Факультетивгору

Підготовка фахівців ступеня бакалавра «Право» на основі повної загальної середньої освіти (5 років навчання).

Прийом на навчання здійснюється за результатами конкурсу сертифікатів ЗНО виданих у 2018 — 2021 роках з:

 • історії України;
 • української мови та літератури;
 • математики або іноземної мови.

За результатами вступних випробувань мають право вступати УБД. За результатами співбесіди мають право вступати інваліди війни, особи з інвалідністю.

Прийом документів здійснюється з 14 липня до 30 липня (за вступними іспитами) до 04 серпня 2021 року за сертифікатами ЗНО.

Підготовка фахівців ступеня бакалавра «Правоохоронна діяльність» на основі повної загальної середньої освіти (4 роки навчання).

Конкурс сертифікатів ЗНО виданих у 2018 — 2021 роках з навчальних дисциплін:

 • історія України;
 • українська мова або українська мова та література;
 • творчий конкурс (вступне випробування).

За результатами вступних випробувань мають право вступати УБД.

Прийом документів здійснюється з 14 липня до 30 липня (за вступними іспитами) до 04 серпня 2021 року за сертифікатами ЗНО.

Підготовка фахівців ступеня бакалавра «Право» на основі рівня молодшого спеціаліста «Право», а також рівня молодшого спеціаліста здобутого за іншою спеціальністю (3 роки навчання).

Прийом на навчання здійснюється за результатами конкурсу сертифікатів ЗНО виданих у 2018 — 2021 роках з:

 • української мови та літератури;
 • історії України або математики;
 • вступного випробування з кримінального права.

За результатами вступних випробувань мають право вступати УБД.

Прийом документів здійснюється з 14 липня до 26 липня 2021 року.

Підготовка фахівців ступеня магістра «Право» на основі ступеня бакалавра «Право» або «Міжнародне право» 1 рік 8 місяців навчання.

Прийом на навчання здійснюється за результатами складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) 30 06.2021 р. та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) 02.07.2021 р. Реєстрація на ЄФВВ та ЄВІ з 11 травня до 3 червня 2021 р.

Підготовка фахівців ступеня магістра «Правоохоронна діяльність» на основі ступеня бакалавра (рівня спеціаліста) «Право» або «Правоохоронна діяльність», а також ступенів бакалавра, магістра (рівня спеціаліста), здобутого за іншою спеціальністю (2 роки навчання).

Прийом на навчання здійснюється за результатами складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) 30.06.2021 р. та комплексного фахового випробування 27.07.2021 р. Реєстрація
на ЄВІ з 11 травня до 3 червня 2021 р.

Підготовка фахівців ступеня бакалавра «Право» на основі ступенів бакалавра, магістра (рівня спеціаліcта), здобутогo зa іншoю спеціальніcтю (4 рoки навчaння) дpуга вища.

Фахове вcтупне випpобування з оcнов правознавcтва. Пpийом докумeнтів з 14 липня дo 28 липня 2021 р.

Абітурієнтамвгору

Відбір кандидатів на навчання із числа працівників ОВС та оформлення їх навчальних справ здійснюють підрозділи кадрового забезпечення органів внутрішніх справ та внутрішніх військ. Прийом та оформлення документів вступників із числа цивільних осіб проводиться безпосередньо у відділенні.

Вступні екзамени та підсумкова державна атестація проходять на базі НАВС (м. Київ), а навчальний процес — у Житомирському відділенні академії.

Для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Житомирі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню академії. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Під час подання заяви вступник подає до Приймальної комісії:

 • оригінал документа державного зразка про раніше здобутий рівень (атестат), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього або копії завірені нотаріально;
 • копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
 • копію картки фізичної особи — платника податків (ідентифікаційний номер);
 • шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см;
 • копію сертифіката ЗНО виданого у 2018 - 2021 роках.
Докладніше про ВНЗвгору

Національна академія внутрішніх справ — один із провідних вищих навчальних закладів у державі та системі МВС України, який має 100-річний досвід підготовки висококваліфікованих
кадрів для Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, інших правоохоронних органів, державних та приватних структур.

Житомирське відділення Національної академії внутрішніх справ було створене відповідно до наказу МВС України від 1998 року № 400. У навчальному закладі за заочною формою навчання здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за спеціальністю «Правознавство» на базі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня  «спеціаліст» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Відділення має необхідну матеріально-технічну базу: окреме двоповерхове приміщення, бібліотечний фонд, що цілком задовольняє потребу слухачів та студентів у навчально-методичній літературі, мультимедійні засоби навчання. Навчальний процес у відділенні забезпечують доcвідчені науково-пeдагогічні пpацівники кафeдр акадeмії тa пpовідні фаxівці вищиx навчальниx заклaдів Житомиpщини, уcтанов і оpганізацій, які мaють наукoвий ступінь нe нижчe кандидатa нaук.

Оцінка відвідувачів
(по 109 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Порядку в ньому ніколи не було, немає і не буде. Ви не отримаєте знання, а лише купите диплом, який нічого не вартий.

,

Второе за коррумпированностью высшее учебное заведение в Украине, где порядка не было, нет и никогда не будет. Полная безответственность преподавательского состава и руководства. В региональных отделениях - беспорядок и поборы.

,

Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад в Україні, де порядку не було, немає і ніколи не буде. Повна безвідповідальність викладацького складу та керівництва, зокрема, ректорату Академії. В регіональних відділеннях - безпорядок і побори.

,

Хочете отримати реальні знання, а не лише шматок пластику з папірцями, то ідіть навчатися в нормальні цивільні ВУЗи. А випускників відомчих ми бачимо на вулиці. Цей вищий заклад є другим за корумпованістю в Україні після Харківського національного університету внутрішніх справ і лише продає документи про освіту. Співробітники КНУВС/НАВС використовують службове становище задля власного збагачення. В регіональних відділенях Академії - безпорядок та побори.

,

У цьому вищому навчальному закладі порушують затверджені Міністерством освіти та науки України стандарти вищої освіти.

,

Преподаватель этого высшего высшего учебного заведения поставил без любых на то причин студенту контрактной формы обучения двойку и расспрашивал о планах на будущее. Студенту ввесь период учебы хамили отдельные преподаватели и сотрудники ВУЗа. Не смотря на это, руководитель Полтавского регионального отделения этого ВУЗа был повышен ректоратом, а студент, вопреки требованиям действующего законодательства, без предупреждения и без причины отчислен.

,

Второе за коррумпированностью высшее учебное заведение в Украине, где порядка не было, нет и никогда не будет. Полная безответственность преподавательского состава и руководства, в частности, администрации Академии. В региональных отделениях - беспорядок и поборы.

,

Хочете отримати реальні знання, а не лише шматок пластику з папірцями, то ідіть навчатися в нормальні цивільні ВУЗи. А випускників відомчих ми бачимо на вулиці. Цей вищий заклад є другим за корумпованістю в Україні і лише продає документи про освіту. Співробітники КНУВС/НАВС використовують службове становище задля власного збагачення. В регіональних відділенях Академії - безпорядок та побори.

,

Высшее учебное заведение, которое продаёт дипломы с процветающей коррупцией. Единственная цель сотрудников этого ВУЗа - использование служебного положения для собственного обогащения. В региональных отделениях - беспорядок и поборы.

,

Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад після Харківського національного університету внутрішніх справ. В регіональних відділеннях Академії - безпорядок та побори. Викладачі ведуть себе хамські по відношенню до перемінного складу студентів і слухачів та вважають це нормальним явищем. Керівництво є шахраями та не має навіть мінімального уявлення про те, що відбувається в ньому, сам ВУЗ лише продає дипломи. Не дивлячись на систематичне вимагання хабарів та факти корупції в одному з відділень Академії. Студент одного з регіональних відділень приїхав на наукову конференцію в Київ і був за це відрахований, закінчив цей ВНЗ, але не приїхав на урочистості, не дав хабар, і його диплом до Реєстру про освіту ЄДБО з питань освіти, замовлення документів до якої підписується ЕЦП керівника ВНЗ або його самостійного відокремленого підрозділу, через це не внесли.

,

Закінчила з відзнакою Полтавське відділення КНУВС/НАВС. Корупцію відчула на собі. Платити доводиться всім. Керівництво цього вищого навчального закладу - шахраї.

,

Керівництво, зокрема, ректорат ВНЗ є шахраями та не має навіть мінімального уявлення про те, що відбувається в ньому, а сам ВУЗ лише продає дипломи.

,

Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад в Україні після Харківського національного університету внутрішніх справ. В регіональних відділеннях Академії - безпорядок та побори. Викладачі та співробітники відкрито ведуть себе по хамські по відношенню до перемінного складу (студентів і слухачів) та вважають це нормальним явищем. Керівництво, зокрема, ректорат ВНЗ є шахраями та не має навіть мінімального уявлення про те, що відбувається в ньому, а сам ВУЗ лише продає дипломи.

,

Є такий викладач, двічі судима за крадіжку та шахрайство. Від неї треба триматися подалі.

,

Співробітники цього вищого навчального закладу в робочий час ходять в бар пити пиво разом зі своїм безпосереднім керівництвом. Порядку в ньому ніколи не було, немає і не буде. Ви не отримаєте знання, а лише купите диплом, який нічого не вартий.

,

У цьому вищому навчальному закладі порушують затверджені Міністерством освіти та науки України стандарти вищої освіти.

,

Преподаватель этого высшего высшего учебного заведения поставил без любых на то причин студенту контрактной формы обучения двойку и расспрашивал о планах на будущее. Студенту ввесь период учебы хамили отдельные преподаватели и сотрудники ВУЗа.

,

Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад після Харківського національного університету внутрішніх справ. В регіональних відділеннях Академії - безпорядок та побори. Викладачі ведуть себе хамські по відношенню до перемінного складу студентів і слухачів та вважають це нормальним явищем. Керівництво не має навіть мінімального уявлення про те, що відбувається в ньому, сам ВУЗ лише продає дипломи. Не дивлячись на систематичне вимагання хабарів та факти корупції в одному з відділень Академії його начальником він був підвищений ректоратом цього вищого навчального закладу. Студент одного з регіональних відділень приїхав на наукову конференцію в Київ і був за це відрахований, закінчив цей ВНЗ, але не приїхав на урочистості до його начальника та керівництва обласної поліції, не дав хабар, і його диплом до Реєстру про освіту ЄДБО з питань освіти, замовлення документів до якої підписується ЕЦП керівника ВНЗ або його самостійного відокремленого підрозділу, через це не внесли.

,

Був такий випадок, коли студент одного з регіональних відділень Академії закінчив цей вищий навчальний заклад, але не приїхав на урочисте вручення дипломів до його начальника та керівництва обласної поліції, а також не дав хабар, і його диплом до Реєстру документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти, замовлення документів до якої підписується електронним цифровим підписом керівника ВНЗ або його самостійного відокремленого підрозділу, через це не внесли.

,

Викладач цього вищого навчального закладу поставив без будь-яких причин студенту контрактної форми навчання двійку та розпитував про плани на майбутнє. Студенту ввесь період навчання хамили окремі викладачі та співробітники ВНЗ. Не дивлячись на це, представник адміністрації навчального закладу був підвищений ректоратом, а студент, всупереч вимогам чинного законодавства України, без причини та попередження відрахований.

,

Хочете отримати реальні знання, а не лише шматок пластику з папірцями, то ідіть навчатися в нормальні цивільні ВУЗи. А випускників відомчих ми бачимо на вулиці. Цей вищий заклад є другим за корумпованістю в Україні після Харківського національного університету внутрішніх справ і лише продає документи про освіту. Співробітники КНУВС/НАВС використовують службове становище задля власного збагачення. В регіональних відділенях Академії - безпорядок та побори.

,

Студент одного з регіональних відділень Академії приїхав на наукову конференцію в Київ і був за це відрахований.

,

У цьому вищому навчальному закладі порушують затверджені Міністерством освіти та науки України стандарти вищої освіти.

,

Без відома на той час ректора цього вищого навчального закладу два проректори відправляли курсантів на Майдан Незалежності забезпечувати громадський порядок під час масових заворушень, що заборонено чинним законодавством України.

,

Викладач цього вищого навчального закладу поставив без будь-яких причин студенту контрактної форми навчання двійку та розпитував про плани на майбутнє. Студенту ввесь період навчання хамили окремі викладачі та співробітники ВНЗ. Не дивлячись на це, представник адміністрації навчального закладу був підвищений ректоратом, а студент, всупереч вимогам чинного законодавства України, без причини та попередження відрахований.

,

Студент одного з регіональних відділень Академії приїхав на наукову конференцію в Київ і був за це відрахований.

,

У цьому вищому навчальному закладі порушують затверджені Міністерством освіти та науки України стандарти вищої освіти.

,

У цьому вищому навчальному закладі порушують затверджені Міністерством освіти та науки України стандарти вищої освіти.

,

Викладач цього вищого навчального закладу поставив без будь-яких причин студенту контрактної форми навчання двійку та розпитував про плани на майбутнє. Студенту ввесь період навчання хамили окремі викладачі та співробітники ВНЗ. Не дивлячись на це, представник адміністрації навчального закладу був підвищений ректоратом, а студент, всупереч вимогам чинного законодавства України, без причини та попередження відрахований.

,

Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад в Україні, де порядку не було, немає і ніколи не буде. Повна безвідповідальність викладацького складу та керівництва, зокрема, ректорату Академії. В регіональних відділеннях - безпорядок і побори.

,

Хочете отримати реальні знання, а не лише шматок пластику з папірцями, то ідіть навчатися в нормальні цивільні ВУЗи. А випускників відомчих ми бачимо на вулиці. Цей вищий заклад є другим за корумпованістю в Україні після Харківського національного університету внутрішніх справ і лише продає документи про освіту. Співробітники КНУВС/НАВС використовують службове становище задля власного збагачення. В регіональних відділенях Академії - безпорядок та побори.

,

Викладач цього вищого навчального закладу поставив без будь-яких причин студенту контрактної форми навчання двійку та розпитував про плани на майбутнє. Студенту ввесь період навчання хамили окремі викладачі та співробітники ВНЗ. Не дивлячись на це, представник адміністрації навчального закладу був підвищений ректоратом, а студент, всупереч вимогам чинного законодавства України, без причини та попередження відрахований.

,

У цьому вищому навчальному закладі порушують затверджені Міністерством освіти та науки України стандарти вищої освіти.

,

Викладач цього вищого навчального закладу поставив без будь-яких причин студенту контрактної форми навчання двійку та розпитував про плани на майбутнє. Студенту ввесь період навчання хамили окремі викладачі та співробітники ВНЗ. Не дивлячись на це, представник адміністрації навчального закладу був підвищений ректоратом, а студент, всупереч вимогам чинного законодавства України, без причини та попередження відрахований.

,

У цьому вищому навчальному закладі порушують затверджені Міністерством освіти та науки України стандарти вищої освіти.

,

Преподаватель этого высшего высшего учебного заведения поставил без любых на то причин студенту контрактной формы обучения двойку и расспрашивал о планах на будущее. Студенту ввесь период учебы хамили отдельные преподаватели и сотрудники ВУЗа. Студент, вопреки требованиям действующего законодательства, без предупреждения и без причины отчислен.

,

У цьому вищому навчальному закладі порушують затверджені Міністерством освіти та науки України стандарти вищої освіти.

,

У цьому вищому навчальному закладі порушують затверджені Міністерством освіти та науки України стандарти вищої освіти.

,

Преподаватель этого высшего высшего учебного заведения поставил без любых на то причин студенту контрактной формы обучения двойку и расспрашивал о планах на будущее. Студенту ввесь период учебы хамили отдельные преподаватели и сотрудники ВУЗа. Не смотря на это, руководитель Полтавского регионального отделения этого ВУЗа был повышен ректоратом, а студент, вопреки требованиям действующего законодательства, без предупреждения и без причины отчислен.

,

Преподаватель этого высшего высшего учебного заведения поставил без любых на то причин студенту контрактной форvы обучения двойку и расспрашивал о планах на будущее. Студенту ввесь период учебы хамили преподаватели и сотрудники ВУЗа. Не смотря на это, руководитель Полтавского регионального отделения этого ВУЗа был повышен, а студента без предупреждения и без причины отчислен.

,

Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад після Харківського національного університету внутрішніх справ. В регіональних відділеннях Академії - безпорядок та побори. Окремі викладачі ведуть себе хамські по відношенню до перемінного складу студентів і слухачів та вважають це нормальним явищем. Керівництво є шахраями та не має навіть мінімального уявлення про те, що відбувається в ньому, сам ВУЗ лише продає дипломи. Не дивлячись на систематичне вимагання хабарів та факти корупції в одному з відділень Академії його начальником він був підвищений ректоратом цього вищого навчального закладу. Студент одного з регіональних відділень приїхав на наукову конференцію в Київ і був за це відрахований, закінчив цей ВНЗ, але не приїхав на урочистості, не дав хабар, і його диплом до Реєстру про освіту ЄДБО з питань освіти, замовлення документів до якої підписується ЕЦП керівника ВНЗ або його самостійного відокремленого підрозділу, через це не внесли.

,

Співробітники цього вищого навчального закладу в робочий час ходять в бар пити пиво разом зі своїм безпосереднім керівництвом. Порядку в ньому ніколи не було, немає і не буде. Ви не отримаєте знання, а лише купите диплом, який нічого не вартий.

,

Був такий випадок, коли студент одного з регіональних відділень Академії закінчив цей вищий навчальний заклад, але не приїхав на урочисте вручення дипломів до його начальника та керівництва обласної поліції, а також не дав хабар, і його диплом до Реєстру документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти, замовлення документів до якої підписується електронним цифровим підписом керівника ВНЗ або його самостійного відокремленого підрозділу, через це не внесли.

,

Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад після Харківського національного університету внутрішніх справ. В регіональних відділеннях Академії - безпорядок та побори. Викладачі ведуть себе хамські по відношенню до перемінного складу студентів і слухачів та вважають це нормальним явищем. Керівництво є шахраями та не має навіть мінімального уявлення про те, що відбувається в ньому, сам ВУЗ лише продає дипломи. Не дивлячись на систематичне вимагання хабарів та факти корупції в одному з відділень Академії його начальником він був підвищений ректоратом цього вищого навчального закладу. Студент одного з регіональних відділень приїхав на наукову конференцію в Київ і був за це відрахований, закінчив цей ВНЗ, але не приїхав на урочистості, не дав хабар, і його диплом до Реєстру про освіту ЄДБО з питань освіти, замовлення документів до якої підписується ЕЦП керівника ВНЗ або його самостійного відокремленого підрозділу, через це не внесли.

,

Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад після Харківського національного університету внутрішніх справ. В регіональних відділеннях Академії - безпорядок та побори. Окремі викладачі ведуть себе хамські по відношенню до перемінного складу студентів і слухачів та вважають це нормальним явищем. Керівництво є шахраями та не має навіть мінімального уявлення про те, що відбувається в ньому, сам ВУЗ лише продає дипломи. Не дивлячись на систематичне вимагання хабарів та факти корупції в одному з відділень Академії його начальником він був підвищений ректоратом цього вищого навчального закладу. Студент одного з регіональних відділень приїхав на наукову конференцію в Київ і був за це відрахований, закінчив цей ВНЗ, але не приїхав на урочистості, не дав хабар, і його диплом до Реєстру про освіту ЄДБО з питань освіти, замовлення документів до якої підписується ЕЦП керівника ВНЗ або його самостійного відокремленого підрозділу, через це не внесли.

,

Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад після Харківського національного університету внутрішніх справ. В регіональних відділеннях Академії - безпорядок та побори. Викладачі ведуть себе хамські по відношенню до перемінного складу студентів і слухачів та вважають це нормальним явищем. Керівництво є шахраями та не має навіть мінімального уявлення про те, що відбувається в ньому, сам ВУЗ лише продає дипломи. Не дивлячись на систематичне вимагання хабарів та факти корупції в одному з відділень Академії його начальником він був підвищений ректоратом цього вищого навчального закладу. Студент одного з регіональних відділень приїхав на наукову конференцію в Київ і був за це відрахований, закінчив цей ВНЗ, але не приїхав на урочистості, не дав хабар, і його диплом до Реєстру про освіту ЄДБО з питань освіти, замовлення документів до якої підписується ЕЦП керівника ВНЗ або його самостійного відокремленого підрозділу, через це не внесли.

,

Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад після Харківського національного університету внутрішніх справ. В регіональних відділеннях Академії - безпорядок та побори. Викладачі ведуть себе хамські по відношенню до перемінного складу студентів і слухачів та вважають це нормальним явищем. Керівництво є шахраями та не має навіть мінімального уявлення про те, що відбувається в ньому, сам ВУЗ лише продає дипломи. Не дивлячись на систематичне вимагання хабарів та факти корупції в одному з відділень Академії його начальником він був підвищений ректоратом цього вищого навчального закладу. Студент одного з регіональних відділень приїхав на наукову конференцію в Київ і був за це відрахований, закінчив цей ВНЗ, але не приїхав на урочистості, не дав хабар, і його диплом до Реєстру про освіту ЄДБО з питань освіти, замовлення документів до якої підписується ЕЦП керівника ВНЗ або його самостійного відокремленого підрозділу, через це не внесли.

,

Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад після Харківського національного університету внутрішніх справ. В регіональних відділеннях Академії - безпорядок та побори. Викладачі ведуть себе хамські по відношенню до перемінного складу студентів і слухачів та вважають це нормальним явищем. Керівництво є шахраями та не має навіть мінімального уявлення про те, що відбувається в ньому, сам ВУЗ лише продає дипломи. Не дивлячись на систематичне вимагання хабарів та факти корупції в одному з відділень Академії його начальником він був підвищений ректоратом цього вищого навчального закладу. Студент одного з регіональних відділень приїхав на наукову конференцію в Київ і був за це відрахований, закінчив цей ВНЗ, але не приїхав на урочистості до його начальника та керівництва обласної поліції, не дав хабар, і його диплом до Реєстру про освіту ЄДБО з питань освіти, замовлення документів до якої підписується ЕЦП керівника ВНЗ або його самостійного відокремленого підрозділу, через це не внесли.

,

Не дивлячись на систематичне вимагання хабарів та факти корупції в одному з відділень Академії його начальником, він був підвищений адміністрацією цього вищого навчального закладу.

,

Студент одного з регіональних відділень Академії приїхав на наукову конференцію в Київ і був за це відрахований.

,

Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад в Україні після Харківського національного університету внутрішніх справ. В регіональних відділеннях Академії - безпорядок та побори. Викладачі відкрито ведуть себе по хамські по відношенню до перемінного складу (студентів і слухачів) та вважають це нормальним явищем. Керівництво, зокрема, ректорат ВНЗ є шахраями та не має навіть мінімального уявлення про те, що відбувається в ньому, а сам ВУЗ лише продає дипломи.

,

Хочете отримати реальні знання, а не лише шматок пластику з папірцями, то ідіть навчатися в нормальні цивільні ВУЗи. А випускників відомчих ми бачимо на вулиці. Цей вищий навчальний заклад є другим за корумпованістю в Україні після Харківського національного університету внутрішніх справ і лише продає документи про освіту. Співробітники КНУВС/НАВС використовують службове становище задля власного збагачення. В регіональних відділенях Академії - безпорядок та побори.

,

Окончила с отличием Киевский институт внутренних дел. Уровнем теоретических знаний и практических навыков довольна. Коррупции по отношению к себе не почувствовала. Работу нашла сразу после окончания ВУЗа путем размещения анонимного резюме на сайтах для поиска работы.

,

Закінчила з відзнакою Полтавське відділення КНУВС/НАВС. Корупцію відчула на собі. Платити доводиться всім. Керівництво цього вищого навчального закладу - шахраї.

,

Закінчила з відзнакою цей вищий навчальний заклад. Корупцію відчула на собі. Платити доводиться всім. Роботу за спеціальністю знайшла одразу після закінчення ВНЗ шляхом розміщення анонімного резюме на сайтах для пошуку роботи. Ректорат Київського національного університету внутрішніх справ/Національної академії внутрішніх справ - шахраї. Співробітники використовують службове становище задля власного збагачення. В регіональних відділеннях - безпорядок та побори.

,

Закінчив Полтавське відділення КНУВС/НАВС. Корупцію відчув на собі. Платити доводиться всім. Ректорат цього вищого навчального закладу - шахраї.

,

Співробітники цього вищого навчального закладу в робочий час ходять в бар пити пиво. Порядку в ньому ніколи не було, немає і не буде. Ви не отримаєте знання, а лише купите диплом, який нічого не вартий.

,

Хочете отримати реальні знання, а не лише шматок пластику з папірцями, то ідіть навчатися в нормальні цивільні ВУЗи. А випускників відомчих ми бачимо на вулиці. Цей вищий заклад є другим за корумпованістю в Україні після Харківського національного університету внутрішніх справ і лише продає документи про освіту. Співробітники КНУВС/НАВС використовують службове становище задля власного збагачення. В регіональних відділеннях Академії - безпорядок та побори.

,

Не дивлячись на систематичне вимагання хабарів та факти корупції в одному з відділень Академії його начальником, він був підвищений адміністрацією цього вищого навчального закладу.

,

Есть такой преподаватель, которая дважды судима за кражу и мошенничество. От неё стоит держаться подальше.

,

Хочете отримати реальні знання, а не лише шматок пластику з папірцями, то ідіть навчатися в нормальні цивільні ВУЗи. А випускників відомчих ми бачимо на вулиці. Цей вищий заклад є другим за корумпованістю в Україні після Харківського національного університету внутрішніх справ і лише продає документи про освіту. Співробітники КНУВС/НАВС використовують службове становище задля власного збагачення. В регіональних відділенях Академії - безпорядок та побори.

,

Закінчила Київський національний університет внутрішніх справ. Корупції щодо себе не відчула.

,

Высшее учебное заведение, которое продаёт дипломы с процветающей коррупцией. Единственная цель сотрудников этого ВУЗа - использование служебного положения для собственного обогащения. В региональных отделениях - беспорядок и поборы.
Администрация Киевского национального университета внутренних дел/Национальной академии внутренних дел - мошенники.

,

Высшее учебное заведение, которое продаёт дипломы с процветающей коррупцией. Единственная цель сотрудников этого ВУЗа - использование служебного положения для собственного обогащения. В региональных отделениях - беспорядок и поборы.
Администрация Киевского национального университета внутренних дел/Национальной академии внутренних дел - мошенники.

,

Закінчив Київський національний університет внутрішніх справ. Корупція та хаос в цьому вищому навчальному закладі процвітає.

,

Высшее учебное заведение, которое продаёт дипломы с процветающей коррупцией. Единственная цель сотрудников этого ВУЗа - использование служебного положения для собственного обогащения. В региональных отделениях - беспорядок и поборы.
Администрация Киевского национального университета внутренних дел/Национальной академии внутренних дел - мошенники.

,

Студент одного з регіональних відділень Академії приїхав на наукову конференцію в Київ і був за це відрахований.

,

В цьому вищому навчальному закладі панує хаос. Керівництво Академії не має навіть мінімального уявлення про те, що відбувається в ньому. В регіональних відділеннях - безпорядок і побори.

,

В цьому вищому навчальному закладі один із викладачів вимагав із абітурієнта хабар за вступ. Як згодом з'ясувалося, жодного відношення до приймальної комісії він не мав.

,

В этом высшем учебном заведении царит хаос. Руководство Академии не имеет ни малейшего представления о том, что происходит в нем. В региональных отделениях - беспорядок и поборы.

,

В этом высшем учебном заведении царит хаос. Руководство Академии не имеет ни малейшего представления о том что происходит в нем. В региональных отделениях - беспорядок и поборы.

,

Був такий випадок, коли студент одного з регіональних відділень Академії закінчив цей вищий навчальний заклад, але не приїхав на урочисте вручення дипломів до його начальника та керівництва обласної поліції, а також не дав хабар, і його диплом до Реєстру документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти, замовлення документів до якої підписується електронним цифровим підписом керівника ВНЗ або його самостійного відокремленого підрозділу, через це не внесли.

,

Закінчив Полтавське відділення КНУВС/НАВС. Корупцію відчув на собі. В регіональних відділеннях Академії - безпорядок та побори. Ректорат цього вищого навчального закладу - шахраї, співробітники використовують службове становище задля власного збагачення, а сам ВУЗ лише продає дипломи. Якщо Ви хочете здобути знання та, в перспективі, роботу за спеціальністю, то варто йти навчатися в цивільний навчальний заклад.

,

Київський національний університет внутрішніх справ/Національна академія внутрішніх справ - вищий навчальний заклад системи МВС України, який є другим за корумпованістю в Україні після Харківського національного університету внутрішніх справ, де просто продають дипломи. Якщо хтось має мету здобути якісну освіту та, в перспективі, мати роботу за спеціальністю, а не стати потерпілим від шахрайства з боку безвідповідальних працівників і керівництва, зокрема, ректорату Академії, то йому варто йти вчитися в нормальний цивільний вищий навчальний заклад.

,

В этом высшем учебном заведении один из преподавателей требовал из абитуриента взятку за поступление. Как потом выяснилось, никакого отношения к приемной комиссии он не имел.

,

Співробітники цього вищого навчального закладу в робочий час ходять в бар пити пиво разом зі своїм безпосереднім керівництвом. Порядку в ньому ніколи не було, немає і не буде. Ви не отримаєте знання, а лише купите диплом, який нічого не вартий.

,

Закінчила з відзнакою Київський національний університет внутрішніх справ/Національну академію внутрішніх справ. Навчалась в Полтавському відділенні КНУВС/НАВС. Корупцію відчула на собі. Платити доводиться всім.

,

Хочете отримати реальні знання, а не лише шматок пластику з папірцями, то ідіть навчатися в нормальні цивільні ВУЗи. А випускників відомчих ми бачимо на вулиці. Цей вищий заклад є другим за корумпованістю в Україні після Харківського національного університету внутрішніх справ і лише продає документи про освіту. Співробітники КНУВС/НАВС використовують службове становище задля власного збагачення. В регіональних відділенях Академії - безпорядок та побори.

,

Хто хоче отримати не лише диплом, а і знання; в перспективі роботу за спеціальністю, то йдіть вчитися в цивільний вищий навчальний заклад.

,

Сотрудники этого высшего учебного заведения в рабочее время ходят в бар пить пиво вместе со своим непосредственным руководством. Порядка в нем не было, нет и никогда не будет. Вы не получите знаний, а только купите диплом, который ничего не стоит.

,

Порядка в нем не было, нет и никогда не будет. Вы не получите знаний, а только купите диплом, который ничего не стоит.

,

Сотрудники этого высшего учебного заведения в рабочее время ходят в бар пить пиво вместе со своим непосредственным руководством. Порядка в нем не было, нет и никогда не будет. Вы не получите знаний, а только купите диплом, который ничего не стоит.

,

Высшее учебное заведение, которое продаёт дипломы с процветающей коррупцией. Единственная цель сотрудников этого ВУЗа - использование служебного положения для собственного обогащения. В региональных отделениях - беспорядок и поборы.
Ректорат Киевского национального университета внутренних дел/Национальной академии внутренних дел - мошенники.

,

Закінчила з відзнакою Київський національний університет внутрішніх справ/Національну академію внутрішніх справ. Є доктором юридичних наук, професором. Коли я навчалася, поняття корупції ще не було.

,

За ввесь період навчання був присутній лише на державних іспитах, які проводяться формально. У цей вищий навчальний заклад приходять по дипломи. Ті, хто хоче здобути освіту, підкріплену знаннями, має обрати інший ВНЗ. Ректорат Київського національного університету внутрішніх справ/Національної академії внутрішніх справ - шахраї.

,

Второе за коррумпированностью высшее учебное заведение в Украине, где порядка не было, нет и никогда не будет. Полная безответственность преподавательского состава и руководства, в частности, администрации Академии. В региональных отделениях - беспорядок и поборы.

,

Пришел в Полтавское отделение Киевского национального университета внутренних дел Национальной академии внутренних дел по диплом, а ушел со знаниями. Коррупцию прочувствовал на себе. Платить приходится всем.

,

Закінчила з відзнакою Київський національний університет внутрішніх справ/Національну академію внутрішніх справ і здобула повну вищу юридичну освіту. Корупції щодо себе не відчула.
Активно займаюся науковою діяльністю.

,

Був такий випадок, коли студент одного з регіональних відділень Академії закінчив цей вищий навчальний заклад, але не приїхав на урочисте вручення дипломів до його начальника та керівництва обласної поліції, а також не дав хабар, і його диплом до Реєстру документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти, замовлення документів до якої підписується електронним цифровим підписом керівника ВНЗ або його самостійного відокремленого підрозділу, через це не внесли.

,

Є випускником Київського національного університету внутрішніх справ/Національної академії внутрішніх справ. Свою трудову кар'єру розпочав у районній прокуратурі. Працював у Генеральній прокуратурі України. Пенсіонер Збройних сил України.

,

Є такий викладач, двічі судима за крадіжку та шахрайство. Від неї треба триматися подалі.

,

Получил диплом бакалавра права в Киевском национальном университете внутренних дел/Национальной академии внутренних дел. Это второе высшее образование после Харьковского национального университета внутренних дел. В обеих процветает коррупция: ХНУВД - первый ВУЗ по уровню коррупции, КНУВД/НАВД - второй.

,

Здобув вищу юридичну освіту (другу, після педагогічної) в Полтавському відділенні Київського національного університету внутрішніх справ/Національної академії внутрішніх справ. Корупцію відчув на собі. Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад в Україні після Харківського національного університету внутрішніх справ.

,

За весь период обучения в одном из региональных отделений Университета/Академии был только на государственных экзаменах.

,

Есть такой преподаватель, которая дважды судима за кражу и мошенничество. От неё стоит держаться подальше.

,

Студент одного из региональных отделений Университета/Академии приехал на научную конференцию в Киев и был за это отчислен.

,

Здобула вищу юридичну освіту в Полтавському відділенні Національної академії внутрішніх справ. Познайомилася з багатьма цікавими людьми.

,

Є випускником Київського національного університету внутрішніх справ/Національної академії внутрішніх справ. Свою трудову кар'єру розпочав у районній прокуратурі. Працював у Генеральній прокуратурі України. Пенсіонер Збройних сил України.

,

Єдина мета співробітників цього вищого навчального закладу - використання службового становища для власного збагачення.
Ректорат Київського національного університету внутрішніх справ/Національної академії внутрішніх справ - шахраї.

,

Єдина мета співробітників цього вищого навчального закладу - використання службового становища для власного збагачення.
Ректорат Київського національного університету внутрішніх справ/Національної академії внутрішніх справ - шахраї.

,

Единственная цель сотрудников этого высшего учебного заведения - использование служебного положения для собственного обогащения. Ректорат Киевского национального университета внутренних дел/Национальной академии внутренних дел - мошенники.

,

Единственная цель сотрудников этого высшего учебного заведения - использование служебного положения для собственного обогащения. Ректорат Киевского национального университета внутренних дел/Национальной академии внутренних дел - мошенники.

,

Другий за корумпованістю вищий навчальний заклад в Україні, де порядку не було, немає і ніколи не буде. Повна безвідповідальність викладацького складу та керівництва, зокрема, ректорату Академії. В регіональних відділеннях - безпорядок і побори.

,

Студент одного з регіональних відділень Академії приїхав на наукову конференцію в Київ і був за це відрахований.

,

Без відома на той час ректора цього вищого навчального закладу Коваленка два проректори відправляли курсантів на Майдан Незалежності забезпечувати громадський порядок під час масових заворушень, що заборонено чинним законодавством України.

,

Був такий випадок, коли студент одного з регіональних відділень Академії закінчив цей вищий навчальний заклад, але не приїхав на урочисте вручення дипломів до його начальника та керівництва обласної поліції, а також не дав хабар, і його диплом до Реєстру документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти, замовлення документів до якої підписується електронним цифровим підписом керівника ВНЗ або його самостійного відокремленого підрозділу, через це не внесли.

,

Не дивлячись на систематичне вимагання хабарів та факти корупції в одному з відділень Академії його начальником, він був підвищений адміністрацією цього вищого навчального закладу.

,

Второе за коррумпированностью высшее учебное заведение в Украине, где порядка не было, нет и никогда не будет. Полная безответственность преподавательского состава и руководства, в частности, ректората Академии. В региональных отделениях - беспорядок и поборы.

,

Хороший універ,мені подобається. Розуміючі педагоги.

Партнери сайту
Вінницький навчально-науковий інститут економіки Західноукраїнського національного університету
Вінницький навчально-науковий інститут економіки Західноукраїнського національного університету
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Житомирі, а також коледжі та технікуми в Житомирі, курси в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі

Зворотній зв'язок