Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова (ЖВІ)

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова (ЖВІ)

Житомирский военный институт имени С. П. Королева (ЖВИ)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

1118
студентів
157
викладачів
85
кандидатів
наук
10
професорів
і докторів наук

Факультети

Факультет технічних видів розвідки:

 • Озброєння та військова техніка.

Факультет охорони державної таємниці та інформаційного протиборства:

 • Забезпечення військ (сил).
 • Телекомунікація та радіотехніка.

Відділення підготовки студентів:

 • Кібербезпека.
 • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.
 • Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології.
 • Телекомунікація та радіотехнік.

Абітурієнтам

На базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова діють підготовчі курси. Слухачі підготовчих курсів Військового інституту, які в рік вступу закінчили підготовчі курси військового інституту за результатами підсумкової атестації додатково отримують до 20 балів до загальної кількості балів.

Для зарахування на підготовчі курси слухачі подають:

 • заяву встановленого зразка на ім’я начальника військового інституту;
 • копію 1, 2, 11 сторінок паспорта (для осіб, які за віком не мають паспорта, — копію свідоцтва про народження);
 • копію довідки про присвоєння номеру ідентифікаційного коду;
 • довідку з загальноосвітнього навчального закладу або копію документа про його закінчення;
 • 2 кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
 • квитанцію про оплату вартості навчання на курсах.

Про ЗВО/ВНЗ

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова — сучасний вищий навчальний заклад, який готує фахівців розвідки, інформаційної безпеки, радіоелектонної боротьби, інформаційно-телекомунікаційних систем, захисту інформації, застосування безпілотних авіаційних комплексів для Збройних Сил України, інших міністерств та відомств, а також цивільних фахівців за спеціальностями: «Телекомунікації та радіотехніка», «Кібербезпека», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Крім того, на базі військового інституту здійснюється підготовка фахівців за програмою офіцерів запасу.

Матеріально-технічна база: сучасні мультимедійні лекційні аудиторії, майже 150 спеціалізованих лабораторій та класів загального призначення, комп'ютерні класи з можливістю виходу в мережу Internet з розрахунку 1 ПЕОМ на 5 студентів, діючий пункт сейсмічного спостереження, навчальний центр управління та зв'язку з космічними апаратами, загальна і електронна бібліотеки, спортивний комплекс з басейном.

Курсантам і студентам інституту надаються всі можливості для отримання якісного освіти, наукової та раціоналістичної роботи, духовного росту, підвищення свого культурного та фізичного рівня. Бібліотека інституту забезпечена достатньою кількістю науково-технічної та художньої літератури. При клубі інституту діють кружки художньої самодіяльності. У розпорядженні майбутніх спеціалістів знаходиться добре обладнаний спортивний комплекс з стадіоном, тенісним кортом, плавальний басейн, спортивні майданчики для проведення змагань по ігровим видам спорту, тренажерні зали. Постійно діють спортивні секції з баскетболу, гирьового спорту, міні-футболу, рукопашного бою.

Курсанти інституту поряд з основною спеціальністю набувають теоретичних знань та практичних навичок експлуатації автомобільної техніки і отримують посвідчення водія на право керування автомобілем.

Під час навчання курсанти забезпечуються безкоштовним житлом, обмундирування, харчуванням і отримують грошове забезпечення. У казармах є необхідне побутове обладнання та умови для повноцінного відпочинку. Харчування курсантів організовано безкоштовно в столовій інституту, працює кафе і буфет. Харчування студентів організовано в кафе та буфеті інституту за доступними цінами.


Відгуки

121
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Читаю коментарі «страждущіх» яких не відпускають додом. Відпускають раз на три тижні, якщо нема заборгованості і перездач у навчанні, нема зауважень щодо поведінки … Син за три місяці навчання жодного разу не скаржився. Ми ще до вступу обговорювали тему, що це військовий вуз, буде важко іноді й дуже важко. А то вдарилися у військову романтику і думають, що то як в Поплавського: весело, забавно. Зараз син паше по навчанню, відібрали в спортивну команду інституту… взагалі розповідає про все з настроєм, але каже, що важко. На офіцерів жодного разу не скаржився. Каже, що є різні , але відношення нормальне. Скільки разів забирала сина, бачила, що діти різні, настрій різний, але жоден не нив і дівчата веселі. Вирощували мами 17 років своїх бубочок, а потім херак їх у військове… і починається стогін про важке життя. Це повинен бути свідомий вибір з розумінням того, що це військова служба, а не піонерський табір. Це природний відбір- виживають сильні. Слава Україні , слава ЗСУ !

,

Одна зірочка це ще багато для такого жахливого навчального закладу. Неповага та придвзяте ставлення до курсантів, жахливі умови навчання, просто нелюдяність зі сторони офіцерів та вищих по званню. Багато брехливої інформації на рахунок звільнень та поїздок додому, що дитина може встигнути за одну добу? І то одна доба раз в 3 місяці (якщо сильно повезе). Зарахування в цей заклад було найгіршим рішенням за все наше життя. Дитина просто гасне на очах. Коли вже хтось зацікавиться тим що там коїться та наведе порядок? Хіба майбутнє нашої держави заслуговує на таке ставлення? Прошу негайно звернути увагу на ланку офіцерів та впершу чергу зайнятись їхнім вихованням, адже крім відпочинку і розданням задач вони нічим не займаються. За маленькі виплати я взагалі не знаю що сказати, де бачино щоб курсанти отримували 620 грн. а офіцерам за їх «важку» працю 20000. Якби була можливість вже б давно забрали сина звідти..

,

Дуже вдячний працівникам ЖВІ, особливо лікарям медичної комісії за те що вони ще на вступних випробуваннях показали моєму синові що таке справжній армійський бардак, як їм наплювати на абітурієнтів (а про те яке відношення до курсантів можна тільки здогадуватись) і повністю убили в ньому всю вмотивованність і бажання навчатись у цьому інституті. Маючи високі бали з НМТ та відмінні фізичні данні, син вперто бажав вчитись на військового в ЖВІ і ніяких заперечень не сприймав до уваги, але тиждень вступних випробувань в цьому закладі став для нього "холодним душем" і він побачив всю зворотню сторону цієї красивої на перший погляд "медалі". Зараз він вступив на бюджет до одного з найпрестижніших технічних університетів країни і я як батько безмежно вдячний співробітникам ЖВІ за те що вони одразу показали синові що таке їх військовий інститут а не він сам здогадався про це вже будучи курсантом і не маючи зворотнього шляху.

,

Я шокована поведінкою курсових офіцерів, та й не тільки. Відношення до курсанта як до бидла, не дають навчатись, головне виявляється це прибирання де тільки можливо. Я думала, що ви виховуєте офіцерів, еліту збройних сил, думаючих, справедливих командирів, виявляється ви виховуєте рабів заскорузлої совкової системи, яка ще мабуть довго буде цвісти цвіллю в стінах закладу. Окремих офіцерів не тільки не потрібно допускати до виховання курсантів, а гнати поганою мітлою - тупі, не думаючі, не врівноважені не кажучи за справедливість. Батьки курсантів вже готові йти під стіни ЖВІ та на види підняти горе-офіцерів, тому раджу керівництву прийняти міри, та навести лад в закладі. Хочеться дуже багато написати, але ми це зробимо в зверненні до керівництва, з пресою та представниками командування сухопутних військ.

,

Донька навчається у закладі, дуже задоволена. Вона дисциплінована, відповідальна, відношення командирів гарне.


Залишити відгук

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Житомирі, коледжі в Житомирі, курси в Житомирі, репетиторів в Житомирі, роботу в Житомирі.