Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія» (МІПНУ ОЮА)

Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія» (МІПНУ ОЮА)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

500
студентів
25
викладачів
11
кандидатів
наук
3
професори
і доктори наук

Факультети

 • Цивільна та господарcька юcтиція.
 • Кримінальна юcтиція.

Абітурієнтам

Довузівська підготовка: тел. [відкрити контакти](0512) 40-86-54.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](0512) 40-86-54, [відкрити контакти](093) 203-06-31.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи:

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 6 однакових кольорових фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва.

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](0512) 40-86-54, [відкрити контакти](093) 203-06-31.

Про ЗВО/ВНЗ

Матеріально-технічна база: адміністративний корпус, навчальний корпус, їдальня, спортзал, гуртожиток, бібліотека (читальний зал), комп'ютерні класи, лінгафонні кабінети. Всі споруди капітально відремонтовані, відповідають санітарно-гігієнічним та інженерно-технічним нормативам.

Загальна навчальна площа складає 3352 кв.м. У розпорядженні Інституту 30 аудиторій для проведення лекційних та практичних занять, що цілком відповідає реальним потребам навчального закладу для організації повноцінного навчального процесу, як для студентів денної, так і заочної форм навчання. Всі аудиторії обладнані сучасними навчальними меблями, у лекційних аудиторіях встановлено звукопідсилювачу апаратуру.

У навчальному корпусі розташовані 2 комп'ютерних класи на 28 місць та 2 лінгафонних кабінети на 34 місця; навчально-методичний кабінет та організаційно-методичні кабінети відділень денного і заочного навчання; бібліотека з книгосховищем та читальним залом на 72 місця.

Для проведення практичних занять з дисциплін «Судова фотографія», «Криміналістика» в Інституті створена лабораторія, де студенти мають змогу самостійно працювати.

Заняття з фізичного виховання та тренування спортивних секцій проводяться у спортивному залі загальною площею 800 кв.м. Постійно діє також тренажерний зал з комплектом спортивних тренажерів, закуплено необхідну кількість спортивного інвентарю та обладнання, яке постійно оновлюється. У весняно-осінній періоди в разі потреби для проведення занять та спортивних змагань використовуються територія та спортивні споруди Центрального міського стадіону, що розташований у безпосередній близькості від Інституту.

Матеріальна база навчального закладу дозволяє задовольняти соціально-побутові потреби студентів. Постійно працює студентська їдальня з залом на 100 посадкових місць, оснащена всім необхідним обладнанням для приготування їжі та якісного обслуговування студентів. Безпосередньо в навчальному корпусі працює буфет.

У розпорядженні студентів комфортабельний гуртожиток на 152 місця з блоковим розташуванням житлових кімнат, з електричними плитами, водопостачанням гарячої води, умебльований необхідними меблями та устаткуванням. Потреба в гуртожитку іногородніх студентів задовольняється майже на 100%. Обладнаний актовий зал на 100 місць, де проводяться культурно-масові заходи та працюють самодіяльні колективи. Не кожен навчальний заклад має готельні кімнати, де живуть вчені з Університету.

Прилегла територія, що являє собою замкнений двір, упорядкована, асфальтована, з фонтаном та зеленими насадженнями. Інститут розташований у одному з найбільш екологічно чистих місць м. Миколаєва. До Центру можна зручно дістатися міським транспортом, зупинки якого «Юридична академія» знаходяться поруч з навчальним закладом.

За останні 5 років було здійснено значну роботу по придбанню обладнання та устаткування, необхідного для організації повноцінного навчального процесу, зокрема придбано обладнання для комп'ютерного та лінгафонного класів, триває комп'ютеризація роботи служб Інституту. Загальна кількість комп'ютерів перевищує 50 одиниць, придбано ксерокси, сканери, принтери та інше сучасне обладнання і аксесуари.

Продовжується комплектування книжкового фонду бібліотеки, який сягає 47000 екземплярів (без урахування періодичних видань). Здійснено обладнання тренажерного залу, пpидбано фоpми для кoманд з ігровиx видів споpту тa кoманди Ліги сміху, рeгулярно оновлюєтьcя споpтивний інвeнтар. Поcтійно здійснюєтьcя пpидбання тa рeмонт навчальниx мeблів тa мeблів для гуpтожитку.


Відгуки

140
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Нарешті призначили достойного керівника МІП - професора Олександра Козаченка!!! Попередник - це утопія для існування закладу освіти і повне фіаско. Вдячна Всесвіту, що повернув ,,горе керівника,, до Одеси, хай там чудить))) Олександру Васильовичу з однодумцями буде важко відбудовувати втрачене за 4 попередні роки, повертати довіру спільноти до якісного освітнього процесу... Знаючи професора, впевнена, що він з однодумцями впорається!!!

,

Дуже сподобався цей ВУЗ, закінчив у минулому році. Гарні викладачи, ркомендую.

,

Мені подобається цей університет і я туди подала документи багато хто рекомендував його і по розповідях все дуже круто

,

Хочу окремо написати про деканат. Там справді працюють найкращі люди. Якщо виникне якась проблема, то вони завжди допоможуть. Дуже пощастило, що в МІП НУ «ОЮА», працюють такі відзивчиві люди)

,

Хочу щиро подякувати МІП ! Я дуже щасливий, що здобув в ньому вищу освіту, отримавши чудові перспективи у омріяній роботі за фахом. Викладачі дуже хороші і доброзичливі, із якими мені неймовірно пощастило.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Миколаєві, а також коледжі в Миколаєві, курси в Миколаєві, репетитори в Миколаєві, робота в Миколаєві