Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (УДПУ)

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (УДПУ)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

6396
студентів
539
викладачів
345
кандидатів
наук
74
професори
і доктори наук

Спеціальності

Факультети

 • Факультет фізики, математики та інформатики.
 • Історичний факультет.
 • Факультет дошкільної та спеціальної освіти.
 • Факультет іноземних мов.
 • Факультет мистецтв.
 • Факультет інженерно-педагогічної освіти.
 • Факультет соціальної та психологічної освіти.
 • Факультет філології та журналістики.
 • Факультет фізичного виховання.
 • Факультет початкової освіти.
 • Природничо-географічний факультет.
 • Інститут економіки та бізнес-освіти.

У структурі університету функціонує відокремлений підрозділ Канівський фаховий коледж культури і мистецтв.

Абітурієнтам

Для вступників розроблені вебсторінки «Приймальна комісія»та «Вступна кампанія».

У розділі «Приймальна комісія» розміщено нормативні документи, Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти, обсяги державного замовлення, програми вступних випробувань, ліцензія на провадження освітньої діяльності та сертифікати про акредитацію освітніх програм, рейтингові списки вступників та інші нормативні документи.

У розділі «Вступна кампанія» розміщено актуальну та корисну інформацію щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти: «Календар вступника», в якому поетапно описана процедура вступу до ЗВО, «Навігатор вступника», де за комбінацією предметів ЗНО Ви зможете ознайомитись із переліком освітніх програм університету для вступу.

Якщо Ви маєте питання щодо вступу скористайтесь «Онлайн-консультацією», де фахівці-консультанти нададуть вичерпні відповіді на Ваші запитання, або ж скористайтеся закладкою «Найпоширеніші запитання та відповіді». Ви маєте унікальну можливість відвідати онлайн день відкритих дверей та переглянути віртуальний тур для знайомства з університетом. Офіційний центр реєстрації КРЦОЯО на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини допоможе Вам зареєструватись на ЗНО, у закладці «Реєстрація на ЗНО» Ви знайдете корисну інформацію та контактні дані наших фахівців для допомоги у реєстрації.

Зарахування здійснюється за результатами конкурсу балів сертифікатів ЗНО (для осіб, що вступають за ступенем «Бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти) та вступних випробувань у формі творчих конкурсів (для осіб, що вступають на окремі освітніпрограми*), або вступних випробувань (для осіб, що вступають за ступенем «Магістр», «Доктор філософії»).

Онлайн-консультація для вступників https://udpu.edu.ua/online

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](047) 444-05-20, [відкрити контакти](063) 149-79-88, [відкрити контакти](096) 033-96-33.

Перелік документів для вступу:

 • документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
 • сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти при вступі на ОС «Бакалавр») або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування (для вступників при вступі на ОС «Магістр»);
 • документ, що посвідчує особу;
 • ідентифікаційний код;
 • військовий квиток або посвідчення про приписку для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
 • документи, які підтверджують право вступника на зарахування заспівбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1, квотою-2 або квотою-3 на основі повної загальної середньої освіти;
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • два конверта з марками (Україна).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](047) 444-05-20, [відкрити контакти](063) 149-79-88, [відкрити контакти](096) 033-96-33.

Про ЗВО/ВНЗ

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини це
потужний комплекс навчально-виробничих приміщень, де створені сприятливі умови для навчання. До послуг студентів 5 навчально-лабораторних корпусів, майстерні, два комфортабельні студентські гуртожитки, бібліотека з фондом близько 500 тис. примірників, сучасні читальні зали, 3 лінгафонні кабінети, студентська їдальня, спортивний комплекс, у всіх корпусах та гуртожитках студенти мають вільний доступ до мережі Інтернет.

У соціально-культурній структурі університету функціонують: Центр культури і дозвілля «Гаудеамус», спортивний клуб, музей історії навчального закладу, літературна студія, вокальні, інструментальні та хореографічні ансамблі, студентський театр. Тринадцять художніх творчих колективів мають почесне звання «народний».

В університеті створено унікальний у своєму роді Національно-патріотичний табір для студентської молоді «Дія», студентську соціально-психологічна службу, Молодіжний центр «START», Skills Hub для учнівської та студентської молоді, Центр новітніх освітніх технологій «USPU Ecosystem».

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є осередком розвитку спорту та спортивно-масової роботи в місті та регіоні, при спортивному клубі функціонує близько 20 оздоровчих секцій. До послуг студентів спортивні та тренажерні зали, кваліфіковані тренери. Збірні команди університету беруть участь у всіх змаганнях університету, міста, області, України, успішно виступають та перемагають на чемпіонатах України, Європи та світу.

В університеті навчається 271 іноземний громадянин з Туркменістану, Азербайджану, Узбекистан, Вірменії, Єгипту, Тунісу, Індії, Непалу, Бангладешу, Конго, Нігерії, Сполучених Штатів Америки за ОС «Бакалавр», ОС «Магістр» та на підготовчому відділенні для іноземних громадян.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини підтримує широкі міжнародні зв’язки із закордонними закладами освіти, науки та культури всього світу. Сьогодні діє 70 угод про співпрацю. В університеті реалізуються проекти академічної мобільності «Mobile+3», «Mobile+2», програма «Erasmus+», а також програми подвійного дипломування, орієнтовані на підтримку ініціатив у галузях освіти, культури та спорту.

На міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти», «Освіта та кар’єра», «WorldEdu» УДПУ імені Павла Тичини отримав Гран-прі у номінаціях: «Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості», «Інноваційні технології профорієнтаційної роботи й кар’єрного консультування випускників закладів освіти», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Лідер міжнародної діяльності», «Розвиток матеріально-технічної бази закладу освіти»; золоті медалі у номінаціях «STEM-навчання як освітній ресурс ХХІ століття», «Комплексна підтримка дитини з особливими потребами як умова успішної реалізації інклюзивної освітньої політики».

В академічному рейтингу закладів вищої освіти України «ТОП-200 Україна» у 2022 році Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини посів 113 місце. У рейтингу Top Universities in Ukraine університет займає 50 місце серед 185 українських ЗВО.

У рейтингу Ranking Web of Universities від Webometrics університет займає 110 місце серед 312 українських ЗВО та 9844-е місце серед світових ЗВО.

Університет індексується у таких світових рейтингах: QS World University Rankings, U-Multirank, THE Impact Rankings, World University Rankings, Impact Rankings.

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм.

Місія університету засновується на класичній тріаді: навчання — дослідження — громадське служіння.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті вищого навчального закладу udpu.edu.ua або дізнавайтесь за телефоном приймальної комісії: [відкрити контакти](047) 444-05-20,

Е-mail: [відкрити контакти][email protected]


Відгуки

Керівництво цього навчального закладу ухвалило рішення не дозволяти оцінки та коментарі.


Усі ЗВО/ВНЗ в Умані, а також коледжі в Умані, курси в Умані, репетитори в Умані, робота в Умані