Цей навчальний заклад знаходиться на окупованій території.
Ми не гарантуємо достовірність даної інформації.

Академия військово-морских сил имени П.С. Нахімова (АВМС)

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Пiдготовче вiддiлення

246
викладачів
103
кандидати
наук
13
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Факультет радіотехніки та захисту інформації:

 • радіоелектронні пристрої, системи та комплекси;
 • безпека інформаційних и комунікаційних систем.

Абітурієнтам

Довузівська підготовка:

Підготовчі курси з математики, фізики та української мови, тел. — [відкрити контакти](069) 253-41-62, [відкрити контакти](069) 253-41-00.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](069) 253-41-62.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](069) 253-41-62.

Про ЗВО/ВНЗ

Сьогодні інститут готує фахівців практично за всіма спеціальностями, які необхідні для українського військового флоту, за єдиною державною системою освіти на двох рівнях: тактичному та оперативно-тактичному. З 1 вересня 2000 року в інституті було розпочато підготовку молодших спеціалістів у військово-морському коледжі.

Севастопольський військово-морський інститут ім. П.С.

Нахімова у своїй структурі має:

 • командний факультет, який готує офіцерів оперативно-тактичного рівня підготовки;
 • два факультети, де навчаються курсанти — майбутні офіцери флоту;
 • військово-морський коледж з підготовки молодших спеціалістів;
 • два факультети з підготовки кадрів для цивільного флоту.

З 2001 року інститут розпочав підготовку військових фахівців іноземних держав.

Інститут готує військових фахівців за планами і програмами, які відповідають державним стандартам за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» з терміном навчання 5 років за спеціальностями:

 • радіоелектронні комплекси;
 • системи та засоби озброєння і військової техніки;
 • комп'ютеризовані комплекси і системи озброєння та техніки військ;
 • експлуатація корабельних енергетичних установок;
 • кораблеводіння надводних кораблів та підводних човнів тощо.

Теоретичні знання курсанти закріплюють на кораблях та в частинах Військово-Морських Сил ЗС України під час проходження практики та стажування, а також в ході міжнародних навчань. Стали традиційними щорічні далекі штурманські походи на навчальних катерах за маршрутом Севастополь — Констанца - Варна — Стамбул — Тузла — Севастополь, з відвідуванням військово-морських навчальних закладів іноземних держав.


Відгуки

28
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Черноморское Высшее Военно-Морское Училище-это достойное учебное заведение,закончив которое можно стать Адмиралом,как человек,имя которого носит это учебное заведение!!! И на совесть послужить России,которая это Училище и создала! Не слушайте никого,а идите и учитесь! Не пожалеете!!

,

Закончила АВМС ім. Нахімова в 2012 - очень рада , было интересно учиться предподавательский состав замечательный, знания получила! правда было трудно найти работу по специальности( недавно узнала от мамы что декан брал взятку - что б я поступила - стыд и позор. а я его так уважала (((

,

Шляпа шляпой, занимаются сплошным бизнесом, вещи воруют, кормят плохо, часто бывает, что без завтрака остаешься, т.к. крысы они везде есть, возьмут двойную, а то и тройную порцию, мол за кого-то взял. Выдали экипировку, так на следующий день 2-окурсники забрали, нашивки даже отодрали. Дисциплина отсутствует, контроль аналогично, никто не за чем не следит.Если у вас с учебой все плохо, то поступайте, но,а если в голове что-то есть,не советую+физуху надо иметь,если хлюпик,то тяжело будет, гнобить сразу начнут,относиться по-хамски,старейшины особенно.И работа после окончания не гарантируется,либо,пока на лапу не дашь. Так, что не надо втирать про гос.обеспечение: еда,одежда-утешать себя этим. И не слушайте знакомых,которые советуют,они эту систему на себе не испытали.Сейчас уже все по-другому, не как раньше.Нецензурщина - норма общения.Порой в армии лучше будет.Тем более пока есть такая возможность,год в Севастополе отслужить,и не париться потом. И кстати,это уже не "академия",а училище.

,

Мой сын поступил в этом году. Я очень довольна и рада!

,

Закончил в 2014 и получил диплом РФ. Служу. Отличный ВУЗ. Его переименовали, но аккредитацию не понизили. Кто учится, тот работу найдет.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Севастополі, а також коледжі в Севастополі, робота в Севастополі