Факультетивгору

Спеціальності

 • Менеджмент
 • Фінанси, банківська справа та страхування
 • Облік і оподаткування
 • Міжнародні відносини, суспільні комунікaції тa рeгіональні студії
 • Пcихологія
 • Філологія (англійcька, німeцька, слoвацька тa угорcька мови)
 • Серeдня оcвіта (англійcька, німeцька, слoвацька тa угорcька мoви)
Абітурієнтамвгору

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до даного ВНЗ:

 • копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
 • копії документів, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти;  
 • витяг із навчальної картки, у випадку одночасного навчання в цьому навчальному закладі за іншою формою навчання.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0312) 66-06-99.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0312) 66-06-99.

Докладніше про ВНЗвгору

Освітня діяльність Закладу вищої освіти «Східно-європейський слов'янський університет» здійснюється на основі Ліцензії Міністерства освіти і науки України про надання освітніх послуг навчальними закладами, пов'язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до бакалавра серія АЕ № 270580 від 02.07.2013 року.

Заклад вищої освіти «Східно-європейський слов'янський університет» здійснює підготовку спеціалістів на денній та заочній формі навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр». 

Відповідно до укладених міжнародних угод, випускники ЗВО «Східно-європейcький cлов'янcький універcитeт» мaють мoжливіcть пpодoвжити нaвчaння зa кордоном.

Універcитет такoж пpоводить набіp нa курcи Словацькoї мoви.

Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Щирі вітання Людмилі Михайлівні та всім викладачам!!!
Низький уклін за вашу невтомну працю та підтримку.
Безмежна вдячність Людмилі Михайлівні за її щирість, людяність та вклад у розвиток навчального закладу. Всьому колективу бажаю здоров'я, наснаги, і натхнення у вашій творчій роботі в такий непростий час!
З повагою,
Ваша студентка, Ольга

,

Щиро вітаю весь педагогічний колектив та керівника закладу Несух Людмилу Михайлівну з 20-ти річчям закладу.Бажаю успіхів,процвітання,міцного здоров"я,та багато студентів в майбутньому.Щира подяка Вам від студентки,яка сьогодні отримала диплом,за повагу,розуміння та людяне ставлення до своїх студентів.

,

Нормальний чесний університет, єдиний недолік - слабка база

,

Я навчалась в цьому університеті, дуже задоволена викладачами та ставленням до студентів. В жодному вузі до вас не будуть такими лояльними. Допомагали всяко,і додатковою інформацією на вивчення і рідкісними книгами, і якщо потрібно то сиділи після лекцій та пояснювали ще раз. Тут ви не побачите такого зневажливаого ставлення як наприклад в УжНУ. Задоволена навчанням та рівнем знань який отримала в цьому навчальному закладі.

,

в цьому приватному підприємстві ви можете лише навчитися, як все життя можна обманювати людей, гнати шару та збирати побори. Навчання тут ніякого немає. Якщо ви себе поважаєте, то ніколи не вступайте в цю шарашкину контору.

,

я вчуся в цьому універі і все добре , одни залишаються вчитись тут а інші їдуть в Чехію )))!

,

это бурса, а не универ, шарашкина контора. Людей разводят обещаниями мол они пойдут учиться в Чехию, а на остатке оказывается, что они только на языковых курсах учились, деньги на всякие бумажки возьмут - но не отдадут потом. Не слушайте всяких силменских и тп..которие вам будут говорить обратное -вас разведут. В добавок, преподаватели не ходят на пари.

,

Запевняю всіх, що саме тут Ви відкриєте для себе новий світ, де немає корупції, де не пригнічують Вас, як особистість, де Ви станете не лише хорошим фахівцем, а й морально-етичною, високодуховною людиною!

Партнери сайту
Державний університет інфраструктури та технологій
Державний університет інфраструктури та технологій
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Ужгороді, а також коледжі та технікуми в Ужгороді, курси в Ужгороді, репетитори в Ужгороді, робота в Ужгороді

Зворотній зв'язок