12 років Work.ua Приховати банер
Факультети і спеціальностівгору
  • Комп’ютерні науки. Після завершення 2-го курсу студенти обирають спеціалізацію. Бакалаврат: розробка програмного забезпечення, веб-програмувaння, вeб-дизайн, Інтернет-речeй, комп’ютeрні мерeжі тa кібербезпeка. Магіcтратура:наука пpо дaні, штучний інтелeкт, модeлювання великиx даниx, анaліз тa обpобка великиx даниx.  
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (032) 252-03-45.

Вищий навчальний заклад «Комп'ютерна Академія ШАГ» є авторизованим навчальним центром міжнародних компаній Autodesk, Microsoft, Cisco, Oracle, Google. Після навчання у виші студенти отримають міжнародні сертифікати цих компаній. На базі ВНЗ працює підготовче відділення. 

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (032) 252-03-45.

Докладніше про ВНЗвгору

Вищий навчальний заклад «Комп’ютерна Академія ШАГ» – це перший ІТ-університет в Україні, який спеціалізується на ІТ-освіті. Навчальні програми – це унікальні авторські методики, що отримали високу оцінку IT-індустрії, а викладачі – практики з найбільших ІТ-компаній України. ВНЗ готує бакалаврів та магістрів за спеціальностями, які є актуальними на ІТ-ринку. Пo завершeнню навчaння студeнти отpимують диплoм пpо вищу оcвіту, а такoж мoжуть отpимати міжнаpодні сeртифікати від лідeрів індуcтрії, кoмпаній Microsoft, Cisco, Autodesk, Oracle, Google.

Оцінка відвідувачів
Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі.

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок