Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бережанський агротехнічний інститут"


 • Бережани · вул. Академічна, 20, Тернопільська обл., 47501
 • (03548) 2-11-59
 • office@bati.ber.te.ua
 • денна, заочна, дистанційна
 • бакалавр, спеціаліст
 • ЗВО (вуз) заснований у 2001 році. Статус національний. III рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Післядипломна освіта

4725
студентів
253
викладачі
74
кандидати
наук
11
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Агроінженерний факультет
 • Факультет економіки і природокористування

Про ЗВО (вуз)

Навчальний процес проходить у 8 корпусах - 20 навчальних кабінетів, 45 лабораторій, 11 лекційних аудиторій, 3 кабінети дипломного і курсового проектування, 15 комп'ютерних класів, навчально-виробничі майстерні, СТО автомобілів, бібліотека, актова зала, 2 гуртожитки, студентські кафе, музей історії інституту.

Діють автотрактородром і спортивно-оздоровчий комплекс.

Зовнішня співпраця. Близько 400 студентів і викладачів інституту стажувалися в Австрії, Швейцарії, Данії. БАТІ співпрацює з Віденським університетом культури землеробства, Вищою економічною школою та Науково-дослідним центром альтернативного дизельного палива м. Візельбург (Австрія), Інститутом біодинамічного сільського господарства м. Фрік (Швейцарія) та іншими навчальними закладами Європи.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Випускники цього вузу, не знають біології на рівні школи, я же не кажу про щось більше. Як людині яка взагалі нічого не знає можна видати диплом про Вищу освіту!?

,

На жаль дуже мало доброго і позитивного. Усіх цікавить лише збагачення особисте.

,

Викладачі купилили собі вчені звання і тепер любими способами с тараються відбити гроші.

,

Якщо не ходити на заняття, то можливо. А вцілому Вуз досить пристойний і знання дають добрі, не гірші чим у центральних Вузах. Досить пристойний агроінженерний факультет. Зокрема кафедера енергетичних машин.

,

За 5 років навчання вимагають тільки грошей, одні благодійні внески, непотрібні курси (домашньої економік, бжолярство, комп'ютерного набору, ітд.) Вчити не вчуть а гроші давай. Вуз не рекомендую якщо хочете щоб вас там щось навчили, є і хороші викладачі но їх одиниці, диплом дадуть но знання вже треба самому вчитись.

,

Good

,

Я провчилася тут 5 років. Вчилася сама і не мала жодної сесії без повишеної степендії. Викладачі є різні, є вимогливі (це виликий +), ну і є звичайно як і всюди не дуже. Але на рахунок хабарів, ви ще не знаєте, які хабарі платять, нп. в Дрогобицькому пед. інституті. Теж маленьке місто, але хабарі явно відрізняються. Всі хто пишуть знання погані, не знаю хто вас вчив, якщо на механічному, то там взагалі своя система. А от на економічному я отримала досить пристойні знання. Особливо вдячна викладачам бух. обліку. Після 4-го курсу успішно пройшла конкурс у великій компанії, де працюю бухгалтером.

,

правду кажуть - вірити можна тільки в те, що бачать твої очі і чують твої вуха.ображені або й ледачі студенти пишуть погані коментарі.мій син рік провчився - не платили нізащо, в другому симестрі стипендії не мав, бо не дуже добре здав сесію; в першому симестрі другого курсу стипендія буде, бо постарався на екзаменах; викладачі доброзичливі і чуйні люди ,якщо бачать в студентові старання - йдуть назустріч; викладачі принципові- хочуть повної віддачі в навчанні, але ніяких хабарів не беруть - будеш ходити, вчити і здавати ,поки не здасиш.мені подобається все.

,

Інститут супер! Як на мене то тут класно вчитись, головне щоб було бажання.

,

Поганий ВУЗ. На кожному кроці курси, благодійні фонди . Хороших викладачів можна перерахувати на пальцях однієї руки. Погане ставлення викладачів, зневага.

,

говорю чесно це повна шняга.поступив сюди тільки тому що пройшов на бюджет.але ви на це не ведіться бо після першої сесії вас зріжуть.степендію тут мають тільки ті що прийшли з молодшого спеціаліста на бакалаврат.та ті що їх батьки тут працюють.

,

Скрута в Україні дає про себе знати, обо скоріше конкуренція з іншими Вузами, особливо по Західній Україні. Через це, за кожного студента там буквально борються, якість навчання зросла, відношення до нас покращилось на багато. Я радий, що поступив сюда. Покищо тільки позитивні враження.

,

Подейкують, що цей заклад в недалекому майбутньому мають зачинити.

,

Не такий вже поганий заклад,якщо немає інших варіантів вчитися на державній формі навчання!:-)

,

Думаю, що коментар вище написав не викладач, платять всюди, але у БАТІ - хочеш вчися, а хочех плати

,

В БАТІ 338 викладачів та професорів. З них може 38 більш менш пристойного рівня, решта такі собі цапки-відбувайли від сесії до сесії. Все що можуть викласти це ціну курсової чи екзамена в грошовому еквіваленті. Не йдіть сюди, зробите погано собі та своїй родині.

,

Дуже поганий навчальний зклад!!!! викладачі просто жахливі,,,провчилася 1 рік і шкодую за втраченим часом,,,але не шкодую що пішла звідти!!!!! Без грошей ніхто вам хорошої оцінки не поставить,,якби ви добре не вчилися Нікому не раджу поступати в БАТІ !!!

,

Викладачі за декілька років купляють собі пристойні машини, рівень викладачів просто ганебний, роздруківка з лекцією і не відриваючи очей диктує під запис, з таким успіхом і Я можу бути викладачем "високого рівня", як вони думають про себе... ХАБАРНИКИ...!!!

,

На стаціонарі можна вчитися як заочник, на сесію прийти з грошиками. На заочному взагалі нікуди не треба йти, тільки залікову книжку віддати якомусь проффесорові, звісно з добрими грошима. Висновок, якщо є гроші можна одержати нікому не потрібний диплом.

,

хто не хоче вчитись і хоче прогулювати пари ЛАСКОВО ПРОСИМО

,

Валерія, я тебе підтримую. Коли викладач приходячи на пару пише ціну заліка на дошці, про що далі говорити? Дитина сирота склала іспит так само як один з її одногрупників, але сирітку відрахували з інституту, а іншого залишили. Де справедливість? Сирота після цего наклав на себе руки!

,

Подивіться фаміліі ''викладачів'' на оф. сайті, відкрийте сайт однокласники і ви побачите як проходить навчальний процес баті

,

Дивує куди дивиться мін. освіти Украіни. Коли люди з двору стають так званими ''викладачами'' . Потім обдирають тих дітей як липку.

,

класно

,

Я там не вчився, але працював. Викладачі і студенти є всякі. Є такі, що вчать і вчатся, а є такі що беруть і дають. БАТІ тримається на авторитеті ректора. Його не стане, буде ПТУ.

,

просто суперсько!!!:::)))

,

гарвард, він і в африці гарвард... поганим був, поганим і лишаєтся і підтримую всі коментарі щодо поганої якості освіти і фінансової допомоги універу:)

,

гарний інститут

,

тяжко вчитись перші дні

,

Є декілька викладачів. яким можна подякувати за їхню працю.Це -Літвінов Віталій Івонович, Пасемник Орися Григорівна, Роман Богдан Євгеновик,Качурівський Володимир Орестович!Вони цього варті!!!

,

не розумію навіщо платити за всі заліки,сесії,давати хабарі викладачам щоб в результаті отримати диплом ,який нікому не потрібен

,

занадто дорогі сесії.

,

погоджуюсь,якщo захочеш-будeш вчитись,aле трeбa бути дужe сильним,щoб вчитися i нe знeнавидiти вeсь бiлий свiт коли ти до 3-4-ої ночi,п'ючи каву чашку за чашкою,щось зубриш,крeслиш,псуєш,пeрeробляєш i мaєш "5",a хтось нe знаючи як називaється "той такий грубий папiр",алe знаючи що такe грошi отримує зрeштою твeрдe "4"

,

Бля... раджу всім сюда не йти, бо спортите все своє життя))) Послухайтеся мене непошкодуєте чесно))))

,

Сюди хоч і теля приведи дай нормальні бабки і будуть вчити

,

Оцінку вище 1 поставити не можу!!!!!!!!!! І то забагато......... Закінчила БАТІ з червоним дипломом, викладачів яким платила можна на пальцях однієї руки перерахувати, хто вимагав нагло бабки - тим була змушена платити. Це правда, що в інституті ремонти супер, але рівень знань викладачів дуже-дуже-дуже низький, вся інформація, яку вони подають студентам дуже-дуже-дуже застаріла. І саме через це БАТІ має низький авторитет у викладачів інших ВУЗів, у жителів Бережан, у колишніх студентів, у роботодавців.... бо чого нас навчили, те ми і знаєм... Сюди можуть поступати лише ті, які планують виїхати в Данію, Австрію, Швейцарію, як кажуть, крутити коровам хвости і прибирати за свиньми за хороші гроші... Вчитися у цьому ВУЗі - марна трата часу і грошей!!!!!!!!!!!!!!!!

,

баті я скучаю........

,

нормальний інститу.....не те що тернопільський педагогічний...і викладачі суперові...я задоволена навчанняммм......

,

Нормальний заклад,хто хоче вчитись той буде,а хто нехоче той буде платити бо хоче диплом, а знань йому не потрібно.

,

Інститут фуфло.Розумні вчаться на платному і ще крім 6000грн доплачуй по 1000 за сесію!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ніколи не пускайте свою дитину сюда вчитись--------бо ваш кошильок збанкрутіє.Особливий респект Лисому і Кузьмовичу !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

дурдом , хабарництво , усьвіта викладачів нижче середнього екологи вивчають електротехніку викладач хімії назначає екзамени сама коли її потрібні гроші

,

це дуже прикольний заклад!!! і прикольні тьолки)))))))))))))))))

,

Институт отличный,я очень довольна осталась))))Преподы-суппер,особенно мужчины такие,как Чвартацкий,Бойко,Панькив(мл),Нимко,Литвинов,Дацко,Роман.Деньги берут не все,но оценки надо заслуживать)))))И вобще с каждым из них можно найти общий язык))))

,

Заклад хороший,викладачі теж.Є проблема-гроші.Благодійні фонди, внески. та ін.Державна форма обходиться як платна. Є зайві пару тисяч- поступайте,.На мою думку не той заклад де можна безкоштовно здобувати освіту.

,

БАТІ нормальний заклад, який дає знання тим, хто хоче вчитися, а платять ті,які не відвідують пари і не вчаться, а спонсорські всюди є, просто в деяких відкрито, а в інших - закрито. Ви, шановні не бачили розцінок в Києві, де рік навчання 20 тис.грн. (методичка в ціну з книжкою, а робочі зошити не менше 50грн), а іспити - в євро і $, уже не кажучи яка сума випускних робіт. І платять майже всі, і жоден студент не скаже, що він заплатив...ось там потрібні гроші, і не гривні.

,

Баті кльове баті клас він прекалує всіх нас. Баті супер. Ідіть в Баті і прехопіть грошей.

,

Непоганий інститут !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

БАТІ супер

,

норм. тільки $ багато треба

,

а-а-а-а...я тут похоже застрягла...сам інститут лапо4ка,тільки б на4альство змінити...заставити б їх прибирати аудиторії безплатно і переселити працювати в підвал або в комору.,ремонт зроблений шикарно ,видно шо за чужі гроші!а так то заїбали вже завжди здавати на якусь хрень гроші...то сама ахуёна мафія по здирці грошей!не йдіть сюда!

,

Звичайно у БАТІ є свої плюси та мінуси... але таким інститутом не кожен район може похвалитись!

,

.Навчання тут дешевше але" спонсорським допомогам" позаздрить любий столичний вуз!

,

Повірте що в цьому інституті набагато краще вчитися ніж в Тернопільському Педагогічному! принаймі дешевше!

,

А мне понравилось там учиться - есть что вспомнить!Я сейчас главный бухгалтер! Спасибо большое Андрусяк, да и остальным преподавателям тоже спасибо огромное!!!!! Александр - Одесская обл.

,

Тут прикольно!!!!! Супер-супер-супер!!!!

,

супер-інститут, супер-викладачі, супер-місто

,

правильно кажуть "впускають сосни - випускають дуби" одним словом дерево обробний інститут

,

Звичайно можна вчитися, але є викладачі яким твої знання непотрібні, хоча таке є у всіх вузах

,

все дуже дороге

,

Проблеми є, але як і у всіх навчальних закладах. В принципі, якщо хочеш вчитися, то вчитися можна:))))))))))))))))))

,

всьо круто,так тримати сивенький))))ще рік,два і так як добазарювались-на канари?ну та ти вже так таксу не підганяй....я розумію що ти за мною скучив,але на всьо свій час...бо ще тобі ненароком попадеться такий "галавняк" як я)))всього доброго,до нових зустрічів)))) навіки ваш pup$

,

наш ГАРВАРД!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

ВУЗ, нормальний, є деякі проблеми, як і всюди, але вчитися можна і якість отриманиx знань не гірша ніж в іншиx вузаx, знаю це по собі.

,

хто справді хоче вчититися, а не отримати папірець про вищу освіту, тому і Бережанський інститут підійде

,

Молодці!!! Бажаю і надалі так тримати та ще більше розширувати співпрацю з іноземцями!!! Нам всім є чому у них повчитися...

,

хто вчився в баті, той в цирку не сміється

,

СУПЕР


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Бережанах, а також робота в Бережанах