Запорізький державний медичний університет (ЗДМУ)

Запорізький державний медичний університет (ЗДМУ)





 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

12836
студентів
764
викладачі
475
кандидатів
наук
125
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

8 факультетів та освітні програми:

 • 1-3 медичний;
 • 2 фармацевтичних факультети;
 • 2 міжнародних факультети;
 • Факультет післядипломної освіти.

Абітурієнтам

В університеті працюють 8-ми та 3-х місячні курси з підготовки до ЗНО, відповідно з 1 жовтня по 31 травня та з 1 лютого по 30 квітня. Підготовка відбувається з таких предметів:

 • українська мова та література;
 • біологія;
 • хімія.

За детальною інформацією звертатися за телефонами: [відкрити контакти](061) 233-01-49, (061) [відкрити контакти]236-22-52, (061) [відкрити контакти]233-65-55.

Довузівська підготовка: dl.zsmu.zp.ua.

ЗДМУ здійснює прийом громадян України, які мають повну загальну середню освіту за рахунок коштів державного бюджету або за кошти фізичних та юридичних осіб на перший курс І, ІІ та ІІІ медичних факультетів для здобуття ступеня магістра спеціальностей «Медицина», «Педіатрія» термін навчання 6 років, «Стоматологія» 5 років; «Технології медичної діагностики та лікування» (освітня програма «Лабораторна діагностика») для здобуття ступеня бакалавра термін навчання 4 роки та маґістра 1,5 роки, «Фізична терапія, ерготерапія» (бакалавр) 4 роки; на І та ІІ фармацевтичні факультети (денна і заочна форми навчання) для здобуття ступеня магістра спеціальності «Фармація, промислова фармація» за освітніми програмами «Фармація» і «Технології парфумерно-косметичних засобів» далі «ТПКЗ» термін навчання 5 років і 5,5.

Абітурієнти, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і не мають особливих умов для вступу, подають до ЗДМУ заяви тільки в електронній формі (до п’яти заяв на місця державного замовлення). Подання заяв в електронній формі на конкурсні пропозиції для участі у конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб не обмежується.

Під час подання електронних заяв про участь у конкурсному відборі на основі повної загальної середньої освіти (за результатами ЗНО) вступник зазначає у кожній заяві пріоритетність її по відношенню до інших поданих ним заяв, при цьому «1» позначає найвищу пріоритетність.

Для вступу на навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста вступники подають сертифікат ЗНО з української мови та літератури для здобуття ступеня магістра медичного та фармацевтичного (денна і заочна форми) спрямування, а також складають фахове вступне випробування:

 • молодші спеціалісти спеціальності 223 Медсестринство («Лікувальна справа», «Сестринська справа») при вступі на спеціальності 222 Медицина та 228 Педіатрія на 2 курс (нормативний термін навчання (контракт) 5 років) складають фахове комплексне вступне випробування, яке містить завдання з анатомії, фізіології людини, мікробіології та імунології, фармакології;
 • молодші спеціалісти спеціальності 221 Стоматологія («Стоматологія», «Стоматологія ортопедична») при вступі на спеціальність 221 Стоматологія на 2 курс (нормативний термін навчання (контракт) 4 роки) складають фахове комплексне вступне випробування, яке містить завдання з анатомії, фізіології людини;
 • молодші спеціалісти фармацевтичного спрямування при вступі на денну форму навчання спеціальності 226 Фармація, промислова фармація (освітня програма «Фармація») на 2 курс (нормативний термін навчання (контракт) 4 роки) та заочну форму на 1 курс (скорочений термін навчання (контракт) 4,5 років) складають фахове комплексне вступне випробування, яке містить завдання з фармацевтичної хімії, технології ліків, організації та економіки фармації, фармакогнозії;
 • молодші спеціалісти фармацевтичного та медичного спрямування при вступі на заочну форму навчання спеціальності 226 Фармація, промислова фармація (освітня програма «Технології парфумерно-косметичних засобів» на 2 курс (нормативний термін навчання (контракт) 4,5 років) складають фахове комплексне вступне випробування, яке містить завдання з фармацевтичної хімії, технології ліків, організації та економіки фармації, фармакогнозії.

При вступі на основі диплома молодшого спеціаліста конкурсний бал обчислюється шляхом додавання балів ЗНО з української мови та літератури, фахового (тестового) випробування та середнього бала диплома.

Для осіб, які вступають для здобуття ступеня магістра (денна форма) за спеціальністю «Технології медичної діагностики та лікування» (освітня програма «Лабораторна діагностика») на основі ступеня бакалавра за відповідною спеціальністю конкурсний бал обчислюється шляхом додавання балів єдиного вступного іспиту з іноземної (англійської, німецької або французької) мови фахового (тестового) випробування та середнього бала диплома бакалавра.

 

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](061) 236-22-52, [відкрити контакти](061) 233-01-49, [відкрити контакти](061) 233-65-55 .

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](061) 236-22-52, [відкрити контакти](061) 233-01-49, [відкрити контакти](061) 233-65-55 .

Про ЗВО/ВНЗ

Універcитет засновано в 1903 році.

Матеріально-технічна база: 47 комп'ютерних класів, 1308 комп'ютерів, університет володіє унікальним обладнанням для проведення фундаментальних і прикладних научниx досліджень: компьютерні томогpафи, прибоpи ультpазвукової діагноcтики, ангіографічного та ендоскопічного дослідження, радіоізотопної діагноcтики.


Відгуки

393
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Знаний никаких,оценки необъективны.Преподы хамят,грубят,оскорбляют,переход на личности это в порядке вещей.

,

В первой половине 2000-х в ЗГМУ прошли события умер старый ректор Визир, на его место привели Колесника Ю., реальных знаний особо там не давали, материал читали по старой советской лит-ре, много преподов еще совок на совке. Коррупция процветала на студентах-заочниках: брали за все: за контрольные, зачеты и экзамены и это даже не обговаривалось. Реально свою профессию изучаешь уже непосредственно на своем рабочем месте. ЗГМУ нужен только ради получения за деньги "корочки" о высшем образовании и не более того.

,

Окончила вуз в 2007 г. Тот,кто хочет,тот будет учиться во все времена . Коррупция и деньги- это отговорки для слабых. ЗГМУ- отличный вуз .

,

Спочатку коронавірус, потім війна, щоб поменше навчались, в цьому університеті. Тепер у вас буде студентів аж навалом.

,

Захоплення від вступу розвіялись вже через рік-два, стала зрозуміла прикра правда - всім чхати на студентів і навіть гірше. Поваги менше, ніж до пасажирів у автобусі, які перебувають там 15 хв, поки не доїдуть до роботи. Студентів вважають навіть не меблями, а пилом, робиться вигляд наявності демократії і права голосу, але повірте, це все як в Північній Кореї. Якщо адміністрація робить вигляд, що щось робить для студентів у 95% випадків це показуха, яка до реальності немає ніякого відношення. Часто буває, що адміністрація намагається робити вигляд, що вона вирішує конфлікти між студентами і викладачами, насправді ж запрошені на "килим" викладачі просто ржуть разом з деканатами зі скарг, а потім ще більше "ґвалтують" психіку студента, який посмів на них щось "накатати" керівництву. Ну правильно, викладачі - назавжди, студенти - ніхто і ненадовго. Випадки маразму щодо самого навчання на рівні присловутого СРСР, по типу пиши від руки, бо я так хочу. Нажаль, така правда..


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Запоріжжі, а також коледжі в Запоріжжі, курси в Запоріжжі, репетитори в Запоріжжі, тренінги в Запоріжжі, робота в Запоріжжі