Факультети і спеціальностівгору

Факультeти:

  • правознавcтво.
Абітурієнтамвгору

Підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" за спеціальністю "Правознавство" здійснюється за двома напрямами:

  • із числа працівників органів внутрішніх справ (на умовах окремого договору з працівниками ОВС), термін навчання -  5 років;
  • із числа цивільних осіб (за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб), термін навчання   - 4 роки   та  6 місяців.

Відбір кандидатів на навчання із числа працівників ОВС та оформлення їх навчальних справ здійснюють підрозділи кадрового забезпечення органів внутрішніх справ та внутрішніх військ. Прийом та оформлення документів вступників із числа цивільних осіб проводиться безпосередньо у відділенні.

Вступні екзамени та підсумкова державна атестація проходять на базі НАВС (м. Київ), а навчальний процес - у Житомирському відділенні академії.

Невід'ємною складовою процесу підготовки фахівців за заочною формою є навчальна практика студентів 4-го курсу за місцем роботи або в одному з територіальних структурних підрозділів Міністерства юстиції України. Слухачі та студенти відділення щорічно беруть активну участь у науково-практичних конференціях НАВС.

Житомирське відділення Національної академії внутрішніх справ також здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст" на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" за спеціальністю "Правознавство". Випускники відділення отримують дипломи державного зразка Національної академії внутрішніх справ.

Для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Житомирі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню академії. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0412) 22-72-86, (0412) 22-96-10.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0412) 22-72-86, (0412) 22-96-10.

Докладніше про ВНЗвгору

Національна академія внутрішніх справ - один із провідних вищих навчальних закладів у державі та системі МВС України, який має 90- річний досвід підготовки висококваліфікованих кадрів для органів внутрішніх справ, інших правоохоронних органів, державних та приватних структур.

Житомирське відділення Національної академії внутрішніх справ було створене відповідно до наказу МВС України від 1998 року № 400. У навчальному закладі за заочною формою навчання здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" за спеціальністю "Правознавство" на базі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст" на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр".

Відділення має необхідну матеріально-технічну базу: окреме двоповерхове приміщення, бібліотечний фонд, що цілком задовольняє потребу слухачів та студентів у навчально-методичній літературі, мультимедійні засоби навчання. Навчальний процес у відділенні забезпечують доcвідчені науково-пeдагогічні пpацівники кафeдр акадeмії тa пpовідні фаxівці вищиx навчальниx заклaдів Житомиpщини, уcтанов і оpганізацій, які мaють наукoвий ступінь нe нижчe кандидатa нaук.

Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хороший універ,мені подобається. Розуміючі педагоги.

Усі ВНЗ в Житомирі, а також коледжі та технікуми в Житомирі, курси в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі

Зворотній зв'язок