Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва (ХНАУ)
-
с. Докучаєвське
· п/в «Комуніст-1», Харківський р-н, Харківська обл., 62483
На мапі - knau.kharkov.ua
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
- Безкоштовне навчання
- Платне навчання
- Гуртожиток
- Післядипломна освіта
- Аспірантура, докторантура
- Пiдготовче вiддiлення
- Військова кафедра
наук
і доктор наук
Спеціальності
Факультети
Факультет обліку і фінансів
- облік і аудит;
- фінанси і кредит.
Факультет менеджменту і економіки
- менеджмент;
- економіка підприємства.
Факультет інженерів землевпорядкування
- геодезія, картографія та землеустрій.
Агрономічний факультет
- агрономія;
- плодоовочівництво і виноградарство;
- селекція та генетика сільськогосподарських культур.
Факультет агрохімії і ґрунтознавства
- агрохімія і ґрунтознавство.
Факультет захисту рослин
- захист рослин.
Факультет лісового господарства
- лісове і садово-паркове.
Абітурієнтам
Чи на сайті університету за адресою: http://knau.kharkov.ua/vstupnik.html
Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти] .
До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи
- оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
- оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
- оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
- 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
- для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
- оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).
Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти] .
Про ЗВО/ВНЗ
Матеріально-технічна база: 6 навчальних корпусів, сучасні лабораторії, павільйон сільськогосподарської техніки, дендропарк (23 га), дослідне поле (75 га), 2 навчально-дослідні господарства (11,5 тис. га), 2 навчальні телецентри, комп'ютерні класи, обчислювальний центр, бібліотека (600 тис. примірників), 8 читальних залів. Діє відділ комп'ютеризації технічних засобів навчання.
Університет засновано у 1816 році.
В університеті сформувалося більше 10 наукових шкіл, які в переважній більшості розвивають наукові ідеї своїх фундаторів. Університет надає реальну допомогу с/г виробництву у реформуванні аграрного сектора економіки. Діють понад 30 договорів на наукове співробітництво з науковими установами НАНУ, УААН, науковими установами інших галузей та закладами освіти. Щорічно впроваджується у виробництво і навчальний процес від 50 до 100 розробок науковців агроуніверситету, отримується близько 10 авторських свідоцтв та патентів на нові сорти с.-г. рослин та на винаходи. Щорічно захищається понад 10 кандидатських і докторських дисертацій. Науково-педагогічним персоналом університету щороку видається понад 40 підручників і навчальних посібників, 5-10 монографій, більш ніж 700 статей в наукових виданнях, фаховий науковий збірник "Вісник ХНАУ" - 4 серії, 10-12 випусків.
Агроуніверситет - це автономне містечко загальною площею 106,3 га, розташоване у приміській зоні м. Харкова. На території містечка 7 навчальних корпусів, навчальна площа на одного студента становить близько 17 кв. м. При університеті функціонують 7 гуртожитків, 6 з яких - студентські на території містечка. Вони мають гарні умови для побуту, відпочинку та занять спортом: житлові кімнати на 2-3-х студентів, тренажерні зали, тенісні кімнати, шахово-шашковий клуб. Університет має сучасні комп'ютерні класи, об'єднані в мережу з виходом до Internet, класи, обладнані мультимедійною технікою, навчальні лабораторії, оснащені сучасним обладнанням, музеї: історії університету, геології і мінералогії, генезису і картографії ґрунтів, охорони природи, історії розвитку тракторобудівництва в Україні. Основною експериментальною базою науково-дослідної роботи студентів і викладачів є дослідне поле, на якому створено навчально-науково-виробничий центр "Крапельне зрошення" для вирощування плодоовочевих культур. Є павільйони із сільськогосподарською технікою, на базі яких створено експериментальну машинно-технологічну станцію. Окрасою навчального містечка ХНАУ і, водночас, унікальною навчально-науковою базою є дендрологічний парк, у якому сьогодні росте більше ніж 900 видів дерев, кущів і квітів.
Для організації цікавого і насиченого культурного і спортивного життя студентів є 4 спортивних зали, стадіон, актова зала на 850 місць, спеціально обладнані хоровий, танцювальний і вокальний класи. При університеті працює центр первинної медико-санітарної допомоги, їдальні, кафе.
В університеті функціонує студентське самоврядування. Працюють студентський і спортивний клуби, 18 спортивних секцій, є команда КВК, хорові, вокальні, вокально-інструментальні гуртки, рок-група, драматичний гурток, танцювальні колективи, український народний хор «Жайвір», гуртки за інтересами. В університеті стало традиційним проведення цікавих фестивалів, театралізованих свят, змагань команд факультетів у рамках різних конкурсів. Упродовж останніх років студенти університету виборюють призові місця на Всеукраїнських і регіональних мистецьких конкурсах, студентських спортивних змаганнях.
Відгуки
Керівництво цього навчального закладу ухвалило рішення не дозволяти оцінки та коментарі.