Луганський державний медичний університет (ЛДМУ)

Луганський державний медичний університет (ЛДМУ)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

170
викладачів
52
кандидати
наук
19
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Медичний (222 “медицина”, 228 “педіатрія”, 221 “стоматологія”);
 • Фармацевтичний (226 “фармація, промислова фармація”);
 • Факультет післядипломної освіти.

Абітурієнтам

(Підготовче відділення) https://www.lsmu.edu.ua/news-
ua/novyny-dz-ldmu/2050-nabir-na-pidhotovchi-kursy

Державний заклад «Луганський державний медичний університет» проводить підготовку за
фахами (освітній рівень - "Магістр"):

 • 222 "Медицина" (термін навчання 6 років);
 • 228 "Педіатрія" (термін навчання 6 років);
 • 221 "Стоматологія" (термін навчання 5 років);
 • 226 "Фармація, промислова фармація" (термін навчання 5 років);

Також діють факультети іноземних студентів та післядипломної освіти (інтернатура, вторинна спеціалізація, цикли ТУ тощо). Наявні клінічна ординатура та аспірантура.

Вступати можна на основі повної загальної середньої освіти (на 1-й курс, бюджет/контракт), після медичного коледжу (на 1-й чи 2-й курс, контракт/бюджет), після здобуття вищої немедичної освіти чи фахової/передвищої немедичної освіти (на 1-й курс, контракт/бюджет), після здобуття вищої медичної освіти (клінічна ординатура, аспірантура). Вступ можливий: за результатами ЗНО чи НМТ, за результатами вступних іспитів чи співбесіди. Для
абітурієнтів з непідконтрольних/окупованих/особливо небезпечних територій діють особливі умови вступу. Працює освітній центр "Донбас-Україна". Є підготовчі курси для вітчизняних та іноземних громадян.

Більш докладну та актуальну інформацію дізнавайтесь за телефонами та дивіться на офіційному сайті. Контактні дані: 33028 Україна, Рівненська область, м.Рівне, вул. 16-го липня, 36 (8-й поверх діагностичного центру).

Телефони: канцелярія [відкрити контакти](067) 453-05-06;

Приймальна комісія: [відкрити контакти](095) 031-54-57 (Viber, Telegram), [відкрити контакти](068) 370-36-69.

E-mail: [відкрити контакти][email protected] ; [відкрити контакти][email protected] , сайт: http://www.lsmu.edu.ua

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](095) 031-54-57, [відкрити контакти](068) 370-36-69.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](095) 031-54-57, [відкрити контакти](068) 370-36-69.

Про ЗВО/ВНЗ

Починаючи з 1956 року університет пройшов довгий шлях становлення та організації кафедр, формування матеріально-технічної бази та відділів інституту, будування гуртожитків, нових обладнаних корпусів, для того, щоб стати одним із зразків сучасної, якісної медичної освіти. В 2014 році, у зв'язку з військовими діями в країні, ВНЗ переїхав і знаходився за адресою: Луганська область, м. Рубіжне, вул. Будівельників, 32. А в березні 2022 року через повномасштабне вторгнення росії виш було вдруге релоковано, вже на Рівненщину, і наразі
знаходиться за адресою: Рівненська область, м.Рівне, вул. 16-го липня, 36. Та, незважаючи на життєві перипетії, ЗВО продовжує працювати, відновлюватись та розвиватись!

Університет має IV рівень акредитації.Навчальний процес відбувається на 28 кафедрах (частина з них клінічні, знаходяться в лікувальних закладах), його забезпечують 169 викладачів (з них – 19 докторів наук і 52 кандидати наук).

Професорсько-викладацький склад університету має великий досвід як теоретичної, так і практичної роботи. Викладання здійснюється українською, англійською та російською мовами для вітчизняних та іноземних студентів з використанням наочного матеріалу, сучасного обладнання та новітніх технологій.

В університеті діє студентське наукове товариство ім. В.Г. Ковешнікова ДЗ «ЛДМУ», яке створено для студентів, що зацікавлені в поглибленні своїх знань, організаційній та науково-дослідницькій роботі, постійно працюють 17 наукових гуртків.

Студенти активно беруть участь у проведенні засідань гуртків, науково-практичних конференціях, майстер-класах, тренінгах для удосконалення розуміння професії лікаря. В університеті діє студентське самоврядування, яке є невід’ємною частиною громадського самоврядування. Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання та побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом. Також діє профспілка студентів ДЗ «ЛДМУ», членом профспілки може стати будь-який студент університету. Органи студентського самоврядування: беруть участь в обговоренні та вирішенні питань удосконалення освітнього процесу, науково-дослідної роботи, призначення стипендій, організації дозвілля, оздоровлення, побуту та харчування; проводять організаційні, просвітницькі, наукові, спортивні, оздоровчі та інші заходи; захищають права та інтереси студентів, які навчаються у вищому навчальному закладі; вносять пропозиції щодо змісту навчальних планів і програм; вносять пропозиції щодо розвитку матеріальної бази вищого навчального закладу, у тому числі з питань, що стосуються побуту та відпочинку студентів а також інші питання студентського життя та роботи вишу.

Працює Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет» - особливе місце спілкування студентів. У ньому кожен вибирає свій напрямок творчого самовираження. Головною метою Центру є створення майданчика для самореалізації молоді, для проведення спільного дозвілля, роботи студентських клубів і творчих колективів - тож студенти мають можливість спробувати свої сили в різних напрямках мистецтва і проявити себе як творча особистість.

За час свого існування університет підготував понад 15000 спеціалістів, у тому числі 950 лікарів для 52 країн світу. ДЗ «ЛДМУ» неодноразово відзначався високими місцями в міжнародних та вітчизняних рейтингах закладів вищої освіти, має різні нагороди і дипломи за розвиток та досягнення. (Більш докладну та актуальну інформацію дізнавайтесь за телефонами та дивіться на офіційному сайті: http://www.lsmu.edu.ua)


Відгуки

268
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Поступила сюда потому что особо выбора не было,и в итоге лучше бы вообще никуда не поступала. Коррупция есть, её много, но при большом желании можно и без взяток отучиться. Но это ещё пол беды. Место учебы тесты, никаких знаний и ужасное отношение к студентам всех работников этого заведения. Вы никому ничего не докажете, не объясните.

,

Буду вступати до цього ВУЗу цьогоріч. І хай тільки хто небудь спробує з мене збити бабки за сесію. Зразу буде заява в антикорупційному відділі. Тут на Рівненщині їм такі номера не прокатять. Хочу навчатися сам, щоб бути хорошим спецом, а не вивченим за гроші горе- лікарем.

,

Всем добрый день ..! Не могла пройти мимо .. очень нехорошие отзывы .. но каждый имеет право ! Немного о себе : закончила институт в 2012 году, поступила на педиатрию на бюджет с первого раза за что благодарна Богу и все преподавателям !! Первая попытка была в Харькове неудачная , потому что нудно было платить. В семье не без чёрной овечки есть кафедры и преподаватели которым нужно что- то заплатить !!!Но !!!! Если Вы хотите учиться- выучитесь в любых условиях и в любом университете , поступав уже после мед.коледжа, знала зачем иду ! Буду до конца жизниблагодарна всем преподавателям за знания , за дорогу в жизнь !! Кафедра педиатрии самая замечательна и самая дружная !! Благодарю кафедры анатомии гистологии биохимии патофизиологии патоморфология и многие другие ! Благодарю всех!! Очень скучаю за Луганском ! Желаю всем удачи !! Учитесь !! Много везде разные людей но Вы учитесь !! И ваши труди принесут плоды!! Хороший институт !! Хорошая замечательная база и библиотека !! Всем С Богом

,

Прочитала практически все отзывы, со многими не согласна, моя сестра заканчивала этот вуз в 1996 году, училась сама, занималась много, но все равно в независимости от знаний была плата за зачет и за допуск к экзаменам 50 и 100 американских рублей, у кого не было денег - строили дачи преподавателю, ребенок окончил институт в 2020 году, НИ КОПЕЙКИ не платили, кто учится - денег с них не вымогают, да ставили заниженные оценки на одной кафедре аргументируя тем, что 5 баллов уже оплачены, но учился сам и очень хорошо

,

Деньги,деньги и ещё раз деньги! Только вымогательством а не обучением студентов занимается весь преподавательский состав этого " ВУЗа"


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Рівному, а також коледжі в Рівному, курси в Рівному, репетитори в Рівному, робота в Рівному