно уничтожится. Не ведитесь на обещания, что тут есть бассейн, студия для записи звука и видео и.т.д.. Это всё платно и туда ходят люди со всего Киева, студентам тоже платить. Тренажорка будет доступна только на занятиях, а так она всегда занята студентами. Абитуриентам хорошо пропудрили мозги и создали лучшее впечатление, но это ложь.

,

Я получила огромное разочарование от того, что потратила пол года своей жизни тут.
В университете очень мало хороших преподавателей, их может быть всего пару, и то, со своими минусами. Некоторые читают всю лекцию с листиком, а точнее, просто начитывают информацию с википедии. Преподавателям все-равно на знания студентов, они не хотят ничему научить. Как студент скажу, ничего нового никто не узнал, одна вода. Много лишних предметов, которые не имеют в себе никакого смысла, очень мало предметов по выбранной специальности. Преподаватели относятся к студентам без уважения, могут недооценивать, выделяют любимчиков.

,

До ВНЗ ніяких претензій, але гуртожиток - це сурова школа виживання. Наврядчи хтось з адміністрації університету тут би зміг прожити хоча б місяць. Вікна старі, буває, що з дірками насркізь, дуже продувають, холодно. Душ в просто антисанітраному стані: вентиляції забиті пилюкою, стара плитка, яка постійно призводить до травмування людей, труби іржаві, торкатися до чого-небуть там небезпечно для здоров'я. Заледве вивели мишей, яким було де жити, адже у більшості кімнат багато дирок у підлозі.
Так як грінченківці поселяються лише на один рік, то й ремонтів тут ніхто не робить, а отже в більшості кімнат старі шпалери, підлога тощо.
Виживаємо...і просимо керівництво КУБГ нарешті згадати про своїх студентів, які вимушені жити в таких умовах.

,

Почитала відгуки. Деякі здивували, деякі змусили замислитися і стати уважнішою до свого професійного іміджу, до своїх колег і студентів.
Я люблю цей Університет! В ньому не беруть і не дають хабарів! В ньому створені умови для академічної мобільності, електронного дистанційного навчання, сучасні аудиторії, діалог, цікаві форми наукової роботи.
Кажу про Інститут людини: "Ми робимо все можливе, аби студент отримав найякіснішу освіту!"
Звичайно, важко вчитися, бо ми змушуємо думати, піддавати сумніву, аналізувати, створювати проекти! До нас йдуть на перехресну магістратуру! Хіба це не круто!? Наші студенти їдуть до Польщі, Німеччини та Іспанії з програм мобільності! А викладачі - це не просто професори, доценти, а практики, міжнародні та національні експерти!
Я люблю свій Університет. В його стінах я справді вільна, я можу створювати суперові навчальні курси, мене постійно вчать!!! Розумієте, ПОСТІЙНО! Я крута порівняно з колегами інших ВНЗ! Ходіть до нас! Ми вміємо вчити і розвивати!

,

Адміністрації взагалі чхати на студентів, відмахуються як можуть, Вчусь на другому курсі, пишу курсову сама, куратор не допомогае ніяк, прийшла спитати щодо потрібної літератури сказали їхати в бібліотеку сухомлинського, поїхала розгубилася дуже багато літератури, прийшовши знову спитала что краще у відповідь почула "Що хош те і бери, твоя справа" спитала шодо оформлення "в інтернеті пошукай", це перша курсова.

,

Поступил на контракт в этом году на специальность Эстрадный вокал!
Вуз отличный, преподаватели знатоки своего дела и относятся уважительно к студентам! Требования стоят достойные!
Из нижесказанного что берут взятки и так далее это бред чистой воды!
Так как всем известно что взятку предлагает тот кто ничего не учит! за взятку могут еще и исключить!

,

Ребят, как студент, очень советую.
Отличный, очень современный универ. Я учусь на физическом воспитании и безумно доволен. Отличные преподы и условия. Поэтому, советую.
за 3 года обучение ни единого раза ни за что не платил. Всё очень справедливо и это безумно радует.

,

Навчаючь 4 рік на спеціальності корекційна освіта.
Дуже дуже рада, що вступила сюди.
Друзі, якщо ви орієнтуєтесь на свої уявлення про ВНЗ з кадрів американскьких кінострічок, то прийдіть в себе і спустіться на землю. Так не буде!
Але Грінченка - це найкраще, найсучасніше і найчесніше, що може бути з можливих українських.
Відзначити в своєму університеті можу : перспективи, крутих професіоналів-викладачів, гарні корпуси.
Я була "в гостях" в інших універах. Маю з чим порівнювати.
Не все ідеально. Але з того що є, це найкращий варіант.

,

Навчаюсь на третьому курсі. Взагалі університет хороший викладачі теж хороші але не всі я жодного разу неплатила і ніхто незмушував платять лише ті хто нехоче вчитись. Єдине що погане це гуртожитки жити там нереально важко адміністрація незвертає на це увагу студента безпричини можуть виселити якщо хочеш жити в конфорті сам роби ремонт якщо звісно на це є гроші але умови жахливі на скариги студентів зовсім незвертають увагу на 5 університет недотягує але якби поремонтували гуртожитки булоб прекрасно.

,

Навчаюся на початковій освіті. В цілому університет хороший. Викладачі, крім кількох - прекрасні, лояльні до студентів, сучасні, з ними легко спілкуватися, без проблем йдуть на зустріч особливо якщо є поважна причина. Домашьої багато, якщо в школі ви її особливо не робили, то тут буде важко, але вона цікава, різноманітна. Викладають нормально, постійно використовують презентації.Ніхто не валить, не занижає оцінки, всі хто гарно вчиться - буде на стипендії, а також є реальна можливість перевестися на бюджет. Корупції НЕМАЄ, ні разу нам ні на що не натякали і не просили (єдине - благодійний внесок 1000 грн на першому курсі, але деякі давала 500, деякі нічого і не змінювалося до них ставлення).Постійно на стенді в корпусі є пропозиції щодо працевлаштування. Мінуси: нікому непотрібні постійні заходи, на які змушують ходити студентів, болонська система (в кожному вузі). Не всі викладачі створюють умови при яких всі студенти можуть набрати потрібні бали, але якщо ти активний, то набереш.

,

Навчаюсь на 1 курсі. Інституту Філології, спеціальність - українська мова. Навіть не очікувала такого. Навчатися дуже цікаво. Дійсно приємно, коли твої викладачі є обізнаним в своїх предметах і відповідно, вони є авторитетом для тебе. Більшість викладачів актуальні та розуміючі. Кожен кабінет має смарт дошку, що сприяє навчальному процесу. Студентське самоврядування також працює на "ура!": майже кожен день в нашому універі відбувається той чи інший захід.
Гуртожиток, як гуртожиток. За 3300 грн/рік нормальний варіант. Принаймні дійсно відчуваєш студентське життя. Але поселяють переважно лише 1 курс, тому стабільності в плані проживання, на жаль, немає. + тут строгі правила. Але я тут знайшла багато друзів, і з гордістю можу сказати, що тепер я є частинкою ВЕЛИКОЇ ГРІНЧЕНКІВСЬКОЇ РОДИНИ.

,

Найгірший ВУЗ! Тут підтасовують результати творчого конкурсу. Не вступайте сюди. Як це не парадоксально, але, коли в Шеві я отримав 190 балів з творчого конкурсу, а тут всього лиш 141 - я здивувався і мене це насторожило! Тут "гребуть" людей на контракт, а на бюджет потрапити не так вже й легко, звісна річ потрапляють ОБРАНІ. Ніколи в житті більше не хочу мати справу з цим жахіттям!

,

В університеті процвітає грабіжництво, прям по серед пари на фізкультуру будь-яка людина може зайти в роздягальню й вкрасти гроші або одежу, взуття і ніхто для запобігання таких ситуацій нічого не робить типу "ми за ваші речі не відповідаємо." якщо я одного разу прийду і не знайду своєї одежі, хто тоді за це відповідати буде?? безвідповідальне керівництво вузу тільки вміє казати "Слава Україні!".
я все сказала.

,

Ставлю такую низкую оценку только из-за обращения препод. к студентам. Не буду лукавить и говорить, мол все такие плохие. Нет, это не так. Есть действительно хорошие препод. к которым хочется ходить на пары.
Ушла я отсюда года три назад. Училась на англ. филологии. Была невероятно счастлива, когда поступила сюда. И как же я ошибалась.
Мне повезло столкнуться с самой настоящей несправедливостью по отношению к студентам, в частности ко мне. Были преподаватели, которые выбрали себе любимчиков, и как бывает, наоборот. Я входила в последнюю категорию. И не знаю почему, но большинство препод. относились ко мне не совсем лояльно: занижали баллы, пытались сказать какую-то колкость, смотрели, как на самого последнего дауна. Если вы думаете, что я не училась, то ошибаетесь. Я готовилась к каждому семинару.
Я хочу предупредить, если вы готовы терпеть не справедливость и горы заданий на дом (за которыми вы проведете множество бессонных ночей) — поступайте!
Но мой Вам совет, ищите место лучше.

,

общага как общага. был у друзей с нау, с шевки, всё то же. это вам не дома, ребят. нормальная общага у нас)

,

Огромный минус общежитие! В таких условиях,где живут суденты,нельзя существовать,когда приехали сдавать документы главный корпус впечатлил,но должно соответствие быть! Добираться далеко,условия в общежитии просто ужасные!!! не рекомендую поступать иногородним!!

,

Я - першокурсниця університету, українська філологія.
Шикарний ВНЗ, з шикарними студентами, викладачами,навчанням та атмосферою. Не знаю, чи то я просто очікувала значно меншого, чи то через те, що вирвалась з-під батьківської опіки, але тут дуже круто.
Тут всі піднімають питання за гуртожитки. Проясню, наскільки зможу і розумію на першому курсі.
Університет заселив усіх першокурсників до початку навчального процесу. А потім був складений графік за яким відбувається поселення старших курсів. І це цілком логічно, так як перший курс ще не дуже орієнтується в Києві і не може знайти собі щось самостійно. Я чула скарги, але ВНЗ теж можна зрозуміти.
А що за приколи зі вступом? У мене все гладко минуло. На бюджеті. І вся моя група теж задоволена. Всі на скільки знали, так і повступали. Кажуть, що тільки саме тут нема корупції. Ну поживемо, побачимо... Але я її під час вступної кампанії не виявила.

,

универ кинул студентов с жильём. студенты 2 день ходят по городу ищу квартиры.

,

Все тут добре, тупі абітурієнти які не хочуть конкуренції вигадують різне, аби самим вступити, навчаюсь вже 3 роки, ніяких проблем описаних нижче не побачила

,

Хоть первое впечатление о данном вузе складывается довольно хорошее, за его стенами скрывается немало отвратительных и мерзких вещей. Наглым образом подтасовываются рейтинговые списки абитуриентов. Один человек удивительным образом оказывается одновременно зачисленным на бюджет на несколько специальностей сразу, чего, в принципе, быть не может. Делается это для того, чтобы остальные абитуриенты быстро заключили контракт, даже не подозревая, что данный список зачисленных на бюджет абсолютно не соответствует действительности.

,

Я учусь тут мне все нравиться, я учусь в педагогическом институте. Преподаватели строгие но справедливые. Особенно Ольга Михайловна Гринева - по психологии. На семинарах и лекциях все сидят с открытыми ртами. Очень все понятно и интересно подает материал своего предмета. Корпус светлый и яркий. Зимой тепло, правда летом и весной жарко но все же. Почти в каждом кабинете есть интерактивная доска и проектор. Единственный минус это общежитие! Мест мало, не всех селят. А студ рада ставит себя на ранг выше чем все остальные и самоутверждаетсяс гнобя других.

,

Уважаемая администрация университета, примите меры относительно коррупции в стенах Вашего учебного заведения. Возможно вы не в курсе, но поступление и оценки ставят "с потолка", а вернее "с кармана". Кто дал денег, тот и поступил на бюджет, а все остальные В САД!!!! Если это происходит за спинами ректората, проведите быстренько проверку, в противном случаи проверку будет проводить Минобразование Украины и иные компетентные органы

,

ВУЗ пропитан коррупцией и взятками, все продано и куплено.... Большинство преподавателей - бездарности.... Организация учебного процесса - никакая.... ВУЗ для богатых идиотов!!!!!!!!!!!

,

Половину положительных коментариев писали преподователи или аля старосты которым потом зачтется.А если реально смотреть на вещи то образование которое здесь дают(с учетом того что вы как примерное дитя будете зубрить за учебниками)тянет только на очень хиленькую двоечку. Когда я первый раз зашла подавать документы меня на полном серьезе предупредили тетеньки из приемной "учить много, будешь списывать тетрадки по 96 листов за семестр и с трудом зарабатывать баллы". Кстати говоря ,Гринченко живет на болонской системе оценивания. От нее начинает выворачивать с первых же пар. А принята она ВУЗом для того что бы хоть как то выпихнуть свой несчастный бывший пед на уровень европейского. Вернемся к запугиванию тетенек.За пол года что я провела в этом универе я училась 3 раза ,без преувеличения. Тетрадки я поначалу действительно списывала с огромной скоростью, но вскоре перестала это делать , так как 70% информации что вам дают- вода. Продолжение в следующем коменте..

,

Преподаватели читают информацию скопированную с первого же более менее приличного сайта. Это касается даже профессоров. Здесь вас не хотят учить.Был у нас профессор что приходил на пару и 3 часа рассказывал одно и тоже в разных интерпретациях монотонным голосом. Я вам скажу такие удивительные навыки чтения предмета нужно нарабатывать не один год. Были и такие что ставили мне баллы просто за то что я пришла на пару и даже рот не открыла.Учиться на контракте можно не учась, а если вы бюджетник вам придется открыть книжку хотя бы раз.Дисциплины читаются в ускоренном порядке.На первом курсе (философия) нам давали предмет "социальная психология",но саму психологию мы никаким боком еще не разбирали. Участие в мероприятиях принудительные, присутствие на них тоже.И у тебя есть выбор :стать врагом деканата или вывернуть мозги наизнанку на их очередном концерте. Каждую вторую лекцию преподы внушают тебе что ты избранный , потому что учишься в таком афигенном универе- ГРИНЧЕНКО.Продолжение ниже

,

В столовой и аудиториях(на Минской)лазят тараканы, еда не вкусная, пары каждую неделю меняют местами и ты не можешь составить себе нормальный график посещения иных мест кроме университета. Отдельного внимания заслуживает руководитель учебного отделения историко-философского факультета. Эта женщина прекрасно понимает что твое пребывание в ВУЗе на прямую зависит от нее и не дай Бог ее настроение будет плохим или вы окажитесь на разных волнах.Она вас сожрет морально, а дать отпор вы не имеете права, по уже известным причинам. Единственное что нравилось в Гринче это физкультура, хотя ранее любви к ней особой никогда не испытывала. Здесь есть бассейн, тренажерный зал и оборудованный стадион(повторюсь что речь идет про корпус на Минской). Пожалуй,это единственный весомый плюс. Проучившись в Киевский университет имени Бориса Гринченко пол года, я не колеблясь забрала документы после сессии(которую все успешно скатали).Надеюсь мой отзыв заставил вас подумать подавать сюда документы или нет .

,

Училась на музыке в институте искусств. не поступайте сюда. никогда.
это того не стоит.
бюджет убрали, специализацию "режиссура мультимедии" не открыли - сказали еще 10 тыс. платить.
Постоянные сдачи денег на ремонт и "добровольные взносы".
учителя - есть только несколько человек адекватных. Не буду указывать кто, но есть и шантажисты "ты не заслуживаешь 5, я сделаю все, чтобы ты получила 4 и завалила диплом" - цитата.
расписания никогда нет. приходишь в универ, а у тебя уже пары прошли оказывается.
Профильные предметы - учите дистанционно и сдавайте как хотите, а вот на методику походите, она полезная.
Столовая - сплошной ужас. готовят ужасно. когда я сказала, что сала не свежий (капуста скисла) - обвинили в плохом настроении. По тарелке пополз таракан - обвинили в том, что я его принесла сама, чтобы их подставить. Директор ничего не делает с этим уже 4 года.
Ужасное место, никаких знаний и никакого удовольствия. Ценятся только прыганья на сцене на концертах.Не поступайте

,

Інститут української філології - нудьга та й годі. Хіба що тішить п. Ковбасенко і його кафедра, тоді як мовники, очолювані Караманом, - то суцільна радянщина. Де цікаві лекції, де корисні семінари з презентаціями? Купа тих методик і педагогік, повторюваних з року в рік однотипних занять. Про сучасні філологічні напрями-забудьте. Погоджуюсь, що носяться з тим піаром, як дурень зі ступою, на сайті все так модняво, а в реальності на виході ти неконкурентноспроможний нуль. До того ж нудить від однакових восхвалянь тут, нібито від студентів, "щасливих " бути тут. Замовні дописи, це ж так очевидно. Журналістика так само ні про що. Побачите, як зараз на цей комент нападуть захисники-наглядачі ...не раджу цей заклад

,

Я ушла из этого университета . Желание учится напрочь отбивают метода и преподавания, кучей ненужных и одинаковых дисциплин , некомпетентными преподавателями . Очень сильно разочарована. С каждым годом все меньше и меньше хотелось тут учится . Мало того , считают себя шикарным вузом , хотят быть Европейским , заботятся о репутации , в то время как переподы и зам директора выкладывают тупые Селфи и видео в интернет с надутыми губами и тупыми подписями . Понимаю что у нас демократия , но все же это не то , что должен выкладывать в интернет преподаватель престижного вуза .
P.S. Думала что ректор нормальный мужик , патриот , а оказалось просто лишь чувак , который делает все ради имиджа и репутации , а не потому что он такой на самом деле . Бесит эта мнимая забота о студентах .

,

Вчора з подругою ходила на персональний день відкритих дверей!!
Емоціій маса! Тепер вже точно знаю, як розставити пріоритети. Нас відразу зустріли дуже привітні працівники. Розказали нам і про універ, і про наші спеціальності ( цікавилась англійською філологією), розказали і показали, як шукати інфу на сайтах, покидали корисні посилання, коротше, зробили все. Потім ми пішли на екскурсію корпусом (були в корпусі, що на Мінській). Про корпус і мови нема. Такими ремонтами може похвастатись не кожен ВНЗ. В Грінченка дійсно шикарна телестудія. Моя подруга, котра хоче йти на журналіста, була в захваті. Також запамятався басейн, де дооосі плавали студенти ( хоча вже кінець навчального процесу). Зробила висновок, що він там не для галочки, а дійсно функціонує. Але найбільше мене вразило відношення. Просто відношення до людей. Зупинились - запитали у студента в коридорі - провів - показав - розказав. Тому я Грінченка можу тільки хвалити.

,

Я очень разочарована.Целый день звоню в приемную комиссию,мне не могут дать ответ просят подождать и зовут кого-то к трубке,в ожидании 5-10 мин. ложу трубку (так как звонок дорого для меня).И звоню через время,и снова все повторяется.Я не получила ответ на свои вопросы о поступлении.Наверное не будем подавать сюда документы. Просто ужасно все не квалифицированно.В приемной комиссии сидят не квалифицированные люди.Что об остальном не могу судить.

,

Привет) я студент специальности «Математика». Учусь на первом курсе и могу сказать, что пока что всем доволен, поскольку администрация университета дает возможность, благодаря научным лабораториям и современно оборудованных аудиториям, проводить разные исследования, строить графики, делать схемы и т.д. Именно на практической части и делают акцент наши преподаватели. Благодаря своему опыту и хорошей подготовлености, а также интересным дисциплинам, студенты могут научиться не только решать задачи правильно, но и логически мыслить, проводить свои исследования, аргументировать и доказывать свои мысли, а также изучать не просто математику, а с финансовой, прикладной и экономической стороны. Как по мне, это очень интересно и круто. Мне очень нравится университет в целом, благодаря колективу, возможностям, администрации и т.д., а также за свою специальность, которая очень интересная.

,

ой, чесно кажучи, якась нісенітниця написана нижче.
Так, викладачі лояльні, бо з розумінням відносяться до студентів, що пропускають з дійсно вагомих причин. У мене 4 одногрупники вже вилетіли через те, що просто забивали на пари. І ніщо їм не допомогло (у тому числі, участь в заходах).
Практичних знань немає абсолютно? ви серйозно? агов, народ. Ви ВНЗ переплутали? тут про Грінченка мова! Та у нас на кафедрі всі викладачі - практики! Всііі! Ми з 1 курсу вже і на Всеукраїнські і на Міжнародні фестивалі їздимо. Подруга з філології вже на 2 курсі поїхала до Китаю по програмі від університету.
Халявний університет? Та якби він був халявним, то студенти б не отримували перемог на конкурсах та олімпіадах, то викладачі б сиділи вдома, то черги б в їдальні не було!
Університет Грінченка - це сучасний та динамічний університет, у якого є своя позиція, шикарна матеріальна база, дійсно кваліфіковані викладачі та активні студенти)

,

Этот университет дает хорошее образование. После окончания создала свой сайт по психологии. Публикую там различные интересные статьи и выкладываю полезные книги по психологии. Это хобби. Основная деятельность - коучинг. Спасибо, университету.

,

А я свой универ очень люблю. Конечно, есть студенты которые пропускают пары в силу уважительных причин(робота, практика и т.д.) и соответственно преподы входят в положение и могут немного натянуть бал. Но у мене реально те одногрупники, которые просто прогуливали - уже вылетели.
Университет даёт знания и практику тем, кто хочет её получить. Да, баллы - это мотивация. Но те, кто уже знает, что хочет от жизни, благодаря Гринченка станут специалистами высокого уровня!

,

Итак, что бы мне хотелось сказать о своем университете. За два года я ни разу даже не слышала что бы кто-то здесь платил взятки. Пожалуй на этом все плюсы университета заканчиваются. Преподаватели слишком лояльны к студентам, слишком. Это ужасно. Не раз встречала ситуации, когда студент ни разу не отвечал, на пары раз в пятилетку приходил и ему ставили тройку просто так, что бы не валить. Это ужасно. Для того что бы нормально учиться, даже прикладывать усилий не надо. Плюс у многих преподов очень низкий уровень, лекции читать с листка или планшета в порядке вещей. Это бесит, ведь инфа скачаная с одного интернет- источника зачастую и смысла приходить на такие лекции нет никакого. Практических знаний никаких совершенно! Есть несколько не плохих преподавателей, но это огромная редкость. Не советую этот универ тем, кто хочет настоящих знаний, тут вам их не дадут. Но это ВУЗ очень подходит тем, кто хочет халявно учиться. Тут никого не напрягают и очень мало требуют.

,

Кратко говоря, университет халявный, преподы очень лояльные и ничего не требуют. Но как следствие, даже теоретических знаний вы не получите, про практические я даже не заикаюсь. Со взятками никогда дела не имела, это единственный плюс. Для людей, которые хотят хоть какие-то знания получить, советую обходить данное учебное заведение десятой дорогой.

,

Ей-богу, лучше бы взятки брали и нормальные знания давали. Ни-а-чем. Два года в трубу. Поначалу да, оно все прикольно, но настолько носятся со своими "имиджемрейтингомстатусомуровнем", до ужаса. При этом ты можешь быть тупым, как пробка, с трудом поступить хоть на какую-то специальность и дальше просто на автопилоте ходить на пары и сверкать периодически таблом в различных "мероприятиях", катать все подряд из инета, от семинара до диплома — красный диплом считай в кармане. Всем начхать на твои знания. Тут тебе никто не собирается их давать. Студент, имеющий знания, но "не проявляющий активности в жизни университета" будет нещадно изжит самими же преподавателями. Четыре сессии? Нет стабильного расписания? Нет общежития? Корпуса неспособны вместить всю толпу набраных скопом недоумков? Выгнать в дождь студентиков агитировать людей за ректора на выборах в КМДА? Это все мелочи.

В общем, если вам за знаниями, или хотя бы дипломом, на который где-то обращают внимание - вы не по адресу.

,

Не очень. Третий год здесь, вроде и не глупая, чтобы понять, что мы учим три одинаковых предмета, которые просто имеют разные названия. На некоторые предметы приходим и слушаем болтовню про жизнь преподавателя, потому что он не знает своего предмета. Время просиживаем, занимаемся чем можем. А! Английский только учим хорошо и зарубежную литературу. Я б ребенка сюда не отдала. Разве что столовка отличная и не дорого, за это я люблю университет.. Надо было замуж после школы выходить ( По пять пар каждый день, с ума посходили, нелюди.

,

Це найкрщий університет за всіма критеріями, які можуть бути! Відкриті люди, які завжди з радістю прийдуть на допомогу, хороші умови, тепло/затишно у аудиторіях. Не можу не відзначити те, що кожна аудиторія добре оснащена в технічному плані. + жодних хабарів! Все на вищому рівні! Хороший, по-справжньому європейський університет!

,

Цуй ВУЗ дійсно класний. У мене тут навчався хлопець. Саме завдяки його словам поради я сюди подала документи. Хоча пройшла на бюджет і в КНУ ім. Шевченка, і в КУ ім. Бориса Грінченка. Не пожаліла ні про що! Єдиний мінус ВУЗа був той, що про нього спочатку, окрім Києва, мало де знали, проте зараз ця проблема вирішена. Персонал університету і його студенти зробили все для того, щоб не лише в Україні, а й у світі почули, що це за університет такий! НАЙБІЛЬШИЙ і беззаперечний ПЛЮС університету - це відсутність корупції. Я не вірила, що в цій країні ще є щось таке, де розуміють, що таке справедливість. Я зараз знаходжуся на екваторі 2-го курсу, а, отже, майже й на екваторі свого навчання на бакалавраті, однак я бачу, як цей ВУЗ змінюється на моїх очах. Усі проблеми, які були трохи помітними після 1-го курсу, зараз майже вирішені. Плюси і мінуси є в кожного універу, але не в кожному універі так стрімко будуть перетворювати ці мінуси на плюси, як у КУ ім. Бориса Грінченка! Вступайте!

,

Вуз норм, дійсно є хороші преплди є так собі. Навчаюся в педагогічному. З усіх викладачів цьогоріч найбільше спдобалися тільки Тимчик О.В. та Мойсак О.Д. Дякую за цікаві пари.

,

Учусь на втором курсе и полностью довольна университетом. По-настоящему стремящийся к развитию, современный ВУЗ! Очень радует, что даже в непрофильных предметах преподаватели стараются найти какую-то связь со специальностью и научить действительно полезным вещам.
Комментарий ниже про нервные срывы, потому что "преподаватели довели", наверное, выше моего понимания. Наоборот все стараются помочь, пойти на уступки, задать дополнительный вопрос на экзамене и т.п. И это даже в ситуациях пренебрежительного отношения самих студентов. Поищите еще в Украине ВУЗ, где решение "проблем с оценкой" не связано с деньгами. Сколько бы людей в это не верило, но в Гринченка на самом деле нет коррупции.
Поэтому я определенно советую сюда поступать, ведь помимо знаний, вы получите еще и насыщенную студенческую жизнь!

,

Хочется сказать, что кто учится, тот будет учится везде, но конечно есть один момент, о котором хотелось бы сказать в отношении некоторых преподавателей. В основном преподаватели хорошие, но есть некоторые, которые унижают студентов, ставят себя очень высокомерно. Я считаю, что учитель должен быть в какой-то степени и психологом. Когда-то на первом курсе был инцидент, когда из-за унизительных слов преподавателя забрали документы несколько человек, нам сказали что мы недостойны вообще учиться в этом университете...Кто пропустил мимо ушей, а кто воспринял болезненно и все, учеба накрылась. Поэтому хочется чтобы преподаватели думали что говорят и вспомнили, что они тоже когда-то были студентами....И еще: мне показалось что от заочников требуют даже больше чем от стационара, что тоже неправильно, ведь все-таки, заочникам приходится намного сложнее, кто работает, у кого семьи, дети...и учится и разбираться во всем надо самим....

,

Я навчаюсь на 3 курсі. І за ці 3 роки не мала жодного скандалу, конфлікту чи сліз з викладачами. Тому я вважаю, що проблема в першу чергу в тій студентці, яка порівнює викладання з "колами пекла".
Як на мене, викладання на рівні.
Постійна практика, вже з 1 курсу.
З викладачем можна поговорити і попросити піти на поступки, якщо ти дійсно не байдикував, а мав вагомі на пропуск причини. А якщо ти тупо забив і не ходив, то звичайно, що вимолити просто так не вдасться.
А що корупції немає - то це правда. Сама до останнього в це не вірила. Але це правда.
Тому ВУЗУ ставлю лайк і завжди усім раджу)

,

Я студентка першого курсу Київського університету імені Бориса Грінченка.Чесно кажучи, обрала цей ВНЗ випадково. Ще на посвяті студентів нас тепло зустріли. Спочатку, я була дуже не задоволена, бо вважала, що знання, які нам дають дуже бідні. Та все це лише тому, що на початку навчання нам поставили загальні дисципліни . Зараз моя думка змінилася. Я з власного досвіду можу сказати, що в цьому університеті є всі сприятливі умови для навчання: викладачі завжди йдуть на зустріч; корупції не існує; на перервах є чим зайнятися; існує безліч секцій, де ти можеш віднайти себе; бурхливе та емоційне культурне життя; університет веде активну міжнародну співпрацю,тому, якщо маєш хороші знання - тобі повсюду відкриті двері . Однак, я все ж таки вважаю, що треба приділяти неабияк багато часу для самонавчання.

,

Особисто моя думка - ВУЗ жахливий. У ньому навчаєтся моя дівчина, на кого саме і на якому курсі я не скажу із зрозумілих причин. Але от що я скажу. Викладачі жахливі, доводять студентів до нервового зриву. У моєї коханої тричі був нервовий зрив, і зараз вона приймає заспокійливі пігулки, та пігулки від серця. Викладачі! Ви маєте навчати людей, а не мучити їх і зневажати, якщо вам не подобається ваша справа, то йдіть до біса с цієї роботи!

Тепер я звертаюся до абітурієнтів:
Послухайте мене, якщо вам важливе ваше психічне і фізичне здоров'я, не лізьте у це пекло, в якому з вас витягнуть всі жили. Можна сказати що я навчаюся разом із своєю коханою, тому що всі завдання я їй допомагаю робити. А моя думка про вчителювання в цьрму ВУЗі такова: Сім кіл Пекла - це ніщо в порівнянні із цим закладом.

,

Вайфай на минской плохо работает
И в столовой места там мало, все забито вечно

,

Мені подобається навчатися в Інституті людини. Супер викладачі це кафедра анатомії , особливо мені подобається Тимчик Леся Володимирівна та Маруненко Ірина МИхайлівна. Викладачі просто супер. Якби усі в Інституті були такі як вони.

,

у вашому університеті проходив поетичний конкурс "Із янголом на плечі". Я ,як учасниця можу сказати,що мене дуже здивувало, що ніхто не зустрічає гостей, не вказує куди потрібно йти. Ну хоча б можна було елементарно повісити листочки з інформацією про місцезнаходження залу і приміщення,де можна підготуватися.
"Який конкурс?" - отак відповідають охоронці. У вас там 40 конкурсів на добу відбувається,чи що?! Це не є коректно, і сподіваюсь,що у майбутьньому будуть спрямовані сили для усуненння цього тотального фейлу.

,

Навчаюсь в цьому університеті вже три роки і абсолютно не розумію людей, які написали відгуки нижче. Хороша матеріальна база, викладачі "няньчаться" зі студентами і завжди йдуть назустріч, а головне - дають знання. Хто хоче їх отримати - буде задоволений. Хто приходить в університет за чимось іншим, тоді не знаю. Я повністю задоволена.

,

я учусь тут уже 3 года и скажу одно!!! не поступайте сюда никогда!!!! университет ужасный, преподы (в большинстве) кошмарные, отношение к студентам = 0. если пары отменили или сняли то заранее никогда не предупредят. сессия через неделю, а какие экзамены или зачеты никто не говорит. постоянно заставляют внепланово на практику ходить(особенно зимой "концерты для глухих", поездки в садики в интернаты) а то, что нигде батарей нет и постоянно болеешь после этих походов, я вообще промолчу. так попробуй не приди, наезжают неделями потом. и аргумент один, вы не ходите и этим портите рейтинг университета!!!! да? а то что отопления нет? а то что зачетки на руки не дают!!!! (вы не имеете права брать зачетку), то что лавочек нет!!! это рейтинг не портит? особенно хочу отметить кафедру "спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти" в институте человека!!!! только 3 преподавателя нормальные!!! даже свой дневник практики я не имею права, по их мнению забрать!!!!!

,

Только на старших курсах понимаешь какую ошибку совершил... Сначала думаешь что всему научат,все еще впереди,но нет,не научили. В университете 4 сессии,а не 2 как в других универах,поговаривали что такой порядок - чтоб не напрягать студентов,но это не так. Все дисциплины маленькие по часам но объемные. Там где в других универах дисциплину будешь изучать целый семестр и хоть чему нибудь научишься,то здесь - бежишь галопом по европам. За пару месяцев тебе вычитают сокращенный обрывочный курс и все. И так постоянно. Весь период обучения кормят огрызками нормальных курсов,в такой обстановке ничему и за век не научишься.

,

Доповнення до попереднього посту. Інша справа - розклад - як самих пар,так і дисциплін. Розклад дисциплін нагадує будинок,який починають будувати прямо посеред неба,а не с фундаменту. Той хто його складає - не думає,що необхідно подавати знання в логічній послідовності. Розклад пар не зручний для студента,так як його роблять не для їх зручності,а для зручності вчителів.
Щоб вони всюди встигали - комусь ставлять першу пару,а комусь останню. Результат - понаднормове навантаження на них і на студента,який обурений,що вже вечір,а він тільки починає йти на пари. Друга зміна - це жахливо. І постом нижче писали про канцтовари,так ось,ціни там не соціальні,як і в університетській їдальні.

,

ВУЗ чесно кажучи так собі. Звичайно технічне забезпечення на висоті,але й тільки. Проблема в тому,що вчителі контролюють знання студентів,але самих вчителів не контролює ніхто. Проводять вони заняття як самі того бажають і не дотримуються певних стандартів. Ось хто може перевірити якість викладання вчителя? Лекції,які вони читають часто безсистемно видрані з інтернет книг,причому не кращої якості. Є гарні вчителі,які структурують матеріал і подають лише головне. А є такі,причому їх багато,що просто росказують замість важливої інформації купу гарних слів,які ну майже не характеризують тему заняття.Причому всі без винятку предмети подаються суто теоретично,майже ніякої практики,що знадобиться в реальному житті немає. Так,дуже часто приходять вчителі,які вважають себе досвідченими практиками своєї галузі,проте вони не знають як правильно викладати свої знання. Великий плюс - відсутність хабарів,хабарників тут нема жодного.

,

Учусь на 1 курсе. Факультет (Дизайн) Безумно все нравиться,даже очень.Преподователи вообще молодцы,каждого из них уважаю!Да,согласен, Общага не ахти=) Но если сказать честно,жить можно!Тем более если хочешь учиться.то тебе безразницы где и как учить.Выход всегда можно найти.Учусь в корпусе на Левобережке,и оо4чень все нравиться))Намного лучше чем в школе,поверте наслово!!!
Советую и преглашаю учиться всех желающих, и даже тех кто досих пор думает)

,

Универ мне нравится и ни разу не пожалела, что поступила сюда. Здесь:
1)Ноль коррупции. По крайней мере я ни разу не платила за хорошую оценку, а зарабатывала их своим трудом;
2)хорошие преподаватели. Не все, конечно, но большинство оставило после себя хорошее впечатление;
3)огромный плюс - наличие пандусов при входе и на первом этаже, есть лифт. Это большая находка для людей с ограниченными возможностями;
4)хорошая столовая с хорошим выбором еды;
5)канцтовары не выходя из универа. Есть ксерокс и возможность распечатать себе нужные файлы;
6) прекрасная библиотека. Библиотека покажется раем для студента. Все к вашим услугам и не только книги, но и компьютеры;
7)есть различные кружки - плаванье, языки и пр.;
8) расписание появляется заранее и в электронном виде;
9) есть букроссинг, который, как мне кажется, позволяет отвлечься на переменах и почитать что-то.
Поступайте и вы не пожалеете!

,

За последние 5 лет ВУЗ поднялся на приличный уровень. Учиться несложно, большенство преподавателей готовы йти на встречу. Разумная стоимость. Особенно повезло студентам корпуса на Минской - новый корпус с Wi-Fi на каждом метре:-)
Отсутствие своего общежития бьет по репутации, но универ только поднимается, и многих с 2,3 курса поселили.

,

Это ужасный колледж!!!! Все время ущемляют права студента. Преподаватели заваливают отличников. В этом колледже преподаватели гнобят беженцев, а деканат их поддерживают!

,

привіт усім. була впевнена, що знайду тут лише позитив, але прийшла в шок від прочитаного. сама іногородня. минулого року з гуртожитком взагалі не було проблем. цього року спочатку сказали, що все, селять тільки 1. тоді склали списки, що почелять і 2, і 3. тоді знову сказали, що не селять. Але. у кінцевому результаті заселили всіх. так, універ не має власних гуртожитків. але вони реально вдень і вночі шукали варіанти розселення студентів, а не лишили їх "навакзалє". просто треба крапельку терпіння мати і по-людському відноситись до ситуації) і все буде гуд)

,

Даже слов нельзя подобрать для того, чтобы полностью оценить то, что происходит в этом университете. Огромнейший минус этого учебного заведения - это отсутствие собственных общежитий. Следовательно, университет арендует общежитие у КНУТД. Но селят в него только первый курс. ~1000 человек в этом году просто так выбросили на улицу.
В любом случае, дураку понятно, что для того чтобы развиваться дальше - университет должен набирать иногородних студентов, так как с Киева в него поступают все меньше и меньше. Но мой личный совет: не в коем случае не поступайте в этот университет, так как потом вам придется жить на вокзале. Это "шарашкина контора", где вместе реального решения проблем, занимаются непонятно чем. Уж лучше выбрать Драгоманова, там хоть свои общежития есть.

,

Дійсно чудовий вищий навчальний заклад! І не тільки чудові навчальні корпуси ,а й матеріальна база на найвищому європейському рівні! Так тримати!!! А що стосуїться гуртожитку,то він обов"язково буде!

,

Университет хороший.особенно корпус на минской. Правда с общежитием не очень..(((( но моя подруга поселилась в мини общежитие для студентов. Супер!!!!! Условия, комнаты ( 1-2 чел), шикарный ремонт, открытая летняя терраса, хорошая цена. Не помню точно,но где-то 2000 грн. Сама хотела потом туда заселиться...но там всего для 12 человек и попасть сложно(((( думаю что в этом году получиться.

,

Провчилась 4 роки, взятки не разу не брали. Багато хто пише, що ходив на пари і не здав предмет? А з якої радості вам мають ставити оцінки, за те що ви ходите? Потрібно відповідати кожну пару, вчити напам"ять, здавати все вчасно! І на 10 якщо хоче на відмінно вчитися! Тут потрібно вчитися,а не "ходить"! А гуртожиток не грінченка, а університета кнутд, якби він був наш, то би були ремонти

,

Це гарний навчальний заклад,який дійсно вчить!!!

,

Это шарашкина контора а не колледж - родители думайте куда отправляете своих детей учится!!!!

,

Як студентка цього ВНЗ хотіла би поділитися власним досвідом і враженнями. Розпочну з того, що враження неоднозначні, хоча, як на мене, це нормально, адже утопії не існує і нічого ідеального в природі немає. Що ж до позитивних моментів: хабарів просто не існує (і не вірте нікому, хто каже зворотнє), проте існують благодійні внески при вступі і на випуску, але їх ніхто не зобовязує платити і це ніяк не віддібється на вашому навчанні; гарні знання можна отримати, бо є багато хороших викладачів, але власні старання ніхто не відміняє; щоб "виперли" з унів-ту треба нереально докладати зусиль, адже все можна перескласти і домовитися з викладачами; гарне забезпечення, але лише на Мінській. Але й мінусів багато: багато зайвих дисциплін, непостійний розклад, який змінюється щотижня, некваліфіковані викладачі, відсутність власного гуртожику (прожила рік на Лепсе, тіснувато, але нормально), велике учбове навантаження (багато ночей не спала, але постійно на підвщеній стипендії), практика жахлива.

,

Самый лучший универ)

,

Відмінний університет!
Буду вступати цього року на журналістику.
Вже так хочу побачити "рекомендовано до зарахування" саме тут :)

,

Не поступайте в гринченко! учусь на заочном отделении,на английской филологии. 5-6 преподавателей из 10- с нереально завышенной самооценкой и самомнением.отношение методиста- просто не передать словами. всё цедит через зубы,хамит и приходится чуть ли не выпрашивать сделать её свои прямые обязанности!все четыре курса с нас тянули деньги и пропускали всех подряд.(даже тех,кто не знал где прошедшее время,где будущее и как вообще их отличить). на четвёртом курсе- из 40 человек в группе осталось 20.половину отчислили(причём всех подряд- и умных и тупых).кроме всего прочего,если во всех вузах на бакалавра учатся 4 года,то в гринченко - 4 с половиной.и за половину будь добр, выложи ещё 5 штук.и это не факт что тебя не завалят на госах!!!на последней сессии- ты можешь пересдать предмет всего один раз.не сдал- отчисление. а сдать- очень сложно.а после всего этого,когда ты хочешь забрать документа тебе ещё их и не отдают!

,

І ще одне стосовно гуртожитку. " там ужаснейшие условия". Серйозно?? Перед заселенням комендант привели гуртожиток в ідеальний порядок. Тараканів вивели, всі кімнати були ідеально чисті.
Але протягом року в деяких кімнатах розвели такий безлад, що і зайти було нереально. Ось на що звертала увагу студрада.
Тому шановні батьки, хотілося б звернутись до вас. Вчіть своїх дітей прибирати за собою, дотримуватись правил і читати документи, які вони підписують, адже в угоді на проживання усі правила розписані достатньо детально.

,

Університет хороший, викладачі адекватні. Проте враховуйте, що це не школа. Ніхто не зобов"язаний розжовувати і вкладати вам все. В стінах універу вам мають дати орієнтовне поняття, а далі ви вдосконалюєтесь самі.
А стосовно гуртожитку. Я прожила тут 3 роки. Покажіть мені хоч один гуртожиток, де не святкують днів народжень, днів студента чи інших свят. Просто гуртожиток - це лакмусова смужка, яка показує, як гарно батьки виховали своїх "безгрішних" і "святих" діток. Нормальне виховання в будь-яких умовах залишить людину людиною і ніхто нікуди "не скотиться".
Стосовно "купить что получше, не выходя из здания" - чистої води наклеп!

,

огоооо!Випадково потрапила на сайт і просто шокована! Мабуть, попередні "оратори" вчились на в Грінчі! ще минулого року я була абітурієнтом і дуууже любила свою школу, думала, ніколи з нею не розлучусь. але зараз, моє кохання - це Грінченка. і викладачі, і умови, і студенти - усе на найвищому рівні!)

,

Ужас, а не универ)))
тоже розводят на деньги! я за 2 года отдала 10000.

,

Моя оцінка - 0!) На першому курсі ходила кожного дня на пари) (це навчання геть нікому не потрібне, тим паче у такому університеті) Отримала Ф-ку, за що потрібно було заплатити 3000! І за що? Лише за те, що начебто не така технік!!!
Ось закінчую 4 курс, і геть із цього університету!
Колектив в університеті-жахливий! Та й взагалі: Краще поступайте у нормальні Вузи... типу: КНУТД або Бойчука-набагато краще, і знання хоч будуть)

,

Очень рада что не предала себя и поступила именно сюда! Предлагали бюджет, но выбрала Гринченко, ходила в универ на всякие мероприятия и очень вдохновилась такой творческой, дружной атмосферой!
Никогда не думала что можно так любить свой универ,как большинство его студентов и я в том числе!)

,

Закінчую перший курс і не розумію більшості з коментарів. Чому викладачі ставлять себе вище за студентів? Навпаки, якщо вчитися протягом року, то йдуть назустріч і допомагають, навіть, якщо виникають якісь проблеми. На жаль, це лише в українському менталітеті, адже ніхто з нас не ходив під ручку із шкільними вчителями. Чи краще, коли викладачам просто начхати на пари і студентів? За весь рік пропустила максимум дві пари через те, що викладач не прийшов. Вони ставляться до цього серйозно: відпустити з пари раніше - табу, а от залишитися на перерві, щоб прийняти ІНДЗ, чи висидіти два вікна перед наступною парою з групою - без проблем. Ніхто тут не валить бюджетників, не вимагає грошей. Одногрупниці три рази переносили перездачу, тому що у неї не виходило прийти, і вона здала без проблем і питань.
Тому я однозначно задоволена університетом.

,

Вуз нормальный,преподаватели требовательные,но дают знания.
Только не поселяйте ребенка в общежитие, если его вообще можно так назвать. То что там ужаснейшие условия (кровати еле дышат,всюду тараканы, нельзя оставить тарелку даже на 5 мин на столе, в душе нет кабинок, и закрываться нельзя, а то создашь очередь и у тебя будут проблемы со студрадой,которая обращает внимание только на такие мелочи,а не разбирается когда есть реальные проблемы), даже не самое важное, там действительно садом и гомора, все занимаются чем угодно на каждом шагу, при чем оба пола хорошо "гуляют" в равном количестве.
Что уже говорить о выпивке, это само само собой разумеется, но каждый желающий может так же купить что получше, не выходя из здания, хочет он покурить или нюхнуть.
Слишком много детей сдесь скатываются практически на самое дно, так что если хотите,что бы ваше чадо здесь жило,позаботесь хотя бы о нормальных соседях для него.

,

ВУЗ? - це слово не для цього закладу.
Викладачі абсолютно не рахуються зі студентами, їм до них байдуже, окремі можуть собі дозволити принизити студента тобто обізвати, і я пишу це не з слухів, а особистого досвіду.Деяких викладачів взагалі утилізувати потрібно, інакше просто не скажеш, їх не мають права допускати до студентів..!
Бажаєте викинути на смітник кращі роки життя - вам сюди.
Дуже шкодую, що обрала цей ВУЗ і що вчасно не схаменулась і не забрала документи.
Не губіть своє життя тут знайдіть для себе те чого ви гідні

,

Вже другий рік навчаюсь на кафедрі реклами та зв'язків з громадськістю. Щаслива, що мій вибір впав саме на цей університет і на спеціальність "видавнича справа та редагування". У нас дійсно якийсь особливий дух, своя маленька країна. Ласкаво просимо до грінченківської родини!

,

Я люблю свій універ. Це не просто стіни, тут є справжня душа. Тут особлива атмосфера та найкращі студенти! Я щаслива, що одного дня обрала саме цей університет.

,

Чудовий університет. Хороша матеріально-технічна база та приємна атмосфера. Викладачі - професіонали своєї справи.

,

Університет крутий. Тут є і басейн і тренажерка і все що хочеш)))

,

Університет престижний. Кафедра реклами та зв'язків з громадськістю - яскравий приклад професіоналізму, ерудиції, толерантного ставлення викладачів до студентів. Якщо ви йдете до університету за якісними знаннями в обраній сфері, кафедра реклами саме для Вас. Вступайте, ніколи не пошкодуєте! (с) студентка 2 курсу спеціальності "видавнича справа та редагування"

,

Преподаватели требовательные, они много задают и спрашивают. Так это ж хорошо! Ты ж учиться пришел! Что касается работы, то я еще учусь и меня с удовольствием взяли на неполный рабочий день. Я думаю, что главное тут не университет, а личные качества самого человека.

,

Доброго дня! Прочитавши коментарії, хочу поділитися своїми враженнями.
В цьому році закінчила бакалаврат, заочної форми навчання "Музичне мистецтво". Хочу сказати, що навчанням задоволена, хабарів немає, навчання не складне, викладачі відносяться до студентів поблажливо з повагою та розумінням. Загалом навчанням я задоволена.

,

Та прикольный универ! Из положительного: яркая студенческая жизнь, крутой бассейн, вкусная еда в столовой, интересные пары, знающие преподы. Из плохого: большая нагрузка, много пар и заданий, реально устаю от этого. А в целом ставлю универчику лайк.

,

Ужасный институт !!! Не поступайте никто !!! Хамское отношение со стороны преподов (80% корчат не понятно что) эта безконечная практика. Поступив сюда, вы пожалеете!!!

,

університет знають мало. поки вчишся там, знаходишся за його стінами, особливо перші 2-3 роки, то здається, що цей університет відомий і прекрасний. але після отримання диплому стає зрозуміло, що часом навіть соромно називати свою альма-матер, оскільки слава у неї маленька і до популярного внз йому ще ой як далеко!
враховуючи видані з помилками дипломи, шалену кількість непотрібних дисциплін та абсолютно формальний підхід до навчання та практики, освіта тут навіть до середнього рівня дотягує слабо

,

Як випускник можу сказати, що нас вітають повсюди! Університет знають і поважать, тому раджу прийти і переконатися - як ставляться тут до людей, яка матеріально-технічна база і т.д.
,

В цілому Універ доволі пристойний. за деяким виключенням

,

Спеціальність "правознавство" на нулі. Якщо ви дійсно хочете бути висококваліфікованим фахівцем у цій сфері, то даний університет не для вас, ніяких знань тут не отримаєте.

,

Поступила в этом году на 5 курс, без проблем прошла на бютжет (готовилась хорошо), никакого предвзятого отношения при поступлении не было. По поводу взяток не скажу - не давала и не просили вобщем-то. Но я обучением недовольна. У кого-то в коментах прочитала, что преподаватели считают себя богами - это правда. Знаний они не дают никаких. Все их лекции передраны из интернета, но когда спрос со студента, то студент должен наизнанку вывернуться. Учусь на практической психологии- и по специальности получаю минимум, зато весь курс нашпигован всякими высосаными из пальца дисциплинами, по которым даже не существует учебников.

,

Для педагогів ВУЗ задовільний.
Не вступайте на кафедру реклами.

,

Університет жахливий!!!не йдіть сюди ніхто, викладачі вважають себе богами, зверхньо ставляться до студентів(не всі, але більшість), вимагають гроші...будучи на державному навч заплатив більше ніж контрактники.., адже насправді тут безліч підступних, черствих, некваліфікованих людей, які не дадуть нормальних знань!
після цього універу, коли я хотів влаштуватись на роботу, від мене як від мухи відмахувались і не хотіли взяти такого "фахівця"
вже другий рік без роботи сиджу

,

Навчаюсь у цьому чудовому університеті. За три роки ще жодного разу не пошкодувала, що вступила саме в цей університет. Усі, хто тут навчаються, - не просто студенти. Ми - студенти-грінченківці і ми цим пишаємося!

,

Добрый день! Никогда не оставляла комментариев, но не могу сдержаться! Хочу искренне поблагодарить секретаря приемной комиссии этого года Жильцова Алексея Борисовича! Думаю, что наряду со стараниями моей дочери в учебе и сдаче ЗНО, его заслугу в том, что она студентка, сложно переоценить. Этот, совершенно незнакомый ранее нам человек, помог нам во всем - бесплатно!!! Я , по долгу службы, не могла оставаться больше в Киеве, а кое-какие формальности с документами дочери были еще не решены. Алексей Борисович нас внимательно выслушал, т.к. был компетентен в этих вопросах и предложил нам помощь. Выбор у нас был невелик и мы согласились. И не ошиблись. Алексей Борисович, несмотря на всю свою занятость, курировал нас от начала до конца вступительной кампании. Сейчас моя дочь -студентка этого университета! Я очень благодарна, что мы встретили на пороге университета именно Алексея Борисовича. Дай Бог, чтобы на свете было больше таких людей! Спасибо Вам огромное!!!

,

Зашла просто прочитать отзывы, так как моя дочь закончила в прошлом году этот универ (английский, испанский).
Если ты хочешь учиться..то и знания будут.
Испанского маловато по часам, но опять таки-кто мешает самому углублять знания.База языка отличная.Взяток нет совсем. А благотворительность, о которой писали некоторые в предыдущих отзывах-это только 300 грв официально через банк-при окончании.
Моя сначала получала даже повышенную стипендию, потом разленилась и уже была обычная.Большинство преподавателей было любимыми. 4, 5 курсы-вторая смена.Это конечно не совсем удобно для тех, кто работать идет на старших курсах.Но и это не проблема, так как легко оформляется свободное посещение.
В этом году посмотрела количество бюджетных мест.Оно явно уменьшилось.Но и цена не так высока в сравнении с другими Вузами.Поступать или нет-личное дело каждого. Но негатива очень мало..Как сказала одна девушка-запах из столовой..Но правда там все вкусно..
Всем удачи!!!

,

Поступала в этом году на факультет хореографии . Корпус находится на русановке , да, залы хорошие , но отношение к абитуриентам ужасное !

,

нету взяток - это правда. но учеба ужасна до немогу. все что нужно уметь - красиво читать с листика нужную ифнормацию, вот вам и учеба. практики как таковой нету. преподаватели халяват, не ходят на пары, с расписанием беда. первые три года учишся в 1 смену, 4 курс - во вторую. где логика? 90% студентов уже работает на 4 курсе, а им нужно учиться з 13.00 до 21.40 это ненормально! конечно, цены приемлимые, взяток не берут. но не зря говорят, что скупой платит дважды. если вам нужно качественное образование, а не красивый ремонт, то вам не сюда. общежития своего нету, 1 курс живет в общаге кнутд, потом их выганяют, чтобы поселить следующий: замкнутый порочный круг. очень много педагогических дисциплин, даже слишком. название университет сменил, а суть осталась та же: 100500 видов психологии и педагогики обеспечено вам сдесь на 90% факультетах.

,

универ - шикарный, те кто пишут недовольные комментарии - явно сами виноваты в своем неудовлетворении. он дает все возможности для обучения. и что точно правда - взяток нет.

,

я збираюся вступати в університецький коледж наступного року на начальну освіту судячі з коментарів більшість задоволені хатіла спитати чи важко здавати математику усно я її не дуже знаю и диктанкт з дпа а ще чи допоможуть курси вступити дякую

,

люди! не ведіться на посмішки та красивий корпус, тут мало хорошого! перші роки будуть робити вигляд, що все класно і вас люблять, але тут виграє той, хто намагається всюди влізти і встигнути! якщо ви хочете отримати міцні сильні зання - вам не сюди, тут таке не дають! підготовка на низькому рівні, база практики жахлива, викладачі не ставлять високих вимог - вмієш читати з листочка і добре. до того ж при вступі вас зобовяжуть платити благодійні внески, а при висупку - внески на свято! хоча так, коли ви заходите сюди - враження просто суперове. але ця система гнила всередині, рівень освітніх послуг - низький.

,

Університет - дійсно один з найкращих. Розвивається він з неймовірною швидкістю. Його політика спрямована на цілковите викорінення корупції, тож з 95% впевненістю можу сказати, що хабарів у нашому університеті немає. Головний корпус шикарний. Матеріально-технічна база на найвищому рівні. Безкоштовний Wi-Fi. Ціла низка різних масових заходів та акцій. З мінусів - відсутність власних гуртожитків. Тому університет змушений винаймати місця в інших гуртожитках столичних закладів освіти. Не шкодую, що вступив саме сюди.

,

Хороший универ. Учусь на филологии английского и испанского. Мне нравится, преподаватели толковые,атмосфера дружелюбная, условия для учебы шикарные. Хожу в басейн) Единственное, что хотелось бы больше часов испанского языка, ато как для второго языка маловато.

,

Учусь в Гринченко на рекламе, закончила 2 курс. Мне нравится. Хорошие преподы, интересные предметы, много всяких мероприятий, очень нравится специальность. Короче, я рада, что поступила сюда.
Минус тоже есть. Это - запах из столовки )) Кормят норм, но запах ... вытяжки не работают наверно.

,

Ну что я могу сказать. Поступила в Университетский Колледж на бюджет на начальные классы. Отношение к детям хамское и высокомерное. Ни во что не ставят, на самом деле, своих студентов. Это с виду, для показухи, очень, даже чрезмерно, уважительно относятся, а когда начинаешь учиться, так отношение со стороны преподавателей безразличное и даже хамское иногда. Постоянные запугивания об отчислении, если что не так, полная апатия к учебе проявилась уже после 3х месяцев обучения, вообще никак не заинтересовывают учиться, ну разве что интерес не получить 2. Благотворительность - по принуждению и без исключений со вех на памятник Борису Гринченку содрали. А столовая в их колледже - вообще в подвале, кормят реально ужасно. Их даже бесплатный wi fi не спасет, который ловит, кстати, далеко не везде, короче, если хотите обратно в советский союз - вам в Университетский Колледж.
Конечно плюсы тоже есть - жизни вас там точно научат, но место не для слабонервных. Что-то там нечисто если в общем.

,

Чому ж з дитинства мріяв, а не вступив зразу?

Скажу, що закінчую цей університет. На перших курсах враження була прекрасне, але чим далі ми вчились, тим більше спадала яскрава обгортка з університету.Розчарована на всі 100%, а після того як ще треба платити "благодійні внески" - ще більше. я завжди думала, що благодійність - справа добровільна, поки не стикнулась з нею тут.

,

Закінчую перший курс в своєму университеті і буду переводитись до цього університету з психології на психологію. Надіюсь що все вийде і буде добре тому, що з дитинства мріяв навчатися саме в Університеті ім. Б. Грінченка :)
Всім студентам цього університету бажаю успіху в навчанні :)

,

Являюсь выпускником данного ВУЗа. За все время обучения много чего было интересного. В воспоминаниях остались очень приятные и позитивные эмоции.
Продолжаю общаться с младшими от меня ребятами, еще студентами. Ничего ужасного с ними, как ровно, и со мной не происходит и не происходило.
Все преподаватели относятся к своему делу, как к долгу с честью.
После Киевского Университета имени Бориса Гринченко все студенты становятся настоящими профи своего дела.

,

Что касается Гуманитарного института, могу сказать следующее, что большинство преподавателей запуганы, что их могут выгнать с работы. Ректор этого Университета - бывший зам.министра образования, который нечестным путем занял это кресло и точно так же назначил директоров Университета! К сожалению, ответственных и высококвалифицированных специалистов там не ценят! Что касается "взяток", то без них в Университете никак, а особенно перед ДЕКами! Есть конечно и преподаватели с большой буквы, которые требовательны к изучению своих предметов, но взятка у них не прокатит это уж точно, среди них: Волошук Лариса Валентиновна (зам.директора Гуманитарного института), Ковбасенко Юрий Иванович, Караман Станислав Александрович (зав.кафедрой украинского языка), Караман Ольга Владимировна, Борисенко Екатерина Григорьевна.
Огромное спасибо за ваш нелегкий труд и бессонные ночи! Вы настоящие!
Мы гордимся вами, мы - это ваши выпускники!
Желаем всем вам крепкого здоровья, достатка, всех благ!

,

Сын учится в этом Университете на историческом факультете. Очень доволен что поступил именно в этот ВУЗ. Не платил ни одной копейки за экзамены. Отношение к студентам хорошее, но только к студентам которые учатся, а не дурака валяют. Хотите быть настоящими специалтстами - поступайте в этот ВУЗ.

,

Навчаюсь на 3 курсі спеціальності "Психологія".
ВУЗом задоволена на 95%. Є, безперечно, свої нюанси, але куди ж без них?
Одна з найголовніших переваг нашого університету - орієнтація на студентів. Тобто політика ВУЗу ставить "в центр" студента.
Ще одна надзвичайно важлива перевага - те, що у нас не беруть взяток. Взагалі! Вся сесія здається власними силами. При чому ніхто із моїх друзів,які навчаються в інших ВУЗах, не вірять. Але це дійсно так.
Тому якщо вирозраховуєте "купити" сесію, вам не варто вступати до КУБГ. Але якщо ви сподіваєтесь на гарні знання та чудове ставлення до студентів, то дорога вам прямо до нашої приймальної комісії.

,

Огромное спасибо за вашу позицию,не зря мой ребенок учится в этом выше

,

Учусь на 1 курсе по специальности англ.филология. Ни капли не жалею,что выбрала именно этот ВУЗ. В этом университете нет взяток-это 100%,что не могу сказать про Драгоманова. Учится подруга,тоже на англ.филологии-отзывы ужасны.Без сомнений поступайте сюда,если хотите качественные знания получить.Конечно же,как и везде есть свои "минусы".

,

Любі мої, якщо ви ще сумніваєтесь вступати до цього коледжу чи ні, то можу з повною відповідальністю вам сказати, що тут не потрібно думати, а потрібно вступати. У коледжі ви знайдете підтримку у старшокурсників, нових викладачів, випробуєте нові методики вивчення матеріалу. Заняття тут проводяться дуже цікаво і весело, вам завжди дадуть проявити себе, свої таланти і здібності. І, звичайно, не обійдеться без сучасних технологій(інтерактивні дошки, комп’ютери, по всій території коледжу працює безкоштовний Wi-Fi).

,

Універ Грінченко – супер! Навчаюся в ньому. Все добре! Вчителі, студенти, директор, зауч. Є безплатний тренажерний зал, басейн, інші спортивні та інтелектуальні гуртки. Приходьте до нас!

,

Зараз навчаюся в Університетському коледжі, спеціальність - видавнича справа, мріяла про це з дитинства, a в восьмому класі зрозуміла, що хочу вступати саме сюди. Ще й я маю знайомих, які навчалися в коледжі, а по закінченню пішли до університету, зараз на бюджеті і отримують премії та підвищену стипендію. Я навіть не сумнівалася, куди мені йти. Тим паче все, як вони й казали: гарні викладачі, не валять, хабарництва немає, цікаво викладають, знаходять до кожного підхід, всіляко підтримують студентів. Тепер йду до своєї мрії, і дуже щаслива, що навчаюся саме тут. Потім планую вступати до університету.

,

Очень жалею,что в этом году не пришел на творческие конкурсы по физкультуре и не поступил в этот университет...цените этот великолепный университет) Если получится,то на второй курс сюда переведусь) Просто то,что творится в моей универе--это тихий ужас....

,

Зараз навчаюся у цьому коледжі. Факультет журналістики. Дуже непогано, скажу вам. Коли вступав до коледжу – здавав екзамени, ніхто не валив, все пройшло по вищому розряду. Викладачі добрі, відносяться до студентів з повагою. Добре годують, красивий ремонт у кабінетах. Хочеться по-справжньому вчитися!!!)))

,

Як студентка, можу сказати про те, що корупції тут немає,коли в інших закладах, куди я хотіла подавати документи, вона більш чим процвітала. Мені подруга розповіла, що при вступі до іншого навчального закладу її мамі запропонували перестрахуватись, щоб дочка 100% пройшла на бюджет і не хвилювалася( мовляв, шкідливо, з точки зору науки, в такому віці переживати такий стрес)внести благодійний внесок(суму трішки більше ніж контракт). Мама подруги внесла його, і її дочка вступила все так, як обіцяли, але коли прийшла перша сесія, їй сказали, що певна оцінка буде коштувати певну суму , а якщо не заплатить, то отримає всі двійки. Так що вам обирати. І, до речі, мені наші старшокурсники розповіли про те, як один студент при складанні іспитів в свою заліковку поклав кругленьку суму і, коли це побачив викладач, то вереску було , що прийшла навіть директор. І, коли всі про це дізналися, його просто на просто відрахували(і це то при не бідних батьках).

,

Слушайте, поступил на бюджет в колледж Гринченка. На 1 курсе. Все просто супер) Пока оценки норм. Столовая зашибись, дешево и вкусно. Битки, картошка, пирожки, какие хочешь)и всегда дешевый сок!) в школе учился не очень, а тут усердно начал) учителя сами помогают. Не орут, как в школе)

,

хочу сказати, що красти гроші ні у студентів, ні у викладачів технічно неможливо, тому що гроші перераховуються на карткові рахунки студентів та викладачів. А перераховує ці гроші не бухгалтерія університету, а Державне казначейство України!

,

Я навчаюсь в Університетському коледжі, викладачі тут просто чудові, викладають на вищому рівні, пояснюють, навчають нас вчитися і дають гарний рівень знань. А ще турбуються про те, якими ми будемо в майбутньому, виховують з нас людей, потрібних громаді, що для становлення в суспільстві дуже важливо. Я дуже задоволена, що вступила саме сюди.

,

Зараз мало ВУЗів, куди йдеш навчатись з задоволенням, але я зі 100% впевненістю можу сказати, що КУ імені Бориса Грінченка- саме один з цих закладів. Аудиторії обладнані по останньому слову техніки та комфорту, викладачі -доктори та кандидати наук, які чудово знають свою справу, їжа в їдальні дуже смачна та доступна по ціні. Навіть щодо вищого складу - ректор Університету, Віктор Олександрович - дуже привітна людина, він може спілкуватись зі студентами,як з рівними собі, що в наш час мало де помітно. Те ж саме можу сказати і про Марію Василівну -директора коледжу, яка вітає всіх студентів посмішкою та теплими словами. Тож приєднуйтесь до нашої дружньої грінченківської родини - і ви не пошкодуєте!;)

,

Класний виш! Ви мудро вирішили, Fyyf. Потрібно формувати особисту думку

,

Хочу поступати в цей ВУЗ, але прочитавши всі коментарі вагаюся. В любому разі, приїду і розберусь на місці. Тому що про всі університети отзиваються одинаково:)

,

Такое безобразие, о котором написано ниже, творится в пединституте университета им. Б.Гринченка.

,

Университет им.Бориса Гринченко- это тихий ужас в котором правит безнаказаность,хамство,лицемерие,подлость,запуганость большества преподавателей что их уволят с роботы. Борис Гринченко светлая ему память,в гробу переворачивается от беззакония, которое творится в университете! Бухгалтерия университета - ворует постоянно деньги у студентов из стипендий,а также у преподавателей и сотрудников из зарплат. Преподаватели и студенты постоянно ездят ругатся на ул.Воровского18/2 в бухгалтерию чтобы им отдали их чесно заработаные деньги. В общежитие вас не заселят там мест постоянно не хватает, студенты ютятся по 6 человек в маленьких комнатах.
Мой Вам совет: уносите ноги от сюда! не тратьте свое молодое
драгоценное времья на этот Вуз.

,

Особистно я дуже задоволена навчанням в Університетському коледжі Київського університету ім. Б.Грінченка, також не одноразово відвідувала наш університет!У нас дуже гарна Грінченківська родина!Викладачі,котрі читають лекції в університеті і коледжі,майже одні й ті самі,так що можу запевнити в,тому що абсолютно всі вони дуже сильні в своїх предметах(котрі викладають),також я читала коментарі в котрих хтось вказував на хабарі,це просто абсурд,особисто я навчаюсь на бюджеті вже 3 роки і жодного разу не чула такої ганьби.Також як в коледжі так і університеті постійно працює студрада під гаслом:"Студрада дбає про вас".Не одноразово всім студентам(хто навчається на бюджеті і отримує стипендію)з приводу свят нараховуються премії(приблизно в сумі 300-800 грн+до стипендії).Студентам без Київської прописки надається гуртожиток.І Ще одне,що є дуже важливо,у нас працюють чудові їдальні, де просто чудові кухарі і дуже смачно готують!Запевняю всіх абітурієнтів у нас ви отримаєте якісну освіту!

,

На мою думку, університет поєднує в собі сучасніть та добрі традиції. Викладачі -майстри своєї справи вищого гатунку, які можуть не тільки давати знання за критеріями освіти країни, а знайти підхід до кожного студента, та з товариською ноткою вирішити всі виникаючі проблеми.Також існують органи самоврядування , наприклад студентська рада чи парламент університету. Ці органи вирішують виникаючі у студентів проблеми та регулють внутрішнє життя університету, що робить життя в університеті легшим та цікавішим. Варті уваги й інші робітники: прибиральники, кухарі, працівники гардеробу, тощо. Всі вони знають свою роботу і виконують її бездоганно, ставляться до студентів привітно і з повагою, що теж створює дружню атмосферу в університеті. Їжа в їдальні коштує не дорого і при цьому смачна і якісна. Аудиторії обладнані по останнім вимогам техніки і комфорту, що сприяє більш успішному навчанню. Але головною гордістю, на мою думку, є людські риси, притаманні кожному члену грінченківської родини

,

ВУЗ просто сссссууууууупер!!!
Де ще студентів розселяють в гуртожитках на Печерську і премії видають за гарне навчання і участь в громадському житті!!
Жодного разу ще не пожалкував, що вступив!

П.С. 1. Хабарів немає;
2. Викладають на високому (!) рівні;
3. Студентів поважають.

Що вам ще треба?!

,

ВУЗ классный. Поступил на бюджет (Право) без всяких там взяток. В приемной комиссии относились как к человеку....не то что в Драгоманова, где нас посадили за парты поломанные и описанные матом... Был в столовке....скажу, что оооооочень понравилось...Друзья говорят, что и кормят вкусно и не дорого... О том, дают ли знания, еще не знаю, будет видно, а ремонта такого нигде не видел....Молодцы, что деньги в ремонты вкладывают, а не по карманам!

,

огромная благодарность всему пед.составу университета за организацию посвящения,за адаптацию ,за внимание,каким окружают первокурсников,надо брать пример именитым пед.ВУЗам, огромное родительское спасибо!!!!!

,

Universitet daet znania po mere vawih zhelanii...esli est zhelanie u4itsa - obrazovanie polu4ite. Za 4 goda obu4enia ni razu ne davala vzjatku, esli delat vse v sroki i imet ponimanii vse budet horowo.
Na raznih spesialnostjah raznie prepodovateli i ih uroven. Mne, kak vipusknise wkoli spesializirovanoi na izu4enii angliiskogo, uroven prepodovania angliskogo pokazalsa slabovat.
V oobwem, normalnoe obrazovanie bolee wirokogo phormata

,

По-моєму, Університет Грінченка один з найкращих ВУЗів країни! Чесно, поки що не можу нічого сказати на рахунок викладачів, але умови для навчання і всебічного розвитку просто прекрасні!Мова навіть не про хороший ремонт в університеті, а про хороше обладнання в аудиторіях, комп'ютерне забезпечення і власну телестудію, де можна вдосконалюватися на практиці! Що говорити про безкоштовні (наголошую) басейн та тренажерний зал! Та і окрім цього університету є чим похизуватися!

,

Никаких поборов и взяток в Гринченко нет и в помине.)) Даже цветы на экзамене могут принять за излишество)

,

Перешла на второй курс по специальности Английская филология.
Обидно читать негативные отзывы, поскольку я совершенно не жалею, что поступила сюда, хотя, когда подавала документы, я даже не знала об этом ВУЗе, а просто друзья потащили.
Преподаватели действительно отличные, доступно преподносят материал, беспокоятся за студентов (что странно для такого места, как ВУЗ, поскольку люди взрослые и должны сами понимать, что нужно что-то делать).
Взятки? пффф, сама общаюсь со старшекурсниками. Ни один из них, проучившись 4 года в Гринченка, ни разу не слышал об этом, как и я сама всего даже год обучения.
Корпус прекрасный, со всеми удобствами для обучения.
Очень веселят те, кто пишет, что это преподаватели пишут комментарии :D
всем добра и правильного выбора на последующие года обучения =)

,

что можно сказать?
Университет шикарен, условий таких поискать еще надо где-то, но о качестве знаний лучше промолчать... если "компетентний спеціаліст" - это тот, кто читает с листка доклады на семинарах, лезет во все культурные мероприятия, и за счет этого получает одобрение преподавательського состава, то - простите. Есть замечательные преподаватели, но в общем просто убивает количество часов на бесполезные предметы и мизер на профильные, огромное количество педагогики на филологии, хотя вуз позиционирует себя как классический. Конечно, студентов не валят, взятки не требуют, хорпошо учиться - легко. постоянные проблемы с расписанием, новую дисциплину могут поставить на изучении за месяц до окончания года и в эти 30 дней втиснуть 10 лекций и 10 семинарских, а потом еще и экзамен сдать, галопом по европам, как говорится. множество недостатков есть, хотя бесспорно - имидж создали себе превосходный, но после 1 курса пелена с глаз падает и все видится иначе

,

Те, кто пишет, что здесь есть взятки - наверное, вы перепутали этот вуз с Драгоманова....я закончила в этом году, ни разу ничего не платила. Если есть голова на плечах и желание учиться - получишь хорошее образование. И так везде.

,

Дочка год отучилась на дошкольном, вся родня была в шоке от непомерных "аппетитов" некоторых преподавателей и от лжи руководства по поводу общежитий. Слава богу, в этом году прошли в Шевченко на социологию. Мне жаль тех детей, которые остались доучиваться. Терпения им и их родителям

,

О качестве обучения смогу сказать, когда сын начнет учиться. Вступ. кампания проходит на высшем уровне, дай Бог каждому вузу такую этичную и реактивную пр.комиссию. На сайте и в системе "Конкурс" можно отслеживать малейшее движение не только своего абит-та, но и всей его группы.Сын прошел на бюджет в 1-й волне по одной спец-ти, на контракт - по второй. Никто нам не звонил с убеждениями вступить на контракт. Сын прошел и в более грандиозный, национальный вуз, я даже пыталась сагитировать его туда, хотя оригиналы давно лежат в ун-те им. Б.Гринченко. Но парень позиции не сдал. Кстати, заметила, что требования к творч.конкурсам здесь строже, так как невошедшие в бюдж. список абитуриенты с легкостью прошли в ун.им. Драгоманова (я каждого нашла по фамилиям на сайте "Пошук абітурієнтів"), было ж интерено - куда делись дети))Там проходной бал значительно ниже. Остается желать, чтобы качество образования и отношения к студентам соответствовали блеску внешнего имиджа этого вуза.

,

Это наверное единственный ВУЗ в Украине в котором полностью отсутствуют взятки!! Читала комментарий про благотворительный взнос - да, он есть, не отрицаю. Но! Если Вы его не можете оплатить или не желаете, то никто не заставляет и исключать никто не будет из-за этого. Но и при этом Вы сами можете видеть куда именно идут деньги, ведь корпус просто шикарен, в каждом кабинете есть смарт доска и современная техника , государство не может выделить таких денег для обеспечения всего этого!
На счет отношения преподавателей! Это просто супер! За 2 года обучения попалась только одна мымра.
Ну и конечно же здесь есть бассейн и тренажерный зал, которым студенты могут пользоваться бесплатно.

,

Я поступила на рекламу и связи с общественностью! Ура!!!! Весь год сюда хотела :) Мой друг учится тут уже на 2 курсе. Говорит, что все круто. Пока мне все нравится.

,

Учусь на втором курсе, все нравится. Как в любом вузе, бывают свои недостатки, но вцелом учиться хорошо, преподы в основном дают знания, и в группе у нас все классные!!

,

Отвратительно проходит вступительная кампания. Моему сыну уже в первую и вторую волны трижды звонили, что, якобы, он не проходит на бюджет, поздравляли с контрактом, чего мы себе позволить не можем, торопили подавать документы. Сын ответил последний раз, что проходит на бюджет во второй волне в другой вуз. Так его просто исключили из списков в Гринченка, без всяких оснований. А должен был он одним из первых войти в третью волну! Вот так! О какой прозрачности можно говорить в этом случае? Явно придерживают места, оплаченные "в карман"...

,

а мне кажется что хорошие отзывы оставляют сами преподаватели университета, потому что я незнаю ни одного человека кому бы тут нравилось учится

,

Да, университет только внешне красивый, взятки начались в первый же день. Ну а чтобы получить общагу (у чорта на куличиках) надо отвалить приличную стоимость , мои родители такое и за два года работы не насобирают.Мне знакомая (училась на ин.язе) рассказывала как будет дальше, стало страшно. Решила остаться в своём городе всё-таки

,

Теперь учусь в на втором курсе, наконец-то перевелась из этого ужаснейшого вуза!!!! Хорошо было только до первой сессии, потом я попыталась сдать сама, но это было нереально, преподаватели непробиваемы, а я не дочь миллионера что б удовлетворять все ихние капризы, общежите так и не дали, приходилось жить в самых ужаснейших услових кторые можно себе предствить! Преподаватели грубияны и хамы, это просто невыносимо!!!!! У меня просто сдали нервы!!!! Ещё бы знания какие-то давали, студенты сами себе предоставлены!! Вобщем может я кого-то уберегала советом, но если вы не дочь /сын миллионера вы очень сильно пожалеете что поступили в этот кошмар. С уважением Карина, (бывшая )иностранная филология!

,

Хорошо только на дошкольном образовании, а всё остальное на нуле

,

Учусь на 4 курсе, просто смешно смотреть на абитуриентов которые сюда поступают, они ещё незнают что их ждёт. Я перевилсь на заочку, стало лучше. Взятки берут (незнаю как на остальных , но на ин.язе это перебор ) знания в основном из книжек беру, на парах ничего не усваиваю, дисциплины нет, у меня первые годы истерики были, я учила всё как могла, а они заваливали, как бы хорошо я это всё незнала. Вобщем ребята, если хотите сохранить нервы и получить знания идите в другой вуз!!!

,

хочется выразить большую благодарность за организацию вступительной кампании,все очень четко,быстро,компетентно,на вопросы по телефону отвечают вежливо и без раздражения и последнее-у одного из первых вузов появились рейтинговые списки,а неточности исправляются-оперативно,спасибо!

,

Закончила два года назад корпус на минской взятки берут просто нужно уметь давать) ничего нового для себя не вынесла очень жалею что пошла в этот универ!спасибо могу сказать только за подруг которыми тут обзавелась!)

,

Учусь на ин.язе если чесно немного разочарована, уровень подготовки не очень, на уроках скучно, мне не нравится. Надеюсь перевестись в Лингвистический вуз

,

Университет очень плохой, собираюсь летом уходить. Организация очень плохая (расписание появляется в самый последний момент и еще и может поменяться, отношение к студентам отвратительное). Уровень образования на низшем уровне (ничего не преподают а потом выдумывают оценки). Взятки у них называются благотворительным взносом. Зато можно ничего не делать и получать балы. Жалею что перешел в этот университет.

,

ни к чему техническая база, если у преподавателей и методистов разруха в голове. Непонятки с расписанием, "высокопрофессиональное" чтение лекций с учебника, намеки перед экзаменами и зачетами. И єто называется качеством образования? Не смешите этими отзывами-заготовкам. Умные люди давно покинули это учебное заведение

,

Учусь в этом университете. Когда поступала тоже начиталась очень противоречивых отзывов и боялась не сделала ли ошибку. Сейчас с уверенностью могу сказать, что здесь мне нравится. Согласна со многими ниженаписавшими: кто хочет учиться, сможет. И преподаватели помогут, дадут нужный объем информации. Но! Те, кто не хотят учиться, а хотят просто получить диплом, то, к великому моему сожалению, здесь это тоже возможно. Потому что по доброте душевной многие преподаватели не ставят плохие оценки плохим студентам. У меня лично достаточно одногруппников, которые практически ничего не делают и при этом спокойно учатся на тройки, изредка перекрывая пятерками, дабы не слететь со стипендии. Но если ты хочешь учиться, то здесь есть для этого все условия ( и я говорю не о материальной базе).
P.S. о взятках в Университете слышу впервые.

,

Работала в этом вузе. "Креативила", старалась, горела. Но уволилась: не выдержала двуличия, лицемерия, подлости и хамства представителей ректората. Волки. Если ты не такой, как они, если у тебя есть чувство собственного достоинства и хоть какие-то благородные принципы, если ты не вылизываешь зад барину-ректору, если ты толковый, умеющий делать выводы, - значит ты чужой и тебя сожрут. Игра без правил, без чести и совести. Наушничество, ложь и злоба - основа рабочих отношений в этом заведении. Здесь приветствуются посредственности и дилетанты: такие меньше задумываются, ими легче управлять. Непрофессионализм методистов, слабость других специалистов на фоне текучки кадров и бесконечных разговоров о корпоративной культуре. Студенты смеются над неумело организованным учебным процессом. Техническая перенасыщенность вуза не спасает от низкого качества знаний и умений выпускников. Декларируется одно, делается - другое. Обходите этот вуз десятой дорогой: рискуете потерять время и деньги!

,

Студентрка 3-го курсу, філологія. Дуже здивували попередні коментарі! Де, хто і коли стикався із проблемою "хабарництва" я не знаю - ні я, ні мої знайомі, а їх багато, такого і близько не бачили і не чули! Погане ставлення? Також не помітила!Нашій технічній базі можна лише позаздрити: майже в кожній аудиторії смартдошки, ком"ютери з доступом до Інтернету, басейн, велика кількість секцій для відпочинку (танці, музика, образотворче і т.п.) та наукових досліджень (працює Студентське наукове товариство). Викладачі високого професійного рівня. Шкода лише, що після школи, діти часто хочуть щоб їм всі знання, вибачте, пережували та до ротика поклали, але - це ВНЗ, і тут самому потрібно проявляти ініціативу. А хто бив байдики, а схопився за голову як закінчив ВНЗ, то виніть себе, а не інших.
Університет дає все для студнтів, і працює на студента - можу сказати із чистим сумлінням і без сумнівів. Я задоволена всім та пишаюся ти, що навчаюся в Київському університеті імені Бориса Грінченка!

,

складно навчатися?

,

вот прочел часть коментов,и могу сказать что однозначного мнения никогда не будет,но все же начну по порятдку
ВЗЯТКИ-о таком даже и не слышал,учусь в этом университете на Тимошенко,и скажу что вы еще поищите универ с такой технической базой,евро класы,смарт доски,библиотека полностью компьютеризована новейшими компьютерами,бассейн 2 спорт зала,тренажерный зал,в общем жаловаться просто не имею права на это!
ТЕ КОМУ ПРОСТО НУЖЕН ДИПЛОМ-Боже не несите чушь ребята,в этом универе работают класные специалисты своего дела,они выжимают с вас все что только можно выжать в плане знаний,и так должно быть во всех хороших универах,а не так пришел отсидел и ушел с дурной головой.У нас проходят множество встреч с депутатами ВР ,проходим тренинги в верховной раде,организовывает дискусионные клубы с известными личностями,так что те кто писали тут(ТЕ КОМУ ПРОСТО НУЖЕН ДИПЛОМ ТО ЭТОТ УНИВЕР НОРМ,НО ТОЛЬКО НЕ ДЛЯ ЗНАНИЙ)просто сами так учились,для того чтобы просто иметь диплом и все.

,

а як по напрямку дизайну??думаю цього року поступати!!напішіть враження!!!

,

в Педагогическом институте еще хуже. Студенты для преподавателей - это просто кошельки на ножках))) Маме бывшей студентки, которая ниже говорила про отсутствие взяток, большой привет!!!!!

,

Донька закінчила в 2012 році "Дошкільна освіта з правом викладання англійськоїмови" на бюджеті, отривувала підвищену стипендію, хто хоче навчатись тому ніхто і ніщо не мішає.
Нічого поганого як мама не можу сказати про навчальний заклад.

,

закончила в 2013 г. бакалаврат (ДОб-4-11-1,6з) университет просто супер!!! Учиться одно удовольствие. Преподаватели грамотные, знающие, м, Ваша студентка.преподавали свой предмет класно. Спасибо Вам за все!!!
Обязательно буду поступать на специалиста.
С уважение

,

Если так почитать , то все Вузы плохие , и оттуда нужно бежать. =)))

,

Кто хочет знаний, бегите без оглядки. Любой другой универ Киева, но не этот

,

Хочу подытожить все последние отзывы: ректорат поставил преподавателям задачу завалить интернет хвалебными одами. Мой совет всем, кто интересуется этим универом, расспросите лучше студентов в коридорах или на входе. Вот там можно узнать правду, а не в интернете. Три года назад мне самому пришлось исправлять последствия своей излишней доверчивости на этапе поступления. От души желаю всем студентам, которые остались учиться в этом "университете", выдержки и здоровья. Студент 4 курса НАУ

,

Навчаюся на третьому курсі,своїм університетом дуже задоволена.В педагогічному інституті за два роки здобула багато знань.Університет-це не школа.Тут ніхто нікого не змушує,хочеш навчатися,будь ласка,все для тебе.До студентів,у порівнянні з іншими навчальними закладами, відносяться просто чудово.Викладачі,в більшості,входять в положення студентів.Дуже приємно,коли твої викладачі є авторами "Букваря","Математики."Хабарі"- за все своє навчання про не чула,все по чесному.Напевно,за це я так поважаю цей університет.В педагогічному інституті зробили ремонт,аудиторії зі смарт дошками.Навчання проводиться на досить сучасному рівні.Створюємо презентації,спілкуємось з викладачами через електронну пошту,туди ж нам скидають завдання,або ми самі можемо відправити викладачу наші роботи.Приваблює інститут і тим,що багато проводиться практики у школах.Проте,у медалі дві сторони. Як на мене,забагато самодіяльності.Звісно,це чудово,концерти,постійні заходи,але на першому курсі,потім це трохи напружує.

,

(продолжение, пришлось отзыв разделить из-за ограничения знаков)..
Булочки в буфете супер вкусные, так что за ними всегда давка.
(Это я просто отметила возмущение в одном из отзывов)..
Действительно-много организовывается музыкальных праздников и КВНов, но если есть желающие в них участвовать, то что в этом плохого..
Просто Университет молодой, но очень стремительно набирающий обороты, так что есть и плюсы и минусы. Но преобладает позитив. Задумалась..А ведь явных минусов назвать не могу. Только что прочитала дочке свой отзыв, она тоже подумала..но минусов так и не назвала..Делаем вывод, что они невидимые и несущественные..
На вручении диплома я ощутила , что нахожусь в большой и дружной семье.
Учитесь с удовольствием!!! Всем-УДАЧИ

,

Было очень интересно прочитать комментарии, даже возникло желание написать свое мнение.Хоть понимаю, что у каждого оно свое и очень зависит от жизненных установок. Я-мама выпускницы, в этом году дочка получила диплом бакалавра и поступила на 5 курс, правда уже на контракт.
Никаких взяток нет, все годы без проблем получали стипендию и даже несколько сессий повышенную, с учетом того, что у меня дочка особо не старалась.Лекции зачастую прогуливала. Атмосфера душевная и кто хочет учиться-учится. Преподаватели разные, но в большинстве своем знающие свой предмет.
Многие из группы поступили на 5 курс.Отметила хорошую организацию вступительной кампании. Правда в какой-то мере согласна с одним отзывом выше, где писалось, что на старшие курсы принимались по завышенному рейтингу. Вроде как поступление было прозрачным, но тем явственнее бросается в глаза, когда средний бал диплома 3,8 а экзамен сдают на "5", но...когда это было на бюджете без "своих". Но "своих" в общем количестве мало.

,

Университет с годами только меняется в худшую сторону, преподаватели запуганы, что их могут выгнать с работы. К сожалению, хороших и высококвалифицированных специалистов не ценят. Студенты чувствуют отношение к ним, даже за хорошо замаскированными лицами некоторых преподавателей. Что касается "хабаря", то не все преподаватели святые, только единицы в этом Университете, которые работают для студентов и действительно никогда не брали и не позволят себе взять "хабарь"! Перечислю преподавателей и людей с большой буквы: Караман Станислав Александрович, Чернуха Лидия Ивановна, Калашникова Светлана Андреевна, Ковбасенко Юрий Иванович, Порошина Валентина Дмитриевна, Мазур Татьяна Григорьевна, Борисенко Екатерина Григорьевна, Волошук Лариса Валентиновна, и конечно же Сиверс Зинаида Федоровна (бывший Ректор Университета)! Огромное спасибо вам дорогие за ваш нелегкий труд и бессонные ночи! Вы настоящие! Мы гордимся вами, мы - это ваши выпускники! Верим, что еще вернется Сиверс З.Ф. на свое место!

,

Дуже прикро, що в ВУЗі постійно говорять про чесність, порядність та відсутність хабарництва, а насправді квітне обман і "підстава"!!! Поступала на "Управління навчальним закладом" в рейтингових списках оцінки з іноземної мови кардинально відрізняються від отриманих на іспиті (вступникам з цільовим направлененням вони завищені на 1-2 бали) є реальні докази. Викладачі, напевне, забули, що до них поступають не вчорашні школярі, а керівники, які дуже добре знають один-одного, у яких за спиною не один рік педагогічного стажу, і які вміють проводити моніторинг. ВЕЛИКЕ РОЗЧАРУВАННЯ ! ! !

,

Я сейчас на 3 курсе....и скажу так, если хочешь знать и учится , то будут знания, а если сидеть все время в конце аудитории (или вообще не ходить) то сами виноваты! Преподаватели знания ДАЮТ! а это уже Ваше дело, брать их или нет, никто за уши не тянет ))

,

Достойное учебное заведение!Оканчивала в 2008 по специальности дошкольная педагогика с правом преподавания английского языка.Гуманитарная база супер! После окончания подавала докуметны на второе высшее на четыре разные гуманитарные специальности, не связаные с педагогикой и дошкольным образованем, и везде прошла!)

,

Высококлассный специалист С.А. Калашникова! С ее приходом университете приобрел новое лицо!

,

Если вам просто просто нужен диплом, то лучшего места не найти. Но о знаниях можете и не вспоминать, их вы не получите.

,

это не университет - это отсталая бурса. И где только понабирали таких "высокоинтеллектуальных" педагогов??? 2 года учебы коту под хвост. в этом вузе главное- вовремя свалить, а лучше - обходить десятой дорогой

,

Є недоліки, але вони існують лише тому, що більшості студентів байдуже чому і як їх вчать, хороших викладачів ігнорують, а авторитарних ( іавторитетних) які нічому не вчать іноді боготворять.. так дивно.. але атмосфера у ВУЗі суперова.

,

Зовнішність буває оманлива!За ремонтом корпусів та прекрасно організованою роботою приймальної комісії криється багато цікавого.
Університет просто жахливий!!!Звичайні дисципліни вивчаються за місяць,базові дисципліни вичитують за два місяці.Дуже рідко,але все ж таки трапляються хороші вчителі,які викладаються на повну і допомагають студентам (наприклад Маруненко І.М.,Сорокіна О,А,).Бюджетників валять відкрито,щоб отримати стипендію треба витратити всі нерви,але єдине можу сказати точно - хабарі у Вузі не проходять.
Зрозуміла лише одне - контрактникам тут прекрасно навчатися : ніколи не валять викладачі, з оцінками все впорядку,можна навіть не ходити і нічого не здавати,деякі приходять тільки на заліки і отримують свої 5 чи 4.

,

Унікальні традиції, свята, дух, яких немає жодний інший ВНЗ!!! Прекрасний, зручний у користуванні сайт!!! КУ імені Грінченка "наступає на п'яти" пихатим класичним університетам!!! Бажаю міцного здоров'я та довгих років життя команді професіоналів!!!

,

Світлана Андріївна Калашнікова - Людина, Жінка, Викладач, Мама - з Великої літери!!!

,

суперовый универ!

,

Уровень преподавания желает быть гораздо лучше. Огромный процент преподавателй не то что свой предмет не понимают, они даже не знают цвета книги с которой лекцию читают. На первом месте в этом ВУЗе - песни да пляски. Миша Поплавский, наверно, локти себе погрызет по плечи если узнает что здесь еще "веселей" чем у него. Студентов понабирали с таким высочайшим интелектом, что глядя на них не знаешь то ли плакать, то ли смеяться... Особо отличаются студенты филологи. Это же сколько нужно ума и сообразительности, что бы требовать баллы толкьо по той причине что хоть и идиот но сижу на первой парте. Драки за булочки в буфете и трехэтажный мат в коридоре дает понять что с себя представляет как ВУЗ в целом, так и контингент что его наполняет. Жаль нет блюющего смайлика...

,

Я обожаю этот Вуз, он мне стал вторым домом.
Даже не заметила как пролетели 3 года(

,

универ ужасный.....просто слов без матов не подберёшь......

,

Народ, а что с общагами?О.О
Нигде не могу найти инфо про общежития...х.х

,

Подавали с дочерью в этом году в четыре университета в этом самая лучшая организация, мы приятно удивлены!!!!!!!!!!!

,

вступала в цьому році - дуже сподобалося. все так організовано, а головне-приймальна комісія працює дуже швидко. ))))))))))))))))))))))))

,

Прекрасний Університет. Сучасний підхід до викладання. Викладачі турбуються про свій імідж, та рівень студентів на ринку праці. Класні люди, які завжди прийдуть на допомогу.

,

Чудовий університет. Високий рівень викладання, сучасне технічне оснащення, а головне - нема жодних хабарів, та бюджетників "не валять"

,

Университет самый прекрастный))))преподователи просто супер)Огромное спасибо Демьяненко Валентине Ивановне. Она самый прекрасный куратор)
Но есть конечно и недостатки в университете....как же без них....а так же некоторые преподователи строят из себя великих педагогов, а сами хуже быдла. Но больше всего неприязни у меня к Пасичник Алле Владимировне. Она никогда не становится на место студента, открыто заигрывает на парах к парням, а красивых девушек всегда валит на экзамене. Не в зависимости от уровня знаний. Остальные преподователи более компетентны, но тоже есть...

,

Супер

,

Університет хороший!Але є один недолік!Деякі вчителі просто жах!!!Ні розуміння , ні поваги!Відносяться так ніби до бидла!!!

,

Класний заклад! Головне класні викладачі! Я навчаюсь на магістратурі і уже позаду 4 роки - за ці роки я отримала масу задоволення і зараз просто не уявляю свого життя без такого бурхливого студентського життя! Вступайте ви не пожалкуєте!

,

класний університет... супер

,

Просто супер!!! Все очень отзывчивые педагоги, Я родила на 3 курсе и не брала даже академ. отпуск. Огромное спасибо Светлане Николаевне за её интереснючие пары))) , спасибо всем огромное!!!

,

супер_

,

Отличный ВУЗ. Педагоги высокого уровня знаний. Отношения к студентам душевное. Особая благодарность Ковбасенку Юрию Ивановичу (не пожалеете, если будете у него на парах: интересно, весело и даже меняет Ваш взгляд на жизнь), Караману Станиславу Александровичу (всегда душевный преподаватель и хороший специалист), Москаленко Алле Николаевне (организованная, эрудированная и понимающая студента) и Авраменку Александру Николаевичу (спрашивает страшно, но интересная и качественная подача материала). Жаль, что не могу назвать всех моих любимых преподавателей. Всем Вам большое спасибо! Поступайте сюда! Время, проведенное в этих стенах, останется в Вашем сердце навсегда!

,

подавала документы в этом году.понравилось очень!все организовано!

,

якщо хочеш бути професіоналом, вступай до університету імені Грінченка

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок