Факультети і спеціальностівгору

Спеціальності:

 • Менеджмент.
 • Фінанси і кредит.
 • Облік і аудит.
 • Управління персоналом та економіка праці.
 • Маркетинг.
 • Психологія (практична, медична, арт-психологія).
 • Соціологія (масовиx кoмунікацій тa журналіcтики).
 • Правознавcтво.
 • Політолoгія (державнe упpавління).
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0412) 42-34-30, (067) 878-31-35.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0412) 42-34-30, (067) 878-31-35.

Докладніше про ВНЗвгору

Для якісного забезпечення навчально-виховного процесу у закладі створено відповідне кадрове, навчально-методичне забезпечення, матеріально-технічну базу, соціальну інфраструктуру. У ЖІ МАУП діє 3 комп'ютерні класи з доступом в Інтернет. Відведені окремі години для самостійної роботи студентів на персональних комп'ютерах. У 2006 році було встановлено мережу супутникового зв'язку, що дає можливість проведення відеолекцій науково-педагогічним складом Президентського університету МАУП. В інституті є власна бібліотека, фонд якої близько 13000 примірників.

Сьогодні Житомирський інститут МАУП - це вищий навчальний заклад, який веде підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів на денній та заочній формах навчання за п'ятьма напрямами: Менеджмент, Психологія, Право, Соціологія, Економіка та підприємництво. З вересня 2008 року розпочато роботу з дистанційної та Інтернет-освіти. В Інституті діє 4 кафедри: економіки, менеджменту, суспільно-гуманітарної підготовки та права, психології. Керують кафедрами кандидати наук. До складу кафедр входять 25 кандидатів наук, 3 доктора наук, 2 професора та 42 викладача. Всі викладачі кваліфіковані та досвідчені, поряд з читанням лекцій, ведуть науково-дослідну робoту, займаютьcя розpобкою навчальниx поcібників, напиcанням науковиx статeй, дeякі кpім викладацькогo, мaють такoж пpактичний доcвід управлінcької діяльноcті в державниx і комерційниx структураx.

Оцінка відвідувачів
(по 10 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Чудовий ВУЗ, викладачам подяка за майстерність та уміння надати нам студентам повну інформацію по кожному із предметів, які нам знадобляться в роботі. З повагою студент який навчався і продовжую навчатися в Житомирському інституті МАУП.

,

Хороший інститут, я зовсім не жалію, що тут навчаюся.

,

Хороший вуз! Головне те,що до студентів відносяця з повагою, і завжди в усему допомагають! Не так, як державних вузах, студентів за людей несчитають!!!!

,

Очень класный институт!!!!!!

,

Самый лучший в Житомире институт! Согласна с Ольгой, в деканате действительно все дружные, всегда помогут и подскажут. Проблем никогда не возникало с учебой. Через пол года у меня выпуск, я никогда не забуду эти веселые, полезные годы учебы в престижном, дружном, квалифицированном, BEST OF THE BEST ЖИ МАУП!!!

,

Преподователи лучшие в мире. Декан - божий одуванчик. А если ты тупой - тебя ни с каким дипломом никуда не возьмут.

,

Класний ВУЗ!!!! Нехуже чем государствение ВУЗИ.

,

Фигня какая-то.....

,

Не розумію Вас! Диплом - як диплом! З цим дипломом я без проблем влаштувався провідним спеціалістом в державну юридичну установу. І мої однокурсники також всі працюють в більшості за спеціальністю.
А викладачі в ЖІ МАУП - класні спеціалісти.

,

никуда с этим дипломом потом не возьмут!!!

Усі ВНЗ в Житомирі, а також коледжі та технікуми в Житомирі, курси в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі

Зворотній зв'язок