Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова (ВНМУ ім. М. І. Пирогова)

Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова (ВНМУ ім. М. І. Пирогова)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

7987
студентів
1031
викладач
678
кандидатів
наук
128
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Медичний № 1 та медичний № 2.
 • Стоматологічний.
 • Фармацевтичний.
 • Підготовки іноземних громадян за основними спеціальностями.

Абітурієнтам

З питань переведення та поновлення звертайтеся у навчальний відділ за тел.:

[відкрити контакти](043) 266-02-23

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](043) 261-15-97, [відкрити контакти](043) 257-07-66.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](043) 261-15-97, [відкрити контакти](043) 257-07-66.

Про ЗВО/ВНЗ

Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова засновано на базі Вінницького фармацевтичного інституту 1921 року. З 1988 року університет очолює доктор медичних наук, професор Мороз Василь Максимович, Герой України, академік Національної академії медичних наук України, академік Академії наук вищої школи України, заслужений діяч науки і техніки України, президент Асоціації ректорів вищих медичних навчальних закладів.

Університет навчає відповідно до кваліфікаційних вимог спеціаліста і магістра, проводить післядипломну підготовку лікарів і провізорів, підготовку до вступу у ВНЗ, у т.ч. для іноземних громадян. В університеті працює аспірантура та докторантура, 4 спеціалізованих вчених ради за 9 спеціальностями; 13 наукових шкіл. Науковцями університету створений унікальний блок комп’ютерних програм «СКІФ», який моделює діяльність органів та систем організму людини в нормі та при різних патологічних станах. Програма «СКІФ» демонструвалась на міжнародних виставках у США та Китаї.

Університет спільно з Національним музеєм ім. М.І. Пирогова з 1994 року є в Україні центром проведення традиційних Пироговських читань — престижного міжнародного огляду досягнень всіх галузей вітчизняної і світової медицини. Університетом встановлені зв’язки з понад 70 фірмами із 30 країн, які направляють студентів на навчання, тісні зв'язки мають клінічні кафедри з іноземними фармацевтичними компаніями і фірмами. Викладачі університету отримали понад 600 патентів на винаходи і корисні моделі.

Для гармонійного розвитку молоді працюють студентське наукове товариство (об’єднує понад 50 наукових гуртків), студентський клуб, колективи художньої самодіяльності, з них 7 — народні, команди КВК, спортивний клуб (об’єднує 12 видів спорту). Велика увага приділяється вихованню шанобливого ставлення до національних надбань та традицій, значну роль у цьому відіграють університетська газета «Молодий медик», клуб поезії, творче об’єднання студентів «Літературна вежа», гуртки англійської та польської мов, клуб за інтересами «Що? Де? Коли?». Студенти є постійними учасниками конкурсів, змагань, чемпіонатів, благодійних акцій, проектів. Вагомий внесок студентів ВНМУ ім. М. І. Пирогова у волонтерський рух України.


Відгуки

337
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Гарний університет. Поки провчився 1 рік. Зауважень не маю.

,

Перевелась з НМУ у ВНМУ. З НМУ пішла бо дуже дорого платити і за навчання і хабарі. Тут за рік навчання і нічого ще не заплатила і ніхто не натякав.

,

Провчився у ВНМУ перші три роки, далі - продовжив у НМУ. Особливої різниці не помітив: з медичною освітою в Україні скрізь однаково погано. Не рекомендую слухати фантазерів, які стверджують, що, ніби-то, у ВНМУ навчають краще - якби я знову постав перед вибором, головним критерієм була б відстань до дому (чим ближче, тим краще). Майте на увазі, що навчати Вас ніхто й ніде не буде (за виключенням окремих зацікавлених викладачів), адже навчання у медичному ЗВО - це, передусім, самостійна праця.

,

Вчусь вже 6 рік Отримала гуртожиток та стипендію, на навчання часу вистачає Навіть і відпочити можна Хабарі не просили і не натякали за 6 років ні разу, викладачі різні Але більшість хороші А є такі через яких ти навіть обираєш таку саме спеціалізацію

,

Рекомендую університет якщо у вас будуть сили вчити 24/7 6 років А так щоб було не раджу Буде важко


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Вінниці, а також коледжі в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці