Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова


 • Житомир · просп. Миру, 22, корп. ЖВІ, 10004
 • (041) 225-04-91
 • zvir@zvir.zt.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1919 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

1118
студентів
157
викладачів
85
кандидатів
наук
10
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Факультет технічних видів розвідки:

 • Озброєння та військова техніка.

Факультет охорони державної таємниці та інформаційного протиборства:

 • Забезпечення військ (сил).
 • Телекомунікація та радіотехніка.

Відділення підготовки студентів:

 • Кібербезпека.
 • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.
 • Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології.
 • Телекомунікація та радіотехнік.

Абітурієнтам

На базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова діють підготовчі курси. Слухачі підготовчих курсів Військового інституту, які в рік вступу закінчили підготовчі курси військового інституту за результатами підсумкової атестації додатково отримують до 20 балів до загальної кількості балів.

Для зарахування на підготовчі курси слухачі подають:

 • заяву встановленого зразка на ім’я начальника військового інституту;
 • копію 1, 2, 11 сторінок паспорта (для осіб, які за віком не мають паспорта, — копію свідоцтва про народження);
 • копію довідки про присвоєння номеру ідентифікаційного коду;
 • довідку з загальноосвітнього навчального закладу або копію документа про його закінчення;
 • 2 кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
 • квитанцію про оплату вартості навчання на курсах.

Про ЗВО (вуз)

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова — сучасний вищий навчальний заклад, який готує фахівців розвідки, інформаційної безпеки, радіоелектонної боротьби, інформаційно-телекомунікаційних систем, захисту інформації, застосування безпілотних авіаційних комплексів для Збройних Сил України, інших міністерств та відомств, а також цивільних фахівців за спеціальностями: «Телекомунікації та радіотехніка», «Кібербезпека», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Крім того, на базі військового інституту здійснюється підготовка фахівців за програмою офіцерів запасу.

Матеріально-технічна база: сучасні мультимедійні лекційні аудиторії, майже 150 спеціалізованих лабораторій та класів загального призначення, комп'ютерні класи з можливістю виходу в мережу Internet з розрахунку 1 ПЕОМ на 5 студентів, діючий пункт сейсмічного спостереження, навчальний центр управління та зв'язку з космічними апаратами, загальна і електронна бібліотеки, спортивний комплекс з басейном.

Курсантам і студентам інституту надаються всі можливості для отримання якісного освіти, наукової та раціоналістичної роботи, духовного росту, підвищення свого культурного та фізичного рівня. Бібліотека інституту забезпечена достатньою кількістю науково-технічної та художньої літератури. При клубі інституту діють кружки художньої самодіяльності. У розпорядженні майбутніх спеціалістів знаходиться добре обладнаний спортивний комплекс з стадіоном, тенісним кортом, плавальний басейн, спортивні майданчики для проведення змагань по ігровим видам спорту, тренажерні зали. Постійно діють спортивні секції з баскетболу, гирьового спорту, міні-футболу, рукопашного бою.

Курсанти інституту поряд з основною спеціальністю набувають теоретичних знань та практичних навичок експлуатації автомобільної техніки і отримують посвідчення водія на право керування автомобілем.

Під час навчання курсанти забезпечуються безкоштовним житлом, обмундирування, харчуванням і отримують грошове забезпечення. У казармах є необхідне побутове обладнання та умови для повноцінного відпочинку. Харчування курсантів організовано безкоштовно в столовій інституту, працює кафе і буфет. Харчування студентів організовано в кафе та буфеті інституту за доступними цінами.


Відгуки116

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

« командири ставляться до курсантів з повагою,Тобто <Пане ,Пані курсант>« - це відверта брехня! З повагою до курсанта у цьому вузі великі проблеми! Приниженням і агресією деякі недоофіцери здійснюють контроль і управління курсантами.

,

Я хочу відповісти тим людям які пишут погані коментарі 1)Я навчаюсь на 2 курсі і мене все влаштовує ті хто кажуть що цей ВВНЗ дуже поганий це не правда.На першому курсі всім важко,командири ставляться до курсантів з повагою,Тобто <Пане ,Пані курсант> Просто вони спочатку до них відносяться як в справжній армії щоб вони зрозуміли куди вони поступили,але потім якщо курсанти слухають накази і всі розпорядження свого беспосереднього начальника то вони роблять собі відносини з ним тобто він з ними спілкується з ними як з друзями і прикриває їх у разі якихось непорозумінь. 2)У всіх вузах є люди які щось крадуть треба слідкувати за своїми речами. 3)Якщо Офіцери просять на щось скидувати гроші то ці гроші ідуть на бюджет курсу щоб щось купити на курс інвентарь або щось в такому плані .

,

В скільки років можна туда поступити? Бо мені кажуть що в 16 років можна якщо цього року буде 17

,

Тричі подумайте, чи варто сюди вступати! Курсові офіцери, що працюють з курсантами першокурсниками- алкаші і моральні виродки! Обзивають останніми словами, придираються, відбирають телефони, зловживають службовим становищем. Питання не вирішуються, бо курсанти навіть жалітися бояться!

,

Доброго дня! В мене є запитання: чи є можливість навчатися на заочному відділенні? В мене є повна вища освіта, зараз я проходжу службу в теробороні

,

Доброго дня, інститут на даний час приймає заявку на поступлення? Напишіть дійсний контактний номер. Телефоную у приймальну, ніхто не відповідає.

,

Не інститут,а повна байда!нікому не раджу сюди вступати

,

Була масова вакцинація робітників училища, всіх завели в зал де були вже підготовлені шприці з «вакциною» всіх прокололи, чим ніхто не знає, саме цікаве що після цього ніяких документів як сертифікат по цей день нікому не надали. В Дії немає сертифіката, в сан частині відмовляють у надані будь чого, керівництву байдуже. Знаю що йде війна і не до цього але й мовчати не вихід.

,

Мені треба та людина яка вчитися в цьому факультеті Пожалуста. Нипишить мені сюди https://instagram.com/ali_na_666__?utm_medium=copy_link Я просто хочу поступити туди ??✔️

,

На яких факультетах навчаються дівчата?

,

Я очень счастлива что заканчиваю этот институт в этом году,он действительно классный,замечательный, я очень много дисциплин выучила..и стала защитником отчизны.

,

Спочатку все було добре. Так думали. А зараз: постійно крадуть речі. Діти масово хворіють, їх не лікують. Постійні побори з дітей, потрібні гроші на шось.

,

Моя дочь,по собственной инициативе,поступила в этот ВУЗ.При поступлении понравилось все.Было где проживать родителям.Дети могли проживать либо с родителями,либо на территории,но тогда шастать через КПП нельзя туда -сюда.Поступили.Дочь устраивает всё.Не легко?Да.Сразу почти уехали на полигон.Погоняли их там.Но зато какая была присяга!Не скажешь что дети без году неделя в войсках.Всё чётко,ровно,красиво.Учимся.Стала более ответственной.Что касается уборок и строевой...А что вы хотели?Это армия.Тут нет уборщиц и должен быть порядок и дисциплина во всем.Нагадил-убери.В следующий раз подумаешь-стоит ли мусорить.Дети под присмотром.Кушают отлично.За четыре месяца эффект аналогичный лету проведённому у бабушки в селе)По учёбе тоже требуют результатов.Наверное посто надо осознавать,что это не курорт и хотеть стать именно военным.Не всем это подходит.Пока минусов не вижу.Ребенка не отговаривала но сразу объяснила,что поблажек не будет,тем более поступали как "курсант".Дальше будет видно.

,

Слышала некоторые курсанты платили деньги в $ за поступление...Позор.Заплати и почувствуй себя дуракомна ближайшее 5 лет со стипендией 800 грн и запертым на казарме. И с зарплатой 11 тыс грн. в г.Одеса после выпуска ,очень перспективно...кассир новой почты к слову получает 20 тыс.

,

Мій син навчається майже пів року, покищо всі задоволені, інститут класний, умови для проживання чудові, харчування шикарне, курсанти поважають один одного. Рекомендую цей ВНЗ.

,

Бурса жах!!! Це просто позор, а не ВНЗ. Хто думає сюди поступати, добре подумайте, це найгірша військова бурса в Україні!

,

В принципі, якщо знати куди вступаєш, то все здаєтся не настільки поганим. Дуже сильний моральний тиск, але це перший семестр(у мене на адаптацію пішло тільки 2 місяці). Знаю, що наступний семестр буде важко(+сесія). Навчання на перший час достатньо, але якщо не запускати, то можна вийти в звільнення. Зараз починають нав'язувати стандарти НАТО, дуже контролюють. Фізичне навантаження кожен день(зарядка+3год/тижд-спортмасова+3 год/тижд -ФВПС+секції(2-3год/тижд) ) , на парах з ФІЗО прийдется добре попрацювати, а в інші дні бігати і бігати. Взагалі, кожен день прибирання території, в наряді загальне прибирання та спальних приміщень, і туалетів, у суботу на час ПГД можуть відправити на загальні роботи(вологе прибирання навчальних аудиторій, їдальня, вимивають навіть місця для паління). Не дають непосильних завдань. Поки, що великих крадіжок не було, начальник курсу намагаєтся контролювати ситуацію. Загалом, рекомендую до вступу тим, хто зацікавлений почати самостійне життя.

,

Я - мати першокурсника, і дуже занепокоєна моральною стороною навчання у цьому виші. Відношення до курсантів свиняче, приниження, придирки, недотримання статуту, неповага до товариша від старшокурсників, які супроводжували до присяги, безкарність, офіцерський склад віддає накази нецензурною лайкою.. Ви шо там очманіли? Ви там патріотів виховуєте чи ідіотів?

,

Випускник 1995 року, 253 група. На ВУЗ для сильних, тут змушують вчитись, вдячний тим виклачам що дали ту базу.

,

Заклад чудовий, усім рекомендую

,

Да, случайных людей приходит много, кто от армии откосить, кто по бестолковости. Потом мамаши плачутся что детишкам тяжко. Так незачем идти в военные)))

,

Бурса-топ,бегать научиться каждый - кто поступит,учиться можно,только сложно.Если ты мамин сынок - оставайся дома,жви для сильных!!! Из минусов то,что вещи крадут.Все кто жалуются и ноют-не осознавали куда идут)))

,

Дорогие родители, будущие студенты и те, кто зашёл чисто поржать. Если вы планируете отдать своего сына в этот концлагерь – подумайте ещё трижды! За мое времяпровождение здесь я понял, что это последняя бурса, в которую надо поступать. Как говорили умные люди раньше, если вы пришли сюда со знаниями и талантами, то уже за первые пол года вы отупеете, на поддержку или улучшение талантов не будет времени, и вообще начнет ехать крыша от всего, что здесь происходит. Если вы, родитель, хотите избавиться от своего сына на 4 года, то лучше подумайте заслуживает ли он эти мучения. Во всю развлекательную программу этого цирка входит: сон по 6-7 часов, непрерывная боль в ногах, стягивание денег на «общие потребности», постоянный голод и усталость, мытьё параш и ежедневная уборка территории от листьев, мусора, снега и ещё много-много другого! Именно этот «институт» плевал на учебу! На первом месте – порядок и устав, да и вообще служба, и только потом уже идёт учеба.

,

продолжение: Физическая подготовка здесь на специальном месте. Она занимает ровно такое же место важность, как служба. На парах физо вы будете подыхать, а в другие дни бегать, бегать и бегать. Не зря говорят что это конно-беговая бруса. Если вы заболели – вам капец. Здесь не лечат! Боль в зубе? Жди год или полгода пока тебя отпустят домой чтобы там сходить к стоматологу. Здесь максимум на день-два эту боль приглушат. Не более. Будьте готовы, что ваши личные вещи будут пропадать вне зависимости от их стоимости. Подытожим: если вы мазохист, вам себя не жалко, любите ходить лысым, все время работать, не высыпаться, просто так отжиматься в разное время суток, испытывать унижения и, в конце-концов, отупеть – ЖВИ – ваш выбор.

,

Мій син навчаться в другому місті,після 9класу,там також крадуть речі,погано годують,дідовщина,це кругом таке відношення.Це вже не викоріниш ніколи.

,

Дно, а не бурса, это не ВУЗ!

,

Чому срочників не пускають у десятиденний відпуск????

,

Класні спеціалізації яких немає в жодному вищому навчальному закладі України. Після нього - мужик, професіонал, патріот.

,

Хто буде відповідати за інфікування курсантів? Коли контрактики перестануть "приносити заразу" в інститут.?

,

Це не навчання, і не інститут це Зона, де панує статут і совок, затяги від першого по п'яті курси, дибільні розпорядження відношення оф. Складу до курсантів як до срочніка, усі 5 років, постійні закриті звільнення, дибільні зауваження від начальника патруля, капля в морі, якщо ваші діти хочуть сюди поступати, категорично не рекомендую цей ВВНЗ, показуха тут і пропаганда працює на 100%, з цим вони справляються, але 5 років строгого режиму... Батьки задумайтеся над навчанням своїх дітей у цьому ввнз..., не ламайте своїм дітям життя.

,

Постійно зникають особисті речі особливо після півроку учоби . Ротний та старшина на це не звертає уваги . Керівництво ВНЗ , наведіть порядок .

,

Перші пів року відучився брат. Подобається все, підхід до навчання, дисципліна, умови проживання та харчування, забезпечення на високому рівні. Але є але..постійно зникають у дітей особисті речі? керівництво не реагує. Звертаюсь до командирів, начальників навести лад в казармах, можливо встановіть камери спостереження. Дуже будемо вам вдячні

,

Це не інститут- це БУРСА. Це найзатянутіший вуз в Україні. Тут майже ніхто нічого не навчає.

,

Жахлива бурса, "офіцери" які самі закінчили жві виховують таких же псевдоофіцерів. Жах! Повсюди некомпетентність та корупція

,

Навчаюся в цьому інституті . Тут є як -, так і +. Хочу подякувати лише людям ,які піднімають настрій , заради них і того як вони викладають, та дарують свої знання не тяжко вставати зі словом “підйом” . Колос Юрій Олександрович, Рихальський Олександр Ростиславович ,Петрук Микола Дмитрович - найкращі!Генії!Розуми!Зворушена їх розумом та справедливим ставленням до предмету. Вони промінці сонця в цьому інституті .Дякую Вам!

,

Найкраще, що є в цьому інституті- це два найпрекрасніши тренера, викладачів фізичного виховання Констянтин та Василь Пронтенки))) тренування з гирьового спорту це і є відпочинок, як і фізичний так і моральний! Дякую що Ви в нас є!!!

,

Не поступайте в цей навчальний заклад! Це не ВУЗ, НУЗ!!!!! Батьки -пожалійте дітей, хай йдуть краще у Львів, бо кращого тут не побачиш!bb

,

Інситут- марна трата часу!!!!! Щоб там навчатись, потрібно багато сил, терпіння, грошей, а також, якщо ти контрактник або контрактниця, то можеш на 5 років забути про особисте життя, сім'ю, вихідні. Начальство на все закриває очі! Маєш проблеми- рішай після закінчення робочого дн (P.S. Кінець робочого дня закінчується тоді, коли відпустять. Це приблизно в годин 20:00 може бути і пізніше. Хотя, вони на на приймальній комісії обіцяють з 8:30-14:00, не вірте!!! Вони тільки заманюють!!!) На рахунок зарплати-що хочуть той роблять,схотіли видали,схотіли не!!! Є СТАТУТ, до якого повинні рівнятись... але, вони його не "соблюдають" . Столова,то теж окремий нюанс, хотя по натовським стандартам. Вообщем тікайте з його, бо посивієте передчасно!!!

,

Задерживают зарплату контрактникам, или выплачивают частично. На патриотизме далеко не уедешь. Руководству пофиг - офицерскому составу платят вовремя. Если и учиться на офицера - то не тут. Тут бабки на ремонт, на дорогие кожаные кресла есть - а соблюдать условия переподписаного контракта не надо, ведь курсанты - в их понимании - стадо овец, и если кто вякнет - будут последствия и для него, и для курса.

,

Закінчуючи 5 курс, можу сказати одне, попри різні ситуації, які тут виникали, негативні, позитивні, маючи патріотизм в серці та віру у краще своєї держави, ти витерпіти зможеш все, а по закінченню стати офіцером та Людиною з високої літери. Інститут навчив мене багато чому, впершу чергу людяності, відповідальності, справедливості. Ті всі коментарі нижче, про "бурсу", "побір грошей", "прибирання території" і тд писали або мамині синки, яким слід було і далі сидіти під маминою спідницею, а не йти в військовий інститут, або мами,які виховали морально слабку дитину, і не вслідкували за тим, що їхній син/донька не здатний з цим справитися. Тут місце лише для кращих. Для еліти Збройних Сил України. Слава Україні!

,

ЖВІ для сильних...

,

Какая страна - такое и училище. Позор один.

,

А в 1987 году нормальных офицеров выпускали

,

Читаю комментарии всяких неудачников и улыбаюсь :) Закончил ВВУЗ с отличием, замечательная школа жизни, кует силу воли и духа! Преподаватели все отличные! Мир не без муТаков - но их везде хватает. Древняя история, традиции,.. а дедовщину в армии никто не отменял и не отменит, это часть традиции, она наше все. Все и для армии РФ и США, для Спарты. Никого в "ж..пу" не целовали и не будут в армии, не детский сад - за тобой ходить не будут ... А врачи там нормальные, как везде, чай не санаторий "Ромашка"! Сделали мне операцию, шрам на 15см, но ни разу не было рецидива. Воспаление легких - не беда, лечат там всегда! Про студентов скажу - если вы нормальные ребята то проблем с курсантами никаких нет, сам дружил и с парнями и с девчонками. Это уже все в ваших руках. "Лучше быть озарной кака..шкой чем унылым г...ном!" Ссыкунам тут не место! Институт готовит лучших - инженеров, офицеров, будущих бизнесменов, дипломатов!!!

,

По моему личному мнению данный институт всегда готовил наилучших специалистов и на сегодняшний день он не утратил своего величия.

,

Скількі років вчитися?

,

Я був тут старшим викладачем як тільки Училище стало вищим, після 13 років праці у ВІРТА. Наша кафедра була створена з нуля по образу кафедр Харківської Акаде- мії, тому у нас не було тягарю середнього училища, яким страждали інші кафедри. Їм переформуватися не так просто.,..Зараз статус підвищений до інституту , але дивлячись на оцей балет з карабінами , мене обурюють, голомшать самі негативні почуття ! Про що думає начальство , демонструючи цю ганьбу навіть іноземним офіцерам ? Та віддайте цей час курсантам на роботу у ВНК на кафедрах , навіть на культурний відпочинок ! Не ганьбіться на увесь світ своєю бездарністю та безпорадністю ! Виросла кількість викладачів зі ступенями , але при такій " голові " риба тільки псуватиметься швидше .Схоже,що їй , "голові " , геть байдуже.

,

ВУЗ и ВУЗом назвать сложно. Все курсанты называют его бурсой. Если пришел со знаниями, то за 5 лет все-равно отупеешь. Ничему, кроме ьега в 3 и 10 км не научат. Конно-спортивная бурса. Но это не самое худшее. В институте процветает дедовщина, стукачество, издевательство, унижения, избиения и воровство. Воруют всё - от шампуня до телефона, кроссовок, денег... Вобщем, всё, что есть, всё и воруют. Еда - это жесть, в тарелке попадаются черви и опарыши. Помои. Воду пить не возможно. Хочешь мыться в гарячей воде - скинтесь на бойлер. Сломался - чините сами. Ремонт в казарме за деньги и силами курсантов. Руководство нв всё закрывает глаза. Надо покосить территорию - скидывались на газонокосилку. Чтоб мести территорию скидывались курсанты на метлы. Не дают абсолютно ничего. Деньги тянут постоянно на всякие нужды. Драки, унижения, издевательства - если Вам такое нравится, то это Ваш институт. Другого здесь не ждите.

,

При новом руководстве стало вообще не выносимо. Издевательства, унижения, избиения, воровство, выкачка офицерами денег у курсантов, еда - каша с опарышами. Все жалобы руководство не слышит или не хочет слышать. Если у курсанта нашли одежду гражданскую ( даже если безумно допогую) сразу выбрасыается в мусор. Типа сам виноват. Курсовые офицеры морально так давят на курсантрв, что к концу пятого курса нужно не служить идти, а в дурку лечить психику. Родители, пожалейте детей. Есть много прекрасных военных вузов в Украине. Но только не ЖВИ и не это ужасное руководство. Вуз катится в пропасть с каждым годом.

,

Нічого проти інституту не маю. Але, нажаль, навчається в ньому курсант, який бере гроші в борг і не повертає! Ганьба! Для читаючих - це застереження. Дякую за увагу!

,

Самая настоящая шарашкина контора. Племяннику и десяткам таких, как он, после сдачи физо вручили список вещей для месячного пребывания на КМБ и отправили домой. После возвращения объявили о непоступлении. Дети ехали, надеялись, потратились, в конце концов. Какого черта? Неужели нельзя было по телефону сообщить, что они не прошли?Что за организация процесса поступления?

,

Вуз гартує справжніх чоловіків,здібних офіцерів.Син не мав проблем з працевлаштуванням.З випускника-школяра вигартував гарного фізично розвинутого воїна ,інтелектуального розвинутого офіцера.А труднощі є у всіх вузах.Курсантське життя згадують з ностальгією,було багато цікавого.

,

Санчасть отвратительная, детей не лечат, сын после госпиталя по был 3 дня в санчасти, у него ещё температура была и его отправили на полегон. Жаловаться на Алёну бесполезно... Поэтому про детей позаботиться нужно родителям.

,

Я тут вчився 98 по 2003 рік. Спортсменами стають всі, а спеціалістами одиниці. Гордий, що я саме цей ВУЗ закінчив, але мрію, щоб його розформували, щоб інші так не мучалися (Дякуючи богу і батькам за знання, протягом усього тчасу навчання лише 3 літри білої фарби приніс на факультет. Жодної копійки ні на вступ ні на екзамени не витрачав). Найбільш здивувала фотка з басейном, за всі 5 років жодного разу не плавав. Навіщо, якщо є бігова доріжка на 10 км. Жодного звільнення у вихідні не проходило без бігу на 3 км в цій самій формі, що і йдеш у звільнення. Гадаю, що з того часу нічого не змінилось.

,

Сейчас прессуют солдатов срочников.Выкидывают лишние вещи[носки,стельки и т.п] на мусорку.Типа во всем должна быть уравниловка.

,

Родители прежде чем отправить своего ребенка в это заведение подумайте, насколько он для Вас ценен. Старшему офицерскому составу наплевать на курсантов, идет травля, унижения и еще много интересных не для печати дел. Выйдут они не настоящими мужиками и не гордыми офицерами Украинской армии как мы с Вами хотим, а психически молчаливыми и с садисткими наклоннастями. Т. К выдержав весь этот безпредел наши дети пойдут так же издеваться и отыгрываться на других детях. Подумайте прежде чем поступать. Еда тоже ерунда, форма дрявая, воровство приветствуется типо прощелкал. Позор !!!!

,

Прекратите воровство и все остальное как- нибудь сойдет!!!

,

там насправді так погано

,

Курсантам ежегодно предоставляется зимний каникулярный отпуск продолжительностью 14 суток и каникулярный отпуск летом продолжительностью 30 сутoк с беcплатным проeздом к меcту отпуcка и назaд. Ни разу не оплатили. И вообще, с приходом нового начальника всё стало намного хуже. Дедовщина процветает, курсанты бьются и все молчат, издевательства в казармах ужасные.

,

ВУЗ доволі нормальний з точки зору надання освіти. У всіх ВНЗ дають багато зайвого, такого як релігієзнавство, філософія і таке інше, тут теж не без цього. Хто любить спорт, то це ваше, на 1 особу по 2 перекладини. Всіх спортсменів залишають служити у ВУЗі. Така стройова підготовка, що можна у полк Президента по випуску йти:). Основна проблема - "спеціалісти" після випуску нікому не потрібні, або командиром взводу або замполітом. . .Після інституту у будь-якій частині вже нічого не страшно, там все можна пройти.

,

Син тут вчиться. На однакову спортивну форму дай, на спальнік дай, форму купи, ще якусь хрєнь для зборів на полігоні купи... Куди уходить "налог на війну" із моєї ЗП??? - навіть тут вони голі і босі...

,

Толковый ВУЗ, хоть и присутствует военный дыбилизм но это придает некий шарм институту. А так ВУЗ неплохо готовит к службе в армии, после него выпускники достойно смотрятся на фоне остальных институтов.

,

ЖВИРЕ - зачетный институт. Из него слюнтяев не выпускали. 5 курсантских лет прошли не даром. правда бассейн я видел всего два раза. Но он там точно есть.

,

Нормальний ВНЗ який закінчив в 2014році ,получив 2 диплома про вищу освіту з хорошою спеціальностью як для армиї так і для гражданки.Але біда в тім, що практично рідко хто із випускників служить по спеціальності, є випадки,коли з метою військової доцільності наших випускників примушують проходити короткотермінові курси для призначення їх на іншу військову спеціальность-командир мотопіхотного взводу та ін.незважаючи дипломну спеціальність і законодавство України? В наслідок чого пропадає бажання продовжувати військову карєру!

,

Закончил в 1973 году -ЖВЗРККУ ПВО, служил в трех видах ВС СССР (РФ). Знания, полученные в училище мне пригодились на всем сложном и трудном пути. Основа была там, а наработка в дальнейшем - в академиях. Благодарен професс. преподавательскому составу учебного заведения. Молодежь не нойте, переносите трудности. Все пригодиться. Полковник в отставке. Честь имею!

,

После 5 курса не выдают диплом пока не принесешь справку о трудоустройстве, хотя они сами должны направлять!!! Категорически не рекомендую. Месяц мурижили голову, на работу без диплома не берут, а без справки диплом. Кароч капец, кучу нервов потратил!!! Шарашкина контора

,

В 2007 году окончил 5 курс по спец БИКС. Кафедра дает очень слабые знания. Много преподавателей на кафедре которые абсолютно не знают тех предметов которые читают. С удовольствием ходил на пары Ефименка, Томашевского, Сугоняк. После окончания готовьтесь к тому что Вам дадут пустые бланки про трудоустройство, которые вы сами обязаны заполнить, найти работу и принести, иначе диплом не выдадут!!! Получается что Вы сами ищете работу заполняете справку так как будь-то универ вас туда направил(касается бюджетников!!!) Рекомендую на 5 курсе переводиться на контракт иначе будут большие проблемы с этим!!! Рекомендую на курсах 4-5 определяться чем хотите в жизни заниматься, оценить силы, и самому учиться и развиваться в этом направлении, на преподов не надейтесь!!!!

,

Обычный ВУЗ, каких сотни в Украине. Если действительно есть желание учиться, то ничего не помешает. Вижу цель - не вижу препятствий. Могу судить о военном институте. Такой же (ни лучше, ни хуже), как и остальные военные ВУЗы. Если есть мечта стать офицером, то идите к своей мечте. А плац и наряды, ДП - всё это есть и в других военных институтах. Хорошо там, где нас нету. Если так не нравится - уходите. А мне по кайфу. Я на 3 курсе и довольна!!!

,

Це не ВУЗ винний .що нема роботи за спеціальністю .це керівники нашоі краіни -до чого краіну довели

,

ВУЗ закончил (студент, не курсант). За 5 лет учебы было увидено буквально человек 10 преподавателей которые сами понимали что они преподают. Большинство из них - физики либо математики. Из нашего курса в 300 человек работают по специальности 2-3. Реальные знания были у единиц и получены эти знания самостоятельно в свободное от пар время. Особого смысла терять здесь время нет.

,

Закончил в 2003. Не жалею. По поводу дисциплины и обучения - каждый сам решает, что взять из ВУЗа. Кто-то будет стонать всё время, а кто-то возьмёт то, что ему нравится и пригодится. Я отслужил 5 лет и ушёл по окончанию контракта. Сейчас знания, полученные в ЖВИРЭ и на службе очень неплохо мне помогают в частной компании. Так что я бы не сильно обращал внимание на стоны капризных "пацанчиков" в погонах - они бы в любом ВУЗе стонали. Даже не смотря на режимность ВУЗа, я всё равно мог находить время и способ заниматься тем, чем хотел. Мат. база конечно там не фонтан, но то, как преподавали учителя и как они к нам относились, я не забуду. Такой заботы и опеки я не видел в граждански ВУЗах (а их я потом ещё 2 закончил, причём за хорошие деньги). Если традиции преподавания там не поменялись, то рекомендую.

,

Вуз как вуз , вот только для кого готовит специалистов непонятно. Сам окончил , а из наших по специальности еденицы работают и служат. билет дают , только не туда.

,

Мав такий досвід навчання в цьому вузі, та і наразі тут навчаюся. Буду судити по тому, що знаю - БІКС. Бажання вчитися пропадає після 1 семестру 3 курсу. Його тільки підтримують професіонали. Як написано знизу - ВНЗ - це лиш квиток. Тому для тих, хто дійсно хоче нормальним бути спеціалістом в чомусь, має обирати приріотетний напрямок і розвиватися по ньому. Найбільш сильним вважаю підготовку в Томашевського і Єфіменка.

,

Закінченя ВНЗ - це лише квиток, з яким можна реалізувати себе в житті. І нажаль саме науці, - як себе знайти в житті, як чогось досягти, мало вчать. Що стосується даного ВНЗ з певних обставин знаню, що не все так гарно. Може з часом щось і змінеться в кращу сторону.

,

Закончил данное заведение в 1991 году и до сих пор жалею о потраченном впустую времени - четыре года коту под хвост. А сейчас смотрю эта специальность в нашей стране вообще никому не нужна и в итоге имеем кучу выпускников с дипломами и полное отсутствие работы Там хорошо учили вырабатывать командный голос и бежать три километра

,

Хуже института нигде не видел((((( Самое отстойное место для учёбы!!!!

,

знаний 0! настоящих офицеров 0!

,

я курсант поступать сюда никому не саветую!!! тут нет настоящих офицеров все бояться только за себя...а на вас здесь попросту всем наплевать. знаний 0. все что делаеш ходиш в патруль наряды да и територию убираеш. ну еще постоянно запугуют лишением увала. поступив сюда вы зделаете свою первую ошибку в жизни!

,

Уважаемые курсанты, которые написали при ЖВИРЭ разные негативные моменты: уборка территории, офицеры относятся с призрением, нет никакого порядка и т. д., такое мнение, что вы хотели чтобы в военном институте было как в детском садике? Неужели вы думаете, что прийдяв войска после выпуска зеленым лейтенентом, вам сразу все предоставят на блюдце? Да, вас первый год службы вооьще не будут считать за офицера... так, что радуйтесь пока инаслаждайтесь курсантской жизнью. И не надо лить слезы и писать на сайте чтоы вам подтирали сопли. Удачи Вам. Я выпускник ЖВИРЭ 2001г. Служу сейчас в ВДВ и поверте в войсках далеко не сахар, как вы себе это представляете.

,

Хочу навчатися у цьому вузі. На цей рік хочу поступити саме сюди. Незнаю на який краще факультет куди краще дівчині.Порадьте хтось

,

Вы меня извините, но скажу откровенно Готовят может и хорошо, но по выпуску офицеры идут куда угодно, поскольку по специальности мест в войсках нет!!! Поэтому и процветает мнение, что "жвирятники" все "обморочные создания", хотя и такие есть)) Нужно продумать набор и подготавливаемые специальности в управлении науки и образования МОУ.

,

Всё бы хорошо, да только материальную базу института не плохо было бы обновить, а вообще ВУЗ отличный, с хорошими традициями, отличный преподавательский состав, а вот учащихся за частую набирают таких которые не соответствуют современным требованиям, таких процентов 30. Начальству срочно необходимо предпринимать какие-то радикальные меры по выходу на соответствие учебного материала и лабораторной базы современным веяниям в радио- и электротехнике...С наилучшими пожеланиями...Очень хочется, что бы институт процветал и прогрессивно развивался...

,

хороший военный институт, готовит настоящих офицеров!

,

Вуз супер для мужиков и студенток!!!!!!!!!!!!!!

,

ЖВІ НАУ - Найкращий Військовий Універ!!!!!!!!!!! Дуже хочу туди поступити на наступний рік!!! В 2013році мій брат Марчук Олег закінчує цей заклад))))))))) На мою думку там готують дуже добре курсантів и курсанток !!! Люди хто бажає військового життя та випрбовувань Поступайте в ЖВІ НАУ Не пошкодуєте ні хвилини)))))))))))))) Всім Успіхів!!!!!!!!!!!!

,

Я можу підти в Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова національного авіаційного університету (ЖВІ НАУ) Після 10 класу но мені буде 17 в вересні

,

ЖВИ НАУ самый лучший военный инстетут Украины**)

,

Панує справжня дідівщина,офіцери смакують принижуючи курсантів. Ціль не навчання, а муштра і прибирання території. Керівники відігруються на курсантах за свої "роки навчання". Люди-офіцери !!! Будьте людьми !!! Не ускладнюйте і так важке життя в цій країні. Курсанти не ув!язнені, вони вступили вчитися і жити. Звільнення не милість а обов"язковий відпочинок !!!!!!!!

,

Окончил ЖКВУ в 1969 году. Было лучшим училищем ПВО в СССР. Спасибо нашим командирам и преподавателям Железнян, Борисову, Слобцову, Шекере, Панфилову и многим другим. Мы стали людьми, не то что нынешнее племя, в чём я их не виню.

,

Цікавий багатопрофільний ВВНЗ. Вже 2 курс і жодного разу на думку не приходило питання: "Що я тут роблю?" Все чітко і зрозуміло: саме те, що я хотів.

,

гарний ВУЗ, буду сюди переводитись після першого курсу

,

особисто для мене Житомирьський військовий інститут ім.Корольова, досить важливий.....і мені він дуже подобається

,

Я выпускник этого ВУЗа, сейчас я служу в 73-МЦСпН в городе Очаков. Если бы не этот ВУЗ , то моя бы мечта просто бы не сбылась, я благодарен всем преподавателям с которыми я провел кучу не зря утраченного времени!!! Любите его какой бы там начальник не был бы у руля - вы в первую очередь делаете это только для себя!!!

,

Я теж хочу)))

,

порядку нема!!!!

,

Еггей я там буду учиться супер ВНЗ..)))))))

,

Институт гиревиков и бегунов на 3000 метров))). А еще с новым начальником, вообще *опа!

,

басейн лу4ше бы не фоткали

,

военного заведения лучше АСВ нет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

В ЖВІНАУ навчається мій брат, він у мене умнічка! Я рада, що мій брат навчається саме у цьому закладі.Єдине побажання-заохочуйте своїх відмінників різними способами, розміщуйте їхні фотки на вашому сайті, пишіть про них побільше, тоді їхнім батькам і самим курсантам - нагорода, а іншим курсантам-заохочення до навчання! ВСЬОГО ВАМ найкращого! ЖВІНАУ-кращий!!!

,

Шановний Zmej, не думаю що ви маєте достатню компетенцію для оцінки рівня інженерної подготовки студентів. Особисто я, спілкуючись з викладачами і студентами інших ВНЗ (НТТУ "КПІ", НТУ) вважаю рівень підготовки студентів достатньо високим. Головне - бажання вчитися! А в цьому Вам обов"язково допоможуть!

,

Конно-спортивная школа с углубленным изучением иностранного языка и немного с радиотехническим уклоном... Инженерией тут и не пахнет...

,

я тут навчаюся, і мені дуже подобається!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

класний универ

,

Нифига, тут не только пацаны)) Тут девушки курсантки и студентки) С каждым годом их всё больше и больше) Лучший универ Житомира!

,

ЖВI НАУ рулить!!!!!!!!!!

,

ЖВИ НАУ,супер))))))))))))

,

Классно!

,

просто супер!!!

,

лучший вуз)))

,

Военное ПТУ со спортивным уклоном

,

прикольно. принаймні мені сподобалося. всюди є свої недоліки

,

ЖВИ НАУ рулит :-)

,

Мені тут подобається. Правда, якби фото були більшими і можна було роздивитися лиця студентів, було б ще краще:)

,

Добрий заклад!!

,

По моему здесь готовят настоящих мужиков


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Житомирі, а також коледжі в Житомирі, курси в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі