Український державний університет науки і технологій

Український державний університет науки і технологій

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

10000
студентів
650
викладачів
300
кандидатів
наук
94
професори
і доктори наук

Спеціальності

Факультети

Дніпровський інститут інфраструктури і транспорту

Інститут промислових та бізнес технологій

Нікопольський факультет як відокремлений структурний підрозділ Українського державного університету науки і технологій http://nmetau.edu.ua/ua/mfac/i3002

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! 

Запрошуємо вас на День відкритих дверей @official_ust, який відбудеться📆 25 березня об 11:00, третій поверх, кімн. 314 (вхід з проспекту Гагаріна або від зупинки трамвая №1 «Український державний університет науки і технологій»). 

Це чудова нагода ознайомитися зі спеціальностями, які ми пропонуємо, побачити наш кампус та лабораторії, познайомитися з нашими викладачами та студентами. 

 Ми підготували для вас цікаву програму: 

 • історії успіху наших випускників; 
 • екскурсія нашими аудиторіями; 
 • «лайфхаки» з підготовки до НМТ; 
 • кава-брейк зі смаколиками. 

📌Долучайтесь до нашого заходу та дізнайтеся більше про можливості, для вашої успішної кар'єри. 

👉 Реєструйтесь за посиланням — https://forms.gle/53xRooevFtGqcA73A 

Долучайтесь до наших соціальних мереж та слідкуйте за новинами: https://ust.edu.ua/links

Підготовче відділення

Післядипломна освіта

В університеті діє Навчально-науковий центр розвитку професійної освіти (ЦРПО), який займається після дипломною освітою. http://cpo.diit.edu.ua

Аспірантура, докторантура

Працює відділ аспірантури та докторантури, тел.: [відкрити контакти](056) 371-51-09

http://nmetau.edu.ua/ua/mscience/i10/p800

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](056) 371-51-10[відкрити контакти](056) 793-19-15, [відкрити контакти](097) 239-14-79.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](056) 371-51-10[відкрити контакти](056) 793-19-15, [відкрити контакти](097) 239-14-79.

Про ЗВО/ВНЗ

Інформація про створення УДУНТ

З метою модернізації мережі закладів вищої освіти Кабінет Міністрів України своїм рішення від 31 березня 2021 р. №258-р утворив Український державний університет науки і технологій.

Згідно з рішенням, утворено Український державний університет науки і технологій із подальшим приєднанням до нього Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та Національної металургійної академії України.

Об’єднання наукових шкіл двох відомих закладів вищої освіти України дозволить сконцентрувати зусилля в напрямку створення відповідних смарт спеціалізацій для оптимального використання потенціалу регіону через максимальне пристосування відповідних напрямків розвитку науки та освіти до конкретних соціально-економічних умов.

Створений Український державний університет науки і технологій продовжує навчання та прийом на навчання за всіма акредитованими спеціальностями та освітніми програмами Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та Національної металургійної академії України.

Посилання на офіційні ресурси університету:


Відгуки

254
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дуже хороший університет, небайдужі викладачі, висока якість знань - коротше все що потрібно для отримання якісної освіти!

,

Навчаюсь в ДІІТІ на КТС і можу сказати, що цей ВНЗ вартий того, щоб до нього вступити. Матеріалу для вивчення багато, викладачі постійно пропонують щось нове та ціаве. Також викладачі залюбки проведуть консультацію і витратять на вас стільки часу, скільки буде потріюно для того, щоб ви засвоїли матеріал. За роки навчання вже маю достаню базу знань для написання широкомасштабних додатків загального користування. Варто зазначити і зручність розташування усіх корпусів, не треба витарчати час на дорогу на транспорті і мерзнути або паритись, щоб дістатися кудись, як от в ДНУ.

,

Учился 97-2002 экономика предприятий. Качество знаний получил хорошое. Работаю в такой же сфере , многие однокурсники тоже работают в сфере экономики и стали настоящими специалистами своего дела. Взяток не брали, та и мы не предлагали. Спасибо всему преподавательскому составу!

,

Повезло тем кто давно тут учился, сейчас ДИИТа больше нет, у людей остались одни воспоминания. Вуз далек от современных технологий! Облака, искусственный интеллект, нейронки интересно? А тут такое считается сырыми технологиями не достойными изучения. Максимум масивчики сортировать, детский лепит, а не знания. Хотите хорошее образование - ищите другой Вуз, не тратьте свое время на ДИИТ. Специалистом Вам не стать в этом университете к большому сожалению. Придется проходить массу дополнительных платных курсов, чтобы нормально устроиться работать.

,

Отличный университет для тех кому НЕ важны знания, а нужна просто корочка. КИТ - худшая кафедра. Кто не верит посмотрите на сайте дипломы магистров, это просто ужас какой-то! Как их пропустили с ними к защите вообще непонятно, темы красивые придумали, а по факту сложно обычной лабораторки! Лучше не поступайте в ДИИТ(УДУНТ).


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, а також коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі