Львівський інститут Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад» Міжрегіональна Академія управління персоналом»

Львівський інститут Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад» Міжрегіональна Академія управління персоналом»  • Платне навчання
  • Військова кафедра
  • Гуртожиток
  • Післядипломна освіта
  • Аспірантура, докторантура
  • Пiдготовче вiддiлення

1250
студентів
32
викладачі
30
кандидатів
наук
3
професори
і доктори наук

Спеціальності

Абітурієнтам

Сучасна європейська освіта без ЗНО.

Запрошуємо до спільної освітньої програми МАУП та трьох європейських вишів:

  • Варшавським університетом менеджменту
  • Вищою школою безпеки у місті Лодзь
  • Бургаським Вільним Університетом

   Підготовка  бакалаврів та магістрів за інтегрованими польсько-українськими програмами спільного навчання
   Основне завдання є отримати знання та професійні вміння у галузях економіки, управління, правових та соціальних наук.
Набір на заочну форму навчання проводиться тричі на рік: квітень, серпень, листопад
   Поспішай, стань студентом . Львівського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП»
Для консультацій щодо вступу без ЗНО та -20% знижки на навчання зареєструйся на сайті http://bezzno.maup.com.ua

    Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів навчання, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання якості освіти для вибраних спеціальностей звертайтеся у відбіркову комісію за адресою.: вул. Мазепи, 29, 1 поверх, кім. 106

тел.: [відкрити контакти](032) 224-94-00, тел. [відкрити контакти](068) 690-84-85 (Viber)

Перелік документів для вступу

1. 4 кольорових фотокарток (3х4см)

2. Копія атестата (диплома про освіту) з додатком завірена нотаріально (+ копія із нотаріально завіреного документа)

3. Оригінал атестата (диплома про освіту) з додатком (для денної форми навчання)

5. Сертифікат УЦОЯО з відповідних предметів (оригінал або копія)

6. Копії паспорта (3-ох сторінок, 1, 2, 11 ст.)

7. Копії ідентифікаційного номера

8. Копія паспорта одного з батьків (для неповнолітніх осіб)

9. Копія документа про зміну прізвища (завірено нотаріально) (+ копія із нотаріально завіреного документа)

10. Копії приписного свідоцтво (для денної та заочної форм навчання)

11. Прозорі файли.

12. Копія документів подається при наявності оригіналів!

Tелефон для довідок: [відкрити контакти](032) 224-94-00, [відкрити контакти](068)-690-84-85


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

сюди можна після 9?

,

Закінчила цей заклад у 2008 р. Можливо не ідеальний, але хто не без гріха. Дипло отримала вчасно, пари відбувались. При влаштуванні на роботу ( на співбесідах) реакція на диплом МАУП у була адекватна

,

МАУП- це жах!!! викладачі - хами!!! нічому не вчать, раджу туди не поступати!!!

,

МАУП Львов дипломы не выдают кормят завтраками поступить куда-то на магистратуру невозможно без диплома а у них магистратуры нет шарашкина контора

,

ЖАХ!! Дипломів бакалавра в цьому році не дають і номерів їхніх теж. Магістратури в них нема, а більше поступити без диплома ніде не можна. Коли питаєш де диплом- морозяться. Коротше втрачаємо рік життя, бо очікуємо наступної вступної компанії Шарашкіна контора!!!!!!!!!

,

Закінчила Червоноградську філію МАУПу. Пішла вчитись після 9 класу заочно, в групі було 4 студентів, перші два роки навчання проводили по суботах кілька пар, інколи взагалі викладачі не приходили. Це все виглядалало на якусь шарашкіну канторку....але ці два роки дали мені добре зрозуміти, що я не хочу вчитись у цьому закладі і відбило захоплення стати юристом....тому після закінчення 11 класу (я не залишила школу після 9 класу) вирішила поступати в серйозніший заклад, вступила на державну форму навчання ЛНУ Франка, здобула ступінь магістра, а МАУП???отримала диплом молодшого спеціаліста права. Державний іспит здавала сама, бо не знайшла кому заплатити і здала на 4 і задоволена!За сесії не платила, бо я не вмію давати хабарі...якщо серйозно то б не радила туди поступати, але кому потрібен "непотрібний" і неякісний диплом - то вам в МАУП!!!!Ось так...)))))

,

В общем средний учебник. Общежитие не дают. На последнем курсе пар не было вообще, а тем кто приходил сказали "ти шо, самий розумний". Пришлось сессию покупать. Все полностью на то время обошлось около 900-1200 грн/сессия.Те, кому нужен просто диплом (а это почти все, кто был с нами на 5-м курсе) останутся довольны. Минимум напряга, относительно дешево. Первые же курсы прошли нормально, денег вымагали только 1 препод (50грн-4, 100грн-5, зачет 50грн на то время). В начальных курсах с преподованием получше. Кто слушает - основы дела выучит и даже узнает о некоторых тонкостях специальности. С трудоустройством проблем нет. Меня брали в суд, но отказался. Так что можете смело идти трудоустраиваться, лично я с проблемами по этому поводу не стыкался. Международным дипломом можете сразу себе подтереть полик авто. Его нигде в мире из стран 1-го сорта не признают. По этому придется заканчивать аспирантуру, магистратуру и т.п. в других вышках, чтоб найти работу по специальности за бугром.

,

У 2005 році я отримала диплом лише молодшого спеціаліста МАУП і без проблем і корупції влаштувалась на роботу державним службовцем. Тому що навчання в МАУП дає хороший старт і хороші знання для того, хто хоче вчитись і кому це цікаво. А хто немає такого бажання, то вчитись і у інших ВУЗах не буде... Зараз я працюю по спеціальності, маю 7 років стажу державного службовця, і продовжую навчання, хочу здобути диплом спеціаліста. Усім своїм знайомим раджу цей ВУЗ!!!

,

вуз, він класний, а те що не отримали вчасно диплома це чисто ваша вина, бо потрібно здавати необхідні документи, для отримання диплома, ВЧАСНО. Якщо ви здаєте ці документи в день припинення їх здачі то відповідно для вас одного чи одної ніхто персонально диплома виробляти не буде, ваш диплом буде аж з наступним випуском будь-то стаціонар чи заочники. Любі студенти уважно слухайте про що говорять і просять вас викладачі і керівництво і диплом отримають всі.

,

це не вуз, а ПТУ, навіть гірше. В ПТУ хоч пари проводять, а там їх просто нема

,

Закінчила 4 курс Львівського інституту МАУП - правознавство. Диплом отримала вчасно. Влаштувалася на роботу за спеціальністю. Велика вдячність викладачам за знання. Хороший ВУЗ! Поступайте!

,

Я навчаюсь в Львівському інституті МАУП, хочу залишити лише хороші відгуки про навчання в ньому, створенно усі умови для навчання, навчаюсь на війські кафедрі,Скарг немає!

,

Вчилася в МАУПІ, закінчила четвертий курс, отримала диплом, працюю на роботі, при чому державній, поступила на 5-й курс, вчуся дальше!! Вуз як вуз! Я задоволена!!

,

Я навчалась в МАУПі на 1 курсі після 9 класу , в групі було 2 чоловік , знань ніяких коли хто хоче тоді і приходе .Документи вирішила забрати бо була проблема з приміщенням в філії в Червонограді , але правда знайшли приміщення нове,3 аудиторії.Кароче одним словом шарашкіна кантора.Підняли оплату не попередивши нас , по договору одне а платила інакше.Документи не хотіли відавати відправляли у Львові з одного кабінету в другий Всі хамлять хочуть поставити себе вище,ті хто вчився в МАУПі роботу дальше ніж МАУП не знайшли сидять і хамлять до старших і до студентів.Це не ВУЗ а ЖАХ!! Не раджу туди поступати тим хто не має державної освіти.

,

Провчилась 4,6 роки на заочній формі навчання. Закінчила на червоний диплом. Якщо хочеш чогось навчитися, то і на заочному навчишся. Я дуже задоволена і рівнем навчання і підходом до студента. Просто треба вчитися, а якщо немає бажання то ні гроші ні зв"язки тобі знання не дадуть. Поступайте і вчіться, це добрий вуз.

,

МАУП це просто жах....

,

Не найкращій вибір! Я навчаєся в одному з феліалів технікумів в Києві і повірте меня, це просто жах! Керівництво не вкладає гроші у розвиток....людей набирають дуже мало і воно й не дивно Посеред року підняли плату при чому не збирали батьвік, щоб пояснити на підставі чого,просто роздали студентам контракти і сказали щоб ті віддали на підпис батькам як якась справка про манту.(і це лише технікум......)

,

Наразі навчаюсь , на початку вроді би нічого так навчання , а зараз одні проблеми!!! Багато поганих відгуків про ВУЗ.. Незнаю як поступати на далі.!

,

вчилась в МАУПі, група складалась із 14 осіб, всм нам все доступно пояснювали-знань багато, роботу знайшли всі. ЧИМ МЕНША ГРУПА ТИМ БІЛЬШЕ УВАГИ ВИКЛАДАЧ ПРИДІЛЯЄ КОЖНОМУ (індивідуальний підхід-гарантовано)

,

Чую про МАУП погані відгуки переважно від тих хто там не вчився... як на мене заклад великого значення не має, якщо є бажання вчитись. Роботу зараз взагалі знайти не легко, скажем так, проте якщо мати знання і вміння їх застосувати то всі двері відриті незалежно від "корочки" диплому. Хоча інколи сама дивуюсь коли на пару приходить одна чи дві людини :)

,

не йдіть в мауп краще зразу в Зайчик...

,

Не вчилася, не знаю як там але от рената написала що диплом можна купити за 2500 ... а де його не можна купити, в кожному університеті за гроші можна все, от я вчуся в університеті ім. Івана Франка і не знаю шо сказати корупція зашкалює...на денному ще якось можна витягувати а на заочному гроші складати(

,

Роботодавці звертають увагу на ВУЗ,це правда!МАУП взагалі толком не вважають,що випускники реально мають хорошу освіту.Там диплом можна купити за 2.500$. Група може бути і з двох чоловік,які взагалі не відвідують заклад!які ж тут спеціалісти можуть бути?подумайте...це жахливо.

,

Це досить хороший вуз, наприклад мій друг закінчив цей заклад , він був на факультеті правознавство, і зараз працює по-спеціальності у Львівському Господарському Суді!!!

,

Передусім хочу зазначити, що основним гарантом освіти є успішне проходження ним ліцензування й акредитації. Міністерство освіти не передбачає жодних пільг, а навпаки -особливо уважно оцінює відповіність навчання у недержавних ВНЗ. ЛІ МАУП забезпечує належні умови для здійснення основних видів діяльності.

,

ВУЗ дуже класний, викладачі доступно подають матеріал, ніхто не вимагає від тебе "хабара"!

,

Вуз дуже хороший, основне - бажання вчитись. Працевлаштування не залежить від Вузу, а від знань і везіння. ЛІ МАЦП - СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Як би мала змогу другий раз вибирати, то нізащо не вибрала МАУП..Роботодавці і досі критично оцінюють ВУЗ, багато не може знайти нормальну роботу!

,

Я теж хочу лишити позитивну оцінку ЛІ МАУП, бо і методика навчання, і підхід до охочих до навчання студентів, і якість освіти мені подобається. Безперечно, шкода що найкращі ліцензовані місця (магістратура) лише в Києві, але, сподіваюсь, це тимчасова проблема.

,

Хороший вуз

,

Поганий він тільки для тих, хто не вчиться........!!!!!!

,

Це не ВУЗ, це - жах!!!!!!!

,

хороший

,

Хороший заклад:)

,

МАУП справді досить непоганий навчальний заклад. Викладачі хороші та з досвідом роботи (хоча бувають і винятки, але я думаю це притаманне усім навчальним закладам). Хто хоче вчитися і хоче бути спеціалістом у своїй галузі, той отримає для цього все необхідне. Головне бажання та зусилля.

,

В МАУП раджу поступати тим, хто вже має якусь освіту, тому що це недержавний заклад і хто-знає, яка його подальша доля.Я наприклад, зараз, шкодую, що поступила в МАУП,хоч і викладачі там непогані, але рівень знань студентів дуже низький і пізніше , щоб поступити в магістратуру в якийсь інший заклад потрібно дуже піднапрягтись.

,

MAUP - Forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

учусь заочно супер!преподаватели очень понимающиє и хорошиє

,

навчатися справді неважко, враховуючи те, що рівень студентів інколи значно вищий рівня "викладачів"))))) жаль студентів, які не "побачать" іншого ВУЗу крім зазначеного..... зверніть увагу на помилки, зроблені в коментарях студентів ВУЗу....ось це показник рівня знань.

,

Вуз непоганий,вчитись зовсім неважко,раджу поступати. Тільки не знаю,як щодо роботи буде після закінчення.

,

головне що сесію можна здати безплатно,якщо хоч трошки мати розуму!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Я, не раджу туда поступати. Коли при співбесіді, запитують: "де ви навчалися" на мою відповідь" в МАУПі", мені відповідають " не хочете ще нормальний інститут закінчити?". Після МАУПу не хочуть брати на роботу це факт!!!!!!!!!!!

,

Дуже хороший вуз !

,

чудовий вуз

,

Так,багато хто говорить що МАУП це поганий заклад і так далі,але я іншої думки була і є...я тут навчаюсь і мене влаштовує все!!!

,

Гарний заклад

,

а ви спитайте у випускників а не в тих хто навіть ніколи маупу не бачив... я б наприклад не хотіла вчитись в державному вузі бо там нема ні індивідуального підходу до кожного студента як в нас, ні повного забезпечення літературою, ні нормальних сесій (без взяток). p.s....Хто хоче вчитись, той вивчиться будь-де... а ліниві тільки шукають причину щоб не вчитись...

,

К сожалению, в других ВУЗах смеются с МАУП. Наверно не зря...

,

класний

,

в мене і моїх одногрупників нема проблем з працевлаштуванням після мауп, а всім хто погано про нього говорить - вчитись краще треба

,

заклад супер, і викладачі сильні... особливо добра підготовка на менеджменті.... так шо рекомендую )))

,

найкращий!!!!

,

МАУП-це поганий навчальний заклад!!!!!!!!!!!!!!!!!! Тікайте звідти (я маю на увазі майбутніх юристів) поки не пізно!!!!!!!!!!!!! І до речі ліцензія в МАУП лише до 2011 року.... Раджу задуматись!!!!1

,

нармальок

,

супер =)))

,

заклад так-собі, а от диплому можна і не дочекатися...

,

я закінчив ЛІ МАУП в 2007 році і натой момент я вже працював в ЛОФ УКРСОЦБАНКУ в юр. відділі. і зараз змінюю роботу і в мене невиникає питань при прийомі на роботу чи я закінчив МАУП чи ІВ. Франка уніве-т!!!!!!!!!!!!!!! В МАУПІ я отримав досить непогану базу знань.......... РАДЖУ ВСТУПАТИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Диплом від МАУПу отримаєте через пів року закінчення..Подумайте двічі перед тим, як поступати...Я на свій диплом чекала з липня по грудень! І переводити в інший ВУЗ можливості не дають! Не пускають. А так наче не погано..

,

тікайте з маупу поки можете(це про правознавців)потім ніхто на роботу вас не візьме,задумайтесь.......вони тільки з вам гроші тянуть((((

,

Яка різниця де навчатись ,головне отримати знання!!!!! В МАУП ці знання можна отримати!

,

А так собі...

,

Наш навчальний заклад, як друга сім'я для нас. Викладачі у нас хоч і вимогливі, але людяні, з ними можна поділитись своїми проблемами, а куратор подруга.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові