Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут» ( НУБіП «БАІ»)

Обособленное подразделение Национального университета биоресурсов и природопользования Украины «Бережанский агротехнический институт» (НУБиП «БАИ»)

  • Безкоштовне навчання
  • Платне навчання
  • Військова кафедра
  • Гуртожиток
  • Аспірантура, докторантура
  • Пiдготовче вiддiлення
  • Післядипломна освіта

4725
студентів
253
викладачі
74
кандидати
наук
11
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

  • Агроінженерний факультет.
  • Факультет економіки та природокористування.

Про ЗВО/ВНЗ

Навчальний процес проходить у 8 корпусах — 20 навчальних кабінетів, 45 лабораторій, 11 лекційних аудиторій, 3 кабінети дипломного і курсового проєктування, 15 комп'ютерних класів, навчально-виробничі майстерні, СТО автомобілів, бібліотека, актова зала, 2 гуртожитки, студентські кафе, музей історії інституту.

Діють автотрактородром і спортивно-оздоровчий комплекс.

Зовнішня співпраця. Близько 400 студентів і викладачів інституту стажувалися в Австрії, Швейцарії, Данії. БАТІ співпрацює з Віденським університетом культури землеробства, Вищою економічною школою та Науково-дослідним центром альтернативного дизельного палива м. Візельбург (Австрія), Інститутом біодинамічного сільського господарства м. Фрік (Швейцарія) та іншими навчальними закладами Європи.


Відгуки

66
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Випускники цього вузу, не знають біології на рівні школи, я же не кажу про щось більше. Як людині яка взагалі нічого не знає можна видати диплом про Вищу освіту!?

,

На жаль дуже мало доброго і позитивного. Усіх цікавить лише збагачення особисте.

,

Викладачі купилили собі вчені звання і тепер любими способами с тараються відбити гроші.

,

Якщо не ходити на заняття, то можливо. А вцілому Вуз досить пристойний і знання дають добрі, не гірші чим у центральних Вузах. Досить пристойний агроінженерний факультет. Зокрема кафедера енергетичних машин.

,

За 5 років навчання вимагають тільки грошей, одні благодійні внески, непотрібні курси (домашньої економік, бжолярство, комп'ютерного набору, ітд.) Вчити не вчуть а гроші давай. Вуз не рекомендую якщо хочете щоб вас там щось навчили, є і хороші викладачі но їх одиниці, диплом дадуть но знання вже треба самому вчитись.


Залишити відгук

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Бережанах, роботу в Бережанах.