Факультетивгору

Абітурієнти можуть обрати:

Спеціальність 126 «Інформаційні системи та технології»

напрямки:

 • Розробка програмного забезпечення:

С ++, Python, PHP, R, Java Script, крос-платформенне, мета- і web-програмування, мобільні і хмарні технології.

 • Комп'ютерна графіка та дизайн в IT:

ігровий, ландшафтний і web-дизайн, 2D і 3D-графіка, візуалізація та анімація, фото- та відеомонтаж, дизайн інтер'єру.

 • Мережі та кібербезпека:

Адміністрування та моніторинг, цифрова криміналістика, захист інформації, соціальна інженерія, безпеку програмного забезпечення.

Спеціальність 073 «Менеджмент»

Напрямок Менеджмент в сфері IT:

бізнес-адміністрування, управління IT-проектами. Маркетинг, продажу, цифрова економіка, HR-менеджмент в IT.

Після закінчення навчання Ви зможете працювати:

 • Програмістом, розробником ПО, тестувальником, mobile-розробником.
 • Web-дизайнером, графічним дизайнером, дизайнером інтер'єру, 3D-візуалізатором, аніматором.
 • Менеджером IT-проектів, IT-маркетологом (SMM, SEO, інтернет-маркетинг), IT-Sales, HR і рекрутинг в IT, аналітиком IT-проектів.
 • Фахівцем з кібербезпеки, інженером комп'ютерних систем, мережевих інженером, системним адміністратором.

Це не весь перелік! Всі навчальні програми розроблені з урахуванням міжнародних вимог і особливостей сучасного ринку праці, більшість дисциплін заточені під вихід на відповідну сертифікацію.

IT-сектор забезпечує 4% ВВП України і входить в 3-ку економікоcтворюючих індуcтрій, тoму потрeбує кваліфікованиx кадpів, які змoжуть підтpимати і приcкорити тeмпи рoзвитку гaлузі. ХТУ «ШАГ» готoвий допомoгти з вирішeнням цієї проблeми.

Абітурієнтамвгору

Що потрібно для вступу:

1. Сертифікати ЗНО:

Спеціальність 126 «Інформаційні системи та технології»

 •  українська мова та література;
 • математика;
 • іноземна мова (тільки за 2018-2019 ) або • історія України.

Спеціальність 073 «Менеджмент»

 • українська мова та література;
 • іноземна мова (тільки за 2018-2019)
 • математика або історія України.

2. Паспорт

3. Військовий квиток (для юнаків)

4. 4 фото 3х4

5. Гарний настрій і рішучість

Харківський технологічний університет «ШАГ» запрошує випускників 9-10-х класів на доуніверситетську підготовку і підготовку до здачі ЗНО.

Тут на Вас чекає:

 • Ранній старт в ІТ.
 • Додаткові бали при вступі до ХТУ «ШАГ».
 • Робота над власними проектами під керівництвом викладачів-практиків.
 • Заняття з робототехніки, програмування і іншим IT-технологій.
 • Спеціалізована англійська мова.
 • Розвиток риторики, критичного мислення.
 • Зручний для поєднання зі школою графік навчання.

Навчання на доуніверситетській підготовці триває 1 або 2 роки, допомагає адаптуватися до вищої освіти і знайомить з професійним світом ІТ. Це найкраща можливість спробувати себе в ролі ІТ-фахівця і визначитися з майбутньою професією!

Підготовка до ЗНО починається з жовтня і триває до травня, заняття по одному предмету один раз в тиждень 2 академічні години.

Докладніше про ВНЗвгору

Харківський технологічний університет «ШАГ» (ХТУ «ШАГ») - це приватний навчальний IТ-заклад з інноваційним підходом до вищої освіти:

 • Студенти вивчають тільки фахові IT-дисципліни (виняток математика та іноземна мова) за програмами кращих ВНЗ світу;
 • Загальна кількість іспитів і заліків не більше 5-ти в кожному семестрі;
 • Викладають співpобітники провідниx IT-компаній;
 • Пpактики і стажувaння проxодять в IT-компаніяx;
 • Мінімум бюрокpатії, макcимум теxнологій.
 • Розвиток проcунутих комунікативниx навичoк.
Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 13 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Закончил Малую Академию в Шаге, ходил на подготовительные в другой известный универ, после чего хотел ехать во Львов в универ Шага, но в Харькове тоже открыли. Решил поступать дома. К концу первого курса начал искать работу по специальности разработка ПО. Сейчас уже работаю. Совмещать сложно, потому что нет предметов, которые можно "профилонить", все что нам дают - это чисто IT и английский.

,

Нужно признать, что цена/качество очень низкое. Программы через чур растянуты, много воды и примеры уровня 2010-х годов, совсем не понравилось.

,

Решили попробовать перед окончанием 11 классов поучиться в малой академии, чтобы определиться с направлением. Год позанимались, был сын одним из первых в группе, но как то пришёл и признался что техника в ШАГе сдаёт сбои и урок из за этого был незавершён как должно было быть. И потом то ноутбук с постоянными сбоями попадался, мотивации вообще никакой. Учитывая что цена довольно высокая за обучение около 20000 за год, конечно же хотелось и уровня работы ШАГа и преподавателей соответственно:( В итоге мы ушли из ШАГа.
Надеюсь они приведут в порядок свою систему и компьютерные классы, чтобы все могли заниматься на исправно работающей технике.

,

Хороший вуз, современная матераильная база, процесс обучения диджитализирован до мелочей, что экономит время и преподавателю, и студенту. Я как профессионал получила огромное удовольствие и программу составлять, и занятия проводить с нацеленностью на результат, понимание практических моментов применения правовых знаний моими студентами, а не устаревшей и скучной даже для самих юристов догматики. Здесь мы учим, как зарегистрировать себя как ФЛП и свою фирму, какие нужно платить налоги, какие юрисдикции выбирать для международного структурирования бизнеса... Группы небольшие, поэтому с каждым студентом можно работать индивидуально.

,

Качественное образование. Международная сертификация. Соответствие подготовки студентов требованиям рынка. Максимум практики, включение в реальные бизнес процессы компаний, что позволяет сразу начать работу в компании с высокой эффективностью. Минимум бюрократии, проработка каждого студента, отсюда 100% гарантия высоких результатов. Отличный ВУЗ, практически не имеющий аналогов в Харькове.

,

Мы все друг-друга знаем и помогаем. У нас нет "отстающих", потому что преподаватели успевают объяснить каждому. Проходим основы web, работаем в командах над первыми проектами. Сложно,все по новому, но интересно.

,

Не могут ничего объяснить и издеваются, натравливают других учеников для психологического давления над отстающими.

,

Очень дорого

,

Позанимался с преподавателем дополнительным. Рассказывает очень интересно, и главное понятно. Благодаря этому я понял чем хочу заниматься дальше. Очень благодарен ХТУ "ШАГ". И очень хочу поступить на учёбу в ХТУ "ШАГ".

,

Отдала ребенка на доуниверситетскую подготовку в ХТУ "ШАГ". Планируем дальше поступать в ВУЗ. Сын очень доволен и мотивирован. Преподаватели внимательные, грамотно объясняют, профессионалы в своей области. Раскрыли у сына потенциал к программированию.

,

Перевелся из другого ВУЗа в ХТУ. Зачем столько философии непонятной, украинского языка, социологии (прогулял все пары), если я хочу быть программистом? Пока доволен, рассказывают понятно.

,

Просто жуть. На первом же занятии ничего не понял о чем и сказал преподавателю. Ответ: я не могу каждому объяснять отдельно. Какой смысл продолжать если хелловорлд не могут объяснить.

,

Очень даже классный ВУЗ

Партнери сайту
Азовський морський інститут Національного університету Одеська морська академія (АМІ НУ ОМА)
Азовський морський інститут Національного університету Одеська морська академія (АМІ НУ ОМА)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Харкові, а також коледжі та технікуми в Харкові, курси в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок