Донецький національний медичний університет ім. М. Горького (ДНМУ)

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького (ДНМУ)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Військова кафедра

3547
студентів
207
викладачів
122
кандидати
наук
90
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Медичний.
 • Стоматологічний.
 • Фармацевтичний.
 • Факультет інтернатури та післядипломної освіти.

Відгуки

208
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Мне очень понравился преподователь Екатерина Александровна очень проффесионально обьясняет и понятливо хотелось почаще ее видеть и слушать ее лекции. Предпологаю руководство ценит проффесионалов:) Д.С.

,

Про університет не виходить сказати жодного позитивного слова. Нажаль, безлад у деканаті, викладачі слабкі (як вийняток, є декілька гідних), більшість уваги приділяється саме культурно-виховній діяльності, але не знанням студентів. Якщо у вас є змога, навчатися у іншому закладі, то не варто вступати сюди. Рівень навчання навіть у колледжі вищий, аніж тут.

,

Закінчила 5 курс ДНМУ в м.Кропивницький.Негативні відгуки пишуть скоріше за все обіжені люди ,які планували штани протирати і нічого не робити ці 6 років.Мені подобається, планую і далі навчатися.

,

Читаю коменты и даже могу пофамильно сказать, кто пишет некоторые из них. Двоечники и прогульщики. У нормальных студентов здесь все хорошо. Да, тяжело учиться. Но это во всех медах так. Да, проблемы есть. Система распределения допбаллов за общественную работу несправедливая. Но опять же это косяк студенчесеого самоуправления. Преподаватели преподают. Нас вообще ни на минуту с пары раньше не отпускают. Денег никто не требует. Можно учиться бесплатно, еще и стипендию получать. Старший брат закончил ХНМУ. Так вот там был ужас. Хамоватые преподы, взятки, в интернатуру приехал сюда и доволен, что знания дают бесплатно и охотно. Рекомендую

,

Що відбувається з Маріупольським вузом?Один викладач хімії-це ж людина з проросійськими думками і поглядами. Як вона, взагалі, може викладати студентам? Хто взагалі ії прийняв до цього вуза? Вона стверджує, що ій начхати на всіх, і вона нікого не боїться. Шановний декан, ця людина не повинна,, руйнувати,, майбутнє наших дітей. Хто у Вас працює? Зробіть щось з цим. Знайдіть справжніх фахівців. Підніміть рейтинг свого вузу.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), а також коледжі в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)