Донбаський державний педагогічний університет (ДДПУ)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Військова кафедра

10000
студентів
380
викладачів
170
кандидатів
наук
15
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Дефектологічний факультет:

 • Корекційна освіта.

Факультет дошкільної освіти та практичної психології:

 • Практична психологія.

Факультет підготовки вчителів початкових класів:

 • початкова освіта: англійська мова;
 • початкова освіта: музика;
 • початкова освіта: інформатика;
 • початкова освіта: хореографія.

Технологічний факультет:

 • Технологічна освіта.

Факультет економіки і управління:

 • маркетинг;
 • менеджмент;
 • облік та аудит.

Факультет фізичного виховання:

 • Фізичне виховання (методика спортивно-масової роботи, туристична).

Фізико-математичний факультет:

 • математика;
 • фізика.

Філологічний факультет:

 • англійська мова та німецька мова література;
 • російська та українська мова і література;
 • українська мова і література, англійська мова та література;
 • українська мова і література, українознавство.

Психологічний факультет:

 • Психологія.

Про ЗВО/ВНЗ

Слов'янський державний педагогічний університет — один з престижних та прогресивних вищих навчальних закладів України. СДПУ більше як 65 років посідає провідні позиції на ринку освітніх послуг. Університет динамічно розвивається, запроваджуючи найновіші освітні технології і методики роботи, формуючи потужну матеріальну й інформаційну базу, утверджуючись на міжнародному рівні.

Наш університет сьогодні — це освітній, науковий, культурно-просвітницький центр Донеччини та південно-східного регіону України.Висока якість викладання та рівень наукових досліджень створюють унікальні можливості для підготовки провідних учених та дослідників.Слов'янський державний педагогічний університет — це доступність та перспективність вищої освіти, гарантія вашого впевненого старту в кар'єрі та житті.Наразі університет проводить реформування системи організації навчального процесу в контексті Болонської угоди, що дасть змогу випускникам університету отримувати дипломи європейського зразка.Слов'янський державний педагогічний університет — це повноцінно сформований та інтелектуально багатий вищий навчальний заклад, який створює унікальні можливості для отримання якісної освіти за визнаними кваліфікаційними рівнями.


Відгуки

296
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Корупція квітне !!! В країні війна, а викладачі вимагають гроші !!!Не раджу, цей ВУЗ до вступу .

,

Педфак - надзвичайний ! Дають купу знань, особливо на дистанційці. Круто складена програма, Від викладачів я в захваті ! Креатив, професіоналізм, особисті якості ! Розповім про свої враження за останній рік від вивчення психології : Ендеберя І.В.,Березка С.В., Панасенко Е.А. - суперпрофі. Так. як вони, мабуть ніхто не "вантажив". Було цікаво. І важко. Але кваліфікаційний іспит після їхніх "прогонів" був вже не складним ! Дорогенькі незадоволені студенти чи вже -не студенти, а ви не пробували вчитися ? Щоб ніякий корупціонер нічого з вас не вимагав ? За 4 роки навчання мене ні разу не заставляли платити . Але була свідком пошуку варіантів "домовитися" від тих, хто просто "прийшов за дипломом". Ще раз :не викладачі "тиснули " на студентів, а деякі студенти бігали "порішать" !

,

Это самый удобный ВУЗ в Украине, о котором я не могу вспоминать без добрых слов. Раньше окончил начальный факультет, в 2011 году, в двадцатом году поступил в магистратуру в филологический факультет, и в феврале 22 года получил диплом. Я очень доволен, доволен тем, что преподаватели толковые, умеют всё корректно разъяснить, вполне устраивает работа университета. Я ставлю оценку все пять звёзд. Ещё я мечтаю поступить в аспирантуру на филфаке. Мне очень нравится. Я могу и сам изучить иностранные языки, но для трудоустройства необходимо иметь диплом. Да, я в шоке от других комментариев. Но мне кажется, что просто чушь какую-то несут. Нет здесь никакой коррупции, никто ничего и ни с кого не требует. Поступить - легко и просто. Сессия проходит в норме, если, конечно, добросовестно посещать все лекции, готовиться и отвечать на семинарах, и тщательно готовиться к сессии. Тогда и "хвостов" никаких не появится. Помню, учился в начфаке, у меня был всё же "хвост", но Я исправил. Так что учитесь...

,

Коррупция. Это не вуз, а сплошная коррупция. Говорю за физ.восп. Холодный - самый главный взяточник, люди получают зачеты и экзамены даже ниодного раза не побывав на занятиях да и на сессии необязательно тоже присутствовать.. Все любят деньги.. и т.д. Но это пол беды. Уровень преподавания очень слабый. Преподаватели вообще не компетентны. А сколько психологии и педагогики подабавляли сократив часы на спортивные дисциплины... Единственно кто учит: Чернобай, Мухамед, Холодный, ну и единственный человек науки - Пристинский, еще был Григоренко старший... Остальные и защищались за деньги.

,

Казаков, Маторина дают знания на всю вашу жизнь! Это прекрасные люди, которые ценят ум и независимость в студентах, стараются развить искру и открыть новую звезду науки в каждом, кто проявляет желание учиться! Спасибо! Спасибо огромое! Когда я поступала в ВУЗ в 2005 году, коррупция процветала! Я едиственная сдала укр. диктант на русское отделение на 4 ( одна ошибка) из 25 человек, как выяснилось позже. Были люди, которые путали буквы алфавита, не говоря уже об орфограммах. Русский у Казакова я сдала на 5 , тоже одна из группы. В билете я сделала ошибку, и Казаков дал мне дополнительные задания, потом завязалась беседа. Он настоял на 5 -ке! В итоге, после экзаменов меня выбросили с бюджета, а взяли тех, кто "мама" написать не умеет! Я пригрозила ректору, что обращусь в Киев и заставлю пересдать вступительные весь вуз. Через 15 минут, я была на бюджете! Вот такая коррупция была тогда, что говорить о сегодняшнем дне!


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Слов'янську, а також коледжі в Слов'янську, курси в Слов'янську, робота в Слов'янську