Факультети і спеціальностівгору

Комп’ютерні науки. Після завершення 2-го курсу студенти обирають спеціалізацію. Бакалаврат: розробка програмного забезпечення, веб-програмування, цифровий дизайн, інтернет речей, комп’ютерні мережі та кібербезпека, digital business. 

Бакалаврат

Спеціаліст з розробки програмного забезпечення – затребувана професія сучасності та майбутнього. Вища освіта за найбільш прогресивним напрямом дозволить змінити оточуючий світ та покращити життя кожного. В IT Step University майбутні спеціалісти навчаються за програмами вишів США, створюють унікальні продукти під керівництвом досвідчених менторів, тестують та розробляють системи управління на практиці, а також опановують нові технології на стажуваннях за кордоном.

Творча ІТ-спеціалізація, яка дасть змогу реалізувати власні ідеї та створити унікальні проекти вже під час отримання вищої освіти. Навчання за напрямком “Web дизайн” буде проходити під керівництвом досвідчених менторів, які знають потреби ІТ-ринку та лояльно ставляться до сміливих ідей та експериментів студентів. Навчання буде включати створення унікальних проектів для компаній, отримання практичного досвіду на міжнародних стажуваннях, а також майстер-класи від провідних експертів галузі та працівників ІТ-компаній.

Робота з новітніми технологіями, створення веб сайтів, баз даних та веб додатків – “Web програмування” в IT Step University підготує спеціалістів з найбільш затребуваної професії. Навчання проходить під керівництвом досвідчених менторів та включає створення власних проектів та міжнародні стажування для практичного досвіду.

ІТ-спеціалізація,  яка готує спеціалістів для захисту інформаційного світу майбутнього! Навчання за напрямком “Комп’ютерні мережі та кібербезпека” включає вирішення стратегічних завдань під керівництвом досвідчених менторів, проведення аналізу зовнішніх загроз світових корпорацій на практиці, а також участь у боротьбі з кіберзлочинами на міжнародних стажуваннях та багато іншого.

Керування побутовими предметами, бізнес-процесами  та промисловістю без участі людини – це майбутнє, яке будуть створювати спеціалісти з інтернету речей. IT Step University проводить навчання з найбільш актуального ІТ-напряму, який повністю переверне життя людства. Вища освіта під керівництвом досвідчених менторів, створення креативних проектів, практика та стажування за кордоном – IT Step University допоможе зробити перший крок у майбутнє.

 • Digital Business

Цифровий бізнес - це концепція, яка охоплює людей, процеси і технології, об'єднує їх і вибудовує ланцюжок нашого майбутнього. Ми всі оточені сучасними технологіями, і дані технології більше не поширюються тільки для виробництва або підтримки глобальності світу: сучасні технології - це «цифровий сервіс», яким Ви користуєтеся щодня від розумного будильника у Вашому смартфоні до інтернет-банкінгу.

 Магістратура

Область комп’ютерних наук, яка складається з аналізу даних та розробки інформаційних продуктів для отримання корисних знань в найрізноманітніших прикладних випадках – від аналізу біологічної інформації до прогнозу стратегічного розвитку великої компанії чи міста. Наука про дані тісно пов’язана з машинним навчанням, елементами штучного інтелекту та великими даними. Вища освіта за напрямком «Наука про дані» дозволить займати позицію Data Scientist – одну із найбільш цікавих і перспективних професій в ІТ-галузі.

Усі прогнози майбутнього пов’язані з розвитком штучного інтелекту. Медицина, наука, економіка, бізнес та інші сфери життя потребують взаємодії людини та штучного інтелекту. Вже зараз людство має значні успіхи у розвитку технології, проте попереду ще багато можливостей. Втілити їх у життя дозволить вища освіта за напрямком «Штучний інтелект».

Робота з великими даними – це прогресивний напрямок ІТ-сфери, який дозволяє отримати корисну інформацію з будь-якої кількості даних. Моделювання великих даних допомагає знайти приховані закономірності у великих інформаційних масивах, і дозволяє краще розуміти дані, аналізувати їх та отримувати корисні знання. Вища освіта за напрямком «Моделювання великих даних» – це можливість приєднатися розвитку майбутнього.

Нас оточує велика кількість інформації, і щодня ця кількість збільшується. Сьогодні людина вже навчилась використовувати новітні технології для аналізу та обробки інформаційних потоків, та отримувати з цього користь. Ефективна обробка великих масивів накопиченої інформації значно полегшує пошук оптимальної стратeгії рoзвитку кoмпанії в сучаcних конкурентниx умоваx. Вищa оcвіта зa напpямком «Анaліз тa обpобка великиx даниx» – цe можливіcть вплинути нa розвитoк світу тa мaйбутнє людcтва.

Абітурієнтамвгору

Також більш детальну інформацію Ви можете отримати за посиланням.

ЧитатиПереваги освіти в IT Step University


Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся за тел.: (032) 240-38-51, (067) 557-87-06, (050) 441-76-00, (093) 122-93-38 (Viber).

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте за тел.: (032) 240-38-51, (067) 557-87-06, (050) 441-76-00, (093) 122-93-38 (Viber).

Докладніше про ВНЗвгору

«IT Step University» - це перший ІТ-університет в Україні, який спеціалізується на ІТ-освіті. Навчальні програми – це унікальні авторські методики, що отримали високу оцінку IT-індустрії, а викладачі – практики з найбільших ІТ-компаній України. Университет готує бакалаврів та магістрів за спеціальностями, які є актуальними на ІТ-ринку. 
По завершенню навчання студенти отримують диплом про вищу освіту, а також можуть отримати міжнародні сертифікати від лідерів індустрії, компаній Microsoft, Cisco, Autodesk, Oracle, Google.

Що вирізняє IT Step University серед інших ЗВО?

 • навчання відбувається за унікальними авторськими програмами, які відповідають вимогам ІТ-ринку,
 • викладачі-практики, які паралельно працюють в IT-компаніях, профільних компаніях,
 • сучасні аудиторії, вся необхідна техніка, наявність кафетерію та локацій відпочинку,
 • студенти працюють у командах над власними проектами вже з першого курсу,
 • позанавчальні активності: спеціалізовані курси, тренінги та майстер-класи від лідерів IT-індустрії, участь у хакатонах, міжнародних конференціях, подорожі по Україні та закордон,
 • студенти мають можливість проживати в одному з найкращих гуртожитків Львова неподалік університету,
 • наявніcть доуніверситетcької підготoвки для учнів 9-11 клаcів тa підготoвки дo ЗНО.
Оцінка відвідувачів
Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі.
Партнери сайту
Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова
Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок