Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)vip


 • Київ · пров. Магнітогорський, 3
 • (050) 505-24-40
  (067) 505-44-85
  (073) 505-44-85
  (044) 353-47-07
 • istu@istu.edu.ua
 • денна, заочна, дистанційна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1993 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом державного зразка.

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання

Спеціальності

Факультети

 • Фінанси, облік та МЕВ.
 • Менеджмент, публічне управління і адміністрування.
 • Право.
 • Філософія та суспільно-гуманітарні науки.
 • Комп'ютерні науки та інженерія програмного. забезпечення.
 • Телекомунікації та радіотехніка.
 • Нафтогазова інженерія та технології.
 • Фізична терапія, Ерготерапія (фізична реабілітація).
 • Міжнародні економічні відносини.

Абітурієнтам

Наявність підготовчих курсів для вступу: 

Центр довузівської підготовки МНТУ здійснює ефективну навчальну діяльність з підготовки слухачів до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів України.

Перелік предметів, які пропонує центр довузівської підготовки:

 • українська мова та література;
 • математика;
 • історія України;
 • англійська мова;
 • географія;
 • хімія;
 • фізика;
 • біологія.

Особливість довузівської підготовки МНТУ в тому, що при вивченні окремих предметів враховується загальний освітній рівень слухачів (індивідуально), їх інтерес до поглиблення знань з обраних предметів, а більшість практичних занять проводяться з використанням тестів, наближених до тестів ЗНО.

Лекційні, практичні, семінарські заняття, індивідуальні консультації проводять кваліфіковані викладачі університету, які використовують у роботі програми загальноосвітньої школи, викладають в Коледжі МНТУ, постійно аналізують результати ЗНО і враховують їх у навчальній роботі зі слухачами. 

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, звертайтесь до приймальної комісії за тел.: [відкрити контакти](044) 353-47-07, [відкрити контакти](050) 505-24-40, [відкрити контакти](067) 505-44-85, [відкрити контакти](073) 505-44-85  

E-mail: [відкрити контакти]komisiya@istu.edu.ua

Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:

 • копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус» та копію витягу з ID картки (за наявності ID картки);
 •  копію військово-облікового документа для військовозобов'язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
 • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
 • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), та інформаційний листок до нього;
 • копію сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста);
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
 • копію РНОКПП (раніше індивідуальний податковий номер);
 • медичну довідку 086/о.

Копії документів без пред'явлення оригіналів не приймаються.

При прийомі в порядку переведення або поновлення додається, також, академічна довідка встановленого зразка про незакінчену вищу освіту.

Остаточний список всіх необхідних документів, форму подачі та строки уточнюйте в приймальній комісії тел.: [відкрити контакти](044) 353-47-07, [відкрити контакти](050) 505-24-40, [відкрити контакти](067) 505-44-85, [відкрити контакти](073) 505-44-85.

 E-mail: [відкрити контакти]komisiya@istu.edu.ua

Про ЗВО (вуз)

Йди в ногу з часом разом с нами, адже МНТУ — це не тільки університет нового типу із  сучасним поглядом на світ, а й велика дружня команда спеціалістів своєї справи, які усім серцем вболівають за українську освіту. Які дадуть тобі максимально корисні і необхідні знання, вміло поєднуючи сучасні освітні технології та свій багатолітній досвід.

В цьому вже переконалися понад 37 000 студентів, які за 27 років існування університету стали його невід’ємною частиною. Ба більше — ми не збираємося зупинятися на досягнутому! Спитаєте, чому?

Бо студентство — це час необмежених можливостей. Тому МНТУ допомагає молоді ці можливості знайти й не проґавити. Університет пропонує студентам долучитися до програм та ініціатив, що допоможуть отримати їм нові знання, реалізувати власні ідеї та відкрити для себе світ.

Цінності МНТУ

Якість. Ми навчаємо за кращими освітніми методиками, переймаємо провідний європейський досвід та впроваджуємо останні технології. Бо нам не байдуже яку освіту отримають наші випускники/бо ми навчаємо не заради галочки.

Прозорість. Ми ведемо повністю відкриту діяльність, щоб кожен зміг знайти відповіді на будь-яке запитання.

Свідомість. Ми віримо в те, що знання — головна суперсила цього світу. Тому ми прагнемо навчати та навчатися.

Єдність. Ми — одна команда. Тому коли хтось потребує допомоги, ми з радістю її надаємо.

Відповідальність. Ми формуємо спільноту, в якій кожен виважено ставиться до власних слів та вчинків, розуміючи їхні наслідки.

Компетентність. Ми на своєму місці. Тому кожен із нас є професіоналом у своїй сфері.

Рівність. Ми всі різні, але усі рівні. Тому в нашому житті немає жодної дискримінації.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Это просто ужас!преподаватели совсем не знают свой предмет,не могут прочитать слов,читает все с распечаток,по три раза одно слово читает,и сама говорит пока прочитаю язык сламаю,чего этот человек может научить? При этом спрашивает и то что с трудом читала и то чего совсем не давала,никаких материалов не предоставляет!ничего не учит!на просьбу скинуть в Гугл клас материалы говорит я не обязана! В стране война,а у человека нет ничего человеческого!

,

Не пробовали учиться? Ходить на пары, подключаться к онлайн-занятиям' делать д/з. Попробуйте учиться, и 15 штук платить не надо.

,

Куратор систематически выставляет пересдачи по 450 \ 900 грн каждый модуль. Всего 4 модуля обучения. В каждом 6-10 предметов по половине из которых ставят пресдачу. Самое интересное что их можно не сдавать, переводят дальше без проблем, главное вовремя платить! Контора игнорирует коллективные обращения и предложения студентов, отмывают деньги и не более.

,

Наша группа будет переводится в другой вуз не дают сдать сессию ! Постоянно пересдачи! Одна пересдача 900 гривен! Не вовремя сдал опять плати! Уже больше 15.000 тыс грн в год потратили на пересдачи! Учи не учи найдут за что! Пересдача! Отмывают деньги! К декану деньги заноси и будет все ок! А так некому наши знания ненужны!

,

Самый худший вуз! Построен на деньгах! Будете бесконечно платить! За все! И специально валят чтоб платили. Цены заоблачные! За счет этого и живут! Да и знаний не дают! Преподавателей в штате нет! Все из Драгоманова! Общежития тоже нет! Столовой нет! Обманывают , обещают! Не знания не диплома не получите ! Только зря потратите деньги и время! Как дыру! Проверка приходит а они на месте договариваются! Здание как сарай! Жалко деток не закончат отчислят! Чтоб деньги платили !!!!!! Шарашкина контора!

,

Нет бесплатного обучения....

,

Ну что можно сказать об данном Учебном учреждении... Я обучался там с 2006го по 2009тый, потом в связи с резким поднятием цен, ( если Вы помните тогда бахнул кризис, но Кому сейчас легко, скажу что тогда тоже было не особо просто) Не суть... Так вот, 95ть процентов преподавательского состава, просто душки. Не знаю почему но так было всегда, блин не в ту степь полез.... Так вот все как бы чудно но вот учительница заслуживает отдельного поклона и внимания... Именно она казала Мне такую мелочь...- Пока Я буду здесь преподавать, Вы Игорь не окончите данное учреждение((( И поверьте Мне она не шутила, Мне всегда казалось что у ее просто нет чувства юмора... Так Вот Я искренне надеюсь что она уже не преподает

,

Дуже рекомендую МНТУ, для тих хто хоче навчитись своїй спеціальності! Отримала ступінь бакалавра, а потім Магістра! Професійні викладачі та доброзичлива атмосфера в університеті!

,

скажите пожалуйста, сколько будет стоить обучение на факультете филология(после 9 класса) в 2022 году?

,

Отличный вуз, все преподаватели те что у нас были, своё дело знают не по теории. Кто хотел и мог учиться, учились. Не довольны били только те, кто хотел чтоб знания сами пришли.

,

Отличнейший вуз,все преподаватели профессионалы своего дела!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .Но вы уж меня извините, преподаватель маркетинга это вырви глаз, отталкивает от себя с первых минут своего преподавания,хотя ее предмет,98 % студентам ненужен совсем от слова СОВСЕМ. Будьте добрее и студенты потянутся к Вам.

,

Полный отстой, никакого информирования студентов, хамское отношение.

,

В ВУЗе здравомыслящий преподавательский состав, реально оценивающий сложившуюся ситуацию, из- за карантина, и положение студентов в этой ситуации. Отдельное ,,спасибо,, Копочинской Ю. В., Глиняной О. А., Залитое Л. М.

,

Хочу выразить благодарность за понимание,помощь и поддержку Копочинской Ю.В. и Глиняной О.А. Никогда на кафедре физической терапии и эрготерапии не сталкивалась с коррупцией. Оценки выставляется 100% на ваши знания. Если вам нужны знания и вы просите поделится какими-то книгами или же сайтами всегда подсказывали сбрасывались книги и т.д. Всегда стоял на кафедре приоритет выпустить только только толковых специалистов знающих свое дело.

,

Навчаюсь в МНТУ, заочна форма навчання, спеціальність : "фізична терапія,ерготерапія". Аудиторії комфортні. Заклад чистенький. Викладачі доступно і професійно доносять інформацію, завжди допоможуть ,ідуть на зустріч студентам, завжди на звязку. В умовах пандемії вимушено навчаємося он-лайн, але на якість подання предметів це абсолютно не впливає. Оплата тільки за навчання, ніяких додаткових коштів студенти не вносять. Заклад однозначно рекомендую!

,

Добрий день! Ничего плохого об университете сказать не могу. Преподавательский состав квалифицированные и грамотные,к своей работе относятся ответственно! Заинтересованы в том, чтобы воспитать хороших специалистов, в частности на нашем факультете Физической терапии и эрготерапии. С коррупцией не сталкивались тут не разу. ВУЗ рекомендую !

,

Такого розуміння і хорошого відношення до студента не зустрічала ніде. Дякую вам за вашу працю!

,

Сын поступил в этом году в колледж на физ.реабилитацию. Очень нравиться! Прекрасное отношение директора колледжа, преподавателей, кураторов групп к студентам и к родителям! Совсем другой уровень обучения по сравнению со школой. Преподаватели всячески стараются заинтересовать детей, найти подход. И дети это чувствуют и стараются. Сын тут учиться намного лучше, чем в школе. Ходит на пары с удовольствием. Никаких поборов и взяток нет. Рекомендую!

,

Все добре) Знання можна отримати,головне бажання) Викладачі хороші,добрі,допомагають. Корупції у вузі немає,заплатив суму по контракту і все.

,

Рекомендую. Ребенок уже 3 курс. Поступали без ЗНО, так получилось, что не здали один предмет. Все хорошо.

,

Ну, так ты учись хорошо, чтобы не нужно было переиздавать. А то почуется, что все кругом виноваты.

,

Звоните еще. ВНЗ работает, там сейчас проодят ЗНО, поэтому могли не брать трубку. Я студентка ВНЗ, очень этому довольна. Взяток нет, знание дают, можновступить без ЗНО

,

Шаражкина контора ! Телефоны не отвечают никакие. Наверное уже закрыли.

,

Вищий навчальний заклад "МНТУ" вражає мене, як студентку, вже третій рік поспіль. Раджу. Знання хороші, ніяк вкладень, окрім плати за річне навчання. Що досить і досить тішить в тепершінй час.

,

Преподаватели выполняют свою работу отлично, к каждому студенту индивидуальный подход. Но на этом плюсы , к сожалению, заканчиваются. Обещанного общежития нету, буфета нету. Поставили два автомата с кофе и сухариками - питайтесь студенты как хотите. Расписание просто ужасное, составляя его о студентах не думают вообще . Зимой ужасно холодно , все сидят в курточках, даже сейчас уже без курточки сидеть невозможно . Короче радоваться особо нечему. Три из пяти баллов и это с натяжечкой.

,

Учусь в МНТУ на Ком.науках, преподаватели и админ. персонал все адекватные. К студентам относятся с уважением и пониманием. Я доволен!

,

А я учусь на направлении филология и мне нравиться!!!

,

Университет не плохой, хороший преподавательский состав . Взяток не требуют это большой плюс ,минус в том что , нету столовой и обещанного (!!!) общежития , хотя в приемной комиссии обещали что будет новое общежитие , которое так и не достроили !

,

Ну що хочу сказати : вчитися у університеті можна, адже взяток немає, навіть навпаки студентам допомагають щоб їх не виключили з вузу. Більшість викладачів вміють викласти свій предмет(особливо це стосується природничих наук ну і звичайно англійської мови), отже знання ти отримаешь ,але є і деякі мінуси серед них це студенти з яких багацько не зовсім виховані, а точніше тільки з дит садка від них навіть викладачі у шоці(але з цим нічого не поробиш, адже вони заплатили за навчання, потрібно терпіти ) і з цього випливає інший мінус який всім очевидний (універ трішки "халявний"), але ще раз повторюю, якщо хочете вчитися це не проблема , адже викладачі намагаються не тільки заробити гроші, але й навчити студента, а чи захоче він вчитися зовсім інша річ.Також метрів за 50 є гарна столова.

,

Насичене студентське життя, неймовірні можливості, які ти отримуєш під час та після навчання. Я на 100% задоволена своїм вибором. Це величезне задоволення кожен день навчатись з найкращими професорами та студентами МНТУ

,

Класный ВУЗ, знания прежде всего,, преподовательский состав идеальный, все сотрудники относятся с пониманием, и готовы помочь в любую минуту. Рекомендую, все бегом учится. Училась заочно, ребенок сейчас на стационаре,Очень доволен......)))))))))))

,

МНТУ лучший ВУЗ!!! Я получила отличные знания, встретила много хороших людей и верных друзей:)))

,

Отличный ВУЗ, приятный работающий коллектив, с пониманием относятся к своим студентам.

,

Отзывчивые преподаватели, хорошие аудитории и вкусный кофе в кафетерии=). Университет отличный!

,

Отличный универ!!! Учусь на заочке мне нравится!!!

,

хороший ВУЗ

,

Современный комбинирующий гуманитарное и техническое направление. Почти индивидуальное обучение.

,

Гарний ВУЗ, хороші викладачі, гарна територія та аудиторії. Всім рекомендую)

,

Согласна с предыдущими комментариями!! Я выпускница этого университета, получила отличные знания) Студенческая жизнь , прошла отлично, всегда дискотеки, концерты. Есть баскетбольная и футбольная команда . Методисты это вторые мамы, всегда все подскажут, дадут совет. МНТУ это большая дружная семья) Кто хочет, получить отличные знания и в тоже время, что бы к Вам относились как людям!!! Из коммерческих вузов, МНТУ лучший!!!

,

Университет замечательный на 5+ по 5-ти бальной системе

,

При желании учится можно получить отличный багаж знаний, преподаватели с хорошей квалификацией и практикой. Всем рекомендую

,

Хороший вуз,преподаватели-все супер! Достойный университет!!!

,

Хороший ВУЗ,если есть желание учится,то здесь Вы получите Хороший багаж знаний от квалифицированных педагогов)))вспоминания об студенческих годах в МНТУ только положительные...)))Всем рекомендую!!!

,

Самый лучший университет, самые лучшие преподователи , самые лучшие 5 лет жизни))

,

Достойный университет с хорошим преподавательским составом!

,

хороший универ!) хорошие преподаватели, а главное с чувством юмора!)

,

Хороший ВУЗ в котором дают знания и возможность комфортно обучаться. Хорошо подобранный педагогический состав.

,

Отличный университет! Всем рекомендую!

,

супер

,

Супер ВУЗ!!!!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві